Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Zaproszenia - Zaproszenia różne

Mi - Pon Mar 15, 2004 11:45 pm
Temat postu: Zaproszenia różne
Asiek, bardzo proszę, daj mi namiary na twoje super zaproszenia.
Asiek - Pon Mar 15, 2004 11:52 pm

Zaraz Ci wyślę na priv! :D
Edyta - Wto Maj 11, 2004 10:15 pm



cena 2,99zł




cena 3,65zł




cena 4,01zł




cena 6.09zł




cena 4,87zł




cena 5,60zł




cena 4,01zł

Asiek - Wto Maj 11, 2004 10:30 pm

:shock:
Edyto - bardzo drogie te zaproszenia.
Domyślam się, że : a) ceny nie są bezpośrednio od producenta; b) zaproszenia są zagraniczne.

Edyta - Wto Maj 11, 2004 10:41 pm

Asiek napisał/a:
:shock:
Edyto - bardzo drogie te zaproszenia.
Domyślam się, że : a) ceny nie są bezpośrednio od producenta; b) zaproszenia są zagraniczne.


oczywiście, że tak
wkleiłam je bo są nietypowe

oczywiście można je kupić u nas w Warszawie

Kati - Wto Maj 11, 2004 10:42 pm

Edytko myślę, że one nie są aż tak nietypowe... można je zamówić na wielu stronach w internecie...
Asiek - Wto Maj 11, 2004 10:55 pm

Edyta napisał/a:
oczywiście można je kupić u nas w Warszawie

Ja widziałam je w kilku punktach poligraficznych w Łodzi. :)

Edyta - Sro Maj 12, 2004 10:48 am

Asiek napisał/a:
Edyta napisał/a:
oczywiście można je kupić u nas w Warszawie

Ja widziałam je w kilku punktach poligraficznych w Łodzi. :)


w Łodzi na Laserowej i ?niwnej :mrgreen:

Asiek - Sro Maj 12, 2004 12:46 pm

Edyta napisał/a:
w Łodzi na Laserowej i ?niwnej :mrgreen:

Tam nie byłam, ale widziałam na pewno na Piotrkowskiej i Więckowskiego.

Akacja - Sro Maj 12, 2004 11:11 pm

Mam juz upatrzone zaproszenia i są wg mnie dosc proste, a zarazem ładne wiec chyba mozna je zrobic samemu lub jakis znajomy, ktory sie bawi na komputerza takimi sprawami. :)
just_Kate - Sro Maj 12, 2004 11:13 pm

Zdjęcia zaproszeń wklejonych przez Edytę to właśnie zaproszenia firmy 4M, tylko ja mam katalog tegoroczny i niektóre ceny mi się nie zgadzają. Firma ma siedzibę na Laserowej i mają spory wybór, tańsze również. Poza tym te zaproszenia ładnie wyglądają w rzeczywistości (oglądałam).
Zdecydowaliśmy z P. że właśnie tam będziemy zamawiać zaproszenia, bo jednak będzie najtaniej. W innych firmach każą sobie albo płacić za sam druk min. 100zł, albo znowu w przypadku małej liczby zaproszeń, np. 50 trzeba dopłacać 60zł, a przy 20 - 100zł (nie wspominając że te ładniejsze zaproszenia zaczynają się od 4 zł). W 4M opłata za druk to 49 gr/zaproszenie i 40gr/personalizacja (czyli wszystkie szczegóły, nazwiska itp.) Poza tym płaci się tylko ok. 25 zł za przygotowanie poligraficzne (za całość). Także przy małej liczbie zaproszeń tam jest taniej.
Przy okazji - najprawdopodobniej zdecydujemy się na to pierwsze zaproszenie wklejone przez Edytę - wygląda trójwymiarowo, nawet w rzeczywistości...

Asiek - Sro Maj 12, 2004 11:25 pm

Just_Kate, to pierwsze zaproszenie miała moja kuzynka, mnie też się podoba. :graba:

Najbardziej opłaca się kupować zaproszenia bezpośrednio u producenta - ja tak zrobiłam z zaproszeniami ślubno-weselnymi :) , natomiast ślubne były zagraniczne, więc nie kupiłam u producenta :roll: .

Edyta - Czw Maj 13, 2004 10:20 am

Firma 4m przesyła cennik drogą elektroniczną

-wystarczy do nich napisać


Bezpłatny katalog zaproszeń ślubnych - przesyłają pocztą na podany adres

Kati - Czw Maj 13, 2004 10:33 am

Czy mogłybyście podać dziewczyny linka do ich strony (4m)
just_Kate - Czw Maj 13, 2004 12:06 pm

www.4m.pl
Edyta - Czw Maj 13, 2004 2:31 pm

Wczoiraj złożyłam zamówienie i adziś otrzymałam już kalalog z zaproszeniami!!!!

Katalog ten jest bardzo ładnie zrobinoy!!!
Dodatkowo został dołączony cennik i przykładowe teksty do zaproszeń.

Kati - Czw Maj 13, 2004 6:50 pm

Heh Just Kate dziękuję :P

hih jak bym się nie mogła sama zorientować

just_Kate - Pią Maj 14, 2004 3:53 pm

Słuchajcie - zamówiliśmy zaproszenia :mrgreen:

Byliśmy dzisiaj w 4M - trzeba uważać by się nie najeździć po Łodzi (tak jak my) - na katalogu jest adres Laserowa 23, ale zaproszenia kupuje się na ul. ?niwnej 4/8.

Nie powiem żebyśmy wybrali zaproszenia dokładnie takie, jakie chcieliśmy, ale zaproszenie za 5 zł to tyć za dużo. Poza tym jednak musiałam wziąść pod uwagę także opinię P. :roll:

A więc to jest zaproszenie na ślub i wesele:

just_Kate - Pią Maj 14, 2004 3:55 pm

No proszę Asiek :D Mamy podobny gust


A to zaproszenie na ślub:

Asiek - Pią Maj 14, 2004 4:07 pm

Just_Kate, jeśli chodzi o to drugie zaproszenie to miałam takie samo na ślub! :graba:

Slubno-weselne miałam inne. Takie były moje zaproszenia ślubno-weselne ("na żywo" wyglądają lepiej :wink: ).

just_Kate - Pią Maj 14, 2004 5:11 pm

Asiek napisał/a:
Takie były moje zaproszenia ślubno-weselne ("na żywo" wyglądają lepiej :wink: ).


Też bardzo ładne :D - widziałam gdzieś takie, ale nie w 4M...

gosia - Pią Maj 14, 2004 9:42 pm

Ładniutkie :D
Edyta - Sob Maj 15, 2004 9:07 pm

Moje gratulacje!!!
Kati - Sro Maj 26, 2004 2:16 pm

A te?
Kati - Sro Maj 26, 2004 3:54 pm

A to zaproszenie od mojej koleżanki :)

Wygląda pięknie w rzeczywistości, skromne ale z klasą....
Listek jest jakby spreparowany - coś jak koroneczka, ale naturalna - z żyłek... papier jest perłowy jasny ze złotymi wytłoczeniami. W środku druk czarny wypukły na wsuwanej w zaczepy wkładce. Mnie się baaardzo podobało :D

niuniab - Sro Maj 26, 2004 8:37 pm

Kati napisał/a:
A to zaproszenie od mojej koleżanki :)

Wygląda pięknie w rzeczywistości, skromne ale z klasą....
Listek jest jakby spreparowany - coś jak koroneczka, ale naturalna - z żyłek... papier jest perłowy jasny ze złotymi wytłoczeniami. W środku druk czarny wypukły na wsuwanej w zaczepy wkładce. Mnie się baaardzo podobało :D

Identyczne dostaliśmy od kuzynki mojego P, w rzeczywistości są piekne

just_Kate - Czw Maj 27, 2004 12:25 am

Kati - to pierwsze zaproszenie robi wrażenie :!: :)
Kati - Czw Maj 27, 2004 8:43 am

To chyba produkt 4m :)
just_Kate - Czw Maj 27, 2004 10:49 am

Kati napisał/a:
To chyba produkt 4m :)


Na pewno nie - katalog znam prawie na pamięć :) - chyba że dodali coś w ciągu ostatniego tygodnia

Kati - Czw Maj 27, 2004 12:09 pm

Heh to ja już nie pamiętam :?
Zaczynam mieć mętlik drobny w głowie :roll:
Ciekawe, co dalej :mrgreen:

Asia - Czw Maj 27, 2004 4:46 pm

Asiek, Twoje zaproszenie bardzo mi się podoba. Zanim zdecydowałam sie samodzielnie robić zaproszenia to zamówiłam właśnie taką próbkę :D
Asiek - Pią Maj 28, 2004 7:45 pm

Asia napisał/a:
Asiek, Twoje zaproszenie bardzo mi się podoba. Zanim zdecydowałam sie samodzielnie robić zaproszenia to zamówiłam właśnie taką próbkę :D

Asiu, cieszę się, że Ci się podoba. :girl :

Mieliśmy wersję z kopertami z kalki technicznej.

niuniab - Sob Maj 29, 2004 7:08 pm

A ja po zamówieniu swoich zaproszeń znalazłam takie na allegro

za 2,45 szt, gdybym swoich jeszcze nie miała to pewnie bym je zamówiła

Sisi - Nie Maj 30, 2004 2:30 pm

To są zaproszenia z tej firmy
http://www.zaproszenia-it...enia_glowna.php

Edyta - Nie Maj 30, 2004 9:08 pm

niuniab napisał/a:
A ja po zamówieniu swoich zaproszeń znalazłam takie na allegro
Obrazek
za 2,45 szt, gdybym swoich jeszcze nie miała to pewnie bym je zamówiła



mam próbki tego zaproszenia i powiem szczerze, że sa bardzo ładne!!!

Kiwax - Wto Cze 01, 2004 1:04 pm

niuniab napisał/a:
A ja po zamówieniu swoich zaproszeń znalazłam takie na allegro
Obrazek
za 2,45 szt, gdybym swoich jeszcze nie miała to pewnie bym je zamówiła



Niuniab, to my będziemy mieli własnie takie tylko granatowe. Można zobaczyć w dziale gdzie zapraszaliśmy na ślub :)

Ania - Pon Cze 21, 2004 11:10 am

Własnie zamówiłam próbkę tego zaproszenia w Itd i chyba też sie zdecyduję kupić u nich bo nawet z wydrukowaniem wychodzi u nich najtaniej.
Sisi - Pon Cze 21, 2004 11:33 am

Ania napisał/a:
Własnie zamówiłam próbkę tego zaproszenia w Itd i chyba też sie zdecyduję kupić u nich bo nawet z wydrukowaniem wychodzi u nich najtaniej.

