Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Obrączki - NA ILE PRZED ŚLUBEM MIELIŚCIE JUŻ ZAMÓWIONE/KUPIONE OBRĄCZKI

kajki - Sob Lut 09, 2008 3:48 pm
Temat postu: NA ILE PRZED ?LUBEM MIELI?CIE JU? ZAMÓWIONE/KUPIONE OBR?CZKI
Zastanawiam sie, bo do mojego slubu pozostalo 1,5 roku a ja juz ogladam obraczki, nie wiem kiedy powinnam zaczac sie juz tym bardziej interesowac,kiedy zamowic,kupic itp?jak bylo u was?
MNE - Sob Lut 09, 2008 4:09 pm

mysle,ze nie ma sie co spieszyc z tym zakupem,przeciez wiele firm w "sezonie" wypuszcza nowe modele, są ciekawe promocje,mozna znalezc/uskladac na cos lepszego

jestem zwolenniczka zamowienia ich na 2 miesiace przed uroczystoscia i tak zamierzam zrobic w swoim przypadku

kiri - Pon Lut 11, 2008 1:23 am

my zakupilismy nasze obrączki w nasza 5-tą rocznicę bycia razem 4 stycznia 2008 a ślub mamy 3 maja 2008 :)
jpuasz - Pon Lut 11, 2008 1:11 pm

No cóz zalezy gdzie ktoś chce kupowac obrączki. My nasze znaleźliśmy w Węcu (Kraków) także trzeba było zamówić je wczesniej. Na szczęście narzeczony jest z Katowic, także przy okazji wizyty pojechaliśmy do Krakowa - jakoś pod koniec listopada, czyli 4 miesiące przed. Obrączki były do odbioru już w połowie grudnia, ale czas znaleźliśmy dopiero w połowie stycznia i pojechaliśmy. I nie żałujemy. Obrączki sa po prostu cudne - jedyna porządna firma, która robi bizuterię z własnego złota - niestety w Kruku, Aparcie, Yes, czy A&A nie jest to mozliwe :) A tak oddaliśmy własne złoto a oni zrobili obrączki i oddali jeszcze trochę kasy :P
ales - Pon Lut 11, 2008 2:23 pm

my również przetapialiśmy własne złoto, mamy jeszcze ponad 5 miesięcy ale obrączki odebraliśmy w zeszłym tygodniu, B sobie przymierza w domu żeby się przyzwyczaić do noszenia :wink:
pscoolka - Nie Lut 17, 2008 1:20 am

my jeszcze nie mamy. ale chcemy zakupic je w maju dopiero (ślub pod koniec lipca) mysle ze dwa miesiace w zupelnosci wystarcza
fotografialodz - Sro Lut 20, 2008 9:29 pm

my mielismy okolo pol roku wczeniej
sistermonn - Czw Lut 21, 2008 7:59 am

My wczoraj odebraliśmy od złotnika a do wesela jeszcze 7 miesięcy z hakiem;)
Agnieszka19 - Czw Lut 28, 2008 7:14 pm

a my zamówilismy 3 miesiące wcześniej :)
kochecka - Czw Lut 28, 2008 7:30 pm

my kupowaliśmy nasze obrączki na półtora miesiąca przed ślubem :) a zrobili je nam w przeciągu 5 dni roboczych :)
555 - Sob Mar 01, 2008 7:57 pm

zamowilismy obraczki jakos ok. 8 tygodni przed slubem, a odebralismy 5 dni przed slubem..
gosc - Czw Mar 13, 2008 8:43 pm

obrączki zamówiliśmy (u sprawdzonego zŁotnika) pod koniec kwietnia 2007, odbieraliśmy w poŁowie maja 2007 a ślub byŁ 23 czerwca 2007
fiona83 - Czw Mar 13, 2008 10:05 pm

My planujemy zamówić po świętach, czyli pewnie w kwietniu (ok. 4 miesiące przed ślubem)
kajki - Czw Mar 13, 2008 10:49 pm

dobrze wiedziec, bo ja to juz chcialam zamawiac a do slubu rok czasu zostal
heheheh
juz nie moge sie doczekac

anka992 - Pon Mar 17, 2008 4:12 pm

my zamówiliśmy obrączki dziś :) pół roku przed ślubem :) do odbioru 5 kwietnia. Gdyby nie rosnąca cena złota pewnie w czerwcu były by przez nas zamówione. :wink:
tofee - Czw Mar 20, 2008 10:34 pm

My mamy ślub w maju i dopiero teraz znaleźliśmy te "nasze". Po świętach będziemy zamawiać męską, bo moja jest już odłożona i leży w sklepie. Okres oczekiwania 4-5 tygodni.
MalaJu - Nie Kwi 06, 2008 11:51 pm

zamowilismy DOKŁADNIE pól roku przed ślubem. do odbioru za to później, bo 4 m-ce przed - nie spieszy nam sie. Ważne było zdecydować się. Jeden problem designerski z głowy :wink:
Agha - Czw Kwi 24, 2008 4:56 pm

?lub mamy pod koniec sierpnia, a obrączki zaczęliśmy szukać w marcu. W kwietniu złożyliśmy zamówienie u jubilera. pod koniec maja będziemy mieli przymiarkę i jak wszystko będzie ok będą w czerwcu czyli na 2 m-ce przed ślubem.
Mariola - Czw Kwi 24, 2008 5:52 pm

