Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Menu weselne - Kucharka na wesele

marchefka - Wto Mar 16, 2004 12:50 am
Temat postu: Kucharka na wesele
Jesli nie decydujecie sie na wesele w restauracji czy na tzw. kompleksową obslugę imprezy, to jakimi kryteriami kierujecie sie przy wyborze kucharki?
Bo ja dzisiaj wlasnie ustalalam ze swoja pania Hania menu i bardzo zalezalo mi na tym, zeby w potrawach nie bylo cebuli (bo mnie ten zapach doprowadza do szalu) - no i ona powiedziala, ze da sie to zrobic i ze tak doprawi potrawy, ze goscie nawet nie zauwaza. A ci, ktorzy lubia sledzie, beda mieli do wyboru np. sledzie w smietanie i w sosie slodko-kwasnym.
Czy wasze kucharki tez sa tak otwarte na wasze propozycje?

Asia - Wto Mar 16, 2004 11:53 am

Ja mam zamówionego kucharza. Ten pan przyjechał do nas z katalogiem zdjęć potraw, które proponuje - wybór ma ogromny. Rodzice zamówili własnie jego, bo wczesniej byli na weselu, które obsługiwał i bardzo im się podobało. Gotuje smacznie i przepięknie przybiera potrawy. Równiez jest otwarty na wszelkie nasze życzenia.
olenka - Wto Mar 16, 2004 4:57 pm

My mamy nasza p. Zosie. Praktycznie to było piwerwsze załatwione. Gotowi byliśmy zmienic termin gdyby jej nie pasowało:) na szczescie obyło sie bez takich. jedzonkiem p. Zosi zachwyciliśmy sie u mojej przyjaciółki na weselu juz dwa lata temu (wesele z góralem). Wiec wiedzielismy ze oprócz pyszności, jest barrrrdzo dobrze zorganizowana i ma młodą obsługe (Łosiu jest :) )

Na razie mamy zaklepany termin, oblany wiśniuweczka wlasnej roboty p. Zosi, a w czerwcu zaczynamy tworzyc liste sprawunków, menu i takie tam inne:)

aggna - Czw Lut 10, 2005 3:50 pm
Temat postu: Za ile i gdzie mozna wynajac kucharke na wesele??????
Czesc dziewczyny. Mam pytanie za ile i gdzie mozna wynajac kucharke?? Co prawda mam juz sale w restauracj ale od pewnego czasu zastanawiam sie z moim nazeczonym na zmiane restauracj na sale weselna. Slyszalam ze jest taniej zorganizowac na sali wesele niz w restauracji.
dagmara - Czw Lut 10, 2005 6:56 pm

Mam znajomą która organizuje wesela bierze od talerzyka chyba 22,- ale pewna nie jestem. daje listę zakupów lub robi wszystko za ciebie...polecam ją serdecznie byłam na kilku imprezach robiobnych przez tą panią i zawsze jestem zadowolona jak chcesz popam ci namiary. Z tym że jak dobrze pamiętam to większośćterminów na ten rok ma zajętych :lol:
Lucky - Sob Lis 19, 2005 5:54 pm

Asia napisał/a:
Ja mam zamówionego kucharza. Ten pan przyjechał do nas z katalogiem zdjęć potraw, które proponuje - wybór ma ogromny. Rodzice zamówili własnie jego, bo wczesniej byli na weselu, które obsługiwał i bardzo im się podobało. Gotuje smacznie i przepięknie przybiera potrawy. Równiez jest otwarty na wszelkie nasze życzenia.


Asiu bardzo Cię proszę czy mogłabyś podać mi namiary na tego kucharza?? :D
Jestem przerażona tym co się mówi o kucharkach: że trzeba pilnować bo kradną i wogóle
:(
No ale moja mama i teściu uparli się że z kucharzem będzie taniej i lepiej i wogóle więcej jedzenia, same ochy i achy:D

tylko powiedzcie mi czy rzeczywiście tak jest że to wychodzi lepiej i taniej??
My z moim D nie jesteśmy do tego przekonani, i z tego powodu wychodzą jakieś straszne awantury

Powiedzcie jak to rozwiązać?? :(
Bo przez tych kucharzy weźmiemy rozwód zanim się pobierzemy!!:)

iwonka_p-ce - Wto Sty 17, 2006 9:49 pm
Temat postu: KUCHARKA PILNIE!!!!! HELP!!!!!
Jestem z Pabianic i potrezebuje namiary na dobra i sprawdzona kucharke.
PROSZE O POMOC!!!!!

Z góry dziekuje
iwonka_p-ce

Alma_ - Wto Sty 17, 2006 11:41 pm

Olenka była bardzo zadowolona ze swojej kucharki, napisałam do niej maila z prośbą o namiary. Jak tylko dostanę odpowiedź to dam znać :)

Dziewczyny - jak macie jakieś namiary na sprawdzone kucharki to pomóżcie!

Iwonko, nie martw się, coś Ci znajdziemy :spoko:
I nie zakładaj nowego wątku, proszę... ;)

dagmara - Sro Sty 18, 2006 8:51 pm

A na kiedy ?? ?
Calinka - Sro Lut 15, 2006 9:13 am

Dziewczyny pomocy!!!!!!!!

Wczoraj myślałam, że mnie szlak trafi, w taki piekny dzień :evil: .

Wczoraj zadzwoniliśmy do naszej kuchary już umawiać menu a ona nam oświadcza, ze mają wesele w rodzinie tego samego dnia co my (12.08.2006)i niestety, ale nie bedą mogły się nami zająć :dead: :dead: :dead: . Tylko dziwne, że jeszcze miesiąc temu jak dzwonilśmy nic o weselu w rodzinie nie było wiadomo :evil: .
Nie będę się rozpisywać co sobie pomyslałam o tym wszystkim, bo nie wypada...
A więc zostalismy na lodzie i boje się że ciężko bedzie znaleźć jakąś solidną kobitkę.
Niby powiedziała, że pomoże kogoś podesłać, ale wiadomo kogo :( .
Ja chcę kogoś sprawdzonego!!!

POMOCY :beksa:

kryszka - Sro Lut 15, 2006 11:23 am

O matko, Calinko, strasznie współczuję. :glaszcze:


Zadzwonię do Olenki o namiary do ich kucharki, bo naprawdę jedzenie było bardzo dobre i przynajmniej z tej strony mogę ją z czystym sumieniem polecić. :)

Żaneta - Pon Lut 20, 2006 6:57 pm

Calinko wspólczuję :glaszcze: :glaszcze: :glaszcze: :glaszcze:
Calinka - Wto Lut 28, 2006 8:50 pm

Ufff....
Na szczęście znaleźliśmy już, sprawdzoną i nawet troszkę tańsza :30: .
A więc nie ma tego złego... :) .

Dotka - Sro Mar 01, 2006 8:47 am

Calinko to dobrze, że już znalazłaś nowe kuchareczki :D
adilodz - Sob Maj 06, 2006 4:35 pm

Witam wszystkich :)
Mam prośbę... Potrzebuję kontakt do kucharek i mam pytanko - ile kosztuje przygotowanie wesela przez kucharki. Bardzo proszę o pomoc...
Z góry dziękuję :)

cyri - Sro Sie 23, 2006 10:24 am
Temat postu: szukamy kuccharki na 14 lipca
witam szukamy jakiejś dobrej kucharki bo niestety nasza umówiona oznajmiła że nie pódzie itd. prosiłbym o jakieś info na tel kom(sms) wtedy się odezwe. bo w najbliżśzycm czasie nie będe miał dostępu do komputera
kryszka - Sro Sie 23, 2006 11:28 am

No to skoro info na telefon, to może by się ten numer przydał? :wink:

Od razu zaznaczam - ja nie mam namiarów, ale może inni by chcieli skorzystać.

cyri - Sob Sie 26, 2006 8:10 am

no racja mój błąd :) na szczęscie już net powrócił do mnie do domu więc mam stał dostęp. jakby co to przeglądam ten post. pozdrawiam
Joe_Black - Wto Sie 14, 2007 12:33 pm

No okiej

Pragnąłbym odświeżyc temat, ponieważ jesteśmy na etapie dobrej kucharki na wesele. Jeżeli ktoś takową "p. Zosię" zna byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

filmowiec - Sro Mar 19, 2008 11:52 pm

ostrzegam przed panem Markiem z Pabianic omijać z daleka
Ludek - Nie Kwi 06, 2008 11:39 pm
Temat postu: poszukuje kucharki na 13. wrzesnia 2008
prosze o sugestie, moze macie kogos poleconego...
no i szukamy jeszcze sali w miare mozliwosci duzej i nie drogiej. to raczej wesele wspolnotowe a nie z wielka pompa.

ile kosztuje wlasciwie wynajecie kucharki?

milenkaone - Pon Kwi 07, 2008 10:42 am

Znam dobrą kucharkę ale jest z Bełchatowa więc jak ktoś poszukuje z tych okolic to mogę dać namiar.
ava - Pon Kwi 07, 2008 2:29 pm

Ludek napisał/a:
ile kosztuje wlasciwie wynajecie kucharki?


W sumie to trudno powiedzieć, niektóre mają stałą ustaloną cenę, a u niektórych to zależy od ilości osób na weselu- moja kuzynka miała wesele na ok. 120-130 osób i kucharka wzięła 2400zł, a kuzyn miał wesele na ok. 170 osób i zapłacił coś koło 3600-3800zł. Także wychodzi co najmniej 20zł od osoby, to chyba nie jest tak drogo. Może dodam, że te ceny obejmowały wynagrodzenie nie tylko samej kucharki, ale także jej "pomocnic" (kelnerki, osoby "na zmywaku" itp.), oraz że ceny te dotyczyły okolic Piotrkowa Trybunalskiego i Bełchatowa.

Ludek - Pon Kwi 07, 2008 11:05 pm

dobra to juz podstawowe informacje mam, jesli chodzi o koszt kucharki.
ale potrzebuje jeszcze jakiejs namiary na kucharke z ekipa z Lodzi.

pomozcie ludziska...

Frotka - Pon Kwi 14, 2008 9:33 am

Ja co prawda rozmawiałam już z jednym Panem jest młody i to mi się podoba, bo zaproponował ciekawe dania nie ekstremalne i nie oklepane.
Jest to jedyna jak dotąd osoba z którą rozmawiałam (z polecenia znajomego), a chciałabym mieć porównanie.
Byłabym bardzo wdzięczna za podanie jakiegoś kontaktu do osoby, która również zajmuje się przygotowywaniem przyjęć weselnych.
Z góry wszystkim dziękuję. :padam:
Pozdrawiam.

gosc - Pon Kwi 21, 2008 8:26 pm

filmowiec napisał/a:
ostrzegam przed panem Markiem z Pabianic omijać z daleka

filmowiec a możesz podać przyczyny? Bo to tak jakoś maŁo profesjonalnie zabrzmiaŁo - nie bo nie i już? MaŁo przekonujące.

Anettka - Sro Cze 11, 2008 2:09 pm

filmowiec napisał/a:
ostrzegam przed panem Markiem z Pabianic omijać z daleka


Ja też jestem ciekawa przyczyn takiego stwierdzenia, bo ktos mi polecił Pana Marka z Pabianic a to stwierdzenia dało mi do myslenia.

evelinka - Nie Cze 15, 2008 3:14 pm

Co do ceny kucharki, to nas to kosztuje 25 zł od osoby.

A co do wypowiedzi filmowca, to rzeczywiście ciekawe czemu nie poleca tego Pana?