Wychodzi zdecydowanie najtaniej, za skład biorą tylko 10 zł, podczas gdy w papier gourmet 99...ekhm.

Ania - Pon Cze 21, 2004 12:02 pm

A zaproszenia mają bardzo ładne i już takie z droższych kosztuje 4,22 z wydrukowaniem, ewentualnie za personalizację na zaproszeniu biorą jeszcze 0,60.

Ja tak się własnie nad tą personalizacją na zaproszeniach zastanawiam, czy ją robić czy zaoszczędzić i tylko na kopertach samemu wydrukować dla kogo jest zaproszenie. A wy jak robicie?

Sisi - Pon Cze 21, 2004 1:17 pm

Ania napisał/a:

Ja tak się własnie nad tą personalizacją na zaproszeniach zastanawiam, czy ją robić czy zaoszczędzić i tylko na kopertach samemu wydrukować dla kogo jest zaproszenie. A wy jak robicie?

Piszemy tylko na kopercie. Z personalizacją byłoby dla nas za dużo zachodu, tym bardziej, ze zaproszenia potrzebuje szybko, a lista gosci jeszcze sie ostatecznie nie wykrystalizowala :| .

SaraLee - Pon Cze 21, 2004 1:47 pm

Jeśli jest dużo zaproszeń, to faktycznie ekonomiczniej wychodzi tylko na kopercie. Ja miałam wszystkie zaproszenia imienne - drukowałam je sama - wszyscy zaproszeni reagowali miłym zaskoczeniem, że ich dane pojawiły się wewnątrz zaproszenia. Naprawdę super reakcje. Warto było poświęcić trochę tuszu w drukarce ;)
Ania - Pon Cze 21, 2004 1:58 pm

My chyba będziemy zamawiać juz wydrukowane i pomyślałam że dla gości którzy będą zaproszeni na wesele wydrukujemy imienne to będzie ok. 45 zaproszeń, a dla gości którzy tylko będa zaproszeni na ślub będą zaproszenia normalne, tylko na kopertach sami wydrukujemy nazwiska.
SaraLee - Pon Cze 21, 2004 2:19 pm

To chyba najlepsze wyjście :)
just_Kate - Pon Cze 21, 2004 10:31 pm

Ania napisał/a:
My chyba będziemy zamawiać juz wydrukowane i pomyślałam że dla gości którzy będą zaproszeni na wesele wydrukujemy imienne to będzie ok. 45 zaproszeń, a dla gości którzy tylko będa zaproszeni na ślub będą zaproszenia normalne, tylko na kopertach sami wydrukujemy nazwiska.


My też tak robiliśmy, ale dziewczyny, dowiedzcie się, czy personalizacją nie jest również wydrukowany adres kościoła czy sali weselnej i waszych imion i nazwisk, bo wg mnie za to sie głównie płaci za personalizację, a nie za nazwiska gości

kryszka - Pon Cze 21, 2004 11:47 pm

My robimy sami zaproszenia, więc to trochę inna sytuacja. Ale drukujemy nazwiska gości tylko na zaproszeniach na ślub i wesele, a zaproszenia tylko na ślub są jednakowe, z nazwiskami na kopercie.
Ania - Wto Cze 22, 2004 9:06 am

Nie, no mi się wydaje że personalizacja to właśnie imiona i nazwiska gości, a to o czym ty mówisz to jest właśnie skład czy coś takiego i za to płacisz np. w Papier gourment 99zł, a w Itd 10zł
AgnieszkaG. - Pią Lip 30, 2004 10:37 am

Obejrzałam wiele wzorów zaproszeń zanim się ostatecznie zdecydowałam. Oczywiście liczyła się nie tylko estetyka, cena, ale i możliwość samodzielnego wydrukowania. Ustatliliśmy że wybierzemy gotowe zaproszenia, tak aby uzupełnić tylko nasze dane, kościoła i datę. Udało się. Być może dla wielu są one "staromodne", ale nam się podobają i poczęści taki wybór zawdzięczam mojej babci. Wiecie dlaczego właśnie jej? Otóż na początku tego roku pokazała mi zaproszenie, które śmiało można zaliczyć do tych "nowoczesnych" (chropowaty papier, kokardka ze sznureczka itp-wiecie o co chodzi) i nie powiem bo podobało mi się. Babcia była innego zdania, co wcale nie znaczy że jest staromodna, o nie! tego nie można o niej powiedzieć. Od tej pory wiedziałam że muszę ostrożniej uważać co komu wręczam.


Zaproszenie nr 1. (znajomi mówią że pasuje do mojej osobowości bo jest takie delikatne i subtelne :D )

AgnieszkaG. - Pią Lip 30, 2004 10:38 am

Zaproszenia nr 2.


AgnieszkaG. - Pią Lip 30, 2004 10:44 am

Pozostałe zaproszenia (tych wzorów już nie kupowaliśmy):




pipi - Pią Lip 30, 2004 10:58 am

Jeśli zbierasz głosy które zaproszenie podoba się komu najbardziej, to ja głosuję na nr1 :graba:
AgnieszkaG. - Pią Lip 30, 2004 11:02 am

pipi napisał/a:
Jeśli zbierasz głosy które zaproszenie podoba się komu najbardziej, to ja głosuję na nr1 :graba:

Dzięki bardzo. Mój M. upierał się aby wszystkie zaproszenia były z tego wzoru, ale ja chciałam troszkę urozmaicić i stąd ten drugi wzór. Choć nie ukrywam, że najwięcej rozdejemy tych nr 1. :30:

Wypisałam je w wordzie, czcionką Mototype corsiva.

Magdzia - Pią Lip 30, 2004 1:26 pm

Ja mialam bardzo podobne, z tego samego stylu, tylko inne wzory, a rodzajow to kupilam chyba z szesc. :mrgreen:
pipi - Pią Lip 30, 2004 3:46 pm

A ja myślałam, że tylko ja mam taką fanaberię i rozdaję 4 rodzaje zaproszeń, bo nie mogłam zdecydować sią na jedno :lol:
Akacja - Pon Sie 02, 2004 1:33 am

Najbardziej mi sie pierwsze podobaja.
Moje sa w podobnym stylu. Kupilam je w hurtowni za 85 gr a w sklepie kosztowaly 1.5 zl

Akacja - Pon Sie 02, 2004 1:36 am

sorki za zdjecia, ale troche mi nie wyszly ale sa :) a o to zawiadomienia

Akacja - Pon Sie 02, 2004 1:41 am

Oto jak wyglada zaproszenie w srodku po rozlozeniu :)

AgnieszkaG. - Pon Sie 02, 2004 11:20 am

Akacjo! Wzór Twojego pierwszego zaproszenia też ostatnio kupiliśmy bo nam zabrakło :wink: Jednak na stronie interenetowej producenta zdjęcia wyszły mniej korzystniej niż Twoje i na tych zdjęciach co wkleiłaś wyglądają prawie tak ładnie jak w rzeczywistości (producent mało się postarał o ładną reklamę). :30:
Magdzia - Pon Sie 02, 2004 12:51 pm

Te pierwsze sa sliczne, bardzo mi sie podobaja.
just_Kate - Pon Sie 02, 2004 1:12 pm

No proszę, jakie popularne te zaproszenia. :)
My zdecydowaliśmy się na takie zaproszenia, ale jedynie do dalszych znajomych, na ślub, głównie dlatego, że już nam wydrukowanych zabrakło. Kupiliśmy ich kilka, bardzo podobnych, w Ptaku i w Centralu (jednak w Centralu kosztują po 1,80/szt, a w Ptaku ok. 1,20-1,40/szt.)
Zaproszenia są ładne, ale to jednak nie do końca to samo, co zaproszenia drukowane specjalnie dla młodych. Sam fakt, że na zaproszeniu drukują nasze nazwiska i wszystkie inne szczegóły, nadaje mu taki uroczysty charakter... tak mi się wydaje

Asiek - Pon Sie 02, 2004 10:25 pm

just_Kate napisał/a:
Zaproszenia są ładne, ale to jednak nie do końca to samo, co zaproszenia drukowane specjalnie dla młodych. Sam fakt, że na zaproszeniu drukują nasze nazwiska i wszystkie inne szczegóły, nadaje mu taki uroczysty charakter... tak mi się wydaje

Mam takie samo zdanie. :)

Asia - Wto Sie 03, 2004 8:18 pm

Zgadzam się z Kate i Asiek, ale przypuszczam, że wiele osób decyduje się na te wypisywane zaproszenia ze względu na ich niższą cenę.

AgnieszkaG pisała wczesniej, że wypełnia je w wordzie. Tak powinni robić wszyscy kupujący tego rodzaju zaproszenia. Wypełnione pismem odręcznym często wyglądają nieciekawie.

just_Kate - Sro Sie 04, 2004 1:13 am

Asia napisał/a:


AgnieszkaG pisała wczesniej, że wypełnia je w wordzie. Tak powinni robić wszyscy kupujący tego rodzaju zaproszenia. Wypełnione pismem odręcznym często wyglądają nieciekawie.


Ależ to musi być strasznie trudne - ciekawe ile musiałabym zmarnować tych zaproszeń, żeby w końcu jakieś mi wyszło, a drukarkę mam przeciętną i zdolności też ;)
Już z wizytówkami miałam problem... :?

tweety - Sro Sie 04, 2004 10:44 am

Ja np. miałam zaproszenia do wypisywania na sam ślub. Niestety nie mam drukarki, więc musiałam wypisywać. I wcale źle nie wyglądają.

Też duzo zależy od pisma jakie ktoś ma...

Magdzia - Sro Sie 04, 2004 1:23 pm

tweety napisał/a:
Ja np. miałam zaproszenia do wypisywania na sam ślub. Niestety nie mam drukarki, więc musiałam wypisywać. I wcale źle nie wyglądają.

Też duzo zależy od pisma jakie ktoś ma...



