Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Ślub konkordatowy - Kościół Alberta Chmielowskiego na ul. Bartoka

wiedzmapat - Sro Sty 16, 2008 3:21 am
Temat postu: Kościół Alberta Chmielowskiego na ul. Bartoka
Czy ktoś wie na temat tamtejszej parafii??
gosc - Nie Sty 20, 2008 12:00 am

wiedzmapat skontaktuj się z osobami, które miaŁy/będą miaŁy w tym Kościele swój ślub - wykaz osób znajdziesz tutaj
wiedzmapat - Nie Sty 20, 2008 1:07 am

Sajonara6 dziękuję serdecznie za rade. Pozdrawiam
jula - Pią Lis 26, 2010 10:58 am

to jest moja parafia ale ślubu w niej w życiu nie chcę brać. Byłam na dwóch ślubach - jeden kuzyna (ksiądz tylko komentował, że najpierw wzięli ślub cywilny i urodziło im dziecko) a na drugim koleżanki ksiądz cały czas mylił imiona młodych i nie potrafił ich zapamiętać......poza tym od wielu znajomych słyszałam, że w tej parafii są ogromne problemy
Gahanova - Nie Lut 05, 2012 9:20 pm

Moja parafia i tu tez wezme slub. Niestety nie moge sobie pozwolic na szukanie innego Kosciola, a nie chce tym obarczac nikogo innego. Slyszalam wiele negatywnych opinii, ale mam nadzieje ze bedzie dobrze...
aga_ww - Pon Maj 30, 2016 7:47 pm

Byłam dzisiaj załatwiać formalności przedślubne, z niczym nie było problemu.
Nie ma też problemów jeżeli ktoś chce mieć osobne osoby do grania oprócz organisty.
Koszt 500 zł (cała msza) - czyli standard, plus do tego 50 zł dla kościelnego i 50 zł dla organisty
Kurs przedmałżeński też w tej parafii - bardzo fajny.
Wszystkie formalności załatwiane u ks. Przemka.

[ Dodano: Sro Sie 17, 2016 6:37 pm ]
Ślub odbył się 13.08.2016 i była to piękna msza.
Mszę ślubną prowadził ksiądz Przemek i w snach nie wyboraziliśmy sobie tego lepiej. Kazanie przepiękne, specjalnie napisane dla nas, ksiądz uśmiechnięty i bezproblemowy.
Poza tym, współpraca przy organizacji ślubu bardzo dobra.
Ksiądz nawet zrobił dzień przed ślubem dla nas specjalną próbę, omówił co i jak, czego się mamy spodziewać, przez co ominęło nas wiele stresu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group