Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Kwiaty i dekoracje - Wiązanki ślubne - Łódź

Asia - Czw Paź 23, 2003 11:31 am
Temat postu: Wiązanki ślubne - Łódź
Męzatki, powiedzcie gdzie w Łodzi warto zamówić ślubną wiązankę, gdzie mają zdjęcia tego co robią (a nie tylko katalogi tego co robi sie w świecie), gdzie jest miła obsługa i jakie są ceny.
Madlen_ - Czw Paź 23, 2003 11:38 am

Ja zamawiałam wiązankę w Interflorze na ul. Sterlinga...cena 450zł.+dla P.Młodego do butonierki...



Asia - Czw Paź 23, 2003 11:43 am

Witaj GALIONKO, Twoja wiązanka była śliczna. Pozdrawiam.
Madlen_ - Czw Paź 23, 2003 11:45 am

Dziękuję....witaj :lol: :lol:
laurena - Czw Paź 23, 2003 12:57 pm

ja kupowalam na piotrkowskiej 59 dalam 100 zł plus dostalam kwiatek do butonierki dla meza:) zdjecie wiazanki w galerii:)
Asia - Czw Paź 23, 2003 1:42 pm

Laurena, Twoja wiązanka była również śliczna. I zdjecia też. Gdzie robiłaś te studyjne?
laurena - Czw Paź 23, 2003 9:36 pm

Zdjęcia robilismy na gdanskiej przy struga, placilismy 60 zl od pozy (kazda poza w trzech egzemplarzach) Zrobil nam okolo 9 poz z czego wybralismy 5 ale mielismy problem ktore wybrac, bo wszystkie byly sliczne
gosia - Sob Paź 25, 2003 8:38 pm

laurena napisał/a:
Zdjęcia robilismy na gdanskiej przy struga, placilismy 60 zl od pozy (kazda poza w trzech egzemplarzach)


w Warszawie jedna poza kosztuje 100 zł.

lucky72 - Sob Sty 24, 2004 2:24 pm

to może ja napiszę gdzie nie warto zamawiać wiązanek a przynajmniej ja nie byłam zadowolona bo przecież zdarza sie każdemu jakiś błąd w sztuce i być może trafiło na mnie. Wiązankę miałąm robioną na placu wolności w tym samym miejscu w którym jest księgarnia prawnicza. A to co mnie głównie zraziło to
1. wiązanak zaczęła sie sypać wyglądało to tak że nic nie było zrobione porządnie po prostu wszystko powkładane w gąbkę na zasadzie patrz na mnie a nie rusz mnie wystarczyło że zmęczona ręka odchyliła się w dół a już sypały sie kwiaty i ozdoby to był koszmar, no i wiązanka nie nadaje sie do ususzenia. A kosztowała 150 zl.
2. Koncepcja nie była taka jak chciałam wymarzyłam sobie wiązankę z ciemnych róż z dodatkami bieli i złota. a dostałam biało czerwoną gdzie róże były popryskane sprayem złotym.
3. wiązanak była zrobiona z pączków róż a takiej ja nie chciałam bo potrzebny był mi efekt teraz a nie za parę dni jak sie rozwiną, a efekt tego taki że wiązaneczka była mała. Dobrze tylko że na zdjeciach wyszła znacznie lepiej. Choć płakac mi sie chce bo myślałam że ususzę i będę miała pamiątkę chociaż do pierwszej rocznicy :smut:

Asiek - Sob Sty 24, 2004 2:27 pm

Współczuję... :smut:
Edyta - Sob Sty 24, 2004 2:31 pm

Faktycznie nie ciekawie to wszystko wyglądało.
Dobrze że byłaś zadowolona z całej reszty

Madlen_ - Pią Lut 13, 2004 4:06 pm

Wiązanka ślubna

Ostatnio tak się składa , że wiązanką ślubną nie może to być przypadkowy bukiet. Ważna jest jego forma i styl, a także dobór kwiatow i kolorów. Wiazanka ślubna powinna Młodych łączyć, a jednoczesnie nie wyróżniać się za bardzo. Należy ja starannie dobrac do stroju nowożeńców. Jest ona jakby wypadkową wyglądu ich obojga. W jej wyborze warto kierować się określonymi zasadami (zostały one szczegółowo przedstawione w poprzednim artykule, o wiązankach ślubnych i kryteriach ich wyboru).

Pamiętajmy zatem, że wiązanka ślubna podobnie jak suknia, fryzura i makijaż (które stanowią całość) muszą pasować do charakteru urody. W wiązance powinniśmy czuć się dobrze. Nie zamawiajmy wiązanki, która nie jest w naszym stylu, będzie niewygodna lub będzie zbytnio absorbowała nasza uwagę.
Z naszego doświadczenia widać, że najczęściej są zamawiane tradycyjne, okrągłe wiązanki; białe lub ecru. Preferowane kwiaty to, jak zwykle róże i kalle - kolorowe lub białe. Chociaż teraz w epoce postmodernistycznej kształty są coraz wymyślniejsze. Ostatnio zrobily się na przykład modne nad Wisłą berła; które zreszta popieramy. Często są one zrobione z czego popadnie, ważne by była długa ozdobna rączka, najlepiej z sizalu lub faszyny oraz by były kolorowe. Chociaż sa tez i style preferujące ponurość. Niektórzy floryści, idąc zapewne z duchem czasu, owijają wiązankę welonem, który kiedyś przysłaniał lico panny młodej.
Dla pana młodego tworzy się przypinke. Jest to miły akcent, teraz, podobnie jak kiedyś, chętnie noszony w butonierce. Z reguły przypinka jest mniej lub bardziej misternym dziełem komponowanym z kwiatów z wiązanki ślubnej.
Z reguły robienie wiązanki powierza się zaufanym florystom . W dobrej kwiaciarni można obejrzeć katalogi, zasięgnąć niezbędnych informacji, wysłuchać porad. Na naszej stronie Internetowej mamy zdjęcia ponad 100 wiązanek przez nas robionych oraz innych dekoracji weselnych.

Kati - Pią Lip 09, 2004 9:25 am

Moja pewnie powstanie w Wawie, ale co do Skrzydlewskiej - kupuje tam kwiatkina każdą większą okazję... Pięknie zdobią kwiatki moim zdaniem - szczególnie na Zgirskiej.

Ładnie też ubierają na rogu inflanckiej i łagiewnieckiej, ale nie wiem jak tamta kwiaciarnia się zwie :)

ewa - Pią Lip 09, 2004 10:34 am

ja zamawiam swoją na ul. Pabianickiej 77 w KWIAT SERWIS
bardzo miła obsługa i mają sporo katalogów do wyboru do koloru - panie radzą co będzie pasowało a co nie

Magdzia - Pią Lip 09, 2004 1:13 pm

Ja od poczatku wiedzialam ze zamowie w kwiaciarni dobrego znajomego, bo bylam pewna ze beda super swiezutkie kwiaty, cena adekwatna, no i fachowe doradztwo. I tak wlasnie bylo.
just_Kate - Pią Lip 09, 2004 3:02 pm

A ja będę zamawiać bukiet w kwiaciarni na Rzgowskiej, ale nie pamiętam (na razie) nuemru. Maja mnóstwo swoich zdjęć, poza tym są w stanie zrobić bukiet na podstawie zdjęcia, no i przede wszystkim - maja konkurencyjne ceny. :)

Aha, i chyba wyślę kogoś z rodzinki na giełdę kwiatową na Chojny w sobotę rano (w dzień ślubu), żeby kupił kwiaty na stoły na salę.

SaraLee - Pią Lip 09, 2004 11:11 pm

Kati napisał/a:
Ładnie też ubierają na rogu inflanckiej i łagiewnieckiej, ale nie wiem jak tamta kwiaciarnia się zwie :)

Kwiaciarnia nazywa się FLORES. Miałam kwiaty ułożone właśnie tam, były przepiękne, choć oryginalnie przystrojone - a to dlatego, że to był mój pomysł, no i dość drogie... Ale to chyba dlatego, że to do slubu :roll: Nie mniej jednak polecam - super ułożenie. Na dowód załączam zdjęcie

Kati - Sob Lip 10, 2004 5:02 pm

Rzeczywiście śliczne :D
pipi - Pon Lip 12, 2004 12:17 pm

Ja zamówiłam swoje kwiatki w Hadesie, tam gdzie Edyta odkryła kwiaciarnię.
Wiązanka była super i niedroga przynajmniej nie bardzo droga.
A ponieważ to koło domu mojego Pana Młodego było, to z łatwością mógł ją odebrać bez krążenia po mieście.

Gorące podziękowania dla Edyty za kwiaciarnię od pipi :mrgreen:

tweety - Sro Lip 14, 2004 10:22 pm

Pipi poprosze o dokładny adres tej kwiaciarni. Też się tam wybieram ale jakoś nie moge skojarzyć. :roll:
Agata - Czw Lip 15, 2004 9:42 am

Ja też polecam kwiaciarnię na rogu Infalnckiej i Łagiewnicjkiej (Flores). Do tych najtańszych ona nie należy chyba, ale Panie mają wyczucie i zawsze ślicznie i oryginalnie układają kwiatki. Ja też tam będę zamawiała wiązankę i na całe szczęście kwiaciarnia jest po drodze do Kościoła :)
becia - Czw Lip 15, 2004 10:08 am

Ja byłam zachwycona wiązanką zrobiona w Interflorze na Sterlinga. Mam tez pewne znajomości tam, więc może troche taniej mi zrobia wiązanke i odpowiednio dobiorą...




ślubuje 25.09.2004

pipi - Czw Lip 15, 2004 10:19 am

Hades jest na ul. Legionów (ulica ta odchodzi od placu Wolności) dokładnie na wysokości ul. ?eromskiego.
Panie mają tam taką ładną książkę z wiązankami i robią dokładnie takie jak na obrazku (można sobie zmieniać gatunki i kolory kwiatków) :graba: . Ceny wiązanek są umiarkowane - moja (do obejrzenia w galerii) kosztowała 120 zł storczyki i różowe goździki.

Osobiście odradzam kwiatki na maskę, które mają się trzymać na przyssawce bo się ani trochę nie trzymały :roll:

Jelonek - Sob Lip 17, 2004 4:22 pm

na Nawrot numer ok 91/93 , za Wysoką w stronę Kopcińskiego jest kobitka
co robi śliczniutkie wiązanki , zawsze kupowane są tam kwiaty firmowe na imieniny i urodziny - coś alla Interflora ale 10x taniej. Wiązanki ślubne tez robi .

tweety - Sro Sie 04, 2004 10:55 am

Ja jeszcze meżatką nie jestem ale pozwolę sobie powiedzieć gdzie ja zamówiłam swoją wiązankę. Jest to mała kwiaciarnia na ulicy Zarzewskiej. Prowadzi ja bardzo, bardzo miła Pani. Ceny też są przystępne. Ja zamówiłam sobie wiązankę z calli kantedeskich i zapłacę do 150zl. Jeszcze dokładnie niewiem ile bo do końca jeszcze niewiem jaka ona będzie (chodzi o dopasowanie). Kwiaciarnie tę poleciła mi moja ciocia, która własnie tam załatwiała w zeszłym roku bukiet dla Panny Młodej z jej rodziny. Bukiet był bardzo ładny trzymał się jak należy i nie powalał z nóg ceną.
Dla porównania mogę powiedzieć że w Galerii Kwiatów (na retkini) taki sam bukiet kosztuje ok 300zl.
Ale dokładne zdjęcia mojej wiązanki będę mogła wkleic dopiero po 28.08.

kryszka - Sro Sie 04, 2004 11:54 am

Bardzo przydatna dla mnie informacja Tweety. :graba: Też sobie wybrałam wiązankę z tych kwiatków i taką właśnie granicę cenową. Tweety, a gdzie dokładnie jest ta kwiaciarnia?
just_Kate - Sro Sie 04, 2004 3:22 pm

Ja swój bukiet zamawiałam w kwiaciarni ROKOKO na Rzgowskiej i naprawdę dostałam dokładnie to, co chciałam :D Miało być kilka odcieni różu (2-3), które sama dobierałam, oraz ecru, no i trochę zieleni. I było W makijażu również miałam róż (na powiekach i ustach), no i przy welonie również były róże i jedna eustema w kolorze ecru. Tak więc wszystko ładnie się komponowało. Za bukiet i przywieszkę do klapy męża zapłacił (mąż) 120 zł. To chyba naprawdę niedużo, tym bardziej że bukiet bardzo mi się spodobał. :)
kryszka - Sro Sie 04, 2004 3:33 pm

No i proszę - istnieją kwiaciarnie które tak strasznie nie zdzierają. :)

Just_Kate - poproszę dokładny adres. :30:

Sisi - Sro Sie 04, 2004 3:46 pm

Just kate, a ile było róż w Twoim bukiecie?
just_Kate - Sro Sie 04, 2004 4:05 pm

sisi - zarzyłaś mnie zupełnie :? - nie mam pojęcia ile było róż w moim bukiecie, ale jeśli to istotne, to policzę...

jeśli chodzi o adres to Rzgowska 41, prawie naprzeciwko ul. Leczniczej. I mają duuużo zdjęć, jest w czym wybierać, jeśli ktoś nie jest zdecydowany.

:)

olenka - Sro Sie 04, 2004 5:10 pm

Dodam tylko ze w kamienicy na rogu obok kościoła. Sprowadzaja kwiaty na życzenie tez byłam sie tam pytac o wiazanke i pani powiedziała ze do 150 zł w zależnosci oczywiscie od kwiatów. Szukała mi nawt na zdieciach w kosiazkach maków syberyjskich bo sie uparłam je zobaczyc. Ładne sa:)
tweety - Sro Sie 04, 2004 5:38 pm

kryszka napisał/a:
Bardzo przydatna dla mnie informacja Tweety. :graba: Też sobie wybrałam wiązankę z tych kwiatków i taką właśnie granicę cenową. Tweety, a gdzie dokładnie jest ta kwiaciarnia?


Kryszko ta kwiaciarnia jest w sumie niedaleko tej na rzgowskiej to jak bedziesz jechac to od razu bedziesz mogla sobie wejsc do obydwu. Ta kwiaciarnia jest na Zarzewskiej 31. Jedyna na tej ulicy.

just_Kate - Czw Sie 05, 2004 12:30 pm

tweety napisał/a:


Kryszko ta kwiaciarnia jest w sumie niedaleko tej na rzgowskiej to jak bedziesz jechac to od razu bedziesz mogla sobie wejsc do obydwu. Ta kwiaciarnia jest na Zarzewskiej 31. Jedyna na tej ulicy.


Tweety - to pewnie niedaleko sklepu z sukniami ślubnymi i dodatkami, który jest prawie na rogu Zarzewskiej i Rzgowskiej. Tam sobie kupowałam rękawiczki - Kryszka jak będziesz odwiedzać kwiaciarnie to możesz i tam wstąpić :)

tweety - Czw Sie 05, 2004 1:37 pm

just_Kate napisał/a:

Tweety - to pewnie niedaleko sklepu z sukniami ślubnymi i dodatkami, który jest prawie na rogu Zarzewskiej i Rzgowskiej. Tam sobie kupowałam rękawiczki - Kryszka jak będziesz odwiedzać kwiaciarnie to możesz i tam wstąpić :)


Tak dokładnie..

kryszka - Pią Sie 06, 2004 12:17 am

Wielkie dzięki dziewczyny. :graba: Może już jutro uda mi się tam przejść.
tweety - Sob Sie 07, 2004 12:20 am

Spoko. Fajnie że chociaż troszke moglam sie na forum przydac. :D
Jelonek - Pią Sie 20, 2004 9:46 am

byłam w kwiaciarni rokoko , tej o której pisała Just Kate i tam zamówię swoje kwiatki :)
obsług miła , pani opowiada i doradza , no i cena jest o ponad połowę niższa od interflory :)
buziaki Just Kate za podsunięcie adresu tej kwiaciarni :przytul:

Agata - Pią Sie 20, 2004 1:48 pm

:beksa: , a "moja" kwiaciarnia - Flores, ma urlop już chyba od dwóch tygodni. Jak się tak będą urlopować, to będę musiała szukać innego adresu. Może ktoś wie, ile oni tam mają zamiar się wczasować? Chciałabym już podjąc decyzję co do moich kwiatków, a tu nie mogę!
just_Kate - Pią Sie 20, 2004 4:12 pm

Jelonek napisał/a:
byłam w kwiaciarni rokoko , tej o której pisała Just Kate i tam zamówię swoje kwiatki :)
obsług miła , pani opowiada i doradza , no i cena jest o ponad połowę niższa od interflory :)
buziaki Just Kate za podsunięcie adresu tej kwiaciarni :przytul:


baaaardzo się cieszę, że Ci się podobało, Jelonku :mrgreen: Jestem pewna, że będziesz zadowolona.