A my 22 kwietnia zamówiliśmy obrączki, a odbieramy 16 maja :)
justinaa - Czw Kwi 24, 2008 9:08 pm

ok to znaczy że nie muszę się jeszcze tak bardzo spieszyć, w końcu mamy jeszcze pół roku :P
Agha - Czw Kwi 24, 2008 11:42 pm

justinaa spokojnie nie musicie się śpieszyć, ale warto już teraz przejść się po salonach i obejrzeć. Teraz jest najlepszy czas, bo weszły nowe kolekcje :-)
justinaa - Pią Kwi 25, 2008 10:58 am

sii już nawet ostatnio przy okazji zakupów oglądaliśmy obrączki w Aparcie, na pierwszy rzut oka nic mnie nie zachwyciło, ale wie gesagt, to było tylko przy okazji :) aaa i byliśmy też w Kruku w GŁ ale akurat chyba się przenoszą, robią remont czy coś i ten salon nie wygląda za ładnie
Agha - Pią Kwi 25, 2008 12:21 pm

na nas też Kruk w GŁ nie zrobił dobrego wrażenia, inaczej jest na Piotrkowskiej. W końcu wybraliśmy obrączki z ich kolekcji (ale nie od nich)
justinaa - Pią Kwi 25, 2008 2:33 pm

a no to dobrze wiedzieć, też się w takim razie musimy tam przejść, może po majówce :)
katarynka - Sro Kwi 30, 2008 12:20 am

my swoje obrączki zamawialismy u jubilera 8 lutego - ślub był 29 marca (odebralismy koło 5 marca)
kobietka - Nie Maj 04, 2008 8:54 pm

My kupiliśmy obraczki w grudniu, a slub jest w maju tak wiec troche sie pospieszylismy,ale nie żałuję- nadal jestem w nich zakochana :smile:
martwiłam się, ze spuchną mi paluchy, będzie potem ciepło i w ogóle... ale jest ok:)

pauluska - Pon Maj 05, 2008 3:53 am

eh .. my jeszcze nie mamy obrączek.. ale myślę, że jak zamówimy w połowie maja to się nic nie stanie.. ale myślę że czas najwyższy zacząć szukać jakiegoś modelu...
Martysia - Czw Maj 08, 2008 3:13 pm

my zamówiliśmy 4 dni temu a ślub w zasadzie za 2,5 miesiąca. Czekamy miesiąc na realizację zamówienia więc tak akurat...z obrączkami nie ma się co spieszyć.
justinaa - Sro Lip 16, 2008 3:11 pm

a my już obrączki prawie, że mamy :)
co ślubu jeszcze co prawda ponad 3 m-ce a obrączki odbieramy 8.08. więc trochę poczekają (ale będzie mnie korcić, żeby moją obrączkę przymierzać i przymierzać, ciekawe czy są jakieś przesądy, że noszenie obrączki przed ślubem przynosi pecha czy coś)

ewex - Sro Lip 16, 2008 3:23 pm

My zamówiliśmy obrączki 26,06 a ślub 30,08 :D zamawialiśmy w A&A na Piotrkowskiej czas oczekiwania w miesiącach weselnych 3 tygodnie hmm.... jutro mija termin w takim razie :) mam nadzieję że zadzwonią i będę miała je w końcu w domku :)
Pamcia - Sob Sie 02, 2008 10:26 am

My obrączki zamówiliśmy w marcu a odebraliśmy miesiąc przed slubem, dobrze ze wczesniej nie były skończone i odebrane bo okazało sie ze latem mój paluszek jest rozmiar wiekszy i trzeba bylo zmienić rozmiar mojej obrączki, gdybysmy sie dowiedzieli o tym po wstawieniu w nia brylantów juz nic by sie nie dalo zrobic :( mysle ze warto to zostawic na ostatnia chwile :)
izunia_82 - Sob Sie 02, 2008 1:41 pm

My obrączki zamówiliśmy w połowie maja i odebraliśmy na początku czerwca. :)
szept - Nie Sie 03, 2008 8:53 am

Zamówiliśmy pod koniec marca i odebraliśmy po miesiącu.
podrozniczka - Nie Sie 31, 2008 1:49 am

My zamowilismy 1,5 miesiace przed slubem cywilnym. Gotowe byly po tygodniu ale my zobaczylismy je dopiero pare dni przed slubem kiedy moi rodzice przyjechali na nasz slub.
ages - Pon Wrz 08, 2008 7:04 pm

Kupiliśmy bezstresowo miesiąc przed.
Suelen - Wto Wrz 09, 2008 9:46 am

u nas ponad rok przed ślubem, ale to ze względów babcinych :]
narcyz - Wto Wrz 09, 2008 4:26 pm

my odebralismy 3 tygodnie przed slubem i nawet troche je ponosilismy :)
mietka - Sro Wrz 10, 2008 11:34 am

zamowilismy miesiac przed slubem i odebralismy tydzien przed
Debussy - Pią Wrz 19, 2008 3:02 pm

My zamówiliśmy w ubiegły wtorek, czyli 10 miesięcy przed ślubem.
Wiem, że to nieco wcześnie, ale skoro byliśmy przekonani, że to te i żadne inne, to w sumie co za różnica kiedy :smile:

olapp7 - Sob Wrz 27, 2008 4:34 pm


no do mojego ślubu jeszcze trochę czasu....bo 315 dni.....więc narazie tylko przeglądam w internecie,a kiedy zacznę chodzić po sklepach....to jeszcze ne wiem...... :razz: 8)

esperanza77 - Wto Paź 21, 2008 10:05 pm

My zamowilismy jakis miesiac temu...a pozniej trafily do grawera :)
Tajgete - Wto Gru 23, 2008 10:45 pm

My zamówiliśmy trzy tygodnie temu, odebraliśmy je dziś, czyli dwa miesiące przed ślubem ;)
meam - Sro Gru 24, 2008 12:51 am

