Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Obuwie - szukam srebrnych

euror - Pią Mar 14, 2008 6:42 pm
Temat postu: szukam srebrnych
Czy ktos moze widział ładne srebrne buciki? Na niezawysokim 6 cm obcasie lub cos podobnego?
EwaM - Pią Mar 14, 2008 8:14 pm

Ze srebrnymi to nie problem. Przejdź się po sklepach i zaraz coś znajdziesz.
euror - Pią Mar 14, 2008 9:16 pm

własnie jest problem bo albo nie ma numeru albo srebrne sa według sprzedawcy niestety wygladaja na szare.
fiona83 - Pią Mar 14, 2008 9:20 pm

euror, ostatnio widziałam srebrne (nie szare) bodaj w Zebrze w Manufakturze. Mogę się mylić co do nazwy sklepu(sporo tam obuwniczych ), ale na pewno w Manu :-)

Niestety z tego co pamiętam cena była powalająca :-/

euror - Sob Mar 15, 2008 11:01 am

no wlasnie z tymi cenami tez jest roznie. Przejde sie i zobacze. dzieki
doni_iza - Wto Mar 18, 2008 10:26 am

W Ptaku powinno być sporo srebrnych butów. Proponuję tez odwiedzić starą hale Polrosa, ja jakiś czas temu kupowałam właśnie tam swoje srebrne butki. :) Powodzenia
Kati - Wto Mar 18, 2008 4:39 pm

W Warszawie, w KDT jest od diabła :twisted: srebrnych...
fiona83 - Czw Mar 20, 2008 8:18 pm

Ostatnio rzuciły mi się w oczy srebrne szpilki na wystawie sklepu obuwniczego - róg Legionów i Zachodniej.
Kati - Pią Mar 21, 2008 7:42 am

Wysokie szpilki srebrne są w CCC, z przodu paski skrzyżowane, jeden srebrny, drugi srebrne cekiny. Zapinane na kostkę, pięta cekiny srebrne, obcas srebrny 7-8 cm na oko... :cool: Na mój gust dosyć fajne, no i niedrogie ;)
ingainga - Pią Mar 21, 2008 10:11 pm

Zapraszam do mojego dzienniczka i zobaczenia moich butów takie same były tez srebrne a kupowałam w ptaku
gosc - Pon Mar 24, 2008 1:00 am

buty ingainga:


Przypominam, że należy zamieszczać linki do informacji zawartych na forum - dla uŁatwienia poszukującym informacji (przebicie się przez 3 strony różnych postów jest dość trudne)

Zamilka - Sro Mar 26, 2008 5:42 pm

Ja równiez kupiłam srebrne na niewysokim obcasie, niedrogo w Ptaku.
Kati - Sro Kwi 30, 2008 8:08 am

Te są piękne :sla


Klaudynka - Nie Maj 04, 2008 1:48 pm
Temat postu: srebrne i złote buciki ślubne
Euror-znalazłam stronkę ze srebrnymi i złotymi bucikami ślubnymi. Moim zdaniem śliczne, a cena to ok.130 zł, więc nie jest tak źle :)

http://www.butyslubne.com...rne-k-12-pl.jsp

suzarek - Pon Lip 07, 2008 1:49 pm

Ja kupiłam srebrne buty na Ptaku- obcas około 5cm, klasyczne czółenka z czubem i co dla mnie było najważniejsze nie mają czarnej podeszwy i obcasów tylko również srebrne - do tej pory spotykałam mnóstwo srebrnych z czarnymi podeszwami i nawet obcasami. Jedynie w Manufakturze w sklepie Spring spotkałam fajne calusieńkie srebrne, ale była ostatnia para i rozmiar niestety nie mój. Najważniejsze, że już kupione bo ślub 23.08.2008r.
Sylwiam - Pią Lut 13, 2009 2:44 pm

Ja też planuję zakup srebrnych butów - chociaż je jeszcze kiedyś wykorzystam, bo białe to już niestety tylko na tą jedną noc.
agniecha139 - Pią Mar 06, 2009 6:46 pm

Bardzo ladne srebrne czolenka ma w tym roku firma Menbur.Zmiejsc ktore znam sprzedaja je w butiku Sława na Piłsudskiego i w Polrosie sektor B stanowisko chyba 96.
Nie sa najtansze ale bardzo ladne.

M_and_M - Nie Wrz 12, 2010 1:10 pm

czy ktos widział gdzies ostatnio srebrne buciki? cos, podobnego jakie miala ingainga?
Frezja1980 - Pon Wrz 13, 2010 1:30 pm

M_and_M napisał/a:
czy ktos widział gdzies ostatnio srebrne buciki? cos, podobnego jakie miala ingainga?

Może spróbuj w TK Maxx można znaleźć tam oryginalne buciki w przystępnych cenach :)

anuszkaa - Nie Lis 28, 2010 9:45 am

ja wczoraj byłam w PTAKU. Hala C, stoisko 192 (dawne 186). Bylo tam duzo butow slubnych do wyboru. Kilka par bylo typowo srebrnych

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group