Anettka - Sro Cze 18, 2008 12:58 pm

Chyba nie doczekamy się odpowiedzi a szkoda
filmowiec - Czw Cze 19, 2008 4:03 pm

ok, nie lubi zbyt sie rozpisywac wiec krotko, on i jego ekipa byla na naszym weselu i co do samej obslugi to nie mozna miec zastrzezen bo bylo smacznie i sprawnie ale... bylo u nas na weselu piwo z nalewaka i pan Marek przed naszym przyjazdem sprzedawal miejscowym to piwo, malo tego pozniej w trakcie wesela tez...wogole to na poprawinach okazalo sie ze zostalo bardzo malo jedzenia... a pod koniec wesela bylo full...wyparowalo?...takze pan Marek z Pabianic zapewnil mi super humor na poprawinach...
Anettka - Czw Cze 19, 2008 9:42 pm

Fajnie, że się odezwałeś. Wcale się nie dziwie, że masz takie zdanie na temat Pana M. Nie rozumiem jak można zrobić cos takiego....chyba dam sobie spokój. A jeśli mogę się spytać to dawno mieliście wesele???
Jeszcze mam pytanko. Czy ktos miał kucharki z okolic Tuszyna??

filmowiec - Czw Cze 19, 2008 10:00 pm

rok temu, takze zdecydowanie go odradzam bo to straszny cwaniak... mi sie w glowie nie miescilo ze w takim szczegolnym dniu ktos moze odwalic takie numery ale ludzie sa tylko ludzmi...
evelinka - Pią Cze 20, 2008 11:40 am

Mnie to już chyba nic nie zdziwi... Każdy chce zarobić na Młodych ile się tylko da :zly:
filmowiec - Pią Cze 20, 2008 4:05 pm

zarobic ok...kazdy chce ale nie w taki sposob
evelinka - Pią Cze 20, 2008 9:28 pm

O to mi właśnie chodziło
Anettka - Pon Cze 23, 2008 8:51 am

Czy ktoś mógłby polecić mi jakąś kucharkę z Łodzi lub okolic. Jestem na etapie szukania i okazuje się że to ciężka sprawa:(
kancia5 - Pon Cze 30, 2008 1:55 pm

Ja też od dzisiaj zaczynam poszukiwania sali, kucharek itp. Dlatego i ja dołączam się do prośby o podanie mi namiarów na dobre i sprawdzone kucharki Powiedzcie mi również ile na chwilę obedną bierze kucharka wraz z obsługą od talerzyka, gdy w planach jest przewidziane, że wesele będziemy mieli na ok. 120 osób.
Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi

Joanna i Artur - Czw Lip 03, 2008 7:47 am

25 zł od osoby? strasznie drogo, zwłaszcza przy dużym weselu. i powiem, ze nie wszyscy chcą za wszelką cenę zarobić na młodych i naprawdę nie wszyscy kucharze są tacy sami

[ Dodano: Czw Lip 03, 2008 8:55 am ]
mój mąż jest kucharzem na weselach, a ja mu pomagam. i powiem szczerze, ze bardzo często jest tak, ze to młodzi, a zwłaszcza ich rodzice są nie w porządku. ja wiem, ze to jest ich wielki dzień. sama niedawno mialam swoje wesele. ale nie znoszę jak ktoś od początku traktuje nas jak złodziei. i bardzo żadko zdarza się, że ktoś wogóle po weselu powie słowo dziękuję. ale tak to już jest

ava - Czw Lip 03, 2008 2:08 pm

Już wyżej pisałam o wynagrodzeniach kucharek w moim regionie- zapomniałam tylko dodać, że dotyczy to wesela z poprawinami :)
marysia - Pią Lip 04, 2008 10:57 am

ja swojej kucharce płace 23zł od osoby ale uprzedzała mnie że cena może wzrosnąć o złotówkę może nawet dwie (ale nie więcej) bo do wesela było wtedy jeszcze dwa lata jak się umawialiśmy. Nawet jeżeli będzie 25zł to uwazam że to nie jest wygórowana cena na ślub i poprawiny plus obsługę kelnerów. Na pewno to wychodzi taniej niż płacić za jeden dzięń 140zł w jakiejś resteuracii :roll:
Anettka - Pią Lip 04, 2008 11:15 am

Mi się wydaje, że 25 zł to teraz taki standard. Ja jestem po rozmowie z kilkoma kucharkami i przede wszyskim ceniły sie na 25 zł nawet czasem wyżej. Ja też będe płacić około 25 zł z poprawinami i wydaje mi się że to niedrogo.
Audiolka - Wto Lip 08, 2008 9:40 am

My płacimy 21 zł z poprawinami(kucharka jest sprawdzona-byliśmy na weselu na którym gotował i było pysznie :mrgreen: :mrgreen: )
Anettka - Wto Lip 08, 2008 1:38 pm

To rzeczywiście nie dużo i to razem z poprawinami...a czy to jest kucharka a raczej Pan kucharz z Łodzi??
kancia5 - Sro Lip 09, 2008 2:18 pm

Mam wielką prośbę o namiary na priv na dobre i sprawdzone kucharki, bo pani, która robi wesela, a ją znam jest niedostępna (pewnie na urlopie), a czas nagli, bo wesele już 4.07.09 więc na kucharkę już ostatni dzwonek.
Z góry dziękuję

Audiolka - Sro Lip 09, 2008 9:18 pm

Anettka napisał/a:
To rzeczywiście nie dużo i to razem z poprawinami...a czy to jest kucharka a raczej Pan kucharz z Łodzi??


jak to było do mnie:) to nie z łodzi-ale bez problemu dojeżdża.Nie piecze nam ciast i tortu(robi to ktoś inny) ale za to będzie sama robić pierogi,gołąbki,kluski śląskie i inne smakowitości :) :)

Kasia78 - Czw Lip 17, 2008 11:53 am

filmowiec napisał/a:
ostrzegam przed panem Markiem z Pabianic omijać z daleka

Cześć właśnie jestem na etapie poszukiwań kucharki i dostałam namiary na Pana Marka z Pabianic. Czy ktos jeszcze mógłby sie wypowiedzieć na jego temat Z góry bardzo dziekuje.

kancia5 - Czw Lip 17, 2008 12:19 pm

A ja znalazłam sprawdzone kucharki za 22 zł z tortem i ciastami, ze sprzątaniem po sobie. Jestem strasznie zadowolona.
Anettka - Czw Lip 17, 2008 2:52 pm

Szczęściara :) A ja już mam dosyć szukania kucharek..i nadal nic nie mam :( a czas nagli
kancia5 - Pią Lip 18, 2008 8:03 am

A kiedy masz wesele? Jak chcesz to mogę Ci podać pare numerów na priv
Anettka - Pią Lip 18, 2008 8:34 am

Dzieki ?lub mam 29.08.2009

[ Dodano: Pią Lip 18, 2008 9:39 am ]
A tak w ogóle tak sie zastanawiam jak to jest z godzinami pracy kucharek. Do której sa na weselu i do której na poprawinach ?? Mi jedna powiedziała, że na weselu są do 4 a na poprawinach do 19 to dobrze??

ava - Sob Lip 19, 2008 5:28 pm

Nie wiem jak jest na weselu, ale na 99% poprawin, na których byłam, kucharki i kelnerki były do 21.00, raz tylko do 19.00 (ale wtedy na poprawinach były tylko 2 dania ciepłe).
anielka79 - Czw Sie 07, 2008 8:57 am

mnie ktos polecil p.Zosię z Pabianic. Od kilku lat obsługuje Sylwestra w Sali OSP w Pabianicach. Ale niestety nigdy nie byłam na weselu, przygotowanym przez tę panią. Może ktos cos wie??:/
Kalina81 - Wto Sie 19, 2008 12:35 pm

a ja znalazłam kontakt z kucharzem, który gotuje na Łaskowicach. miało być tam wesele, ale skoro udało mi się dogadać z tamtejszym kucharzem to jednak poszukamy sali bez obsługi.... moze jakieś OSP? strasznie się cieszę..... może uda nam się jeszcze coś znaleźć fajnego na 2009, a jak nie to 2010 też będzie dobrze. koszty nam bardzo zleciały o ogólnie jest super. muszę tylko jak najszybciej ustalić termin i zarezerwować go u kucharza.
sylweczka_85 - Nie Sie 31, 2008 7:42 pm
Temat postu: kucharki w łodzi
Cześć wszystkim potrzebuje podpowiedzi planujemy nasz ślub na przyszły rok i poszukujemy kucharek godnych polecenia piszcie prosze jeśli macie jakieś namiary :)
Kalina81 - Sro Wrz 03, 2008 6:30 am

jak szlaleć to szaleć... już mamy listę gości - 170 osób i jeszcze co chwila komuś się coś przypomina. świetnie szkoda tylko że nie mamy sali!!! gdzie ja znajdę salę na 170 osób!!!!!
kryszka - Sro Wrz 03, 2008 8:03 am

Kalina81 - a czytałaś posty o salach na działkach? http://forum.wesele-lodz....ght=dzia%B3kach
albo wątek o sali na ok. 200 osób http://forum.wesele-lodz....ght=dzia%B3kach ?

spek - Sro Wrz 03, 2008 10:52 pm
Temat postu: Potrzebna kucharka kucharz na 01.08.2009
Witam razem z przyszłą zoną :) Szukamy kucharki kucharza na wesele około 140 osób znaleźliśmy już jedną kucharkę która ma firmę kateringową i powiedziała 140zł od talerzyka razem z poprawinami bez stołu wiejskiego poza tym już nic nas nie interesuje lecz wydaje nam się że 140zł to zdecydowanie za drogo i taniej wyjdzie jeśli to my kupimy wszystkie potrzebne produkty :-? bardzo prosimy o wasza pomoc co o tym sądzicie :]
Kalina81 - Czw Wrz 04, 2008 6:14 am

polecam ci mojego kucharza. jest prawdziwym zawodowcem w swoim fachu, a do tego można się z nim dogadać co do ceny. więcej jeżeli jesteś zainteresowany na prv
niesia2708 - Pią Wrz 19, 2008 10:22 pm

Moja kucharka w chwili obecnej bierze 18 zł i powiedziała że cena może wzrosnąć 1-2 zł.Piecze nam ciasta i tort :) "W cenie" są 2 kucharki i kelnerki-trzeba tylko pomoc przed weselem zapewnić i kogoś do zmywania
mag1101 - Pon Wrz 22, 2008 9:49 am

Audiolka, Niesia a mogłybyście dać jakiś namiar na te kucharki? Bo my nic nie możemy znaleźć, a ceny zaczynają się od 30 zł od talerzyka, a i tak nie sa to sprawdzone osoby...
Audiolka - Pon Wrz 22, 2008 12:17 pm

jeśli ktoś chce namiary na moją kucharkę to proszę pisać na pw:)
Pań jest 6 i wszystko robią same :) naprawdę mogę szczere polecić ;)

rene244 - Wto Paź 14, 2008 9:13 am

witam serdecznie. Poszukuję dobrych i sprawdzonych kucharek na dzień 05.09.2009
dusiak - Nie Paź 19, 2008 12:51 pm

Witam serdecznie!
Poszukuje sprawdzonych kucharek na 18 lipca 2009!!! Bardzo prosze o pomoc. Wesele bedzie na okolo 170 osob. Z gory dziekuje. Moj numer gg 7659544

Sylwiam - Pią Paź 31, 2008 1:22 pm

Witam!

Z czystym sumieniem mogę polecić P. Tereskę. Jej numer tel. ....
Ma swoje sprawdzone menu, ale jest też otwarta na propozycje zamawiających. Polecam!

edi: usunęłam nr tel - namiary podajemy na prv
Sajonara6

mira77 - Nie Lis 02, 2008 9:04 pm

Witam też poszukuję dobrego kucharza lub kucharki,sali no i orkiestry,więc jak możecie to proszę o rady.Co prawda ślub za półtora roku ,ale wiem że są problemy więc błagam ;) )
rene244 - Pon Lis 03, 2008 8:04 am

Kalina, dziękuję ci bardzo. W piątek podpisaliśmy umowę z p.Arturem i jesteśmy bardzo zadowoleni. Konkretnie, rzeczowo, profesjonalnie i niedrogo. Zależało mi bardzo, zeby na weselu, choć organizowanym w sali osp był zachowany wysoki standard. nie wyobrażam sobie kelnerek w fartuchach biegających od stołu do zmywaka, dekoracji stołów z marchewki itp. a przede wszystkim nie wyobrażam sobie, żebym po poprawinach miała sama, czy ktokolwiek z mojej rodziny zmywać gary i sprzątać salę.
no, to została nam jeszcze tylko orkiestra.

