Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Obrączki - obrączki z meteorytem

MałaMi1 - Pon Lut 04, 2008 9:49 pm
Temat postu: obrączki z meteorytem
Na Targach ślubnych wygralismy obraczki z meteorytem, czy ktoś z Was ma takie obrączki? co o nich myslicie?
jesli nie widzieliscie ich, to niżej załączam link do stronki:

http://derecki.art.pl/obr...er=pl&nStrona=1

czekam na opinie !!

lmyszka - Pon Lut 04, 2008 9:52 pm

olcia mam nadzieję że cię nie uraże tym ale prosisz o opinie więc przedstawię swoją :) nie podobają mi się takie obrączki, w sumie jak dla mnie to nawet nie wygląda jak obrączka a raczej jak pierścionek, ja lubie klasykę może dlatego kwestia gusty i pewnie przyzywyczajenia się :)
MałaMi1 - Pon Lut 04, 2008 9:57 pm

pewnie, że sie nie czuje urażona- w końcu prosze o opinię :) powiem jednak, że my tez nie bierzemy w ogóle pod uwage tych takich bardzo oryginalnych powyginanych obrączek, raczej w naszym guście sa te z nr ident. 154, 155 i 60 (te ostatnie najbardziej i chyba na nie się zdecydujemy)... a ciekawa jestem opinii forumek, gdyz na poczatku ja tez bardzo sceptycznie do nich podchodziłam ;)
lmyszka - Pon Lut 04, 2008 10:01 pm

69 też są w miarę ok :) no na pewną będą oryginalne :) a jakie ceny w ogóle są, ciekawe czy mają dużo chętnych na nie
MałaMi1 - Pon Lut 04, 2008 10:05 pm

ale 69 na zywo nie wygladaja ładnie :] bo tez o nich myslałam, a ceny dość wysokie....-jak widać... z tego co wiem obraczki zamawiaja w tej pracowni zazwyczaj jakies wazne osoby, albo milosnicy meteorow itp (wlasciciel pokazywal nam zdjecia z roznymi slawnymi osobami, ktore zamawialy u niego te obraczki)...
555 - Pon Lut 04, 2008 10:43 pm

w miare ok wygladaja:

150.


69.


31.


skoro je wygraliscie, to macie szczescie, a moze dla Was bedzie zrobiona specjalna para w jeszcze innym wzorze..? :))

słonko - Pon Lut 04, 2008 10:49 pm

Wg mnie te obrączki są okropne :? A gdybym musiała któreś wybrać to nr 138 albo 60.
MałaMi1 - Pon Lut 04, 2008 10:50 pm

beda takie , które my wybierzemy, z tym, że do 2 tys zł...ale te co wkleiłas 555 to my widzielismy na żywo i powiem szczerze , że nie wygladały jakoś super, lepiej te które ja wymieniałam z kamieniem ... należy pamiętać,mże to złoto nie jest takie jak u jubilera, bo ono nie jest szlifowane, więc one nie będa tak gładkie jak z salonu-to jest robota ręczna...
555 - Pon Lut 04, 2008 10:57 pm

rozumiem, ze zdjecia sa przeklamane, ale tylko na nich moge oprzec swoja opinie, bo na zywo ich nie widzialam..
cosola - Pon Lut 04, 2008 11:19 pm

Mi też się nie podobają... mogłabym coś takiego założyć od czasu do czasu ale nie codziennie przez resztę zycia :kwasny:
Niusia80 - Wto Lut 05, 2008 9:31 am

Obrączki z meteorytem są na pewno niepowtarzalne, ale szczerze mówiąc nie podobają mi się. Preferuję bardziej ‘dopieszczoną” biżuterię. Z modeli przedstawionych na stronie najładniejszy wydaje mi się nr 162 – tylko ta cena ....., wg mnie nie do zaakceptowania.
Asiek - Wto Lut 05, 2008 9:50 am

Jako pierścionki podoba mi się ewentualnie tych kilka szerszych, jako obrączki niestety żadne...
Pusiak - Wto Lut 05, 2008 12:07 pm

Obejrzałam :) Jako pierscionki to może nawet niektore fajniutkie, ale jako obraczki u mnie odpadaja w przedbiegach :) Zdecydowanie jestem bardziej za klasyką (chociaz sama mam mniej "klasyczne" )

No i te ceny.... powalające... a ja myślałam, że to My drogo zapłacilismy za obrączki :roll:

