Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Podróż poślubna - IBIZA

kiri - Nie Gru 30, 2007 6:27 pm
Temat postu: IBIZA
A może na Ibizę :) Ktoś się tam wybiera na podróż poślubną
Emi - Pią Sty 04, 2008 7:27 pm

Nie brałam Ibizy pod uwagę, ale może...... Nic nie wiadomo :)
Magdzik - Wto Lip 19, 2011 9:30 am

Z opowieści słyszałam, że jest rewelacyjnie. Szef mojego narzeczonego był teraz przed sezonem z żoną i tak się świetnie bawili, że cały czas słyszę tylko temat Ibiza :smile: Oglądałam zdjęcia. Śliczne widoki, jest co podziwiać i ponoć dyskoteki są super :lol: Tak im się spodobało, że myślą nad tym, żeby może pojechać znowu za rok ;)
Hellen - Sro Lip 20, 2011 2:57 pm

A gdzie byli? My właśnie tez rozmyślamy nad Ibizą albo Majorką.
Magdzik - Sro Lip 20, 2011 9:08 pm


tomcia - Nie Lip 24, 2011 11:10 pm

hmm... z czym z jak z czym, ale z podrózą poślubną to ta wyspa mi się jakos nie kojarzy... wyjazd w ramach wieczoru panieńskiego/kawalerskiego to co innego :wink:
paulinkaaMU - Pon Lip 25, 2011 11:44 pm

tomcia napisał/a:
hmm... z czym z jak z czym, ale z podrózą poślubną to ta wyspa mi się jakos nie kojarzy... wyjazd w ramach wieczoru panieńskiego/kawalerskiego to co innego :wink:


tomcia, mam dokładnie takie samo skojarzenie - Ibiza kojarzy mi się z jedną, wielką imprezą, a z kolei podróż poślubna - z pięknym, romantycznym miejscem, niekoniecznie imprezowym :razz:

Hellen - Sro Lip 27, 2011 6:20 pm

Dlatego po głębszym zastanowieniu wybraliśmy Fuerteventure - tam na pewno będzie spokojnie i romantycznie.
marysiak. - Sro Cze 27, 2012 11:33 pm

Ibiza to raczej dla singli z uwagi, że jest to bardzo rozrywkowe miejsce. Zdecydowanie polecam Grecję-posiada rewelacyjny klimat .Pozdrawiam ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group