Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Targi Ślubne, Warsztaty, Konkursy - łódzkie - Targi Ślubne 2009

hoffnung - Pon Paź 13, 2008 5:18 pm
Temat postu: Targi ?lubne 2009
Najbliższe targi- V Targi ?lubne odbędą się 10-11 stycznia 2009 roku w hali EXPO
Pokazy ?lubne - 7-8 lutego 2009 roku w Pałacu Poznańskiego.
Mnie z pewnością na targach nie zabraknie. Wybieracie się również??

marysia - Wto Paź 14, 2008 10:27 am

III Łódzkie Targi ?lubne w Hali Sportowej odbędą się 25 stycznia 2009 roku a te w expo raczej są mało interesujące.
kryszka - Wto Paź 14, 2008 9:59 pm

Przynajmniej w przyszłym roku dwa różne terminy. :) Bo w tym roku firmy musiały wybierać gdzie się wystawić albo ponosić podwójne koszty. A i narzeczeni niekiedy nie mieli już siły iść na te drugie.
myszunia19 - Sro Paź 15, 2008 9:48 pm

Witam Kobietki... :) Ja mam ślub 17/10/2009 napewno wybiore się na te Targi .mm nadzieje że upatrze coś dla siebie bo jak narazie nie mam zielonego pojecia jaką sukienkę wybrać... napewno biała zastanawiam się tylko czy kupić sukienkę z gorsecikiem czy raczej pomyśleć nad sukieneczką na ramiączkach... Bardzo chciałabym się czuć swobodnie :) Powodzenia mam nadzieje że znajdziecie coś dla siebie Całuje :P
ergokryptyna - Pon Paź 20, 2008 10:21 pm

ja się też wybieram :)
doni_iza - Wto Paź 21, 2008 8:59 am

My choć byliśmy w tamtym roku, wybieramy się ponownie w tym, może jeszcze uda nam się coś podpatrzeć :)
Majorka636 - Sro Paź 22, 2008 1:02 pm

Ja też, w Belchatowie przegapilam, a ze w Lodzi studiuje i mieszkam w tygodniu, to na pewno tym razem dotre :wink:
fastyna - Sro Paź 22, 2008 7:36 pm

ja byłam w tamtym roku, trochę forum reklamowałam :) w tym roku też będę na pewno, ale juz z małżem przyszłym :)
Majka - Sro Paź 22, 2008 10:25 pm
Temat postu: My też?
Zastanawiam się czy się wybrać na te targi. Czy ktoś z obecnych w zeszłym roku uważa, że jest to dobry pomysł, jeśli sala i orkiestra są wybrane, filmowanie prawie.... a do stycznia będzie jeszcze więcej gotowych "rzeczy"?
ppola - Sro Paź 22, 2008 10:39 pm

ja sie chyba wybiore z czystej ciekawosci :) nigdy nie bylam bo moj Ukochany twierdzil ze to strata czasu i wogole to glupi pomysl. A moze sie jakies zaproszenia upoluje albo sukienke albo cos 8)
Mac-erson - Sro Paź 22, 2008 11:09 pm

W zeszłym roku kilka Forumowiczek coś tam wygrało (wylosowało) - najwięcej chyba Olcia :)
Ja zapraszam na Targi do Hali Sportowej - na pewno jest tam więcej firm - no i Forum będzie tam miało swoje stoisko :mrgreen:
Mam tylko nadzieję, że może w tym roku wymienią Ibisza na jakąś bardziej świeżą gwiazdę.

Suelen - Sro Paź 22, 2008 11:13 pm

ja również chętnie się wstawię z moim K. (już to obiecał) :D a teraz z ciekawości, gdzie jest ta hala sportowa?
555 - Sro Paź 22, 2008 11:48 pm

Suelen napisał/a:
gdzie jest ta hala sportowa

a Al. Politechniki, taka duza budowla miedzy radwańska a Czerwona, nie powinnas przegapic :)).. mozna powiedziec, ze na tylach katedry..