W rzeczy samej :graba:

joanna_25 - Czw Cze 16, 2005 9:34 am

Mam prośbę.Jak możecie to powklejajcie zdjecia swoich zaproszeń. Jestem na etapie wybierania zaproszeń i jestem ciekawa jakie Wy macie.
A te załączniki co są w tym topiku to mi nie działają :(

Kot - Czw Cze 16, 2005 9:55 am

Moje wyglądają tak, tylko że są śnieżno białe



Jola - Czw Cze 23, 2005 11:58 am

A ja wybrałam już 3 rodzaje zaproszeń a jeszcze pewnie za dwa rodzaje dolożę, tzn. na wesele mam jeden rodzaj drukowany, a na ślub mam mały mix :D a to dlatego ze lubię kaligrafować i wypisywać zaproszenia :) Celowo nie kupowałam wszystkich zadrukowanych bo by mi przeszła koło nosa przyjemność wypełniania ich....
Kasiawka - Czw Cze 23, 2005 1:26 pm

Kot ładne te zaproszonka



Jola a może podrzucę Ci moje do wypisywania :wink:

ewig - Czw Cze 23, 2005 4:19 pm

Kot, ja wybralam identyczne!! :) Dokladnie takie jak na zdjeciu :) W tym wlasnie kolorze...
Kot - Czw Cze 23, 2005 4:33 pm

Ewiq fajne są no nie :wink:
moje białe bo i suknia śnieżnobiała
:przytul:

ewig - Czw Cze 23, 2005 4:36 pm

No fajne! :) Takie skromne, eleganckie i bardzo klasyczne. Uwielbiam takie rzeczy. No tak,jak suknia biala, to zaproszenia tez :)
Mika - Czw Cze 23, 2005 4:48 pm

Kocie Ewig my mamy podobne zaproszenia tak otwierane tylko że zamiast tłoczenia jest aplikacja w postaci delikatnego kwiatka w środku z perełką
Malgoosia - Pią Cze 24, 2005 3:23 pm

Kocie przesliczne sa te zaproszenia, proste, elegankie a jednoczesnie nie nudne :D :D :D czy mozesz mi napisac gdzie je kupilas i ile kosztowaly za sztuke? no i jak wyglada sprawa nadruku (czy biora od sztuki czy maja jakas stala stawke), i ile kosztuje do nich koperta. Wielkie dzieki :mrgreen:
Kot - Pią Cze 24, 2005 3:41 pm

Malgoosia prześlę ci jutro na priva wszystkie informacje

a i nie były drogie, a koperta była od razu wliczona w cenę

Mika - Pią Cze 24, 2005 3:42 pm

Małgoosiu tu też znajdziesz informacje prosto od producenta http://www.zaproszenia-it...rdowy&cena=2.55
joanna_25 - Pią Cze 24, 2005 4:02 pm

A ja mam dylemat między tymi:
Kot - Pią Cze 24, 2005 4:03 pm

zauroczyły mnie te 3 :oops:

są takie delikatne, bardzo w moim guście

Mika - Pią Cze 24, 2005 4:05 pm

To też kolekcja tej samej firmy Joasiu spróbuj je zobaczyć na żywo wtedy porównasz chociażby papier z jakiego są robione. Widziałam je na żywo i przyznam się szczerze że właśnie materiał z jakiego są wykonane mnie zachęcił, nie wszystkie oczywiście.
joanna_25 - Pią Cze 24, 2005 4:05 pm

jeszcze taki.na żywo wygląda lepiej niż na zdjęciu.Próbek mam mnóstwo :lol:
Kot - Pią Cze 24, 2005 4:06 pm

oooooooooo te są fantastyczne :D
Mika - Pią Cze 24, 2005 4:09 pm

zaproszenie nr 5 według mnie jest najładniejsze :)
Kasiawka - Sob Cze 25, 2005 10:02 am

Joasiu zaproszenia nr 4 te z drzewkiem i napisem Ty i Ja to moje zaproszenia, kupiłam je na ul. Skwarczyńskiej i sama drukowałam. Bo jak sama drukujesz to sprzedają osobno wkładke i okładke, ale potem mozna samemu to poprzyklejać bardzo łatwo tasma dwustronną. Ale ta 3 tez mi się podobała.
Naparwdę na Skwarczyńskiej maja nie drogie , tańsze niz na żwirki na pewno.
jestem za 4 :wink: :mrgreen:

joanna_25 - Sob Cze 25, 2005 11:34 am

KasiuK a jak Ci dają wkładkę to ona jest już przycięta do odpowiedniego formatu?i czy dają równo tyle samo sztuk czy więcej na wszelki wypadek ?Ja chciałabym jeszcze mieć wkładkę z prośbą o potwierdzenie przybycia ale powiedzieli mi że to ok 1zł trzeba dopłacić.sporo za kawałek papieru :(
Dotka - Sob Cze 25, 2005 3:06 pm

Mnie się podoba zaproszenie nr 2 jeśli przy otwieraniu nie trzeba rozwiązywać kokardki, następne zaproszenia to 3 i 4 jednoczesnie :wink:
Malgoosia - Sob Cze 25, 2005 6:22 pm

mnie najbardziej podobaja sie te bordowe
lazy - Sob Cze 25, 2005 8:56 pm

Małgosiu, te bordowe widziałam na żywo i niestety nie są takie fajne jak na zdjęciu...
Kasiawka - Pon Cze 27, 2005 7:47 am

joanna_25 napisał/a:
KasiuK a jak Ci dają wkładkę to ona jest już przycięta do odpowiedniego formatu?i czy dają równo tyle samo sztuk czy więcej na wszelki wypadek ?Ja chciałabym jeszcze mieć wkładkę z prośbą o potwierdzenie przybycia ale powiedzieli mi że to ok 1zł trzeba dopłacić.sporo za kawałek papieru :(


No niestety dają tyle wkładek co zaproszeń, ale te wkładki są przycięte i mają lekkie zagięcie na śrdoku, żeby łatwiej je było zgiąć.
Jak się samemu drukuje zawsze może być jakaś pomyłka, i tak było u nas, ale mój szwagier ( drukował nam zaproszenia) wziął i wyciął takie wkładki z papieru zwykłego białego i musze powiedzieć , że wcale nie ma jakiejś różnicy, może te orginalne wkładki są nieco bardziej żółte niż biała kartka.
Ale jest dobrze, bo żeby wkleić poprawione wystarczy wyrwać lekko te z błędem z zaproszenia, bo ta taśma dwustronna wcale tak strasznie mocno nie trzyma, więc jak się zrobi to umiejetnie to okładka jest nienaruszona ( my przyklejalismy wkłądki na dwa paski tasmy dwustronnej klejonej po przegach wzdłuż zgięcia, paski wymiary około 1cm szerokości a wysokośc połowa długości paska)

sękuś - Wto Cze 28, 2005 2:26 pm

A my swoje zaproszenia kupiliśmy na aukcji na allegro, oczywiście po uprzednim przysłaniu próbki. Poniżej podaję link do aukcji:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=52227578

Po pewnych modyfikacjach nasze są nieco większe i z dwoma rodzajami kokardek, tekst zaproszenia drukowany na odzielnej kartce.
Wydaje mi się, że będa pasować do naszych osobowości :mrgreen:

[ Dodano: Wto Cze 28, 2005 2:28 pm ]
aaaaaaaa i jest ładniejsza koperta i co najważniejsze, są tańsze :D

joanna_25 - Pon Lip 04, 2005 10:10 pm

Dotka napisał/a:
Mnie się podoba zaproszenie nr 2 jeśli przy otwieraniu nie trzeba rozwiązywać kokardki, następne zaproszenia to 3 i 4 jednoczesnie :wink:


Niestety przy otwieraniu trzeba rozwiązywać.I nie tak łatwo je potem znowu zawiązać. :?

Ja w końcu wybrałam zaproszenia.Zupełnie inne niż planowałam (jak zwykle) :roll: zdjęcie poniżej.
A to z wyciętym sercem,które wcześniej pokazywałam, ma zupełnie inny kolor w rzeczywistości.Jest biały.Pani się ze mną spierała że żadnego zielonkawego nie mają.No czy ja jestem daltonistką czy co?Jaki to według Was kolor, na zdjęciu nr.2?

kryszka - Pon Lip 04, 2005 11:53 pm

joanna_25 napisał/a:
Jaki to według Was kolor, na zdjęciu nr.2?

Moim zdaniem na pewno nie zielony. :lol: Powiedziałabym, że jest to papier biały metalizowany, a odcień wyszedł taki z powodu tła tkaniny i lampy aparatu.

Kasiawka - Wto Lip 05, 2005 7:38 am

Joasiu bardzo łądne te zaproszenia, bardzo, hm, a ten drugi kolor no cóz wiele chyba zależy od monitora , ale zielony to nie jest na pewno.
joanna_25 - Wto Lip 05, 2005 8:37 am

:lol: dla mnie to był kolor perłowo zielonkawy.No i jeszcze się z panią spierałam w sklepie :oops: ach...dobrze że już tam nie muszę iść :lol:
A moje zaproszenia już kończę wypełniać. :D Zastanawiam się jeszcze czy nie umieścić jakiegoś wierszyka na kopercie...

Kasiawka - Wto Lip 05, 2005 8:50 am

Joanna_25 napisała:
Cytat:
Zastanawiam się jeszcze czy nie umieścić jakiegoś wierszyka na kopercie...


Wierszyka na kopercie, hm, nie słyszałam o tym

joanna_25 - Wto Lip 05, 2005 9:03 am

Robią ludzie czasami,nawet w ITD chcieli mi dać koperty z wierszem za darmo bo ktoś zamówił a potem nie wziął.Ja mam akurat białą kopertę do zaproszeń więc może coś wykombinuję na niej :)
Kasiawka - Wto Lip 05, 2005 9:06 am

No nie widziałam tego,a le może wyglądać ciekawie :D
joanna_25 - Pon Lip 11, 2005 10:48 am

AAAAAAAAAAA! :evil:
Wiedziałam....wiedziałam że moja "kochana" teściowa się nie opanuje i skomentuje i te zaproszenia.Powiedziała że nieładne i że kiepskiej jakości papier.A ja sie tak namęczyłam przy drukowaniu żeby było taniej i żeby się nie przyczepiła :cry:
Zaczynam ją szczerze nienawidzieć.Co za babsztyl,kurcze boję się aż pomyśleć co będzie dalej. :cry:

Kasiawka - Pon Lip 11, 2005 10:55 am

A co Ty się Joasiu przejmujesz, ważniejsze jest co Twój Luby na ten temat ma do powiedzenia i czy jego zdanie nie pokrywa się ze zdaniem mamusi,
a inni niech gadaja, a co im do tego, trzeba było powiedzieć, ze jakby dała Ci z 1000 bys sie nie musiała tak męczyć z drukowaniem i w ogóle a nie tak oszczędząła,

widziałam te zaproszenia w katalogu w sklepie i nie waydaje mi się by było się do czego przyczepić :shock: ... no cóż :|

