Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Kwiaty i dekoracje - Cena za usługę dekoracji sali

ava - Pon Lut 25, 2008 4:09 pm
Temat postu: Cena za usługę dekoracji sali
Przegladając wątki dotyczące dekoracji sali, nie znalazłam żadnego bezpośrednio odnoszącego się do cen. Ile placicie za wynajem profesjonalnych (lub mniej :) ) firm dekoratorskich?

Ja mam już zamówioną dekoratorkę, podpisałyśmy umowę na dekorację samej sali- zapłacę 1100zł. Teraz zastanawiam się, czy przypadkiem nie pospieszyłam się i nie przepłacę :(

Wiem też, że firma ta za dekoracje samochodu bierze 100zł, za dekorację kościoła od 150zł, można też wypożyczyć stół wiejski za 50zł.

A jak jest u Was?

owieczka_foto - Pon Lut 25, 2008 5:50 pm
Temat postu: Re: Cena za usługę dekoracji sali
ava napisał/a:
Wiem też, że firma ta za dekoracje samochodu bierze 100zł, za dekorację kościoła od 150zł


ava, co wchodzi w skład dekoracji kościoła? cena mimo, że "od" bardzo mnie zdziwiła. Czy mogłabyś napisać coś więcej na ten temat?

ava - Pon Lut 25, 2008 7:09 pm

Szczerze mówiąc dokładnie nie wiem, bo my raczej nie będziemy dekorować koscioła, ale podejrzewam, że to zależy od tego ile i jakie kwiaty bedą użyte, czy będą ubrane krzesła młodych i swiadków czy nie, czy udekorowany bedzie cały kosciół, tzn. wszystkie ławki, czy tylko miejsca przed ołtarzem itd.
agunia84 - Pon Lut 25, 2008 11:01 pm

Ja płace za dekorację sali 700 zł (nie wynajmuję firmy dekoratorskiej, dekoracją zajmuje się właściciel sali).
tulipanek - Wto Lut 26, 2008 4:11 pm

My będziemy mieli dekoratora tylko dlatego że nie mamy imprezy w restauracji.Zapytałam sie jej ile tak mniej więcej będzie to kosztowało powiedziała że przecientna dekoracja wynosi 600zł.Chcemy udekorować sale samochód i kościół ustaliliśmy że najwyższa cena ma wynosić 3000zł.
ava - Wto Lut 26, 2008 4:55 pm

tulipanek napisał/a:
najwyższa cena ma wynosić 3000zł.


Wow, co prawda nie jestem zbyt dobrze zorientowana w cenach (dlatego założyłam ten wątek :) ), ale 3000zł za dekorację wydaje mi sie strasznie dużo. Co wchodzi "w skład" takiej dekoracji?

Poza tym piszesz, że "umówiliście się". Czy to znaczy, ze podpisywaliście umowę? Bo co prawda Wy ustaliliście bardzo wysoką granicę kwoty, której dekorator nie może przekroczyć, więc u Was nie powinno być z tym problemu, ale chcę zwrócić uwagę innych forumek na to jak ważne jest spisanie umowy. Moja kuzynka popełniła ten błąd, że zawarła tylko ustną umowę, a potem bardzo tego żałowała. Otóż dekoratorka powiedziała jej kilka miesiecy przed ślubem, że zapłaci 500-700zł. Po weselu, kiedy przyszło do zapłaty, pani zażyczyła sobie 1200zł. Kiedy kuzynka zwróciła jej uwage, że przecież nie tak się umawiały, tamta powiedziała, że "było dużo ciętych kwiatów". Ostatecznie zapłata wyniosła 1000zł. Dodam tylko, że sama dekoracja wyglądała, hmmm... nie najlepiej.

renia2612 - Nie Mar 02, 2008 11:36 pm

U mnie koszt dekoracji wynosi 1100zł (800 za sale + 300 za ubranie stołow dla gosci).
gacus - Pią Mar 14, 2008 2:10 pm

możecie polecić jakąś dobrą firmę z Łodzi która zajmuje się dekoracją sal weselnych?

pozdrawiam

ava - Pią Mar 14, 2008 6:14 pm

gacus napisał/a:
możecie polecić jakąś dobrą firmę z Łodzi która zajmuje się dekoracją sal weselnych?

pozdrawiam


Ale to chyba nie w tym wątku :( Lepiej załóż osobny, albo poszukaj informacji o takich firmach w tym dziale. Ale dla jasności- ja akurat niestety nie znam żadnej firmy z Łodzi.

gosc - Nie Mar 23, 2008 8:13 pm

gacus poczytaj ten wątek , ten , ten i ewentualnie ten .

Na przyszŁość proszę korzystać z wyszukiwarki lub dokŁadnie przejrzeć caŁy dziaŁ w danym temacie

słonko - Pią Mar 28, 2008 2:11 pm

Ja za dekorację sali zapłacę u profesjonalnej dekoratorki ok. 1200-1500zł. Więc wydaje mi się Avo, że Twoja cena jest w normie. Natomiast 700zł. za dekorację sali przez jej właścicieli wydaje mi się mocno przesadzone chyba, że któreś z nich jest profesjonalistą.
agunia84 - Pią Mar 28, 2008 2:28 pm

słonko napisał/a:
Natomiast 700zł. za dekorację sali przez jej właścicieli wydaje mi się mocno przesadzone chyba, że któreś z nich jest profesjonalistą.


Dekoracja tej sali niczym sie nie odróżnia od profesjonalnych firm zajmujących się dekorowaniem. Cena jest o wiele niższa, a dekoracja sali obejmuje wszystko.

słonko - Pią Mar 28, 2008 3:31 pm

Co to znaczy, że dekoracja obejmuje wszystko? Jak będzie udekorowana Twoja sala? Widziałam jedna salę dekorowaną przez właścicieli i poza balonami nie było żadnych dekoracji. To jednak za mało, aby wyrobić sobie opinię ogólną. W sumie zależy od sali - te "bogatsze", a zarazem droższe może oferują coś ciekawego. Ale takie przeciętne nie sądzę, że poza balonami i jakimiś zasłonkami na stoły mają coś więcej - a ja za balony i zasłonki 700 zł. bym nie dała.
agunia84 - Pią Mar 28, 2008 5:26 pm

Zapraszam cię na stronę http://www.dworekstaraszkola.eu tam są 2 czy 3 propozycje dekoracji mojej sali.
słonko - Pią Mar 28, 2008 5:40 pm

Piękna sala - gratuluję. Tylko powiedz mi ile płacisz za talerzyk, bo to mi wygląda na salę z wyższej półki, więc i nic dziwnego, że dekoracje ładne oferują.
agunia84 - Pią Mar 28, 2008 9:11 pm

Dziękuje :) W dworku 195 zł od talerzyka, a w domu weselnym 190 zł :) - ja mam w domu weselnym, bo będę mieć małe wesele.
tulipanek - Pią Kwi 04, 2008 5:19 pm

Droga avo

To my ustaliliśmy tą cene taka nam odpowiadała i taka będzię.Podkreślam jednak że nasza sala jest bardzo duża jest to zwykły dom kultury.Jeszcze nawet jej nie widziałam ale widziałam zdjęcia.Nie chce się rozczarować na ślubie.Niestety nie mogliśmy znaleść żadnego lokalu ponieważ wszystkie w pobliżu były zarezerwowane.Naszym dekoratorem jest studio dorado.Umowy jeszcze nie podpisaliśmy z tego względu że nie mieszkamy w Polsce.I konkretów jeszcze nie znaliśmy.Zapłaciliśmy tylko 300 zł zaliczki za to żeby pojechała na sale i się zorientowała co gdzie by dobrze wyglądało.Umowe spiszemy w czerwcu.Oczywiście przy wpłacaniu zaliczki dostałam papier potwierdzający wpłate.
Pozdrawiam.