Dodano: Pon Lis 03, 2008 12:25 pm
sylwiam! tobie to ta p.Tereska płaci za reklamę, że tak wszędzie ją wpisujesz i podajesz numery telefonów?

adi87a - Czw Lis 20, 2008 10:54 pm

Ma ktoś numer telefonu do sprawdzonych kucharek z Pabianic i okolic? Proszę o szybka odpowiedź.
Kalina81 - Sro Lis 26, 2008 10:54 pm

czasu jeszcze nam dużo zostało, ale już praktycznie ustaliliśmy menu. wszystko jakoś idzie powoli, ale do przodu. nasz kucharz chyba już ma mnie dość :wink: ale uważam, że jedzenie jest bardzo ważne. cieszę się, ze już tyle załatwiliśmy, i że pan potrafi sprostać naszym oczekiwaniom
Emilcia - Sob Sty 03, 2009 10:01 am

dziewczyny prosze o pomoc szukam kucharek na wesele sprawdzonych prosze pomóżcie
Kalina81 - Nie Sty 11, 2009 6:54 pm

Emilcia, polecam ci mojego kucharza.... jak chcesz to doaj znać, wyślę ci namiary na prv
Sylwiam - Czw Sty 15, 2009 2:27 pm

Jak już gdzieś wspominałam, pracowałam parę lat dorywczo jako kelnerka, więc mam kilka namiarów na sprawdzone kucharki, np. P. Tereska z Konstantynowa Łódzkiego, P. Halina z Górki Pabianickiej, czy firma cateringowa z Sieradza. Zainteresowanym mogę przesłać namiary i więcej informacji. Pozdrawiam.
agneska44 - Pon Sty 19, 2009 5:21 pm

to ja polecam pania ktora robila wesele u mojej siostry ... a u mnie bedzie za rok :lol:
dla mnie bomba bo nie musze szukac osobno nikogo na zmywak ani do obslugi ... zakupy i dekoracja sali tez mnie nie obchodza ... wiec przed weselem moge w spokoju piekniec :razz:

rene244 - Wto Sty 20, 2009 4:18 pm

no właśnie. nie wyobrażam sobie, żebym na własnym weselu musiała się martwić o cokolwiek. albo organizować wszystko z osobna. ja zamówiłam wszystko razem i jestem przekonana, że po pierwsze wcale nie wyjdzie mnie to drożej, a po drugie że wszystko będzie naprawdę dopięte i dopilnowane bo przygotowuje to osoba, która sie na tym zna.
cud miód - Wto Sty 27, 2009 9:20 am

WITAM WSZYSTKIM , BARDZO PILNIE POSZUKUJE KUCHARKI NA WESELE NA 17 PAZDZIERNIK 2008 MOZE KTOS COS WIE . :(
Oleńka158 - Wto Sty 27, 2009 7:43 pm

Poszukuje kucharek na 4.09.2010 zależy mi na kimś sprawdzonym, proszę o pomoc:) pozdrawiam
Kasia22 - Sro Sty 28, 2009 10:21 am

witam:)
Ja również mam prośbę, wesele mamy 19.09.09 i wszystko już załatwione jednak nie mamy tego co najważniejsze-KUCHAREK,
jeżeli macie jakieś kucharki z Pabianic i okolic to bardzo proszę o kontakt
bardszo mi zależy!

kryszka - Czw Sty 29, 2009 7:31 pm

cud miód napisał/a:
WITAM WSZYSTKIM , BARDZO PILNIE POSZUKUJE KUCHARKI NA WESELE NA 17 PAZDZIERNIK 2008 MOZE KTOS COS WIE . :(

Chyba na 2009 rok?

I nie pisz proszę dużymi literami.

dagmarra85 - Nie Lut 08, 2009 12:25 pm

cześć wszystkim
dziewczyny błagam o pomoc bo wszystko nam sie wali :? z pewnych przyczyn musieliśmy zerwać umowę z salą i panem który miał zrobić nam przyjęcie weselne i prawdę mówiąc znowu zaczynamy wszystko od początku a czas niestety pędzi do przodu :(
Jeśli macie jakiś sprawdzonych kucharzy (najlepiej z całą obsługą) to błagam podeślijcie nam namiary . Tylko bardzo prosimy o kogoś naprawdę sprawdzonego bo nie chcemy niemiłych niespodzianek .
Z góry wszystkim dziękujemy .

agneska44 - Czw Lut 12, 2009 8:01 am

rowniez wysylam :)
my mamy to szczescie ze nasze wesele przygotowuje pani u ktorej bawilismy sie na sylwestra (a teraz bedziemy na balu karnawalowym) wiec mielismy okazje zobaczyc jak to wyglada w praktyce ... uznalismy ze tak jest bezpieczniej ;) ... dlatego jak ktos jeszcze bedzie chcial sprawdzona osobe to zapraszam na prv :)

Kalina81 - Sro Lut 18, 2009 8:19 pm

zgadzam się z tobą, grunt to sprawdzona obsługa.
RKB - Sro Lut 18, 2009 9:05 pm

Ja mam kucharkę wraz z całą obsługą (pomoce i kelnerki) ze Szczercowa, jest sprawdzona bo bylam na kilku weselach i jedzenie było świetne. Sama zamowilam ta kucharkę. Koszt usługi (kucharka, pomoce i kelnerki) na wesele na 150-180 osób to 4000 zł. Powiedziała że cena nie ulegnie zmianie, a wesele mam w sierpniu 2010 r. Niestety z tego co wiem to dużo terminów w obleganych miesiącach już ma zajęte (na pewno cały sierpień i wrzesień)
rene244 - Pon Mar 02, 2009 5:55 pm

zamówiłam u mojego kucharza catering na imprezę w ten weekend i muszę wam powiedzieć, że jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona. półmiski przyjechały gotowe, wszystko pyszne, świeże i wyglądało pięknie. gorące jedzonko, tez było pyszne i w bardzo dużych ilościach. teraz już wiem, że to był bardzo dobry wybór na wesele. i święta tez mam z głowy, bo p.Artur mi wszystko przygotuje :lol:
meneso - Wto Mar 10, 2009 8:45 pm

szukam kontaktów ze sprawdzonymi kucharkami (kucharzami ) z okolic Łodzi
wesele mam w 04.2010 w OSP Pabianice

calipso1000 - Sro Mar 25, 2009 9:29 pm

witam potrzebuję namiaru na dobrą i sprawdzoną obsługę. z góry dziękuję za namiary na prv

[ Dodano: Wto Mar 31, 2009 8:20 am ]
wszystkim za namiary bardzo dziękuję, zdecydowaliśmy się na p.Artura. śliczne stoły, fajne podejście do klienta, duża praktyka, no i cena.... wesela już od 70 zł.

[ Dodano: Wto Mar 31, 2009 8:21 am ]
w tej cenie jest naprawdę dużo jedzenia.

pabloz7 - Sro Kwi 15, 2009 11:10 am

Witam,

poszukujemy dobrej i sprawdzonej ekipy gotujacej wraz z obsluga wesela na 18.09.2010 w Łodzi , wszelkie informacje i namiary prosze kierowac na prv

z gory wszykim dziekuje

bunia22 - Wto Maj 05, 2009 6:19 am

witam
poszukuje pilnie kucharki z ekipa(kelnerki)na 29.08.2009 moze macie kogos godnego polecenia a niedrogirgo i oczywiscie co dobrze szykuje wszystko?
Prosze o pomoc z gory dziekuje interesuja mnie z łodzi :cry:


[ Dodano: Wto Maj 05, 2009 7:22 am ]
poszukuje pilnie kucharki lub kucharza z pelna obsluga na 29.08.2009 na wesele.
moze macie kogos godnego polecenia i niedrogiego jak co to piszcie na priv lug gadu.
z gory wam dziekuje

rene244 - Wto Maj 05, 2009 5:50 pm

nie ma co płakać, dzwoń do Pana Artura, może coś poradzi.... fakt, że czasu mało a sierpień to naprawdę oblegany miesiąc. Trzymaj się i powodzenia
bunia22 - Wto Maj 05, 2009 8:48 pm

dzieki serdecznie
postaram sie cos znalesc

pozdrawiam

anita433 - Wto Maj 12, 2009 11:23 am

poszukuję sprawdzonej obsługi na wesele na 18.09.2010r. Nie sądziłam, że tak trudno jest znaleźć kucharkę. Pomóżcie!!! :(
buziaczek85 - Wto Maj 12, 2009 1:27 pm

heej blagamy wszystkich o pomoc mamy wesele w sierpniu i szukamy sprawdzonych kucharzy/kucharek najlepiej z pelna obsluga .... wesele chcemy zrobic na dzialkach wiec jakby ktos mial kogos godnego polecenia to bysmy byli bardzo wdzieczni ...
z gory wszystkim dziekujemy

[ Dodano: Wto Maj 26, 2009 9:38 am ]
dzięki wszystkim za namiary , a szczególnie agneska44 dla Ciebie :) odnośnie sali , jedzonka i wystroju mamy wszystko załatwione :) tylko jeszcze problem z orkiestrą :(
pozdrawiamy i buziaki

magdalenka - Pon Cze 01, 2009 9:47 pm

Witam was gorąco
mam nadzieję że mi pomożecie!!!
26 czerwca 2009 (piątek) mam slub cywilny i PILNIE potrzebuje kucharki na ten dzień. Miałam wcześnie umówioną kucharkę ale właśnie mi zadzwoniła i powiedziała że niestety nie może mi pomóc i gotować na przyjęciu. BŁAGAM was o jakieś namiary do kucharek sprawdzonych:). Mam nadzieję że pomożecie mi mam mało czasu i dlatego się tak denerwuję
.

Kalina81 - Wto Cze 02, 2009 5:07 am

to szczyt wszystkiego, zeby kucharka zrezygnowała na niecały miesiąc przed! to straszne jacy ludzie są nieodpowiedzialni, ja nie wyobnrażam sobie nawet czegoś takiego. namiary wysyłam na prv
magdalenka - Wto Cze 02, 2009 8:22 am

bardzo Ci dziękuje kalinko mam nadzieję za uda mi się coś załatwić i masz rację kucharka nieźle mnie załatwiła ale co poradze teraz musze szukać kogoś na "gwałt":)
Jesli jeszcze ktoś ma jakieś namiary na dobre kucharki kucharzy to prosze jeszcze podawać na priv:).

sylwia20.09 - Wto Cze 02, 2009 9:47 pm

Witam wszystkich,
Ja również szukam kucharki na wesele - sierpień 2010 (prawdopodobnie 28.08.2010). Wesele będzie w Łasku lub okolicy. Przeczytałam wiele pozytywnych opinii na temat Pana Piotra - możecie przesłać mi kontakt do niego? Jeśli znacie jakieś sprawdzone kucharki, proszę o kontakt. Jeśli znacie też dobry zespół, również proszę o kontakt na priv.
Bardzo dziękuję i pozdrawiam :)
Sylwia :P

[ Dodano: Czw Cze 04, 2009 8:14 pm ]
oczywiście chodziło mi o Pana Artura 8) , nie o Piotra - na razie jest głównym kandydatem :wink:

[ Dodano: Czw Cze 04, 2009 8:24 pm ]
niesia2708, cześć, czy mogłabyś podać namiary na twoją kucharkę, cena faktycznie jest atrakcyjna. czy jedzenie jest dobre? ogólnie jakie masz wrażenie i opinię na temat kucharki i obsługi?
dziękuję za odp. :)

noemi - Sob Cze 06, 2009 8:25 pm

Witam wszystkich
Ja mam ślub pod koniec czerwca...i szukam kucharki :cry:
Czy mógłby mi ktoś przesłać jakieś namiary?
Byłabym bardzo wdzięczna...

kryszka - Nie Cze 07, 2009 10:40 am

Prośby o namiary na kucharki proszę kierować bezpośrednio na priv do osób, które takie namiary posiadają!
rene244 - Wto Cze 09, 2009 1:52 pm

Przepraszam, a skąd dziewczyny mają wiedzieć kto ma namiary na obsługę? Ja sama dostałam namiar po poście w tym wątku, i nie wiedziałabym do kogo mam napisać. Moim skromnym zdaniem jak ktoś szuka obsługi, to powinien właśnie tu o tym pisać, a namiary wtedy można mu przesłać na prv.
Pusiak - Wto Cze 09, 2009 1:56 pm

Własnie po to prosimy, żeby informacje, że sie wynajęło kucharkę xyz zamieszczac w odpowiednich watkach - wtedy, gdy ktos przeczyta temat w celu uzyskania szukane informacji natrafi na osobe, która może udzielić informacji na ten temat :)
Ivonka - Wto Cze 09, 2009 3:12 pm

