Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Nauki przedmałżeńskie - parafia Św Marka

narcyz - Wto Wrz 09, 2008 3:28 pm
Temat postu: parafia ?w Marka
Polecamy gorąco nauki w parafii ?w. Marka!
Księża są tam cudowni i wyrozumiali i co w obecnych czasach coraz rzadziej sie zdarza - są to księża z powołania.

fiona83 - Wto Wrz 09, 2008 4:07 pm

Potewierdzam.
Poza tym proboszcz jest niesamowitym człowiekiem, rzadko takich kapłanów się spotyka.
Jest to parafia mojej babci, więc dość często bywam tam na mszach.
Kościół mały, ale bardzo klimatyczny. :)

narcyz - Wto Wrz 09, 2008 4:29 pm

fiona83 napisał/a:
Potewierdzam.
Poza tym proboszcz jest niesamowitym człowiekiem, rzadko takich kapłanów się spotyka.
Jest to parafia mojej babci, więc dość często bywam tam na mszach.
Kościół mały, ale bardzo klimatyczny. :)


powiem tez tak: gdyby wszyscy ksieza byli tacy, to koscioły byłyby pełne, prawda Fiona?

fiona83 - Wto Wrz 09, 2008 4:37 pm

Najprawdziwsza prawda !
Dom Boży w każdym calu :)


Kiedyś mój tata "zasłużył się", gdy ksiądz gasząc świece podpalił i siebie, i grób Pański (Wielka Sobota wieczorem to była). Na szczęście w wiadrze woda święcona stała, więc pożar szybko ugaszono. Ksiądz natomiast został uratowany poprzez zdarcie z niego płonącej kurtki gołymi rękami mojego ojca. Do dziś tata ma blizny, ale radość w oczach kleryka - bezcenna :)

narcyz - Sob Wrz 20, 2008 3:51 pm

:) )) tak więc gorąco polecamy Parafię Sw. Marka nie tylko na śluby :) ))
spray - Pon Wrz 22, 2008 10:17 pm

Chodzi o parafię przy ul. Limanowskiego?
alszkaa - Pon Sie 13, 2012 4:08 pm

Chciałabym zapytać, czy któraś z forumowiczek brała ślub lub będzie brała w parafii św. Marka. Pytam, bo sama zastanawiam się, by wziąć tam ślub :)
kolebolek - Sob Lut 16, 2013 11:19 am

Hej, czy Wasze zachwyty są nadal aktualne? wiecie kiedy organizowane są tam nauki?

[ Dodano: Pon Cze 24, 2013 10:04 pm ]
może ma ktoś aktualne informacje o tej parafii, nie mam pojęcia którą wybrać czy moją czy PM, a Św.Marek jest dość mało popularny i zastanawiam się dlaczego, może ktoś się wypowie jeśli miał doświadczenia z tą parafią w ostatnim czasie:) proszę o pomoc!!!:)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group