Kociadło - Czw Paź 23, 2008 5:33 pm

my z Miłkiem też się wybieramy ale na które to jeszcze nie wiemy:)
Suelen - Czw Paź 23, 2008 11:01 pm

555, bardzo dziękuję, zapisałam tą podpowiedź :) a czy to jest gdzieś blisko hali expo?
555 - Pią Paź 24, 2008 12:12 am

bardzo blisko, jak staniesz na Stefanowskiego tylem do Expo, to powinnas zobaczyc sportowa :))


ewcia29 - Pon Paź 27, 2008 2:07 pm

He ja też byłam na targach na tych i na tych :D W tym roku też idę!!!
Ale są też targi jeszcze w grudniu tego roku dokładnie 6-7. ale międzynarodowe na Torwarze!!! i tam jadę zobaczyć sobie modę ślubną

TakaJedna - Pon Paź 27, 2008 8:33 pm

A mi się wydaje,że gdzieś czytałam,że targi są w styczniu? Ogólnie też się wybieram :razz: tylko w końcu nie wiem kiedy.
kryszka - Pon Paź 27, 2008 8:52 pm

TakaJedna - wszystko jest napisane w pierwszym i drugim poście tego wątku. :roll:
TakaJedna - Pon Paź 27, 2008 9:04 pm
Temat postu: Thx
Achaa... widze, że są wiecej niż jedne. Szczerze to myślałam, że Torwar to nazwa taka jak sala expo w Łodzi...i że też jest w Łodzi :oops: , ale ze mnie [stereotypowa] blondynka wyszła... (bez obrazy dla blondynek)
kryszka - Sro Paź 29, 2008 3:45 pm

Cytat:
III Łódzkie Targi ?lubne w Hali Sportowej odbędą się 25 stycznia 2009 roku

:arrow: http://slubnyportal.pl/viewpage.php?page_id=66
:arrow: http://www.lodz.targislubne.pl/

Magda M. - Wto Lis 04, 2008 8:53 am

Czy w tym roku też są przewidziane jakieś darmowe wejściówki dla forumowiczów?
kryszka - Wto Lis 04, 2008 9:12 am

Wszystko jest napisane w linkach, które podałam. :roll:
mycha888 - Wto Lis 04, 2008 9:29 pm

Rok temu mało co na tych targach było tak szczerze mówiąc.. Poza tym tłum ludzi, duszno..
MałaMi1 - Sro Lis 05, 2008 5:23 pm

heh, ja polecam :) poszlismy na te targi z moim wtedy jeszcze narzeczonym pomimo tego, że wiekszośc rzeczy odnośnie slubu i wesela była już załatwiona... a poszlismy-z czystej ciekawosci ;) poza tym mielismy darmowe bileciki z forum-za co jeszcze raz dzieki ;)
no i tak jak Admin wczesniej pisał, opłacało się, bo pomimo przyjrzenia się temu wszystkiemu z bliska wróciliśmy z nagrodami :) obrączki widnieją na naszych paluszkach (idąc na targi ślubne mięliśmy juz zamówione inne, ale udało się odwołać zamówienie, dzięki uprzejmości jubilera z Wigury-sławna osobistośc na forum hehe). Strona internetowa funkcjonuje nadal, teraz jako bardziej poślubna niż ślubna ;) Była ona miłym zaskoczeniem dla gości, do dziś jest przez nich wspominana i odwiedzana... co do kuponów na fryzjera i kosmetyczkę, zostały przez nas sprzedane ze względu na to, że wyjeżdżaliśmy do ślubu z miejscowości oddalonej 40km od Łodzi a salon był właśnie w Łodzi... no i jeszcze takie tam inne pierdółki wygraliśmy ;) także zwłaszcza nowym forumkom-polecam zajrzenie na targi do Hali Sportowej ;) my wróciliśmy z nich bardzo zadowoleni, a Krzysio Ibisz nam nie przeszkadza, nawet jak w tym roku znów będzie to też na niego chętnie popatrzymy hehe ;) i na targi zajrzymy ;)