Witam
Mam gorącą prośbę do wszystkich mających jakiekolwiek namiary na sprawdzone kucharki/kucharzy o podzielenie się tą informacją...
Z góry bardzo dziękuje
Ślub mam pod koniec września

rene244 - Sro Cze 10, 2009 1:31 pm

to po co ten wątek? moim zdaniem jak ktoś szuka to wpisuje tutaj, że szuka a jak ktoś ma kogoś godnego polecenia, to wysyła namiary na prv. z takich postów składa się ten temat, no chyba że jestem w błędzie...
Pusiak - Sro Cze 10, 2009 1:40 pm

Wątek jest po to, żeby wyrażić opinię na temat kucharki, która sie miało na weselu, ewentualnie podyskutować, czego sie od takiej kucharki oczekuje :)
Ivonka - Pią Cze 12, 2009 4:14 pm

Mam jeszcze pytanie czy ktoś miał styczność z p. Zosią z Pabianic? Będę wdzięczna za wszystkie opinie
filmowiec - Pią Cze 12, 2009 9:04 pm

jesli pani Zosia trzyma z panem Markiem to przestrzegam i to mocno
asia12345 - Sob Cze 13, 2009 11:26 pm

Witam
Proszę podajcie namiary na priv na jakieś dobre kucharki, najlepiej z własną obsługą- nie chciałabym szukać kogoś przypadkowego. Bardzo dzięki za pomoc

Kalina81 - Pon Cze 15, 2009 9:50 am

i już po.... dziękuję serdecznie Panu Arturowi i jego zespołowi, było suuuuuuper!!!! jedzenie było przepyszne, w ilościach nie do przejedzenia, pięknie wszystko wyglądało. Dziewczyny które zdecydowały się na Pana Artura mogą spać spokojnie, wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. więcej napiszę jak ochłonę po tym wszystkim.
karwasia - Sro Sie 19, 2009 12:47 pm

witam wszystkich,
bardzo zależy mi na jakichś numerach kontaktowych do kucharek i pomocy, które biorą na siebie całość gotowania i przyrządzania potraw wraz z obsługą kelnerską oraz sprzątaniem, zakupy produktów oczywiście biorę na siebie.
Nie ukrywam, że chodzi mi o sprawdzone osoby i takie, które nie mają zbyt wygórowanych cen. Z góry dziękuję, proszę o kontakt na priv.

madzia198887 - Czw Sie 27, 2009 5:56 pm

Ja wam mogę dać kontakt do dobrej i taniej kucharki i obsługi piszcie na gg 10998871
majkaikacper - Sob Wrz 26, 2009 3:44 pm

cześć, ja mam namiary na świetnego kucharza z łodzi jak coś to piszcie na gg5148373
viktoria - Czw Paź 01, 2009 11:14 am

Poszukuję dobrego zespołu obsługi. Wiecie jakie są ceny takich usług?
rene244 - Czw Paź 01, 2009 7:49 pm

dzwoń do Pana Artura! lepszej obsługi nie znajdziesz
viktoria - Nie Paź 04, 2009 8:05 am

Dziękuję wszystkim za namiary do waszych zespołów organizujących wesele. Ostatnie 3 dni spędziłam na kontaktach z kucharkami i kucharzami i postanowiłam podzielić się z Wami moją wiedzą w tym temacie. Pierwszą Osobą z którą się kontaktowałam była Pani Dorota. Rzeczowo, konkretnie uzyskałam wszystkie niezbędne informacje. Specjalizuje się jednak w weselach robiąc swoje zakupy (cena za oferowane menu dość wysoka). Zgodziła się jednak zrobić wesele z moimi zakupami (tylko taka opcja mnie interesuje). Cena bardzo wysoka za taka usługę. Plus, dekorują w cenie salę. Więc szukałam dalej. Skontaktowałam się z Panią reklamującą się na forum z Rawy Mazowieckiej. Cena również wysoka, do tego dojazd z Rawy więc nie wiadomo jak to to ułożyć, wesele zaczynają robić od środy co dla mnie trochę za wcześnie, bo sale z reguły odbiera się w czwartek (przynajmniej te sale, które mnie interesują). Pani Tereska... eh, odniosłam wrażenie, że robi łaskę, że robi wesela. Cena umiarkowana natomiast dla mnie odpada całkowicie bo po weselu trzeba samemu sobie posprzątać. Pan Grzegorz, widać, że prawdziwy profesjonalista, ale cena KOSMICZNA. Co mnie zastanowiło, żadna z tych osób zajmujących się organizacją wesel nie zgodziła się, aby na chwilkę podjechać na salę przed organizowana impreza i zobaczyć jak wygląda ich praca. Żadna też nie dysponuje, przynajmniej do tej pory nie dostałam żadnych zdjęć, więc podpisując umowę kupuje się niejako kota w worku. Na sam koniec trafiłam do Pana Artura. Zaintrygowała mnie cena, najniższa z dostępnych. Do wyboru ogromne menu, świetne pomysły, wariant z zakupami i bez zakupów do wyboru bez żadnego problemu, świetnie przygotowane materiały do pokazania klientom i fajna strona internetowa na której można się wszystkiego dowiedzieć. Profesjonalny zespół współpracowników. Jednym słowem strzał w dziesiątkę. Oczywiście biorę też pod uwagę Wasze wypowiedzi na forum o jego pracy, bo widzę, że dziewczyny są bardzo zadowolone, a o pozostałych osobach poza reklamą niewiele można się dowiedzieć. Jedyny mały minus - pan Artur nie piecze ciast, jednakże ma sprawdzone miejsca gdzie po przystępnych cenach można ciasto zakupić. W tym tygodniu jadę podpisać umowę jak tylko zarezerwuję termin sali, bo najpierw szukam obsługi, a terminów na salach bez obsługi jest całe mnóstwo. Na pewno wszystko uda mi się dopasować.
anielka79 - Nie Paź 25, 2009 6:26 pm

Iwonka,
u nas na wesele gotowała p. Zosia z Pabianic (polecana przez wynajmującgo sale OSP w Pabianicach-obsługuje tam Sylwestra od kilku lat). Nie wiem, czy to ta sama Zofia, ale tę naszą zdecydowanie odradzam. Pierwszy kontakt OK, była chetna, otwarta na propozycje, zrobila dobre wrazenie...im blizej wesela zaczela marudzic, ze to za duzo, ze tego nie zrobi, ze musi byc tamto...itp. Jedzenie smaczne, trzeba przyznac, ale samo podanie jedzenia fatalne...po "reprymendzie" na poprawinach sie poprawila i bylo znacznie lepiej niz na weselu, szkoda ze byla wowczas juz tylko czesc gosci. Wniosek taki, ze jako kucharka OK, ale trzeba ja przypilnowac, jasno okreslic co, jak i kiedy (u nas poprzestawiala dania), najlepiej na pismie:)

viktoria - Czw Paź 29, 2009 8:18 pm

ja nie wyobrażam sobie, żebym miała cokolwiek niedociągnięte, zwłaszcza na weselu. Mam nadzieję, ze mój Pan Artur spełni wszystkie moje oczekiwania.
Aleksandra35 - Sro Gru 02, 2009 10:06 pm

poszukuję kucharki na wesele i nie mam pojęcia jak sie za to zabrac , macie może jakies sprawdzone panie bądź panów kucharzy .Prosze po pomoc :) z góry dziekuję

[ Dodano: Sro Gru 02, 2009 10:07 pm ]
czy mozecie mi podac namiary na tego pana Artura?

sylwekk - Sro Sty 06, 2010 9:32 pm

poszukuje opinii o kucharce p. Zuchorze z Głowna
acichowicz - Pon Sty 11, 2010 7:05 pm

sylwekk napisał/a:
poszukuje opinii o kucharce p. Zuchorze z Głowna


Nie polecam. Była na weselu u mojej siostry. Jedzenie bardzo przeciętne, podane nieestetycznie, słaba obsługa.

szakilka - Pią Sty 15, 2010 12:03 am

Ja byłam na weselu u mojej siostry który organizowała "firma" czyli dwóch kucharzy i kilka kelnerek, jakaś nowa podobno ale mnie się bardzo podobało. Panowie wymyślili dosłownie cudeńka, pyszne i fajnie podane, jak chcecie to dam namiar na PW. :)
Małgoś - Czw Sty 21, 2010 7:58 pm

Witam. czy ktos moze korzystal z uslug przesympatycznej Pani Mielcarek - kucharki ze Skierniewic: poznalam ja na Źródłowej jak przygotowywala wesele. Prosze o jakiekolwiek opinie na jej temat. Dzieki
szakilka - Pią Sty 22, 2010 1:06 pm

W związku z zainteresowaniem moim postem, podaję mój numer gg 1230688, bo ja chyba nie do końca potrafię obsługiwać tą skrzynkę :(
Małgoś - Sob Sty 23, 2010 6:04 pm

ludki ludki ... ratunku !! podajcie mi jakie snamiary na fajne kucharki niedrogie, bo normalnie załamka ... co dzwonie to termin zajety i zajety i juz nie wiem ile wczesniej trzeba zamawiac, zeby termin byl wolny. Wesele mamy 21 sierpnia 2010 aaaa ratujcie. Piszcie na priva badz na gg: 3379670. Dzieki i pozdrawiam
Anitka_Darek - Wto Sty 26, 2010 1:08 pm

Witam,
My mamy kucharkę z Gościmowic p.Zosię.Ja nie jadłam nic przygotowanego przez tą Panią ale moja mama próbowała i jest zachwycona.Poza tym rozmawiałam już z parą której przygotowała przyjęcie.Byli bardzo zadowoleni.Pani konkretna,sympatyczna i chyba niedroga.20parę złotych od osoby.Wesele na 180 osób.W cenie oczywiście pieczenie ciast i tortu,kelnerki(7),i dwie pomoce w kuchni.Widać ze pani nie lubi marnować jedzonka dlatego na poprawinach zaproponowała pierożki z mięska z weselnego rosołu :) to mi się bardzo spodobało.Jeśli ktoś chce namiar to pisać :)

tulipan87 - Wto Sty 26, 2010 8:18 pm

Anitka_Darek napisał/a:
My mamy kucharkę z Gościmowic

A my z Lutosławic, nie wiem może się mylę ale to chyba te same okolice. Nasza też przetestowana na weselu w rodzinie. Jedzenie robi pyszne, proponuje "nowości" i dania jeszcze nieoklepane, no i nie marnuje produktów. Również piecze ciasta i tort( nie wszystkie kucharki to robią). Cenę uzgodniliśmy na 24 zł/os.

Anitka_Darek - Wto Sty 26, 2010 8:53 pm

Gościmowice są koło Srocka
3milcia - Sob Lut 06, 2010 12:55 pm
Temat postu: potrzebuje kucharki
hej

Mam problem, bo moja kucharka nie może mojego wesela "obsłużyć" :cry:
PROSZE WAS BARDZO POMOŻCIE podajcie mi jakieś namiary na kucharkę/kucharza najlepiej z "pomocnikami" na wrzesień 2010 na wesele i poprawiny w Łodzi

[ Dodano: Nie Lut 07, 2010 9:15 am ]
Dziś niedziela a do wtorku :( musze podjąć ostateczna decyzję o sali(w sumie ładna i estetyczna) a nie mam kucharki nadal, bo poprzednia się "wycofała" :cry:
Niby jestem umówiona z P Dorotą, ale nie wiem czy to wypali, bo ona ma juz "swoja" sale juz gotowa przystrojona i tanio, narazie oferta wygląda kusząco, ale jeszcze tej sali nie widziałam

Wiec bardzo PROSZE o namiary na jeszcze innych kucharzy/kucharki
Najlepiej na fona (esy) 518713400 ;) bo teraz jadę do szkoły a później praca...praca


Z góry dziękuję za namiary, jakie juz dostałam i jakie mam nadzieje jeszcze dostać :wink:

jarek102 - Sob Kwi 17, 2010 2:13 pm

We wrześniu mamy wesele, prośba o namiary na sprawdzone kucharki na wesele organizowane na sali działkowej
Dzięki :)

[ Dodano: Sob Kwi 17, 2010 3:18 pm ]
numer gg 7590871

[ Dodano: Sob Kwi 17, 2010 3:23 pm ]
jark1@onet.pl

3milcia - Nie Kwi 18, 2010 7:38 am

hej, pisza do mnie kucharze wiec bardzo pomogla mi ta strona juz mam zalatwiona kucharke wiec bardzo dziekuje za pomoc i za informacje

POZDRAWIAM I ZYCZE POWODZENIA :*

anett01 - Pią Kwi 23, 2010 8:32 pm

hej, proszę o jakieś opinie na temat obsługi p. M z Konstantynowa bo słyszałam ze jest OK ale chciałabym mieć informacje z kilku żródeł dla spokojności sumienia..


z góry dziękuje za odpowiedz:-)

kina - Sro Kwi 28, 2010 5:55 pm
Temat postu: Re: Kucharka na wesele
Witam. Chciałabym prosić o namiary do dobrej kucharki. Z góry dziękuje i pozdrawiam
monikax11 - Sro Maj 12, 2010 10:29 am

Witam wszystkich.Poszukuje kucharki bądź kucharza na wesele.Najlepiej z okolic Łodzi,Zduńskiej Woli bądź Sieradza.Proszę o namiary ,moje gg:13896931
Z góry dziękuje. :-)

kasia84kasia84 - Pią Maj 21, 2010 8:12 am

A może któraś z was korzystał z usług pana Mieczysława Zynera ??
Jeśli tak, to poprosze o jakies opinie.