MałaMi1 - Wto Lut 05, 2008 1:37 pm

powiem tak, pod względem cen nawet ich nie ocenialismy, gdyż je wygralismy, wiec i tak beda za darmo... :) nas zacheciły one tym że zamiast graweru mają odciski linii papilarnych narzeczonego/narzeczonych i tym, że normalnie nie kupilibysmy sobie czegoś takiego bo by było szkoda pieniazkow... no i beda inne niz wszystkie-oryginalne...poza tym jak wygrałam samochód powiedziałam sobie, że szczescia sie nie sprzedaje, bo już wiecej się nic nie wygra-samochód zostawiłam-teraz wygralismy obraczki :] dlatego nie dopuszczałam mysli sprzedania ich, a szkoda z wygranej nie skorzystać ;)

poza tym na poczatku i my podchodziliśmy do nich nieco sceptycznie,lecz przekonalismy się :) może z nimi trzeba się po prostu oswoic ;)

gosc - Sro Lut 06, 2008 8:51 pm

skoro nie chcecie ich sprzedawać to tego nie róbcie - zostawcie na pamiątkę niebywaŁego szczęścia, które zostanie z Wami przez caŁe życie.
Ja bym takich obrączek nie chciaŁa bo stawiam na klasykę ale i na praktyczność - lubię nosić biżuterię i lubię jak wszystko do siebie pasuje. Do takiej biżuterii raczej niewiele pasuje.
Na pewno i tak mieliście w planach zakup obrączek więc może kupcie takie, które chcecie mieć a nie takie, do których musicie się przekonywać a te zostawcie na pamiątkę. Przynajmniej będziesz miaŁa ekstrawagancki pierścionek do noszenia od czasu do czasu :)

Canaves - Sro Lut 06, 2008 11:49 pm

Mnie również te obrączki z meteorytem nie zachęciły..
Wyglądają jakoś tandetnie według mnie.Trochę jak zrobione ze złotka od cukierka-przynajmniej niektóre. Nie pasują do takiej podniosłej chwili i ceremonii jak ślub.. Odcisk palca w środku obrączki....... trochę wycudaczony pomysł ..
Zdecydowanie jestem tradycjonalistką pod tym względem.. :wink:

EwaM - Czw Lut 07, 2008 7:54 pm

Mnie też się nie podobają. Ale jeśli nie chcecie ich sprzedawać, to zostawcie sobie na pamiątkę, jak radziła Słonko. A jeśli chcecie zrobić z nich obrączki ślubne, to może warto poświęcić je podczas ceremonii, ale nie rezygnując z normalnych. Wtedy możecie nosić jako ślubne obie pary.
MałaMi1 - Pią Lut 15, 2008 12:31 pm

we wtorek jedziemy do Wrocławia wybrac i zamówić obraczki, wiec wkleje Wam wtedy ten model, który wybralismy-sama jestem ciekawa jak one beda wygladac na naszym palcu :D
Petitka - Czw Lut 21, 2008 11:53 am

Nie napisze nic specjalnie odkrywczego, ale podtrzymuje swoje zdanie wyrazone w Twoim dzienniczku. Na waszym miejscu zdecydowalabym sie na wymarzone obraczki, a te zostawila na pamiatke. Ale widze, ze Wam chyba coraz bardziej sie podobaja, przekonujecie sie do nich, wiec moze rzeczywiscie nie warto kombinowac :) Wam tez na poczatku srednio sie podobaly, jak wiekszosci forumek, tyle tylko, ze my wyrazamy swoja opinie i sie wiecej nad tym nie zastanawiamy, bo po prostu nie musimy wybierac - uwazam, ze gdybym byla na Twoim miejscu, myslala o nich, przygladala sie, przymierzyla, kto wie? moze bylabym bardziej na tak? ;) My mozemy marudzic, ale najwazniejsze, zeby Wam sie podobaly
MałaMi1 - Czw Lut 21, 2008 12:00 pm

zamowilismy obrączki :)
byliśmy u Pana u którego wygraliśmy obraczki-tam zrobił odlew naszego palca i wziął odciski linii papilarnych, które będą od spodu obraczek....za dwie godzinki byliśmy jeszcze skorygowac pewne rzeczy.
za dwa tygodnie obraczki przywiezie nam kurier wraz z certyfikatami odnosnie złota oraz z instytutu astreologii że kamien to meteoryt z planety westa

z ciekawostek na ten temat:
W obrączkach jest meteoryt "TATAHOUINE" pochodzący z planetoidy Westa obiegającej Słońce miedzy Marsem a Jowiszem.

