Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Luźne rozmowy - blogi

fastyna - Sro Kwi 16, 2008 5:13 pm
Temat postu: blogi
tak mi sie nasunął ten temat bo właśnie jestem w trakcie tworzenia bloga. Co o nich myślicie??? Prowadzicie swoje blogi??? Jeśli tak to jakiego charakteru?? A może tylko czytacie. Macie jakieś swoje ulubione do których regularnie zaglądacie???

ja tutaj często zaglądam :) http://redandpale.blox.pl/html
http://kulinarnie.blogspot.com/
http://demeunbeso.bloog.pl/?ticaid=65a83

misia-misia - Sro Kwi 16, 2008 5:22 pm

Pisałam pierwszego bloga - nie wyszło mi to na dobre.
Usunęła tzn zamknęłam go.
Założyłam nowego i ... zapał w pisaniu minął.
Blog jeszcze "dogorywa" ale coraz poważniej myślę o jego zamknięciu.

Debussy - Sro Wrz 24, 2008 4:28 pm

Bloga prowadzę. Jakby ktoś miał ochotę poczytać moje wypociny

-> http://border-line.blog.onet.pl/

ppola - Sro Wrz 24, 2008 4:41 pm

Blog mojego M. www.dsoi.panic.pl :P wypociny informatyka :)
MalaJu - Pią Lip 24, 2009 2:25 pm

odswieżam, bo odkryłyśmy (wieeelka mi eureka ;/ )blogi Lejdis :)
fajne, no nie Mietka, Sister??
oto lineczki:
http://all-about-eve.blog.pl/
http://barbarella.blog.pl/

Sister przyznala się, ze czyta juz długo. Dla mnie to nowosc. w życiu żadnego bloga nie czytałam. no, ale dobry blog to jak dobra ksiązka. nie szkoda oczu.

sistermonn - Pią Lip 24, 2009 2:37 pm

bardzo fajne, zwlaszcza jak ma sie zły humor
dodaje jeszcze
http://pierwsza-zona.blog.pl/
Ona w sumie nie uczestniczyła w pisaniu scenariusza lejdis, ale i tak czyta się to lekko, łatwo i przyjemnie, a w szczególności z uśmiechem na ustach :)

Pusiak - Pią Lip 24, 2009 2:51 pm

Nie czytam i nie prowadzę :) Nie mam czasu :)
gosc - Pią Lip 24, 2009 4:47 pm

nie czytam ale prowadzę swojego, o HaNutelli.
Nie jakoś mocno regularnie.
Dla siebie a nie dla świata. Żeby kiedyś w przyszŁości poczytać i powspominać.

mietka - Pią Lip 24, 2009 8:29 pm

padlam trupem przy blogach pierwszej i so-so.. do tego stopnia umarlam, ze dalam sie namowic na pisanie wlasnego.. na razie sprawa jest w powijakach i nie wiem czy sie rozwinie. no namowily mnie.... a na tym tarasie przy ciescie to ja strasznie latwa sie robie...
Mariola - Pią Lip 24, 2009 8:34 pm

to jak już się zdecydujesz, podaj adres. ja jakoś nigdy nie miałam czasu na ich czytanie, ale zaczęłam czytać so-so i mnie wciągnęło :)
EwaM - Pią Lip 24, 2009 8:41 pm

mietka napisał/a:
a na tym tarasie przy ciescie to ja strasznie latwa sie robie...


To pewnie te maliny :D Może coś w nich było dosypane?

Martysia - Pią Lip 24, 2009 9:43 pm

weszłam na bloga so so i mnie rozwalił :D extra :D
kryszka - Pią Lip 24, 2009 10:09 pm

Kilka kiedyś czytałam regularnie, potem część z nich poblokowano hasłami, część przestała pisać, a po części i mi zabrakło czasu.

Jak teraz trafię na coś ciekawego to przeważnie przeczytam co jest i więcej nie zaglądam, bo skleroza, bo brak czasu itp. Może jak wrócę do pracy... :razz:

sistermonn - Sob Lip 25, 2009 9:26 pm

EwaM napisał/a:
To pewnie te maliny :D Może coś w nich było dosypane?

Ewa, ja nic nie dodawałam do tych malin...no chyba, że migdały, ale żeby po migdałach być taką łatwą?? :smile:

EwaM - Nie Lip 26, 2009 11:26 pm

Nie wiem co to było, ale zastanawiam się czy Mietki mąż nie powinien o tym wiedzieć :lol:
justinaa - Sro Sie 12, 2009 11:19 pm

ja kiedyś namiętnie czytałam blogi, pisałam namiętnie własnego, ale mi przeszło, wystarcza mi forum :D

ale nadal mam w ulubionych kilka blogów - nie blogów
np. gadu gadu

obrażalski
rysunki endo
bazylek
i coś po angielsku

gebka - Czw Sie 13, 2009 6:33 pm

a ja własnie kilka dni temu pod wpływem blogu sajonary zaczelam moj o Julisi szkoda ze nie od urodzenia ale nadrobie czasami nie mam sie komu wygadac wiec pomyslalam ze tam bede zobaczymy jak pojdzie na razie przy pchle ciezko
mietka - Czw Sie 13, 2009 7:41 pm

moj tez powoli sie rozkreca :)
podrozniczka - Czw Sie 13, 2009 7:48 pm

mietka napisał/a:
moj tez powoli sie rozkreca :)


Jakies namiary?

MalaJu - Nie Wrz 06, 2009 1:34 pm


Mariola - Nie Wrz 06, 2009 2:04 pm

bloga Ju czytam od jakiegoś czasu, tak samo jak Mietki :)
Ambrozja - Nie Wrz 06, 2009 2:10 pm

Ja też chcę zobaczyć bloga Ju!
Audiolka - Nie Wrz 06, 2009 2:13 pm

ja podglądne tyż ;p
pees. Ja tez zaczęłam pisać :)

promyczek_mm - Nie Wrz 06, 2009 2:14 pm

a ja czytam regularnie oba blogi:)
magda26 - Nie Wrz 06, 2009 2:19 pm

To tak jak i ja :)
MalaJu - Nie Wrz 06, 2009 3:01 pm

to co sie nie ujawniacie, co??? byscie zostawily jakis wpis w ksiedze gosci ;P
szaraczarownica - Nie Wrz 06, 2009 3:03 pm

No to też podejrzę, bo chcę zacząć czytać :)
MalaJu - Nie Wrz 06, 2009 3:04 pm

Audiolka, to jak juz dojrzejesz to podzielenia sie adresem, to wiesz, gdzie nas znaleźć ;) chetnie poczytam :)
gebka - Nie Wrz 06, 2009 3:32 pm

własnie wczoraj podczytywałam wasze i inne blogi i tak sobie pomyslałam ze to troche jak zagladanie przez okno do cudzego mieszkania ale fascynujaco wciagajjace
evelinka - Nie Wrz 06, 2009 4:23 pm

Ja niedawno dotarłam na wasze blogi. Teksty mietki są powalające 8)
Hatifnatka - Nie Wrz 06, 2009 6:46 pm

mietki bloga też podczytuję :smile:
mietka - Nie Wrz 06, 2009 8:44 pm

faaaaaajnie :) to lepsze niz pisanie do szuflady.. przynajmniej ktos to czyta oprocz kornikow..
klara76 - Nie Wrz 06, 2009 9:24 pm

ja czasami czytam blogi ale tak raczej z przypadku jaki mi coś wpadnie w oko w czasie googlowania; kiedyś myślałam żeby pisać własny ale jakoś brak zapału i czasu
Audiolka - Nie Wrz 06, 2009 9:28 pm

MalaJu napisał/a:
Audiolka, to jak juz dojrzejesz to podzielenia sie adresem, to wiesz, gdzie nas znaleźć ;) chetnie poczytam :)

nio spoko :)
blog mietki i Ju mam w zakładkach nawet :)

klara76 - Nie Wrz 06, 2009 9:33 pm

dotarłam do bloga Mietki - teksty jak zwykle bardzo mietkowe; kobieto - zacznij pisać flietony go Pani albo Twojego Stylu - może znowu zacznę je regularnie kupaować iczytać
słonko - Nie Wrz 06, 2009 10:19 pm

to i ja zacznę czytać mietkowe i ju blogi :)
ola88 - Pon Wrz 07, 2009 12:39 am

To mi może ja pooglądam sobie :)
Audiolka - Pon Wrz 07, 2009 9:26 pm

ja bloga pisałam juz dawno, ale skasowałam wpisy i teraz zaczęłam od nowa-bardziej na luzie bez wgłębiania się w moje życie...adres w stopce...tylko nie napalajcie się na zajebis....wpisy-sa normalne :p

dziś mi się spodobał wpis mietki o kochaniu i dzieleniu miłości między dzieci ;)

tulipan87 - Pon Wrz 07, 2009 9:38 pm

A ja się poważnie zastanawiam nad własnym blogiem. Właściwie to zawsze lubiłam pisać, a to też dobry sposób żeby dać upust swoim emocjom. Tylko jest mały problem...skąd na to wziąść czas...
niesia2708 - Pon Wrz 07, 2009 10:10 pm

To i ja podejrzę :) A nuż mnie zainspiruje :)

[ Dodano: Wto Wrz 08, 2009 3:41 pm ]
mietka, MalaJu, Debussy, aż miło się czyta Wasze blogi :) Na prawdę wciąga.

szaraczarownica - Czw Wrz 24, 2009 9:17 pm


Emi - Czw Wrz 24, 2009 9:41 pm

Ja też czytam blogi forumek :-) Aż z tego wszystkiego sama zaczęłam pisać :-)
gebka - Pią Wrz 25, 2009 1:44 pm

same blogowe mamy :)
lmyszka - Pią Wrz 25, 2009 5:25 pm

no dobra macie, ale żeby nie było że nie ostrzegałam :) żadna ze mnie pisarka :)

http://lmyszka.blog.pl/

cosola - Pią Wrz 25, 2009 5:54 pm

Nigdy nie pisałam, ani regularnie nie czytałam żadnego bloga, może na wasze sobie popatrzę :)
tulipan87 - Pią Wrz 25, 2009 7:01 pm

A ja regularnie poczytuję bloga mietki i....jestem pod dużym wrażeniem. Ta dziewczyna naprawde ma talent!
mietka - Pią Wrz 25, 2009 7:27 pm

dziekuję tulipan87, jest mi naprawde milo, ze ktos to czyta, a jak sie jeszcze podoba, to juz w ogole jest fajnie..
motylica - Pią Wrz 25, 2009 7:32 pm

a ja swój to musze odgrzebać [adres sobie przypomniec], odkurzyc wysprzatac i zobaczyc czy da sie go reaktywowac... i jeszcze super jakbym haasło sobie przypomniała :smile:
evelinka - Pią Wrz 25, 2009 8:26 pm

tulipan87 napisał/a:
poczytuję bloga mietki i....jestem pod dużym wrażeniem. Ta dziewczyna naprawde ma talent!

Podpisuję się pod tymi słowami. Kiedyś zaglądałam na jakieś blogi, ale były strasznie nudne i na bardzo długo zrezygnowałam. A to bardzo długo minęło z chwilą napotkania bloga mietki. Teraz czytam również bloga MalaJu - również bardzo fajny :)

EwaM - Sob Wrz 26, 2009 8:03 pm

Odkryłam świat blogów całkiem niedawno, przez Sister. Teraz czytam na bieżąco MalaJu, Mietkę, Audi, nadrabiam Barbarellę, Pierwszą Zonę i So-so. Na więcej nie mam czasu i siły.

A poza tym jak już niektóre wiedzą czasem sama coś tam nabazgrzę. ;) Linka nie podaję. Jak ktoś będzie chciał to wyśledzi :wink:

lmyszka - Sob Wrz 26, 2009 9:19 pm

hehe ja wyśledziłam :razz:
gebka - Sob Wrz 26, 2009 9:26 pm

ja tez wysledzilam :) ja nie dojzalam do swiadomego dawania do podczytania mysle ze wtedy bym zwracala wieksza uwage na to co pisze ale blogi wasze uwielbiam podczytywac :)
Emi - Sob Wrz 26, 2009 9:31 pm

Ja też wyśledziłam. W sumie podczytuję już 6 forumek :-) Ja na początku byłam sceptyczna do wszelkiego rodzaju blogów, ale teraz jestem zdecydowanie za :-) Nawet coraz fajniej mi się pisze i nie mam już takich oporów jak na początku.
mietka - Sob Wrz 26, 2009 10:01 pm

a ja wlasnie skonczylam nowa notke ze SPA w CZMP, zapraszam
Emi - Nie Wrz 27, 2009 9:27 am

mietka napisał/a:
SPA w CZMP


:super:

truskawka_ja - Pon Wrz 28, 2009 8:52 am

Czasem podczyuje niektore blogi ale niezbyt regularnie. Sama napewno nie zdecyduje sie na prowadzenie - nie mam potrzeby dzielenia sie swoim zyciem z obcymi ludzmi.
Martita - Czw Paź 08, 2009 11:54 am

Ja kiedyś próbowałam ale jakoś czasu za mało było albo poprostu mnie nie wciągnęło..
Kati - Wto Lis 10, 2009 11:09 am

Często opisujecie coś na blogu :) ja też chcę poczytać - choć sama nie piszę :)

[ Dodano: Wto Lis 10, 2009 11:17 am ]
Mietka... jakie ty masz łaaadne mieszkanko!!!!!!!! :smile:

gosc - Wto Lis 10, 2009 1:11 pm

truskawka_ja napisał/a:
nie mam potrzeby dzielenia sie swoim zyciem z obcymi ludzmi.

ja swój prowadzę w celu zachowania wspomnień na przyszłość.

truskawka_ja - Wto Lis 10, 2009 10:38 pm

Moje najnowsze odkrycie - blog kulinarny. Ale nie chodzi o to co autorka pisze ale JAK. Poplakalam sie ze smiechu przy niektorych przepisach:
http://foooood.blogspot.com

kryszka - Wto Lis 10, 2009 11:19 pm

ppola napisał/a:
Blog mojego M. www.dsoi.panic.pl :P wypociny informatyka :)