Kot - Pon Lip 11, 2005 10:59 am

na ten typ teściowej to się trzeba po prostu uodpornić
bo to szkoda twoich nerwów Asiu
a ten typjest niereformowalny :wink:

Kasiawka - Pon Lip 11, 2005 11:01 am

Kot napisał/a:
na ten typ teściowej to się trzeba po prostu uodpornić
bo to szkoda twoich nerwów Asiu
a ten typjest niereformowalny :wink:


no niestety Kot ma rację

ewig - Pon Lip 11, 2005 12:09 pm

Niestety... Nie przejmuj sie nia. Pamietaj ze komorki nerwowe sie nie regeneruja... :)
Ja na szczescie nie mam takich problemow z tesciowa, a mamy zupelnie inny gust! Ale ona uwaza,ze kazdemu podoba sie cos innego i nie ma zamiaru sie wtracac-cale szczescie.

joanna_25 - Pon Lip 11, 2005 1:00 pm

Dziękuję za pocieszenie.Staram się nie przejmować ale trudno mi.Inaczej sobie to wszystko wyobrażałam.
Kot-ku masz racje.ten typ jest niereformowalny.Nic jej nie nauczyła historia z pierwszą synową :smut: Znowu to samo. :(

Malgoosia - Pon Lip 25, 2005 1:04 pm

joanna_25 napisał/a:
A moje zaproszenia już kończę wypełniać

czy to oznacza, ze wypełniasz je recznie???

joanna_25 - Pon Lip 25, 2005 1:15 pm

Kupiłam puste zaproszenia i sama je wypełniam.Mam drukarkę więc nie ma problemu.A wkurzyłam się jak się dowiedziałam że za wypełnienie jednego zaproszenia biorą 70 gr.Za wpisanie od razu nazwiska w zaproszenie kolejne 70 gr.No jeszcze opłata za skład tekstu :?
Obliczyłam że zaoszczędziłam jakieś 120 zł na tym.No i mogę każdego z imienia i nazwiska podać ( nie muszę się martwic że jeszcze przekręcą mi jakieś nazwisko) i jeszcze mam różne wierszyki na każdym zaproszeniu.Mam nawet nadruk na kopercie :D
I jestem z siebie dumna :lol:

Malgoosia - Pon Lip 25, 2005 2:01 pm

:graba: :mrgreen: :graba: :mrgreen: :graba: :mrgreen: :graba: :mrgreen: :graba: :mrgreen:

my chyba zrobimy podobnie :D

Akane - Pon Sie 22, 2005 9:31 am

joanna_25 napisał/a:
Kupiłam puste zaproszenia i sama je wypełniam.Mam drukarkę więc nie ma problemu.A wkurzyłam się jak się dowiedziałam że za wypełnienie jednego zaproszenia biorą 70 gr.Za wpisanie od razu nazwiska w zaproszenie kolejne 70 gr.No jeszcze opłata za skład tekstu :?
Obliczyłam że zaoszczędziłam jakieś 120 zł na tym.No i mogę każdego z imienia i nazwiska podać ( nie muszę się martwic że jeszcze przekręcą mi jakieś nazwisko) i jeszcze mam różne wierszyki na każdym zaproszeniu.Mam nawet nadruk na kopercie :D
I jestem z siebie dumna :lol:


Bardzo dobry pomysł :) Chyba zdecyduję się na podobne rozwiązanie, bo jak pomyślę że za jedno zaproszenie biorą około 3 zł to mi się białko w oczach ścina... No i na pewno satysfakcja jest większa, jeśli włoży się w robienie takich zaproszeń więcej wysiłku, czasu no i serca :) I masz rację - istnieje o wiele mniejsze ryzyko, że podczas wypełniania zaproszeń popełni się błąd.
A gdzie kupowałaś puste zaproszenia i ile mniej więcej ten zakup Cię kosztował?

Pusiak - Pon Sie 22, 2005 1:19 pm

My Mieliśmy tekst wpisany i tylko zostawione miejsce na nazwiska, które wpisywaliśmy ręcznie. jasne, że to wychodzi drożej, ale za to nie trzeba się bac że sprzęt nawali, cos źle wydrukuje, albo krzywo drukarka weźmie. No ale faktem też jest, że robienie zaproszeń samemu to musi być spora przyjemność :) Mam nadzieje, Joanno, że pokażesz nam jakies przykładowe :?:
joanna_25 - Pon Sie 22, 2005 10:11 pm

Akane napisał/a:
joanna_25 napisał/a:
Kupiłam puste zaproszenia i sama je wypełniam.Mam drukarkę więc nie ma problemu.A wkurzyłam się jak się dowiedziałam że za wypełnienie jednego zaproszenia biorą 70 gr.Za wpisanie od razu nazwiska w zaproszenie kolejne 70 gr.No jeszcze opłata za skład tekstu :?
Obliczyłam że zaoszczędziłam jakieś 120 zł na tym.No i mogę każdego z imienia i nazwiska podać ( nie muszę się martwic że jeszcze przekręcą mi jakieś nazwisko) i jeszcze mam różne wierszyki na każdym zaproszeniu.Mam nawet nadruk na kopercie :D
I jestem z siebie dumna :lol:


Bardzo dobry pomysł :) Chyba zdecyduję się na podobne rozwiązanie, bo jak pomyślę że za jedno zaproszenie biorą około 3 zł to mi się białko w oczach ścina... No i na pewno satysfakcja jest większa, jeśli włoży się w robienie takich zaproszeń więcej wysiłku, czasu no i serca :) I masz rację - istnieje o wiele mniejsze ryzyko, że podczas wypełniania zaproszeń popełni się błąd.
A gdzie kupowałaś puste zaproszenia i ile mniej więcej ten zakup Cię kosztował?


W ITD na ul.Stefani Skwarczyńskiej.Ale podejrzewam że wszędzie gdzie są zaproszenia jest możliwość kupienia pustych.
W ITD akurat są podane obie ceny.Cena bez nadruku i cena z nadrukiem.Możesz sprawdzić na stronie www.zaproszenia-itd.pl ile co kosztuje

Kasiawka - Wto Sie 23, 2005 9:43 am

joanna_25 napisał/a:
Kupiłam puste zaproszenia i sama je wypełniam.Mam drukarkę więc nie ma problemu.A wkurzyłam się jak się dowiedziałam że za wypełnienie jednego zaproszenia biorą 70 gr.Za wpisanie od razu nazwiska w zaproszenie kolejne 70 gr


?mieszne, jak się ma program wrzuca się listę gości ( która można dostarczyc na dyskietce, czyli zero wpisywania) i po kolei samo się ustawia i wychodzi zaproszenie z tekstem, imieniem i nazwiskiem. Ech 70 gr to juz przesada, no, ale jak ktos się nie zna na tym, tez brałam zaproszenia na Skwarczyńskiej,a le nie doczytałam tego.

No i ja jak Joasia drukowałam sama w domu, i wyszło super

Pusiak - Wto Sie 23, 2005 11:20 am

No to suer, że dobrze wyszło. Ja z własną drukarką mam różne przechery i wolałam jej nie ufac :(
Mefiu - Wto Sie 30, 2005 6:38 pm

Zaproszenia które odebraliśmy są piękne i myślę że warto było wydać tych "parę " groszy :P ale własną inicjatywę też podziwiam :)
pallas - Sro Paź 12, 2005 5:02 pm

Ja tak sobie czytam i czytam wasze posty i właos mi się eży na głowie jakie ceny maja zaproszenia !! !! Ja wykonuję ręcznie zaproszonka i inne głupotki ślubne odrazu z wydrukiem czego tylko Młodzi chcą i personalizacją gości w środku i na kopercie i nie mogę uwieżyć ze włożenie do maszyny projektu to jedna cena, a wydrukowanie wierszyka/sentencji i tekstu zaproszenia to dodatkowa opłata To już duża przesada i naciąganie klienta!! Przeciez tusz aż tyle nie kosztuje!!
AiD - Czw Gru 15, 2005 1:16 pm

kilka modeli zaproszen...
amoze ktos pokusi sie o wlasnoreczne zrobienie :D










aggna - Czw Gru 15, 2005 3:01 pm

AiD sliczne zaproszenia wkleilas :D Bardzo podobaja mi sie zaproszenia nr 15, 20, 21, 23,
AiD - Czw Gru 15, 2005 3:33 pm

i jeszcze kilka































\

pallas - Czw Gru 15, 2005 3:51 pm

:D Widze że wkleiłas i moją robótke :) To serce z koralików tez sama zrobiłam :) jest przyklejone do karteczki/kwadracika bordo, a ta bordo do białej Otwiera się do góry i po otwarciu jest prostokat biały do druku :) A ta bordo pod spodem tworzy jakby podkład dla zaproszenia - ocztywiście przyklejona :D

AiD - Czw Gru 15, 2005 3:57 pm

nawet nie wiediałam ze to twoje dzieło :) poprostu wklejałam te które mi sie podobały :)
a to naprawde śliczne jest :D

pallas - Czw Gru 15, 2005 4:02 pm

AiD napisał/a:
nawet nie wiediałam ze to twoje dzieło :) poprostu wklejałam te które mi sie podobały :)
a to naprawde śliczne jest :D


Oj z tego rodzaju to większości moich znajomych i przyjaciół się podobają - szczególnie że sa robione recznie (nawet ta lamówka srwbrna) :)
Nie wiem czy można wklejac swoje "robótki reczne", jesli tak, to moge tu wkleić trochę moich pomysłów Ale wczesniej musi byc wasza zgoda :)
Wklejam jak wygląda środek - foto z innego papieru (zamiana białego na "stary"chmurkowy ale ogólny wygląd i wzór ten sam


szczako - Czw Sty 26, 2006 10:59 am

zdjecia co prawda z niepolskiej strony, ale moze kogos zainspiruja ...

jest ich cala masa. rozne kolory, rozne papiery, tla, ...
wklejam kilka, dla orientacji :)






Pusiak - Czw Sty 26, 2006 11:28 am

Mnie sie podobały takie zwijane w stylu staropolskim, ale niestety ktoś mnie zakrzyczał, że to do wysyłki niezdatne, i że nie bedziemy kombinowac, że na ślub takie a na ślub z weselem inne :(
szczako - Czw Sty 26, 2006 1:57 pm

wyslanie tych pudeleczek mogloby faktycznie byc problemem ...

mam kilka nowych 'pomyslow'.