Kiwax - Sob Sie 21, 2004 7:25 pm

Zupełnie przypadkowo powierzyłam robienie wianka i wiązanki floryskom z kwiaciarni Gracja na Retkini, na ul. Kostki Napierskiego. Włascicielka usiadła z nami przy stoliku, przyjęła zamówienie skrzętnie notując wszystkie uwagi, prośby i propozycje. Pytała nawet o biżuterię, tak aby dobrać dodatki do stroika dla Marcina i dla mnie (tego po oczepinach)


Efekt końcowy mnie powalił z nóg. Najtaniej nie było (biorąc po uwagę z czego była wykonana wiązanka i wianek) ale myślę, że było to warte tej ceny.

W tej kwiaciarni można też ubrac samochód.


BARDZO GOR?CO POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ania - Pon Wrz 20, 2004 12:14 pm

A ja byłam w piątek w Interflorze i zakochałam się w jednym bukieciku, był tak słodki i śliczny że już nawet nie jadę do żadnej innej kwiaciarni, bo chcę tylko ten. Bukiecik jest niewielki i własnie na takim mi zależało, jest z różyczek w kolorze takim jakby ecru tylko że raczej w zimnym odcieniu, bukiecik jest krótki, ale te różyczki normalnie są z tych najdłuższych i mają dosyć duże łebki, przewiązany jest wstążką w tym samym odcieniu, kosztuje 200zl więc jeszcze jest to do przeżycia, dodatkowo panie mogą mi zrobić wstawki (nie bardzo wiem jakby to miało wyglądać) z kawałków materiału od mojej sukni (z tych co będą ucięte przy skracaniu).
Dodatkowo mogę zamówic takie samie róże na klamki do samochodu, ale cena za jedną taką różyczkę z przybraniem to 30-40zł, więc chyba zrezygnujemy bo trochę za drogo.

dagmara - Pon Wrz 20, 2004 6:26 pm

Odkryłam świetną kwiaciarnię ale nie znam dokładnego adresu(Rzgowska przy leczniczej mniej więcej). ?wietna kobitka zna się na rzeczy i z tego co wiem robi cudne wiązanki slubne.
kryszka - Pon Wrz 20, 2004 8:03 pm

Dagmaro, to jest Rzgowska 41 "Rokoko" (czy jak tam to się pisze) - kilka dziewczyn zamawiało tam już wiązanki i też sobie chwaliły. :)
dagmara - Wto Wrz 21, 2004 9:25 pm

kryszka napisał/a:
Dagmaro, to jest Rzgowska 41 "Rokoko" (czy jak tam to się pisze) - kilka dziewczyn zamawiało tam już wiązanki i też sobie chwaliły. :)


Właśnie tam gapa ze mnie że nie zauważyłam. :oops:

Jelonek - Czw Wrz 23, 2004 3:47 pm

ja potwierdzam - Rokoko robi w porzadku wiazanki - moja była i ładna i trzymała się bardzo dobrze - teraz sobie ją ususzyłam ( co prawda suszone kalle nie sa atrakcyjne) i ładnie wyglada dalej :)
kryszka - Pią Paź 08, 2004 1:43 am

pipi napisał/a:
Ja zamówiłam swoje kwiatki w Hadesie, tam gdzie Edyta odkryła kwiaciarnię.
Wiązanka była super i niedroga przynajmniej nie bardzo droga.

Też tam zamówiłam swoją wiązankę. Trafiłam na bardzo kompetentą i przemiłą panią która zarzuciła mnie pomysłami. I tak jak weszłam się tylko dowiedzieć co i jak to od razu zamówiłam. :lol:
W komplecie do wiązanki dają przypinkę dla Młodego i mini-wiązankę na nadgarstek dla Młodej na pierwszy taniec.
O cenach pisałam w odpowiednim temacie. :)

Agata - Sob Paź 09, 2004 12:29 pm

Już teraz mogę polecić "moją" kwiaciarnię z czystym sumieniem. Czyli Flores na ul. Łagiewnickiej (róg Inflanckiej i Łagiewnickiej). Moja wiązanką była dosyć oryginalna, w kształcie rogów (jak to kiedy określiła Kiwax) z kalii w dwóch kolorach. Panie nie boją się eksperymentować i mają mnóstwo wzorów. Nic dla nich nie jest straszne :) no i pieknie udekorowały mi Kościółek, ale to już inny temat :wink:
Agni - Sro Kwi 06, 2005 3:35 pm

teraz już mogę polecić a bardzo się tego elementu akurat obawiałam :)

wiązankę zamówiłam na Retkini na ulicy retkińskiej w kwiaciarni "U Dany" - (obok ryneczku) - dlatego że na przeciwko mieszkam :) ryzyk-fizyk :) ale na szczęście wszystko wyszło jak chciałam i bardzo niedrogo!!!!! uwaga: za wiązankę dla siebie (duże róże - sztuk chyba 8-9), mniejszą wiązankę dla świadkowej (róza x3) , 4 przypinki do butonierek (z pojedynczych róż), oraz przypinkę do włosów (dwie duze róże) zapłaciłam razem 180zł !! !!
Jak tu nie polecać ?? ?
Obsługa bardzo miła - miałam zamówione różne warianty - w zależności od tego jakie kwiaty na giełdzie uda się dostać.

jeszcze w tym miejscu zdjątko :)

Ewelianna - Pią Lip 01, 2005 8:29 am

A ja właśnie zamówiłam wiązankę w kwiaciarni "Werbena" na ?abieńcu. Urzekła mnie miła obsługa, duuuuża oferta, i przystępne ceny. Co do wykonania, to będę mogła coś napisać po 13.08 :wink: , ale mam nadzeję, że będzie super. Wiązanka będzie z róż, ale w dość oryginalnej formie. Już się nie mogę doczekać :oops:
Pusiak - Pią Lip 01, 2005 8:53 am

A ja też znalazłam fajną kwiaciarnię :) jeszcze nie wiem, czy tam będe zamawiać, bo tyle tu nowych adresów znalazłam, że chyba będę sie musiał przejść :) Moja kwiaciarnia jest na rogu Piłsudskiego i Kamińskiego (Chyba :) ), a taka wiązanka + bukiecik dla świadkowej + przypinki dla Pana Młodego i świadka = 300 zł
Marti - Wto Lip 05, 2005 9:40 am

A ja zamówiłam swoją wiązankę na Pomorskiej przy Kamińskiego. Nazywa się Maja, a prowadzi ją pani, która kiedyś pracowała w Interflorze. Bardzo pięknie robią. Koszt mojej- białe frezje, rude frezje + eutoma w kształcie takiej zbitej kulki i jeszcze dla misia i świadka w klapę max. do 160 zł. A przekonam się już w sobotę :wink:
Kati - Wto Lip 05, 2005 11:36 am

O właaaśnie.... moja wiązanka zawierała prócz róż właśnie eustomę i jakieś dodatki zielone ;) Dzięki Marti za przypomnienie :D
Marti - Sro Lip 06, 2005 9:37 am

Podobno eustoma jest trwała wbrew delikatnemu wrażeniu jakie robi. Bardzo mi sie podoba i nie jeswtem pewna czy nie występuje też w innym kolorze niż biały.
Kati - Sro Lip 06, 2005 11:16 am

Oj nie wiem... ja akurat miałam białą z zielonawym odcieniem ;)
Oto ona


Mika - Sro Lip 06, 2005 11:19 am

Kati bardzo ładny bukiet :D
Kati - Sro Lip 06, 2005 11:20 am

Szczerze mówiąc w rzeczywistości wyglądał ładniej niż na zdjęciach ;) Ale fajnie że się podobał :wink:
sękuś - Sro Lip 06, 2005 3:50 pm

Bardzo ładny.
A z bliska jeszcze ładniejszy :D
Właśnie z takim długimi łodygami chciałabym mieć, bo wydaję mi się, że będzie pasowac do mojej sukni.

Ewelianna - Sro Lip 06, 2005 5:16 pm

Mnie też sie bardzo podoba :dance:
Viola - Pon Lip 11, 2005 10:10 am

Kati, bukiet był śliczny! :D
Też chciałam mieć z eustomą (podobno kwiaty na mojej sukini przypominają właśnie eustomę), ale niestety w kwietniu były one jeszcze baaaardzo drogie, więc zdecydowałam się po prostu na różyczki :?

kryszka - Pon Lip 11, 2005 7:31 pm

Viola napisał/a:
[...] więc zdecydowałam się po prostu na różyczki :?

Ale po co ta minka Violu? Miałaś przecież śliczną wiązankę. :D A co to były te igiełki pod różami? Bardzo fajne.

Viola - Pon Lip 11, 2005 8:40 pm

kryszka napisał/a:
A co to były te igiełki pod różami? Bardzo fajne.


Hi hi... no właśnie, to były... igiełki! I tyle mogę Ci wyjaśnic na ten temat :D Niestety nie wiem cóż to było :oops:
i dziękuję za słowa otuchy :D

[ Dodano: Wto Lip 12, 2005 1:45 pm ]
Kiwax napisał/a:
Zupełnie przypadkowo powierzyłam robienie wianka i wiązanki floryskom z kwiaciarni Gracja na Retkini, na ul. Kostki Napierskiego. Włascicielka usiadła z nami przy stoliku, przyjęła zamówienie skrzętnie notując wszystkie uwagi, prośby i propozycje.

Efekt końcowy mnie powalił z nóg. Najtaniej nie było (biorąc po uwagę z czego była wykonana wiązanka i wianek) ale myślę, że było to warte tej ceny.

W tej kwiaciarni można też ubrac samochód.

BARDZO GOR?CO POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!


Tak, tak! Całkowicie się zgadzam i potwierdzam wszystko co napisała Kiwax!!
Właśnie chciałam napisać, że moją wiązankę również wykonano w kwiaciarni GRACJA i tak samo jak Kiwax trafiłam tam całkiem przypadkowo i jestem pod wrażeniem ich profesjonalizmu.
W moim wypadku pani również wszystko sobie notowała, tylko z ceną nie było tak źle bo udało mi się nawet trochę potargować i cena stanęła w końcu na 150 zł za wiązankę i przypinkę dla Pana Młodego :lol:

[ Dodano: Wto Lip 12, 2005 1:49 pm ]
Trochęuboga ta ich strona ale zawsze... http://www.gracja.info.pl/ :wink:

Pusiak - Nie Lip 17, 2005 4:34 pm

Poprawka, podałam błędny adres.... kwiaciarnia jest na rogu POMORSKIEJ i Kamińskiego... Wybaczcie pomyłkę "przyszłej" Łodziance :) Zresztą jeżeli ktoś sie zorientował, to prawidłowy adres pojawił sie w poscie Marti
Mika - Nie Lip 17, 2005 4:40 pm

Pusiak moja koleżanka tam zamawiała swój bukiet ślubny i była zadowolona nawet mi ją polecała, ale ode mnie ona się bardzo daleko znajduje :|
Pusiak - Sro Lip 20, 2005 7:55 am

No, nawet sobie wypatrzyłam tam bardzo ładna wiązaneczkę :) Na początku września będę zamawiać :)
Żaneta - Sro Lip 27, 2005 10:54 pm

Marti napisał/a:
Podobno eustoma jest trwała wbrew delikatnemu wrażeniu jakie robi. Bardzo mi sie podoba i nie jeswtem pewna czy nie występuje też w innym kolorze niż biały.


Eustoma jest trwala!!!! Mnie kwiaciarki mówily inaczej,ale wytrzymala cale wesele i jeszcze zostawilam do ususzenia i tydzień po ślubie nie byly jeszcze suche bez wody zaznaczam!!!! Jest to śliczny kwiat i nie żaluję zupelnie!!!! :graba:

pinia_pinia - Nie Lip 31, 2005 1:35 pm

kryszka napisał/a:
Dagmaro, to jest Rzgowska 41 "Rokoko" (czy jak tam to się pisze) - kilka dziewczyn zamawiało tam już wiązanki i też sobie chwaliły. :)


Dziewczyny nie mam najlepszych wieści....Rokoko albo zamknęli albo trwa tam remonot. Ni e wiem dokładnie, ale jak przejeżdżałam obok to mieli zasłonięte szyby, szyldu nie ma....sama nie wiem.. :(

joanna_25 - Nie Wrz 04, 2005 1:27 pm

Ewelianna napisał/a:
A ja właśnie zamówiłam wiązankę w kwiaciarni "Werbena" na ?abieńcu. Urzekła mnie miła obsługa, duuuuża oferta, i przystępne ceny. Co do wykonania, to będę mogła coś napisać po 13.08 :wink: , ale mam nadzeję, że będzie super. Wiązanka będzie z róż, ale w dość oryginalnej formie. Już się nie mogę doczekać :oops:


Ewelianna podaj dokładnie adres tej kwiaciarni.
Jaki miałaś bukiet i ile zapłaciłaś?

Agnesia - Nie Paź 02, 2005 10:57 pm

Choć do ślubu jeszcze troszkę to już wiem, że wiązanke bedzie mi robić moja znajoma. Kwiaciarnia znajduje się na ul. Rojnej.(Nie wiem, czy mogę reklamować kogoś znajomego, więc nie podam dokładnego adresu). Mam nadzieję, że ze mnie nie zedrze... :roll: A marzy mi się storczyk i eustoma.
Choć dowiedziałam się, że eustoma nie ususzy się... No chyba, że mi się jeszcze koncepcja zmieni... :)

pipi - Pon Paź 03, 2005 10:07 am

Storczyki też niezbyt dobrze się suszą bo łatwo odpadają im kwiatki z gałązek i w moim przypadku kolor biały zmienił się na kolor .. hm ... chyba suszony
gambi - Pon Paź 03, 2005 6:59 pm

no ja właśnie dziś zamówiłam wiązanke w kwiacirni Rokoko. za rada pań kwiaciarek wybrałam ten bukiet z modyfikacjami.

Tzn.ma być trochę więcej róż, storczyki maja być białe, z delikatnymi rózowymi "środkami" :wink: , trochę mniej zielonego oraz dołożone gdzie niegdzie troche "srebrnej nitki". za 2 tyg zobaczymy jak to wyszła. a cenowo chyba przystepnie, bo moja wiązanka ok 150zl i przypinka dla mlodego gratis, miniturka wiązanki mojej dla świadkowej 30zł + przypinka dla świadka gratis.
Powiem szczerze, ze ruch w tej kwiaciarni maja spory, chyba duza reklame zrobiłyśmy im na forum :wink:

pipi - Wto Paź 04, 2005 10:10 am

Tak to już jest Gambi,
udziela się garstka osób i pewnie jest o wiele więcej dobrych niedrogich kwiaciarni w Łodzi ale nikt o nich nie napisał.
Za to czyta już sporo osób, ja kiedyś napisałam o hurtowni w której mieli bardzo super tanie koperty zaproszeniowe :roll: Efekt był taki że słowo mieli zrobiło się aktualne, bo jak mi brakło zaproszeń to już za nic w świecie nie udało mi się tam kopert dokupić :shock:

Kot - Wto Paź 04, 2005 10:18 am

U mnie decyzja już zapadła będzie ten bukiet


bukiet ostatecznie został zamówiony na Retkinii :30:

Calinka - Wto Paź 04, 2005 10:37 am

Jak się ma juz upatrzoną wiązankę i ma sie jej zdjecie to chyba najlepiej pochodzic po paru kwiaciarniach i popytac sie o ceny bo faktycznie róznice sa ogromne :evil: .
Dziewczynki bukieciki bardzo ładne :) .