MonikaSegdan - Pon Maj 24, 2010 7:52 am

Ja całość organizacji swojego wesela przekazałam w dobre ręce firmie [xxx] i muszę stwierdzić iż spisali się rewelacyjne. Menu oczywiście miałam jak najbardziej do wyboru. Firma posiada doświadczenie na rynku w organizacji tego typu imprez i wychodzi dużo taniej niż wynajem sali z pełną obsługą i jedzeniem. Jestem jak najbardziej zadowolona i polecam wszystkim którzy szukają naprawdę dobrego i taniego rozwiązania .


edit: usunęłam nazwę firmy ze względu na podejrzenie reklamy
kryszka

filmowiec - Sro Cze 23, 2010 12:39 pm

gdyby ktoś potrzebował to mam namiar na super sprawdzoną panią zajmująca się cateringiem i gastronomią , jedzenie przepyszne a ilości nie do przejedzenia
magdellaa - Wto Sie 03, 2010 10:19 am
Temat postu: Namiary na sprawdzone kucharki
Witam, jeśli ktoś ma namiary na sprawdzone i niedrogie kucharki to bardzo bym o nie prosiła. A jeśli ktoś przy okazji ma namiar na jakiś dobry zespół to też ładnie proszę :) )
Magdzik - Wto Sie 24, 2010 4:48 pm

Ja na swoje wesele raczej wynajmę kucharki,ponieważ na większości wesel,na których byłam przygotowywały jedzenie kucharki i muszę przyznać,że wszystko było smaczne i każdy jadł z apetytem.
A byłam również na weselu z cateringiem i tam wszystkie porcje są wyliczone i ogólnie niektóre potrawy były tak wymyśle,że jeden się na drugiego patrzył bo nie wiedział co się znajduje na półmisku :smile:

Moja siostra też miała kucharki i dobrze wykonały potrawy.Jedzonko było pyyycha :lol:

Ewelina caterin - Sro Sie 25, 2010 8:06 am

Magdzik to co będzie na stołach i w jakich ilościach zależy tylko od młodych. U nas jest z reguły n4 rodzaje mięsa do obiadu z czego połowa zostaje. Dla mnie catering od kucharek różni się tym że nie musisz sama biegać i robić zakupów.
Magdzik - Sro Sie 25, 2010 9:15 am

Ewelina caterin napisał/a:
Dla mnie catering od kucharek różni się tym że nie musisz sama biegać i robić zakupów.


Masz rację :P Ale ja np. wolę sama z rodziną się tym zająć.Sala którą prawdopodobnie zamówię jest bardzo blisko mnie więc dla mnie to nie problem trochę pojeździć w tę i z powrotem i podowozić wszystko.A kucharki mam już sprawdzone,mama się z nimi dobrze zna i smacznie gotują, więc raczej z nimi pogadam.

Na początku też rozważałam czy wziąć catering,ale mam salę pod nosem więc raczej nie :lol:
Ale nie jestem przeciwna firmom cateringowym,nawet sama kiedyś myślałam o tym,żeby taką firmę kiedyś założyć.Jak skończyłam Technikum Żywienia to taki pomysł mi wpadł do głowy :smile:

Ewelina caterin - Sro Sie 25, 2010 10:20 am

Jasne jak są sprawdzone kucharki to też bym je wzięła :) . Dlatego ciężko jest zacząć w tej branży . Ale myśle że jak się zrobi pierwsze wele to później pójdzie :) . Ugotować to nie problem każda kobieta potrafi ale podać to tak żebyś była głodna na sam widok to jest sztuka. Ja bardzo lubie dekoracje i myśle że jestem w tym dobra. :)
sPRYTny - Sob Wrz 11, 2010 3:44 pm

Witam,

Potrzebuję namiary do Kucharki / kucharza lub firmy catering-owej które zorganizują wszystko na weselu w zakresie gastronomi.

Rzecz jasna proszę o sprawdzone osoby, weselicho 25.06.2011 :D

Z góry dziękuję za PW lub info na GG: 2048739

Pozdrawiam
Grzegorz

muzastrazaka - Czw Wrz 16, 2010 11:37 am

my mamy kucharke, ktora bierze 25zł od osoby, w tym ile dan chcemy i ciast, brak tylko torta.
kurczewskak - Pią Paź 22, 2010 12:41 pm

Witam! Potrzebuje namiarów na dobrą kucharkę wraz z obsługą jeżeli tylko ktoś taką posiada to bardzo proszę o kontakt. Wesele mamy 3 września 2011r. Sala zamówiona, dekorator i cała reszta a nasza sprawdzona kucharka termin zajęty...
POMOCY!

kasieńka 85 - Pią Lis 12, 2010 9:11 am

Bardzo proszę o namiary (na PW)kucharek/kucharzy, zespołów muzycznych z Łodzi i okolic. Wesele w sierpniu, tyyle do załatwienia a doświadczenia w tej kwestii brak. :D
asiaj2001 - Sob Lis 20, 2010 9:58 am

słuchajcie a znacie Panią Stasię z Pabianic - będzie gotowała na moim weselu, ma pomoce i obsługę wesela - proszę o opinie na prywatny mail albo na forum będę wdzieczna :)
ania1801 - Nie Lis 28, 2010 10:35 pm

witam
mam wesele 10.09.2011 pilnie potrzebuje kucharki dobrej i sprawdzonej :(

aNusia^^ - Pon Lis 29, 2010 6:30 pm

Polecam bardzo dobrą i tanią kucharkę na wesele oraz inne imprezy okolicznościowe :-)

Pani Kasia gotowała u mojej przyjaciółki na weselu, u jej siostry i na chrzcinach mojego chrześniaka... Mam z nią stały kontakt więc jeśli zależy komuś na jedzeniu jak "u mamy" proszę się nie zastanawiać, do gotowania wliczona jest cena obsługi (bardzo eleganckie i miłe Panie kelnerki) :-) jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt ze mną na priv, na maila bądź na gg. Naprawdę polecam... ;)

aNusia^^ - Pon Lis 29, 2010 6:31 pm
Temat postu: Tania i b.dobra kucharka!
Tak jak w temacie Polecam bardzo dobrą i tanią kucharkę na wesele oraz inne imprezy okolicznościowe w Piotrkowie,Bełchatowie i okolicach :-)

Pani Kasia gotowała u mojej przyjaciółki na weselu, u jej siostry i na chrzcinach mojego chrześniaka... Mam z nią stały kontakt więc jeśli zależy komuś na jedzeniu jak "u mamy" proszę się nie zastanawiać, do gotowania wliczona jest cena obsługi (bardzo eleganckie i miłe Panie kelnerki) :-) jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt ze mną na priv, na maila bądź na gg. Naprawdę polecam... ;)

jolajasmin - Nie Sty 23, 2011 3:41 pm
Temat postu: Kucharka na wesele
Ostatnio dostałam namiary na kucharkę Panią Helenę z Górki Pabianickiej. Od dwóch osób słyszałam same pozytywne opinie, jednakże sama jeszcze nie byłam na żadnej imprezie na której ona gotowała i proszę o opinie jak ktoś miał już z Nią styczność. Bo wiadomo, więcej ludzi, więcej opinii - lepszy ogląd sytuacji:)
Z góry serdecznie dziękuję

mimeczka - Nie Sty 23, 2011 4:03 pm

jolajasmin Pani Helena i jej "ekipa" z Górki gotowały na weselu kuzynki mojego M. w październiku zeszłego roku. Rodzina była bardzo zadowolona pod względem organizacyjnym. Jeśli chodzi o nasze opinie to jedzenie było bardzo dobre, a Panie sprawnie podawały do stołów. Kiedy u nas zapadła decyzja, ze wesele będzie w OSP zamówiliśmy je od razu. Jedyne co można im zarzucić to to, iż kazały kupić bardzo dużą ilość jedzenia i nie było możliwości jej przejeść, no i dużo niepotrzebnie zostało. To był jedyny minus jaki przekazała nam kuzynka, więc będziemy mieć to na uwadze planując zakupy, ale to nie zmienia faktu, że jedzonko było pyszne:)
jolajasmin - Nie Sty 23, 2011 5:48 pm

A jak określiłybyście sposób dekoracji potraw tych na zimno na stołach przygotowywanych przez Panią Helenę z Górki? Takie, że jak się już patrzy to już ślinka cieknie, czy może tak bardziej tradycyjnie, jak za dawnych czasów?
mimeczka - Nie Sty 23, 2011 6:20 pm

Wyglądało to tak:


Zdjęcia są co prawda z poprawin, ale styl na weselu był podobny.

grysik - Sro Sty 26, 2011 7:30 am

witam wszystkich , planujemy wesele w czerwcu 2012 r czy ktos sie orientuje jak stoja ceny na ten rok i jak to jest z wolnymi terminami? dodam tylko iz planujemy wesele na dzialkach. a tak przy okazji moze ma ktos sale godna polecenia i przypisany do niej catering ? ewentualnie sprawdzone kucharki , kucharzy?
jolajasmin - Sro Sty 26, 2011 1:26 pm

Jeżeli planujecie wesele na czerwiec 2012 to radziłabym już się zbierać z przygotowaniami, bo my myślimy o sierpniu-wrześniu 2012 i żeby wybrać dobry zestaw (sala kucharka orkiestra) musimy się dobrze napocić żeby wszystko dobrze zgrać..
Georgia - Czw Lut 17, 2011 6:28 pm

Witam wszystkich. Ja rowniez planuje wesele na czerwiec 2012 i chcialabym Was bardzo prosic o namiary na dobre i sprawdzone kucharki !! ! Ratujcie i pomozcie. Kazda opinia jest rowniez mile widziana;)
dorrottad - Sro Mar 09, 2011 2:06 pm

:!: :!: :!: :!: :!: Odstąpię kucharkę Panią Helenę Sulej z Górki Pabianickiej w zamian za zwrot zaliczki 200 zł na dzień 18.06.2011
Dorota Sitnik 696-960-415 gg:1155713 :!: :!: :!: :!: :!:

mari872 - Nie Mar 20, 2011 11:37 am

Witam. Planuję wesele na październik 2012. Zupełnie nie wiem od czego zacząć. Pomocy!!!! Postanowiłam zacząć od kuchni dlatego prosze o wszelkie namiary na sprawdzone kucharki bądź kucharzy. Z gory dziekuje. Moj nr gg 6741861. Pozdrawiam
Dobi - Pon Mar 21, 2011 8:15 pm

Znam bardzo dobrą kucharkę na wesele :-)

Gotowanie to jej pasja i teraz nie każde zlecenie przyjmuje ;-)
Jeśli jednak ktoś jest zainteresowany, to proszę o wiadomość na prv :)

madziula13893 - Pią Kwi 01, 2011 8:58 am

Georgia napisał/a:
Witam wszystkich. Ja rowniez planuje wesele na czerwiec 2012 i chcialabym Was bardzo prosic o namiary na dobre i sprawdzone kucharki !! ! Ratujcie i pomozcie. Kazda opinia jest rowniez mile widziana;)



Śmiało mogę polecić Panią Sulej z Górki Pabianickiej.. co prawda dużą część terminów z 2012 ma już zajętą ale przecież możesz spróbować. powodzenia :)

aness2 - Czw Kwi 07, 2011 10:02 pm

Witam również pilnie poszukuje namiarów na sprawdzone kucharki z okolic Pabianic . Pilnie bo wesele już 02.07.2011 a u nas lipa . Może znacie kogos kto dobrze i tanio w miare gotuje i bedzie miał wolny termin.
aness2@tlen.pl to mó email plisss

Dobi - Pią Kwi 08, 2011 6:10 am

jolajasmin napisał/a:
Jeżeli planujecie wesele na czerwiec 2012 to radziłabym już się zbierać z przygotowaniami, bo my myślimy o sierpniu-wrześniu 2012 i żeby wybrać dobry zestaw (sala kucharka orkiestra) musimy się dobrze napocić żeby wszystko dobrze zgrać..