Agatka_P - Sro Lut 15, 2006 3:40 pm

Zobaczcie te zaproszenia niby robione "masowo" a wyglądają całkiem sympatycznie



misia-misia - Sro Lut 15, 2006 9:44 pm

Moje nie są takie fajne jak prezentujecie na zdjęciach :cry:
Mnie się podobają, ale czy gościom przypadną do gustu?
I tak juz za późno bo są zrobione. No cóż... :?





Agatka_P - Sro Lut 15, 2006 10:21 pm

Misiu ale twoje też są ładniutkie
misia-misia - Sro Lut 15, 2006 10:52 pm

Serio, serio? :?
Agatka_P - Czw Lut 16, 2006 9:04 am

Pewnie że serio, myśle że podobać się będą dla tych młodszych jest akcent nowoczesny i dla tych starszych jest klasyka
szczako - Czw Lut 16, 2006 11:03 am




AgaGM - Pon Lut 27, 2006 9:36 pm

Dziewczyny (i chlopaki ;) ) z gory przepraszam,jesli temat o tym juz jest,a ja glupio pytam,ale przeszukalam dzialy i nic takiego nie znalazlam.
Otoz szukam wierszykow do zaproszen,o tym,ze zamiast kwiatow prosimy o maskotki dla dzieci z domow dziecka.Wiem,ze duzo osob tak robi,ale znalazlam w internecie moze ze dwa krotkie wierszyki i nic wiecej :( Tak wiec :iconpray: o pomoc!!
Aga

kryszka - Pon Lut 27, 2006 10:18 pm

Tutaj znajdziesz temat z takim rozwiązaniem i wierszykami :arrow: http://www.forum.wesele-l...topic.php?t=669 :)
szczako - Wto Lut 28, 2006 9:26 am

a ja znow mam kilka przykladow ...










Agatka_P - Pon Mar 06, 2006 9:06 am

Znalazłam na gimbli takie zaproszenia


szczako - Pon Mar 06, 2006 9:16 am

pomysl super.

ja kiedys malowalam butelki i dawalam (z zawartoscia ;) ). to jest dobre, ale jak ma sie waskie grono osob 'zainteresowanych'. malowanie zajmuje sporo czasu, a kupno takiej butelki nie jest tansze niz zaproszenia.

ale pomysl i tak mi sie podoba.

AgaGM - Czw Kwi 20, 2006 8:12 pm


Oto moje.Wszystkim bardzo sie podobaly:)

szczako - Pią Kwi 21, 2006 9:26 am

Aga - bombowe!! mnie tez sie bardzo podobaja.
strawberrytea - Pią Kwi 21, 2006 12:15 pm

super to zaproszenie :)
anna_b - Pią Kwi 21, 2006 11:07 pm

Aga - super to zaproszenie!!!
My motyw takiej fajniusiej pary wybraliśmy na ozdobę zawieszek na alkohol :)

Agatka_P - Pon Kwi 24, 2006 10:49 am



AgaGM - Wto Kwi 25, 2006 3:11 pm

Aaaa,dziewczyny,mam nadzieje,ze nie wprowadzilam was w blad.Nie robilam tych zaproszen sama,chociaz sa one recznie robione i malowane :D Ale ja je kupilam.Dopiero teraz zauwazylam,ze pomylilam tematy,mialam sie wpisac w tym ogolnym.
anna_b - Wto Kwi 25, 2006 4:23 pm

AgaGM - nic się nie stało :wink:
Zaznaczę jednak, że ja z H. sami robimy zaproszenia (jak tylko zrobię zdjęcie, to się pochwalę :mrgreen: ). Podobnie z zawieszkami do alkoholu - przykładową zamieściłam w poprzednim moim poście :lol: Przy czym zawieszek na alkohol będziemy mieli 5 rodzajów, tzn. 5 różnych tekstów, bo rysuneczek tak nam się podoba, że umieściliśmy na wszyskich przywieszkach ten sam :lol: :lol: :lol:

kasiek - Wto Maj 16, 2006 7:21 pm

szczako podaj adres strony z tymi zaproszeniami zwijanymi
szczako - Sro Maj 17, 2006 8:44 am

kasiek napisał/a:
szczako podaj adres strony z tymi zaproszeniami zwijanymi


tymi 'po chinsku'?
oto on:
www.scrollweddinginvitations.com/
a na przyszlosc, jak klikniesz prawym na wlasciwosci zdjecia, to wyswietli Ci sie adres :)
(tez kiedys nie wiedzialam :P )

Agatka_P - Czw Cze 01, 2006 4:20 pm

A co powiecie o tych??




FifthAvenue - Czw Cze 01, 2006 4:28 pm

Jak dla mnie strasznie typowe, bez rewelacji.
kryszka - Czw Cze 01, 2006 10:42 pm

Typowa masówka do wypisania. Jestem na nie.
FifthAvenue - Pią Cze 02, 2006 11:28 am

A takich jeszcze nie bylo...

1


2


3


4


5


6


Oj gdybym ja tylko miala zdolnosci plastyczne pozwalajace chociaz skopiowac takie obrazki.. Zrobilabym sobie zaproszenia sama, pewnie trwaloby to strasznie dlugo, ale co tam. Bardzo mi sie podobaja. Moglyby byc rozne, niekoniecznie wszystkie identyczne. Jak wam sie podobaja ?

Agatka_P - Pią Cze 02, 2006 12:18 pm

Bardziej jak obrazy wyglądają mnie się osobiście nie podobają jako zaproszenia
FifthAvenue - Pią Cze 02, 2006 12:22 pm

Mnie urzekl numer 4, jak z lat 20-tych....
emilkaa - Pią Cze 02, 2006 1:35 pm

Fifth... uwazam ze fajne chociaz ja akurat na takie bym sie nie zdecydowala.. ale namalowac samemu takie to bys sie musiala niezle natrudzic.. :)

przy takich zaproszeniach faktycznie mozna sobie pozwolic by byly rozne.. i tak by byly w tym samym klimacie...

Agatka_P - Pią Cze 02, 2006 3:02 pm

A takie??


FifthAvenue - Pią Cze 02, 2006 3:17 pm

Jak dla mnie niee .... nie lubie takich wystajacych kwiatowo-zlotych dodatkow... No i znow - dosyc typowe niestety.... Ja jeszcze tak do konca nie wiem czego szukam, wiecej zaproszen mi sie nie podoba niz podoba, ciezko bedzie.
Agatka_P - Pią Cze 02, 2006 3:24 pm

A ja się zastanawiałam ostatnio nad masówką bo w końcu ludzie zajrzą raz do takie zaproszenia albo z 2 razy a znowu wydawać 600 zł na zaproszenia to dużo
FifthAvenue - Pią Cze 02, 2006 3:31 pm

Pewnie, ale wedlug mnie warto, zeby zaproszenia byly ladne, zeby mialy cos w sobie. Masz racje Agatko, ze ludzie tylko raz do nich zajrza, ale ja wiem po sobie, ze czasem, jesli zaproszenie naprawde mi sie bardzo podoba to chowam sobie je i zatrzymuje na pamiatke. Ale tylko takie niepowtarzalne.
Poza tym wydaje mi sie, ze i wsrod tych o niezbyt wywindowanych cenach da sie znalezc cos ladnego. Zawsze pozostaje tez opcja samodzielnego wykonania :-)
ja tez nie chcialabym na zaproszenia wydac fortuny, wole te pieniadze przeznachyc na inne elementy slubu/wesela, zeby uprzyjemnic sobie i wszystkim gosciom ten dzien jeszcze bardziej. No ale jednoczesnie chcialabym, zeby i zaproszenia mialy w sobie "to cos" :-)

kryszka - Pią Cze 02, 2006 6:23 pm

Agatka_P napisał/a:
A ja się zastanawiałam ostatnio nad masówką bo [...] wydawać 600 zł na zaproszenia to dużo

Zupełnie nietrafiony argument, kiedy koszt własnoręcznego zrobienia zaproszenia jest rzędu kilkudziesiędziu groszy do około 1 zł. ;)

strawberrytea - Sob Cze 03, 2006 2:31 pm

dokładnie tak! Naprawdę polecam własnoręcznie robione zaproszenia. Można zrobic cos naprawdę łatwego i ładnego! Wystarczy kupić ładny papier, rafię, tulejkę do robienia dziurek i już :)
Za to uważam że zbędne jest wydawanie dużych sum na koperty. I tak się je wyrzuca albo ciska w kąt a jak chcesz żeby nadal ładnie wyglądały a wysyłasz jakieś zaproszenie pocztą to trzeba kupić kolejna kopertę.. My mieliśmy zwykłe białe koperty (uważaliśmy tylko żeby nie wybrać tych które w środku są niebieskie bo to by brzydko wyglądało) i i tak wszyscy zwracali na zaproszenia - oryginalne, z gustem. U wielu osób stały sobie potem na półce :)

Agatka_P - Pon Cze 05, 2006 4:20 pm

A takie??




hanusia - Pon Cze 05, 2006 4:23 pm

ja wole troche bardziej "poważne" ale jak ktos hce z humorkiem to moga byc
FifthAvenue - Pon Cze 05, 2006 4:26 pm

Ciut "dziecinne" jak dla mnie, ja bym sie nie zdecydowala, ale to pewnie do roznych osob pasuja innego typu zaproszenia.

[ Dodano: Pon Cze 05, 2006 3:26 pm ]
Najbardziej chyba to by mi te kolory przeszkadzaly....

Mika - Pon Cze 05, 2006 5:06 pm

Zaproszenia nie w moim guście :?
Agatka_P - Pon Cze 05, 2006 5:37 pm


fiona83 - Pon Cze 05, 2006 5:40 pm

Rurzowe kfiatuszki :jumpingmrgreen:
Przepraszam Agatko, ale jako kurze domowej się mnie skojarzyło :oops:

Serio - za słodkie i zbyt infantylne

jpuasz - Pon Cze 05, 2006 7:07 pm

fiona83 napisał/a:
Serio - za słodkie i zbyt infantylne


Hmmm no słudziutkie rzeczywiście :D Ale ja bym takich nie wybrała :?
Kojarzą mi sie raczej z zaproszeniami na chrzciny niz na ślub :)

laryssa - Sro Cze 07, 2006 1:43 pm

A ja zakupilam wczoraj zaproszenia. W ostatecznosci zdecydowalismy sie na "masowke". Te ktore mi sie podobaly na Piotrkwskiej 16 jednak byly nie na nasza kieszen. Zamowilismy je tylko dla chrzestnych- 4 sztuki. :( :( :(
szczako - Sro Cze 07, 2006 1:52 pm

laryssa, oczywiscie o jakies zdjecia poprosimy :)
pallas - Sro Cze 07, 2006 2:14 pm

FifthAvenue napisał/a:
A takich jeszcze nie bylo... Oj gdybym ja tylko miala zdolnosci plastyczne pozwalajace chociaz skopiowac takie obrazki.. Zrobilabym sobie zaproszenia sama, pewnie trwaloby to strasznie dlugo, ale co tam. Bardzo mi sie podobaja. Moglyby byc rozne, niekoniecznie wszystkie identyczne. Jak wam sie podobaja ?