My od zawsze wiedzieliśmy, jakie chcemy i mamy je w domku od około 2 tygodni, a ślub jest za 2,5 miesiąca.
szaraczarownica - Czw Gru 25, 2008 10:10 pm

My zamówiliśmy jakoś na początku listopada w piątek, a odbiór mieliśmy we wtorek (grawer).
?lub mamy 8 sierpnia 2009, więc w sumie dokonaliśmy zakupu 9 miesięcy przed. Ale co za różnica kiedy się kupi. Ważne, że nam się podobają :)

agunia84 - Pią Sty 02, 2009 11:47 am

My obrączki zamówiliśmy dzisiaj, gotowe będą za dwa tygodnie, ale odbieramy w lutym.
martitka - Sob Lut 07, 2009 12:54 pm

My mieliśmy ślub we wrześniu a obrączki kupiliśmy w sierpniu :) nie zamawialiśmy wcześniej - kupiliśmy od ręki, bo mamy takie najzwyklejsze i najprostsze (jubiler miał we wszystkich rozmiarach) :)
izunia_82 - Sob Lut 07, 2009 1:04 pm

martitka to mieliście akurat szczęście :) . My musieliśmy swoje zamawiać bo nie mieli naszych rozmiarów "od ręki". :) A tak z ciekawości zapytam Was dziewczyny, dostałyście jakąś gwarancję na swoje obrączki :?: :?: :?: Gdyby się na przykład starły czy coś :?: My dostaliśmy na 10 lat(warunkiem reklamacji jest oczywiście paragon na nie).
Martuś i Jaruś - Nie Lut 15, 2009 12:16 pm

My zamówiliśmy swoje obrączki na 3 miesiące i 22 dni przed ślubem, mogliśmy jeszcze poczekać ale nie ma chyba na co bo złoto ciągle drożeje :(
Ambrozja - Pon Lut 16, 2009 6:26 pm

My kupiliśmy ok. pół roku przed ślubem. Pośpieszyliśmy się, bo złoto zaczęło drożeć, a dodatkowo baliśmy się, że Apart je wycofa (podobno na dniach ma wejść nowa kolekcja, ale pani w salonie nie potrafiła nam odpowiedzieć czy stara zostanie czy zniknie)
agunia84 - Pią Lut 20, 2009 5:11 pm

izunia_82 napisał/a:
A tak z ciekawości zapytam Was dziewczyny, dostałyście jakąś gwarancję na swoje obrączki :?: :?: :?: Gdyby się na przykład starły czy coś :?: My dostaliśmy na 10 lat(warunkiem reklamacji jest oczywiście paragon na nie).


My dostaliśmy dożywotnią gwarancję na obrączki.

bester - Nie Lut 22, 2009 11:59 am

My wlasnie idebralismy nasze obraczki ;-) a slub mamy w lipcu.zamowilsmy wczesniej bo zloto idzie strasznie w gore :(
Tissaia - Pon Lut 23, 2009 8:26 pm

My właśnie zamówiliśmy - realizacja ma potrwać 14 dni, więc jest dużo czasu, ale słyszałam nawet o terminach 2-miesięcznych.
fastyna - Pon Lut 23, 2009 10:09 pm

my zamówiliśmy przed świętami a odebraliśmy pod koniec lutego czyli jakos tak 6,5 miesiąca przed
evelinka - Wto Lut 24, 2009 12:55 pm

My podobnie jak fastyna. Odebralismy w polowie lutego
agunia84 - Wto Lut 24, 2009 1:33 pm

My obrączki zamówiliśmy 5 stycznia, a odebraliśmy 10 lutego.
Agguniaa - Wto Lut 24, 2009 3:02 pm

My obrączki zamówiliśmy 30 grudnia:) a odebraliśmy w połowie stycznia.. 8) Na szczęście upiekło się nam i kupiliśmy obrączki jeszcze po niższej cenie złota :smile: :smile:
spray - Czw Mar 05, 2009 9:34 pm

ślub w czerwcu, a obrączki mamy od tygodnia. Kupiliśmy gotowy wzór, nie czekaliśmy.
Malwina_łódź - Pią Mar 06, 2009 7:30 am

Obrączki odebraliśmy tydzień temu. Ślub w sierpniu ale złoto cały czas idzie w górę i raczej mało prawdopodobne, że ceny spadną. Nie chcieliśmy dłużej czekać ;)
Tissaia - Pią Mar 06, 2009 6:53 pm

Malwina_łódź napisał/a:
Ozłoto cały czas idzie w górę i raczej mało prawdopodobne, że ceny spadną.


Nie spadną. Amerykanie masowo wykupują złoto, więc ceny kruszcu będą tylko rosły. Radzę się spieszyć :)

skalimonka - Sob Kwi 25, 2009 9:12 pm

My zamowilismy nasze przedwczoraj i beda do odebrania w przyszlym tygodniu. Do slubu mamy jeszcze rok i miesiac, ale poczekaja sobie :cool:
ppola - Nie Kwi 26, 2009 10:32 am

skalimonka, bardzo wczesnie zmówiliscie :)
My zamówilismy tydzień temu a slub za 1,5 mca, mysle ze to akurat, nie znudza sie nam przed slubem i dyrastycznie nie schudniemy ani nie przytyjemy :)

skalimonka - Nie Kwi 26, 2009 3:45 pm

Moja waga nie zmienia sie od jakichs 5 lat, tak wiec bardzo watpie, czy nie beda pasowac. Ppola a co do znudzenia sie obraczkami, to po slubie tez sie nimi znudzisz? Moje beda lezaly i czekaly, nie bede nosila jej na palcu przeciez wiec nie bede na nia codziennie patrzyla. Mam ja nosic do konca zycia wiec jak moze mi sie znudzic lezac w pudelku przez rok? :? :roll:
ppola - Nie Kwi 26, 2009 4:08 pm