Ida i Maciej - Wto Wrz 09, 2008 3:07 pm

wlasnie szukamy jakiejs fajnej kwiaciarni ktora robi nietuzinkowe dekoracje stolu maciej jakies namiary?
narcyz - Wto Wrz 09, 2008 4:03 pm

słuchajcie nasza sala nie była w ogóle dekorowana. okazało sie ze wynajmujacy zostawiaja ja bez zadnych ozdob.
my chcielismy cos dodac ...
i tak w PTAKU kupislimy baloniki serduszko na sciane, kieliszki do tłuczenia (potłukły sie po slubie :) ), jakies tasiemki, szarfy i za wszystko zapłacilismy 220 zł.
dekorowalismy oczywicie sami.
najtanszy dekorator powiedział nam ze wezmie 500 zł za same balony a serce i inne rzeczy to jakies kolejne 200 zł - dla nas było to za duzo

[ Dodano: Wto Wrz 09, 2008 4:04 pm ]
Ida i Maciej...
może sprawdzcie na Wólczańskiej - Dziomdziora.
nie korzystałam ale słyszłąm ze robi ładne rzeczy
moze nie byliscie jeszcze tam.

Ida i Maciej - Wto Wrz 09, 2008 4:12 pm

Dzieki. Jak na razie wszystkie bukiety na stoly co widzielismy byly WIELKIE i niezbyt ciekawe a my szukamy malych (zeby goscie mogli na siebie patrzec a nie ogladac kwiatki..) ale ciekawych, poszukiwan cdn
555 - Wto Wrz 09, 2008 6:22 pm

w tym wątku elisa69 wkleila zdjecia dekoracji swojej sali, moze do niej napisz pw.. a tutaj jedno ze zdjec:



ja robilam swoje kwiaty we Floresie, tez bylam bardzo zadowolona.. wygladaly tak:



najpierw dekorowaly USC, a potem stol przed nami na weselu..

narcyz - Sro Wrz 10, 2008 11:09 am

niektóre dekoracje są naprawdę prześliczne ... i robia niesamowite wrażenie

Ida a sprawdzcie u Tracza na Retkini. moze tam uda sie zamówic małe bukieciki :)

karina - Pon Maj 18, 2009 11:02 pm

cennik u mojej dekoratorki to 1200 za 2 sale tzn mniejszą do tańca i tą ogólną
500 zł - stoły
180-250 zł - kościół
100 zł - samochód

Nikola3188 - Wto Maj 19, 2009 2:47 pm

Ta cena za dekoracje sali to chyba za dekorację materiałową, bez balonów, albo mini materiałową z akcentem balonowym ??
a stoły 500zł to za ile osób, i co wchodzi w skład dekoracji stołów ??

karina - Sro Maj 20, 2009 1:25 pm

Tak - chodzi o dekoracje materiałową , a co do stołów to nie potrafię ci odpowiedzieć, ponieważ nie jestem tym zainteresowana i nie dopytywalam sie, tylko zostalam poinformowana o takiej mozliwosci.
nailew - Sro Cze 17, 2009 3:11 pm

Mam znajoma, która dekoruje sale weselne, kościoły, itp. Z tego co wiem to bierze ok. 1300zł ( jakoś tak), ale w cenę wliczone jest wszystko co związane jest z dekoracją. Materiały, świeczki, świeczniki, pokrowce na krzesła, kwiaty jeśli ktoś chce balony, i inne. Niektóre firmy nie zapewniają, np. świeczek na zapas. Jeśli jakaś się wypali to nie ich problem. A w przypadku mojej znajomej jest inaczej. Zostawia zapas świeczek. Wszystkie kwiaty też wliczone są w cenę.
Nikola3188 - Czw Cze 18, 2009 1:02 am

Koleżanko, to niezłą Masz znajomą, że wszystko jest w cenie, inne firmy za same pokrowce biorą po 5zł/szt. Szkoda że jak piszesz o świeczkach że inne firmy nie zostawiają świeczek na poprawiny to się mylisz, a poza tym to zostawiają więcej niż Ta Twoja znajoma, bo jak widać na zdjęciach świeczniki z pojedynczą świeczką to suma sumarum zbyt dużo świeczek się nie uzbiera, a inne firmy dają świeczniki z 3 świeczkami łącznie z poprawinami, i tak samo serwetki, a i kwiaty to żywe czy sztuczne, zostawia też falbany, obrusy, draperie.
Jeśli tak to po upraniu tego i zakupu świeczek i serwetek, odliczeniu paliwa i pracowników to Ona musi chyba jeszcze dokładać od interesu, podaj namiary do niej to będziemy ją polecać jako instytucję charytatywną. Bujdy, no chyba że dekoracja stołów odbywa się na sprzęcie sali. :D

[ Dodano: Czw Cze 18, 2009 1:04 am ]
Umów mnie z nią to zamówię u Niej dekorację która obejmuje wszystko jak piszesz, materiały, stoły, balony, pokrowce i to za jedyne 1300 !! ! :D

nailew - Czw Cze 18, 2009 7:05 pm

"Ona musi chyba jeszcze dokładać od interesu, podaj namiary do niej to będziemy ją polecać jako instytucję charytatywną". Zapewniam Cię, że nie jest instytucją charytatywną. ;) Radzi sobie bardzo dobrze. Pozdrawiam! :)
Tajgete - Czw Cze 18, 2009 7:56 pm

A mnie ta cena jakoś zupełnie nie zdziwiła, bo ja swoją dekorację: kościoł + pokrowce + sala materiałami i balonami + stoły (obrusy, kwiaty i świeczniki) +samochód gratis (sztucznymi kwiatami, których w końcu nie wzieliśmy, bo nasz samochód był świetny bez dekoracji) + moja wiązanka + dwa bukiety dla rodziców zapłaciliśmy około 1600 zł.