Rewelacja! Kliknęłam wczoraj w link w Twoim profilu i zawzięcie czytam.

gosc - Sro Lis 11, 2009 11:48 am

też czytam bloga męża ppoli. jest super :D
MalaJu - Sro Lis 11, 2009 1:44 pm

kryszka napisał/a:
ppola napisał/a:
Blog mojego M. www.dsoi.panic.pl :P wypociny informatyka :)

Rewelacja! Kliknęłam wczoraj w link w Twoim profilu i zawzięcie czytam.


a od dziś również moj mąż ;)

paulinkaaMU - Sro Lis 11, 2009 3:00 pm

[quote="MalaJu"][quote="kryszka"]
ppola napisał/a:
Blog mojego M. www.dsoi.panic.pl :P wypociny informatyka :)



rewelacja:) oboje (z moim T.) zaczytalismy sie na maxa:)!

ppola - Sro Lis 11, 2009 4:32 pm

No to bardzo się cieszę że www.dsoi.pl zyskało nowych czytaczy ;) blog niestety ma jeden minus musi się coś zadziać żeby był nowy wpis ;) jeśli ktoś że tak napiszę z branży ma też jakieś kwiatki to pisać a będzie opublikowane :D
misiao1983 - Sro Lis 11, 2009 5:54 pm

ppola ja też czasem zerkam na blog Twego męża, fajnie pisze.
dominiqsz - Pią Lis 13, 2009 2:59 pm

Ja sama nie prowadzę własnego bloga, brak mi takiej systematyczności i umiejętności humanistycznych, ale przyznaję że codziennie czekam na wpis na blogu Mietki ... :oops: :oops: :oops:
EwaM - Pią Lis 13, 2009 11:39 pm

Ja nigdy się nie spodziewałam, że starczy mi samozaparcia i systematyczności do prowadzenia jakiegokolwiek pamiętnika. A tu proszę - prawie codziennie pojawia się notka na moim blogu. ;)
A to dlatego, że odpowiada mi forma bloga. Pamiętnik z założenia jest czymś bardzo osobistym i poważnym. Piszemy dla siebie, uzewnętrzniamy się. Blog jest tylko wycinkiem rzeczywistości, to anegdotki, które wiele o nas mówią, ale nie zdradzają do końca naszych sekretów. Każda z notek pisana jest z przymrużeniem oka (przynajmniej u mnie) i dzięki temu pisze się lekko i przyjemnie.
Fajna zabawa.

mietka - Sob Lis 14, 2009 1:16 pm

EwaM napisał/a:
prawie codziennie pojawia się notka na moim blogu. ;)


a ja bardzo lubie je czytac :)


mnie najbardziej bawi jak dzwoni do mnie mama i pyta co slychac. no to zaczynam, a ona mowi, doobra, o tym juz czytalam, cos nowego?
takze oszczedzamy sporo czasu i pieniedzy na telefonie ;d ;d

i tak jak napisala Ewa, w blogu nie wywracam sie, ze tak powiem na lewa strone, owszem, pelno w nim moich emocji i bardzo osobistych spraw, ale to tylko te, ktorymi chce sie dzielic, i ktore chce zapamietac.

blog to dla mnie wlasnie taki "zapamietnik" - fajnie bedzie kiedys to poczytac, a na moja pamiec za bardzo nie licze..

Audiolka - Pią Lis 20, 2009 6:54 pm

Bardzo lubię czytać wasze blogi, sama natomiast częściej mam lenia w pisaniu. Wiec notka jest raz na x-czasu. Nie jestem zbyt wylewna.
Weira - Czw Gru 03, 2009 1:58 pm

Ja też piszę.
A Wasze blogi... czytam z uwielbieniem :)

EwaM - Nie Gru 06, 2009 11:38 pm

Audiolka, wkurza mnie twój blog :evil: Bo trzeba się zarejestrować i zalogować, żeby móc napisać komentarz. :|
truskawka_ja - Pon Gru 07, 2009 9:29 am

Zmieniam zdanie na temat blogow. Zupelnie inaczej czyta sie blogi osob, ktore troche sie zna. Nawet jesli tylko wirtualnie. Uzaleznilam sie od trzech blogow: MalejJu, mietki i EwyM. Boje sie pytac ktore forumki jeszce pisza blogi bo w koncu nic innego nie bede robic tylko czytac. A czasem trzeby by popracowac. :razz:
Audiolka - Pon Gru 07, 2009 6:52 pm

EwaM napisał/a:
wkurza mnie twój blog :evil:

niom to jest guuupie, u was wystarczy wpisać oltij np. i jest koment... takie to to mało skomplikowane.
Ale za 50 stron kończę kadencję mego bloga :P bo tylko tyle można. Generalnie blox jest do [4 litery]

dominiqsz - Czw Gru 10, 2009 12:45 pm

EwaM napisał/a:
Bo trzeba się zarejestrować i zalogować, żeby móc napisać komentarz. :|


Można zmienić konfiguracje komentarzy i wtedy logowanie nie będzie konieczne ...

Audiolka - Czw Gru 10, 2009 11:43 pm

A gdzie się to zmienia, wiesz może?

[ Dodano: Pią Gru 11, 2009 12:00 am ]
wiesz bo tez masz bloga tam :) :) wlasnie znalazłam ;)
oki juz wiem gdzie się zmienia :)

szaraczarownica - Sro Gru 30, 2009 5:04 pm


martitka - Pią Sty 01, 2010 7:55 pm

truskawka_ja napisał/a:
Zupelnie inaczej czyta sie blogi osob, ktore troche sie zna. Nawet jesli tylko wirtualnie


Zgadzam się, ostatnio poprawił mi humor blog mietki (kobieto - masz talent), spojrzałam na kilka innych blogów naszych Forumek. Szkoda, że mam tak mało czasu na czytanie... :)

agulka1989 - Pią Sty 01, 2010 10:02 pm

ja jeszcze nie czytałam Waszych blogów,ale nadrobię to :)
sama nie piszę.

Balbina - Nie Sty 03, 2010 12:02 pm

Sama nie mam bloga, ale chętnie czytam :)
athra - Pon Sty 04, 2010 9:39 pm

Ja prowadzę bloga, ale jakoś nie znajdowałam ostatnio czasu, żeby coś napisać... Może coś skrobnę w końcu:P
diamond - Pon Kwi 19, 2010 10:24 pm

ja prowadzę własny blog, ale nie jest to forma pamiętnika tylko bardziej moje hobby, coś co lubię robić i sprawia mi przyjemność

> www.nails-by-diamond.blog.onet.pl

niesia2708 - Czw Kwi 22, 2010 8:08 am

I jak się dzisiaj zmotywowałam i założyłam :D :D Kurdę- trzeba się mieć gdzie wygadać :? :?
Misiak87 - Czw Kwi 22, 2010 8:26 am

Pisałam bloga, gdy byłam młodsza. Ba, kilka blogów nawet. Za jeden dostałam nawet wyróżnienie od Onetu. Ale to było kiedyś, teraz swoimi przemyśleniami dzielę się z K i z moimi przyjaciółmi. Nie piszę bloga, i nie wiem czy chciałoby mi się uzewnętrzniać do komputera, do całkiem obcych osób. Po co ktoś ma żyć moimi problemami.

Czytać- czasem czytam blogi innych. Czasem niektóre notki są trafne i błyskotliwe, a czasem to flaki z olejem i wydaje się, że blogowicz pisze w kółko o tym samym, nie mając w życiu innych inspiracji...

Najbardziej lubię blogi, w których blogowicz zamieszcza ciekawe, błyskotliwe i zabawne dialogi, zwłaszcza małżeńskie. :smile:

caixa - Czw Kwi 22, 2010 8:43 am

O blogach forumek zawsze mi przelatywały informacje. Ponieważ nie czytam blogów (forum mnie tak bardzo pochłonęło) chyba nie bardzo mogę się wypowiedzieć jaki mam do nich stosunek :D Podejrzałam bloga męża ppoli. Nie ukrywam, że jest rewelacyjny ;) .
truskawka_ja - Czw Kwi 22, 2010 8:56 am

Pytanie do prowadzacych blogi, szczegolnie na blog.pl. Czy jest mozliwa edycja daty wpisu?
kochecka - Czw Kwi 22, 2010 9:53 am

truskawka_ja napisał/a:
szczegolnie na blog.pl. Czy jest mozliwa edycja daty wpisu?


tak :)

truskawka_ja - Czw Kwi 22, 2010 9:59 am

kochecka napisał/a:
truskawka_ja napisał/a:
szczegolnie na blog.pl. Czy jest mozliwa edycja daty wpisu?


tak :)

A jak? :)

kochecka - Czw Kwi 22, 2010 10:04 am

dokładnie nie pamietam ale trzeba chyba wejść w edycję postu i tam bedziesz mogła zmienić datę i godzinę nawet.
truskawka_ja - Czw Kwi 22, 2010 10:13 am

kochecka napisał/a:
dokładnie nie pamietam ale trzeba chyba wejść w edycję postu i tam bedziesz mogła zmienić datę i godzinę nawet.


Dzieki kochecka. Znalazlam te opcje. Nie wiem czemu wczesniej jej nie zauwazylam :)

Laura-1984 - Czw Kwi 22, 2010 10:31 am

Bloga nigdy nie pisałam, ale zawsze gdy w moim życiu dzialo się coś ważnego obiecywałam sobie że zacznę pisać dziennik czy pamiętnik i...zapisywalam góra 5 pierwszych kartek :oops: Znam siebie i wiem że raczej systematyczna nie jestem, więc nie opłaca mi się chyba zaczynać:)
misia-misia - Wto Cze 15, 2010 12:05 am

a ja dziś założyłam swojego 8)
Emi - Wto Cze 15, 2010 8:56 am

Misia podaj adres :smile:
Ja ostatnio bardzo zaniedbałam swojego bloga ale to tylko z braku czasu na pisanie dłuższych notek. Mam też ogromne zaległości w czytaniu moich ulubionych blogów :wstyd:
Już niedługo kończę pracę, którą mam wykonać i wtedy mam nadzieję nadrobić wszelkie zaległości :smile:

misia-misia - Wto Cze 15, 2010 10:36 pm


fiona83 - Wto Cze 15, 2010 10:36 pm

misia-misia, aż muszę zobaczyć :lol:
misia-misia - Wto Cze 15, 2010 10:52 pm

fiona83, a co... zatkało kakało 8)
Emi - Wto Cze 15, 2010 11:34 pm


agulka1989 - Wto Cze 15, 2010 11:37 pm

misia-misia, zapowiada się super :)
Będę podczytywać :)

paulinkaaMU - Sro Cze 16, 2010 1:28 am

ja też:P początek super :)
Ambrozja - Sro Cze 16, 2010 8:34 am

Misia, super :) ja usunęłam starego bloga (bo jaka ze mnie teraz żona) i zaczęłam nowego
Bian - Sro Cze 16, 2010 11:17 am

Muszę podczytać trochę Wasze blogi :) Sama prowadzę tylko photobloga, ale jakoś ostatnio coraz rzadziej mi się chce dodawać nowe fotki.
karolina - Sro Cze 16, 2010 10:34 pm

I ja będę wścibska :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

I wiem, że będę namiętnie podczytywać :lol:

mietka - Czw Cze 17, 2010 10:40 am

Ambrozja, jak to jaka? ex-żona :)
Ambrozja - Czw Cze 17, 2010 11:21 am


mala_mk - Czw Cze 17, 2010 12:42 pm

Czytam regularnie blogi forumek, mimo że się nie znamy osobiście. Ale Ich poczucie humoru i styl w jakim piszą szalenie mi odpowiadają.
Pozdrawiam wszystkie piszące :)

Agnieszka19 - Nie Cze 20, 2010 10:03 pm

No to i ja podejrze :)

[ Dodano: Nie Cze 20, 2010 10:11 pm ]
Sama nie piszę bo wolę jak już pisać pamiętnik... Dla siebie...
Czytuję natomiast bloga mietki, Ju, i sister :)

katrina - Nie Cze 20, 2010 10:26 pm

ja czytam blogi dziewczyn :)
poison_moon - Wto Cze 22, 2010 3:22 pm

Ja namiętnie czytam kilka blogów, sama jednak nie pisze. Do zwykłego pamiętnika nie mogłam się zmobilizować i zapału mi starczało zwykle na dwa miesiące, więc bloga nawet nie próbuję. Choć nie ukrywam, że czasami mam ochotę :-)
Malena - Wto Cze 22, 2010 3:26 pm

chyba podczytam wasze blogi, jeszcze nie zaglądałam:)
elka85 - Wto Cze 22, 2010 3:28 pm

No to i ja się przyznam- regularnie odwiedzam bloga Mietki, EwyM, Ju, Audiolki i Szarej:) I bardzo to lubię :)
temidaaa - Wto Cze 22, 2010 3:30 pm

elka85 napisał/a:
regularnie odwiedzam bloga Mietki, EwyM, Ju, Audiolki i Szarej:)

ja też :)

ava - Wto Cze 22, 2010 3:30 pm

Nie mam swojego bloga i nigdy nie miałam, to samo odnosi się zresztą do pamiętników i dzienników (z wyjątkiem ślubnego na forum :razz: )

Raz na jakiś czas zaglądam na blogi naszych forumek :) Regularnie czytam tylko jednego - Mietłą pod dywan :smile: jego autorka naprawdę ma talent :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

tulipan87 - Wto Cze 22, 2010 3:44 pm


ava - Wto Cze 22, 2010 3:44 pm

niesia2708 napisał/a:
I jak się dzisiaj zmotywowałam i założyłam :D :D

Niesia, a podasz linka? Bo jeszcze nie natknęłam się na Twojego bloga :roll:

magdasid - Wto Cze 22, 2010 4:10 pm

Ja, to chyba jak większość, czytam:Mietki, Audi, Ju, Sister, EwyM,Szarej, czytałam również blog Ambrozji, pierwszy, a jak go usunęła, to drugi, ale niestety-zniknął :( aaaaaaa, i Fionę odkryłam niedawno :smile:
Ambrozja - Wto Cze 22, 2010 5:51 pm

tulipan87, magdasid, odpowiedź na pw :)
promyczek_mm - Wto Cze 22, 2010 5:57 pm

Ambrozja ja też mogę poprosić odpowiedź na priv? bo poprzedni czytalam od początku, a do tego to się nawet w księdze gości zdążyłam wpisać... a teraz nie ma.... :cry:
ola88 - Wto Cze 22, 2010 6:13 pm

promyczek_mm napisał/a:
Ambrozja ja też mogę poprosić odpowiedź na priv?
Czy ja też mogę ? :)