Pusiak - Czw Paź 06, 2005 9:23 pm

Ja miałam bukiet robiony w kwiaciarni Maja i wyglądał tak (na drugim zdjęciu widać też przypinkę Młodego:
vaniliaxxx - Nie Paź 09, 2005 9:41 pm
Temat postu: bardzo ładne kwiaty i niespotykanie niskie ceny :)
Nie jestem w stanie powiedzieć ile bedzie kosztowała wiązanka ślubna czy przystrojenie samochodu do ślubu ale mogę powiedziec, że Pani, która się tym zajmuje ma niebywałą wyobraźnię i ogromny zmysł artystyczny. Wiem tez, że za przepiękną wiązankę z kilku kwiatów i dużą ilością dodatków (efekt jest piorunujący), która (w zubożonej wersji) w kwiaciarni w budynku Orange Plaza kosztowała 54 zł u tej Pani kupiłam za 25 zł !! !! Wielki kosz kwiatów, który moja grupa kupowała w podziękowaniu pewnej pani mgr :) kosztował 50 zł!! Kwiaty są zawsze świeże, pachnące i prezpięknie wyglądające... Nic dodać nic ując :) Mój ślub w czerwcu i na 100% ta Pani zajmie się moim bukietem, dekoracją autka i prawdopodobnie też dekoracją kościoła :) Przepraszam za taką reklamę ale nie mogłam się powstrzymać :P Ta malutka kwiaciarnia znajduje się na Piłsudskiego bodajże pod numerem 51 (ale głowy sobie uciąć nie dam - chodzę tam "na oko" :) ) Już nie mogę się doczekać swojego bukietu ślubnego :D
Marta24 - Nie Paź 09, 2005 10:19 pm
Temat postu: do vanilaxxx
hej czy ta kwiaciarnia jest miedzy ulica przedzalniana a rydza smigłego?
w takiej małej budce??
a tak apropo to z jakiej dzielnicy jestes?

vaniliaxxx - Nie Paź 09, 2005 10:29 pm
Temat postu: do Marta24
Ja mieszkam na Widzewie (Zarzewie) a kwaiciarnia jest w budynku między Kilińskiego a Targową (pomiędzy 3 salonami z sukniami ślubnymi :) )
Marta24 - Nie Paź 09, 2005 10:32 pm

to juz wiem gdzie
moja przyjaciólka miała tam robiona wiazanke w zeszłym roku, w sumie w ciemno powiedziala tylko jaka by chiala miec
efekt koncowy zadowalajacy bardzo ładna i pomysłowa wiazaneczka a do tego niedroga

vaniliaxxx - Nie Paź 09, 2005 10:40 pm
Temat postu: dokładnie
Marta24 napisał/a:
to juz wiem gdzie
moja przyjaciólka miała tam robiona wiazanke w zeszłym roku, w sumie w ciemno powiedziala tylko jaka by chiala miec
efekt koncowy zadowalajacy bardzo ładna i pomysłowa wiazaneczka a do tego niedroga


Dokładnie - nie spotkałam jeszcze osoby,której nie spodobałyby się kwiaty czy ich ułożenie u tej Pani :)

Agatka_P - Nie Paź 30, 2005 12:58 pm

Kobitki z retkini a co sądzicie na temat kwiaciarni Daria przy ryneczku na retkińskiej??
Marta24 - Wto Lis 08, 2005 11:04 pm

wiem która to kwiaciarnia:)bardzo sympatyczna obsługa i maja ładne wiązaneczki,kupowałam na slub do znajomych:)
jesli chodzi o wiązanki slubne to sie nie wypowiadam bo nie widziałam jak sa wykonane

pozdrawiam:)

strawberrytea - Sro Lis 09, 2005 9:37 pm

zamówiłam wiązanke w polecanej tu kwiaciarni na Zarzewskiej... Była piękna i dokładnie taka jaka chciałam - w środku jesieni miałam wiązankę z białych tulipanów :)
Marta24 - Sro Lis 09, 2005 11:17 pm
Temat postu: strawbertytea
a mogłabys zdjecie wkleic tej wiazanki?tez myslałam o wiazance z tulipanów białych i chciałabym zobaczyc jak twoja wygladała:)

pozdrawiam

Calinka - Czw Lis 10, 2005 9:10 am

Przyłączam się do prośby.
A jeśli to nie tajemnica to możesz napisać jaki był koszt tej wiązanki :roll: ?
Ja też się zastanawiałam nad tulipanami na sierpien, ale gdzieś już słyszałam że cena będzie zawrotna, dlatego ciekawa jestem czy bardzo dużo sobie życzą za tulipanki w październiku.

inka999 - Czw Lis 10, 2005 11:57 am
Temat postu: Re: do Marta24
vaniliaxxx napisał/a:
Ja mieszkam na Widzewie (Zarzewie) a kwaiciarnia jest w budynku między Kilińskiego a Targową (pomiędzy 3 salonami z sukniami ślubnymi :) )


Moge potwierdzić:-)
Właśnie tam miałam robioną wiązankę, byłam bardzo zadowolona i z wykonania i z ceny:-)
A co dziwne moja Mama również była zadowolona i jej się podobała>a to nie zbyt często sie zdarza :wink:

strawberrytea - Czw Lis 10, 2005 3:24 pm

cena nie była niska niestety - wiązanka kosztowała 120 zł ale niestety na samo hasło "ślub" wszystko drożeje...
Mam nadzieje ze uda mi się załączyc zdjęcie :)

Agatka_P - Czw Lis 10, 2005 3:32 pm

A jak by tak pójść do kwiaciarni i nie mówić że to na ślub
gambi - Czw Lis 10, 2005 9:49 pm

Agatka_P napisał/a:
A jak by tak pójść do kwiaciarni i nie mówić że to na ślub


odradzalabym, bo mimo wszystko chyba wiazanki slubne przygotowuje sie troche bardziej trwale, bo wiecej musza przetrwac, wiec wolalabym nie oszczedzac tych 10-20 zl :wink:

rorrim - Wto Mar 14, 2006 8:37 am

Dorzucę nowy adres - Bajkowy Salon Kwiatowy, Piotrkowska 307.
Niedawno otwarty.
Obsługa bardzo miła, kobitki dużo podpowiadają (także w kwestii ceny), wiązanki są oryginalne. Mam do tego salonu sentyment, bo z niego właśnie pochodziła moja wiązanka zaręczynowa, która przetrwała 3 tygodnie i wciąż wyglądała pięknie.
Tam też zamówię bukiet ślubny. Co do cen to nie pomogę konkretnie, bo w kwietniu wszelkie kwiecie jest baaardzo drogie :? Np jedna gałązka eustomy z 3 kwiatkami kosztuje 10 zł...
W salonie można też ubrać auto. Oczywiście koszt wiązanki ślubnej zawiera w sobie koszt przypinki dla pana młodego.

Natalia - Pon Mar 27, 2006 7:21 pm

Na targach wypatrzyłam bardzo ładne wiązanki w kwiaciarni - galeria kwiatów czy coś podobnego na Armii Krajowej, naprawdę super.
Wystawiała się tam też kwiaciarnia Tęcza z Broniewskiego - też polecam - ciekawe i oryginalne pomysły

kryszka - Pon Mar 27, 2006 10:33 pm

Natalia napisał/a:
Na targach wypatrzyłam bardzo ładne wiązanki w kwiaciarni - galeria kwiatów czy coś podobnego na Armii Krajowej, naprawdę super.

Nie wiem jak ślubne, ale wiązanki okolicznościowe robią piękne, choć nie najtańsze.

artli - Wto Maj 02, 2006 6:18 pm

Jak dla mnie to naj naj jest kwiaciarnia na Bratysławskiej 8a "GOSIA" zdjęcia można pooglądać na http://www.kwiaciarnia-gosia.prv.pl a nie są to wszystkie "GOSI" możliwości. Pozdrawiam wszystkich.
imbrulka - Sro Cze 28, 2006 1:03 pm

Dzisiaj odwiedzilam kwiaciarnie Tecza na Broniewskiego i powiem Wam, ze z tej pierwszej wizyty jestem naprawde zadowolona. Dodam, ze ze wszystkich dodatkow slubnych wlasnie moja wiazanka przysparza mi najwiecej klopotow. Zupelnie nie wiem czego chce i jestem niezdecydowana. Pani w Teczy wysluchala mnie uwaznie, ja przejrzalam mase albumow i nadal nie wiedzialam nic konkretnego. Z usmiechem na twarzy pani poprosila o moj nr telefonu i powiedziala, ze zadzwoni w przyszlym tygodniu po konsultacji z szefowa. Dorysowala sobie moja sukienke na karteczce, aby wiedziec do czego dobrac... ja w tym czasie przemysle to wszystko raz jeszcze.
Nie wiem jaki bedzie efekt koncowy, to dopisze po moim slubie, ale na pewno wroce do Teczy i zamowie moja wiazanke. Bardzo mila i profesjonalna obsluga.

aniluap - Czw Lip 20, 2006 4:01 pm

chciałabym wam polecic kwiaciarnię Tęcza na ul. broniewskiego.
wymysliłam sobie wiązankę znaleziona w internecie - mocno skomlikowana (zrobiony z drutu stelaż w kształcie terebki zwisajacej a na tym poprzetykane kwiaty, głowki róz i pączki, koraliki)
byłam w kilku miejscach i albo słyszałam "bedzie 500zł", "nie da sie tego zrobic", "to nie bedzie pasowało do paniw zrostu",...
ae trafiłam do Tęczy przypadkiem i Panie kwiaciarki wpdły w entuzjazm jak zobaczyły zdjecie mpjego wymarzonego cuda
były przeogromnie miłe, jechały specjalnie z własnej inicjatywy do sklepu aby zobaczyc sukienke i dobrac kolorystycznie kwiaty... potem po slubie dzwoniły czy byłam zadowolona.
jestem pod wrażeniem ich zaangazowania, zdolnosci i sympatii jaką mi okazały
zdjecia bukietu umiescze jak bede miala fotki
gorąco polecam

Kot - Czw Lip 20, 2006 5:21 pm

Aniluap to miałaś chyba u tych pań jakieś specjalne względy :rotfl: Ja też tam planowałam zamówić kwiaty ale robiono właściwie same problemy, w wiązance miały być m.in. 2 kalie a kazali płacić za 10 szt. bo tylko w takich ilościach mogą kupić na giełdzie :zdziwko:
lazy - Czw Lip 20, 2006 7:20 pm

A ja wczoraj właśnie w Tęczy zamówiłam kwiaty. Obsługa naprawdę super. Wybrałam wiązankę z ich katalogu ze zdjęciami, a panie tak się zaangażowały w dobór jeszcze lepiej pasującego do mojej sukni bukietu, że na przyszły tydzień mają zrobić szkic trochę zmodyfikowanej wiązanki. Dodam, że jeśli ktoś decyduje się na dekorację kościoła, to jadą tam i dopasowują wystrój do konkretnego kościoła.
aniluap - Pią Lip 21, 2006 10:43 am

jak zamawiałam swoja wiązankę to byłam swiadkiem "umawiania się" na dekoracje koscioła przez inna klientke. Panie były bardzo pomocne i w pełni zaangazowane np. pytały o jego styl, sukienke, ulubione kwaity, wymagania itp.
więc chyba ja nie miałam specjalnych wględów bo byłam tam kilka razy i zawsze widziałam dobra obsługę
wydaje mi sie ze tu trzeba miec tez "nosa i zmysł" do pracy, zaangazowanie to tylko część, te panie naprawde mają zdolnosci.
w jednej z kwiaciarni (na ul. przybyszewskiego) usłyszałam "no co pani, taki bukiet pani chce, przeciez on jest okropny...) :zalamany:

Misiamo - Pią Sie 04, 2006 9:41 pm

Kwiatki zamówiliśmy w kwiaciarni Maja na Pomorskiej. Kwiaciarnię szczerze polecamy. Koszt bukietu (białe róże + biała eustoma + białe goździki + wydłuzająca bukiet trawa) oraz przypinek dla Młodego i świadków wyniósł 150 zł.
imbrulka - Pon Sie 21, 2006 11:21 pm

Jak wczesniej wspominałam zamówiłam swoją wiązankę w Tęczy na Broniewskiego. Chociaz była dość nietypowa mnie się podobała i byłam bardzo zadowolona. Jedyny mały zgrzyt to niehonorowanie karty rabatowej, którą dostałam w salonie sukien ślubnych Furora. Troszkę dziwne... myslałam, że obie firmy współpracują ze sobą, skoro polecają się wzajemnie.
jazzy - Pon Paź 30, 2006 2:11 pm

rowniez skorzystalam z uslug kwiaciarni Tecza przy Broniewskiego...
zdecydowanie polecam!!!
trafilam tam przez przypadek, bylam w kryzysowej sytuacji, poniewaz mialam 1 dzien na zorganizowanie sobie wiazanki slubnej
wczesniej zamowione w innej kwiaciarni kwiaty, okazaly sie kompletna porazka i nie mialam specjalnie innych mozliwosci, jak tylko zamowic co popadnie, albo nie miec wcale wiazanki :(
wspomnialam o problemie w czasie pobytu u kosmetyczki a ta polecila mi wlasnie te kwiaciarnie... sama nawet zadzwonila i zapytala czy sa w stanie mi pomoc :szok: :szok:
Pani Kasia-wlascicielka, okazala sie przemila i niezwykle pomocna osoba, ktora uratowala mnie z opresji...dzieki niej, w sobote moglam sie cieszyc cudnym bukiecikiem i cala sytuacja nie zepsula mi tego wspanialego dnia :hurra: :hurra:

adriannaaa - Pon Paź 30, 2006 2:51 pm

Ja polecę z czystym sumieniem "moją" kwiaciarnię - na ul. łagiewnickiej - na wysokosci ul. Stefana - przy stacji ORLEN. Pani z średniej jakosci zdjęć zrobiła idealny bukiet. Wiadomo, ze kiedy wybiera się konkretny bukiet, to kwiaciarka musi kupić odpowiednie kwiaty - ktore nie zawsze są w hurtowni. Pani poinformowała mnie, ze może nie byc teraz takich kalii, ale.. udało sie, były - wszystkie w odpowiednich rozmiarach - i do bukietu, i do wpięcia we włosy i do butonierek. Miały cudny kolor.. i trzymały się rewelacyjnie.

Do tego pani pomogła mi dobrac bukiet do sukni - przyszłam ze stertą zdjec i nieskokretyzowanym pomysłem.

a na koniec - do wiazanki miły dodatek - butelka wina musujacego FIORE;)

ps. honorują karty płatnicze.

Misiamo - Pon Paź 30, 2006 4:17 pm

W tej kwiaciarni, o której pisze Adriannaa robiłam bukiecik na chrzest mojej chrześnicy. Bukiet był bardzo uroczy z białych frezji. Widać, ze panie znają się na rzeczy.
Kamyk - Czw Lis 02, 2006 9:57 pm

Ja zamawiałam również w Salonie Maja, na Pomorskei - sliczne bukiety tam robią.

Podobałą mi się strasznie wiązanka adrianny i zastanawiaąłm się na początku, czy by tam nie zamówić - miała śliczną wiązankę :)

adriannaaa - Pią Lis 03, 2006 9:44 am

Dzięi kamyk:))
własnie się wczoraj dowiedziałam, ze przyjaciółka szefa mojego męża wzorowała sięna mojej wiązance - tzn zrobiął identyczną w tej samej kwiaciarni:))) I również była zachwycona:))))

mls - Pią Lis 03, 2006 8:22 pm

Madlen_ napisał/a:
Ja zamawiałam wiązankę w Interflorze na ul. Sterlinga


Ja także będę tam zamawiać swoją wiązankę z bordowych kalii :D

Szpilka - Pią Lut 02, 2007 5:33 pm

a nie wiecie czy trudno jest dostac różowe kalie, a dokładniej taki brudny róż - bo chciałam je połączyć z białymi różami
nieszka - Sro Lut 28, 2007 11:59 am

Co sadzicie o wiazankach gdzie polaczone sa peonie i roze?
Ela_i_Adam - Sro Lut 28, 2007 2:08 pm

ja też będę zamawiała wiązankę w salonie Maja na Pomorskiej :) żeczywiście śliczne bukiety tam robią :) Kamyk mieszkasz gdzieś w pobliżu? bo ja na Rewolucji może się znamy z widzenia? pozdrawiam
Oli - Pią Mar 09, 2007 1:11 pm

peonie i róże to ładne połączenie..ja jestem w trakcie poszukiwań wiązanki :peonie+orchidee a jak nie to same orchidee lub same peonie..tylko muszę znależć kwiaciarnię ;-)
Aniadamowicz - Czw Kwi 19, 2007 2:51 pm
Temat postu: bukiet
Posłuchałam was moje forumowiczki,.,,,


Poszłam do poleconych przez was kwiaciarni i ZDECYDOWAŁAM się zamówić wiązanke w salonie MAJA na pomorskiej. Pani jest przemiłą osoba znającą się na rzeczy, doskonale wiedziała o co mi chodzi, poradziła jakie kwiaty będą pasowały do mego typu urody, do sukni ecri. Powiedziałam jej że namiar mam od was, że nie jedna panna młoda przed ołtarzem trzymała wiązankę która była jej autorstwa. Bardzo pomocna Pani, bukiety też oglądałam, bo Pani zbiera zdjęcia i są to bukiety, wiązanki które w tym salonie powstały. Już jestem zadowolona, bo choć moich Kalii holenderskich nie ma, to Pani je dla mnie sprowadzi. Ceny jescze nie znam, zależy ile te kalie będą ja kosztowały ale około 150 zł za bukiet.