Poprostu przez kilka miesiecy moze sie pojawic jeszcze iles wzorów i powybraniu "idealnych" zastanawialabym sie cy moze lepiej te albo tamte. Zreszta do kupienia obraczek podchodzilismy przez prawie 2 mce i tak do tej pory nie jestem na 100% pewna ze to te. Po drugie jak by byly w domu to by mnie korcilo przymierzac i patrzec sie na nie i w koncu tego waznego dnia nie bylyby czyms szczegolnym a jedna z bizuteri ktora lezy od roku w domu. Poza tym w wypadku wagi mojej to tez od konca szkoly podstawowej czyli jakies 12 lat jest ta sama natomiest w przpadku narzeczonego juz nie. A nie chcaialbym nowych obraczek na dzien dobry przerabiac, pozniej trudno takie zycie.
skalimonka - Nie Kwi 26, 2009 8:08 pm

My jestesmy zdecydowani i pewni tych obraczek. Zreszta teraz juz w ogole uwagi nie bede przywiazywac do obraczek, zajme sie mnostwem innych rzeczy ktore mam na glowie. Ja sie ciesze, ze juz mamy wybrane i spokoj, jakby to powiedziec mamy z glowy. Obraczka to obraczka, dla mnie i tak bedzie wyjatkowe to, ze nosze ja od dnia slubu. Poza tym, jak nie jestem czegos pewna, to tego nie kupuje... :cool:
madzialenka - Nie Kwi 26, 2009 8:17 pm

my już zamówiliśmy, ale jeszcze nie kupiliśmy, może przy wypłacie :)
rusałeczka:) - Pon Kwi 27, 2009 11:05 pm

nasze obrączki będą gotowe na 15 maja :) musimy tylko zdecydować sie na wygrawerowanie, ciągle sie zastanawiamy co to ma być :)
toldi_gamoniu - Pon Maj 25, 2009 7:50 pm

My nasze obrączki zamówiliśmy na początku kwietnia i odebraliśmy je miesiąc później.
Czas oczekiwania był tak długi ponieważ były one robione z obrączek naszych rodziców
i jubiler powiedział, że musimy trochę poczekać jak uzbiera jeszcze jakieś zlecenia aby
opłacało mu się uruchomić piec, w którym topi złoto.
Ślub mamy 20.06. a obrączki odebraliśmy 09.05.

Yoanna - Czw Cze 04, 2009 9:45 pm

My zamówiliśmy dziś na 3 mies przed ślubem :razz:
Odbiór ok 30.06

France - Sob Cze 06, 2009 9:35 am

My zamowimy najwczesniej 2 miesiace przed
jakos sie tym nie stresuje bo chcemy klasyczne wzory,wiec raczej nie bedzie problemu

Karolka_23 - Pon Cze 08, 2009 4:27 pm

My kupiliśmy obrączki dzisiaj czyli 3,5 miesiąca przed ślubem.
Najpierw mieliśmy robić na zamówienie ale w końcu stanęło na tym, że kupiliśmy z tych gotowych bo akurat nam pasowały :)

asiulek82 - Wto Cze 09, 2009 11:17 am

My obrączki zamawialiśmy u jubilera i wczoraj odebraliśmy - miesiąc i 10 dni przed śubem. Są dokładnie takie jak chciałam :super:
DzonTravolta - Nie Cze 14, 2009 2:16 pm

My mamy ślub 11 lipca a jeszcze nie wybraliśmy obrączek. Sala i zespół był zamówiony prawie półtora roku przed terminem ale z obrączkami przespaliśmy sprawę. Ale wynika to głównie z braku konkretnej dezycji co do wyboru. Zamawiał ktoś z Was obrądzki wysyłkowo? Jak wówczas wygląda sprawa z doborem rozmiaru? Czy w ogóle warto taki zakup brać pod uwagę?
toldi_gamoniu - Nie Cze 14, 2009 7:33 pm

Moja przyjaciółka zamówiła obrączki w sklepie internetowym i niestety nie była zadowolona.
Miała tym sposobem zaoszczędzić a musiała jeszcze dopłacić.
Wcześniej u jubilera sprawdzili jakie mają rozmiary a następnie na tej podstawie dokonali
zakupu. Obrączki miał inne rozmiary niż te, których się spodziewali i musieli je przed
ślubem przerabiać.
Reasumując: gdyby kupili je u jubilera koszt byłby ten sam bądź nieznacznie wyższy,
ale za to mniej stresu.

DzonTravolta - Wto Cze 16, 2009 12:10 am

No fakt. Do tego zdjęcie nie zawsze może oddawać rzeczywistość. Szkoda, bo w sklepach internetowych wybór jest o wiele ciekawszy niż w lokalnych sklepach. No nic może zrobię tak, że upoluje jakiś sklep internetowy (w miarę niedalego) i pojadę zobaczyć. Tylko niestety czasu coraz mniej.
Basia.83 - Wto Cze 16, 2009 8:17 pm

My zamówilśmy dzisiaj,czyli 3 miesiące przed ślubem
France - Pią Lip 10, 2009 10:26 pm

my w koncu zamowilismy 2 miesiace przed,a kiedy beda?oby przed slubem:)
yennefer - Pią Lip 10, 2009 10:35 pm

Zamówione 1,5 miesiąca przed, odbiór tydzień później (ma być).
KotaBasia - Sob Lip 11, 2009 12:21 pm