My o weselu pomyśleliśmy pod koniec listopada... później przełożyliśmy termin z lipca na marzec i nie było żadnych problemów ;-)

W ciągu dwóch miesięcy udało nam się załatwić wszystko.

Może warto pomyśleć o innym terminie?

pati8 - Czw Maj 05, 2011 2:24 pm

Dobi napisałam do Ciebie na pw proszę odpisz choćby tu i podaj namiary na polecaną kucharkę z Bełchatowa z góry bardzo dziękuję.
moniska53 - Czw Cze 09, 2011 2:31 pm

Cytat:
Śmiało mogę polecić Panią Sulej z Górki Pabianickiej.. co prawda dużą część terminów z 2012 ma już zajętą ale przecież możesz spróbować. powodzenia :)


Rzeczywiście kucharka świetna, przez co rozchwytywana. My chcieliśmy, aby gotowała na naszym weselu 29.09.2012, ale niestety termin ma już zajęty :/ Przykro bardzo.

Proszę o namiary do jakiejś kucharki czy kucharza, którzy gotują naprawdę smacznie.

agusia635 - Pon Cze 20, 2011 12:54 pm

Jak chcecie fajne i dobre kucharki to piszcie na agairaf@onet.eu.Agnieszka
marta95910 - Pon Lip 04, 2011 5:52 pm

Pomocy :roll:
Potrzebuje namiarów na kucharkę ... sprawdzoną i dobrą :)

madziula13893 - Czw Lip 21, 2011 5:36 pm

Z okolic Pabianic to faktycznie Pani Sulej ma powodzenie...my na swoje wesele w czerwcu 2012 termin rezerwowaliśmy już pod koniec 2010 roku :)
Marysia555 - Sob Wrz 17, 2011 5:23 pm
Temat postu: Kucharki ze Strykowa
Kucharki ze Strykowa.
W ubiegłym roku te kucharki robiły u mnie wesele. Jedzonko było pyszne, w tym 5 posiłków na gorąco i dużo, dla nikogo nie brakło. Dekoracja potraw wyglądała efektownie. Obsługa miła, a panie kucharki przesympatyczne i co najważniejsze uczciwe. W cenie wliczone jest wesele, poprawiny, stół wiejski itp., a w restauracji płaciłabym za wszystko osobno. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy wszystkim.
Jeśli ktoś jest zainteresowany, to mogę podać namiary. Warto wcześniej zarezerwować termin, gdyż są rozchwytywane :D

driadaa - Pon Wrz 19, 2011 1:01 pm

a czy mozesz mniej więcej określić ile będziesz płaciła za obsługę wesela tym Panią ze Strykowa? jak to będzie wyglądało, czy one kupują czy Ty, czy mają własne garnki, talerze etc? i gdzie robicie wesele? Szukam jakiejś ładnej sali, ale właśnie z kucharkami.
Karolina1984 - Czw Wrz 22, 2011 7:43 pm

a w ogóle powiedzcie, jakie średnio są ceny w regionie- ile bierze kucharka za osobę?? Bo biorę kobietę aż spod Sochaczewa, a moze się okazać, że koszty podobne??
Marysia555 - Czw Wrz 22, 2011 10:04 pm

Na moim weselu zakupy robiłyśmy my, a panie kucharki od talerzyka brały 10 zł + obsługa wesela 200zł a poprawiny 120zł, ale z tego co wiem to robią też katering
Jest kilka fajnych sal weselnych w okolicy Strykowa, ale to zalezy, co sie komu podoba. Salę wybieraja rodzice i młodzi, a jeśli chodzi o talerze to na każdej sali są.
Pozdrawiam ;)

Karolina1984 - Czw Wrz 22, 2011 10:17 pm

kurcze, to bardzo malutko!!! Może jednak poszukam u siebie, bo musiałabym nocleg lub dwa zapewnić trzem osobom........ plus dojazd..........
mimeczka - Pią Wrz 23, 2011 5:49 am

Ja płacę 26 zł od talerzyka i w tym już jest obsługa, cena za wesele z poprawinami.
turecik - Pią Wrz 23, 2011 6:51 am

ja płacę 30 zł za talerzyk (pieczenie ciast, wesele, poprawiny i obsługa) ale z tego co się orientowałam wcześniej ceny za talerzyk to nawet 40 - 45 zł.
ava - Pią Wrz 23, 2011 7:03 am

Moja siostra w ubiegłym roku płaciła 24 zł/osoba za wesele+poprawiny, w tym było oczywiście wynagrodzenie zarówno dla kucharki, jak i jej pomocy kuchennych oraz kelnerek. Pracę zaczęły od środy. Kucharka piekła też ciasta i tort.

Natomiast my w 2009 r. płacilismy za to samo 20 zł/osoba, ale my mieliśmy inną kucharkę, zresztą znajomą moich Rodziców, dlatego mieliśmy taniej.

Karolina1984 - Pią Wrz 23, 2011 10:42 am

Ja zapłącę 20 za talerzyk, w tej cenie jest już córka kucharki, która podaje jedzenie, chyba 150 albo 200zł trzeba dopłacić za druga osobę. Muszę też zapłacić za dojazd i zapewnić noclegi.
Kobieta dobrze gotuje. Warto?? Nie wiem, czy to nie bedzie za wiele problemów....

aguuuunia44 - Pią Wrz 23, 2011 10:36 pm

My będziemy płacić 15zł od osoby + 270zł dla każdej dziewczyny do pomocy (a potrzeba ich 4 albo 5 ). Wesele z poprawinami, ale kucharki nie pieką ciast. Robią tylko serniki na zimno, które pojawią się na stołach w czasie krojenia tortu.
filmowiec - Nie Wrz 25, 2011 9:59 am

jeśli chodzi o kucharki to wg. mnie absolutnym numerem 1 jest Pani Bożena Tworska z Dąbrówki, nie mam pojęcia jak to wygląda cenowo, ale organizacyjnie i smakowo rewelacja
myszka113 - Sro Paź 12, 2011 5:30 pm

hej. Mam prośbę potrzebuje numery do jakiś dobrych, sprawdzonych kucharek. Moja niestety nie może w wybranym terminie. Proszę pomóżcie;)
zanka - Sob Paź 15, 2011 11:53 am

Witam

Może wiecie na temat pani Ani i jej męża Jacka jak gotują , dzisiaj byłam oglądać salę i tam była ta pani?

[ Dodano: Sob Paź 22, 2011 8:15 pm ]
Cześć

Możecie mi podać namiary na sprawdzone przez was kucharki .

z góry dziękuję :)

kasiabta - Pią Mar 23, 2012 10:01 am

Witam,
Ja osobiście odradzam p.Helenę z Górki Pabianickiej.
2 lata temu szykowała wesele mojej siostry - mimo iż kupiliśmy dużo jedzenia na stołach było bardzo mizernie (jedzenie wyparowało???) i do końca smacznie nie było :( , pozatym potrafiła **** odnieść się do siostry jak zaproponowała swoje menu (że się nie zna i ona najlepiej wie co ludzie jedzą). Miałam zamówiony u niej termin na swoje wesele które było w 2011 jednak szybko odmówiłam. znalazłam inną panią - cudowna kobieta - przyjechałam ze swoim menu - nic nie skomentowała że wydziwiam, ona przedstawiła swoje menu i razem ustaliliśmy wspólne menu :) . Pani bardzo miła, jedzenie bardzo smaczne. robiąc zakupy w każdej chwili mogłam zadzwonić i się poradzić czy kupuję odpowiednie produkty.
Gorąco ją polecam!!!!
Nie pamiętam imienia ale znam nazwisko i nr telefonu dane mogę podac na priv

Karolina1984 - Pią Mar 23, 2012 11:18 am

Ja mam swoją- rewelacyjną, ale przyjeżdża aż z Szymanowa - jakieś 70-80km.

Polecić mogę każdemu, gotowałą u siostry - teraz u mnie..... Rewelacja pod każdym względem- i cenowo też bardzo przyjemnie. W cenie są już 2 kelnerki.

ptysia7 - Pią Mar 23, 2012 4:40 pm

Witam.
Ja mam zarezerwowana ekipę z Grodziska, 28zł/talerzyk z poprawinami + ciasta, cena już z obsługą.
Ekipa sprawdzona w rodzinie na kilku weselach.
pozdrawiam :)

aguś2011 - Pią Cze 29, 2012 4:27 pm

Mam prośbę potrzebuje numery do dobrych, sprawdzonych kucharek. Piszcie na maila ladytiffany@interia.pl :lol:
Magda1312 - Sro Sie 29, 2012 6:13 pm

Kobitki, przeglądam te posty na szybko szukając jednej ważnej informacji: Czy zawsze biorąc kucharkę zakupy muszę zrobić sama? Czy są może kucharki, które same już robią zakupy - i ile takie kucharki biorą za talerzyk? (samo wesele)
turecik - Czw Sie 30, 2012 7:23 am

moja siostra miała kucharza który sam zajął się zakupami, z tego co pamiętam (było to 3 lata temu) za talerzyk płaciła ok. 120-130 zł. Pewnie teraz ceny za taką usługę zbliżone są do cen w restauracji.
zanka - Sro Wrz 26, 2012 10:50 am

Witam

Serdecznie polecam panią Irenę i Jadzię, lepszej ekipy gotującej sobie nie wyobrażam :) .
Pracują wraz mężami. Bardzo sympatyczni ludzie, jedzenia bardzo dużo i bardzo smacznie , ciasta, mięsa, sałatki,przystawki itd super :)

turecik - Sro Wrz 26, 2012 4:54 pm

zanka napisał/a:
Witam

Serdecznie polecam panią Irenę i Jadzię, lepszej ekipy gotującej sobie nie wyobrażam :) .
Pracują wraz mężami. Bardzo sympatyczni ludzie, jedzenia bardzo dużo i bardzo smacznie , ciasta, mięsa, sałatki,przystawki itd super :)


Ja też polecam :!: , rok temu korzystałam z ich usług - super babeczki :) :!:

_karolka_ - Czw Wrz 27, 2012 7:38 pm

Czy mogłabym prosić o kontakt do pani Ireny i Jadzi
ania 26 - Pią Paź 19, 2012 5:41 pm

Ja polecam swoją kucharkę Panią Janinę Madej z Górki Pabianickiej. Super kucharka ze swoim zespołem ( również z kelnerkami ). Umawiacie się, jedziecie do niej do domu, pokazuje jakie dania wam oferuje, jak się dogadacie to po ok. tygodniu dostajecie listę produktów jakie musicie kupić lub ona może to zrobić za Was w zależności jak się dogadacie. Przyjeżdża w czwartek przed weselem, piecze ciasta ( tylko tort musicie sobie zamówić), przygotowuje mięso itd. Wszystko jest gotowane i pieczone przed podaniem a nie jak przez wiele kucharek pieczone w piątek a potem przygrzewane. Super kontaktowa kobitka z całej listy którą zrobiła musiałam tylko dokupić druciaka do mycia garów.
Dla zainteresowanych podaje do niej tel. 885367481

moniagra - Wto Paź 23, 2012 7:16 pm

Polecam kucharzy Państwa Ewę i Stanisława Mrówka z Chechła II, są świetni gotowali na moim weselu we wrześniu, wszyscy goście mówili że tak dobrego jedzenia jeszcze nie jedli i już teraz kilka osób wzięło ode mnie namiary na nich, bardzo kontaktowi i rozsądni ludzie, potrafią dobrze doradzić przy wyborze menu, pracują i wyglądają profesjonalnie, kelnerów mają rewelacyjnych. wszystko przygotowali świeże, sprawnie i na czas, za dodatkową opłatą (warto) sprzątali salę i zmywali po poprawinach na błysk, sprzątanie sali po weselu na poprawiny w cenie talerzyka, u nas z uwagi na odległość (łódź) nocowali na sali. Polecam serdecznie!!! :) )

namiary można znaleźć na stronie dekoratorki (ich córki) Sylwii - dekorsilver.pl

kamislodz - Czw Lis 29, 2012 4:34 pm

Witam:)
potrzbuję kucharki/kucharza znacie kogoś????
Piszcie na meila kamislodz@vp.pl

andzia115a - Wto Sty 15, 2013 11:17 am

Hej a jak wam wychodzi to cenowo my myslimy nad cateringiemi powiedzieli nam za dwa dni z poprawinami 130 zł od osoby czy to w miare? Bo wydaje nam się to nie drogo.
a-gorzkiewicz - Sro Sty 16, 2013 1:02 pm

andzia115a, faktycznie nie drogo a co macie w tej cenie ?
Torradora - Nie Sty 27, 2013 6:55 pm