Fakt - sami musieliśmy kupić świece i serwetki i był to koszt około 100 zł, ale jeśli odjąć wiązankę i kwiaty dla rodziców a dodać to 100 zł, to myślę, że cena będzie bardzo porównywalna... :roll:

agunia84 - Pon Cze 22, 2009 9:37 am

Ostatecznie za naszą dekorację zapłaciliśmy 1000 zł, cena obejmowała: materiały, kwiaty, świeczniki, obrusy, światełka, świece, serwetki itp. Dodatkowo zapłaciliśmy za konfetti - 130 zł.
Nikola3188 - Pon Cze 22, 2009 8:00 pm

wrzućcie jakieś fotki z dekoracji, wtedy będzie wiadomo jaką dekorację miałyście i za ile.
agunia84 - Wto Cze 23, 2009 9:11 am

Nasz dekoracja wyglądała tak:


Nie mam zdjęcia dekoracji, która wisiała za na mi.

[ Dodano: Wto Cze 23, 2009 9:16 am ]
Znalazłam zdjęcie przedstawiające w połowie dekorację naszego stołu

EwaM - Pią Sie 07, 2009 3:25 pm

Nie bardzo wiem, w którym wątku najlepiej to opisać. Kiedyś toczyła się dyskusja nt duża firma vs mała firma, ale tańsza bo nie płaci podatków. Niestety nie mogę tej dyskusji odnaleźć, jeśli któraś moderatorka pamięta gdzie to było i uzna, że lepiej tam umieścić posta to proszę o przeniesienie.

Pracuję w firmie sprzedającej różne materiały, m.in na dekoracje. Współpracujemy z różnymi firmami z całej Polski. Pewnego wtorku zadzwoniła klientka z zamówieniem. Było to już po godzinach pracy, a ja odebrałam telefon tylko dlatego, że zostałam trochę dłużej. Klientka złożyła zamówienie, ale tylko na kolor, bo nie pamiętała jaki artykuł do tej pory kupowała. Ponieważ było już po godzinach i nie miałam dostępu do systemu, to nie mogłam tego od ręki sprawdzić. Umówiłam się, że zadzwonię następnego dnia i poinformuję o dostępności tego co ona zazwyczaj kupuje. Niestety wydzwaniałam do niej całą środę i się nie dodzwoniłam. Jej artykułu nie było, dodatkowo zalegała z zapłatą jednej faktury. Koniec końców wysłałam jej maila, że z takiego i takiego powodu nie mogę dokonać wysyłki.
Zadzwoniła w czwartek po południu, że czeka na kuriera, a kuriera jeszcze nia ma :o A ona musi już wyjeżdżać, bo na piątek musi zrobić 3 dekoracje weselne z tego co zamówiła we wtorek. :? I była bardzo zaskoczona, że materiały nie zostały wysłane.
Generalnie o co mi chodzi. Oto przykład małej firmy, może taniej, ale takiej która:
- nie odbiera telefonów
- nie czyta maili
- nie pilnuje finansów
- nie wie czym dekoruje sale
- zamawia materiały do dekoracji na ostatnią chwilę, nie biorąc pod uwagę tego, że może ich nie być lub z jakiegoś powodu mogą nie dotrzeć
- w efekcie zawala 3 dekoracje ślubne. :?
Czy muszę coś więcej pisać? Nie zawsze opłaca się ryzykować dla 200 czy 300 zł.

Pusiak - Sob Sie 08, 2009 11:55 am

EwaM, i to jest mądry głos w sprawie :)

Myslę, że post moze spokojnie zostac tutaj, tak ku przestrodze :) dyskusja została przeniesiona o ile pamiętam do Gorących.... zaraz skopiuję Twój post i tez go tam umieszczę :)

truskawka_ja - Sob Sie 08, 2009 12:05 pm

A ja uwazam ze wnioski sa jak najbardziej sluszne czyli
EwaM napisał/a:
Nie zawsze opłaca się ryzykować dla 200 czy 300 zł.

ale zalozenia sa bledne bo przeciez nie jest tak, ze zawsze:
duza firma=droga firma=solidna firma
i
mala firma=nieuczciwa bo nie placi podatkow=tania=niesolidna
Opisana przez Ewe wpadka moze sie zdazyc zarowno duzej jak i malej firmie (smiem twierdzic ze predzej zdarzy sie duzej firmie ktora w jeden weekend obskakuje kilkanascie wesel i majac niesolidnych pracownikow moze cos zawalic).
Moj wniosek: nalezy wybierac firmy polecane (jedna pani powiedziala drugiej pani - to jest najlepsza forma reklamy) ktore istnieja na rynku od lat i maja renome. A czy to jest duza czy mala firma to jest akurat sprawa drugorzedna.

EwaM - Sob Sie 08, 2009 12:13 pm

Truskawko, z mojego doświadczenia wiem, że duża firma utrzymuje zapasy materiałów dekoracyjnych, zamawia z dużym wyprzedzeniem. Mają ludzi odpowiedzialnych za poszczególne elementy organizacyjne. I przynajmniej z taką firmą jest kontakt, bo ktoś odbiera telefon w biurze. Mała firma to w tym przypadku zazwyczaj właścicielka, która robi wszystko sama, ewentualnie wspomaga się mężem. Ta Pani, o której pisałam może i robi ładne dekoracje, ale jest totalnie niezorganizowana i zupełnie nie ogarnia całości funkcjonowania firmy. A efekt - jak wyżej. No doprawdy, co to za pomysł, żeby materiały dekoracyjne zamawiać dwa dni przed dekoracją, biorąc pod uwagę, że kurier dojeżdża na drugi dzień od wysyłki? :?
truskawka_ja - Sob Sie 08, 2009 12:20 pm

Ewo, rozumiem ze w tym przypadku jest to mala firma i oczywiscie zgadzam sie ze taki brak organizacji jest niedopuszczalny niemniej jednak wydaje mi sie, ze nie mozna generalizowac ze zawsze duza firma=solidna a mala =niesolidna.
Nemon - Wto Gru 08, 2009 12:34 am

truskawka_ja napisał/a:
nie mozna generalizowac ze zawsze duza firma=solidna a mala =niesolidna.