My obrączki odebraliśmy 5 miesięcy przed ślubem. Jestem nimi zachwycona. Cieszę się też z tego, że zakupiliśmy je z takim wyprzedzeniem, bo ceny złota tak poszły w górę, że teraz identyczna para obrączek jest droższa o 1 500,00 zł, niż w chwili, kiedy my kupowaliśmy.
Kamelija - Nie Lip 12, 2009 11:19 pm

My zmówiliśmy w przednim tygodniu, a ślub za 3 miesiące.Chcieliśmy już mieć to z głowy, żeby nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę. Już sie nie mogę doczekać, jak je odbierzemy :)
sylwunia_niunia - Pon Lip 13, 2009 4:49 pm

My kupilismy w lutym, a slub mamy w sierpniu. A tak wczesnie ze wzgledu na galopujace ceny :smile: Akurat mieli w salonie nasze rozmiary, wiec od razu mielismy w domu :) W lipcu oddalismy do grawerowania i po 5 dniach byly juz do odbioru :)
ava - Czw Lip 16, 2009 6:24 pm

My zamówiliśmy dziś, czyli trochę ponad 1,5 miesiąca przed ślubem, za ok. tydzień powinny być już gotowe :)
France - Czw Lip 16, 2009 9:59 pm

my czekamy juz 3 tydzien,mam nadzieje,ze w koncu odbierzemy!,a wiem ze na niektore wzory czeka sie az 6 tyg!
joannakarolina - Nie Sty 31, 2010 10:54 pm

My zamówiliśmy obrączki dzisiaj na targach ślubnych czyli 5 miesięcy przed ślubem, a odbiór mamy za około 4 tygodnie.
ART DECO JUBILER - Pią Lut 19, 2010 3:54 pm

Może nawet troszke sie pośpieszyliście z tymi obrączkami,można je zamówić spokojnie na 2 miesiące przed ślubem.
Weira - Sob Lut 20, 2010 8:46 pm

My zamówiliśmy 7 m-cy przed ślubem :smile: Za tydzień już powinny być :D
katrina - Nie Lut 21, 2010 9:58 am

my pewnie kupimy w czerwcu , czyli z jakieś 2 miesiące przed ślubem

[ Dodano: Pon Lut 22, 2010 8:34 pm ]
zmiana :D zamówiliśmy dzisiaj obrączki :) do odebrania 12 marca :D a to tylko z tego względu że udało nam się je wyszukać taniej i w ten sposób zaoszczędzimy 500zł :)

ART DECO JUBILER - Czw Mar 18, 2010 1:17 am

Weira,poważnie zamówiliście na 7 miesiecy przed ślubem?? Czemu tak wcześnie??
szaraczarownica - Czw Mar 18, 2010 9:59 am

ART DECO JUBILER napisał/a:
Weira,poważnie zamówiliście na 7 miesiecy przed ślubem?? Czemu tak wcześnie??

To ja, pomimo, że Weirą nie jestem :wink: , zapytam odwrotnie: dlaczego nie?

Tak na marginesie: my zamówiliśmy i odebraliśmy obrączki 9 miesięcy przed ślubem :wink:

Weira - Czw Mar 18, 2010 9:26 pm

ART DECO JUBILER napisał/a:
Weira,poważnie zamówiliście na 7 miesiecy przed ślubem?? Czemu tak wcześnie??


ART DECO JUBILER, ponieważ byliśmy zdecydowani na konkretny model w konkretnej firmie jubilerskiej :) Poza tym akurat był rabat więc czemu mieliśmy nie skorzystać? Kilka miesięcy później i tak kupilibyśmy ten sam model :)

Elwirka1 - Czw Mar 18, 2010 9:40 pm

My też kupiliśmy na 9 miesięcy przed :smile:
madzik_86 - Czw Mar 18, 2010 11:08 pm

my zamówiliśmy dzisiaj czyli 4 miesiące przed ślubem :)
Aga1986 - Wto Mar 23, 2010 11:25 pm

my też już zamówiliśmy ale będą gotowe pewnie dopiero na koniec kwietnia może w maju na początku czyli jakieś 5-6 mcy przed ślubem :)
mira77 - Czw Mar 25, 2010 11:30 am

my swoje zamówiliśmy w lutym,czekaliśmy trzy tygodnie a ślub mamy w czerwcu :D
aga22666 - Czw Kwi 08, 2010 12:56 pm

a my zamowilismy 4 miesiace przed sluben, a odebralismy miesiac pozniej
martus - Sob Paź 02, 2010 8:23 pm

my kupilismy pł roku przed slubem;)

[ Dodano: Sob Paź 02, 2010 8:24 pm ]
ale ma drożeć złoto więc nic nie stoi na przeszkodzie kupić duzo wczesniej bo można zaoszczedzić;)

kakonka - Sob Paź 02, 2010 11:19 pm

martus napisał/a:
my kupilismy pł roku przed slubem;)


my też :) i zamówiliśmy je zaraz przed tym jak zdrożały :)

Misiak87 - Nie Paź 03, 2010 10:37 am

Kupiliśmy 4 miesiące przed ślubem. :)
mała9364 - Wto Paź 05, 2010 12:57 pm

Misiak87 napisał/a:
Kupiliśmy 4 miesiące przed ślubem. :)


My też.I załapaliśmy się na promocje w Aparcie :smile:

SklepJubilerski - Czw Paź 14, 2010 4:26 pm

Z tego co pamiętam to wzór obrączek wybraliśmy na 3 miesiace przed ślubem,natomiast kupiliśmy je na 2 miesiace przed samym ślubem.
pestka - Pon Paź 25, 2010 11:33 am

My zamówiliśmy obrączki tydzień temu, a ślub dopiero w lipcu. :)
Byliśmy zdecydowani i chcieliśm rozłożyć wydatki, więc nie było na co czekać.