Może ktoś mi podpowie? A mianowicie, mamy umówioną kucharkę na wesele w listopadzie. Na początku lutego jedziemy na drugie spotkanie z nią. I tak się zastanawiam, czy to już teraz powinniśmy ustalić menu? Rodzice twierdzą, że tak, ale ja najpierw wolałabym aby dała nam kilka wersji, przemyślimy i dopiero wtedy będziemy decydować. Czy ja dobrze myślę, czy jednak się mylę?
mimeczka - Nie Sty 27, 2013 8:00 pm

Torradora myślę, że sami powinniście się tak wstępnie zastanowić co byście chcieli. Kucharka da Wam pewnie jakieś propozycje, ale powiedzmy sobie szczerze nie będzie to wiele pełnych menu do wyboru tylko kilka propozycji do poszczególnych dań. My menu ustaliliśmy właściwie na pierwszym spotkaniu, później telefonicznie zmieniłam dwie sałatki, bo nam się koncepcja zmieniła:) Także pomyślcie sobie co Wam smakowało na weselach, na których do tej pory byliście i słuchajcie też rad kucharki, bo ona wie co dobrze "schodzi". I spokojnie, bo wybór menu wcale nie jest taki straszny jak się wydaje:) Jak chcesz to mogę Ci podesłać moje menu może coś Cię zainspiruje:)
Torradora - Nie Sty 27, 2013 8:05 pm

mimeczka bardzo dziękuję za podpowiedź i jeżeli nie jest to problem to poproszę na pw :)
katarzynaw - Wto Lut 05, 2013 9:21 pm
Temat postu: kucharka Pabianice
Witam,
chciałam się z Wami podzielić moim odczuciem względem Pani Kucharki (p. Halina z Górki Pabianickiej)
Niedawno organizowana była zabawa karnawałowa w sali OSP Górka Pabianicka - p. Halina tam gotowała - a że chciałam ją wynająć na wesele to poszłam na tę imprezę żeby sobie pojeść i zobaczyć jak wszystko wygląda.
Ogólnie jedzenie nie było złe, ale.... na sali nie było napojów (oprócz kompotu, kawy i herbaty)
na zabawie zorganizowano sklepik (tak! SKLEPIK) gdzie można było soki kupić. Ja i mój narzeczony wybierając się na imprezę nie braliśmy ze sobą portfeli, no bo po co - większość gości też :/
Okazało się że sala OSP zarządza m.in. małżonek p.Haliny - nie wiem czy razem wymyślili ten sposób żeby sobie dorobić czy jak...
chyba nie wezmę tej Pani, bo boje się że na weselu wprowadzi mi płatną kawę i herbatę :P
mimo że jedzenie nie było złe to niesmak pozostał....
a szkoda bo pewnie ta zabawa jej opinię popsuje

bambolea - Pią Lut 08, 2013 5:15 pm

Ja dzwoniłam do tej pani, ale mój termin już miała zajęty. Znaleźliśmy inne kucharki, a raczej kucharza z kucharkami. Opinię o nich dam dopiero po weselu, a do niego jeszcze dużo czasu :P
andzia115a - Pią Lut 08, 2013 6:44 pm

Za to 130 zł mamy :
Pierwsze danie
-ziemniaki
-4 surówki
-kura białą
- udka pieczone
-udka faszerowane pieczarkami
-schab panierowany
- de volaille
- wieprzowina w sosie grzybowym lub wołowina w sosie śliwkowym

Drugie danie:
Bigos
schab po hawajsku
schab po królewsku

Trzecie danie
Flaczki wołowe
szaszłyki
buef strogonoff
karczek w sosie własnym

Czwarte danie
Barszczyk czerwony

Piąte danie
żurek z biała kiełbasą

Przystawki
wędlina
pasztet
kaczka faszerowana
galantyna z kurczaka
rolada z brzuszka
karczek pieczony
kurczaki pieczone

3x śledź do wyboru
w oleju
po japońsku
w śmietanie
po kaszubsku
egzotyczny
a'la łosoś

3x sałatka do wyboru
floryda
z pieczarek
jarzynowa
z tuńczyka
z kurczaka wędzonego
z makreli
grecka
z serem feata
z ryżem i kurkumą

3 x galaretka
schab
schab z śliwką
ozorku
kurczak
galaretka z nóżek
kaczka w galarecie
pstrąg

napoje gorące bez ograniczeń

owoce surowe
banany mandarynki pomarancze jablka winogrono brzoskwinie kiwi nektarynki ananasy owoce z puszki

Te owoce chcemy zamienić na sałatkę owocowa bo zazwyczaj mają małę zejście na imprezach

Marynaty
grzybki
papryka
pomidory
ogórek kiszony
ogórek zielony


inne w cenie
ketchup musztarda chrzan
ciasta
tort
chleb na powitanie młodych
środki czystości na kuchnie


POPRAWINY
Pierwsze danie
Flaczki wołowe
mięsa pieczone
bigos
Goloneczka po beskidzku
łosoś soute

Drugie danie

Brszczyk czerwony
żurek
kiełbasa na goraco
kaszanka pieczona
gukasz i kluski śląskie

I to za 130 zł od os na dwa dni

anuris - Pon Lut 11, 2013 2:22 pm

Mam prośbę potrzebuje numery do dobrych, sprawdzonych kucharek. Dużo słyszałam o Pani Jadzi chyba z Bedonia i Pani Basi z Kurowic, czy może ktoś korzystał z ich usług i może mi coś podpowiedzieć.
anna86ak - Wto Lut 12, 2013 1:29 pm

Plecam Panią Bożenkę Tworską z Dombrówki Wielkiej koło Zgierza.

Byłam na kilkunastu imprezeach na których gotowała ta kucharka i naprawdę mogę ją polecić z czystym sumieniem! Jedzenie jest przepyszne i w dużych ilościach. Naprawdę smaczne potrawy, przepych na stołach (kosze z owocami i słodyczami), piękna dekoracja dań (żywe kwiaty, wszytsko na szkolanych podstawach), miła i profesjonalna obsługa, są warte polecienia w 100%!!!

Jeśli ktoś sam robie wesele i szuka kucharki lub cateringu w okolicach Łodzi, Zgierza, Strykowa, Brzezin, Ozorkowa, Aleksandrowa i innych miejscowości naprawdę warto zapoznać się z jej ofertą. Cena jest naprawdę niska. Ja, cała moja rodzina i znajomi, który byli choć na jednej imprezie nie wyobrażają sobie, aby ktoś inny mówgł gotować na weselach, kominiach, chrzcinach czy innych imprezach. Cena jest atrakcyjna a efekt jaki jest na stole jest niepowtarzalny.

Wybierając kucharkę dobrze sprawdźcie jak gotuje, jakie jest menui i w jakich ilościach są podawane potrawy, bo często jest dużo w menui a w rzeczywistości porcje są mikroskopijne albo niejadalne. Pani Bożenka Tworska naprawdę rewelacyjnie gotuje, przystawki nie dość że są pyszne to jest ich tak wiele, że niesposób wszytskiego spróbować a jeszcze są dania gorące równie pyszne :lol:

Gwarantuję, że jak zobaczycie ofertę, zdjęcia, bądź impreze nażywo, napewno nie będziecie chcieli nikogo innego.
NAPRAWDĘ WARTO bo ślub i wesele są raz w życiu!

[ Dodano: Wto Lut 12, 2013 1:37 pm ]
filmowiec napisał/a:
jeśli chodzi o kucharki to wg. mnie absolutnym numerem 1 jest Pani Bożena Tworska z Dąbrówki, nie mam pojęcia jak to wygląda cenowo, ale organizacyjnie i smakowo rewelacja


Jak widzę nie tylko ja mam takie zdanie o Pani Bożenie Tworskiej. Najlepsza kucharska pod każdym względem.

edit: wszelkie dane kontaktowe podajemy na PW

kasieńka 85 - Wto Lut 12, 2013 1:52 pm

Zgodzę się, że Pani Bożena gotuje pysznie. Jak również z tym, że stoły są bogato zastawione. Mam jedno ale...jeżeli kogoś to interesuje, to zapraszam na pw (nie chcę być posądzona o złe intencje).
Hokuspokus - Pon Lut 18, 2013 5:19 pm
Temat postu: Kucharka, Kucharz
anuris napisał/a:
Mam prośbę potrzebuje numery do dobrych, sprawdzonych kucharek. Dużo słyszałam o Pani Jadzi chyba z Bedonia i Pani Basi z Kurowic, czy może ktoś korzystał z ich usług i może mi coś podpowiedzieć.


Ogolem ze sie wtrace, Znam kucharke i kucharza ktorzy wspolnie pracuja, Kucharz dosc mlody ale z doswiadczeniem kucharka starsza roniez z doswiadczeniem sa z okolic Łowicza, mialem przyjemnosc poznac oraz sprobowac ich przysmakow.
Gotuja tradycyjnie a zarazem nowoczesnie, wszystko bardzo smacznie przyprawione czysto, elegancko wiem ze rowniez dekoruja stoly z gosci materialu, ogolem solidna ekipa posiadaja wlasna ekipe kelnerska, przygotowuja schludnie i zostawiaja po sobie porzadek po imprezie co tez moim zdaniem jest wazne, a co idzie w parze Mili i sympatyczni. Doradzaja w wyborze potraw, i wiem ze sa dosc tani. Niestety nie mam numeru jedynie co posiadam to maila XXXXX


edot:dane podajemy w wiadomościach prywatnych
bambolea

martap666 - Wto Mar 26, 2013 10:30 pm

Ja bym poleciła kucharkę z obsługą z Piotrkowa tryb. , robiła w mojej rodzinie 18 urodziny na 60 osób ( wiem że raczej robi wesela ale miała akurat wolny termin , no i ludzi nie mało na imprezie ) jedzenie świetne -smaczne, ładne i nie bała się naszych propozycji ( menu raczej w nowym stylu- krewetki , makaron ze szpinakiem itd, ale dała sobie rade naprawde super ) zresztą cała ekipa jest w miare ''młoda '' bo najstarsza kucharka miała coś koło 35 lat może ciut więcej. Wiem też że jest nie droga i bardzo uczciwa :oops: ( dużo się słyszy o tych co wynoszą po cichaczu ) a jej ciotka musiała jeszcze sama pakować na wynos , no bo przeciez jeśli jest się naprawde i szczerze zadowolonym z usługi to i samemu chce się człowiek odwdzięczyć . Ale sie rozpisałam no ale w końcu wesele ma sie raz w życiu trzeba dobrze wybrać , żeby nie żałować . Jeśli chcesz , czy chcecie mogę zdobyć namiary na kobitkę i przesłać na e- mail , mój ; pamp2012@wp.pl Powodzenia Dziewczyny :wink:

[ Dodano: Wto Mar 26, 2013 10:44 pm ]
A jeszcze zapomniałam , kobitka w sumie to uratowała impreze :? bo wynajęty DJ miał coś ze sprzętem i biegiem szukali zastępczego jak się okazało kucharka wykonała 1 telefon i sprzet sie znalazł . Warto mieć kogoś zaradnego pod ręką :wink:

Terry - Sob Sie 17, 2013 2:09 pm

Dziewczyny podpowiedzcie mi... Czy nadal opłaca się robić samemu zakupy?
Kucharka zaproponowała mi za 2 dni:
* 31 zł od talerzyka, z naszymi zakupami,
albo
* 160 zł od talerzyka, jeśli to ona robi zakupy. W tym mam (poza oczywistymi daniami ciepłymi i przystawkami): tort, ciasta, stół wiejski, owoce.

mimeczka - Sob Sie 17, 2013 10:37 pm

My robiliśmy zakupy sami i wyszło nam zdecydowanie mniej niż 160 zł na osobę.
aszy - Sro Sie 28, 2013 12:30 am

Cześć! Chciałabym prosić o namiary na wspomniane tu, sprawdzone kucharki:
Bożenę Tworowską z Dąbrówki Wielkiej,
panią kucharkę z Piotrkowa Trybunalskiego,
kucharki z Kurowic,
Panie Irenę i Jadzię
panią Janinę Madej z Górki Pabianickiej
oraz inne nie kucharki które możecie polecić. :)

Z góry dziękuję!!