[ Dodano: Sro Lis 05, 2008 5:27 pm ]
hehe,zajrzalam na strone targów-i co widze, no obciach na calego-moje zdjecie kleczacej na scenie :wstyd:

hoffnung - Sro Lis 05, 2008 8:45 pm

Olciap6 byliście w Hali Sportowej czy Expo?
Niebieskooka - Sro Lis 05, 2008 9:02 pm

my może też się wybierzemy...czekam jeszcze na targi w Bełchatowie...będzie na pewno bliżej i bardziej poręcznie...ale na te łódzkie może się uda :wink:
MałaMi1 - Sro Lis 05, 2008 9:05 pm

tak jak pisalam wyzej-w Hali Sportowej
malinka1984 - Wto Lis 11, 2008 11:31 am
Temat postu: Targi
My tez się wybieramy z moim przyszłym mężem na Targi 06.12 na Torwar i 25.01 do Hali tutaj w Łodzi. Liczymy na jakieś nowinki ślubne bo ślub już 20.06.2009. Pozdro
magda.magda - Pią Lis 14, 2008 11:52 pm

a czy smsy z hastem suknia mozna juz wysylac czy po wejsiu na targi?
palinka - Sob Lis 15, 2008 3:44 pm

ja też sie wybiore z moim Miśkiem, w przyszłym roku planujemy ślub więc sobie troszkę popatrzymy
anula86 - Sro Lis 19, 2008 10:14 pm

A jak można zdobyć te darmowe zaproszenia dla forumowiczow?One są dla jednej osoby czy dla całej pary?Chętnie bym poszła na takie targi,choc ślub planuję dopiero w 2010 roku..
MałaMi1 - Sro Lis 19, 2008 10:18 pm

zaproszenia wygrywane na forum byly dla dwoch osob
anula86 - Sro Lis 19, 2008 10:20 pm

A w jaki sposób mozna je wygrać>?
MałaMi1 - Sro Lis 19, 2008 10:35 pm

w tym roku-to nie wiem :)
kryszka - Sob Lis 22, 2008 10:08 pm

Ze strony portalu:

Cytat:
I tym razem przygotowaliśmy dla naszych Klientów zniżki, a dla szanownych Forumowiczek i Forumowiczów darmowe zaproszenia, spotkanie i inne atrakcję , o których będziemy informować na bieżąco na łamach FORUM.

Markasiak - Nie Lis 23, 2008 10:01 am

Ja byłam na ostatnich targach. W hali expo kicha. Kupa miejsca zapełniona przez auta, które stały porozstawiane szeroko by zakryć brak firm, które wystawiały się w hali sportowej. Bilet do expo kosztował (o ile dobre pamiętam) tyle samo co w sportowej a firm o połowę albo i więcej mniej. Organizatorzy nie przygotowali nic poza stoiskami dla firm.
Teraz juz nie szukam sukni ja ale będziemy szukali sukni dla mojej przyjaciółki. Temat weselny więc nadal u mnie na czasie :)
I ja z całą pewnością wybieram halę sportową. Z przyczyn ekonomicznych też. Skoro mam płacić za bilet to chcę wiedzieć za co zapłacę :)

karolinka25 - Pon Lis 24, 2008 1:54 pm

ja idę na 100% zresztą moja koleżanka skrzypaczka się tam co roku "wystawia" więc pojdę się pośmiać :P
a serio- może w ten sposób znajdę dobry zespół na wesele i od razu usłyszę go na żywo a nie z jakichś kombinowanych nagrań z dyskietek !! :evil:

MałaMi1 - Pon Lis 24, 2008 3:44 pm

oj z zespolami to raczej ciezko na takich targach, w zeszlym roku na zywo gral tylko jeden o ile dobrze kojarze...zreszta mozna sobie wyobrazic jaki bylby sajgon gdyby kazdy zespol sobie tam gral na swoje kopyto :] chyba nawet lepiej,ze tak nie jest ;)
fastyna - Pon Lis 24, 2008 7:09 pm

zespołu na żywo nie było żadnego, byl tylko kwartet smyczkowy i kwintet dęty ale to do kościoła na ślub raczej
MałaMi1 - Pon Lis 24, 2008 7:12 pm

fastyna- z prawej strony sceny był jakiś zespół-tego jestem pewna :) chyba ze panowie tak dla jaj sobie grali 8) 8) ale nie sadze, nie wiem czy dobrze kojarze ale to byl chyba zespol costa brava czy moze cos w podobie-pewna nie jestem, bo nie bylam tym zainteresowana...
anias-81 - Pią Lis 28, 2008 4:28 pm