Czytam forumowe blogi i każdy z nich jest bardzo wciągający. :)

kasia_m85 - Wto Cze 22, 2010 6:18 pm

elka85 napisał/a:
regularnie odwiedzam bloga Mietki, EwyM, Ju, Audiolki i Szarej:)

Ja też,a już bloga Mietki to czytam nałogowo:)

Pusiak - Wto Cze 22, 2010 6:31 pm

Czy ja też mogę?? Pierwszego co prawda nie czytałam, ale tylko dlatego, że umknęło miże go prowadzisz, drugi zaczęłam :) Czytam wszystkie forumowe blogi o których wiem, lub na które się natknęłam :)
Swojego nie prowadzę, bo nie mam tyle samozaparcia i systematyczności :)

martitka - Wto Cze 22, 2010 7:12 pm

magdasid napisał/a:
Ja, to chyba jak większość, czytam:Mietki, Audi, Ju, Sister, EwyM,Szarej, czytałam również blog Ambrozji, pierwszy, a jak go usunęła, to drugi, ale niestety-zniknął

Podpisuję się pod tym :) Regularnie odwiedzam/odwiedzałam, kiedy istniały i bardzo lubię poczytać :)

Emi - Wto Cze 22, 2010 7:38 pm

Ambrozja to ja również poproszę na pw. Twojego pierwszego bloga czytałam regularnie :-) Drugiego dopiero zaczęłam ale będę czytać :-)
kasia_m85 - Wto Cze 22, 2010 7:38 pm

A i Ambrozji też odwiedzałam regularnie, ale już nie ma :(
Yoanna - Wto Cze 22, 2010 7:49 pm

A ja jeszcze nie zaglądałam do Waszych blogów..
Sama przyznam szczerze i bez bicia...nie mam czasu a jak mam to za dużego lenia, żeby pisać swojego :cool:

Hatifnatka - Wto Cze 22, 2010 8:05 pm

Ambrozja, jeśli można to ja też proszę na pw. czytałam oba Twoje blogi i teraz zniknął nagle ten drugi... :(
Ambrozja - Wto Cze 22, 2010 8:11 pm

Dziewczęta, zrobione :) macie pw
lmyszka - Wto Cze 22, 2010 8:59 pm

Ambro i ja i ja :)
paulinkaaMU - Wto Cze 22, 2010 9:08 pm

magdasid napisał/a:
Ja, to chyba jak większość, czytam:Mietki, Audi, Ju, Sister, EwyM,Szarej, czytałam również blog Ambrozji, pierwszy, a jak go usunęła, to drugi, ale niestety-zniknął

ja też:) Ambrozja, ja też dołączam się do prośby na pw, a powiem, Ci, że ten drugi odrazu przypadł mi do gustu, taki, hmm z pazurem :wink:

kryszka - Wto Cze 22, 2010 10:03 pm

Uprzejmie proszę o pisanie do Ambrozji bezpośrednio na priv.
Meerkat - Sro Cze 23, 2010 3:34 pm

temidaaa napisał/a:
elka85 napisał/a:
regularnie odwiedzam bloga Mietki, EwyM, Ju, Audiolki i Szarej:)

ja też :)

i ja też :)

Amira - Pon Cze 28, 2010 8:49 pm

poison_moon napisał/a:
Ja namiętnie czytam kilka blogów, sama jednak nie pisze. Do zwykłego pamiętnika nie mogłam się zmobilizować i zapału mi starczało zwykle na dwa miesiące, więc bloga nawet nie próbuję. Choć nie ukrywam, że czasami mam ochotę :-)

jakbym siebie slyszala :D ale ciagle powtarzam sobie, ze kiedys wytrzymam dluzej :wink:

a zaczelam wlasnie czytac blogi mietki, MalaJu, szaraczarownica, ppoli :) na pewno bede czesciej do Was zaglądać :mrgreen:

Agguniaa - Sro Lip 07, 2010 5:16 pm

Niestety brakuje mi zapału a i podejrzewam, że również talentu literackiego do prowadzenia własnego bloga....
ale niektóre blogi regularnie podglądam:)

słonko - Sro Lip 28, 2010 4:26 pm

Podglądam czasami bloga Mietki, Ju, Sister, EwyM i Audi. A wczoraj założyłam swojego 8)
Audiolka - Sro Lip 28, 2010 4:34 pm

Ola adres podaj :wink:
Agnieszka19 - Sro Lip 28, 2010 7:52 pm

Ja też poproszę :)
słonko - Sro Lip 28, 2010 9:03 pm

Póki co całe dwie notki są, ale zapraszam chętnych do poczytywania :mrgreen:
Ostatnia debata o Modzie na sukces natchnęła mnie takim oto tytułem:
http://matkazonaikochanka.blog.pl/ :twisted:

katrina - Nie Sie 08, 2010 1:33 pm

popełniłam bloga pod namową dość długą :D
Audiolka - Nie Sie 08, 2010 2:01 pm

dawaj adres ładnie prosze :razz:
Pusiak - Wto Sie 10, 2010 9:39 am

Posty dotyczące bloga katriny przeniosłam do "Gorących..."
gosiaczek - Wto Sie 10, 2010 8:40 pm

A ja zacznę czytać bloga Mietki (a wtedy dziecko na bank się wyprowadzi do nowego mieszkania taty, bo nie będę się nią zajmować). Przeczytałam ostatni wpis i mnie zjadło. Od dawna Cię lubię po cichu, ale teraz to po prodtu jesteś moją idolką :)
kryszka - Sro Sie 11, 2010 10:28 am

Audiolka napisał/a:
dawaj adres ładnie prosze :razz:

Ponieważ katrina nie podaje linka publicznie, proszę kolejne prośby o linka kierowac na priv.

ola88 - Pią Sie 13, 2010 4:36 pm

I ja też założyłam swojego bloga :smile: Zresztą już dość dawno, bo prawie 4 lata temu. Jednak notek jest w nim mało ( niektóre musiały być wykasowane :D ;] bo był w nich ex chłopak :D )
Audiolka - Pią Sie 13, 2010 6:39 pm

ola88 napisał/a:
bo był w nich ex chłopak :D )

no i?? Wydaje mi się, ze w taki sposób blog bardzo dużo traci. Sensu przede wszystkim.

ola88 - Pią Sie 13, 2010 10:53 pm

Audiolka napisał/a:
Wydaje mi się, ze w taki sposób blog bardzo dużo traci. Sensu przede wszystkim.
Hmmm w sumie nie wiem czemu tak dokładnie wykasowałam. Bardziej tamte notki były bez składu. Takie bardziej pisane gdzie byłam, co robiłam...
mietka - Pią Sie 13, 2010 11:08 pm

a ja bym na Twoim miejscu wymoderowała księgę gości, bo to jakaś masakra
ola88 - Pią Sie 13, 2010 11:22 pm

Dzięki mietka, trochę zajmie, zanim w nim pojawi się porządek :D
niesia2708 - Sro Wrz 08, 2010 12:23 pm

ava napisał/a:
Niesia, a podasz linka? Bo jeszcze nie natknęłam się na Twojego bloga

Eh, bo go nie ma :-? :-? Jak mam wenę to piszę, ale zaraz mi się nie podoba i kasuje :x :x

magdasid - Czw Paź 14, 2010 10:39 am

A Mietki blog jest na pierwszej stronie na Onecie :)
Michasia - Czw Paź 14, 2010 12:29 pm

Kurcze a ja jeszcze na żaden Wasz blog nie trafiłam.Muszę trochę pobuszować:)

[ Dodano: Czw Paź 14, 2010 1:00 pm ]
Widzę,że miałyście rację-bardzo podoba mi się blog Mietki.Super musi być z niej kobietka:)

mietka - Czw Paź 14, 2010 4:36 pm

magdasid napisał/a:
A Mietki blog jest na pierwszej stronie na Onecie :)


no i się sporo o sobie dowiedziałam nowego...

magdasid - Czw Paź 14, 2010 4:39 pm

mietka napisał/a:
no i się sporo o sobie dowiedziałam nowego...
No mam nadzieję, że nie przejmujesz się tymi bzdurami?? 8)
mietka - Czw Paź 14, 2010 4:43 pm

absolutnie nie. :)
magdasid - Czw Paź 14, 2010 4:45 pm

mietka napisał/a:
absolutnie nie. :)
tak właśnie sądziłam :D

[ Dodano: Czw Paź 21, 2010 9:22 am ]
mietka, znowu Cię na pierwszą rzucili na onecie :) )

Bian - Czw Paź 21, 2010 11:40 am

magdasid napisał/a:
mietka, znowu Cię na pierwszą rzucili na onecie


Też zauważyłam :D I znów się zaczęło w komentarzach, oj mietka, mietka prowokujesz społeczeństwo :D

ava - Czw Paź 21, 2010 12:21 pm

Z Mietki robi się szycha wśród blogerów :wink:
Michasia - Czw Paź 21, 2010 12:53 pm

Mietka ja czytam regularnie Twój blog i najchętniej rozszarpałabym tych którzy takie głupoty wypisują. :evil:
sloneczkoo - Czw Paź 21, 2010 1:39 pm

A może po prostu oni lubią wyciągać takie urzędowe sprawy na wierzch :P
Mietka jeszcze trochę i będziemy prosić o autograf ;D

[ Dodano: Czw Paź 21, 2010 1:44 pm ]
Michasia napisał/a:
najchętniej rozszarpałabym tych którzy takie głupoty wypisują. :evil:
pewnie nie tylko Ty :wink:


Mietka jest twarda i się nie przejmuje :) Prawda? 8)
P.S. Kiedy następna wizyta w PUP? Znów będzie co czytać na głównej ;D

mietka - Czw Paź 21, 2010 6:52 pm

najbardziej mi się podoba, że nie szanuję kobiet w ciąży i tych z małymi dziećmi... no i pań "z okienka" ciekawe w którym miejscu to wyczytali.

jeszcze raz i założę hasło na bloga :)

tulipan87 - Czw Paź 21, 2010 7:24 pm

mietka napisał/a:
jeszcze raz i założę hasło na bloga

mietka, ale nam je podasz? :lol:

sloneczkoo - Czw Paź 21, 2010 9:34 pm

mietka napisał/a:
no i pań "z okienka" ciekawe w którym miejscu to wyczytali.

oni czytają między wierszami :D nie napiszesz, a i tam coś wymyślą ;D

magdasid - Sob Paź 23, 2010 8:34 am

Mietka, witamy ponownie na pierwszej stronie. Chyba Cię strasznie lubi ten onet. Albo nie lubi :D
caixa - Sob Paź 23, 2010 8:36 am

Ludzie...co oni... :?
MalaJu - Sob Paź 23, 2010 8:37 am

no to mietka hasło załozy ;P
tulipan87 - Wto Lis 23, 2010 4:53 pm

Buu :( znowu nie ma bloga Ambrozji :( A szkoda, bo to jeden z sześciu forumowych blogów, które czytam.
mietka - Wto Lis 23, 2010 5:14 pm

MalaJu napisał/a:
mietka hasło załozy


jeszcze trochę i naprawdę założę i to z zupełnie innego powodu..... :wink: :wink:

Bian - Wto Lis 23, 2010 6:48 pm

mietka napisał/a:
jeszcze trochę i naprawdę założę


a dasz? :P

Ambrozja - Czw Lis 25, 2010 10:24 am


Brinka - Sro Gru 08, 2010 2:23 pm

Ja też chcę poczytać Wasze blogi, ostatnio bardzo ciagnie mnie do oglądania świata z innej niż własna perspektywy.
Elwirka1 - Sro Gru 08, 2010 2:46 pm

a ja uwielbiam bloga mietki :)
mo (d) nisia - Sro Gru 08, 2010 8:12 pm

też regularne czytam blogi dziewczyn z forum .. choć kilka których czytałam się zahasłowało ;) reszta dostarcza miłej "odskoczni" od własnych smutków i szybko mijających dni. Sama kilkakrotnie chciałam podjąć próbę pisania, ale chyba nie jestem gotowa by ktoś kto ewentualnie zapodział się na moim blogu krytykował moje dcyzji i przemyślenia ...
decolife_dekoracje - Sob Gru 11, 2010 12:40 pm

mietka napisał/a:
padlam trupem przy blogach pierwszej i so-so.. do tego stopnia umarlam, ze dalam sie namowic na pisanie wlasnego.. na razie sprawa jest w powijakach i nie wiem czy sie rozwinie. no namowily mnie.... a na tym tarasie przy ciescie to ja strasznie latwa sie robie...