ART DECO JUBILER - Pon Paź 25, 2010 7:48 pm

No jeżeli jest dobra promocja lub macie jeden upatrzony model,to pewnie że nie ma na co czekac. Pytałem z ciekawosci:)
anuszkaa - Nie Gru 19, 2010 11:49 am

my zamówiliśmy obrączki pół roku przed ślubem. Chcielismy zdąrzyc przed koncem roku z powodu podwyżki VATu i podwyżki uncji złota
ART DECO JUBILER - Pon Gru 20, 2010 12:29 pm

Podwyżka vat-u,to coś co determinuje większosc ludzi,dlatego tym bardziej warto dokonac zakupu obrączek do końca roku. Z tego co widzę,to większosc par zamawia na pół roku przed.
antonka - Pon Sty 17, 2011 11:37 am

My zamówiliśmy miesiąc temu, akurat mieliśmy przypływ gotówki , poza tym była na nie promocja w Aparcie :)
magdasid - Nie Sty 23, 2011 5:56 pm

zamówione miesiąc przed ślubem, odebrane 5 dni przed.
ART DECO JUBILER - Sro Sty 26, 2011 1:03 pm

Miesiac przed ślubem to bardzo późno,wielu jubilerów miałoby problem z dotrzymaniem terminu. Ale dobrze ,że akurat ten wyrobił się na czas:)
Malena - Sro Sty 26, 2011 1:06 pm

ostatecznie odebraliśmy nasze 7 miesięcy przed ślubem.

magdasid napisał/a:
zamówione miesiąc przed ślubem, odebrane 5 dni przed.


no to rzutem na taśmę, ja bym się trochę stresowała, czy będzie czas na ewentualne poprawki.

magdasid - Pią Sty 28, 2011 11:40 am

A ja jakoś się nie stresowałam. Po pierwsze-ślub był organizowany w półtora m-ca. Po drugie:jubiler był poinformowany o terminie ślubu, więc wiedział, ile czasu potrzebuje. Zresztą-najpierw mieliśmy przymiarkę. Po trzecie: poprawki zawsze można zrobić PO ślubie. Po czwarte: nie widzę sensu w nabywaniu obrączek pół roku przed uroczystością. A jak mi się gust nagle zmieni? Albo z jakichś przyczyn zrezygnujemy ze ślubu? To co? Mam później na allegro wystawiać??
W każdym razie: każda z nas nabywa obrączki w takim terminie w jakim jej najbardziej pasuje :) i już.

Majorka636 - Pią Sty 28, 2011 11:59 am

My teraz w weekend idziemy oglądać i ja się nastawiam że coś wybierzemy, bo ogólnie to nie lubię chocdzić 5 razy, żeby przemyśleć... dla mnie to strata czasu, a że przede mną 2 sesje i obrona przed samym ślubem to wszystko co się da robimy wcześniej :) tak więc obrączki będą zamówione 5 miesięcy przed ślubem :)
ART DECO JUBILER - Sro Lut 23, 2011 10:27 am

Lepiej chodzić 5 razy i kupić coś co będzie Wam się podobało,niz potem żałowwać decyzji i zmieniać obrączki na inne- to wg niektórych bardzo zły znak. Posuzkajcie też w sklepach internetowych,wybór jest naprawdę bardzo duży.
olcia_n - Pon Kwi 18, 2011 10:53 pm

My zamówilśmy 1,5 miesiąca przed ślubem. Odebraliśmy je na 2 tygodnie przed ślubem i nie trzeba było ich poprawiać. Pasowały idealnie.
agulka1989 - Pon Kwi 18, 2011 10:58 pm

My obrączki zamówiliśmy pod koniec lutego, odebraliśmy po koniec marca.
Ślub mamy w lipcu.

justine81 - Pon Kwi 18, 2011 11:42 pm

My odebraliśmy w kwietniu a ślub mamy w czerwcu :)
Verenica - Wto Kwi 19, 2011 1:37 pm

Ślub mamy we wrześniu, a obrączki zakupiliśmy pod koniec roku.
wiolancia - Wto Kwi 19, 2011 8:08 pm

Ja miałam obrączki ślubne na długo przed poznaniem mojego A..To były kiedyś obrączki moich rodziców,a że nie przyniosły im szczęścia,to kiedyś(chyba na początku roku 2008) poszłam do jubilera i zamieniłam je sobie na inne.Moja była dopasowana rozmiarem.Kiedy z narzeczonym zdecydowaliśmy się na ślub powiedziałam,że obrączki już są.Jakiś miesiąc temu pojechaliśmy i powiększyliśmy tylko tę mojego A. :smile:
tomcia - Wto Kwi 19, 2011 10:51 pm

Gdyby nie galopujące ceny złota, to pewnie bysmy jeszcze nie zamawiali, a tak zamówilismy pod koniec lutego (dodatkowo do końca luetgo była zniżka w Jubistyl), a odebralismy w połowie marca czyli 7 m-cy przed slubem.
Kami88888 - Sro Kwi 20, 2011 8:53 am

My zamówiliśmy chyba w listopadzie czyli ok 8 miesięcy przed ślubem
martula_87 - Sro Kwi 20, 2011 9:05 am

My zamówilismy na 2 miesiące przed ślubem.
Odbiór będziemy mieli 2 tygodnie przed ślubem.