Zgadzam się, niektóre duże firmy szczególnie w branży ślubnej robiąc dekoracje ślubne odwalają robotę, bo nie zależy im na kliencie, bo mają ich wielu.

kata100710 - Sob Sty 30, 2010 10:15 pm

Jestem na etapie poszukiwania dekoracji na salę. Dostałam ofertę za 1500zł to pewnie taka raczej niższa cena jak za dekorację, ale znowu zastanawiam się czy jak za kilka metrów materiału, 100 żywych róż to i tak nie za dużo? Chciałabym się podpytać dziewczyn które same dekorowały ile mniej więcej kosztowało Was takie samodzielne wykonanie dekoracji- bo może się porwię na to - chociaż chyba nie mam żadnych zdolności artystycznych
Master - Pon Lut 01, 2010 9:39 am

Z tego co ja się orientuję, to dobra cena. Zwłaszcza, że bedzie 100 róż. Ja u siebie płaciłam ok.1700 zł a to było 3 lata temu. Teraz jak szukam dla siostry, to jakoś trafiam na ceny dużo wyższe. Jesli możesz kata100710 to podaj mi na priv namiary na ta Twoją dekoratorkę.Może moja siostra skorzysta :lol:
yeeta - Pon Lut 01, 2010 11:06 am

Myślę, że to jest dobra cena, przynajmniej tak brzmi.
Dekoratorka z którą my rozmawialiśmy rzuciła nam kwotę 2 tysięcy złotych za:
dekorację sali (tło i stół młodych + kwiaty przed nami; materiałowa dekoracja sali jadalnej i tanecznej, dekoracja stolika do szampana + pojedyncze kwiaty na stoły dla gości np. słoneczniki, dekoracja wejścia na salę, zapewnia też serwetki i świeczki ale tylko na wesele, zapasy trzeba sobie dokupić, no i oczywiście wypożycza w tym swoje wazony+ świeczniki )
W cenie jest też dekoracja kościoła (alejka + krzesła dla młodych).

Jeżeli chcielibyśmy dodatkowo materiały na stoły organze/ zynę to dodatkowo 200 zł, wstążki na krzesła 2 zł za sztukę (orientowaliśmy się, że taniej by nas wyszło gdybyśmy po prostu to kupili :-?
W ramach dekoracji nie są wliczone żywe kwiaty przed ołtarz

Powiedziała też, za dodatkowe 500 zł może nam ubrać samochód, pewnie sztuczne kwiaty, zrobić wiązanki dla mnie, świadkowej i przypinki dla chłopaków oraz zrobić koszę kwiatów dla rodziców.

W związku z tym po podliczeniu to wychodzi 2500 dla dekoratorki + prawie 300 zł materiały na stoły i wstążki + 150 na kwiaty na ołtarz + 100 zapasy świeczek i serwetek, czyli prawie 3 tysiące.
Za taką cenę to chyba bym owinęła tą salę dookoła materiałem :D
Dodam też, że nie jest to super profesjonalna firma dekoratorska, tylko Pani która ma kwiaciarnię i dodatkowo ubiera sale weselne ze swoją córką.


Tak, więc muszę chyba szukać dalej dekoratorki, albo będziemy ubierać sami.
Choć troszkę boję się, że nie będzie na to czasu.

katekate - Pon Lut 01, 2010 12:08 pm

ceny za to wszystko są straszne..:(((
marysia - Pon Lut 01, 2010 1:24 pm

My za dekoracje naszej sali zapłaciliśmy 1858zł. Cena początkowa miała być większa ale z nieznanej nam przyczyny policzono nam mniej za niektóre rzeczy :)
W cenie naszej dekoracji było:
sufit sali oraz ozdoba za nami - 1000zł (wcześniej mówili że 1200)
osłony zewnętrzne na stoły - 150zł
pokrowce na krzesła - 3zł/szt
świece (razem z kielichami i ozdobą) - 10zł/szt
bukiety kwiatowe na stołach - 50zł/szt
kompozycja z kwiatów na stole przed nami - 80zł
oświetlenie pod materiał za nami - 60zł
oprócz tego w cenie tego pierwszego podpunktu było jeszcze ozdobienie holu, schodów, stolika pod tort i alkohol oraz dostaliśmy pojemniki na kwiaty od gości o czym zupełnie zapomniałam ;)

Ogólnie to mieli do wyboru pełno innych rzeczy ale to wszystko bardzo dużo kosztowało, my zrezygnowaliśmy z serwetek - 150zł(kupiłam sama za 20zł a kelnerki nam ułożyły) i organzy na stołach - 150zł.

Hosiole - Pon Lut 01, 2010 7:28 pm

My płacimy 1000 zł za dekorację sali, na którą składa się:
-bukiet leżący przed parą młodą,
-dwa wielkie za naszymi plecami plus świeczniki
-1x bukiet w wysokim wazonie plus 1x bukiet leżący (na każdym z pozostałych 6 stołów)
-bukiet dla mnie plus butonierka dla Młodego i 4 butonierki dla świadków
-sztaluga (na której będzie plan stołów, który ja zrobię)
Do tego zamówiliśmy dodatkowo pokrowce na krzesła z szarfą w cenie 7zł/szt.

ava - Wto Lut 02, 2010 1:30 pm

Dziewczyny, jak widzę podane przez Was ceny to :o
Jak już pisałam wcześniej, za dekorację sali płaciłam 1100 zł (cena na 2010 r. to 1200 zł), ale w tym było już wszystko (no może oprócz pokrowców na krzesła, ale krzesła mieliśmy ładne, więc ich nie potrzebowaliśmy), m.in. dekoracja:
- sufitu i ścian,
- stołu młodych i ściany za nim, krzeseł młodych,
- stołów – na blatach obrus, przy krawędziach marszczone tkaniny, świece w ozdobnych świecznikach, bukiety kwiatów w wazonach, serwetki (osobny komplet na wesele i poprawiny, no i serwetki jednorazowe)
- stolika do szampana/tortu,
- stołu wiejskiego,
- wejścia na salę,
- kieliszków do tłuczenia.
Poza tym dekoratorka zapewniła nam wazon na bukiet ślubny i wazony na kwiaty od gości.

Byliśmy bardzo zadowoleni, w tym roku ta sama firma będzie dekorować salę weselną mojej siostry :)

Hosiole - Wto Lut 02, 2010 2:13 pm

My w cenie dekoracji też mamy wazony, ponieważ w "koronie" jak się rezygnuje z dekoracji sztucznymi kwiatami nie możliwości skorzystania z wazonów :?
Aga_*** - Czw Maj 05, 2011 9:51 pm

[quote="ava"]Dziewczyny, jak widzę podane przez Was ceny to :o
Jak już pisałam wcześniej, za dekorację sali płaciłam 1100 zł (cena na 2010 r. to 1200 zł), ale w tym było już wszystko (no może oprócz pokrowców na krzesła, ale krzesła mieliśmy ładne, więc ich nie potrzebowaliśmy), m.in. dekoracja:
- sufitu i ścian,
- stołu młodych i ściany za nim, krzeseł młodych,
- stołów – na blatach obrus, przy krawędziach marszczone tkaniny, świece w ozdobnych świecznikach, bukiety kwiatów w wazonach, serwetki (osobny komplet na wesele i poprawiny, no i serwetki jednorazowe)
- stolika do szampana/tortu,
- stołu wiejskiego,
- wejścia na salę,
- kieliszków do tłuczenia.
Poza tym dekoratorka zapewniła nam wazon na bukiet ślubny i wazony na kwiaty od gości.

