Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Podróż poślubna - Kwatery w Zakopanem

Audiolka - Nie Cze 29, 2008 6:42 pm
Temat postu: Kwatery w Zakopanem
`We wrześniu(od 4 do 11) chcemy pojechać do Zakopca.Szukam kwatery, w której łazienka i aneks kuchenny są w pokoju.
Nie wspólne dla kilku pokoi.Możecie coś mi polecić?

Abudabi - Pon Cze 30, 2008 9:16 am
Temat postu: Re: Kwatery w Zakopanem
Audiolka napisał/a:
`We wrześniu(od 4 do 11) chcemy pojechać do Zakopca.Szukam kwatery, w której łazienka i aneks kuchenny są w pokoju.
Nie wspólne dla kilku pokoi.Możecie coś mi polecić?


aneks kuchenny? czyli szukasz apartamentu? czy pokoju z czajnikiem i szklanką?
w jakiej kwocie chcesz się zmieścić?

Audiolka - Pon Cze 30, 2008 9:56 am

Już znalazłam :) :):):)
2-osobowy z łazienką i aneksem (tj. lodówka, czajnik elektryczny, naczynia i mikrofalówka)
O coś takiego mi chodziło

katrina - Nie Mar 07, 2010 9:32 pm

my jesteśmy na etapie poszukiwania niedrogiej kwatery blisko Tatr na termin 6.09-11.09
2emi2 - Wto Maj 04, 2010 7:17 pm

My także poszukujemy kwatery w Zakopanem. Tylko że chyba jestem zbyt wymagająca. Marzy mi się żeby pokój był w drewnie, niezbyt daleko od centrum, z łazienką no i nie za 80zł za dobę. Jeżeli możecie coś polecić byłabym bardzo wdzięczna :)
Dorotka847 - Pon Maj 10, 2010 4:47 pm

Ja polecam to miejsce http://www.willaolga.pl/o-nas.html. Może nie jest najtańsze ale jeśli ktoś sobie może pozwolić to bardzo, bardzo polecam :D . Cytat ze strony "O krok od Doliny Strążyskiej i w odległości 15-minutowego spaceru od Krupówek. Willa Olga to wymarzone miejsce zarówno na rodzinne wakacje, jak i romantyczny weekend we dwoje." Byliśmy tam w podróży poślubnej jest tak jak piszą i widać na zdjęciach uważam że cena pokój 2 os 145,00 zł, apartament dla 2 os 195,00 zł (możliwe rabaty po sezonie)adekwatna do warunków. Gorąco polecam :smile:
ola88 - Pon Maj 10, 2010 5:39 pm

Dorotka847, przejrzałam tą wille :) i pokażę mojemu. Może na pare dni sobie pojedziemy po ślubie :smile: Zakopane albo Słowacja :)
maryla - Czw Maj 13, 2010 6:25 pm

My też jesteśmy zainteresowani tematem, zalezy mi na informacji o sprawdzonych kwaterach w Zakopcu
madzik_86 - Czw Lip 08, 2010 1:24 am

ja mogę polecić fajną kwaterę co prawda nie w centrum Zakopanego, ale Zakopane - Kościelisko..byliśmy tam dwa razy..pokoje czyściutkie zadbane, każdy z łazienką :) nasi przyjaciele też tam jeżdżą i jeszcze nie zdarzyło się żeby ktoś wrócił niezadowolony :) i śniadanka pyszne pani serwuje :D

dam taki link jaki udało mi się znaleźć bo ich strona coś nie działa

http://www.obiektyturysty...im;malopolskie/

Madzik13 - Czw Lip 08, 2010 9:50 pm

ja także polecam pokoje w Kościelisku, - na szlaki blisko, pokoje z telewizorem i łazienką, wyżywienie jeśli ktoś chce...
http://www.tatrybp.republika.pl/

Woosterka - Wto Paź 26, 2010 12:33 am

Ze swojej strony polecam Apartament Charisma w centrum Zakopanego. Urządzony ze smakiem - dwie piękne sypialnie (w tym jedna ognista - czerwona :twisted: ) wspaniała łazienka i salon z widokiem na Gubałówkę. To nie wszystko - dla gości apartamentu: Spa & Wellness : basen, sauna, jacuzzi, masaże - żyć nie umierać. Fajnie że nie trzeba wychodzić z budynku, Spa łączy się z apartamentowcem na poziomie garażu.
Linka nie podaję, bo kto sprytny ten sobie w google wpisze co trzeba i znajdzie :wink:

kariczeq - Sro Lis 03, 2010 6:17 pm

"Willa Sport" na Chłabówce (niedaleko stamtąd do kościółka na Jaszczurówce), w każdym pokoju łazienka i TV, na każdym piętrze aneks kuchenny, na dole w świetlicy stoły do ping-ponga i sauna, właściciele mają jeszcze 2 domki "U Florka" i "U Florka 2"
Dorotka847 - Sro Lis 03, 2010 8:12 pm