A ja jestem wierną czytelniczką, zawsze ten sam scenariusz :
wchodzę do pracy, robię kawusię i otwieram bloga ... wyczekując niecierpliwie nowych notek.
Pozdrawiam autorkę bardzo serdecznie :-)

mietka - Sob Gru 11, 2010 1:08 pm

decolife_dekoracje, dziękuję i pozdrawiam :)
ava - Pon Sty 03, 2011 8:32 am

mietka napisał/a:
jeszcze raz i założę hasło na bloga

mietka, prześlij mi na priv'a :D Twój blog znowu jest na głównej stronie Onetu 8)

Pepsi - Pon Sty 03, 2011 9:35 am

mietka napisał/a:
jeszcze raz i założę hasło na bloga

niee e

ja też regularnie czytam 8)

sloneczkoo - Pon Sty 03, 2011 9:43 am

ja nieregularnie ale często ;) a jak czytam to kilka wpisów ;)
szaraczarownica - Pon Sty 03, 2011 11:30 am

ava napisał/a:
Twój blog znowu jest na głównej stronie Onetu

:hahaha:

Meerkat - Pon Sty 03, 2011 11:35 am

No ale teraz przynajmniej nie idzie na noże i nikt nie chce Mietki zlinczować :smile: widzę postęp :wink:
mietka - Pon Sty 03, 2011 4:36 pm

Meerkat napisał/a:
widzę postęp :wink:


kochają mnie :smile: :smile: :smile: :smile:


"jestem gwiazdą, gwiazdą, ludzi fantazją.... "

sodówa, no normalnie sodówa mi uderza do głowy 8)

niesia2708 - Pon Sty 03, 2011 4:52 pm

Jeszcze trochę będziesz nam kazała mówić do siebie PER PANI MIETKO :smile: :smile: :smile:
Brinka - Wto Sty 04, 2011 9:10 am

PER GWIAZDO MIETKO
Audiolka - Wto Sty 11, 2011 6:45 pm

Uwaga!
Podobno można sobie odliczyć od podatku, a jeśli nie to mietka zrobi bibę na tarasie jak wygra. Jak przegra to tez zrobi :mrgreen:

blog mietki

Pepsi - Wto Sty 11, 2011 8:13 pm

zagłosowałam :)
mietka - Wto Sty 11, 2011 8:26 pm

Pepsi napisał/a:
zagłosowałam :)


jutro się rozliczymy :smile: :smile:

MalaJu - Wto Sty 11, 2011 8:29 pm

poszło!! :smile: ze wszystkich trzech numerów, jakie posiadamy w domu.
Debussy - Wto Sty 11, 2011 8:30 pm

A można wysłać tylko jeden z danego telefonu? (jakby co, to podbiorę mężowi) :wink:
szaraczarownica - Wto Sty 11, 2011 8:32 pm

Debussy napisał/a:
A można wysłać tylko jeden z danego telefonu?

Mam wrażenie, że tak. Przynajmniej wiadomość zwrotna tak sugeruje. Nie próbowałam wysłać drugiego. mietka, Ty spróbuj, w końcu Ty masz w tym największy interes :razz:

yennefer - Wto Sty 11, 2011 8:34 pm

A jaka jest nagroda główna, oprócz zaszczytnego tytułu?
agulka1989 - Wto Sty 11, 2011 8:40 pm

Tez zagłosowałam :)

Próbowałam wysłać drugiego sms-a ale w odpowiedzi dostałam taką wiadomość:
"Oddałeś już głos na blog mietla-pod-dywan.blog.pl. Ponowne zagłosowanie na ten sam blog nie jest możliwe. Możesz jednak głosować na inne blogi".

szaraczarownica - Wto Sty 11, 2011 8:42 pm

No i wszystko wiadomo :)
Zaraz ukradnę meżowi telefon. Tylko go najpierw zlokalizuję :)

agulka1989 - Wto Sty 11, 2011 8:44 pm

Do kiedy można oddawać głosy??
Zbysiulec wraca w piątek to mu podprowadzę telefon i wyślę sms-ka :)

kasia_m85 - Wto Sty 11, 2011 8:46 pm

Zagłosowałam od siebie póki co-od reszty rodziny jutro.
motylica - Wto Sty 11, 2011 8:49 pm

no niech stracę :razz:

oczywiście głos oddany! na wośp dajemy to ina mietkę nas stać :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:

a warto!

MalaJu - Wto Sty 11, 2011 8:49 pm

szaraczarownica napisał/a:
Zaraz ukradnę meżowi telefon. Tylko go najpierw zlokalizuję :)

męża czy telefon??? :smile: :smile: :smile:

caixa - Wto Sty 11, 2011 8:50 pm

mietka, ja wygrałam to ty też wygrasz :wink: W forum siła.
Wysłane okors x2 :wink:

agulka1989 - Wto Sty 11, 2011 8:50 pm

motylica napisał/a:
na wośp dajemy to ina mietkę nas stać :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:

:smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:

szaraczarownica - Wto Sty 11, 2011 8:51 pm

"Rozpoczął się etap głosowania sms!!!

Potrwa do 20.01.2011 do godziny 12:00"

http://www.blogroku.pl/index.html

Wyniki głosowania będą 01.02 o 15.00

paulinkaaMU - Wto Sty 11, 2011 8:56 pm

głos oddany :D
Audiolka - Wto Sty 11, 2011 8:57 pm

pamiętajcie że jest 000 nie OOO (impreza czeka :twisted:
ola88 - Wto Sty 11, 2011 8:57 pm

I ja też zagłosowałam :)
kryszka - Wto Sty 11, 2011 10:09 pm

Mietka - pierwszy raz w życiu wezmę udział w głosowaniu sms-wym. :smile: Czekam na wynagrodzenie tego poświęcenia. :razz:
klara76 - Wto Sty 11, 2011 11:00 pm

wysłane x2
Hosiole - Sro Sty 12, 2011 9:56 am

Audiolka napisał/a:
mietka zrobi bibę na tarasie jak wygra. Jak przegra to tez zrobi :mrgreen:

no to nie miałam wyjścia ;P
u nas też poszło z trzech telefonów :smile:
P.S. Wiesz mietka... wszystko po to, żeby zagościć na tym tarasie... przecież syna już mamy :wink:

mo (d) nisia - Sro Sty 12, 2011 9:59 am

regularnie czytam więc głosuję ;) na razie x 1 bo małż wraca dopiero w weekend ...
niesia2708 - Sro Sty 12, 2011 11:00 am

Na razie razy 1 :) ale później dorwę jeszcze tel mamy :)
Mietka mam nadzieję, że taras masz duży :?: :?: :smile: :smile: :smile: :smile:

ola88 - Sro Sty 12, 2011 11:01 am

niesia2708 napisał/a:
Mietka mam nadzieję, że taras masz duży
Na szybko się zbuduje :D
MalaJu - Sro Sty 12, 2011 11:06 am

kurde, mietka, bedziesz musiała na raty robić, bo inaczej to Ci trawę zadepczemy :) :smile:
promyczek_mm - Sro Sty 12, 2011 11:52 am

wysłane 2 razy :)
rajeczka - Sro Sty 12, 2011 12:51 pm

poszly 3 smski ;) trzymam kciuuuki
Hatifnatka - Sro Sty 12, 2011 1:03 pm

poszło. ;) trzymam kciuki!
mietka - Sro Sty 12, 2011 4:37 pm

Spoko, spoko, głosujcie, taras mały nie jest :)

MalaJu napisał/a:
to Ci trawę zadepczemy


jakoś się nie martwię :)

noooo i w ogóle, miło mi bardzo... wiecie?

Ambrozja - Czw Sty 13, 2011 8:33 am

I ja wysłałam, razy 2 :)
mala_mk - Czw Sty 13, 2011 10:14 am

wysłane i życzę powodzenia
elka85 - Czw Sty 13, 2011 10:26 am

Ja też wysłałam :) Powodzenia Mietka :D
magdasid - Czw Sty 13, 2011 2:01 pm

I ja również :) razy dwa :D
Pusiak - Pią Sty 14, 2011 2:12 pm

Wysłałam, z domu wysle od męża a jak pojade do rodziców to jeszcze od nich zagłosuję, więc razem x4 :)
Karola5 - Pią Sty 14, 2011 3:29 pm

No ja też :)
Ale czy jest jakiś prywatny konkurs kto więcej wyśle na Mietkę??

agulka1989 - Sob Sty 15, 2011 3:24 pm

Wysłałam drugiego sms-ka :) tym razem od Zbysiulca.
MalaJu - Nie Sty 16, 2011 1:11 am

blog zajmuje 20. miejsce, jesli dobrze liczę. Jest na pierwszej stronie z 51!!!! Dajemy, dajemy!! Chociaż pierwszą dziesiatke musi zaliczyć:)
Audiolka - Nie Sty 16, 2011 10:27 am

Im wyższe miejsce w rankingu tym lepsze taras-party :twisted: wysłałam 2 od Bobka
juta79 - Nie Sty 16, 2011 10:33 am

głosy oddane oczywiście :smile:
justinaa - Nie Sty 16, 2011 11:21 am

głosy także oddane
mietka - Nie Sty 16, 2011 7:02 pm

kochane, bardzo Wam dziękuję za głosy, ale nie oszukujmy się w pierwszej dziesiątce są same tragedie :) ja wolę być na ostatnim miejscu, byle tylko nie przeżywać tego o czym tamci piszą...

a imprezę i tak się jakąś wykręci :)

misiao1983 - Nie Sty 16, 2011 10:04 pm

mietka napisał/a:
nie oszukujmy się w pierwszej dziesiątce są same tragedie :) ja wolę być na ostatnim miejscu, byle tylko nie przeżywać tego o czym tamci piszą...
dokładnie, zaczęłam czytać blog, który jest na pierwszym miejscu i się rozbeczałam.

Mietka nie wygrywaj więc :)

Amira - Nie Sty 16, 2011 10:37 pm

juta79 napisał/a:
głosy oddane oczywiście :smile:

od nas tez poszly 2 glosy :smile:

Misiak87 - Pon Sty 17, 2011 7:47 am

mietka napisał/a:
ale nie oszukujmy się w pierwszej dziesiątce są same tragedie :)

Nie rozumiem emotki na końcu zdania.

misiao1983 napisał/a:
zaczęłam czytać blog, który jest na pierwszym miejscu i się rozbeczałam.

Ja również. :( A moim ulubionym blogiem stał się blog Andzi, świetna dziewczyna, rewelacyjnie pisze. Przeczytałam wszystkie wpisy, tak mnie wciągnęło.

Agnieszka19 - Pon Sty 17, 2011 8:47 am

Ja przeczytałam cały blog o Laurze... Straszne to wszystko... Podziwiam rodziców za siłę i wielką wolę walki...
tulipan87 - Pon Sty 17, 2011 7:00 pm

Agnieszka19 napisał/a:
Ja przeczytałam cały blog o Laurze...

Ja też...i nie mogłam opanować łez :cry: Tak sobie pomyślałam, że chyba nie doceniam tego co mam :cry:

martula_87 - Pon Sty 17, 2011 7:14 pm

Agnieszka19 napisał/a:
Ja przeczytałam cały blog o Laurze

Ja też i nie mogę powstrzymac łez.....
Mietka mimo że bardzo lubię Twój blog i często go czytam głos oddałam na Laurę....

mietka - Pon Sty 17, 2011 7:23 pm

Misiak87 napisał/a:
Nie rozumiem emotki na końcu zdania.


zmieniałam wpis i w efekcie emotka zamiast na końcu wylądowała w środku. nie ma się co dopatrywać głębszego w tym sensu.

Cytat:
Mietka mimo że bardzo lubię Twój blog i często go czytam głos oddałam na Laurę....


jakoś przeżyję :)

ja się zgłosiłam z ciekawości, piszę od niedawna i naprawdę nie spodziewałam się, że mam szansę wygrać, także spoko :)

MalaJu - Pon Sty 17, 2011 7:24 pm

pamietajcie tylko, ze niewazne na kogo głosujecie, to w numerze są zera a nie "o" :D :D:D taka uwaga techniczna ;)
caixa - Pon Sty 17, 2011 11:07 pm

Agnieszka19 napisał/a:
Ja przeczytałam cały blog o Laurze


Ja też... Podziwiam Emilię za jej determinację i siłę.
I tak mi przykro, że w tym wszystkim znajdą się jeszcze ludzie, którzy chcą jej "dokopać". Jak można napisać, żeby nie walczyła, bo dziecko nigdy nie będzie miało szanse na normalne życie? I co to znaczy? Że ma porzucić swoje dziecko? A może odłączyć je od aparatury?

mietka - Pon Sty 17, 2011 11:29 pm

caixa napisał/a:
I tak mi przykro, że w tym wszystkim znajdą się jeszcze ludzie, którzy chcą jej "dokopać".


też mnie to dobiło, ale nie tak, jak ta historia z nastolatką, Karoliną, która udawała chorą na białaczkę.... masakra.

słonko - Wto Sty 18, 2011 12:06 am

mietka napisał/a:
caixa napisał/a:
I tak mi przykro, że w tym wszystkim znajdą się jeszcze ludzie, którzy chcą jej "dokopać".


też mnie to dobiło, ale nie tak, jak ta historia z nastolatką, Karoliną, która udawała chorą na białaczkę.... masakra.


Dokładnie. Słyszy się różne okropne historie, a jednak co jakiś czas ktoś zrobi coś takiego, że po prostu słów brak. Nie pojmuję jakim trzeba być człowiekiem, żeby tak się zachować :?

paulinkaaMU - Wto Sty 18, 2011 1:47 am

tulipan87 napisał/a:
Agnieszka19 napisał/a:
Ja przeczytałam cały blog o Laurze...

Ja też...i nie mogłam opanować łez :cry: Tak sobie pomyślałam, że chyba nie doceniam tego co mam :cry:


ja też... przeczytałam jednym tchem, a łzy płynęły same.. :cry:

mala_mk - Wto Sty 18, 2011 12:16 pm

Przeczytałam po parę wpisów z blogów z pierwszej dziesiątki.
Nie chce wyjść na niewrażliwą i nieczułą małpę, ale gdybym chciała codziennie zaczytywać się chociaż w 5 blogach z pierwszych miejsc, to wpadłabym chyba w mega depresję.
Współczuję tym ludziom jak cholera, jednak wolę poczytać coś bardziej optymistycznego.

MalaJu - Wto Sty 18, 2011 12:20 pm

mala_mk napisał/a:
Nie chce wyjść na niewrażliwą i nieczułą małpę

spokojnie, mam podobne odczucia. Tu sie wszystko rozbija o to, czego człowiek oczekuje od tego typu twórczości internetowej. Ja szukam rozrywki, oderwania od codzienności. Tak samo, jak nie lubię oglądać Superwizjera, UWAGI, Expressu Reporterów etc. tak unikam blogów, które mnie przytłaczają emocjonalnie. Co oczywiście nie oznacza, że tym ludziom nie współczuję i im nie pomogę.

juta79 - Wto Sty 18, 2011 1:10 pm

mala_mk napisał/a:
Współczuję tym ludziom jak cholera, jednak wolę poczytać coś bardziej optymistycznego.


to dokładnie tak samo jak ja.
Więc zdecydowanie zostanę przy blogu mietki :smile:

agulka1989 - Wto Sty 18, 2011 1:25 pm

paulinkaaMU napisał/a:
tulipan87 napisał/a:
Agnieszka19 napisał/a:
Ja przeczytałam cały blog o Laurze...