Byłam w innych kwiaciarniach i we Florze i wielu innych.... ale MAJA była tym czego szukałam.

Ela_i_Adam - Czw Kwi 19, 2007 8:09 pm

No to witam w klubie bo ja pewnie tez zamowie wiazanke w tym salonie :) mieszkam niedaleko i zamawiam tam wszystkie wiazanki okolicznosciowe i zawsze jestem zadowolona :) a wiązanka ślubna mojej siostry była przepiekna :D i widze że ceny się nie zmieniły od tamtego czasu ;)
Gabro - Pią Kwi 20, 2007 1:36 pm

Słyszałam, że ładne i niedrogie wiązanki robią w Pabianicach. Czy ktoś może tę informację potwierdzić?:)
adriana - Pią Kwi 20, 2007 2:15 pm

ja mogę wam podać super firmy ale prywatnie, bo nie wiem czy to nie reklama. A jeżeli można tutaj podawać takie namiary to powiedzcie mi, bo nie chcę być źle odebrana.
Pozdrawiam[/code]

Agunia - Sob Kwi 21, 2007 8:36 pm

Ja tez planuje na 100% zamowic wiazanke w kwiaciarni MAJA,to wlasnie kwiaciarnie polecila mi moja makijazystka,powiedziala ze Pani Maja potrafi zrobic cuda i ceny tez w miare przystepne.
Niedlugo musze sie tam udac.
A kiedy nalezy zamowic wiazanke slubna?

madalena - Sob Maj 05, 2007 8:09 am

Ja znalazłam w necie kwiaciarnię GOSIA na Bratysławskiej, napisałam do nich maila i szybciutko dostałam odpowiedź z linkiem do strony i informacjami przydatnymi przy doborze wiązanki... Zamierzam tam dziś podjechać, choć nie mam żadnego konkretnego pomysłu.. Wezmę ze sobą co najwyżej zdjęcia sukni.
Dodatkowo po przeczytaniu Waszych postów podjadę jeszcze do T?CZY i kwiaciarni MAJA, bo opinie mają bardzo dobre.
Zdam relację, jak już będę miała obraz sytuacji i dokonam ostatecznego wyboru :)

gosc - Sob Maj 05, 2007 11:30 am

a na ile wcześniej trzeba zamówić wiązankę?
EJ-ET - Nie Maj 06, 2007 2:33 pm

madalena napisał/a:
Ja znalazłam w necie kwiaciarnię GOSIA na Bratysławskiej, napisałam do nich maila i szybciutko dostałam odpowiedź z linkiem do strony i informacjami przydatnymi przy doborze wiązanki...


Jeśli to ta kwiaciarnia na rogu ciągu sklepików o nazwie Gosia to znam tę kwiaciarnię i robią tam całkiem ciekawe wiązanki (bukietów ślubnych stamtąd nei miałam okazji oglądać)

Daj znać Madalena czy coś wybrałaś i jak zostałaś w tych kwiaciarniach obsłużona ;)

Ela_i_Adam - Pon Cze 04, 2007 8:31 pm

dziewczyny jakie macie zdanie o kwiaciarni rokoko na rzgowskiej? widziałam że jakiś czas temu sporo dziewczyn zamawiało tam wiązanki na ślub i były zadowolone. A czy ktoś wie jak jest teraz? jakie mają ceny? pytam bo musze znaleźć kwiaciarnie w której zamówię swoją wiązanke bo w mojej ukochanej Maji mają urlop w tym terminie ;(
gosc - Pon Cze 04, 2007 10:16 pm

Elu czyli się nie udaŁo :?: mimo zaproszenia :?:
jeśli tak, to się nie zaŁamuj. Znajdziesz idealną wiązankę i idealną kwiaciarnie. Zobaczysz ;)

Ela_i_Adam - Wto Cze 05, 2007 9:39 am

na razie niestety nie poczekam i wejde jeszcze raz w przyszłym tygodniu a jak nie to pojade na rzgowską zobaczyć :(
mika1 - Pon Cze 18, 2007 5:44 pm

hej. Polecam kwiaciarnie INTERFLORA na Sterlinga. wymarzyłam sobie prostą wiązankę z kalii. Nigdzie nie chcieli mi zrobić takiej bo za drogo. chciałam z zielono cytrynowych kalii - wszędzie mówiono mi że jedynie mogą zamówić białe. - miałam suknię kremową i białe odpadały. Jedynie w Interflorze mieli w kwiaciarni kalie - nie musieli ich sprowadzać zeby mi pokazać na wzór. Jednak zielonych niestety też tam nie dostałam. Zdecydowałam sie wkońcu na żółto- pomarańczowe. Za wiązanke i kwiat do butonierki zapłaciliśmy 180 zł - nie drogo bo na ?abieńcu za taką zaśpiewali nam 600 zł a na Retkini w Gracji i Galerii Kwiatów ponad 300 zł.
Tak więc Intelflora na Sterlinga.

gebka - Pon Cze 18, 2007 6:15 pm

a w ktorym miejscu jest ta kwiaciarnia
Ela_i_Adam - Pon Cze 18, 2007 6:28 pm

Gebka interflora jest między rewolucji a pomorską dojedziesz tam autobusem 57 ;)
gebka - Pon Cze 18, 2007 6:31 pm

wiesz co znajde bo studiuje na WSHE to pewnie gdzies tam
Ela_i_Adam - Pon Cze 18, 2007 6:53 pm

bardzo blisko musisz dojsć do skrzyzowania rewolucji i sterlinga a potem isć sterlinga w stronę pomorskiej tak jak jezdzi 15 :)
mika1 - Pon Cze 18, 2007 7:38 pm

A oto moja wiązanka, którą zrobili mi w Interflorze
[/code]

madalena - Sob Cze 30, 2007 10:03 am

EJ napisał/a:
Daj znać Madalena czy coś wybrałaś i jak zostałaś w tych kwiaciarniach obsłużona ;)


No i stanęło na jeszcze innej opcji. Byłam w kwiaciarni Gosia i pani nie okazała się zbyt pomocna - kazała mi wybierać z dotychczas zrobionych przez nich wiązanek i próbowała mi wmówić, że czerwone róże wyglądają na czerwone w tym świetle, a tak naprawdę są bordowe (bo interesuje mnie kompozycja bordo i ecru). Natomiast kwiaciarnia Maja, niestety, 7 lipca ma przerwę urlopową.
Za to kolega z pracy dał mi namiar na Chatkę Ech na Piotrkowskiej 238 - nie jest to kwiaciarnia, a "bibelociarnia", natomiast pani, oprócz wystroju, wykonuje również bardzo ładne bukiety, stroiki z kwiatów, w tym również wiązanki ślubne. Bardzo komunikatywna, wypytała o szczegóły i od razu przedstawiła wstępną koncepcję bukietu - zrobionego specjalnie dla mnie, pod moją suknię i styl. Pani używa różnych ciekawych dodatków, jak np. cieniutkich srebrnych drucików, etc. dzięki czemu wiązanka powinna być oryginalna. Cena dla bukietu ślubnego waha się od 120zł do 300zł w zależności od materiałów oraz kwiatów do niej użytych, a więc ok.
Jestem z nią finalnie umówiona w czwartek przed ślubem, mam przynieść zdjęcie sukni oraz stroik do włosów i ostatecznie zadecydujemy. W sobotę wiązanka będzie do odbioru :)

[ Dodano: Wto Lip 10, 2007 12:04 pm ]
Tak wyglądała moja wiązanka wykonana przez panią Dorotę z Chatki Ech, o której pisałam wyżej - cudownie pasowała do sukni - 50 róż ecru z jedną bordo, przeplecionych bordową wstążką i oplecionych srebrnym drutem z nanizanymi kryształami:


EJ-ET - Pon Lip 23, 2007 3:18 pm

śliczna!! strasznie dużo tych różyczek! a droga była?

A w ogóle to gdzie relacje ze ślubu i wesela Madalena...

gebka - Pon Lip 23, 2007 5:45 pm

wlasnie gdzie relacja nie ładnie :lol:
magdallena - Pią Lip 27, 2007 7:52 pm

przepiękna :o
wilka - Pią Sie 03, 2007 9:06 pm

Wielkie dzięki dla zwolenniczek kwiaciarni MAJA na Pomorskiej!!!!!
Dzięki Waszym opiniom Ja również zdecydowałam się tam podjechać i nie żałuję! Wiązanka była dokładnie taka jaką sobie wymarzyłam! A w gratisie były jeszcze 3 przypinki do butonierki-2 dla pana młodego (jedna na zapas jak powiedziano nam w kwiaciarni, gdyby było bardzo gorąco i pierwsza nieco straciła na urodzie) i jedna dla świadka. Cena za wiązankę była znacznieeeeee niższa niż w kwiaciarni w Interflorze (gdzie udałam się dzień wcześniej). Dodatkowo zamówiliśmy jeszcze duże kokardy z fizeliny do przybrania naszego ślubnego pojazdu(tu już była dodatkowa opłata).

MagdaG - Sob Wrz 08, 2007 1:18 pm
Temat postu: ROKOKO ul. Rzgowska
Sugerując się Waszymi opiniami zamówiliśmy wiązankę w kwiaciarni Rokoko. Panie mają bardzo dużo propozycji bukietów (na miejscu dostępny BARDZO obszerny katalog), można je również zobaczyć na stronie internetowej. W moim bukiecie były eustomy, astromerie i.... coś, czego nazwy nawet nie pamiętam...:) Wszystko w kształcie "kuli". Za bukiet wraz z kwiatami do wpięcia do włosów (chyba 8szt. pojedynczych kwiatów na drucikach) zapłaciliśmy 180zł.
al_hambra - Wto Wrz 11, 2007 8:38 pm
Temat postu: Bukieciarna na Organizacji WiN
Ja przy wyborze kwiaciarni posłużyłam się intuicją. Sukienkę miałam w stylu flamenco i odkąd zobaczyłam w prospektach zdjęcie wiązanki w formie wachlarza - zapragnęłam mieć właśnie coś takiego. Zadzwoniłam do jednej czy dwóch kwiaciarni z pytaniem o ten wachlarz i jakoś nie spotkałam się z entuzjazmem. Generalnie chodziło o to, że trudny do zrobienia... nie zawsze ładnie wychodzi... Wpisałam wiec w wyszukiwarkę 'florystka łódź' czy coś podobnego i wyskoczyła mi Bukieciarnia: http://www.kwiaty.lodz.pl/ na ul. Organizacji WiN.
Tam pani podchwyciła temat, mówiła, że robiła już coś takiego i wyszło bardzo ładnie. Postanowiłam więc u niej zamówić cały zestaw potrzebnych mi kompozycji kwiatowych.
Wachlarz wyszedł nieziemsko! Pasował idealnie! Ususzony wciąż jest ze mną...
Na maskę samochodu zamówiłam takie nietypowe serce z aluminiowych drucików z poprzeplatanymi storczykami. Byłam zachwycona efektem... Resztę wiązanek zamówiłam już raczej dość typowych, więc nie spodziewałam się cudów - były po prostu ładne.
Jeśli, ktoś mieszka w okolicy to naprawdę polecam. Bardzo miła pani ze zmysłem florystycznym. Pomoże... doradzi...

Więcej zdjęć ze mną i wachlarzem: http://picasaweb.google.pl/pwojtas

gosc - Czw Wrz 20, 2007 12:16 am

to ja z czystym sumieniem mogę polecić moją kwiaciarnię - PREZNECIK przy Przybyszewskiego (blisko Placu Reymonta - obecnie KWIACIARNIA VIP). Przygotowali mi obie wiązanki ślubne oraz butonierki oraz kwiaty dla rodziców, które dowieźli na salę :D W dodatku nie są drodzy a sŁowo "ślub" wcale nie powoduje wzrostu ceny o 100 czy 200 procent.
Oto zdjęcia
wiązanka ze ślubu cywilnego

wiązanka ze ślubu kościelnego


[ Dodano: Nie Wrz 30, 2007 11:44 am ]
oto dokładne namiary na "moją" kwiaciarnię - Kwiaciarnia VIP, ul. Przybyszewskiego 23

efina - Sob Lis 03, 2007 9:27 pm

Ja swoja wiazanke slubna i dekoracje kosciola -przy okazji-robilam w kwiaciarni H.Skrzydlewskiej przy ulice marmurowej,a brzezinskiej..Moge z czystym sumieniem polecic Pania Jole ktora mi to robila bo wyszlo naprawde super..ja mialam wiazanke prosta,z czesrwonych roz przewiazana biala wstega i wbite byly gdzie niegdzie srebrne perly..w kosciele mialam dekoracje z czerwonych roz w polaczeniu z koreankami-bardzo ladnie to wygladalo..dodatkowo Pani Jola robila dla naszych roszicow wiazanki-byly po prostu cudne..postaram sie wstawic fotki..
SYLWECZKA - Nie Lis 04, 2007 6:42 pm

czekam na fotki :) może mnie zainspirują :)
Szkoda, że większość zdjęć się nie otwiera, ale dlatego tym bardziej czekam na nowe!!!
:wedding:

superbuzia - Nie Gru 09, 2007 10:10 pm

Ja wprawdzie slub mam za pol roku, ale kwiaciarnie znalazlam prawie piec lat temu. Z cala odpowiedzialnoscia ja GORACO POLECAM. Zawsze kozystam z ich uslug i niewyobrazam sobie nikogo innego !! ! Jezeli ktos mi nie wierzy niech sam sprawdzi przy najblizszej okazji (np. imieniny cioci , babci itd) Kwiaciarnia nazywa sie "Galeria kwiatow"- na Retkini na ul. Armii Krajowej (miedzy blokami) Mnie osobiscie podobaja sie najbardziej bukiety ktore robi wlascicielka pani Ula. jeszcze raz goraco polecam - najlepiej jak same sprawdzicie !! !
Markasiak - Czw Maj 01, 2008 9:51 am

Mnie podoba się pomysł stylizacji wiązanki do sukni i typu urody. Taki kompleks daje kwiaciarna T?CZA KWIAT. Ja zamówiłam suknie w Vivien Vigo i dostałam od nich namiar na tą kwiaciarnię. Salon współpracuje z kwiaciarnią, która zna suknie Vivien Vigo. Kwiaty najlepiej jest zamówić dwa miesiące wcześniej. Trzeba na to poświęcić trochę czasu bo przeprowadzany jest szczegółowy wywiad co do wyglądu sukni i fryzury. Pni przedstawiła mi kilka propozycji do wyboru. Mogłam tez obejrzeć cały katalog ich wiązanek. Robią cuda. Zamówiłam tam też wystrój samochodu i kościoła, wiązankę dla świadkowej i całą resztę. Dostałam rabat i się cieszę :)

Podaje linka do ich strony. Może coś am się spodoba :) http://www.tecza-kwiat.pl/

juta79 - Pią Cze 06, 2008 9:39 pm

superbuzia - możesz trochę dokładniej opisać gdzie jest ta kwiaciarnia "Galeria kwiatow", bardzo proszę :blagam:
Ja chciałam zamówić na Retkińskiej bo tam też ładne robią wiązanki ale niestety w lipcu zamknięte :cry: A chciałabym blisko domu i coś poleconego. Wiem wymagająca jestem :roll:

Klaudynka - Pią Cze 06, 2008 10:14 pm

Juto, znalazłam link do "Galerii kwiatów". Oto on:

http://www.galeria-kwiatow.com.pl/

Osobiście również potwierdzam że wiązanki są piękne i w przystępnych cenach. Na stronie jest dokładny adres. Jak nie będziesz jednak wiedziała jak tam dojść, to daj znać :)

juta79 - Pią Cze 06, 2008 10:33 pm

Wielkie dzieki [smilie=g035.gif] Teraz juz na pewno trafie. Tylko oby w lipcu pyła czynna :(
Klaudynka - Pią Cze 06, 2008 10:41 pm

Z tego co pamiętam to w lipcu była czynna, więc myślę że nie powinno być problemu. Jednak zawsze warto podpytać się na wszelki wypadek :)
juliazuk - Sro Cze 11, 2008 2:29 pm

A czy któraś z Was może coś powiedzieć o kwiaciarni Gracja na Napierskiego?
MalaJu - Sro Cze 11, 2008 3:00 pm

ja dostałam stamtąd wiele kwiatów i wszystkie świeże i ładnie przybrane. podobno jest droga (nie wiem, bo Irek płaci;P) Jednak planuje przejść sie tam ze swoją wiazanką slubną. zobaczymy, ile zawołają
juliazuk - Pon Cze 16, 2008 8:30 am

Bardzo dziękuję :kwiat:
Hmmm. Ja chyba będę robić tam, bo chcę nietypową wiązankę i ktoś musi mi to fajnie zrobic. A poza tym tam mieszka moja przyjaciolka i moze dogladac spraw... No, ona chwalila te kwiaciarnie, więc pojadę tam pogadac (jak w końcu dotrę do Łodzi).

