Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Czym do ślubu ? - Garbusem do ślubu

truskawka_ja - Wto Mar 18, 2008 8:20 pm
Temat postu: Garbusem do ślubu
Witam!
Zakładam nowy temat bo jakoś nie udało mi się znaleźć takiego na forum. Jeśli coś przeoczyłam to z góry przepraszam. Jestem dość nowa i nie we wszystkim zorientowana. :)

Marzy mi się garbus do ślubu. Niestety nie znalazłam nigdzie informacji o tym czy w Łodzi można wypożyczyć taki samochód.
Będę wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam serdecznie. :)

owieczka_foto - Wto Mar 18, 2008 9:27 pm
Temat postu: Re: Garbusem do ślubu
truskawka_ja napisał/a:
Marzy mi się garbus do ślubu. Niestety nie znalazłam nigdzie informacji o tym czy w Łodzi można wypożyczyć taki samochód.


W Łodzi nie znalazłam, ale jest na ?ląsku cena z dojazdem nie zabija. Jest to biały i czarny samochodzik. Odezwij się na priw po szczegóły. Ja się prawie zdecydowałam.

Agiii - Nie Mar 23, 2008 12:54 am

Ja znam osobe z lodzi ktora jezdzi garbusem, moge popytac lub dac kontakt pozdr:)
truskawka_ja - Czw Kwi 10, 2008 2:27 pm

Bardzo dziękuję za odpowiedzi i zainteresowanie tematem ale cóż, jak na razie moje Kochanie nie jest za bardzo przekonane do garbusa więc nie skorzystam z tych informacji. Mam nadzieję, że przydadzą się komuś innemu.
Może bliżej ślubu uda mi się Go przekonać...

Pozdrawiam i dziękuję. :)

Ola.P - Wto Sie 26, 2008 7:03 pm
Temat postu: Namiar na Garbusa
Chciałam odświerzyć temat Garbusa.

Moim marzeniem jest własnie pojechać do ślubu tym autkiem ;)

Czy może któraś z Was zna jakis kontakt/namiar na Garbusa na terenie Łodzi albo z okolic?

Dzieki!

KatarzynaPsyk - Nie Lis 23, 2008 9:36 pm

o tak tez o tym myslalam ale ceny z tego co sie oreintowałam to ok. 1500-2000 za 3 godziny. :\
ppola - Nie Lis 23, 2008 10:19 pm

Ze dwa - trzy tyg, temu przegladalam allegro i byl garbus z Konstantynowa Łódzkiego w kolorze że tak powiem holograficznym, i cena byla zdecydowanie nizsza cos mi sie błąka że to były okolice 500 zł za cale wynajecie albo 100zł za godzine w chwili obecnej nie pamietam, a aukcji nie ma moze skonczyl sie jako taki sezon i wystawia z powrotem na wiosne :)

PS. Musialam poprawic bo moj natlok informacji zmienil sens :]

Mariusz - Nie Lis 23, 2008 10:20 pm
Temat postu: garbusem...
no to ktos sie strasznie wysoko ceni... Z tego co wiem to za trzy razy taniej mozesz miec Garbusa na dwa razy dłużej :)
Pozdrawiam

ender - Sob Lut 07, 2009 9:02 pm

Hmm mam pytanie bo oprocz tych kilku osob które napisały że chca jechać garbusem do ślubu to myślicie że znajdzie się wieksza liczba chętnych? Chodzi mi o to czy uważacie ten samochod jako dobry do ślubu...w koncu jest to samochod 3 dzrzwiowy i panna mloda ma utrudnione wejscie do niego.
Pozdrawiam

Ania.pl - Nie Lut 15, 2009 9:00 pm

Myślę że zainteresowane osoby mogłyby zgłosić do jakiegoś klubu miłośników Garbusa (wystarczy poszukać w necie) i na pewno wśród członków takiego klubu znajdzie się ktoś kto zechce sobie dorobić.
happy_margaret - Czw Mar 26, 2009 3:01 pm

super pomysł, aby pojechać garbuskiem na ślub - będzie to bardzo stylowe :)
mediapunkt - Wto Kwi 07, 2009 8:36 pm

ender napisał/a:
Hmm mam pytanie bo oprocz tych kilku osob które napisały że chca jechać garbusem do ślubu to myślicie że znajdzie się wieksza liczba chętnych? Chodzi mi o to czy uważacie ten samochod jako dobry do ślubu...w koncu jest to samochod 3 dzrzwiowy i panna mloda ma utrudnione wejscie do niego.
Pozdrawiam