Proszę bardzo Troszkę pracy i storzyłam w tym stylu :) oczywiście obrazki różne moga być :)





FifthAvenue - Sro Cze 07, 2006 2:22 pm

Bardzo ladniutkie.
No tak, tylko do tego TRZEBA miec zdolnosci plastyczne wlasnie :-) A ja nie mam, wiec zaproszenia domowej roboty w moim przypadku odpadaja. A szkoda, bo mialabym "wklad wlasny"

laryssa - Sro Cze 07, 2006 8:29 pm

szczako napisał/a:
laryssa, oczywiscie o jakies zdjecia poprosimy :)


No coz moje zaproszenia umywaja sie do Waszych. Jak bym miala troszke zdolnosci i czasu to moze sprobowalabym robic sama, a tak niestety nie mam ani jednego ani drugiego. Wiec dlatego kupilam te najtansze,gotowe. :(
Tu jest jedno z moich:
http://photos.allegro.pl/...82105/105821051

I jeszcze te:

fiona83 - Sro Cze 07, 2006 8:39 pm

Laryssa osobiście nie mam nic do tzw. masówek. ?adnych uprzedzeń i ocen z góry ("niby ładne, ale typowa masówka")
Jeśli będę miała czas i pomysł zrobię sama - ale żeby od razu się tym tak przejmować to nie w moim stylu ;) Tym bardziej przeznaczać na zaproszenia nie wiadomo ile :)

Bardzo ładne - mówię (piszę) szczerze. Takie delikatne i wdzięczne :mrgreen:

Rozumiem, że zamawiacie wszystkie 3 wersje?? Które są dla chrzestnych ??

I pamiętaj - NIE TŁUMACZ SI?, że to masówka. Nic w tym złego :D

laryssa - Sro Cze 07, 2006 9:07 pm

Nie tyle, ze sie tlumacze a szkoda mi, ze nie mam takich fajnych zaproszen jak dziewczyny z forum :rozpacz:
A dla chrzestnych zamowilismy z tych drozszych:

http://www.zaproszenia-sl...ubne/o/5076.jpg

tylko ze mamy taka wkladke:

fiona83 - Sro Cze 07, 2006 9:19 pm

Twoje laryssko też są "fajne" :mrgreen: :mrgreen:
serio serio :)
Te dla chrzestnych - urocze :zawstydzony:
I nie smutaj się babo ;)

laryssa - Sro Cze 07, 2006 9:38 pm

Dzieki. Od razu mi lepiej :P

ale nie zmienia to faktu, ze zal mi tych fajniejszych :(

jpuasz - Czw Cze 08, 2006 8:41 am

Laryssa naprawdę nie masz się co przejmować :) Przecież nie chodzi o to czy zaproszenia są robione własnoręcznie czy kupowane, ważne, żeby miały w sobie to "coś" :)

Ja osobiście chciałabym robić zaproszenia, bo niestety z tych co oglądałam,. to podobały mi się tylko te po 3, 4 czy 5 zł :] A to jednak trochę jest :] Także jak będę miała czas, jakiś pomysł no i znajdę odpowiednie materiały to może zrobię :) Ale mówiąc szczerze zdolności plastycznych nigdy nie miałam i jakoś tego nie widzę :D No ale jeszcze zobaczymy ;)

PS. Acha czy mogę zapytać ile kosztowały te zaproszenia dla chrzestnych?? :hmgirl:

szczako - Czw Cze 08, 2006 9:04 am

laryssa, oczywiscie popieram dziewczyny. nie chodzi o to, ze masowka jest zla z zalozenia. ja tez bym sie na nia zdecydowala i tylko wybralabym oryginalne wzory.
Twoje bardzo mi sie podobaja. szczegolnie to w brazach.

laryssa - Czw Cze 08, 2006 5:54 pm

jpuasz napisał/a:


PS. Acha czy mogę zapytać ile kosztowały te zaproszenia dla chrzestnych?? :hmgirl:


Po 4,10zl z nadrukiem.

A mi nie chodzi z zasady, ze masowka, tylko podobaja mi sie wlasnie te "inne", a ze nie stac mnie na nie wiec ubolewam. :roll:

fiona83 - Czw Cze 08, 2006 6:56 pm

larysska - nad zaproszeniami ubolewać ??
Nieładnie :zly:
Cieszyć się, że ma się takie jakie są (naprawdę ładne !! - uwierzysz wreszcie ?? ).
A jak tak bardzo Ci się podobają inne, to kup jedno dla Was na pamiątkę :D :D :D
I ucha w górę !!
[/scroll]

laryssa - Czw Cze 08, 2006 7:14 pm

A no, mam wlasnie taki glupi charakter,ze jak cos sobie umysle a potem mi nie wychodzi to mnie gryzie. A juz jak chodzi o slub to oczywiscie jak kazda panna mloda chcialabym zeby wszystko bylo tak jak sobie wymarzylam.
Mam nadzieje, ze tylko te zaproszenia mnie zmartwia, a nic wiecej. Buzki!

Agatka_P - Czw Cze 08, 2006 9:50 pm

Larysko ja też oglądałam to niebieskie i nawet je wstawiłam na forum więc nie jesteś osamotniona :D
szczako - Pią Cze 09, 2006 9:08 am

no to ja wklejam nowe do inspiracji :)
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7. tutaj dostepne zdjecia sa przerozne


zobaczcie sobie tez ta stronke. pomysl bardzo ciekawy:
http://www.unique-wedding...-ny.com/wed.htm

a tu specjalnie dla Almy ;) zdjecia z niepolskich stronek, ale pomysly mozna wykorzystac.
8.

9.

10.

11.

12.

13.

14. do tego sa zestawy (zaproszenia, winietki, ...)

15. ten tez z zestawem

fiona83 - Pią Cze 09, 2006 9:13 am

Zecydowanie 2 .
Nie mam uzasadnienia. Po prostu dotknęły mej duszy ;)

szczako - Almie te kalie będą się po nocach śnić :hyhy:

szczako - Pią Cze 09, 2006 9:14 am

a niech ma!! mnie sie snia, to przynajmniej osamotniona nie bede ;)
3 ma w sobie cos z mojego ...

ewig - Pią Cze 09, 2006 9:34 am

laryssa napisał/a:
jpuasz napisał/a:


PS. Acha czy mogę zapytać ile kosztowały te zaproszenia dla chrzestnych?? :hmgirl:


Po 4,10zl z nadrukiem.


4,10? Sporo jak na takie zaproszenia :roll: My z nadrukiem placilismy 3,49 (oczywiscie z koperta) do tego dostalismy obraczki naklejki i tablice na samochod "mloda para".
Czy naprawde nic Wam sie nie podobalo w zblizonej cenie, do tych ktore pokazalas i musieliscie wybrac masowke? Bo z Twojej wypowiedzi wnioskuje,ze bylas do tego zmuszona cena... Jest naprawde wiele fajnych tanich oryginalnych zaproszen, trzeba sie tylko nalazic :roll:

P.S.Nasze zaproszenie jak dla nas byly w gornej przewidzianej przez nas granicy cenowej a mozna je zobaczyc tutaj: www.zaproszenia-lodz.com/...alogSlubne1.php

Alma_ - Pią Cze 09, 2006 2:47 pm

Szczako, jesteś a) wielka, b) okrutna...
Kto mi taki zaproszenia zrobi ? :?
Kryszko... ?
:lol:

szczako - Pią Cze 09, 2006 3:00 pm

c) dobroduszna ;)

masz teraz duuuzo czasu, zeby sie zdecydowac i znalezc wykonawce.

kryszka - Pią Cze 09, 2006 3:10 pm

Alma_ napisał/a:
Kryszko... ?
:lol:

:lol:
Napisz które byś ewentualnie miała na myśli, to pomyślę. :) Bo niektóre to raczej tylko porządny wydruk porządnych zdjęć.

Alma_ - Pią Cze 09, 2006 3:17 pm

To ja pomyślę :D
Mika - Pią Cze 09, 2006 3:48 pm

Mi się podoba zaproszenie nr 3,4,9,11,i 12 :)
sylwia - Pią Cze 09, 2006 3:49 pm

Mam kilka typów tzn 5, 4, 8, 10 i 11 więc jeśli bym miała wybrać tylko jedno jedyne zeszło by mi troszke czasu, ale nie będę saam podejmować decyzji więc może jakoś to będzie :D
szczako - Pią Cze 09, 2006 5:18 pm

druga porcja.
16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

FifthAvenue - Pią Cze 09, 2006 5:25 pm

Podobaja mi sie zaproszenia w takich ladnych buteleczkach... ale ile tych buteleczek bym musiala miec.....
szczako - Pon Cze 12, 2006 10:49 am

Alma, nie zeby Cie denerwowac, ale zeby poszerzyc wybor ;)
29.

30.

31. ta troche podobna do tej lilijki z 'save the date', prawda?

32.

33.

34.

35.

36.

37.

38.

39.

40.

41.

42.

43.

44.

45.

46.

47.

emilkaa - Pon Cze 12, 2006 4:04 pm

nr 38 sa ciekawe :P

a ja sie zastanawiam narazie nad zaproszeniami dla rodzicow.. chcemy dac im inne niz te co dla wszystkich gosci bo jakos tak glupio podarowac im te ktore wspolnymi silami zostaly wybrane... brali udzial w opracowywaniu tekstu i w ogole i teraz.. niespodzianka niespodzianka... dostana te same...

dlatego dla nich cos specjalnego.. myslimy nad tymi tylko w innej kolorystyce (by juz sie dopasowac do ogolnie przyjetego zamyslu).. kremowo - zlote..

co sadzicie?

laryssa - Pon Cze 12, 2006 5:47 pm

ewig napisał/a:
4,10? Sporo jak na takie zaproszenia :roll: My z nadrukiem placilismy 3,49 (oczywiscie z koperta) do tego dostalismy obraczki naklejki i tablice na samochod "mloda para".
Czy naprawde nic Wam sie nie podobalo w zblizonej cenie, do tych ktore pokazalas i musieliscie wybrac masowke?


