Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fotograf - Foto-Video Studio Jadwiga Czechlewska

kiri - Czw Sty 10, 2008 1:36 am
Temat postu: Foto-Video Studio Jadwiga Czechlewska
Czy któraś z Was miała tam zdjęcia? :)
askapi - Nie Sty 27, 2008 10:30 pm

MiLi pisała ze robiła tam ślubne zdjęcia. Moża zasięgnąć jej opinii, jeśli w ogóle jeszcze pojawia się na forum.
Osobiście widziałam zdjęcia ślubne innych par robione u Państwa Czechlewskich. Niestety nie trafiają w mój gust estetyczny :( Preferuje fotografie proponowaną przez Zbigniewa Kruka lub Tomasza Gąsiorowskiego z Fotostylu. Czemu? Zajrzyjcie na ich strony i porównajcie z ofertą Czechlewskich i już wszystko będzie wiadomo :) Pozdrawiam

sloneczkoo - Wto Gru 14, 2010 10:42 pm

Ja u Czechlewskich robię zdjęcia dokumentowe specjalnie jadę tam pół łodzi.
Super ludzie, miła obsługa i przystępna cena.

Zdjęć ślubnych tam nie robię ale nie są złe jeśli chodzi o studio... nie patrzcie na stronę idźcie do nich osobiście poczęstują Was herbatą i zasypią albumami abyście wszystko na spokojnie obejrzały ;)

Na prawdę przesympatyczni ludzi zwłaszcza Pani Jadwiga... widziałam ich tylko 2 razy ale bardzo profesjonalnie podchodzą do klienta.

taja - Pią Sty 14, 2011 11:02 am

ja tez tam robię zdjęcia do wszystkich moich dokumentów :)
annie_rosa - Pon Maj 30, 2011 11:09 am

Czy któraś z Was robiła tam zdjęcia ślubne?
monia.p - Sro Lut 15, 2012 4:36 pm

Ja też robie tam fotki do dokumentów, mama miała takie sliczne portretowe...ale co do ślubu to mam wrażenie że zostali tak troche do tyłu za młodymi fotografami...tła, sztuczne montaże...totalnie nie dzisiejsze. no chyba ze ktos lubi;-)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group