Ja też...i nie mogłam opanować łez :cry: Tak sobie pomyślałam, że chyba nie doceniam tego co mam :cry:


ja też... przeczytałam jednym tchem, a łzy płynęły same.. :cry:


Przeczytałam. Nie płakałam. Może uznacie mnie za nieczułą ale czytając takie historie zamiast się wzruszać to po prostu podziwiam takich ludzi za wolę walki... wiele osób na ich miejscu już dawno by się poddało a oni walczą i wierzą, że będzie coraz lepiej.


I podobnie jak dziewczyny wolę bloga, który pozwoli mi się rozerwać, czasem porządnie pośmiać... A takim właśnie blogiem jest blog mietki :)

mietka - Wto Sty 18, 2011 5:59 pm

chyba muszę zorganizować rodzinę :) mam mniej niż 50 głosów.. moje ego cierpi :smile: :smile: :smile: :smile:
szaraczarownica - Sro Sty 19, 2011 7:03 pm

Tez przeczytałam blog o Laurze i muszę przyznać, że mnie ruszył.
Ale dzisiaj znalazłam inny blog. Kobiety chorej na zespół Guillaina-Barrégo. I ten blog rusza mnie bardziej. Może dlatego, że co innego chorować od urodzenia, a co innego, jak choroba zwali ci się na głowę w najlepszym momencie życia. A może dlatego, że mam słabość do chorób autoimmunologicznych :wink:

paulinkaaMU - Sro Sty 19, 2011 10:43 pm

szaraczarownica, podasz linka?
szaraczarownica - Czw Sty 20, 2011 2:57 pm

paulinkaaMU napisał/a:
szaraczarownica, podasz linka?

http://gbsczyja.blog.onet.pl/
W zasadzie taki trzymający w napięciu jest gdzieś do połowy 2009 roku, potem się robi zwykłym blogiem. Ale początek, dla mnie przynajmniej, wstrząsajacy.

suzarek - Czw Lut 17, 2011 9:19 pm

Ten blog o Laurze to jeszcze jakoś mi się czytało, ale te o dzieciach autystycznych...no nie mogłam przebrnąć. Z drugiej strony nie dziwię się tym ludziom, że opisują te straszne (jak dla mnie) rzeczy - z pewnością jest to dla nich jakaś forma terapii. I przy okazji ktoś wyciągnie pomocną dłoń.
ps. mietka fajna ta nowa fotka na Twoim blogu.

tulipan87 - Czw Lut 17, 2011 9:26 pm

suzarek napisał/a:
ps. mietka fajna ta nowa fotka na Twoim blogu

Zgadzam się. Fajna fotka. Moim zdaniem jesteś na niej bardzo podobna do Kasi Glinki :)

Meerkat - Sob Lut 19, 2011 11:41 am

suzarek napisał/a:
mietka fajna ta nowa fotka na Twoim blogu.

mnie też się bardzo podoba :wink:

paulinkaaMU - Sob Mar 05, 2011 12:30 am

to ja i dołączam - oprócz czytającej forumowe blogi, jestem też od paru dni pisząca :pisze: Ciekawe co mi z tego wyjdzie :wink:
ola88 - Sob Mar 05, 2011 1:06 am

paulinkaaMU, podaj linka :) a ja się nie chwaliłam, bo wcześniej pisałam że piszę, ale nie podawałam adresu www.malaala88.blog.pl :)
paulinkaaMU - Sob Mar 05, 2011 1:15 am

ola88 - link narazie chyba na PW :) a ja u którejś z dziewczyn trafiłam na linka Twojego bloga i już jakiś czas go czytam :razz:
magdasid - Wto Mar 29, 2011 1:10 pm

A Ambrozja znowu usunęła swój blog ;(
agulka1989 - Wto Mar 29, 2011 1:11 pm

magdasid napisał/a:
A Ambrozja znowu usunęła swój blog ;(

Też to zauważyłam już jakiś czas temu :(

Malena - Wto Mar 29, 2011 3:17 pm

Ja podczytuję ostatnio blog Kasi Tusk, jest przyjemny, lekki i idealnie sprawdza się w moich przerwach w pracy:) Duży plus za fajne stylizacje i okazje modowe (choć na pewno nie tylko z takich korzysta).
ava - Wto Mar 29, 2011 3:18 pm

Malena napisał/a:
Ja podczytują ostatnio blog Kasi Tusk
Ja też :) Całkiem fajny :)
Ambrozja - Pią Kwi 01, 2011 9:15 am

agulka1989 napisał/a:
magdasid napisał/a:
A Ambrozja znowu usunęła swój blog ;(

Też to zauważyłam już jakiś czas temu :(


Bo mimo ze był na hasło dostał się znów jakimś cudem w niepowołane ręce :( muszę poczekać aż mi się sytuacja wyprostuje...

ola88 - Pią Kwi 01, 2011 9:20 am

Ambrozja, czekam na nowy :)
agulka1989 - Pią Kwi 01, 2011 11:32 am

Ambrozja napisał/a:
mimo ze był na hasło dostał się znów jakimś cudem w niepowołane ręce :( muszę poczekać aż mi się sytuacja wyprostuje...

Wobec tego życzę żeby się szybciutko wyprostowało i z niecierpliwością czekam na bloga :)

paulinkaaMU - Sob Kwi 02, 2011 12:47 pm

ava napisał/a:
Malena napisał/a:
Ja podczytują ostatnio blog Kasi Tusk
Ja też :) Całkiem fajny :)


i ja :) fajnie się go czyta, no i te fotki podczas gotowania, aż ślinka cieknie... :razz:

magdasid - Pią Kwi 08, 2011 11:16 am

Mietka, naszykuj się na inwazję trolli i innych uprzyjemniaczy życia. Znowu jesteś na pierwszej stronie na onecie.
mietka - Pią Kwi 08, 2011 12:54 pm

Właśnie zauważyłam :D I oczywiście już zbieram cięgi za danonki i parkowanie na miejscu dla inwalidy... Ach to nasze wspaniałe społeczeństwo.
agulka1989 - Pią Kwi 08, 2011 1:00 pm

mietka najbardziej rozwalił mnie ten komentarz:
"Smęcisz... Nudzisz...Dlatego ci*eczko kochana życzę Ci, abyś straciła nogi, miała problemy z nietrzymaniem moczu i nie mogła znależć miejsca do parkowania. Wtedy poczujesz, że żyjesz :) Dojmujący zapach moczu w Twoim samochodzie sprawi, że nic co ludzkie nie będzie Ci obce."

Po prostu szok jacy ludzie są płytcy i głupi :roll:
A Ci krytykujący zapewne są idealni i taaaaacy zaje..iści :-?

[ Dodano: Pią Kwi 08, 2011 1:00 pm ]
a mężowi Twojemu też się już oberwało :smile:

mietka - Pią Kwi 08, 2011 1:02 pm

agulka1989, właśnie zauważyłam. powinien mnie trzymać krótko, najlepiej przy samym pysku, a on mi głupi za dużo luzu daje... no miękki jest jak nie wiem co...
Pusiak - Pią Kwi 08, 2011 2:12 pm

Polazłam z ciekawości poczytać te komentarze :) No komedia po prostu :)
Hatifnatka - Pią Kwi 08, 2011 2:24 pm

też poczytałam komentarze u mietki... no ręce opadają po prostu :|
kinix21 - Pią Kwi 08, 2011 4:16 pm

a ja tam bym się nie przejmowała tymi komentami. onet ma dość... hmm.. specyficznych czytelników i szczerze powiedziawszy najwięksi trolle omineli blog mietki. jak czasem czytam wypociny co niektórych to wtedy ręce opadaja i nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać, a tu nawet nie pokazali połowy swoich trollowych umiejętności :P poza tym, mietka jest na tyle inteligentna, że nie tylko "wiszą" jej parówki i danonki, ale przede wszystkim komentarze ludzi, których jedyną radości to komuś dowalić w internecie. nie odbierajmy im tego, bo to jedyne co mają w życiu :smile:
Brinka - Pią Kwi 08, 2011 4:46 pm

Nasze idealne społeczeństwo ocenia, no po prostu komedia.
Pepsi - Pią Kwi 08, 2011 8:52 pm

Pusiak napisał/a:
Polazłam z ciekawości poczytać te komentarze :)

ja też :razz: podczytuję mietke często gęsto i uwielbiam jej podejście do życia, ale jak dotąd komentarzy nie czytałam, chyba trzeba zacząć :wink:

paulinkaaMU - Pią Kwi 08, 2011 9:06 pm

Brinka napisał/a:
Nasze idealne społeczeństwo ocenia, no po prostu komedia.


dokładnie Brinka, podpisuję się pod tym całkowicie. Żal mi tych ludzi, bo chyba nie mają jak się uzewnętrznić, to wypisują takie głupoty w komentarzach, anonimowo oczywiście. A najśmieszniejsze jest to, że ironiczną notkę mietki odczytują dosłownie... :wink:

mietka
, please, don't stop :D !

Karola5 - Pią Kwi 08, 2011 10:41 pm

Mietka, dopiero doczytałam te ostatnie komentarze. Jakiś pan zajrzał ci chyba w zeznanie podatkowe i spis z mienia zrobił, i nawet wie że samochód masz na 10 lat na raty... i no REWELACJA jesteś "pustą lalą" - ale w sumie może i ten ktoś ma rację - od zapierdzielania masz pusty żołądek, a być "lalą" to chyba zawsze miło :smile: pozdrawiam
Audiolka - Czw Cze 02, 2011 8:50 pm

Jako że w rodzinie Sodomia i Gomoria 8) to zmieniam adres bloga :) jak ktoś chce zapraszam na pw.
Selekcja obowiązuje :twisted:

Karola5 - Wto Sie 02, 2011 11:48 pm


paulinkaaMU - Sro Sie 03, 2011 1:10 am


Karola5 - Sro Sie 03, 2011 11:16 am

Miło mi :)
ewa.krzys - Sro Sie 03, 2011 11:23 am

Kiedyś blogi pisałam, teraz nastąpił chroniczny brak czasu i chęci :) Chociaż w sumie dzienniczek można również nazwać pewnego rodzaju blogiem.
Audiolka - Sro Sie 03, 2011 11:48 am

Karola już dodałam do ulubionych :)
Hatifnatka - Sro Sie 03, 2011 2:41 pm

Karola5, świetny ten Twój blog! :)
magdasid - Sro Sie 03, 2011 9:46 pm

Audiolka napisał/a:
Karola już dodałam do ulubionych :)
Ja też :D
MalaJu - Sro Sie 03, 2011 10:47 pm

to i ja się ujawnię :)
http://malinowa-kuchnia.blogspot.com
moje nowe "dziecko", gdzie uczę się gotować ;)

kakonka - Sro Sie 03, 2011 10:51 pm

MalaJu, oj będę zaglądać :) a jutro naleśniki :D
Audiolka - Sro Sie 03, 2011 10:55 pm

pyszne były, aż poświecę im notke na swoim blogu :)
ava - Czw Sie 04, 2011 8:10 am

MalaJu napisał/a:
gdzie uczę się gotować
MalaJu, nie żartuj, z bloga wynika, ze już świetnie to umiesz :D
malinka1984 - Nie Sie 07, 2011 8:14 pm

MalaJu no właśnie naprawdę super pomysł na bloga
Yoanna - Pon Sie 08, 2011 12:01 pm

MalaJu, baaardzo apetyczny blog :!:
MalaJu - Pon Sie 08, 2011 12:07 pm

Yoanna, dzięki, robię, co mogę ;) :wink:
Yoanna - Sob Sie 13, 2011 12:17 pm

MalaJu, dziś znów zajrzałam na bloga...ja to chyba się kiedyś do Ciebie wproszę np na tartę cytrynową ;p Nie dość, że wygląda smacznie to jeszcze tak fajnie opisujesz to co robisz :D po prostu jak Nigella :D
Pepsi - Sob Sie 13, 2011 8:23 pm

paskudy wstrętne narobiły mi smaku na tartę cytrynową :smile:
ava - Pon Sie 15, 2011 3:10 pm

Dam Wam cynk, że notka z blogu oli88 jest na stronie głównej Onetu :wink:
ola88 - Pon Sie 15, 2011 7:38 pm

:wink: :D
MalaJu - Czw Sie 18, 2011 11:10 pm

Yoanna, zapraszam 8)
Suelen - Czw Sie 18, 2011 11:15 pm

MalaJu, nie mogę więcej czytać Twojego bloga :-? jestem uśliniona do pasa... po prostu rewelacyjnie, aż czuję jak to pachnie :smile: obejrzałam calusieńki
Audiolka - Wto Sie 30, 2011 6:15 pm

http://bo-to-zla-kobieta.blog.pl

Okres karencji minął :)

juta79 - Wto Sie 30, 2011 6:48 pm

No i super, bardzo się ciesze :smile:
magdasid - Wto Sie 30, 2011 7:02 pm

Ja to czekam, aż Ambrozja zacznie znowu pisać.
kasia_m85 - Wto Sie 30, 2011 7:35 pm

MalaJu napisał/a:
moje nowe "dziecko", gdzie uczę się gotować ;)

A ja za każdym razem jak tam wchodzę to mam ochotę to wszystko zjeść :)

Ambrozja - Czw Wrz 01, 2011 9:23 am

magdasid napisał/a:
Ja to czekam, aż Ambrozja zacznie znowu pisać.