Garbate jest piękne, VW faktycznie trochę za mały dlatego jestem w trakcie renowacji Warszawy Garbuski, to autko ma duszę a i gabaryty pokaźne, z tyłu kanapa i z przodu kanapa, świadkowie zmieszczą się bez problemu obok kierowcy.

jabco - Sro Kwi 29, 2009 9:12 am

Witam

Zna ktoś namiar na osobę w Łodzi lub okolicy, która ma garbusa i mogłaby zawieźć mnie nim do ślubu :D

mrofka_z - Nie Paź 04, 2009 10:45 pm

Odswiezam temat. Kuzyn sie uparł na garbusa slub jest pod warszawą. W wawie jak jest to termin zajety. Jesli ktos ma jakies namiary to proszę o udostępnienie. Dziekuje
Blanka - Czw Gru 13, 2012 9:26 pm

Nie no bez sensu garbusem do ślubu ??
Pepsi - Nie Gru 16, 2012 11:29 pm

Garbusowy ślub jest świetny :smile: Byliśmy na jednym w którym uczestniczyli członkowie klubu garbusowego. Para młoda jechała garbusem kabrio a reszta swoimi wypicowanymi i przystrojonymi garbikami. Wyglądało to zarąbiście :)

[ Dodano: Nie Gru 16, 2012 11:33 pm ]
A tak w ogóle to mój szwagier do ślubu zawiózł się garbusem sam :razz: pan młody prowadził, panna młoda siedziała z tyłu a więcej miejsca zrobili sobie wyjmując fotel pasażera. No tylko świadkowie osobno musieli jechać.

Sajgonka - Nie Gru 23, 2012 5:14 pm

Tez bym chciała garbuskiem do ślubu:)
moniska - Pon Wrz 16, 2013 3:38 pm

Bardzo fajny pomysł, a o tym nie pomyślałam.
Może też pojadę garbusem do ślubu:)

Ifigenia - Pon Paź 21, 2013 7:55 pm

To zdecydowanie coś dla mojego M. - uwielbia garbusy :) Na pewno coś innego, a stylistka - jak zawsze, kwestia gustu ;)
Michal_LDZ - Nie Paź 27, 2013 7:12 pm

TAK! Zdecydowanie. Garbus Cabrio... takie mam zyczenie. Innych fanaberii slubnych brak :) tylko Garbi Cabrio mi sie marzy... chyba, że pojedziemy moją Jagodzianką. Co o tym myślisz Ifigenia?
izunia19895 - Wto Maj 06, 2014 4:54 pm

Witam, wszystkich:) ja jestem dumną posiadaczką pięknego czarnego new beetla, jestem w nim zakochana od zawsze i moim marzenie bylo go miec w posiadaniu. Dletego tez nie wyobrazam sobie jechac do slubu innym autkiem niz garbim. z tym ze szukam bialego cabrio.. wiec jezeli ktos cos wie bardzo prosze o info bede wdzieczna. mam co prawda jeszcze troche czasu do slubu ale jak bede wiedziala ze go mam zarezerwowanego to bede spala spokojniej.
krupszatka - Sro Paź 24, 2018 2:16 pm
Temat postu: Re: Garbusem do ślubu
truskawka_ja napisał/a:
Witam!
Zakładam nowy temat bo jakoś nie udało mi się znaleźć takiego na forum. Jeśli coś przeoczyłam to z góry przepraszam. Jestem dość nowa i nie we wszystkim zorientowana. :)

Marzy mi się garbus do ślubu. Niestety nie znalazłam nigdzie informacji o tym czy w Łodzi można wypożyczyć taki samochód.
Będę wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam serdecznie. :)


ja bede jechala starym wartburgiem z milym kierowca. poleacam :)

Zakupoholiczka - Wto Gru 08, 2020 8:10 am

Świetny pomysł, takie stare autka są cudne :D My jedziemy Fiatem 125p ^^
Idalia - Wto Mar 09, 2021 1:03 pm

A my jedziemy Polonezem Caro

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group