Klaudynka - Pon Cze 16, 2008 8:41 am

To prawda, kwiaciarnia jest naprawdę droga, ale jeszcze nie było takiej okazji, abym ja lub moi bliscy byli niezadowoleni.

Wklejam linka, może któraś forumka się zainteresuje :bukiet:

http://www.gracja.info.pl/

doni_iza - Pon Cze 16, 2008 9:25 am

A czy któraś z Was zna jakąś dobrą kwiaciarnię na Widzewie, Olechowie? Ja osobiście znam dwie na ul. Zakładowej i ogólnie robią niezłe wiązanki, no ale nie jestem do nich w 100% przekonana. :smile:
Kasia_Kamil - Czw Lip 10, 2008 8:13 pm
Temat postu: Re: Wiązanki ślubne - Łódź
Witam.Polecamy kwiaciarnie przy Łódzkiej Filharmonii "Euro Florist".Kwiaty (kalie ecru)sprowadzone expersowo w bardzo dobrej cenie.Do tego Pan Jerzy-ktorego w tym miejscu serdecznie pozdrawiamy,dał nam gratis malutką wiązankę i butonierkę dla świadkow.Polecamy-profesionalna obsługa i piękne wiązanki.
Abudabi - Czw Lip 10, 2008 9:37 pm

doni_iza napisał/a:
A czy któraś z Was zna jakąś dobrą kwiaciarnię na Widzewie, Olechowie? Ja osobiście znam dwie na ul. Zakładowej i ogólnie robią niezłe wiązanki, no ale nie jestem do nich w 100% przekonana. :smile:


Skrzydlewska i ta połączona z kosmetycznym (przy Odnowiciela)? czy tam bardziej w stronę Janowa? :)
Też szukam kwiaciarni na Olechowie :(
Jutro idę na zwiad do Skrzydlewskiej.

karola8207 - Nie Lip 13, 2008 11:26 pm

hej, możecie polecić jakąś fajną i niedrogą kwiaciarnie na Radogoszczu?
do ślubu pozostało mi raptem 3 tygodnie, a FLORES do 2 sierpnia ma urlop. a zamawiać wiązanke tydzień przed ślubem to chyba lekkie przegięcie :mrgreen:

Kati - Pon Lip 14, 2008 7:10 am

Wcale nie przegięcie... my zamówiliśmy 10 dni przed...
Martysia - Pon Lip 14, 2008 12:00 pm

Karola ja mam ślub za 12 dni, a wiązanki jeszcze nie mam. Pani w Interflorze powiedziała, ze mam przyjsc tydzien przed... :cool:
mietka - Pon Lip 14, 2008 12:41 pm

Martysia napisał/a:
Karola ja mam ślub za 12 dni, a wiązanki jeszcze nie mam. Pani w Interflorze powiedziała, ze mam przyjsc tydzien przed... :cool:


tez robilam w interflorze i uslyszalam to samo :) i wystarczylo

karola8207 - Pon Lip 14, 2008 3:55 pm

zamówiłam dziś kwiatki w kwiaciarni blumen na zachodniej. to takie duze ze szkła przy palcu wolności, czy któraś coś o tej kwiaciarni słyszała? jakie macie opinie na jej temat?
ja tam robiłam kwiatki, ale to było z 5 lat temu i chyba było dobrze, ale za bardzo nie pamiętam :mrgreen:

prosze o opinie na jej temat

MagdaMala - Sob Lip 19, 2008 1:30 am

Polecam kwiaciarnię Salon Kwiatów. Ja u nich zamawiałam i byłam bardzo zadowolona adres:salonkwiatow.pl.
Plebuska - Sob Sie 16, 2008 12:28 pm
Temat postu: Flor-art galeria florystyczna
Polecam Flor-Art galerie florytyczną na ul Narutowicza 20/22 przy łódzkiej filharmonii. Ich strona www jest w przygotowaniu, ale pan jerzy ma mnóstwo zdjęć u siebie. Ja mialam kalle, moja koleżanka parasolkę zdobiona kwiatami zamiast bukietu - cudo! Najlepiej podejsc osobiście ze zdjęciem sukni, najlepiej ze swojej przymiarki. Na priva moge przeslac zdjecia!
doni_iza - Pon Sty 26, 2009 11:25 am

Chciałam troszkę odświeżyć temat, bo niebawem stanę przed wyborem kwiaciarni. Mieszkam na Janowie zatem najchętniej znalazłabym kwiaciarnię w moim rejonie, Widzew, Olechów ewentualnie Dąbrowa :) .

Abudabi gdzie w końcu zamówiłaś wiązankę?

karapp - Czw Lut 19, 2009 6:01 pm

ja tez jestem ciekawa gdzie jest jakas dobra kwiaciarnia albo w okolicach retkini, albo koznin lub kolo rynku Barlickiego (zielony rynek)
Maruda81 - Nie Mar 01, 2009 6:40 pm

Czy ktoś ostanio zamawiał kwiaty na Pomorskiej przy Kamińskiego i orientuje się, jakie sa tam ceny?
agniecha139 - Sro Mar 04, 2009 12:13 pm
Temat postu: piękny bukiet
Jesli chodzi o dobre kwiaciarnie to zdecydowanie polecam Flores na Łagiewnickiej 130.
Moje dwie koleżanki miały bukiety ślubne z tamtej kwiaciarni i oba były rewelacyjne choć zupełnie od siebie różne. Jedna miała standardowe róże druga nowoczesne dzbaneczniki.
Osobiście jeszcze nie wybrałam kwiatów, ale myślę że będzie to ktoraś z propozycji tej kwiaciarni.

doni_iza - Sro Mar 04, 2009 2:17 pm

Polecam małą kwiaciarnię na Zakładowej, kwiaty maja zawsze świeże, a ceny przystępne :) .
gacus - Pią Mar 06, 2009 4:27 pm

Maruda81 czy chodzi Ci o kwiaciarnie La Dekoret ul. Jana Kilińskiego 13 jeśli tak to bardzo polecam tą właśnie kwiaciarnię sama będę tam robiła swoją wiązankę do ślubu i wielokrotnie już zamawiałam u Nich i jestem bardzo zadowolona
Maruda81 - Nie Kwi 19, 2009 9:48 am

Nie pamietam nazwy kwiaciarni, ale możliwe że to jest ta sama. Byłabym wdzieczna zatem za zdjęcia Twojej wiązanki, jesli robione tam.
darling - Czw Kwi 23, 2009 8:04 pm

polecam mala i stosunkowo nowa kwiaciarnie PARVIFLORA na wschodniej na odcinku jaracza - narutowicza. nie jest to ani widzew ani retkinia, ale moze kogos ze srodmiescia zainteresuje :) dziewczyna zna sie na rzeczy i faktycznie ma ciekawe pomysly :)
robert_s - Pią Cze 05, 2009 10:32 pm

Witam. Polecamy Pana Jurka z kwiaciarni na Narutowicza 20/22 przy Filharmonii. Aby znalezc kwiaty w odpowiednim kolorze (pasujace do sukienki i bizuterii) sprowadzil je z Warszawy!! Pan Jerzy ma niesamowity zmysl estetyczny i wielkie umiejetnosci florystyczne. Do tego dostalem wypracowany bukiecik do butonierki i sliczne ozdoby do samochodu. Wszystko w rozsadnej cenie :-)
Pozdrawiam

KotaBasia - Wto Cze 09, 2009 11:55 am

Z całego serca polecam kwiaciarnię Kwietnik w Almie na Piłsudskiego. Panie są przemiłe i potrafią wyczarować cuda. Nie miałam zbyt wile pieniędzy na wiązankę ślubną, natomiast miałam jej wizję. Panie dostosowały się do mojego budżetu (a były przy tym niezmiernie i z uśmiechem zniosły kilka moich wizyt, podczas których ja dopytywałam się o każdego kwiatka :mrgreen: ) i stworzyły bukiet, który nawet przewyższał moje oczekiwania.
Debussy - Wto Cze 09, 2009 12:04 pm

KotaBasia, ja też chyba właśnie tam zamówię wiązankę :)
A masz może zdjęcie bukietu? 8)

koh-lanta - Wto Cze 09, 2009 1:30 pm

Bardzo podobają mi się orchidee - są takie subtelne i eleganckie (mimo, że pasożyty :D ).Chciałabym takie jasnoróżowe ale...
jedna z sal, która nam się podoba jest w utrzymana w pomarańczowej tonacji, więc róż odpada bo się kolory pozagryzą;
druga sala natomiast jest "przaśna" i jeśli tam zrobimy wesele to chciałabym żeby wszystkie dodatki kwaitowe były przybrane kłosami, no i znowu klapa bo orchidee z kłosami też nie bardzo współgrają. No i nie wiem co wybrać :cry:

truskawka_ja - Wto Cze 09, 2009 1:41 pm

koh-lanta napisał/a:
Bardzo podobają mi się orchidee - są takie subtelne i eleganckie (mimo, że pasożyty ).Chciałabym takie jasnoróżowe ale...
jedna z sal, która nam się podoba jest w utrzymana w pomarańczowej tonacji, więc róż odpada bo się kolory pozagryzą

A dlaczego chcesz dopasowac wiazanke do kolorystyki sali?

Elaska - Nie Cze 14, 2009 10:28 pm

Ja też bardzo polecam kwiaciarnię Flor-Art przy filharmonii! Słyszałam, że tam robiš fantastyczne wišzanki, ale trochę się obawiałam, bo to takie ekskluzywne miejsce. Okazało się, obawiałam się zupełnie niesłusznie. Z takš serdecznoœciš i dbałoœciš o każdy szczegół nie spotkałam się w żadnej innej kwiaciarni. Pan Jerzy jest po prostu niesamowity! Cudownie ciepły, elegancki pan i doskonały florysta. Wišzanka z drobniutkich storczyków, jakš dla mnie zaprojektował, była genialnie dobrana i zachwyciła absolutnie wszystkich (nawet fotografa), do tego misterna przypinka do włosów, œliczne butonierki i bransoletka dla œwiadkowej. Prawdziwe dzieła sztuki i dosłownie jubilerska robota! Bardzo elegancko przybrany był nasz samochód też takimi samymi storczykami. Kompozycje na stołach zrobiły niesamowite wrażenie na goœciach. Przepiękne były kwiaty dla Rodziców. Dostaliœmy też kwiatowy prezencik-niespodziankę z życzeniami od kwiaciarni. I to taki, że aż nasze Mamy się wzruszyły. Wszystko naprawdę perfekcyjnie i do tego w rozsšdnej cenie!
Jestem szczęœliwa, bo Pan Jerzy sprawił, że mieliœmy œlub i wesele jak z bajki.
Z tego miejsca bardzo dziękuję Panu za kunszt i ogromne zaangażowanie. Pan kocha kwiaty i ludzi!!!!!!!!
Pozdrawiam najserdeczniej :)
Ela Przesmycka

PS. Pozdrawia też Pana Paulina – nasza œwiadkowa, której na paŸdziernikowy œlub zaprojektował Pan niezwykłš wišzankę, inspirowanš portretem damy ze starego, francuskiego obrazu.

koh-lanta - Wto Cze 16, 2009 11:55 am

truskawka_ja, a dlatego, że cierpię na perfekcjonizm i niestety w moim świecie pomarańcz i róż ze sobą nie współgrają. Różowy bukiet, kwiat we włosach i w butonierce + pomarańczowe tło, bleeee
madziawere - Sob Cze 27, 2009 12:40 pm

Cześć, piszę bo miałam wesele 18.04.2009 roku i miałam straszny problem z wiązanką, miałam w głowie jej pomysł ale nie wiedziałam jak go przekazać kwiaciarzom, na szczęście trafiłam do kwiaciarni "Flor-art" przy Filharmonii na Narutowicza. Pracuje tam przemiły Pan który naprawdę zna się na kwiatach i ma super pomysły i wyobraźnię. Przekonałam się w 200% o tym jak dostałam moją ślubną wiązankę. Była piękniejsza niż w moich snach, ciągle ją mam ususzyłam, bo to było cudeńko serio. Dodatkowo muszę przyznać, że jak za wiązankę ślubną to zapłaciłam naprawdę nie dużo. Jestem mu bardzo bardzo bardzo wdzięczna, ponieważ był to kwiecień a On dla mnie specjalnie sprowadził konwalie bo je ubóstwiam. Serio dziewczyny polecam FLOR-ART!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Misiak87 - Sob Cze 27, 2009 4:23 pm

madziawere nie obraź się, ale dołączyłaś do nas o 12:37 żeby o 12:40 napisać posta (jednego)- wydaje mi się to podejrzane. ;) Jeśli jednak to nie kryptoreklama, to przepraszam. Może dołącz fotkę. ;)
madziawere - Pon Cze 29, 2009 6:55 pm

Misiak87 ja wypowiedziałam swoją opinię, (żal mi takich niedowiarków jak ty, no ale cóż), chciałam ci przekazać, że neta mam od piątku (w związku z przeprowadzką) więc nie miałam jak wcześniej się zalogować. A jeśli wątpisz w moje słowa to poproszę cię o e-maila to ci prześlę inne fotki...
Misiak87 - Sro Lip 01, 2009 7:50 pm

A po co od razu się złościć, i dlaczego Ci jest mnie żal?
Osób chcących się reklamować na tym forum jest bardzo, wydało mi się podejrzane- napisałam. I przeprosiłam grzecznie jeśli osąd jest błędny. Bez nerwów. :cool:
P.S. A bukiet nie w moim stylu.

madziawere - Sro Lip 01, 2009 11:07 pm

misiak87 ja dzięki temu forum dużo się dowiedziałam co i jak załatwiać, bo nie miałam zielonego pojęcia o organizacji ślubu i wesela, dlatego też postanowiłam coś doradzić innym,a to co napisałaś było trochę nie na miejscu, trochę wiary w ludzi, powodzenia w organizacji ślubu, pozdrawiam
wisieneczka85 - Sob Lip 04, 2009 12:57 am

dla mnie bukiecik śliczny oj chyba powędruje do tej kwiaciarni w swoim czasie:) :)
France - Wto Lip 14, 2009 7:46 pm

A czy jest jakas str Kwietnika na Pilsudskiego? i jaki tam jest dokladnie adres?
Weroncia - Sro Sie 05, 2009 4:08 pm

Cześć Dziewczyny
Moja przyjaciółka miała ślub w czerwcu i też zamawiała bukiet z Kwietnika, wyszedł super. Do tego zrobili jej odlotową dekoracje samochodu- jak znajde foty to podesle. Ja mam ślub we wrześniu, wstępnie już ustaliłam z paniami z Kwietnika co chce, kazały mi przyjść 2 tygodnie przed slubem, aby ustalić szczegóły. Polecam wam Kwietnik, bo nie dość że sama kwiaciarnia jest bardzo ładna, to kobity robią tam cuda i widac że bardzo im zależy.
Adresu dokładnego nie znam, ale to jest róg Kilińskiego a Piłsudskiego, w tych nowych delikatesach Alma czy coś w tym stylu.