Nie ma chyba zaproszen kolo 1.00zl innych niz te masowo drukowane.

Pusiak - Wto Cze 13, 2006 8:37 am

nr 2 od szczako... są absolutnie sliczne :)
Agatka_P - Sro Cze 14, 2006 1:51 pm

Wczoraj dostałam zaproszenie od koleżanki na ślub. Zaproszenie na ślub jest wydrukowane na zwykłym papieże zaproszeniowym, zaproszenia na wesele są już normalnymi ładnymi zaproszeniami

Zaproszenie na ślub

fiona83 - Czw Cze 22, 2006 8:21 am





laryssa - Sro Lip 05, 2006 11:19 pm

Fionka te sa slodziutkie,strasznie mi sie podobaja.
Agatka_P - Czw Lip 06, 2006 9:45 am

Ja mam próbkę tego co wstawiła fionka jako 1
adriannaaa - Czw Lip 06, 2006 10:10 am

My początkowo chieliśmy taki jak te 2 wstawione przez fionkę... w końcy zostaliśmy przy naszych indywidualnych bardzo:0 ( i koszt tego naszego zaproszenia jest inny bo za 6 zaproszeń z docięciem płaciliśmy 10 złotych... ale fakt - zaproszenia zupełnie nietypowe...
madzia8181 - Sro Sty 17, 2007 11:48 am


NiuniaOstry - Wto Sty 30, 2007 8:00 pm

przepraszam,ale czy mozeie mi pomoc? jestesmy na forum od kilku dni :( A chcialabym jednak zrobic zaproszenia sama. Forum jest tak obszerne ,ze nie wiem czy przez 4msc byz zdazyla je przeczytac:) Prosze,pomozcie......jak mam zrobic te zaproszenia? w jakim programie je robicie ?? ? skad go sciagnac???
Czy moge zrobic tak aby zaproszenie-tlo bylo nie biale tylko tlo np z jakiegos zdjecia czy tapety?
Tyle na glowie a ja nie wiem nawet od czego zaczac :( :(:(


Moze jest gdziesz na forum opis KROK PO KROKU jak zrobic wl . zaproszenie ? :) a o tym nie wiem? :oops:

lmyszka - Wto Sty 30, 2007 8:16 pm

Niunia a nie macie nikogo ktop interesuje sie grafika komputerową ?? bo to nie jest wcale takie trudne ale jak nie znasz obsługi programu to będzie ci trudno :( co do programu to najlepiej Corel Draw :) popytaj znajomych może pomogą ci :)
NiuniaOstry - Wto Sty 30, 2007 8:44 pm

tzn ja wiem ze sobie poradze:) robilam juz rozne rzeczy ale poprostu jakos zaposzenia to dla mnie wyzwaznie:) zzwlaszcza,ze mam b wygórowane pomysly:) z Corelem juz pracowalam, dziekuje ,przynajmniej wiem oc czego zaczac ::) os zainstalowania corela:)
Szpilka - Sro Sty 31, 2007 8:23 pm

upatrzyłam takie zaproszenia.. teraz muszę tylko zobaczyć na żywo
Agatka_P - Czw Lut 08, 2007 9:20 am

A zobaczcie te

1.


2.


3.


Szpilka piękne jest to zaproszenie w rzeczywistości, ja zamówiłam sobie jego próbkę

jpuasz - Czw Lut 08, 2007 11:29 am

Agatko zaproszenia wg mnie śliczne, ale przypuszczam, ze za odpowiednią cenę :roll:
Dlatego my będziemy sami robić zaproszenia :twisted:
No i nie mam zamiaru wydawać 3 zł czy więcej za sztukę - wg mnie jest to zdzierstwo :evil:

Agatka_P - Czw Lut 08, 2007 11:33 am

Cena ich to 1 zł za sztukę
jpuasz - Czw Lut 08, 2007 12:18 pm

Znalazłam te aukcje na allegro i mówiąc szczerze "wnętrze" już mi mniej odpowiada :] Nie lubię takich zaproszeń hurtowych tylko do wypełniania. No i uważam, ze da się samemu zrobić zaproszenia tak, aby ich koszt wyniósł ok 1zł za sztukę :) A jaka satysfakcja :D
Agatka_P - Czw Lut 08, 2007 6:26 pm

No ja wiem że się da, ale jak na masówkę są sympatyczne
jpuasz - Czw Lut 08, 2007 9:03 pm

popieram :) Jak na masówke, to rzeczywiście :D
madzia8181 - Pią Lut 09, 2007 10:12 am



jpuasz - Pią Lut 09, 2007 10:29 am

Madzia - jeden z moich typów i bardzo prawdopodobne, że coś w tym stylu będziemy robić :D
madzia8181 - Pią Lut 09, 2007 11:06 am

na żywo są jeszcze ładniejsze :) ja nie moglam sie zdecydować i mam polowe złotych polowę bordowych ale... jednak te bordo ladniejsze :)
jpuasz - Pią Lut 09, 2007 11:20 am

Bordowe sa bardziej wyraziste jak dla mnie :) i jesli będziemy robic, to właśnie bordowe :) ?wietny wybór :D
karolina - Nie Lut 11, 2007 1:24 pm

Nam sie te baaardzo podobaja :zakochany:







troche ten wpis mi sie nie widzi ale mysle,ze mozna go sobie zmienic :)




Suelen - Nie Lut 11, 2007 3:19 pm

Madzi są przepiekne, zwłaszcza te bordowe.

Karolina, bardzomładne, zwłaszcza te gołąbki.

mischelle22 - Nie Lut 11, 2007 10:09 pm

My mieliśmy właśnie te gołąbki :)
Agatka_P - Pon Lut 12, 2007 9:53 am

Mischellko a da się zmienić ten tekst w zaproszeniu, bo mnie się wydaje że nie bo to masówka
mischelle22 - Pon Lut 12, 2007 7:31 pm

Agatko - nie da się.
To są niestety gotowce.

Agatka_P - Wto Lut 13, 2007 1:00 pm

No tak właśnie myślałam, dlatego zastanawiałam się nad tym co napisała karolina
karolina - Czw Lut 15, 2007 6:13 pm

Agatka_P napisał/a:
No tak właśnie myślałam, dlatego zastanawiałam się nad tym co napisała karolina


Myslam,ze mozna napisac do pana i poprosic o zmiane tekstu :?

Spontana - Sob Mar 10, 2007 12:38 pm

Dziewczyny ja juz dostaję kręćka :głupek:
Może Wy doradzicie bo mam kilka typów zaproszeń i coś ciężk idzie z decyzją :kwasny:




hmm?
Co myślicie?

mischelle22 - Sob Mar 10, 2007 1:26 pm

Oba są ładne.
Jeżeli nie możesz się zdecydować to weź trochę jednych i drugich :)

asia84 - Sob Mar 10, 2007 3:03 pm

mi się bardziej podobają te drugie :)
Spontana - Sob Mar 10, 2007 4:06 pm

Nie chciałabym brać różnych bo nie wiedziałabym komu dać jakie :]
A które z poniższych ładniejsze wg Was?


Czy jednak to "drugie" z poprzedniego postu :roll:

asia84 - Sob Mar 10, 2007 4:14 pm

musisz się zastanowić czy chcesz w małym czy dużym formacie. ładne jest i jedno i drugie :/ nie wiem jak w środku wyglądają

[ Dodano: Sob Mar 10, 2007 4:15 pm ]
ale chyba ładniejsze z tą parką

mischelle22 - Sob Mar 10, 2007 4:21 pm

Spontana - a nie możesz wybrać jednych dla gości weselnych a drugich dla tych co tylko na ślub ?

Jak bym już miała wybierać z tych czterech to pierwsze z tymi czerwonymi serduszkami lub drugie - z pierwszego postu :)

lmyszka - Sob Mar 10, 2007 4:30 pm

z drugiej serii zdecydowanie 1 :)
to drugie to takie zwykłe clipartowe mi się wydaje :)

fiona83 - Pon Mar 12, 2007 8:10 pm

lmyszka napisał/a:
z drugiej serii zdecydowanie 1 :)


Całkowicie się zgadzam :)

Z Twoich czterech propozycji - trzecia najlepsza :ok:

nieszka - Wto Mar 13, 2007 1:37 pm

Spontana no pierwsze jest najładniejsze
madzia8181 - Wto Mar 13, 2007 1:52 pm

Z 2. postu pierwsze :)
Z pierwszego ostatnich nie polcam-zamowilam ich probki i w srodku wygladaly jak nekrolog a nie jak zaproszenie slubne :kwasny:

Spontana - Sro Mar 14, 2007 9:45 am

Dzięki Dziewczynki za pomoc ale chyba jeszcze się wstrzymam z zaproszeniami.
Mam jeszcze trochę czasu... Wybierzemy się do sklepu i powiem, że nie wyjdziemy jak czegoś nie zamówimy :cisza: :)

Anuszka - Sro Cze 06, 2007 11:52 am

A co sądzicie o zaproszeniach w formie rulonu z lakiem? Oczywiście na papierze czerpanym, np takie:

http://www.zaproszenia-sl...eryCzerpane.php

kochecka - Sro Cze 06, 2007 8:00 pm

strasznie mi się podobają :) my zamierzaliśmy zamówic dokładnie te same ale stwierdziliśmy że sa za drogie więc zrobiliśmy je na własna reke tzn znalezlismy firme ktora specjalizuje się w papierach czerpanych i oni nam je zaprojektowali i wykonali.pieczatki kupilismy odzdzielnie,takie na sznurku konopnym z naszymi inicjałami.po ogólnym rozrachunku koszt pojedynczego zaproszenia wyniosl nas ok 4 zł zamiast 10zł :)
gosc - Sro Cze 06, 2007 10:32 pm

a mnie takie zaproszenia jakoś nie leżą, po prostu nie mój gust ;)
euror - Pią Cze 08, 2007 10:53 am

Spontana napisał/a:
Dziewczyny ja juz dostaję kręćka :głupek:
Może Wy doradzicie bo mam kilka typów zaproszeń i coś ciężk idzie z decyzją :kwasny:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
hmm?
Co myślicie?

?liczne są te zaproszenia. Gdzie je znalazłaś? W jakiej są cenie?