Westa (gr. Hestia, łac. Vesta) - córka Kronosa i Rei (w sumie to mieli 6 dzieci :) , siostra Zeusa, dziewicza bogini ogniska domowego, czczona w każdym domu i każdej świątyni greckiej.

a oto obraczki na które się zdecydowaliśmy:



tylko nasze będą polerowane, czyli bardziej przypominające normalne złoto-nie będą takie matowe jak na zdjęciu....

wiem, że niewielu z Was sie one podobają, ale nas juz do siebie przekonały i równiez zachwyciły :) na obrazku to jednak nie to samo ;)

Dosia_Zosia - Pią Lut 22, 2008 6:44 pm

No cóż... Na pewno te obrączki są bardzo oryginalne. Ale ja nie chciałabym mieć takich. Wolałabym coś prostego i klasycznego. Ale oczywiście, najważniejsze że Wam się podobają :)
EJ-ET - Pią Lut 22, 2008 8:30 pm

To ja może nieco bardziej optymistycznie :]
Wydaje mi się że wybraliście ładny model (choć nie mam pojęcia jak wygląda na żywo, ale ja lubię "inną" biżuterię), a linie papilarne wewnątrz są fajnym pomysłem. Co więcej, faktycznie nie można marnotrawić szansy od losu, na pewno poczujecie tę kosmiczną moc :D
A tak w ogóle gratuluję wygranej auta i życzę kolejnych zwycięstw w loteriach!!

MałaMi1 - Pią Lut 22, 2008 8:39 pm

dziekuje bardzo za wszystkie miłe słowa... nam sie tez bardzo spodobały te odciski linii papilarnych-to jest coś innego niż zwykły grawer, który maja praktycznie teraz wszyscy...
Hatifnatka - Sob Lut 23, 2008 2:19 am

a mnie się te obrączki z meteorytami BARDZO podobają :D super sprawa, że udało Wam się wygrać! :)
summer-sun - Sob Lut 23, 2008 2:22 pm

mnie też się bardzo podobają Wasze obrączki :P sama takie bym chciała :cool:
Agnieszka19 - Sob Lut 23, 2008 3:16 pm

Mnie niestety nie przekonały do siebie widziałam je na zywo w zeszłym roku na targach i zupełnie mi sie nie podobają :) Ale nie muszą mi sie podobac. ważne żeby wam sie podobały :)
MałaMi1 - Wto Kwi 01, 2008 12:39 am

my juz swoje odebralismy :)

jestesmy bardzo zadowoleni, w rzeczysitosci wygladaja jeszcze piekniej niz na fotkach...

dodam jeszcze,ze te na targach nie byly polerowane a nasze są :) wiec to dodaje (jak dla mnie) im uroku :)

oto one:





odcisk linii papilarnych:



i certyfikaty:





mam nadzieje,ze wszystko dokladnie widac...

tzn juz widze,ze certyfikaty widać tak srednio, ale jesli ktoś chce szczegolow, to zapraszam na naszą stronkę weselną-tam mozna zobaczyć fotki w powiekszeniu :]

pauluska - Wto Kwi 01, 2008 1:15 am

napiszę jeszcze raz NIETYPOWE I NIEPOWTARZALNE przez co SLICZNE!!!
MałaMi1 - Wto Kwi 01, 2008 10:33 am

wierzcie mi-w realu wygladają jeszcze piekniej :) nas zauroczyły...
Hatifnatka - Wto Kwi 01, 2008 11:27 am

przepiękne :buja w oblokach:
Petitka - Wto Kwi 01, 2008 1:25 pm

Bardzo royginalne, no i juz WASZE :) A moze jakies zdjecie na paluszku? lepiej by bylo widac, jak sie prezentuja :)
MałaMi1 - Wto Kwi 01, 2008 1:27 pm

na razie mamy takiefoteczki, w wolnej chwilce jeszcze zrobimy na paluszku,to wrzucę ;) na razie musi wystarczyć tyle :]
Suelen - Wto Maj 06, 2008 11:51 pm

jeśli wam się podobają to najważniejsze :) ja bym takich nie chciała, co nie znaczy, że mi się nie podobają, będziecie na pewno oryginalnie i niepowtarzalni :)
aglucia - Sro Maj 07, 2008 9:40 pm

Takie wypolerowane są całkiem ładne, jeżeli oczywiście ktoś lubi taką oryginalną biżuterię. Ale oglądając je na targach, w życiu bym się na nie nie zdecydowała. Wyglądały jak stary, brzydki pierścionek wykonany nie wiadomo z czego...
MałaMi1 - Sro Maj 07, 2008 9:44 pm

wierz mi-polerowane wygladaja duzo lepiej...nawet fotka tego w pelni nie prezentuje :)
Klaudynka - Sro Maj 07, 2008 9:45 pm

Mi również takie obrączki się podobają, są po prostu niepowtarzalne... Nie znajdziecie innej pary na świecie mającej takie same obrączki...
elka85 - Wto Cze 24, 2008 8:42 pm

Bardzo ciekawy pomysł takie obrączki...

Gdy oglądałam zdjęcia na stronce, do której podałaś link zupełnie mi się nie podobały, zwłaszcza te pierwsze modele :-?