beti - Nie Sie 16, 2009 9:03 pm

Polecam kwiaciarnię Galeria Kwiatów na Retkini-szefowa pani Ula robi naprawdę cuda-jeśli ktoś ceni oryginalnośc i niepowtarzalnośc-taka właśnie była moja wiązanka plus autko i sala-wszystko razem stanowiło całośc i wyglądało super
betmi - Pon Sie 24, 2009 9:46 pm

... z czystym sumieniem polecam kwiaciarnie... "Maja" ul. Pomorska 89 w Łodzi .... rewelacyjne miejsce...a szefowa...przecudna... spełnia marzenia... moje ukochane kwiaty ..białe tulipany ... chociaż zaznaczam, że w miesiącu sierpniu nie było to łatwe ... ;)
megi - Sob Wrz 26, 2009 4:56 pm

moja ukochana kwiaciarnia :) do celów prywatnych i współpracy oprawy ślubnej to kwiaciarnia Pana obok Filharmonii jest genialny jak znajdę pare fotek z wiązankami to załącze, dziś kolejny raz sie przekonalam że jest mistrzem:)

wiem ze obsługuje Filharmonie , ważne wydarzenia kulturalne, pokazy mody, wybory miss, i jest jak o jedyny w łodzi od euro florist czyli doreczanie kwiatow z katalogu w internecie ( dot całej europy)

robił dla mnie ostatnio pakowanie prezentów artystycznie na 80 lecie mojej babci( wszyscy wymiękli)

z czystym sumieniem odsyłam tam każdą osobę która potrzebuje takiej usługi):) :razz:

OkO - Czw Paź 15, 2009 9:24 pm

Dziewczyny chciałabym zasiegnąć waszej fachowej rady :)
Gdzie można zlecić zrobienie wianka komunijnego z żywych kwiatków:)?
Oglądałam takie plastikowe w sklepach ;) i jakoś nie powaliły mnie na kolana .
Pozdrawiam

gaga_83 - Sob Lis 07, 2009 2:20 pm

Kwiaciarnia MAJA na pomorskiej - 400,00 - wiązanka ślubna, trzy butonierki dla młodego i świadków oraz dwie małe wiązaneczki na ręcę dla świadkowych :) + wiązanka na auto i cztery ozdoby na klamki. Róże bordowe. Wszystko wyglądało pięknie. Zdecydownie polecam :)
Nisiaczek83 - Pon Lis 09, 2009 4:17 pm

dziewczyny wie może któraś gdzie w Piotrkowie Trybunalskim można kupić fajną wiązankę i udekorować auto żywymi kwiatami?
pestka - Czw Lis 19, 2009 12:23 pm

Ja polecam kwiaciarnię Flores przy Inflanckiej. Mają dwa wielkie katalogi rozmaitych wiązanek ślubnych. Moja siostra zamawiała tam w zeszłym roku swoje kwiatki i bransoletkę dla mnie (świadka) + oczywisciekwiaty do butonierki. Muszę przyznać, że męczyłam tą bransoletkę strasznie, to zakładałam, to zdejmowałam żakiet, a kwiatki nadal wyglądały pięknie.
Martwi mnie tylko jedno - w tym roku mieli nieczynne cały lipiec a ja wychodze za mąż właśnie w lipcu.

andzia84 - Sro Sty 27, 2010 1:06 pm

Poszukuję dobrej kwiaciarni w okolicach Zarzewa, Dąbrowy bądź Widzewa ;)
myszadm - Sro Mar 10, 2010 12:59 pm

Tak, zdecydowanie polecam kwiaciarnię Flores. Też bardzo często korzystam z ich usług, z racji bliskiego sąsiedztwa.
Natomiast ja chyba ostatecznie zdecyduję się na Inter Florę na Sterlinga. Czas pokaże....:)
Marzy mi się mała wiązanka w bardzo intensywnym kolorze. Podobają mi się kalle....

marzen.marzen - Pon Mar 15, 2010 5:37 pm
Temat postu: cudna bukieciarka z Starowej Góry
Witam
mimo, że minęło od wesela 8m-cy to chciałabym dodać namiary na cudowną panią Dagmarę ze Starowej Góry. Wspaniała kobieta, dusza człowiek i do tego niesamowite wyczucie estetyczne - prawdziwy talen.
Za wiązankę ślubną z pomarańczowych kali - trochę skomplikowany wzór - zapłaciłam jedynie 150zł - a w trzech kwiaciarniach w Łodzi ceny oscylowały w granicach 350-450zł!!!! np. za dekorację kościoła zapłacilłam 400zł. z żywych kwiatów!:-)
Już nie zachwalam - piszę dane kontaktowe:
pani Dagmara
502 355093

Pozdrawiam i polecam

Pusiak - Pon Mar 15, 2010 6:52 pm

andzia84, o ile wiem, na Dąbrowie ostatnio polecana była kwiaciarnia Tęcza, na ulicy Broniewskiego, tuż przy Kościele Kolbego
bambosz - Pią Kwi 09, 2010 10:51 pm

Bardzo polecam kwiaciarnię "Galeria Kwiatów" na ulicy Armii Krajowej 62d. Bardzo miła obsługa, profesjonalne dobranie wiązanki do sukni. Bardzo jestem zadowolona zarówno z wiązanki, dekoracji samochodu, dekoracji sali oraz kościoła.
Moja wiązanka była piękna oraz oryginalna. Wszyscy goście zachwycali się nią oraz wszystkimi dekoracjami z kwiatów. Naprawdę polecam. :)

jm - Sro Cze 23, 2010 11:39 pm

Ja polecam gorąco kwiaciarnię "Flor-art", która jest przy filharmonii na Narutowicza. Jest tam baaardzo miły Pan, który niezwykle profesjonalnie podchodzi do całej sprawy. Już dawno nie spotkałam kogoś tak kompetentnego i zaangażowanego w swoją pracę :) Wszystko można sobie z nim na spokojnie ustalić, zawsze coś fajnego doradza :) Przygotowywał dla mnie wiązankę, kwiatowe bransoletki dla druhen i butonierki dla świadków, dekorował samochód i kościół, przygotował mi kwiatki do wpięcia we włosy oraz przygotował kwiaty dla mam oraz butelkę wódki (zrobioną na Violettę Villas) dla taty :) Wszystko profesjonalnie, na czas, bez żadnych zastrzeżeń :) Jak tylko będę mieć już zdjęcia wiązanki i samochodu, to je wrzucę :)
Elaska - Nie Cze 27, 2010 8:43 am

W pelni potwierdzam opinie „jm” o kwiaciarni „Flor-Art” przy Filharmonii. Pan Jerzy jest po prostu NIESAMOWITY! Wg mnie to najlepszy florysta w Lodzi. Nie tylko na moj slub kwiaty były przepiekne. Kilka moich przyjaciolek mialo tez tam robione wišzanki i inne dekoracje weselne. Cos fantastycznego. Wszyscy byli zachwyceni. Kazda miala zupełnie inna wišzanke, ale byly dobrane z takim gustem, ze – dziewczyny – mistrzostwo swiata!! Profesjonalizm w kazdym calu i na najwyzszym poziomie, tysiace pomyslow, niebywale zaangazowanie, swietne rady i absolutnie wyjatkowa obsluga, z jaka nie spotkalem sie nigdzie indziej. Do tego bardzo dobre ceny, jak za taka jakosc. Tylko z terminami krucho i trzeba jak najwczesniej zamawiac.
Goraco P O L E C A M i pozdrawiam wszystkich :D
Ela
Ech… gdybym miala taka kwiaciarnie na codzien w Londynie, bylabym szczesliwa, bo angielskie bukiety to wiechcie z porownaniu z dzielami sztuki Pana Jerzego!

[ Dodano: Nie Cze 27, 2010 8:52 am ]
Przemek tez pozdrawia wszystkich :D
Ela i Przemek

monika_zyga - Pią Lip 02, 2010 7:28 pm

Mój bukiet.
Kwiaciarnia "u Diany" ul. Retkińska
Polecam, można sobie dobrać każdy szczegół bez problemu. Kosztował 250 zł z kwiatkiem dla pana młodego. Zrobiony naprawde porzadnie.


jm - Sro Lip 07, 2010 10:04 pm

Wrzucam obiecane zdjęcia dzieła Pana Jerzego z kwiacarni przy filharmonii. To moja wiązanka :)
decolife_dekoracje - Nie Lip 11, 2010 11:09 pm

jm, a jaki koszt ??
jm - Sob Lip 17, 2010 9:41 pm

Za wszystko wyszło ok. 1000 zł. Cena obejmowała bransoletki dla dwóch druhen, butonierki dla dwóch świadków, mój bukiet, butonierkę dla męża, kwiaty w kościele, dwa wielkie rożki z kwiatami dla mam, przyozdobienie samochodu i butelki wódki dla taty (niedługo też umieszczę zdjęcie).
myszadm - Sro Lip 28, 2010 10:59 am

Ja też jestem klientką Pana Jerzego i powiem szczerze, że pierwszy raz spotykam się z takim zaangażowaniem. Polecam, a na efekt musze jeszcze tydzień poczekać:)
laDy - Sro Sie 04, 2010 3:50 pm

Hej, a ja zamawiałam wiąznkę i przybranie kościoła na Klonowej przy Limanowskiego. Panie są uprzejme i twierdzą, że wszystko da się zrobić. Mnie jednak efekt delikatnie mówiąc nie zachwycił. W moim odczuciu kobitki oszczędzają na czym mogą, inne kwiaty proponują i inne znajdujesz w wiązance. A za wiązanki dla rodziców bym je najchętniej udusiła. Delikatnie mówiąc nie byłam zachwycona efektem ich pracy, na plus przemawiały jedynie przystępne ceny.
mycha - Czw Sie 05, 2010 8:07 pm

A co myślicie o tej?
Elaska - Pią Sie 06, 2010 8:02 am

Mycha - bardzo ladna. Klasyczna elegancja polaczona z "wesolym" ogonkiem. Ale wszystko zalezy od Twojej sylwetki i fasonu sukni. Jesli jestes szczupla i wysoka to powinna wygladac Ok. :-)

[ Dodano: Pon Sie 09, 2010 12:02 am ]
laDy napisał/a:
Hej, a ja zamawiałam wiąznkę i przybranie kościoła na Klonowej przy Limanowskiego. Panie są uprzejme i twierdzą, że wszystko da się zrobić. Mnie jednak efekt delikatnie mówiąc nie zachwycił. W moim odczuciu kobitki oszczędzają na czym mogą, inne kwiaty proponują i inne znajdujesz w wiązance. A za wiązanki dla rodziców bym je najchętniej udusiła. Delikatnie mówiąc nie byłam zachwycona efektem ich pracy, na plus przemawiały jedynie przystępne ceny.



laDy, to bardzo przykre i smutne, ze marne kwiaty zepsyly Ci slub, bo wlasnie tego dnia powinny one byc najpiekniesze w zyciu. Ale czy nie padlas czasami ofiara wlasnej niby oszczednosci? Piszesz, ze cena byla niewielka, wiec chyba nie nalezalo sie spodziewac cudow. Pisalam tu juz kiedys, ze tanie kwiaty, to liche kwiaty. Forumki sie strasznie oburzyly, a ja wiem od kuzynki, ktorej bratowa pracuje na gieldzie kwiatowej, ze jak u hurtownika np. roze stoja w chlodni drugi tydzien i nie poszly, to sie je mocno przecenia, zeby sie ich pozbyc, zwlaszcza na koniec tygodnia. Niby wygladaja super i tak samo, jak te swieze, ktore sa 2-3 razy drozsze, ale bardzo szybko padaja. Jak kwiaciarnia ma zrobic tanio slubna wiazanke to wiadomo, ze kupi te tanie kwiaty, czyli stare. I jak potem ma to ladnie wygladac i jeszcze dlugo stac? Nie ma cudow. Moja wiazanka nie byla najtansza, ale wytrzymala 3 tygodnie. Dziewczyny, jestem ciekawa ile Wasze wytrzymaly?

[ Dodano: Pon Sie 09, 2010 12:02 am ]
laDy napisał/a:
Hej, a ja zamawiałam wiąznkę i przybranie kościoła na Klonowej przy Limanowskiego. Panie są uprzejme i twierdzą, że wszystko da się zrobić. Mnie jednak efekt delikatnie mówiąc nie zachwycił. W moim odczuciu kobitki oszczędzają na czym mogą, inne kwiaty proponują i inne znajdujesz w wiązance. A za wiązanki dla rodziców bym je najchętniej udusiła. Delikatnie mówiąc nie byłam zachwycona efektem ich pracy, na plus przemawiały jedynie przystępne ceny.



laDy, to bardzo przykre i smutne, ze marne kwiaty zepsyly Ci slub, bo wlasnie tego dnia powinny one byc najpiekniesze w zyciu. Ale czy nie padlas czasami ofiara wlasnej niby oszczednosci? Piszesz, ze cena byla niewielka, wiec chyba nie nalezalo sie spodziewac cudow. Pisalam tu juz kiedys, ze tanie kwiaty, to liche kwiaty. Forumki sie strasznie oburzyly, a ja wiem od kuzynki, ktorej bratowa pracuje na gieldzie kwiatowej, ze jak u hurtownika np. roze stoja w chlodni drugi tydzien i nie poszly, to sie je mocno przecenia, zeby sie ich pozbyc, zwlaszcza na koniec tygodnia. Niby wygladaja super i tak samo, jak te swieze, ktore sa 2-3 razy drozsze, ale bardzo szybko padaja. Jak kwiaciarnia ma zrobic tanio slubna wiazanke to wiadomo, ze kupi te tanie kwiaty, czyli stare. I jak potem ma to ladnie wygladac i jeszcze dlugo stac? Nie ma cudow. Moja wiazanka nie byla najtansza, ale wytrzymala 3 tygodnie. Dziewczyny, jestem ciekawa ile Wasze wytrzymaly?

malutka8888 - Pon Wrz 13, 2010 12:54 pm

Witam serdecznie...myślę o żywych kwiatach wpiętych we włosy...czy któraś z was słyszała może o osobie która robi takiego typu właśnie stroiki w Łodzi bądź bliskiej okolicy??
Elaska - Pią Wrz 17, 2010 1:33 pm

malutka8888 - podjedz do Pana Jerzego z galerii przy Filharmonii. Zrobi Ci zywe kwiaty do wlosow, jakie tylko sobie wymarzysz. Mozesz zobaczyc kwiaty do wlosow autorstwa Pana Jerzego w kilku ostatnich numerach czasopisma "Fryzury i makijaze". Powinny byc jeszcze dostepne w Empiku.
nolly - Pią Wrz 17, 2010 9:53 pm

znam taką dziewczynę, nie ukrywam że jest to moja kuzynka - Katarzyna Tomczak, prowadzi pracownię florystyczną w Koluszkach(nie jest tak daleko od Łodzi 25km). Robi po prostu cuda! Kwiaty we włosy wpina w różny sposób, albo na spinki, wsuwki lub na delikatnym druciku dobranym do głowy. Polecam nie ze względu na koligacje rodzinne tylko na prawdę świetne, oryginalne wykonanie. Jeśli chciałabyś namiar mogę podać na priv.
malutka8888 - Pon Wrz 27, 2010 1:44 pm

Super!! dziękuję dziewczynki:)) chętnie wybiorę się do Pana Jerzego zobaczyć co tworzy .Nolly poproszę o namiary do Twojej kuzynki z Koluszek...to w sumie niedaleko mnie;)

[ Dodano: Pon Paź 11, 2010 8:06 pm ]
nolly, Witaj...mogłabyś przesłac mi namiary na Twoją kuzynkę??byłąbym wdzięczna:)pozdrawiam Malutka8888 :)

hapcia82 - Czw Lis 04, 2010 9:57 pm

a ja swoja bede robic w parviflorze na wschodniej od stycznia 2011 na prochnika bedzi e pracownia!!! wszystkie dekoracje jej zlecam super robi kobitka.wiazanka kwiat do wlosow,auto kosciol. . .polecam!!!
Bian - Sob Lis 20, 2010 9:46 am

betmi napisał/a:
... z czystym sumieniem polecam kwiaciarnie... "Maja" ul. Pomorska 89 w Łodzi .... rewelacyjne miejsce...a szefowa...przecudna...