Mówisz i masz :)

lmyszka - Czw Wrz 01, 2011 9:35 am

Ambozja dawaj linka bo juz tak długo była cisza że wstyd ale usunęłam z ulubionych :cry:
tulipan87 - Czw Wrz 01, 2011 10:16 am

Ambrozja, ja też poproszę :) Bo poprzedni mam w ulubionych, ale nie działa :roll:
promyczek_mm - Czw Wrz 01, 2011 10:41 am

ja też, ja też chcę :)
niesia2708 - Czw Wrz 01, 2011 11:28 am

promyczek_mm napisał/a:
ja też, ja też chcę :)


i ja :mrgreen: :mrgreen:

Karola5 - Czw Wrz 01, 2011 12:23 pm

A może wstawisz na forum? :smile:
Hatifnatka - Czw Wrz 01, 2011 2:03 pm

Ambrozja, proszę o linka :) podobało mi się Twoje pisanie :)
Debussy - Czw Wrz 01, 2011 2:38 pm

Karola5 napisał/a:
A może wstawisz na forum? :smile:

No Ambrozja, nie daj się prosić :-)

Ambrozja - Czw Wrz 01, 2011 2:54 pm

Wszyscy chętni dostali na pw, jak chce ktoś jeszcze to też na pw proszę pisać, bo zaraz nam się oberwie :smile:
ewa.krzys - Wto Wrz 27, 2011 1:31 pm

Mój PM, jako przyszły licencjonowany informatyk, zaczytuje się w blogu Męża Ppoli. Pochłonął go niesamowicie :)
A ja notorycznie podczytuję blogi: MałejJu, Mietki, Ambrozji i Audiolki.

słonko - Wto Wrz 27, 2011 10:12 pm

Założyłam na nowego bloga i zainteresowanych zapraszam :) :
http://moja-wiercipieta.blog.pl/
Na starym już chyba nie będę pisać i pewnie go zamknę.

Malwina_łódź - Wto Paź 18, 2011 5:41 pm

To i ja dołączam do osób piszących bloga. Dla zainteresowanych:
http://fabryka-malp.blog.pl/.
Zapraszam ;)

ava - Wto Paź 18, 2011 7:28 pm

Malwina_łódź, super, będę zaglądać :)

A mietka znowu jest na stronie głównej Onetu :smile:

mala_mk - Wto Paź 18, 2011 7:39 pm

ava napisał/a:
A mietka znowu jest na stronie głównej Onetu

dokładnie, ale dziś tak mało kontrowersyjnie, więc może nie będzie najazdu oszołomów :wink:

ppola - Wto Paź 18, 2011 7:40 pm

mala_mk napisał/a:
więc może nie będzie najazdu oszołomów
juz jeden napisał że Franek będzie gejem :]
kakonka - Wto Paź 18, 2011 9:31 pm

ppola napisał/a:
mala_mk napisał/a:
więc może nie będzie najazdu oszołomów
juz jeden napisał że Franek będzie gejem :]


właśnie czytałam :/ nie wiem co Ci ludzie mają na celu

mietka - Wto Paź 18, 2011 9:37 pm

kakonka, zmartwiłam się.. przed chwilą jedna miła pani zaproponował mi, żebym przestała siedzieć i się sobą zachwycać i poszła w końcu do jakiejś pracy :D
kakonka - Wto Paź 18, 2011 9:38 pm

mietka, kolejnej ?? :P no tak jeszcze wolna niedziele Ci została :P
Dosia_Zosia - Wto Paź 18, 2011 9:47 pm

ava napisał/a:
A mietka znowu jest na stronie głównej Onetu

teraz właśnie weszłam na Onet i zaraz mi się skojarzyło,że gdzieś czytałam ten tekst

justinaa - Wto Paź 18, 2011 10:08 pm

a Malwina już podałaś adres :)

a poza tym a'propo blogów, to ja poza blogami dziewczyn podczytuję bloga Kasi Tusk, ostatnio też Mai Sablewskiej + zastanawiam się nad odkurzeniem mojego bloga założonego ... 9 lat temu! aż dziwne, że jeszcze nie został "samoistnie" skasowany

Michasia - Sro Paź 19, 2011 10:08 am

Ja uwielbiam blog MIETKI i nie rozumiem czemu ludzie się jej czepiają!Przeczytałam tą ostatnią notkę i stwierdziłam,że jest super.A teraz patrzę,że inni ludzie nie odebrali jej tak jak ja. Skąd tyle oszołomów się bierze???
Malwina_łódź - Sro Paź 19, 2011 10:12 am

Mój mąż stwierdził, że gdybym mu wcześniej nie pokazała bloga mietki, to odebrał by tego posta tak samo, jak ta banda oszołomów ;)
Poza tym tytuł nadany przez onet też był słaby "Mówię moim dzieciom, że jestem naj..." Zabrzmiało jak w rozmowach w toku :smile:
Za to bardziej wyliśmy z komentarzy. Biedni ludzie, muszą chodzić do psychoterapeuty itd.
Mój szanowny dzisiaj nawet rano wcześniej wstał, żeby poczytać nowe komentarze ;)

anooleczka - Sro Paź 19, 2011 10:40 am

hmmm... dopiero tu dotarlam.. chetnie poczytalabym Wasze blogi... niestety nie mam namiarow np. na blog mietki.
ppola - Sro Paź 19, 2011 10:55 am

anooleczka, link mietka, ma w przyciskach pod swoimi postami ;) tak jak ty masz kociska :) u siebie ma podlinkowane inne nasze forumki więc do dzieła :wink:
anooleczka - Sro Paź 19, 2011 10:57 am

ppola, :p hehhe nie pomyslalam o tym :p
Dzieki :)

malinka1984 - Sro Paź 19, 2011 12:03 pm

Właśnie sobie podpatrzyłam mietkowego bloga w nim oczywiscie znalazłam linki do innych blogów forumek, powiem Wam dziewczyny że super się czyta :)
tulipan87 - Pią Lis 11, 2011 11:04 am

Audiolka, co się stało z Twoim blogiem? No nie rób nam tego :cry:
Co ja teraz będę czytać?

Hatifnatka - Pią Lis 11, 2011 2:58 pm

Audiolka, właśnie, co jest? gdzie Twój blog?? :o
mala_mk - Nie Lis 13, 2011 10:13 pm

Halo! Widzewianka!
Hatifnatka napisał/a:
co jest? gdzie Twój blog??

MalaJu - Nie Lis 13, 2011 10:26 pm

złowrogie siły ŁKSu go zabanowały, zniszczyły i bojówkarsko spaliły w cyberprzestrzeni :wink: :twisted:
Audiolka - Nie Lis 13, 2011 10:27 pm

Właśnie tak się stało :twisted: To byłą taka internetowa ustawka kiboli
mala_mk - Nie Lis 13, 2011 10:28 pm

łotry :o
kinix21 - Pon Lis 14, 2011 10:02 am

specjalnie tu weszłam, bo może znajdę jakieś informacje dlaczego blog Audi nie działa, a tu proszę- zmasowany atak ŁKSu nastapił :twisted:
Malena - Czw Lis 17, 2011 3:48 pm

Dziewczyny, do piszących - dlaczego zakładacie blogi? Co Wam dają, po co je prowadzicie?
do czytających - czemu czytacie blogi? Czego w nich szukacie?

MalaJu - Czw Lis 17, 2011 3:56 pm

Malena, piszę, bo zawsze miałam potrzebę pisania pamiętnika, ale szybko znudziło mnie pisanie do szuflady. Pisanie bloga motywuje, bo wystarczy jedna osoba, która to czyta i już chce mi się zastanawiać nad życiem. O, bo blog to nie tylko dziennik dnia codziennego. To szansa, by na chwilę przysiaść i pomysleć nad życiem. No i fajna pamiątka :)

A czytam, bo lubię patrzeć na świat z punktu widzenia innego człowieka. Blogi to też szybka rozrywka, oddech od codzienności bez konieczności wychodzenia z domu. Blogi można czytać do kawy, do obiadu, do snu.

Malena - Czw Lis 17, 2011 3:58 pm

MalaJu, dzięki za inspirującą odpowiedź:)
justinaa - Czw Lis 17, 2011 8:46 pm

Malena, ja założyłam bloga chyba z 8 lat temu i też się ostatnio zastanawiałam na odświeżeniem go, w każdym razie założyłam go, bo miałam dużo "przemyśleń", które gdzieś chciałam umieścić, żeby nie poszły w niepamięć
Audiolka - Czw Lis 17, 2011 9:52 pm

Zupełnie inaczej czyta się bloga kogoś, kogo znamy osobiście. Bloga trzeba też umieć czytać, bo w większości jest to pisanie z przymrużeniem oka, ale inteligencji wyrywają źle z kontekstu, a później są kłótnie rodzinne, awantury i wyprowadzki :razz:
Gorzej gdy za pisanie zabiera się ktoś, kto wcale tego robić nie potrafi, a usilnie chce znaleźć się w elitarnym świecie blogerów.
Po co się pisze? Dla zabicia nudy, dla podkoloryzowania swojego nudnego życia (akurat ja o sobie teraz nie pisze, bo o moim życiu można dużo powiedzieć, ale na pewno nie, że jest nudne), czasem jest to forma terapii.

mietka - Czw Lis 17, 2011 10:21 pm

Malena, aż się zaczęłam zastanawiać...

Wiesz... całe życie marzyłam o tym, żeby napisać książkę. Ponieważ nie mam na razie pomysłu na bestseller, zadowalam się pisaniem o sobie :smile: :smile:

to tak pół serio. a tak naprawdę, to piszę, bo lubię :) a jak ktoś lubi to czytać to już w ogóle jest fajnie.
No i to lepsze niż pisanie do szuflady, jakiś czas temu moje teksty znalazły się też w antologii, której sprzedaż pomogła choremu chłopcu.

Poza tym fajnie mieć taką pamiątkę :)

mala_mk - Czw Lis 17, 2011 10:45 pm

Audiolka napisał/a:
Gorzej gdy za pisanie zabiera się ktoś, kto wcale tego robić nie potrafi, a usilnie chce znaleźć się w elitarnym świecie blogerów.

o to to... a wcale nie jest mało takich blogów.

Bian - Pią Lis 18, 2011 10:05 am

Audiolka napisał/a:
Gorzej gdy za pisanie zabiera się ktoś, kto wcale tego robić nie potrafi, a usilnie chce znaleźć się w elitarnym świecie blogerów.


Audi no trzeba przyznać, że nie każdy jest literacko uzdolniony i czasami ludzie mają problem z przelewaniem myśli na klawiaturę. Czasami mam jednak wrażenie, że np. taki Onet zupełnie bezmyślnie wyciąga pewne blogi na stronę główną, choć ewidentnie widać, że ktoś pisze dla siebie, do takiej wirtualnej szuflady i potem pod notkami pojawiają się komentarze typu "co to za notka", "nie ma tu nic ciekawego" itp. Wiem, że każdy pisząc bloga musi się liczyć z różnego rodzaju komentarzami, ale wkurza mnie wyciągania niektórych blogów na siłę. Chociaż muszę przyznać, że o wiele bardziej wkurza mnie masa błędów, od których roi się na blogach.

Malwina_łódź - Pią Lis 18, 2011 10:17 am

Ja piszę, bo czasami muszę z siebie wyrzucić pewne rzeczy.
szaraczarownica - Pią Lis 18, 2011 2:36 pm

Bian napisał/a:
taki Onet zupełnie bezmyślnie wyciąga pewne blogi na stronę główną

Ja po doświadczeniach mietki z wyciąganiem na stronę główną mocno się pilnuję co piszę. Mam już takie dwie notki, które po jakimś czasie ukryłam, bo jak przemyślałam sprawę, to uznałam, że tematyka jest taka, że mogą je wyciągnąć. Dlatego wkurza mnie to, że nie można nigdzie zaznaczyć, że nie chce się lądować na głównej Onetu :-?
Ja zaczęłam pisać, bo miałam potrzebę utrwalenia swoich przemyśleń. Teraz? W sumie nie wiem. Bo wiem, że jest kilka osób, które czytają i chyba dlatego od czasu do czasu coś skrobnę. Zwłaszcza, że ostatnio moje przemyślenia są właśnie takie, że mogliby mnie na główną dać i przez ostatni miesiąc ciągle bym coś napisała, ale w ostatniej chwili "gryzę się w klawiaturę" :wink:

Bian - Pią Lis 18, 2011 7:44 pm

szaraczarownica napisał/a:
mocno się pilnuję co piszę


Mimo to nigdy nie wiadomo co wyciągną, czasami notki z głównej są albo pełne błędów, albo są ewidentnie blogami pisanymi dla siebie.

szaraczarownica napisał/a:
ostatnio moje przemyślenia są właśnie takie, że mogliby mnie na główną dać i przez ostatni miesiąc ciągle bym coś napisała, ale w ostatniej chwili "gryzę się w klawiaturę"


Szara a nie myślałaś nad hasłem? Bo to w sumie też takie hmm dziwne, że człowiek się ogranicza tylko dlatego, żeby go nie wrzucili na główną.

kinix21 - Sro Lis 30, 2011 3:13 am

na razie skromniutko i dopiero w powijakach, ale zapraszam ;)
http://makaron-na-uszy.blog.pl/

Michasia - Sro Lis 30, 2011 3:13 pm

Kinix21 powiem jedno: super się zapowiada!!!
kariczeq - Sro Lis 30, 2011 4:48 pm

kinix21, przyłączam się do Michasi, całkiem fajnie się czyta :)
kinix21 - Sro Lis 30, 2011 5:02 pm

naprawdę? dzięki dziewczyny! :oops:
Hellen - Sro Lis 30, 2011 5:13 pm

Tak, tak... ale ja Ci już to mówiłam ;)
mala_mk - Sro Lis 30, 2011 6:32 pm

kinix21, bardzo fajne początki :) Dodaję do czytanych i życzę dalszej weny.
Hatifnatka - Sro Lis 30, 2011 7:27 pm

kinix21, świetny początek, będę czytać :)
Audiolka - Sro Lis 30, 2011 8:16 pm

dobrze sie czyta :cool:
Swoja drogą jak juz raz zaczęło się pisać bloga, to ciężko przestać :twisted:

Malena - Sro Lis 30, 2011 8:25 pm

kinix21, zapowiada się ciekawie, choć ten kawałek o czarnym z pałą jakoś dla mnie nie bardzo..ale co do szczerości męsko-damskiej - cos w tym jest, coz, chlopak nie mial dystansu:)
Audiolka - Czw Gru 01, 2011 9:21 pm

Bloga mam (nie od dziś 8) ) namiary na PW.
Ambrozja - Pią Gru 02, 2011 3:20 pm

Audiolka napisał/a:
Bloga mam (nie od dziś 8) ) namiary na PW.