Byliśmy bardzo zadowoleni, w tym roku ta sama firma będzie dekorować salę weselną mojej siostry :)





to proszę podaj jakieś namiary ;) ? ? ?

ava - Pią Maj 06, 2011 8:28 am

Aga_***, namiary wysłałam na priv'a :)
aguuuunia44 - Sob Maj 07, 2011 1:20 pm

ava napisał/a:
Dziewczyny, jak widzę podane przez Was ceny to :o
Jak już pisałam wcześniej, za dekorację sali płaciłam 1100 zł (cena na 2010 r. to 1200 zł), ale w tym było już wszystko (no może oprócz pokrowców na krzesła, ale krzesła mieliśmy ładne, więc ich nie potrzebowaliśmy), m.in. dekoracja:
- sufitu i ścian,
- stołu młodych i ściany za nim, krzeseł młodych,
- stołów – na blatach obrus, przy krawędziach marszczone tkaniny, świece w ozdobnych świecznikach, bukiety kwiatów w wazonach, serwetki (osobny komplet na wesele i poprawiny, no i serwetki jednorazowe)
- stolika do szampana/tortu,
- stołu wiejskiego,
- wejścia na salę,
- kieliszków do tłuczenia.
Poza tym dekoratorka zapewniła nam wazon na bukiet ślubny i wazony na kwiaty od gości.

Byliśmy bardzo zadowoleni, w tym roku ta sama firma będzie dekorować salę weselną mojej siostry :)


jeśli bym mogła to również bardzo bym prosiła o namiary do tej Pani :)

moniska53 - Czw Cze 02, 2011 11:25 am

Dziewczyny, jak widzę podane przez Was ceny to :o
Jak już pisałam wcześniej, za dekorację sali płaciłam 1100 zł (cena na 2010 r. to 1200 zł), ale w tym było już wszystko (no może oprócz pokrowców na krzesła, ale krzesła mieliśmy ładne, więc ich nie potrzebowaliśmy), m.in. dekoracja:
- sufitu i ścian,
- stołu młodych i ściany za nim, krzeseł młodych,
- stołów – na blatach obrus, przy krawędziach marszczone tkaniny, świece w ozdobnych świecznikach, bukiety kwiatów w wazonach, serwetki (osobny komplet na wesele i poprawiny, no i serwetki jednorazowe)
- stolika do szampana/tortu,
- stołu wiejskiego,
- wejścia na salę,
- kieliszków do tłuczenia.
Poza tym dekoratorka zapewniła nam wazon na bukiet ślubny i wazony na kwiaty od gości.
Poproszę też o kontakt do dekoratorki na priva
Byliśmy bardzo zadowoleni, w tym roku ta sama firma będzie dekorować salę weselną mojej siostry :)





to proszę podaj jakieś namiary ;) ? ? ?[/quote]

gunia - Pią Cze 03, 2011 10:28 am

Dziewczyny tak czytam o cenach i zastanawiam się czy to dużo czy mało. Ostatnio szukałam w necie firm dekoracyjnych, ale na stronach nie podają cen. Na facebooku znalazłam ogłoszenie, firma Azea w lipcu zrobi dekoracje, gdzie płaci sie tylko za kwiaty. Ciekawa jestem czy jakaś firma zrobi taka promocję za rok, jak ja będę brać śłub :roll: Spotkałyście sie może z czyms takim?
Malwina_łódź - Pią Cze 03, 2011 12:20 pm

Nie ma cen, ponieważ one zależą od postanowień PM na temat dekoracji, od ilości materiałów i potrzebnych kwiatów, świeczek itp.
Ceny ustalane są z tego co się orientuję indywidualnie z każdą parą.

turecik - Sob Cze 04, 2011 12:28 pm

Ja za swoja dekorację zapłacę 2100 zł.
W tym mamy:
:arrow: sufit tkaninowy + oświetlenie
:arrow: dekoracja stołu Młodych
:arrow: miejsce za Parą Młodą
:arrow: pokrowce na krzesła
:arrow: wejście na sale wewnątrz i na zewnątrz
:arrow: świece na stół
:arrow: balon wybuchowy
:arrow: wiejski stół (dekoracja + naczynia)
:arrow: serwetki
:arrow: kwiaty na stoły gości
:arrow: dekoracja dodatkowego stolika na kółkach :)

tulipan87 - Sob Cze 04, 2011 6:01 pm

Ja zapłaciłam 1300zł.
W tym:
turecik napisał/a:
sufit tkaninowy
dekoracja stołu Młodych
miejsce za Parą Młodą
wejście na sale wewnątrz i na zewnątrz
kwiaty na stoły gości
dekoracja dodatkowego stolika na kółkach

Poza tym dekoracja balustrad na sali oraz bramy przed moim domem.

atomooffka - Sob Cze 11, 2011 1:09 pm

ja też poproszę o namiary na tą firmę - na prv ;) )
ineczka7 - Sob Cze 11, 2011 2:11 pm

salę w Zajeździe Skorpion (tego mniejszego) w Poddębicach dekoruje ktoś z zajazdu - i kosztuje to +500pln do kosztu imprezy. Jest estetycznie, bez fajerwerków, ale ładnie. Żałowałam tylko później, że nie udekorowaliśmy wejścia do zajazdu.

Salę w USC (jak niektórym wiadomo jeszcze przez jakiś czas śluby w USC w P-cach odbywają się nie w ładnym pałacyku tylko na okropnej sali w urzędzie miejskim) dekorowała nam pani z Balwitu z Turku. Zrobiła to naprawdę ładnie (tkaniny + kwiaty + podświetlenie). Cena zależy od wybranych dekoracji, my zapłaciliśmy 1000pln, wydaje mi się, że niedużo jak na efekt, który udało się osiągnąć (poza pokazanym stołem urzędnika mieliśmy też ubrane krzesła wszystkich gości, kwiaty na stojakach w przejściu i udekorowane schody od parteru do wejścia na 2 piętro:

sala przed:


sala po:



Wszystkie kwiaty mogliśmy sobie zabrać.

gunia - Sro Cze 15, 2011 10:50 am

Nikt mi nie napisał o promocjach u dekoratorów, może takie nie istnieją :roll: to zasięgnęłam informacji u źródła. Spotkałam się z dziewczynami z Azea. Ponieważ ślub mam w przyszłym roku, to na razie pracują nad naszymi zaproszeniami, zaprojektują je nam i wydrukują. Mają mi przesłać dwie propozycje. Podejmą się też dekoracji kościoła. Zrobią mi śliczny kwiatek we włosy z organzy, bukiet i butonierki i jako promocja :P udekorują nam samochód gratis. Jeśli chodzi o dekoracje to też mają mi przesłać kilka propozycji. Jak tylko wybiorę projekt zaproszenia to się nim pochwalę :P
motylek666 - Sro Cze 15, 2011 2:30 pm

zamawiacie dekoratorki na sale działkowe, remizy itp tak? czy do restauracji i hoteli ? bo nie rozumiem - czy restauracje nie zapewniają tych wszystkich dekoracji? my mamy wszystko w cenie - musimy dopłacić za pokrowce na krzesła i stół wiejski - moim zdaniem wszystko powinno być zapewnione - oczywiście jakiś standard - tzn przeliczenie że na tyle gości należy się tyle kwiatów i tyle świec a nie żeby para młoda jeszcze musiała biegać i dodatkowo płacić
turecik - Sro Cze 15, 2011 2:41 pm

motylek666 napisał/a:
zamawiacie dekoratorki na sale działkowe, remizy itp tak?