Znów mogę się udzielić w tym wątku :D Spędziliśmy trzy doby w Zakopcu w ostatnim tygodniu października. Tym razem wybraliśmy Willę Sienkiewiczówkę. Przeważył fakt że tu serwowano śniadania :razz: . Pokoje bardzo przyjemnie urządzone czajnik, szklanki tv i internet w pokoju łazienka czyta i duża do dyspozycji gości sauna, bilard i inne tp. Śniadania PYSZNEEEE ogromny wybór a wszytko smaczne i pięknie podane (szwedzki stół). Cena w październiku 150zł za pok. 2osobowy ze śniadaniem w sezonie drożej. Więcej inf. na stronie www.sienkiewiczowka.pl GORĄCO POLECAM :smile:
Pitulek - Czw Lis 04, 2010 2:59 pm

Ja też polecam apatament Charisma w Zakopanem - spędziliśmy tam nasz "miesiąc miodowy" (co prawda przez 5 dni :) ) ale wrażenia niezapomniane, złaszcza że był koniec zimy, na dworze śnieg a My w SPA. Wieczory i poranki.... :oops: - ja polecam z pełną odpowiedzialnością charisma-zakopane.pl
stróżanin - Wto Lis 09, 2010 12:33 am

Polecam apartament gorące źródła na ulicy jagiellońskiej byliśmy tam 11 dni cena 350zł za dobę ugadałem na 190 byliśmy sami + sauny, jacuzzi, basen i stół bilardowy do oporu.
Karlowy - Czw Sie 02, 2012 9:21 am

Ja z żoną, prócz tego że bardzo się kochamy, kochamy jeszcze góry, a szczególnie nasze polskie Tatry dlatego na podróż poślubną pojechaliśmy nie za granicę, tylko do Zakopanego. Mieszkaliśmy sobie w apartamencie Polarnym więc i na bogato pożyliśmy sobie prawie 3 tygodnie w jednym z apartamentów, a wieczorami chodziliśmy sobie po Krupówkach i na kolacje do romantycznych góralskich knajpek.
Polecam wszystkim Zakopane i właśnie te apartamenty. Naprawdę warto!

a-gorzkiewicz - Wto Sie 07, 2012 3:28 pm

fajnie i niedrogo bo 30zł od osoby mają Góreccy w Kościelisku. Pokoje z łazienkami i lodówką, możliwość korzystania z kuchni. Każdy pokój z tarasem i widokiem na Giewont. - Kościelisko ul.Nędzy Kubińca - p.Góreccy
Gacjusz_pl - Pon Sie 27, 2012 5:27 pm

Apartamenty to z reguły kwoty wyższe niż 30zł,szczególnie jeżeli chcemy mieć swój taras i aneks kuchenny tylko dla siebie. Im bliżej Krupówek tym drożej,ale w końcu to podróż poślubna :)
Marcelo - Sro Lis 28, 2012 12:12 pm

W Kościelisku jest niedrogo a widoki super.Polecam
PaulinaPS - Sro Lis 28, 2012 6:03 pm

W zakopanym polecamy willę pod grapą, właściciele przesympatyczni, ceny nie są wygórowane, w każdym pokoju łazienka i tv, pokoje w drewnie idealnie oddają górski klimat, a z okna widok na wyciąg na Harendzie, który jest 5 min. drogi od wilii, jak na narty to jedziemy tylko tam :)
M4rcysi4 - Czw Lis 29, 2012 11:43 am

My polecamy Willę Art, http://willaart.pl/strona-glowna.html Kilka kroków od Nosala, a wnętrze piękne, romantyczne i idealne na relaks.
paulinkaaMU - Wto Gru 04, 2012 1:49 am

M4rcysi4, przejrzalam galerię - bardzo mi sie podoba - świetne połączenie elementów góralskich (to drewno!) z nowoczesną wygodą :) Niestety dla mnie trochę za wysoka cena - poza sezonem 275zł/2os. tylko ze śniadaniem to trochę dużo, tym bardziej, że do Zakopanego mamy kawałek, więc te 2-3 noce to minimum. Ale fajnie wiedzieć o takim miejscu.
M4rcysi4 - Wto Gru 04, 2012 11:26 am

Na coroczne wypady w góry to faktycznie trochę drogo, chyba że ktoś ma kasę to co innego :mrgreen: Jednak na specjalne okazje można zaszaleć :wink:
AgaNika - Czw Gru 06, 2012 7:04 pm

Ze swojej strony możemy polecić Willę Jana. My akurat wybraliśmy pokój deluxe - wszystko wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciach. Do tego sauna i jacuzzi w cenie - po całodniowym chodzeniu po górach - bezcenna. Spedziliśmy tam naprawdę cudowny tydzień i serdecznie polecamy :D
Gacjusz_pl - Sob Gru 29, 2012 12:42 pm

Tutaj racja,na specjalne okazje jak najbardziej można zaszaleć i wybrać opcje all inclusive. co innego jeżeli jeździmy w góry co roku. Na Pardałówce polecam też kilka dobrych noclegów przy czym jest taniej,a odległość do centrum spokojnie można pokonać na pieszo.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group