Wszyscy mają, mam i ja :smile:

caixa - Pią Gru 02, 2011 3:26 pm

Ambrozja napisał/a:
Wszyscy mają, mam i ja


Super. Idę na PW :wink:

kariczeq - Sob Gru 10, 2011 10:29 am

Debussy co się stało z Twoim blogiem?? :(
martula_87 - Sob Gru 10, 2011 10:39 am

kariczeq napisał/a:
Debussy co się stało z Twoim blogiem??

Też miałam o to zapytac??????

Hatifnatka - Sob Gru 10, 2011 2:59 pm

przyłączam się do pytania: Debussy, gdzie się podział Twój blog? :(
Debussy - Sob Gru 10, 2011 4:33 pm

Chyba zaginął w akcji :co:
Ambrozja - Czw Gru 15, 2011 11:14 am

No to oficjalnie:

http://cyniczka-w-wielkim-miescie.blogspot.com/

:)

kariczeq - Czw Gru 15, 2011 11:19 am

Ambrozja, dodane do ulubionych, później pora na lekturę :)
Ambrozja - Czw Gru 15, 2011 11:53 am

kariczeq, będzie mi bardzo miło :)
martula_87 - Czw Gru 15, 2011 12:11 pm

Ambrozja, ja już przeczytałam i będę napewno częściej zaglądac :)
Ambrozja - Czw Gru 15, 2011 2:30 pm

martula_87, super, zapraszam :)
kinix21 - Czw Gru 15, 2011 2:37 pm

Ambrozja, również będę zaglądać i zaraz zabieram się do lektury :)
ewa.krzys - Czw Gru 15, 2011 2:37 pm

Ambrozja, ale tym razem nie usuwaj, bo mam Cię już w zakładkach :wink:
justinaa - Pią Gru 16, 2011 10:32 pm

Malwina_łódź, no i co z Twoim blogiem?
:)

kariczeq - Nie Gru 18, 2011 11:46 am

justinaa, popsuło się :?:
justinaa - Nie Gru 18, 2011 8:57 pm

ano nie wiem, pokazuje, że strona nie istnieje :?:
Ambrozja - Pon Gru 19, 2011 9:31 am

A ja chyba będę musiała przenieść blog, bo już kilka osób mi napisało, że jest problem z wpisaniem komentarzy... :roll:

[ Dodano: Pon Gru 19, 2011 10:16 am ]
No i przeniosłam wszystko, o tu:

http://cyniczka-w-wielkim-miescie.blog.pl/

kariczeq - Pon Gru 19, 2011 12:10 pm

Debussy, widziałam że już się odnalazł :)
Michasia - Wto Sty 03, 2012 3:17 pm

Ambrozja, przeczytałam Twojego bloga od deski do deski i bardzo mi się podoba. Będę stałą czytelniczką.
Ambrozja - Czw Sty 05, 2012 9:18 am

Michasia, dziękuję :)
M_and_M - Nie Sty 08, 2012 5:20 pm

ja regularnie czytuję mietkę i MalaJu, zawsze poprawią mi humor :)
mietka - Czw Sty 12, 2012 6:57 pm

Bian!! Może chcesz nam o czymś powiedzieć?????
Bian - Czw Sty 12, 2012 7:56 pm

mietka, ale że co?
caixa - Czw Sty 12, 2012 7:57 pm

Bian, mietka pewnie chciała zapytać czy przypadkiem w ciąży nie jesteś dlatego zapytała w wątku "blogi" :wink:
Bian - Czw Sty 12, 2012 8:02 pm

Hiehie :smile: Nooo ja tak pytam, żeby nie było, że głupa rżnę specjalnie, bo nie wiem jaką moją aktywność sieciową mietka odkryła :P :P :P
ppola - Czw Sty 12, 2012 8:04 pm

Bian, taka jedna sympatyczna co sie bardzo fajnie czyta ;P
mietka - Czw Sty 12, 2012 8:15 pm

Szpieg mietka, która ma super moce (i googleanalytics ) :smile: :smile: :smile:
tulipan87 - Czw Sty 12, 2012 8:19 pm

Bian, pochwal się jeśli jest coś na rzeczy :lol:
Bian - Czw Sty 12, 2012 8:38 pm

Mietka szpiegulcu to Ty teraz powiedz, którą wersję znalazłaś :P Czysto tekstową czy taką z wizualizacją fotograficzną? :D Bo ta pierwsza to z rzadka pisana, a z kolei tą drugą to się za bardzo nie ma co chwalić :P
ava - Pią Sty 13, 2012 8:39 am

mietka, wdech wydech... znowu jesteś na głównej Onetu 8) I tak patrząc na temat Twojego wpisu, myślę, że w komentarzach znowu będzie się działo :kwasny:

Bian, nieładnie się tak ukrywać :wink:

Michasia - Pią Sty 13, 2012 8:40 am

Bian skoro już się ujawniłaś to dawaj namiary na jeden i drugi :D
ewa.krzys - Pią Sty 13, 2012 8:46 am

ava napisał/a:
znowu jesteś na głównej Onetu
dokładnie to samo miałam napisać :wink: jak na ten moment komentarze nie są jeszcze złe, w porównaniu do poprzednich akcji.
Malwina_łódź - Pią Sty 13, 2012 9:01 am

mietka, współczuję Ci. Nalot troli się rozpoczął.
Swoją drogą bawi mnie to, jak ludzie po jednej notce oceniają osobę...
Komentarze typu: "co z ciebie za matka"; "pomyśl, jak można się tak odzywać do dzieci"; "idź do kościoła"; "pomyśl, na kogo wychowasz dzieci z takim podejściem" są śmieszne.
Czy to, że skoro wstaję 10 raz w nocy, żeby przewrócić moje szanowne dziecko z brzuszka na plecy, bo sam nie umie i jestem zła, bo muszę powieki otwierać rękoma, bo siła woli nie działa i zgrzytam zębami, bo to już jest 10 noc z rzędu czyni mnie złą matką?

caixa - Pią Sty 13, 2012 9:13 am

Temat kontrowersyjny. Jeszcze się zejdą hieny :wink:
Bian - Pią Sty 13, 2012 9:53 am


Aliana - Pią Sty 13, 2012 10:08 am

Taa. Zdjęcie do wpisu mietki jest iście urocze ;P
ppola - Pią Sty 13, 2012 10:16 am

Bian, ja juz troche podczytywałam twojego bloga i podoba mi się :) Nawet jeden komentarz zostawiłam co mi sie rzadko zdarza 8)
Malwina_łódź - Pią Sty 13, 2012 10:19 am

W sumie cieszę się, że onet wyciągnął tego bloga, bo już naprawdę miewałam wyrzuty sumienia, że ten 10ty raz w nocy wstaję zgrzytając zębami. Przecież powinnam wstawać z uśmiechem, a powieki na zapałkach trzymać.
Już popadałam w paranoję mama - idealna i jak odchylałam się od modelu, to w doła wpadałam ;)

kariczeq - Pią Sty 13, 2012 10:19 am

Bian przeczytane i dodane do ulubionych :)
ewa.krzys - Pią Sty 13, 2012 10:33 am

kariczeq napisał/a:
Bian przeczytane i dodane do ulubionych
u mnie to samo :)
caixa - Pią Sty 13, 2012 11:19 am

Bian napisał/a:
A ten komentarz użytkownika "dnc",w którym pada hasło o kościele, to akurat mi się niezwykle podoba, bo jest cudnie podszyty ironią i drugim dnem. Na początku też się popukałam w głowę, ale coś mi nie pasowało, przeczytałam drugi raz i się roześmiałam, że się tak dałam nabrać

Mnie też się spodobał. Ale i tak połowa czytających go nie zrozumie. :wink:

Pepsi - Pią Sty 13, 2012 12:53 pm

Tak sobie mylę, ze mamy tu jeszcze jedną "cicho-ciemną" która pisze i się chyba nie ujawniła 8)
mietka - Pią Sty 13, 2012 4:14 pm

no to jak ktoś ma ochote to może na mnie zagłosować :)

http://www.blogroku.pl/ka...gwiwj,blog.html

caixa - Pią Sty 13, 2012 7:21 pm

mietka, już zagłosowałam :smile: :smile: :smile: .

[ Dodano: Pią Sty 13, 2012 7:22 pm ]
A teraz wszystkie forumki... do telefonów marsz :D

mietka - Sob Sty 14, 2012 3:43 pm

caixa napisał/a:
mietka, już zagłosowałam :smile: :smile: :smile: .


dziękuję :)

Audiolka - Nie Sty 15, 2012 3:15 pm

No to ja zapraszam na swojego drugiego bloga :wink:
http://samorobstwo.blogspot.com/

tulipan87 - Nie Sty 15, 2012 3:21 pm

Audiolka, byłam i widziałam :) Zdolna bestia z Ciebie :smile:
kinix21 - Nie Sty 15, 2012 5:13 pm

ja też
tulipan87 napisał/a:
byłam i widziałam :)

rozumiem, że na sprzedaż? :-)

Debussy - Czw Sty 19, 2012 9:59 am

Dziewczyny na jaki portal blogowy byście poleciły się przenieść?

Oczywiście najfajniej jakby można było dodawać jakieś filmiki, czy żeby nie było do wyboru tylko kilku szablonów 8)

No i może archiwum z innego portalu dałoby się przenieść? <chociaż na to chyba nie ma co liczyć...>

MalaJu - Czw Sty 19, 2012 10:14 am

blogspot bezapelacyjnie. Mam tam blog kulinarny i jestem zachwycona możliwościami. Cały szablon można edytować, bez trudu dodaję filmy czy zdjęcia (zdjęcia automatycznie wrzucane sa do picassy albo z picassy wklejam do bloga, albo z URL innego, jak mi wygodniej). Nic się nie wiesza. miodzio
Debussy - Pią Sty 20, 2012 8:07 pm

MalaJu, dzięki za podpowiedź. Zrobiłam, jak zaleciłaś i jestem mega zadowolona :)

Wielkię dzięks 8)

kariczeq - Sob Sty 21, 2012 11:23 am

Debussy, a jakiś adres? ;P
baila - Nie Sty 22, 2012 6:57 pm

Dziewczyny podczytuje Wasze blogi i jestem pod wrażeniem, jak tak dalej pójdzie to nie będę w ogóle odchodzić od kompa :D
Marcka - Wto Sty 24, 2012 1:46 pm

Mietka widze, że jesteś stałym gościem na 1 stronie onetu. W dzisiejszym odcinku:

Mietka jest z wykształcenia etnologiem, pracuje w budżetówce. Ma dwoje dzieci: roczną córeczkę i trzyletniego synka. Pisze na http://mietla-pod-dywan.blog.pl. - Dzięki blogowaniu nic ważnego mi nie umyka. Wszystkie ważne dla nas chwile mam zebrane w jednym miejscu. I tak się tylko czasem zastanawiam, co będzie, jak bachorki będą już duże. Czy im to pokazać? Czy moja przyszła synowa/zięć powinni poznać moje dzieci tak dobrze? Że tak powiem od kijanki?? - zastanawia się.

http://dziecko.onet.pl/72...,3,artykul.html

koniczynka84 - Wto Sty 24, 2012 1:58 pm

Ambrozja, od dzisiaj twój tekst: "Jestem oazą spokoju, pier..., ku..., zajeb.. wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora" staje się moim mottem przewodnim :)
Ambrozja - Wto Sty 24, 2012 3:29 pm

koniczynka84, moim jest już od dawna ;P
kariczeq - Wto Sty 24, 2012 3:36 pm

Ambrozja, ciotka coś zaniedbujesz tego bloga, nie wierzę, że nic się u Ciebie ciekawego nie dzieje
justinaa - Wto Sty 24, 2012 9:18 pm

Marcka napisał/a:
roczną córeczkę i trzyletniego synka

ii to już mocno nieaktualne :)

mietka - Wto Sty 24, 2012 9:25 pm

justinaa, bo to było pisane zaraz jak się zabrałyśmy za tworzenie tej antologii :)
justinaa - Wto Sty 24, 2012 9:28 pm

mietka, domyśliłam się :)
Ambrozja - Sro Sty 25, 2012 2:20 pm

kariczeq napisał/a:
Ambrozja, ciotka coś zaniedbujesz tego bloga, nie wierzę, że nic się u Ciebie ciekawego nie dzieje


No właśnie dzieje się tyle, że nie mam czasu napisać :wink: ale nadrobię, nadrobię :)

Audiolka - Sob Lut 25, 2012 6:32 pm

Z racji tego, że zostałam sprzedana niepowołanym, to mogę się ujawnić (popełnię przy okazji zabójstwo w sieci )
http://kobietawczerwieni.blox.pl/html

justinaa - Sro Maj 02, 2012 11:29 pm

Audiolka, dawno Cię nie "czytałam", a już padam ze śmiechu :)
w każdym razie ja o tym myślałam myślałam i mam! tylko muszę koleżankę poprosić, żeby mi jakiś fajniejszy layout zrobiła :)
http://boatmummy.blogspot.com/

Hatifnatka - Sro Maj 02, 2012 11:40 pm

justinaa, pędzę Cię czytać :smile:
Audiolka - Sro Maj 02, 2012 11:42 pm

juz podlinkowałam u siebie :)
justinaa - Sro Maj 02, 2012 11:49 pm

Audiolka, wow :D
malinka1984 - Sob Maj 05, 2012 11:04 pm

Audiolka no powiem Ci że nieźle, przy nie których tekstach to wymiękłam :smile: "...ziemia święta..." mój faworyt
momo - Sob Maj 05, 2012 11:33 pm

justinaa, ja też zaglądam i choć pewnie nigdy nie będzie mi dane zajrzeć w te miejsca (moje drogi życiowe przestały krzyżować się z Łodzią), to z lekką zazdrością, ale i dużą ciekawością podglądam Twoje podróże :)
malinka1984 - Sob Maj 05, 2012 11:38 pm

justinaa poczytnęłam sobie, mamą nie jestem ale zapowiada się ciekawie
risonia - Sob Maj 12, 2012 2:33 pm

a ja czytam ale żadko
Audiolka - Sob Maj 12, 2012 4:29 pm

rzadko (nie wierzę że to ja kogoś poprawiłam 8)
suzarek - Czw Maj 24, 2012 10:18 am

Bardzo lubię bloga ppoli męża ;) , szkoda tylko, że tak rzadko pisze :cry:
Bian - Czw Maj 24, 2012 1:56 pm

No to ja się przyznaję, że oprócz prywaty prowadzę też bloga związanego ze zwierzętami. Póki co tylko kilka notek, ale na usprawiedliwienie dodam, że niedawno zaczęłam. Także zapraszam zwierzolubne :)

http://podrap-mnie-za-uchem.blogspot.com

PositiveAga - Sro Lip 18, 2012 2:39 pm

A ja założyłam bloga ślubnego. Co prawda dopiero raczkuje ale staram się codziennie go aktualizować.
A czemu akurat tematyka ślubna? Otóż po ślubie brakowało mi mojego dzienniczka, a co chwila w necie wpadałam na coraz to piękniejsze stylizacje ślubne, a tu na forum nie zawsze mogę przyszłym PM wszystkie pomysły pokazać.
Z zamiarem stworzenia bloga nosiłam się już z dobry rok. Zawsze przekładałam go na dalszy plan, ale teraz dysponuje większym czasem i choć część mogę poświęcić na jego prowadzenie.