Ale te Wasze są naprawde ładne i tak mi się wydaje, że ładnie wyglądają na palcu :D I pewnie gdybym wygrałą je tak jak Wy też bym się zdecydowała na takie, ale jeżeli mam kupowac to jestem zdecydowanie za klasyką, choc te, które wybraliście mi się podobają :D

Pamcia - Sro Cze 25, 2008 1:47 pm

Zgadzam sie ze na stronie internetowej te obraczki nie wygladaja ciekawie, ale te wasze sa bardzo ladne :)
moi znajomi tez sobie zamowili takie obraczki, bardzo chcieli miec taka oryginalna bizuterie :)
jednak jedynym moim zdaniem minusem sa ewentualne pekniecia na meteorycie co podobno oznacza ze jest lepszy chociaz nie chce mi sie w to wierzyc, nie wiem jak u Was ale na obraczce mojej znajomej jest pekniecie przez srodek tego kamienia :/
sprzedawca mowil ze tak ma byc ale wyglada to nieciekawie :(

Paula-S - Sro Cze 25, 2008 11:05 pm

Takie obrączki to bardzo oryginalny pomysł. Idealne dla fana astronomii :mrgreen: !

Mi najbardziej podobają się te oznaczone numerami 31 i 150, czyli takie raczej klasyczne w swym kształcie.

szept - Pią Cze 27, 2008 7:12 pm

Wszystko to kwestia gustu. Właścicielom mają się podobać i już. Mnie,nie do końca,ale to tylko moje zdanie :wink:
MałaMi1 - Wto Lip 01, 2008 11:00 am

jeśli chodzi o peknięcia, u nas takowych nie ma :) a gdyby cosik pekło lub było nie tak, Pan nam chętnie to poprawi... ale liczę że takiej potrzeby nie będzie ;)
olapp7 - Sob Wrz 27, 2008 3:50 pm

obraczki są BOSKIE....też bym takie chciała......tylko nie wiem czy mogę sobie na takie pozwolić............a wygrać takie obrączki to wielkie szczęście:):):)) są ekstra
MałaMi1 - Nie Wrz 28, 2008 12:34 am

cieszę się Olu że Ci się podobają, my ze swoich jestesmy bardzo zadowoleni-sa bardzo wygodne i slicznie wygladaja na paluszku :mrgreen: cenowo są tez zroznicowane wiec warto porozmawiac z Panem Dereckim o cenach i rodzajach obrączek. Zapewne będzie on w tym roku na targach, więc na żywo będzie je można zobaczyć. No i w konkursie na targach też zawsze możecie wziąśc udział,a może i Wam uda się je wygrać..... życze powodzonka :)
Kiero - Sob Kwi 17, 2010 12:21 am

Gdzie można kupić takie obrączki z meteorytem ?
MałaMi1 - Sob Kwi 17, 2010 2:31 pm

http://www.derecki.art.pl/

u tego Pana, to chyba jedyna mozliwosc w Polsce. My jechalismy po nie do Wrocławia

ART DECO JUBILER - Wto Maj 18, 2010 7:02 pm

Rzeczywiście trzeba miec mnóstwo szczęścia żeby wygrac takie obrączki,gratuluje :)
kasia.p - Pon Cze 07, 2010 8:26 pm

drogie i dosyc spore te obraczki ale rzecz gustu, moja kuzynka takie ma i jest bardzo zadowolona
ART DECO JUBILER - Czw Lip 15, 2010 4:28 pm

Wiadomo, takie sprawy jak wielkość, kolor, materiał to już rzecz gustu, czyli czegoś, czego nie da się narzucić komuś innemu. Najważniejsze, żeby podobało się osobie użytkującej.
MałaMi1 - Czw Lip 15, 2010 8:27 pm

ale nasze obrączki są wielkości zwykłych obrączek więc nie bardzo rozumiem, o co chodzi :-)
ART DECO JUBILER - Pon Paź 25, 2010 8:11 pm

No jedna opinia była takie że sa dosyc spore,przynajmneij tak prezentują sie na zdjeciu. Stąd całe zamieszanie ;)
muzastrazaka - Nie Gru 04, 2011 7:20 pm

w zwiazku z tym ze jestem juz mezatka pozwole sobie na kilka komentarzy:
jesli komus sie te obraczki pdobaja i maja ogrooooomna ilosc czasu wolnego, aby jezdzic co chwila do Wrocłąwia przez roztargnienie Pana Dereckiego, na poprawki topolecam bardzo serdecznie. Jesli jednak ktos lubi odpowiedzialnych ludzi to odradzam.
PS. ja je mam i jestem zachwcona nimi, jelsi jednak mialabym to jeszcze raz przezywac to bym sobie je darowała.

ART DECO JUBILER - Sro Gru 28, 2011 5:04 pm

Czasem bywa tak,ze podczas zakupu sugerujemy się tylko modą,a nie tym co faktycznie na się podoba i nie kupujemy tam gdzie naprawde się opłaca,czyli u dobrego i solidnego jubilera. Teraz wiadomo jakich błędów unikać.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group