w moim przypadku tak jest :)

gunia napisał/a:
Nikt mi nie napisał o promocjach u dekoratorów, może takie nie istnieją

To pewnie indywidualna sprawa, ja od swojej dekoratorki otrzymałam prawie 10% znizkę (może troszkę więcej) ze względu na podpisanie umowy jeszcze z datą 2010 r.:)

motylek666 - Czw Cze 16, 2011 9:28 am

turecik, no to rozumiem bo tam są inne stawki za wynajęcie lokalu i osoby zarządzające lokalem nie są organizatorami wesel ale w restauracjach - to przechodzi ludzkie pojęcie jak ludzie naciągają młodą parę na koszty...
turecik - Czw Cze 16, 2011 2:11 pm

motylek666 napisał/a:
w restauracjach - to przechodzi ludzkie pojęcie jak ludzie naciągają młodą parę na koszty...

Dlatego ja od zawsze chciałam mieć wesele w sali OSP :) Fakt, trzeba się narobić i wszystkiego dopilnować ale taki już tego urok.
Ale przynajmniej nikt mi nie mówi co mogę, a czego nie mogę bo to ja jestem organizatorem :)

mari_1980 - Nie Lip 10, 2011 1:10 pm

Ja zapłaciłam 1100zł za wszystko, ale tak średnio była zadowolona.
AZEA - Sro Lip 27, 2011 11:22 pm

mari_1980 mam małą prośbę - napisz mi proszę co wchodzi w skład "wszystko", i na ile osób było wesele? wg. mnie z budżetem 1100 na samą dekorację sali, można zrobić coś naprawdę efektownego :)
marciami - Pią Sie 05, 2011 5:25 pm

ja płacę (a raczej nasi rodzice) 900 zł, w tym mamy dekorację sali i kościoła :)
ewa.krzys - Pon Sie 08, 2011 8:49 am

Jestem w dość komfortowej sytuacji, ponieważ dekoracją i ogólnie kwiatami zajmuje się moja sąsiadka (przyszywana ciocia), która również będzie na naszym weselu. Płacę więc tylko za materiały :) Szczerze, nie wiem ile mnie to wyjdzie, ale na pewno dużo mniej :)
atomooffka - Sro Wrz 14, 2011 11:27 pm

marciami, czy mogłabyś dać mi namiar na @ ?? pozdr
decolife_dekoracje - Czw Paź 20, 2011 12:36 pm

gunia napisał/a:
Nikt mi nie napisał o promocjach u dekoratorów, może takie nie istnieją :roll:


Istnieją, istnieją. Wystarczy zapytać :lol: :)

Karolina1984 - Wto Sty 03, 2012 10:51 pm

ja własnie mam wesele w czymś "w rodzaju " OSP- bo w MOK./ ale sala jest tak wielka i wysoka, ze muszę sama się zająć dekoracją. Również tutaj proszę o pomoc- jakieś pomysły na salę, która jest nie za ładna i wysoka (5 czy 6 metrów) więc nic się nie da podziałac z sufitem.....
atomooffka - Sro Sty 04, 2012 8:40 pm

Karolina1984, radzę poszukać samej ;)
jest sporo ofert... a ceny są różne...

Karolina1984 - Sro Sty 04, 2012 9:17 pm

AA!! Nie !! ! Mi chodzi o to,że SAMA dekorować będę.......i szukam jakiegoś konceptu jakżę się zabrać za to w tak specyficznym pomieszczeniu :?
Za takie wnetrze by mnie skasowali na jakieś 1500zł minimum a nie mam na zbyciu :mrgreen:

tonika - Sob Sty 14, 2012 9:55 pm

Sala w MOk w Konstantynowie nie jest aż taka duża. Popytaj w różnych firmach, bo są takie które np. za 800 zł zrobią fajną dekorację. Nie wiem czy uda CI się samej upiąć np. materiały tak robią to dekoratorki. http://www.dekoracjebk.co....mok/index.html To dekoracja MOKU którą znalazłam. Na pewno akurat ta jest droga, ale mogę sobie wyobrazić, że można to zrobić skromniej. Jak nie zapytasz konkretnych firm to nie będziesz wiedziała. Jest sporo szukania, bo już się zorientowałam że firm jest baaaardzo dużo, ale chyba się opłaca. Najdrożej wychodzi jak planujecie pokrowce na krzesła - ceny wahają się od 2 do 5 złotych za sztukę :/ a wydaje mi się że jak krzesła są jednakowe to nie jest to konieczne.
Karolina1984 - Nie Sty 15, 2012 10:52 pm

Pokrowce sobie daruję, ale firmę równiez. Najwyżej dekoracja będzie skromniutka.
Nie mogę mnożyć wydatków, b o i tak pieniądze przynajmniej w 60 % pożyczam na wesele, nie chciałabym zadłużać się ponad miarę.

aguuuunia44 - Pon Sty 16, 2012 11:53 am

My mieliśmy tą samą dekoratorkę co ava, i za:
ava napisał/a:
dekoracja:
- sufitu i ścian,
- stołu młodych i ściany za nim, krzeseł młodych,
- stołów – na blatach obrus, przy krawędziach marszczone tkaniny, świece w ozdobnych świecznikach, bukiety kwiatów w wazonach, serwetki (osobny komplet na wesele i poprawiny, no i serwetki jednorazowe)
- stolika do szampana/tortu,
- wejścia na salę,
- kieliszków do tłuczenia.

zapłaciliśmy 1500zł i naprawdę byliśmy bardzo zadowoleni. Inne firmy chciały min 2000 za dekorację dwóch sal, korytarza, schodów i wejścia na salę plus jeszcze dojazd... Pani nie dekorowała nam co prawda wszystkich krzeseł (bo mieliśmy ładne) i stołu wiejskiego (kucharki same dekorowały)

Deco-Strefa - Sro Sty 18, 2012 1:17 pm

gunia napisał/a:
Nikt mi nie napisał o promocjach u dekoratorów, może takie nie istnieją
Oczywiście, że istnieją, ale to bardzo indywidualne kwestie. Jedna para np. może dostać rabat od całości, inna - ustalony element dekoracji dostanie gratis lub wycenimy go bardziej korzystnie. Różnie to bywa.
Joasia79 - Sro Sty 18, 2012 10:08 pm