Także wszystkie przyszłe panny młode (i nie tylko) zapraszam do zaglądania www.pozytywneinspiracjeslubne.blogspot.com


Aktualnie w planach mam również założenie bloga prywatnego ...ale jak na razie jest tylko pomysł ale weny brak :roll:

anooleczka - Czw Lip 19, 2012 7:26 am

PositiveAga, super :)

Jesli moge sie doczepic.. to moze postaraj sie na blogu nie robic bledow ortograficznych :p :wink:

PositiveAga - Czw Lip 19, 2012 8:31 am

anooleczka, dzięki, właśnie dostrzegłam moje błędy i już poprawiłam
agulka1989 - Czw Lip 19, 2012 10:52 am

PositiveAga napisał/a:
dostrzegłam moje błędy i już poprawiłam

No chyba nie do końca...

Swoją drogą- fajnie, że założyłaś bloga ale tego jest wszędzie pełno... Te palety kolorystyczne, te zbitki zdjęć... Takich blogów w necie jest całe mnóstwo.
Nie myślałaś żeby założyć bloga w stylu wątku "ZTS"? Myślę, że wiele osób chętnie by skorzystało a byłoby to niewątpliwie coś ciekawszego niż to.

PositiveAga - Czw Lip 19, 2012 11:55 am

agulka1989, dziękuje za propozycje, miło z twojej strony, przemyśle ten pomysł

a wracając do bloga, dla ciebie jako już mężatki ta tematyka może być mało interesujące ale inne przyszłe panny młode które są w trakcie przygotowywań na pewno znajdą tam sporo inspiracji

poza tym to że "takich blogów w necie jest całe mnóstwo" wcale nie znaczy że nie mogę założyć swojego bloga, każdemu wolno, mnie ta tematyka interesuje, na dysku mam dziesiątki tysięcy zdjęć więc czemu nie miałabym tego gdzieś zamieścić.

W necie również możesz znaleźć całe mnóstwo blogów o życiu codziennym, o dzieciach, gotowaniu czy zwierzętach i jakoś nikt nie przejmuje się tym że jest to jeden z kolejnych takich samym blogów. Jedne blogi są lepsze inne gorsze, a to już od czytelnika zależy co mu się spodoba i do którego chętniej będzie zaglądał.


a te błędy które jeszcze zostały a ja ich nie widzę, proszę wskaż mi na PW aby tu nie zaśmiecać

ava - Czw Lip 19, 2012 12:01 pm

PositiveAga napisał/a:
poza tym to że "takich blogów w necie jest całe mnóstwo" wcale nie znaczy że nie mogę założyć swojego bloga, każdemu wolno, mnie ta tematyka interesuje, na dysku mam dziesiątki tysięcy zdjęć więc czemu nie miałabym tego gdzieś zamieścić.

W necie również możesz znaleźć całe mnóstwo blogów o życiu codziennym, o dzieciach, gotowaniu czy zwierzętach i jakoś nikt nie przejmuje się tym że jest to jeden z kolejnych takich samym blogów. Jedne blogi są lepsze inne gorsze, a to już od czytelnika zależy co mu się spodoba i do którego chętniej będzie zaglądał
Miałam napisać dokładnie to samo, więc skrobnę tylko, że podpisuję się pod słowami PositiveAgi :)
szaraczarownica - Czw Lip 19, 2012 12:11 pm

PositiveAga napisał/a:
na dysku mam dziesiątki tysięcy zdjęć więc czemu nie miałabym tego gdzieś zamieścić

Nie za bardzo chcę się włączać w tę dyskusję, ale to mnie zaintrygowało. Czy to są Twoje zdjęcia? Czy ich autorzy pozwolili Ci je zamieszczać? Czy może są to zdjęcia na zasadzie "a gdzieś znalazłam", a więc mogły zostać przez kogoś nielegalnie skopiowane, potem jeszcze przez kogoś i jeszcze, aż trafiły na Twój dysk?
Tzn. ja sama na blogu wklejałam jakieś zdjęcia, ale nie w takiej ilości i nie z takim przeznaczeniem (są to zapewne zdjęcia ze stron o tematyce ślubnej - to oczywiste - na blogu o tematyce ślubnej... ktoś się może nieźle wkurzyć, jak to znajdzie)...

Btw, ptaszki na tort weselny są fantastyczne :smile:

PositiveAga - Czw Lip 19, 2012 12:20 pm

szaraczarownica, jakiś czas temu zbierałam zdjęcia najczęściej przez Google Grafika, nie chce mi się wierzyć że wszystkie osoby które prowadzą blogi (w tym wypadku o tematyce ślubnej i nie tylko) pytają się autora o pozwolenie na skopiowanie ... to jest ogromny łańcuszek który ciągnie się przez kilkadziesiąt blogów, stron, jeden od drugiego i kolejny od następnego. Ja zawsze pod zdjęciami pisze źródło gdzie to znalazłam a tak jak już wcześniej wspomniałam znajduje na Google Grafika
agulka1989 - Czw Lip 19, 2012 12:35 pm

PositiveAga napisał/a:
dla ciebie jako już mężatki ta tematyka może być mało interesujące

A wcale, że nie. Mimo, że jestem po ślubie bardzo często zaglądam np. na Bridelle czy inne blogi, które kiedyś dodałam sobie do zakładek.


PositiveAga napisał/a:
mnóstwo blogów o życiu codziennym, o dzieciach, gotowaniu czy zwierzętach i jakoś nikt nie przejmuje się tym że jest to jeden z kolejnych takich samym blogów.

Wiesz no chyba jednak nie do końca takich samych... Może tematyka ta sama ale nikt nie opisuje np. tych samych dzieci, tylko każdy swoje. A tu tak jak pisałam- te same zdjęcia przewijają się przez tysiące blogów o tematyce ślubnej.


No ale to Twój blog. Skoro właśnie tak sobie to wymyśliłaś, to ok.

Amira - Pią Lip 20, 2012 3:17 pm

nie będę włączać się do dyskusji nt. bloga, ale muszę odnośnie tego stwierdzenia :razz:

PositiveAga napisał/a:
Ja zawsze pod zdjęciami pisze źródło gdzie to znalazłam a tak jak już wcześniej wspomniałam znajduje na Google Grafika


to nie znaczy, że zdjęcie/rysunek jest legalny i można je sobie wykorzystać. Nawet częściej nie można z uwagi na brak do nich praw autorskich :wink: jeśli chcesz mieć pewność co do legalności danej np. fotografii wystarczy wejść we wspomnianej przeglądarce w ustawienia szukania zaawansowane -> prawo do użytkowania: darmowe użytkowanie i już :]

PS. korkowe winietki są b. ciekawym rozwiązaniem :) nie widzialam jeszcze takich :-)

ppola - Czw Lis 08, 2012 10:37 am

No dobra w związku z tym że się przeniosłam w nowe miejsce i troszeńkę ogarnęłam to zapraszam do mojego subiektywnego zbioru przepisów :cool:
www.kuchennaktywizacja.pl
Kucharzem i cukiernikiem jestem jak z koziej d%$y trąbka, ale się staram :smile: Do aktywizacji namówił mnie nie mój mąż, miał zupełnie co innego na myśli i pewnie o tym nie pamięta ale że ja mam za mało odwagi to aktywizacja jest jedynie wirtualna :smile:
Natomiast mąż mój osobisty bardzo wspiera mnie w działaniach ,nawet podarował mi stronę i hosting :smile: (romantycznie prawda ;P ) swoją drogą jeśli ktoś poszukuje dobrego i taniego hostingu to polecam www.swits.pl

misiao1983 - Czw Lis 08, 2012 10:59 am

ppola napisał/a:
Kucharzem i cukiernikiem jestem jak z koziej d%$y trąbka, ale się staram
no Ci powiem ppola, że na blogu na początkującą nie wyglądasz :)
M_and_M - Czw Lis 08, 2012 1:32 pm

ppola napisał/a:
No dobra w związku z tym że się przeniosłam w nowe miejsce i troszeńkę ogarnęłam to zapraszam do mojego subiektywnego zbioru przepisów :cool:
www.kuchennaktywizacja.pl


odwiedziłam Cię i juz wiem, że Cię wysciskać, choćby tylko wirtualnie, muszę! ;) przepisy genialnie proste i myslę, że niejedną z nas uratujesz w momentach "jestescie w domu? to za kwadrans wpadamy" ;) czekam na więcej!

Amira - Czw Lis 08, 2012 9:20 pm

ppola bardzo fajne przepisy :smile: a jak zobaczyłam Toscakaka to po prostu.. :dribble: :dribble: :dribble: :haha:
motylica - Czw Lis 08, 2012 10:38 pm

ppola wreszcie! :smile:
Malena - Czw Lis 15, 2012 1:36 pm

ppola, fajne przepisy:) Prosze fotografuj więcej, bo jak czytam opis cake popsów, to aż szkoda, że tylko jedno cudeńko można zobaczyć:)
PS: przyczepiłabym się tylko do pisania kursywą, jakoś dla mnie kursywą dajemy w artykułach cytaty, więc to trochę może przeszkadzać w odbiorze.

PositiveAga, super, już na fb pisłaam, że fajne blogi. Zwłaszcza ZTS - na pewno wiele pomysłów do wykorzystania i inspiracji.
Co do bloga ślubnego, zgadzam się z Amirą, ze Google grafika to żadne źródlo, to tylko strona, która pozwala ogladać zdjęcia, a to, że inni to robią - cóż...pisałam kiedyś do bloga modowego i własciciel musial kupować fotki z agencji fotograficznej, płaci się za login i wyszukuje. My jak wrzucamy zdjęcia facebooka programu Pytanie na sniadanie, też korzystamy z Agencji - Forum i AKPA i musimy podać źródło. Takze własna odpowiedzialność.

bambolea - Pią Lis 23, 2012 1:57 pm

Pisałam swego czasu bloga kosmetycznego i makijażowego. Obecnie mój zapał trochę minął, ale blog jeszcze istnieje...
PositiveAga - Sob Sty 26, 2013 5:28 pm

Kto jeszcze nie był, nie widział i nie polubił…. Zapraszam na drugiego mojego bloga (tematyka "Zrób to sam") :-)

www.maz-zona-i-pies.blogspot.com

www.facebook.com/MazZonaIPies

Yoanna - Sob Sty 26, 2013 7:58 pm

PositiveAga, polubiłam Twoje inspiracje;)
PositiveAga - Nie Sty 27, 2013 11:30 am

Yoanna, dziękuje :-)
evelinka - Wto Sty 29, 2013 10:05 am

Myślę, że przyszła i pora na mnie :) Trochę wpisów już jest, więc będzie co oglądać. Zapraszam na bloga Mama z pasją i do polubienia profilu na Facebook'u.

Może coś Wam się spodoba?

kamilla1984 - Pon Sie 05, 2013 1:19 pm

ja nie prowadze ale chetnie poczyatm
masterszef - Sob Sie 10, 2013 1:48 pm

Z blogami jest taki problem że na samym początku bardzo się chce go prowadzić i z czasem zapał bardzo zanika
Juska - Nie Sie 11, 2013 9:29 am

To ja zapraszam do siebie, aczkolwiek mam trochę zaległości co raczek wynika z braku czasu, ale i tak pomysłów na obiadki, kolacyjki i deserki jest sporo :)
www.paranojepodniebienia.blogspot.com :)
Smacznego ;)

Gilgamesz - Sob Sty 10, 2015 2:59 pm

Juska napisał/a:
To ja zapraszam do siebie, aczkolwiek mam trochę zaległości co raczek wynika z braku czasu, ale i tak pomysłów na obiadki, kolacyjki i deserki jest sporo :)
www.paranojepodniebienia.blogspot.com :)
Smacznego ;)


Niepotrzebnie tam zaglądałem !! ! Tyle pyszności a my na diecie :(

Gomigo - Nie Maj 10, 2015 2:18 pm

Podaję namiary na moje blogi:

http://niteczkowyczar.blogspot.com/
http://jezykowepoczatki.blogspot.com/
http://kobaltowa-sowa.blogspot.com/
https://500px.com/kobaltowasowa

Zapraszam :D

Catylyn89 - Nie Gru 20, 2015 10:53 am


Karollka - Pią Sty 08, 2016 3:05 pm

Gomigo, podobają mi się Twoje zdjęcia :)
Gomigo - Czw Cze 30, 2016 9:20 pm

Dziękuję :)
Joneta - Czw Lip 28, 2016 10:14 am

Jej ale macie blogów:) A tak poważnie to fajnie wyglądają, szczególnie 'kobaltowa-sowa'

usunięty podpis z reklamą. Dorotka_


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group