No co ja mogę więcej dodać :) Maja zrobiła mi cudowny bukiet, którego zdjęcie wrzuciłam do galerii wiązanek. Do tego wyczarowała mi na oczepiny wianek :) Jestem naprawdę zadowolona z efektów jej pracy :)

Megi Luk - Czw Gru 09, 2010 11:26 pm

Osobiście gorąco polecam Galerie Kwiatów w Łodzi. Pani Ula robi niesamowite wiązanki i dekoracje. Co więcej przy bukiecie ślubnym mogłam zamówić dowolne kwiaty, w dowolnym odcieniu, ponieważ sprowadza ona kwiaty z Holandii. Niemalże każdą odmiane róż można u niej zamówić.
emarta7 - Pią Gru 17, 2010 9:54 am
Temat postu: Galeria Kwiatów - Retkinia
Odradzam korzystanie z usług tej kwiaciarni, szczególnie w zakresie kompozycji z kwiatów sztucznych. Wykorzystuje się do ich układania kwiaty o bardzo niskiej jakości i małej trwałości. Wykonana w tej kwiaciarni wiązanka na cmentarz po dosłownie kilku deszczowych dniach zaczęła oddawać barwniki i zafarbowała płytę nagrobkową - niestety, konieczne było piaskowanie....Właścicielka kwiaciarni odmówiła przyjęcia reklamacji twierdząc, uwaga!, że nie odpowiada za materiał, który wykorzystuje w swoich pracach! Można zatem przypuszczać, że zrzeczenie się przez tę kwiaciarnię odpowiedzialności dotyczy również świeżych kwiatów, dodatków i ozdób...Pomijając arogancję właścicielki, odradzam korzystanie z usług tej kwiaciarni, bo przypomina ono kupowanie "kota w worku". Chyba lepiej wybrać miejsce oferujące jakość, nie zaś kwiaty-buble i fochy właścicielki jak w "Galerii kwiatów"!
espere9 - Wto Gru 28, 2010 12:46 pm

Dziewczyny w jakich cenach średnio są wiązanki w FLOR-ART przy Narutowicza?
Bian - Wto Gru 28, 2010 2:13 pm

espere9 napisał/a:
Dziewczyny w jakich cenach średnio są wiązanki w FLOR-ART przy Narutowicza?


Tego raczej nie da się określić tak jednoznacznie :) Trzeba brać wiele czynników pod uwagę, np. rodzaj kwiatów, wielkość wiązanki, dostępność kwiatów o danej porze roku, poziom skomplikowania w zrobieniu bukietu.

megi - Wto Gru 28, 2010 9:44 pm

a ja dzis kolejny chyba 15 ty raz zamawiam kwiaty u Jerzego na 21 stycznia kompozycja na 30 lecie slubu, jak uda mi sie zrobic fotke wstawie, bedzie to rocznica perlowa beda perly, szklana misa i 30 galazek storczyka.......juz czuje jaki bedzie szok:)

p.s zamawialam miesiac temu ( przykre) wience na pogrzeb chrzestnego, 5 sztuk , moja rodzina zdala sie na mnie, i powiem wam ze az głupio ale na cmentarzu mne ludzie zaczepili, mialam serce z gozdzikow czerwonych, a srodkiem szedl szal do ziemi utkany storczykami zielonymi ( cudo) bez jodły bez dodatkow same kwiaty , kazda z naszych wiazanek wygladala inaczej,,,,,,,moze uda mi sie wyciagnac zdjecia to wam umieszcze, oraz zdjecia bukietu na dzien matki ktory wywołał sensacje na ulicy:)Duzo by tu pisac,ale po wypowiedziach widac, kto ma serce do kwiatów:)

agulka1989 - Wto Gru 28, 2010 9:48 pm

megi, jaki jest adres tej kwiaciarni? jutro będę w pobliżu i chętnie bym tam zajrzała :)

[ Dodano: Wto Gru 28, 2010 9:49 pm ]
dobra, już znalazłam :)

Brinka - Pią Gru 31, 2010 12:02 pm

Moja wiązanka u pana Jerzego kosztowała ok 300zł. W sumie za moją wiązankę, wiązankę dla świadkowej, 4 butonierki i dwa pięknie zapakowane prezenty zapłaciliśmy 500zł.
Myślę, że to dobra cena, można kupić taniej ale kunszt Pana Jerzego wart jest swojej ceny. A szczerze mówiąc, jak nam zaczął opowiadać o kwiatach i jak wykona nasze zamówienie to byłam pewna, że mnie zabije jakąś ceną z kosmosu, na szczęście miło się rozczarowałam.

merry - Pon Sty 17, 2011 12:43 am

moja wiązanka kosztowała ok 200 zł ale jestem w szoku że takie ceny wiązanek tu niektóre Panie podają. Moja była ze storczyków ....zamówilam ją w Centrum ECHO w Pabianicach
julionka - Wto Sty 25, 2011 7:55 pm
Temat postu: Re: Galeria Kwiatów - Retkinia
[quote="emarta7"]Odradzam korzystanie z usług tej kwiaciarni, szczególnie w zakresie kompozycji z kwiatów sztucznych. Wykorzystuje się do ich układania kwiaty o bardzo niskiej jakości i małej trwałości. Wykonana w tej kwiaciarni wiązanka na cmentarz po dosłownie kilku deszczowych dniach zaczęła oddawać barwniki i zafarbowała płytę nagrobkową - niestety, konieczne było piaskowanie....Właścicielka kwiaciarni odmówiła przyjęcia reklamacji twierdząc, uwaga!, że nie odpowiada za materiał, który wykorzystuje w swoich pracach! Można zatem przypuszczać, że zrzeczenie się przez tę kwiaciarnię odpowiedzialności dotyczy również świeżych kwiatów, dodatków i ozdób...Pomijając arogancję właścicielki, odradzam korzystanie z usług tej kwiaciarni, bo przypomina ono kupowanie "kota w worku". Chyba lepiej wybrać miejsce oferujące jakość, nie zaś kwiaty-buble i fochy właścicielki jak w "Galerii kwiatów"![/quote]

Myśle, że nie ma Pani racji ponieważ jestem stałą klientką tej kwiaciarni " Galerii Kwiatów". Kupuję tam kwiaty od wielu lat, pasja i umiejętności dziewczyn pracujących tam są wyjątkowe. Nie zdarzyło mi sie abym odebrała wiązanke z której nie byłam zadowolona. Myślę, że problem Pani nie musi tkwić w kwiatach ale źle przygotowanym i pewnie niezaimpregnowanym pomniku, mnie się tak zdarzyło jak oszukał mnie kamieniarz. " Galeria Kwiatów" to jedna z lepszych kwiaciarnii w Łodzi.
Pozdrawiam.

beata luczynska - Sob Sty 29, 2011 11:02 am

polecam intelflore w Łodzi wiazanki robią bajkowe!
allbino - Nie Lut 20, 2011 3:12 am
Temat postu: Wiązanka slubna warta swojej ceny
Witam, nie wiem czy czasem warto płacić kilkaset złotych za wiązankę ślubną, ja zapłaciłam 160zł za swoją wiązankę i byłam bardzo zadowolona. Wiązanka nie rozlatywała się w czasie uroczystości jak miałam okazję słyszeć opinie u moich znajomych. Wiązankę zamawiałam w firmie dekoratorskiej "Dekoracje Figero" i pani dekoratorka naprawdę się postarała, tak więc nie przepłacajcie i wymagajcie wysokiej jakości!!!
555 - Nie Lut 20, 2011 11:09 am

allbino, dużo zależy od użytych kwiatów, jakie Ty miałaś?
wklej nam zdjęcia swojej wiązanki..

allbino - Nie Lut 20, 2011 8:33 pm

Ja miałam wiązankę z takich dość nietypowych róż, podobno to jakaś specjalna "ślubna odmiana" róż. Delikatny różowy odcień, nie pamiętam nazwy. Załączam zdjęcie.
Dajmond - Pon Maj 23, 2011 12:32 am

Czy w kwiaciarni Pana Jerzego moge zamówic przybranie auta?
justine81 - Pon Maj 23, 2011 8:27 pm

Dajmond, tak, możesz zamówić przybranie auta, a w dzień ślubu Pan Młody może do niego podjechać np. w drodze do Ciebie :) My jesteśmy tak umówieni :)
wiolancia - Wto Maj 24, 2011 8:57 pm

Polecam kwiaciarnię Rokoko na Rzgowskiej.Za mój bukiet,stroik do włosów,3 butonierki i przybranie samochodu płacimy 300 zł.Uważam,że to niedużo a bukiety stamtąd są przepiękne!!!
Dosia_Zosia - Sob Maj 28, 2011 10:16 pm

wiolancia, wyręczyłaś mnie we wszystkim co chciałam napisać. Ja też zamawiałam tam swój bukiet i jestem bardzo zadowolona, był bardzo ładny i trwały, wytrzymał ponad tydzień. Dodatkowo jest możliwość zrobienia bukietu do określonej kwoty, ja przyszłam ze zdjęciem bukietu i pytałam ile będzie kosztował i okazało się,że więcej niż planowałam wtedy pani spytała do jakiej kwoty ma być i za tyle został zrobiony tylko mniejszy.Mają też katalog z propozycjami wiązanek, można sobie przejrzeć i coś wybrać.
ineczka7 - Pią Cze 10, 2011 2:06 am

Ja miałam bukiet zamówiony przez teściów w Interflorze, oniemiałam jak go zobaczyłam. Plus piękna przypinka z kalii dla młodego i z róży dla świadka. I kwiaty dla mnie do włosów.

Kupowałam w interflorze bukieciki przez całe liceum i studia (bo miałam blisko) i wiedziałam, że robią ładne rzeczy, ale żeby aż tak.. ;)

MlodaGaska - Pią Cze 10, 2011 10:07 am

ineczka7 napisał/a:
Ja miałam bukiet zamówiony przez teściów w Interflorze, oniemiałam jak go zobaczyłam. Plus piękna przypinka z kalii dla młodego i z róży dla świadka. I kwiaty dla mnie do włosów.


Czy taka wiązanka jest wygodna (w sensie: jak widać na zdjęciu nie mieści się w dłoni)? I jak z wagą?

ineczka7 - Pią Cze 10, 2011 8:54 pm

MlodaGaska napisał/a:

Czy taka wiązanka jest wygodna (w sensie: jak widać na zdjęciu nie mieści się w dłoni)? I jak z wagą?


była dość ciężka, bo wiadomo-kalie swoje ważą, ale bez przesady, nie nosi się jej jakoś długo :)

A co do mieszczenia się w dłoni - no niby nie dałam rady chyba dotknąć kciukiem reszty palców, ale dało radę ją trzymać jedną ręką. Na tym materiale dookoła łodyg kalii były z przodu w pionie wbite kryształki, wyglądało to uroczo.

Wielkość i kolor zrobiły furorę - pani fotograf zrobiła każdej pani (i niektórym panom;>) z wesela romantyczne zdjęcie z wiązanką i potem z tego powstał kolaż (znaczy z niektórych zdjęć, takich z całą sylwetką gościa)

Malena - Pią Cze 10, 2011 10:20 pm

ineczka7, ten bukiet jest cudny!
gosza - Sro Lip 13, 2011 2:13 pm

ja polecam parviflore... na próchnika z tego co mi wiadomo chyba :) jest też stronka :)
MlodaGaska - Sro Lip 13, 2011 2:39 pm

gosza napisał/a:
ja polecam parviflore... na próchnika z tego co mi wiadomo chyba :) jest też stronka :)


Parviflora :) . Mają nawet dział: bukiety ślubne ze sztucznych kwiatów :o :roll:

emcia82 - Czw Lip 14, 2011 9:17 pm
Temat postu: Kwiaciarnia godna polecenia
Ja polecam Kwiaciarnię Secesja przy ulicy Andrzeja Struga 28. Dołączam wiązankę zrobioną dla mojej siostry.:))

[ Dodano: Nie Sie 21, 2011 12:37 pm ]
Znowu rodzinnie polecamy Kwiaciarnię Secesja i załączamy zdjęcie wiązanki. to już nasz stały punkt zamówień;)

[ Dodano: Nie Sie 21, 2011 12:39 pm ]
piękna

marta_rasta - Pią Lis 04, 2011 11:05 pm

Dziewczyny w jakiej kwiacirni moge dostac bukiet z anemonów bo bylam juz w kilku i niestety nie da rady zamówic na lipiec :(
Wiktoriaaa - Sob Lis 12, 2011 9:52 am

Witajci :) !! !

W ubiegłym tygodniu moja przyjaciółka brała ślub i wiązanke robiła jej Pani dekoratorka z polecenia jej ciotki :) naprawde kobieta zna się na rzeczy :D kwiaty byłe piekne i moja przyjaciołka byla zachwycona !! !
w załączniku wstawie zdjecię wiązanki :)
chętnie pomogę w kontakcie z panią dekoratorką :)

[ Dodano: Sob Lis 12, 2011 9:56 am ]
zapomnialam dodać, ze do wiązanki był również bukiecik dla dryhny i oczywiście butonierki !! ! a cena naprawde przystepna :D

marta_rasta - Sob Lis 12, 2011 12:20 pm

bukiet wogole nie w moim stylu...
baila - Czw Lis 17, 2011 6:49 pm

Zdecydowanie polecam Floral Studio na Wólczańskiej. W załączniku moja wiązanka.
_iHania:) - Pią Gru 30, 2011 8:40 pm

WITAJCIE
kwiaty na nasz ślub przygotowywał pan Jerzy Skowerenda - Miniszewski z wielokrotnie wspominanej na forum galerii FLOR-ART z Narutowicza.
Kwiaty czyli: wiązanka panny młodej, butonierka pana młodego, wiązanka świadkowej,butonierka świadka i "wpinka pooczepinowa;)" we włosy,
czyli rzec można chyba - standardowo;)
No i cóż.
Prawdziwie kompetentna , fachowa , a przy tym niezwykle miła obsługa przedsięwzięcia.
Do tego nietuzinkowa osobowość pana Jerzego ,
człowieka zajmującego się swoim zajęciem z niekłamaną pasją,
zdecydowanie - autentycznego artysty tejże profesji.
Efekty jego pracy właściwie odzwierciedliły w stu procentach to czego oczekiwałam.
Przy czym co ciekawe, orientacyjnie, w porównaniu z innymi podobnymi miejscami w Łodzi, koniec końców wyszło nawet taniej.
Robiliśmy rozeznanie tematu wśród znajomych i sami, odwiedzając kilka innych miejsc.
A do pana Jerzego trafiliśmy w sumie przypadkowo, prosto z internetu;)
To był strzał w dziesiątkę.
Generalnie ślub i wesele wspominamy bardzo dobrze.
Przy czym kwiaty od pana Jerzego są właściwie jednym z tych najmilszych wspomnień. Także ze szczerego serca, polecam!!!
A w załącznikach wiązanka i butonierka...
Acha, dodam, że ślub i wesele odbywały się ok 100 km od Łodzi.
Odebraliśmy kwiaty rano, razem z instrukcją co do ich transportu:)
Generalnie kwiaty nie straciły nic ze swojego uroku do końca wesela,
no może poza częściową masakrą butonierki męża, a to przy okazji
jego podniebnych albo raczej podsufitowych tzw.wysokich lotów /bynajmniej nie z własnej inicjatywy wykonywanych... brrrry ;)

sunshine211 - Sro Maj 16, 2012 3:56 pm
Temat postu: Wiązanka ślubna Łódź
Witam, wszystkie przyszłe panny młode, jak wiadomo bardzo trudno jest znaleźć kwiaciarnię w której to wiązanka będzie zrobiona z sercem z najlepszej jakości kwiatów a do tego oryginalna i co najważniejsze trwała:) moja siostra zamawiała wiązankę w kwiaciarni na ul.Ozorkowskiej2'6 w łodzi i musze powiedzieć , że była przepiękna i jeszcze i cały tydzień kwiatki sie 3mały:) ja w październiku mam swoje wesele i tez zamierzam tam zamówić . Pan florysta który tam pracuje ukończył dużo kursów florystyczny i naprawdę zna sie na rzeczy:) Także warto u niego zamówić ponieważ wiązanki są podobne do tych które oferuje interflora a dużo tańsze koszt wiązanki ślubnej to około 150-200 zł razem z butonierką. Ale sie rozpisałam;p i tu moje pytanie znacie moze jakiegoś dobrego kamerzystę?
pauliska85 - Nie Sie 19, 2012 11:00 pm