Ja zamówiłam dekoracje za 1450zł (z rabatem) na którą składa się:

- falbany na zakończenia stołów + dekoracja organzą i kwiatami
- organza na stoły
- rozsypane kryształki
- bukiety żywych kwiatów w wazonach
- winietki dla gości
- menu na stołach
- serwetki
- plan stołów przy wejściu na salę
- kompozycja na stół przed Młodymi
- podświetlana falbana przed młodymi
- wysokie srebrne świeczniki pięcioramienne na nasz stół
- żywe kompozycje kwiatów na świecznikach
- girlandy kryształowe na świecznikach
- ścianka (tło) za młodymi z satyny i organtyny.
- podświetlenie ścianki za Młodymi kurtyną świetlną
- pokrowce z dekoracją dla Młodych i świadków
- dekoracja z organzy i żywych kwiatów przed wejściem na salę
- dekoracja światłem wejścia na salę weselną

dodatkowo w tej cenie mam jeszcze:
- wiązanka ślubna
- wiązanka dla świadkowej
- dekoracja samochodu
- dekoracja kościoła z żywych kwiatów (skromna)
- latajace lampiony serca - do wypuszczenia przez Młodych w czasie wesela

Dekoracja sali ma wyglądać mniej więcej tak jak w załączonych plikach.






Oprócz tego planuje w tej samej firmie zamówić:
- atrakcje Taniec w chmurach, czyli nisko unoszący się dym dodatkowo podświetlany niebieskim światłem reflektorów.


- fontannę czekoladową z palmą owocową


Jeżeli ktoś chce więcej informacji to proszę na priv

Amelia.83 - Pią Sty 20, 2012 11:32 am

Joasia79
No widać że po targach w Expo na których byłaś postanowiłaś troszkę zadbać o swoją reklamę, bo z tego co udało mi się przeczytać to napisałaś kilka postów m.in. cena dekoracji auta do ślubu, dekorator sal poszukiwany, cena usługi dekoratorskiej i Targi 2012, czytając te wszystkie twoje posty nie trzeba być moderatorem aby dostrzec reklamę, wszystko dokładnie wyszczególniłaś i na dodatek zdjęcia i jeszcze to sobie zamówiłaś i jeszcze to. Dziwne że moderatorzy tego nie widzą.

Joasia79 - Pią Sty 20, 2012 2:15 pm

Amelia.83

Ja tylko napisałam co zamówiłam właśnie na targach EXPO 2012 w jednej z łódzkich firm. A zamieszczając te zdjęcia chciałam pokazać innym jak to wygląda. Jeżeli chcesz się wypowiedzieć na temat reklamy to poszukaj sobie innych postów gdzie autorzy zamieszczają wielokrotnie linki do tej samej strony firmowej, nawet w tym temacie.

Uważam, że niedrogo zapłaciłam i jestem ciekawa co inni sądzą o tych dekoracjach?
Czy warte jest to tych pieniędzy? A może masz coś do powiedzenia na temat firmy w której to zamówiłam?

Nie znam cię ale wydajesz się być jakoś wrogo nastawiona? Dlaczego?
Nie zamówiłam dekoracji w jednej z firm, której adres podano mi w tym temacie bo chcieli prawie 2x drożej, i jakoś moderator nie wyciął tamtych postów.

ppola - Pią Sty 20, 2012 2:29 pm

Joasia79 napisał/a:
Nie znam cię ale wydajesz się być jakoś wrogo nastawiona? Dlaczego?
moze dlatego że w innym poscie napisałaś że to Twoja firma? :roll: Tamten post został jak to napisałaś wycięty właśnie ze wzgledu na reklame niezgodna z regulaminem.
Joasia79 - Pią Sty 20, 2012 3:00 pm

Drogi Panie Moderatorze

jeżeli dobrze pamiętam to napisałam "moją dekoratorkę", ale rozumiem że tamten post mógł reklamować tą firmę a nie to było moim celem. Słowo "moja" (np "moją firmę")odnosi się również do "wynajęta przeze mnie".Mam nadzieję że sprawne oko moderatora dostrzega wszystkich niepoprawnych.

zonaty6 - Czw Sty 26, 2012 5:08 pm

karina napisał/a:
cennik u mojej dekoratorki to 1200 za 2 sale tzn mniejszą do tańca i tą ogólną
500 zł - stoły
180-250 zł - kościół
100 zł - samochód


zostawiłby dekoracje na stoły bo to przyzwoita cena.
Samochód można ubrać samemu - moja rada

Partyshow_pl - Nie Sty 13, 2013 7:00 pm

Można też samemu zająć się dekoracją kościoła czy sali. W internecie można kupić teraz wszystkie niezbędne rzeczy do dekoracji i udekorować według własnych upodobań i często mniejszym kosztem.
skarbus01987 - Pon Cze 10, 2013 8:14 pm

Ja za naszą dekoracje sali zapłaciłam 900 zł plus 100 zł za dekoracje auta.
Catylyn89 - Pon Mar 17, 2014 5:26 pm

Cenowo u mojej dekoratorki, stanęliśmy na 1090 zł za samą salę, z tym, że płacimy wyłącznie za kompozycje kwiatowe na stoły (9), bo sala nie wymaga przystrajania tkaninami :)
ania86 - Pon Cze 09, 2014 3:36 pm

Catalyn napiszesz mi co to za dekoratorka ? bo cena jaką podałaś wydaje się bardzo atrakcyjna, ewentualnie czy cena dotyczy jakiś dużych kompozycji, czy małych ?
Catylyn89 - Wto Cze 10, 2014 6:33 am

ania86 Floral Deco :) Pani Kasia zawsze coś dobierze, według waszego gustu...