Spontana - Pią Cze 08, 2007 7:21 pm

Zaproszenia, które umieściłam były wynikiem przeglądania stron podanych przez forumowiczki :razz:
Niestety nie pamietam już dokładnie które gdzie znalazłam. Ceny mniej wiecej od 2,50 do 4 zł.
Ja nie wybrałam żadnego z nich bo zdecydowaliśmy, że pójdziemy do sklepu (adres również znalazłam na forum:)) i tam podejmiemy decyzję "na żywo". To był dobry pomysł bo od razu wpadły nam w oko zupełnie inne od tych które tak mi się podobały. Wybraliśmy dwa rodzaje, nieco zabawne dla młodych i bardziej" dostojne" dla ciut starszych :wink:
Przeglądanie stron w necie pozwoliło zorientować się w cenach i ofertach ale sugeruje pójście do sklepu i przeglądanie katalogów :)

Dosia_Zosia - Czw Lis 15, 2007 11:26 pm

A co myślicie o takich zaproszeniach? Jeszcze nie kupione ale bardzo mi się spodobały.









[ Dodano: Czw Lis 15, 2007 11:27 pm ]
Hurra!! Umiem wklejać fotki :) Za pierwszym podejściem mi się udało :)

Gabro - Pią Lis 16, 2007 9:09 am

Hmmm... Są słodkie, ale moim zdaniem trochę za dziecinne. Ale to tylko moje zdanie :)
Dosia_Zosia - Pią Lis 16, 2007 9:39 am

Gabro napisał/a:
Hmmm... Są słodkie, ale moim zdaniem trochę za dziecinne. Ale to tylko moje zdanie :)


No to w sam raz do mnie pasują, bo w mojej rodzinie mówią że jestem jak dziecko. :)

fastyna - Nie Lis 18, 2007 1:28 pm

super :) bardzo mi sie podobają :)
Emi - Sob Lis 24, 2007 11:47 am

Ja znalazłam takie zaproszenia:

1.



2.



3.



4.




Osobiście najbardziej podoba mi się to złote :) Mam nawet próbkę. Bardzo fajny papier i te złote zdobienia

SYLWECZKA - Sob Lis 24, 2007 2:27 pm

Są śliczne! :) gdzie je wyszukałaś i jaka jest ich cena??
Emi - Sob Lis 24, 2007 2:45 pm

Znalazłam je na Allegro. Koszt jednego zaproszenia to ok 2 zł. Jak znajdę adres firmy to Ci podeślę na priv. :)
SYLWECZKA - Sob Lis 24, 2007 10:57 pm

Będę bardzo wdzięczna :) poproszę też o link aukcji allegro :)
słonko - Pon Lis 26, 2007 3:58 pm

Te złote są bardzo stylowe i eleganckie. Podobają mi się :D
Tenorka - Nie Gru 02, 2007 9:57 pm

Fakt - te złote robią wrażenie. My się jeszcze zastanawiamy nad wyborem a znaleźliśmy takie... trochę odważne, bo trzeba wysłać swoje zdjęcie :wink: a z drugiej strony niespotykane.....no ale zobaczcie sami...


cosola - Wto Gru 04, 2007 10:10 pm

Bardzo ładne i oryginalne :) ale ta przykładowa para na zdjęciu... [smilie=12_new.gif]
Olala - Wto Gru 04, 2007 11:34 pm

Ladne i odwazne!
Tenorka - Sro Gru 05, 2007 7:09 am

cosola napisał/a:
Bardzo ładne i oryginalne :) ale ta przykładowa para na zdjęciu... [smilie=12_new.gif]


:D dlatego się cieszymy, że można wstawić swoje zdjęcie - w obecnej wersji zapewne nie skusilibyśmy się :wink:

aka - Sro Gru 05, 2007 8:19 pm

Odważnymi bym ich nie nazwała :jezyk2: , ale są ładne i oryginalne :)
SYLWECZKA - Sro Gru 05, 2007 10:51 pm

bardzo fajne zaproszonko :) my też myślimy o umieszczeniu swojego zdjęcia na zaproszeniach :)
Dosia_Zosia - Czw Sty 03, 2008 9:28 am

Ja znalazłam wczoraj na Allegro takie oto zaproszenia. Co o nich myślicie?



1.




2.





3.



4.



fastyna - Czw Sty 03, 2008 2:06 pm

jakoś niespecjalnie mi podchodzą.. ale to może dlatego, że wole takie mniej tradycyjne
magdasid - Czw Sty 03, 2008 2:18 pm

Mnie również się nie za bardzo podobają, jakoś nie są w moim stylu :) no ale to rzecz gustu, jak wiadomo :) ważne, że Tobie odpowiadają
Martysia - Czw Sty 03, 2008 2:59 pm

dość kiczowate
owieczka_foto - Czw Sty 03, 2008 5:12 pm

Dosia_Zosia napisał/a:
Ja znalazłam wczoraj na Allegro takie oto zaproszenia. Co o nich myślicie?Obrazek


Nie przypadły mi do gustu.

Pozdrawiam

Emi - Czw Sty 03, 2008 6:04 pm

Zaproszenia raczej średnie, bardziej przypominają urodzinowe, czy imieninowe niż ślubne
EwaM - Sro Sty 16, 2008 6:14 pm

Trochę wyglądają jak komunistyczne kartki z życzeniami imieninowymi.
Oliwka - Czw Sty 17, 2008 9:55 pm

Może wiecie gdzie można dostać jakieś orginalne zaproszenia
gosc - Pon Sty 21, 2008 10:08 pm

Oliwko musisz przejrzeć poszczególne wątki w dziale o zaproszeniach, poszperać na stronach interentowych z zaproszeniami i na pewno coś ciekawego znajdziesz. Trudno cokolwiek doradzić bo każdemu podoba się co innego
popatrz tutaj i tutaj

Alotka - Czw Mar 27, 2008 9:31 pm
Temat postu: Pomysły na zaproszenia
Hej!

Jeśli ktoś z was decyduje się samemu zaprojektować swoje zaproszenia, ale nie wie jak się do tego zabrać, polecam na początek przejrzeć blog:

http://www.hostessblog.co...per%20love.html

Mnóstwo, mnóstwo, niestandardowych pomysłów wyszukanych w sieci przez założycielkę strony - także "papierów" (właśnie zaproszeń, choć nie tylko).

Mam nadzieję, że nie kwalifikuje się to jako reklama - sam blog nie jest sklepem, pokazuje tylko oferty na rynku ang/am.

Kilka przykładów:







fiona83 - Sro Paź 01, 2008 10:25 am

Dwie słodkie propozycje :)




ppola - Sro Paź 01, 2008 12:05 pm

Fionko ska te drugie wzielas? Sa tak slodkie ze az mdle ale pasowaly by do naszej sali 8)
fiona83 - Sro Paź 01, 2008 12:12 pm

Oba są stąd : http://www.zaproszenia-slubne.com/slubne/index.php
evelinka - Sob Sty 31, 2009 7:15 pm

Ja już mam zaproszenia, ale znalazłam przypadkiem bardzo ładne zaproszenia. Nie wiedziałam gdzie podać tą informację, więc w razie czego niech moderatorki usuną mój post. Może kogoś zainteresują:



są na allegro tutaj


post przeniesiony do odpowiedniego wątku
kryszka

izunia_82 - Sob Sty 31, 2009 11:12 pm

evelinka przyznaję rację, zaproszenia śliczne, bardzo w moim guście :) . Szkoda, że ich nie znalazłam podczas szukania swoich.
bers - Sob Lut 14, 2009 7:51 am
Temat postu: POLECAM
hej, my zamawialiśmy zaproszenia na Kilińskiego 96, VF Studio, niestety nie mają swojej strony. REWELACJA ! POLECAM! Projekt zaakceptowaliśmy w czwartek a w poniedziałek był już telefon, że są do odbioru. Koszt 3,36 za sztukę z kopertą i nadrukiem wzór: c5002. projekt 25 zł. są śliczne - niestety nie mamy zdjęcia. papier perłowy, sztywny z wytłaczanym wzorkiem, wymiary 15,5 na 16.
nie braliśmy personalizacji ale jej koszt to 0,50 zł.
:mrgreen:

[ Dodano: Sob Lut 14, 2009 7:53 am ]
izunia_82 napisał/a:
evelinka przyznaję rację, zaproszenia śliczne, bardzo w moim guście :) . Szkoda, że ich nie znalazłam podczas szukania swoich.


hej ewelinka, my też 16 maja :) mamy wielki dzień. POWODZENIA!!!

haohao - Wto Lip 20, 2010 3:38 pm

ja właśnie w tym tygodniu musze zamówić zaproszenia a jeszcze nie wiem jakie!!! Ach te bezcenne godziny spędzone na allegro
asinek - Pon Sie 09, 2010 6:20 pm

Szukam firmy, która wykonuje proste zaproszenia, złożone na pół, biało-czarne.

Ewentualnie zastanawiam się nad umieszczeniem w środku bądź na zewnątrz WIDOKU jak z KARTKI ZE STAREGO KALENDARZA, takiego, z którego wydziera się kartki...

Czy ktoś kojarzy tego typu zaproszenie ?? ?

ppola - Pią Gru 02, 2011 1:27 pm

W nieco innym wydaniu zaproszenia i save the date czyli można i bardziej kreatywnie :)
http://www.joemonster.org...roszenia_slubne

M4rcysi4 - Pią Gru 02, 2011 3:02 pm

Niektóre są na prawdę ciekawe i zabawne :D
Zuza12345 - Pią Wrz 07, 2012 11:09 am

ja dziś znalazłam fajny pomysł na zaproszenia... może ktorejś tez sie spodoba?

grejpfrut - Pią Wrz 07, 2012 12:30 pm

Zuza12345, bardzo fajne :) A ja natknęłam się w necie na coś takiego... Rozbroiło mnie :) (dla fanów "Gry o tron"


Zuza12345 - Nie Wrz 09, 2012 10:25 pm

grejpfrut, :super: :super:

[ Dodano: Wto Paź 16, 2012 10:33 pm ]




Sisska - Pon Wrz 16, 2013 1:34 pm

ja "zachorowalam" na 3D




moniska - Czw Wrz 19, 2013 9:23 pm

A ja będę "produkować" zaproszenia sama :lol:
Myślę o czymś w stylu retro. Ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Blue89 - Pią Paź 11, 2013 8:14 pm

Nigdy nie dostałam zaproszenia 3 d
Gilgamesz - Nie Paź 13, 2013 10:53 pm

Jakby ktoś chciał to możemy odstąpić próbki zaproszeń od amelia wedding ( próbki nr 2 ). Odbiór w okolicy almy lub ronda solidarności lub w Konstantynowie :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group