Tydzień temu braliśmy ślub i wiązankę, butonierki i bransoletke dla świadkowej robił P. Jerzy z galerii Flor Art. Wiązanka wyszła prześlicznie, zreszta wszytskie kwiatowe komozycje prezentowały sie doskonale. Pan Jerzy wykonał wiązankę taka jak chciałam, nic bym w niej nie zmieniła!!! POLECAM, NAPRAWDE POLECAM!!!
nietakazla - Sob Sie 25, 2012 10:56 am

Witam
Miałam swój dzień 10sierpnia i zamawialam wiazanke od Pana Jerzego z Galerii Flor-art przy Filharmonii na Narutowicza. Dziewczyny w stu procentach polecam Pana Jerzego. Ten człowiek ma złote ręce do robienia tego co kocha i co słychać w każdym jego słowie jak on kocha swoją pasje. Nie wszystkie dziewczyny wiedza jak ma wyglądać ich wiązanka ja tylko powiedziałam z jakich kwiatów bym chciała co zostało mi odradzone ale wzamian zaproponował coś mega lepszego. Zamawialam u Pana Jerzego wszystko na swój slub tzn wiazanke, bransoletke dla świadkowie, kwiat do włosów, 2 butonierki, kosze z kwiatami dla mam i przybranie samochodu uwierzcie mi wszystko wyglądało wyjątkowo i nawet lepiej jak sobie wymarzylam. Co do ceny adekwatna do wykonanej usługi. Polecam z czystym sercem jeśli ktoś miał jakieś wątpliwości. Pozdrawiam Pana Jerzego i jeszcze raz dziękuje !

lucky133 - Nie Sie 26, 2012 10:00 pm

Serdecznie polecam kwiaciarnie na ul.ozorkowskiej 2/6 w Łodzi. Pan który to prowadzi tworzy niesamowite i przepiękne wiązanki gdy zobaczyłam swoja to praktycznie "piałam" z zachwytu . Koleżanka mi poleciłą ta kwiaciarnię i nie żałuje, że zaryzykowałam:)
aneczka3108 - Czw Paź 11, 2012 9:41 am

lucky133 napisał/a:
Serdecznie polecam kwiaciarnie na ul.ozorkowskiej 2/6 w Łodzi. Pan który to prowadzi tworzy niesamowite i przepiękne wiązanki gdy zobaczyłam swoja to praktycznie "piałam" z zachwytu . Koleżanka mi poleciłą ta kwiaciarnię i nie żałuje, że zaryzykowałam:)


A czy mozna tam tez zrobic stroik do wlosow? Bo rowniez planuje zamowic tam wiazanke.

jasmine3 - Czw Paź 18, 2012 12:47 pm

Chciałabym z czystym sumieniem polecić panią florystkę z bukieciarni przy ul. Organizacji "WiN" 59 w Łodzi :-) Wykonała mi ona dokładnie taki bukiet ślubny jaki sobie zażyczyłam :-) Bukieciarnia ta ma swoją stronę internetową i są tam real foto bukietów, które ta pani tworzy, więc można sobie pooglądać nim się coś wybierze :-) Kwiaty są świeżutkie i dzięki temu są w stanie długo przetrwać 8) Ceny są przystępne i naprawdę warto :-)
woszek - Sro Lis 14, 2012 11:34 pm
Temat postu: Re: Galeria Kwiatów - Retkinia
julionka napisał/a:
emarta7 napisał/a:
Odradzam korzystanie z usług tej kwiaciarni, szczególnie w zakresie kompozycji z kwiatów sztucznych. Wykorzystuje się do ich układania kwiaty o bardzo niskiej jakości i małej trwałości. Wykonana w tej kwiaciarni wiązanka na cmentarz po dosłownie kilku deszczowych dniach zaczęła oddawać barwniki i zafarbowała płytę nagrobkową - niestety, konieczne było piaskowanie....Właścicielka kwiaciarni odmówiła przyjęcia reklamacji twierdząc, uwaga!, że nie odpowiada za materiał, który wykorzystuje w swoich pracach! Można zatem przypuszczać, że zrzeczenie się przez tę kwiaciarnię odpowiedzialności dotyczy również świeżych kwiatów, dodatków i ozdób...Pomijając arogancję właścicielki, odradzam korzystanie z usług tej kwiaciarni, bo przypomina ono kupowanie "kota w worku". Chyba lepiej wybrać miejsce oferujące jakość, nie zaś kwiaty-buble i fochy właścicielki jak w "Galerii kwiatów"!


Myśle, że nie ma Pani racji ponieważ jestem stałą klientką tej kwiaciarni " Galerii Kwiatów". Kupuję tam kwiaty od wielu lat, pasja i umiejętności dziewczyn pracujących tam są wyjątkowe. Nie zdarzyło mi sie abym odebrała wiązanke z której nie byłam zadowolona. Myślę, że problem Pani nie musi tkwić w kwiatach ale źle przygotowanym i pewnie niezaimpregnowanym pomniku, mnie się tak zdarzyło jak oszukał mnie kamieniarz. " Galeria Kwiatów" to jedna z lepszych kwiaciarnii w Łodzi.
Pozdrawiam.


Ja również z czystym sumieniem polecam kwiaciarnię "Galeria Kwiatów". Właśnie tam robiłam swoją ślubną wiązankę, było to co prawda 6 lat temu ale od tego czasu jestem ich stałą klientką. Potrafią wyczarować cuda za naprawdę przystępną cenę

Ajglaja - Sro Sty 16, 2013 2:57 pm

Ja wyszłam z prostego założenia. Każda wiązanka jaką kupowałam u Skrzydlewskiej z jakiejkolwiek okazji bardzo mi się podobała. Więc i na ślub zamówiłam właśnie tam. Wiadomo że cena zależy od kwiatów i rozmiarów. Ja miałam wiązankę średniej wielkości o klasycznym pokroju z delikatnie różowych, małych róż i małych białych goździków, do tego kwiatek do butonierki pana młodego i świadka, dwa spore bukiety z mieszanych kwiatów dla rodziców oraz dekoracja samochodu ( różowe goździki na masce oraz przy klamkach) i wszystko to razem kosztowało 300zł, a wyglądało ślicznie i się doskonale trzymało.
roksancia - Pon Sie 05, 2013 1:27 pm

dziewczyny szukam śnieżnobiałej odmiany róż znacie jakieś?
kahakaha - Pon Sie 19, 2013 8:46 am

A czy ktoś ma jakąś świeżą opinię nt Kwiaciarni Gracja na ul. Napieralskiego na Retkini???

Moją wiązankę miała wykonać pani Krystyna Wizner z Kwiaciarni na Teofilowie, ale z powodów osobostych musiała zrezygnować ze wszystkich zleceń aż do wrzesnia :(
Jeśli któraś z Was w późniejszym terminie będzie chciała piękną, trwałą wiązankę, to mogę tę kwiaciarnię polecić z całego serca - sprawdzona przy wielu okazjach, wiązanka dla mojej siostry była obłędna (eustemy i frezje)...

Pani Krystyna właśnie poleciła mi inną florystkę - Grażyną Krukowską z kwiaciarni Gracja... czy ktoś moze coś podpowiedzieć?

Czytałam dużo dobrego o w/w Panu Jerzym i o kwiaciarni Maja :) Muszę działać szybko, bo ślub mam za 19 dni!!! :( A zależało mi na sprowadzeniu róż peoniowych....
będę bardzo wdzięczna!
A w załączeniu inspiracja do bukietu jaki chciałabym mieć... tylko zamiast kwiatów wiosennych (peoni, tulipankó - eustemy w dwóch kolrorach i amarantowa peoniowa róża)

Dorotka_ - Pon Sie 19, 2013 8:49 am

kahakaha, sprowadzenie kwiatów może być trudne, ja osobiście nie znam tej kwiaciarni, o którejvwspomnialas, za to bardzo chwale sobie Interflore przy Sterlinga. Mają wysokie ceny, ale nigdy się na ich kompozycjach nie zawiodłam.
rose - Wto Sie 20, 2013 11:02 pm
Temat postu: wiązanka ślubna
Ja również polecam kwiaciarnię na ozorkowskiej. Zachęcona opiniami kilku koleżanek, zamówiłam tam wiązankę. Pan, który prowadzi ta kwiaciarnię zdecydowanie zna się na rzeczy, gdy przyszłam odebrać wiązankę byłam zachwycona, wiązanka była przepiękna:)
Bian - Sro Sie 21, 2013 12:34 pm

kahakaha jeżeli chodzi o różę peoniową, to konsultowałam się z mężem (pracuje w hurtownii kwiatów na giełdzie) i niestety jest to drogi kwiat w zasadzie jedynie na zamówienie, w dodatku w przypadku tego gatunku dość często zdarza się, że wymarzony kolor jest nie do sprowadzenia na konkretną datę. Mówi, że w ciągu kilku lat nigdy nie zdarzyło mu się sprowadzać amarantowej róży peoniowej.
Aleks87 - Czw Sie 22, 2013 6:13 pm

Polecam Wam Rokoko
Za bukiet ślubny (goździki + storczyk), dwie wpinki do włosów, kwiatek w butonierkę dla PM i świadka oraz bransoletkę dla świadkowej zapłaciłam ok 300-350zł
taki miałam bukiet

Sisska - Czw Sie 22, 2013 9:52 pm

super ten bukiet, chociaz ja bym wywalila storczyka :P
sothaga - Wto Sie 27, 2013 9:50 pm

a ja zdecydowanie polecam Galerię Kwiatów na Retkini! zaniosłam do nich zdjęcie wiązanki jaką sobie upatrzyłam w internecie i zrobili mi niemal identyczną! jak tylko dostaniemy zdjęcia od fotografa podeślę jakieś zdjęcie :)
mia2013 - Pon Wrz 30, 2013 2:56 pm
Temat postu: wiązanka
Moją wiązankę, moim zdaniem najpiękniejsza na świecie również wykonała pani Krystyna ! CUDOWNA, trwała, dopracowana w każdym calu :) Polecam gorąco!

kahakaha napisał/a:
A czy ktoś ma jakąś świeżą opinię nt Kwiaciarni Gracja na ul. Napieralskiego na Retkini???

Moją wiązankę miała wykonać pani Krystyna Wizner z Kwiaciarni na Teofilowie, ale z powodów osobostych musiała zrezygnować ze wszystkich zleceń aż do wrzesnia :(
Jeśli któraś z Was w późniejszym terminie będzie chciała piękną, trwałą wiązankę, to mogę tę kwiaciarnię polecić z całego serca - sprawdzona przy wielu okazjach, wiązanka dla mojej siostry była obłędna (eustemy i frezje)...

Pani Krystyna właśnie poleciła mi inną florystkę - Grażyną Krukowską z kwiaciarni Gracja... czy ktoś moze coś podpowiedzieć?

Czytałam dużo dobrego o w/w Panu Jerzym i o kwiaciarni Maja :) Muszę działać szybko, bo ślub mam za 19 dni!!! :( A zależało mi na sprowadzeniu róż peoniowych....
będę bardzo wdzięczna!
A w załączeniu inspiracja do bukietu jaki chciałabym mieć... tylko zamiast kwiatów wiosennych (peoni, tulipankó - eustemy w dwóch kolrorach i amarantowa peoniowa róża)Obrazek

Magda8924 - Wto Paź 15, 2013 11:23 am

laurena napisał/a:
Zdjęcia robilismy na gdanskiej przy struga, placilismy 60 zl od pozy (kazda poza w trzech egzemplarzach) Zrobil nam okolo 9 poz z czego wybralismy 5 ale mielismy problem ktore wybrac, bo wszystkie byly sliczne



Hej jestem nowa zaciekawiła mnie ta stronka za 10 miesięcy mam ślub;) powiem wam że ja w Ozorkowie zamówiliśmy fotografa za 40zł poza i w tym 3zdj. i w kościele 40zdjęć za350zł myślę że bardzo tanio;)

adagio85 - Czw Kwi 16, 2015 10:42 pm

Dziewczyny jaki koszt wiązanki ślubnej na Retkini plus wiazanka na swiatkowej i butonierki?
Julia_ja - Pią Kwi 17, 2015 8:15 am

adagio85, zależy z jakich kwiatów i jaka wielkość?
AgaMi28 - Sro Kwi 22, 2015 11:57 pm

dziewczyny, czy któraś z was robiła w kwiaciarni MAJA na pomorskiej??? macie jakieś opinie???
bo ja nadal się miotam z wyborem tej jedynej florystki:(

Dorotka_ - Czw Kwi 23, 2015 6:28 am

W Mai robili śliczne wiązanki - mojej Chrześnicy zamawiałam tam na Chrzest - to było 7 lat temu, ale wiazaneczka była cudowna!
adagio85 - Sob Kwi 25, 2015 10:18 am

chciałabym z około 12 róż
blanca19 - Czw Sie 13, 2015 6:35 pm

Kochane Pan Jerzy z flor-art przy Filharmonii jest najzdolniejszym artysta kwiatowym jakiego poznałam !! !
Najpiękniejsza wiązankę ślubna jaka widziałam to właśnie moje :P jestem przeszczęśliwa ze zdecydowaliśmy sie na niego :) Pan Jerzy przyjechał pod Kosciol osobiście sprawdzić czy kwiaty sie podobają - jestem pod ogromnym wrażeniem jego profesjonalizmu !

alekul89 - Czw Sie 27, 2015 1:35 pm

Mój bukiet ślubny :)



[/list]

Gomigo - Sro Cze 29, 2016 8:31 pm
Temat postu: PILNIE POSZUKUJĘ KWIACIARNI NOWEJ.
Dziewczyny, poszukuję kwiaciarni, która zrobiłaby mi bukiet ślubny, butonierkę oraz dekoracje na stół. Miałam zamawiać u Skrzydlewskiej - ale po dzisiejszej II wstępnej rozmowie jestem załamana :( Pani powiedziała że nie zrobi mi bukietu biało-błękitnego bo nie ma takich jasno błękitnych kwiatków. Zaproponowała mi bukiet biały z goździków lub eustomy białej. Tylko że wtedy będzie zbyt biało. Dodam, że mam szarfę błękitną w sukni oraz błękitne buty.

Znacie jakieś kwiaciarnie gdzie zrobią mi ładny bukiet, butonierka, kwiaty we włosach i nie zapłacę fortuny? PILNE! Moja okolica to legionów/tyły manu. Ważne - nie chcę przejeżdżać całej łodzi z tym bukietem.

mspp - Sro Cze 29, 2016 9:19 pm

Gomigo, ale czemu masz jeździć niby? Moja dekoratorka kwiatowa zostawiła bukiet itd w pałacu i już, nikt go nie musiał odbierać. Ja polecam floral-deco, na prawdę jestem bardzo zadowolona z ich usług.
Gomigo - Sro Cze 29, 2016 9:24 pm

Temu, że jeszcze nie znalazłam kwiaciarni w której do domu w dniu ślubu dowiozą mi bukiet ślubny i butonierkę. Ale jestem wściekła. My mamy tylko ślub USC i małe przyjęcie, więc zatrudnianie dekoratorki dla 1 bukietu i butonierki nie wchodzi w grę.
alekul89 - Czw Cze 30, 2016 8:38 am

Ja również polecam Floral Deco. Pani Kasia przywiozła bukiet, butonierki, bransoletkę i dekoracje auta do domu, gdzie szykował się Pan Młody. Poza tym dziewczyny stamtąd są bardzo otwarte na propozycje i borą pod uwagę wszystkie sugestie i prośby klientki. Ja do tej pory jestem bardzo bardzo bardzo zadowolona z kwiatów zamówionych na nasz ślub i wesele.
Karollka - Czw Cze 30, 2016 10:33 am

Gomigo, spróbuj u dziewczyn z Parviflory , pracownie mają na Wschodniej
Gomigo - Czw Cze 30, 2016 5:50 pm

Dziękuję za polecenia.

Pani z Floral deco nie podejmie się wykonania dekoracji, ponieważ ma zajęte terminy i boi się że się nie wyrobi.

Byłam dziś na Piotrkowskiej 59 i odniosłam bardzo miłe wrażenie. Czy któraś z was miała z stamtąd bukiety i dekoracje? Macie jakieś zdjęcia?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group