Winter - Sro Kwi 20, 2011 3:21 pm

hm...czas leci...ślub coraz bliżej :) ...jakoś nie mogę w to uwierzyć...cały czas myślę sobię, że mamy baaardzo dużo czasu...a tutaj niedlugo trzeba będzie oglądać się za obrączkami :)
malu86 - Sro Kwi 20, 2011 3:46 pm

My zamowilismy 2 miesiace przed slubem.
Mamy jeszcze 1,5 miesiaca do slubu i obraczki juz sa odebrane i czekaja na nasz dzien.
Mysle,ze warto poogladac i przemyslec na spokojnie zakup bo obraczki sa na cale zycie.
Co najwazniejsze lepiej pojechac do salonu osobiscie. Czesto modele inaczej wygladaja w internecie inaczej na palcu.

Marcka - Sro Kwi 20, 2011 7:27 pm

my teraz w ciągu najbliższych 2 tygodni pojedziemy zamówić obrączki bo wzór już wybrany :)
Czyli ok 3 miesięcy przed ślubem :D

kaska8866 - Wto Maj 10, 2011 5:33 pm

Nasze są już odebrane. Czekaliśmy na nie ponad 2 tygodnie. A ślub 30lipca więc ponad 2 miesiące przed ślubem. Myślę ze nie ma za bardzo dużej róznicy kiedy się je zamówi, my chcieliśmy mieć już jedną rzecz mniej z głowy :)
Cytat:
złoto ciągle drożeje
racja..wszystko teraz idzie w góre.
e_linka2 - Wto Maj 10, 2011 6:37 pm

My zamówiliśmy nasze kilka dni temu (dokładnie na 3 miesiące przed ślubem), powinny być do odbioru pod koniec maja.
Obrączki wstępnie oglądaliśmy już w lutym. Wtedy wpadł nam w oko właśnie zamówiony model. Cena od tego czasu w salonie, w którym zamawialiśmy wzrosła o 2zł na gramie. Myślę, że nie jest to aż tak duży wzrost cen.

Hellen - Czw Maj 12, 2011 9:45 pm

My zamówiliśmy 2 maja i mamy do odbioru 25 maja a ślub 23 czerwca, czyli odbieramy na prawie miesiąc przed ślubem - uważaliśmy że nie ma z czym się spieszyć.
nezabravka - Pią Maj 13, 2011 8:06 pm

my zamowiliśmy na Targach w Arenie, odebraliśmy w marcu, czyli 7 miesięcy przed ślubem, może wcześnie, ale chcieliśmy załatwić to co można wcześniej, żeby już było z głowy i żeby można było zająć się innymi rzeczami...
M4rcysi4 - Pon Maj 30, 2011 10:20 pm

Rok i trzy miesiące przed ślubem :wink:
motylek666 - Pon Maj 30, 2011 11:22 pm

9 miesięcy przed zamówione 8 miesięcy przed odebrane tydzień przed polerowane i kąpane w jakiś roztworach by pięknie błyszczały :)
Marcka - Wto Maj 31, 2011 8:11 pm

my mamy do odebrania w tym tygodniu więc będzie już 2 miesiące przed ślubem :)

[ Dodano: Wto Maj 31, 2011 8:12 pm ]
oj widze że się powtarzam ;)

Frezja1980 - Pią Cze 03, 2011 10:33 pm

zamówiliśmy 3 miesiące przed ślubem i spokojnie sobie czekały ;)
Magdzik - Sob Cze 04, 2011 3:00 pm

My chcemy zamówić na około 2 miesiące przed ślubem, może nawet później
kingakama - Sro Cze 22, 2011 11:28 am

M4rcysi4 napisał/a:
Rok i trzy miesiące przed ślubem :wink:


o , to szybko :)
my , owszem chodziliśmy wcześniej po jubilerach, ale jak się okazało, że zrobią nam w Aparcie obrączki w 4 tygodnie, to już się tak nie denerwowaliśmy z zamówieniem, że nie zdążymy :)

silesia26 - Sro Cze 22, 2011 1:23 pm

My trzy miesiące przed slubem i obraczki już mamy ale kupione w Turcji. Jak będę mogła wstawić fotkę to sie pochwalę:) bo są cudne
motylek666 - Czw Cze 23, 2011 4:40 pm

kingakama, nie potrzeba bardzo dużo czasu na zrobienie obrączek - zazwyczaj miesiąc z przymiarkami - jednak cena złota i robocizny jubilerów idzie do góry i jak my zamawialiśmy to przedstawiono nam cenę o 150zł droższą niż miesiąc wcześniej na te same obrączki - udało się wynegocjować tę poprzednią cenę jednak to spora inflacja - a one mogą leżeć i nic im się nie stanie - w dobrych salonach masz dożywotnie czyszczenie gratis więc tydzień przed ślubem można je odświeżyć - tak jak pisałam nam je płukali w jakiś roztworach żeby miały ładniejszy połysk
olivka_ja - Pią Cze 24, 2011 10:02 am

my już mamy obrączki, może trochę za wcześnie, ale mieliśmy złoto które przetopiliśmy a że ceny cały czas idą w górę to zdcydowaliśmy, że nie będziemy czekać z przetapianiem :)
turecik - Pon Cze 27, 2011 8:41 am

My swoje obrączki zamówiliśmy w maju czyli 5 miesięcy przed ślubem - odbiór mamy we wrześniu :)
asiaj2001 - Wto Cze 28, 2011 11:30 am

my już mamy obrączki - odebraliśmy 22 czerwca :) a ślub 17 września :)
mari_1980 - Pią Lip 08, 2011 7:10 pm

Kupiliśmy pół roku wcześniej ale później musiałam swoją zmniejszyć przed ślubem bo tak schudłam że była za duża ... masakra byla:P
Magdzik - Sob Lip 09, 2011 1:11 pm