Aranżacje kwiatowe będą takie (tu daję zdjęcie na stole), ogólnie mamy w umowie wpisanych 9 kompozycji, ale to zależy ile będzie okrągłych stołów :) (mianowicie więcej niż 9, nie planujemy)... Zdjęcia z naszej sali weselnej:



Do tego jeszcze skromna aranżacja stołu Pary Młodej :)



;)

Mika10 - Sro Cze 18, 2014 9:24 pm

W Bełchatowie jest tania dekoratorka. Nowa firma więc konkurencyjne ceny .Widziałam kosciół osobiście udekorowany przez tą firmę . Maja piękne stojaki z kryształkami MONA DECO .
ithanielle - Wto Wrz 02, 2014 12:53 pm


marthussia - Wto Wrz 02, 2014 3:44 pm

Catylyn89, miałaś piękną dekorację :)
Catylyn89 - Wto Wrz 02, 2014 6:22 pm

marthussia, tu akurat dałam przykładową aranżację mojej sali, a właściwa jest w temacie Floral Deco. Stół Pary Młodej wyglądał lepiej, niż na zdjęciu powyżej :)
Dorotka_ - Wto Wrz 02, 2014 7:21 pm

My placilismy 1500 zl
Za dekoracje kościoła, samochodu, sali za moje kwiaty, butonierki, kwiaty dla swiadkowej i druhenki

kapatka - Sro Paź 01, 2014 12:44 pm

A czy ktoś decydował się ostatnio na samodzielne dekorowanie sali? Interesuje mnie jaki jest koszt samych materiałów (materiały do podwieszenia sufitów, trochę balonów lub innych dekoracji, tło za młodymi - czyli nic nadzwyczajnego) i na ile ma to sens. Zastanawiam się nad taką opcją ale jeśli koszt nie różni się zbytnio od wykonania tego przez firmę dekoratorską to nie wiem czy warto samemu brać to na siebie.
ithanielle - Sro Paź 01, 2014 12:55 pm

kapatka napisał/a:
A czy ktoś decydował się ostatnio na samodzielne dekorowanie sali? Interesuje mnie jaki jest koszt samych materiałów (materiały do podwieszenia sufitów, trochę balonów lub innych dekoracji, tło za młodymi - czyli nic nadzwyczajnego) i na ile ma to sens. Zastanawiam się nad taką opcją ale jeśli koszt nie różni się zbytnio od wykonania tego przez firmę dekoratorską to nie wiem czy warto samemu brać to na siebie.


kapatka, my się zastanawialiśmy nad samodzielnym dekorowaniem sali, ale po podliczeniu kosztów wyszło, że nam się to nie opłaca. Po pierwsze - kupisz masę tkaniny, której później nie wykorzystasz, poza tym uwierz - przed weselem nie będziesz już miała czasu i siły na samodzielne dekorowanie sali...

Mogę Ci polecić nasze dekoratorki, inne firmy dekoratorskie wyceniły nam o wiele drożej naszą dekorację.

Terry - Sro Paź 01, 2014 2:12 pm

Jak chcesz, możesz obejrzeć w sylwestra salę w Woli Zaradzyńskiej. Dziewczyna zaczyna, więc mniej weźmie i kupi takie materiały jakie chcesz. Zależy jej na budowaniu portfolia.
kapatka - Sro Paź 01, 2014 8:49 pm

ithanielle,właśnie argument niepotrzebnych później materiałów jest tym co mnie najbardziej przekonuje, bo samodzielne przygotowywanie dekoracji już raz przeżyłam (przy okazji wesela mojej siostry) i daliśmy radę (ona też) :D z Twoimi dekoratorkami próbowałam się skontaktować przez forum ale póki co nie dostałam odpowiedzi. A widziałam Twoją dekorację w Twoim dzienniku i faktycznie bardzo mi się podoba więc jak najbardziej biorę pod uwagę to rozwiązanie.

Terry, a to jest ktoś kogo znasz i ew. mogłabyś podrzucić jakiś kontakt? :lol:

Terry - Sro Paź 01, 2014 9:08 pm

Przesyłam na pw.
kapatka - Sro Paź 01, 2014 10:06 pm

Terry, dotarła do Ciebie moja odpowiedź na pw?
ithanielle - Sro Paź 01, 2014 10:09 pm

kapatka napisał/a:
D z Twoimi dekoratorkami próbowałam się skontaktować przez forum ale póki co nie dostałam odpowiedzi. A widziałam Twoją dekorację w Twoim dzienniku i faktycznie bardzo mi się podoba więc jak najbardziej biorę pod uwagę to rozwiązanie.


kapatka, zaraz je ścignę na fb :) One teraz dekorują moją salę na sobotnie wesele mojej przyjaciółki - zawsze możesz podjechać i zobaczyć na żywo, pogadać z nimi :)

kapatka - Czw Paź 02, 2014 9:58 am

ithanielle, dzięki Ci wielkie ale już dostałam od nich odpowiedź i mam kontakt :)
E-kwiaty - Czw Paź 16, 2014 11:34 am

W takim razie jeżeli wątek jest aktualny to może podaj ile wyniesie Cię całość ceny w zamian za dekorację sali,taka czystej ciekawości bo to przyda się także innym na forum.:) Z naszej strony możemy pomóc i doradzić w kwestii kwiatów.
lolek112 - Sro Lip 15, 2015 9:47 am

w miarę tanio ubiera sale weselne, wykonuje dekoracje kościoła firma

#promowanie linków komercyjnych jest zabronione. Post edytowany. Pozdrawiam PiotrekAdmin.

Julia_ja - Pon Lip 20, 2015 1:08 pm

My trochę ponad 1200 zł zapłaciliśmy za dekorację sali:
Wejście na salę, dwie ściany, kurtyna świetlna za nami, 6 kompozycji martini, kompozycja przed parą młodą, kieliszki (4szt) dla młodych, świece przed nami, 95 pokrowców na krzesła z szarfami, 95 serwetek z przepaskami i niezliczone ilości małych dodatków :-)

owijek - Wto Lip 28, 2015 11:33 am

Znam Anpart (...) robią bardzo ladne dekoracje sal kościołów samochodów domów itd na stronce maja duzo zdjec, ceny nie sa złe :)
usunęłam link. Zapraszam do lektury Regulaminu Forum. Moderatorka Dorotka_

Dorotka_ - Wto Lip 28, 2015 11:33 am

owijek, poczytaj regulamin Forum.
Be_Mine - Wto Lis 29, 2016 4:55 pm

Ja właśnie szukam dekoratorki do kościoła i sali. Może znajdę coś na niedzielnych targach. Ostatnio znalazłam jedną dekoratorkę z wolnym terminem, ale zaśpiewała mi 1800 za sale i 600 za kościół i to ceny bez kwiatów! :? A sali nie będę miała jakoś bardzo skomplikowanie ustrojonej, kto zaglądał do mojego dzienniczka ten wie :P Jestem w szoku!
mrx188 - Wto Lut 07, 2017 11:20 am

Oddam w dobre ręce voucher do Deco4love (Łódź i okolice) na darmowe wykonanie bukietu ślubnego i butonierki oraz aż 20% zniżki na dekoracje (sala, kościół, samochód i co sobie wymarzysz). Pani z Deco4love jest bardzo elastyczna, więc nie trzeba brać wszystkiego co zaproponuje. Weźmiesz to co chcesz i masz na to 20% zniżki. Chcę za voucher tylko parę stówek. Dogadamy się ;)
marianna89 - Sro Lut 22, 2017 11:48 am

Nasze wesele odbyło się w Andelsie, a salę dekorowały nam dziewczyny z MyBigDay. Gorąco polecam, zarówno my, jak i goście byliśmy zachwyceni. Od wielu osób słyszałam, że to najpiękniejsze wesele na jakim byli.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group