Hokuspokus - Sro Wrz 11, 2013 2:35 pm

Udalo mi sie uzyskac numer do tej ekipy z okolic Łowicza
XXXX Polecam jeszcze raz :) Pozdrawiam :p



edit:dane podajemy w wiadomościach prywatnych
bambolea

smacznapara - Pon Paź 14, 2013 7:30 pm

Witajcie!
Macie namiary na dobrych i sprawdzonych kucharzy/kucharki? Jesteśmy z Łodzi.
Propozycje piszcie tu, na pw i na e-mail :D
Z góry dziękujemy ;)

Hokuspokus - Pon Paź 21, 2013 7:34 pm

Niestety nie mozna chyba umieszczac numeru w postach:( wiec jesli ktos bedzie chcial pozyskac numer do ekipy z Łowicza to z przyjemnoscia napisze komus w wiadomosci prywatnej. A z tego co sie dowiedzielismy to jest ostatnia szansa aby zamowic sobie impreze, bo w przyszlym roku podobno zamieniaja sie w Uslugi Cateringowe.
Pozdrawiamy Hokus i Asiolka:)

Milala - Wto Sty 07, 2014 6:10 pm

Czesc :) Proszę o namiary na naprawdę dobra kucharkę z okolic łodzi ,Zgierza :) Taka ,która zapewnia też obsługę i kelnerów .Wesele będzie na minimum 150 osob ,wiec musi wiedziec jak to ogarnąć ,jedzenia musi byc duzo nie moze zabraknac :)Chodzi mi raczej o Pania która robi takie swojeskie jedzenie niz jakies wymyślne pierdołki :P Nie chce takiego "szpanu" z małymi kanapeczkami czy koreczkami z oliwek :) )
Zalezy mi naprawde na osobie ,której można zaufać wiadomo na sali cały czas ktoś bedzie od tej strody ,ale nie chce spiec z kucharka :)
Nie zależy mi za to na tym zeby piekła ciasta .Pozdrawiam i prosze o namiary na meila badz gg :)
aha i wesele planuje na wakacje 2015 od czerwca do października :)
milusiaam@wp.pl
gg 1947445

Basia1989 - Czw Sty 30, 2014 7:32 pm

Ja miałam wesele organizowane przez firmę Ratajczyk wszystkiego było dużo ,smacznie i nic mnie nie obchodziło
Paulaa85 - Czw Lut 20, 2014 1:52 pm

Pilnie poszukuję sprawdzonej kucharki ( najlepiej razem z obsługą ) na wesele z Łodzi lub okolic. Proszę o namiary! :)
Hokuspokus - Sob Lut 22, 2014 10:20 am
Temat postu: Kucharz
Paulaa85 napisał/a:
Pilnie poszukuję sprawdzonej kucharki ( najlepiej razem z obsługą ) na wesele z Łodzi lub okolic. Proszę o namiary! :)



Paula wyslalimy ci namiary na priva ale zastanawiamy sie czy doszly ci wiadomosci ?

Paulaa85 - Sob Lut 22, 2014 9:05 pm
Temat postu: Re: Kucharz
Hokuspokus napisał/a:
Paulaa85 napisał/a:
Pilnie poszukuję sprawdzonej kucharki ( najlepiej razem z obsługą ) na wesele z Łodzi lub okolic. Proszę o namiary! :)



Paula wyslalimy ci namiary na priva ale zastanawiamy sie czy doszly ci wiadomosci ?



Doszły, doszły, dziękuję :) Miałam problemy dziś z zalogowaniem się na stronę, dlatego dopiero teraz odpisuję :)

Irmina89 - Czw Mar 13, 2014 4:59 pm
Temat postu: Kucharz
Witam ostatnio szukaliśmy kucharki/kucharza który zorganizuje nam wesele, udało nam się dotrzeć do opisywanego przez was kucharza z Łowicza. Zamówiliśmy u niego nasze wesele na przyszły rok :) co się okazało trafiliśmy na promocję ceny, która trwa do 20 marca !!
Coś więcej na temat p. Damiana widać że zna się na rzeczy, podchodzi bardzo profesjonalnie do klienta na każde pytanie ma odpowiedz i chęć pomocy.
My akurat wzięliśmy wszystkie opcje dodatkowe, czyli gotowanie, ciasta, chleby na stół wiejski i przywitanie Pary Młodej, Dekoracje stołów weselnych i pierwszy raz spotykaną dekoracje butelek na pierwsze rozdanie.
Co lepsza nasze wesele będzie na 240 osób, więc ciężko znaleźć kogoś, kto naprawdę opisze wszystko szczegółowo od produkcji po obsługę i zakończenie wesela czyli poprawin i dobór fajnych potraw, gdy postawiliśmy bardziej na nowoczesne rozwiązania a w tym wypadku nie było żadnego problemu. Teraz już tylko wyczekiwać do swojej imprezy bez przejmowania się o
organizację gastronomii. Jeszcze tylko zespół i można spać spokojnie.
Pozdrawiamy przyszłe Pary Młode :)

Ania2 - Sro Mar 19, 2014 10:22 am

Witam :) Bardzo chciała bym prosić o namiary na sprawdzone i dobre kucharki z Pabianic i okolic. Pozdrawiam :)
Tyska - Wto Mar 25, 2014 8:05 pm

Witam bedziemy organizować swoje wesele i potrzebujemy namiary do kucharza z Łowicza - p. Damiana Politowicza, czy ma ktoś może?
Proszę o szybki kontakt :)
Pozdrawiam Tyska

Terry - Sro Mar 26, 2014 11:21 am

Ania2, znalazłaś juz kucharkę?
Tyska - Pią Mar 28, 2014 9:17 pm

Dziękujemy za namiary :)
Własnie umówiliśmy się na ustalenie Menu u p. Damiana, który będzie organizował nam Wesele :) Dużo pisać nie będę na jego temat, lecz napiszę ze Polecam :)
Warto zadzwonić i się dopytać nam się udało uzyskać Rabacik ;p
Pozdrawiamy :)

Ania2 - Pon Kwi 14, 2014 10:40 am

Czy ktoś miał okazję współpracować z panią Stanisławą Guziak ? Z Pabianic :)
agniesia0588 - Wto Kwi 15, 2014 12:40 pm

Czy ten Pan Damian dojeżdża również do Łodzi?
Tyska - Sob Kwi 26, 2014 9:38 pm

agniesia0588 - oczywiście, że robią imprezy i w Łodzi.
kapatka - Sob Maj 31, 2014 3:56 pm

Mam pytanie do dziewczyn, które planują wesele na 2015 r. i mają jakieś rozeznanie w sprawie. Czy jeśli chodzi o kucharki to realna jest cena 30 zł od osoby przy założeniu, że zakupy robilibyśmy sami?
Julia_ja - Nie Cze 01, 2014 9:30 am

Tak, my właśnie tyle płacimy. 30 zł od talerzyka za wesele, za poprawiny 700 zł i już nie interesuje jej ile będzie osób na poprawinach. Zakupy robimy sami, ale kucharka oczywiści sporządza nam szczegółową listę zakupów i podpowiada, gdzie najlepiej kupić :)
Terry - Pon Cze 02, 2014 9:46 am

Co prawda ślubujemy w tym roku, ale nasza kucharka bierze od nas 28 zł od talerza. Jakbyś chciała namiary, to pisz na pw.
Iru - Nie Cze 15, 2014 7:43 pm

Witam :) Będę wdzięczna za podesłanie namiarów na kucharki/kucharzy z Łodzi albo okolic. Dziękuję z góry ;)
Partyshow_pl - Pon Cze 16, 2014 6:01 pm

Przejrzyj dział z ogłoszeniami gdzie bardzo często możesz spotkac ciekawe oferty,wić i na pewno jeżeli chodzi o kucharzy-kucharki,także się nie zawiedziesz:)
Jacki - Pon Sie 04, 2014 3:00 pm

też potrzebuję namiary na kucharki :)
ithanielle - Wto Sie 05, 2014 12:35 pm

Mogę polecić naszą kucharkę - p. Zofię Fryczkę (namiary w pw).

Pięknie dekoruje stoły - dysponuję zdjęciami dekoracji wykonanych przez p. Zofię (dekoracje zrobione z owoców, warzyw, itd.).

Kucharka ceni się na 30 zł/talerzyk - wesele obsługuje 6 osób plus osoba do roznoszenia alkoholi oraz osoba do sprzątania sali (dwie ostatnie opcjonalnie, my się zdecydowaliśmy).

ronyns - Czw Paź 23, 2014 4:23 pm

Witajcie,

Czy mogłabym prosić Was o przesłanie kontaktu do kucharek, z których usług korzystałyście oraz ew. koszty?

Bardzo byłabym wdzięczna

Pozdrowienia :)

timeone - Nie Lis 30, 2014 5:50 pm
Temat postu: kontakt
Witam,
Dziewczyny bardzo potrzebuje namiarów na dobrych kucharzy, przejrzałam forum i poszukuje kontakt do :
Bożeny Tworowskiej z Dąbrówki Wielkiej,
kucharki z Piotrkowa Trybunalskiego,
kucharki z Kurowic,
Panie Irenę i Jadzię
kucharza z Łowicza - p. Damiana Politowicza
Wesele mam w czerwcu 2015 niedawno zarezerwowałam salę i strasznie się stresuje jak to wszystko ogarnę...

zbranzy - Wto Sty 13, 2015 10:07 pm

602492925 sprawdzona dobra kuchara z lodzi
Hokuspokus - Czw Sty 22, 2015 1:43 pm

Polecam bardzo dobrą ekipę na wesela.
Funpage na facebooku - Prywatne Usługi Damian Politowicz

spek - Czw Lut 19, 2015 12:39 pm

Nasz kucharka była z Białej Rawskiej jedzenie naprawdę przepyszne ! jak coś to pisać na PW a dam namiar
Tyska - Czw Lut 19, 2015 2:06 pm
Temat postu: Kucharka
Polecam bardzo polecam - p. Damiana
kontakt - 530 158 999

Joanna250 - Czw Lut 26, 2015 1:36 pm

Witam Serdecznie, piszę wszystkim swoja opinie na temat p. Damiana i jego usług.
Tak jak dużo osób piszę pozytywy na temat usług ,,Kucharza/Kucharki" pana Damiana ja również się pod tym podpisuję, lecz my korzystaliśmy z innej opcji, czyli kompleksowego Cateringu, który spełnił nasze oczekiwania na wielkim poziomie.
Ceny są bardzo konkurencyjne jak na rynku, świetne i indywidualne podejście oraz dobór Menu, Pan Damian bardzo miły uśmiechnięty wyjaśnia wszystko bardzo rzeczowo bez ukrytych kosztów, oraz przedstawia całą kompleksową usługę w danej cenie, fajną rzeczą jest że mają swoje wypieki pyszne domowe ciasta. BARDZO POLECAM

Julia_ja - Pon Lip 20, 2015 12:17 pm

My braliśmy salę i oddzielnie kucharki - decyzji nie zmieniłabym za nic w świecie. Mieliśmy najlepsze jedzenie, wszyscy goście było zachwyceni, było go dużo i naprawde nie było ani jednej rzeczy, która by mi nie smakowała, a to w moim przypadku dziwne. Gotowała u nas Pani Tuchewicz - polecam z całego serca, ńie ma szans, żeby ktoś być niezadowolony :-)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group