My dzisiaj zamówiliśmy obrączki :razz: 2 miesiące przed ślubem :P

[ Dodano: Sro Lip 27, 2011 1:14 pm ]
Czekaliśmy na obrączki 2,5 tygodnia. Zamówiliśmy je 9 lipca a dziś 27 lipca jedziemy je odebrać.
A płaciliście zaliczki jak zamawialiście obrączki? My daliśmy zaliczkę 600zł :roll:

ART DECO JUBILER - Pią Lip 29, 2011 2:44 pm

To zależy jak klient dogada się z jubilerem,ze sklepem. Ale z reguły płacone są kwoty zaliczkowe,więc wszystko jest w porządku. Mam nadzieję,że podobają Wam się Wasze obrączki :)
Magdzik - Pią Lip 29, 2011 4:04 pm

ART DECO JUBILER napisał/a:
Mam nadzieję,że podobają Wam się Wasze obrączki :)
Oj bardzo :razz: Są cudne ;)
aguuuunia44 - Nie Wrz 11, 2011 4:38 pm

My mamy ślub 8 października, a obrączki odebraliśmy 27 sierpnia.
fuente - Sob Wrz 17, 2011 7:47 pm

rok przed ślubem. Teraz grzecznie leżą w pudełeczku i czekają na swój wielki dzień :) )
ART DECO JUBILER - Wto Lis 01, 2011 11:40 am

I napewno się doczekają,ale rok przed ślubem to bardzo długo :) Najważniejsze,że Wam się podobają :)
asia7 - Sob Lis 12, 2011 7:04 pm

właściwie to odebraliśmy je zanim tak naprawdę zamówiliśmy ;)
czyli na 8 miesięcy przed ślubem obrączki są :)

Mistique - Nie Lis 13, 2011 9:23 pm

My wczoraj zamówiliśmy nasze obrączki :)



Chociaż początkowo myśleliśmy o zupełnie czymś innym, bo bardzo spodobały nam się na stronie internetowej sklepu obrączki matowe z dwoma paskami polerowanymi, to jednak na miejscu, w sklepie nas zupełnie rozczarowały. Wyglądały jakby zerwać kółko od zasłonki i włożyć sobie na palec :P zwłaszcza, przy polerowanym pierścionku. Stąd też taki wybór :)

Odbiór do 12 grudnia :)

Ewelina caterin - Wto Lis 15, 2011 10:29 am

My mieliśmy obrączki 11 miesięcy przed ślubem.
Teraz leża i czekają do sierpnia

Balantyna - Sro Lis 30, 2011 9:56 am

My zamówiliśmy obrączki wczoraj, a ślub mamy w maju, czyli pół roku przed ślubem :)
antonka - Czw Gru 01, 2011 11:48 am

to tak akurat
Malina01 - Czw Gru 01, 2011 6:02 pm

My mieliśmy zamówione rok przed śłubem, ale ja ze wszystkim sie spieszyłam ;)
ewa.krzys - Czw Sty 05, 2012 2:27 pm

Dziś właśnie odbieramy obrączki, czyli 8 miesięcy przed ślubem :)
Juska - Sro Mar 25, 2015 7:24 pm

Hmmm... własnie do mnie dotarło, że nie pamiętam już takich szczegółów :D Ale chyba zamawialiśmy jakoś 3-4 miesiące wcześniej, a odebraliśmy ok 3 tygodni przed :) Zawiozłam je od razu do rodziców, żeby mnie nie korciło przymierzanie i ciągłe oglądanie :)
kapatka - Sro Mar 25, 2015 9:06 pm

My swoje odebraliśmy na niecałe 1,5 miesiąca przed ślubem. A zamówiliśmy chyba miesiąc wcześniej, w międzyczasie jedna wizyta u jubilera na przymiarce.
Iru - Czw Mar 26, 2015 8:13 pm

My zamówiliśmy dzisiaj, czyli dokładnie pół roku przed ślubem. A odbierzemy za około pół miesiąca :)
Catylyn89 - Pią Mar 27, 2015 11:35 am

W czerwcu zamawialiśmy, a odebraliśmy tydzień przed weselem :)
nisia1988 - Nie Maj 03, 2015 5:58 pm

zamowilismy w miesiac temu, odbieramy je w nastepnym tygodniu a slub za 2miesiace :)
Julia_ja - Nie Maj 03, 2015 8:25 pm

zamówiliśmy 14 lutego, odebraliśmy 20 marca, ślub 27 czerwca więc w miarę wcześnie :)
Dorotka_ - Pon Maj 04, 2015 8:29 am

My mieliśmy na 8 miesięcy przed :)
herbatnik - Czw Lip 16, 2015 9:08 am

My nie chcieliśmy się jakoś bardzo śpieszyć, bo po co mają obrączki leżeć pół roku w szufladzie. Zwłaszcza, że wybraliśmy jubilera, u którego obrączki kupowała moja siostra i oni kupili je od razu, na miejscu zmierzyli palce, wybrali model, pan poszukał w szufladzie i znalazł takie, więc tego samego dnia już je mieli :) Ale dobrze, że poszliśmy wcześniej(w połowie czerwca), bo okazało się, że na nasze trzeba będzie poczekać miesiąc(dużo zamówień). Odbieramy je w tę sobotę, a ślub za trochę ponad miesiąc.
alekul89 - Czw Lip 16, 2015 9:10 am

My zamawialiśmy w połowie października a odebraliśmy jeśli dobrze pamiętam w ostatni dzień października. Czyli 8 miesięcy przed ślubem :)
Alzacja - Wto Paź 27, 2015 1:11 pm

My odebraliśmy nasze 1,5 miesiąca przed ślubem. Według mnie nie ma co za szybko kupować, bo później trzeba poszerzać/zwężać.
studentka - Sob Gru 12, 2015 6:05 pm

Palce i tak się zmieniają, zwłaszcza u kobiet.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group