Witam serdecznie szczesliwe, przyszle zonki.
milo dolaczyc do waszego grona. ;)
zaczelam wlasnie po malu wdrazac sie w ten portal-jak na razie mam burze mozgu-jednak nadrobie zaleglosci i z pewnoscia zasypie was nie raz pytaniami odnosnie tych przepieknych przygotowan do naszego jakby nie bylo wielkiego dnia. mam tez nadzieje,ze bede mogla podzielic sie z wami swoimi doswiadczeniami w tym temacie.
pozdrawiam was serdecznie i do uslyszonka.
ps. milego przygotowywania sie.
ps.2. olus-dziekuje, bo jestem tu dzieki tobie-buziaczek dla ciebie.

Marimar - Nie Lis 30, 2008 6:05 pm

Te targi to dobry pomysł. Mozna wiele załatwić i dostać rabaty :)
Ja na 100% się wybiorę. :)

lucja86 - Nie Lis 30, 2008 6:31 pm

Ja bylam na targach w ubieglym roku. Bylam rozczarowana. Wiec w tym roku nie pojde. Jedyne co pmietam to przestrzen zapelniona samochodami ;-) wiec jesli ktos nie ma jeszcze zalatwionego auta, to powinien isc, ale po nic wiecej ;)
Marimar - Nie Lis 30, 2008 6:40 pm

ja byłam w ubiegłym roku. Rzeczywiście w hali expo było dużo wolnego miejsca i kupę aut. W hali sportowej jednak nie pamiętam (mogę sie mylić) aut. Wiem,że stały na zewnątrz a w srodku było mase firm. I pokazy jakieś chyba były.
MałaMi1 - Nie Lis 30, 2008 6:42 pm

w hali były pokazy-sukien ślubnych, garniturów, tańca, były konkursy prowadzone przez Ibisza, mnóstwo stanowisk. Auta wszystkie stały na zewnątrz pod halą :) ja polecam Targi na Hali Sportowej :) nafrody w konkursach też bardzo fajne :)
mihiho - Nie Gru 07, 2008 11:27 am

na forum jestem od niedawna ale wiele już zdążyłam przeczytać. Na targi idę napewno, sms z hasłem "suknia" już wysłałam a teraz czekam na styczeń. Sala i orkiestra juz jest, kościół też ale wiele jeszcze brakuje. Do zobaczenia na targach:)

pozdrawiam :)

magda.magda - Pon Gru 08, 2008 3:10 pm

hmmm czyli wyslac juz teraz smsa? nr na pewno sie nie zmieni?bo widzialam nr na str targow,ale nie mam pewnosci czy to na pewno tegoroczny
spray - Pon Gru 08, 2008 7:54 pm

wyślij, ja wysłałam, odpisali mi, ze będę informowana na bierząco - czyli numer aktualny.
Dziewczyny, a jak tam można coś wygrać? Trzeba cały dzień siedzieć na targach? Ja w zeszłym roku byłam, ale jedyny konkurs o jakim słyszałam to była jakaś ankieta wypełniana przy wejściu. czy ten sms daje jakąś szansę na upominek??

rybka - Wto Gru 09, 2008 1:20 pm

witam wszystkie forumowiczki:)
również wybieram się z styczniu na targi - wesele już w sierpniu:) czytałam że można dużo fajnych rzeczy wygrać ale zastanawiam się jak to zrobić, ponieważ nigdy nie miałam szczęścia i jak dotychczas nigdy nic nie wygrałam :(

MałaMi1 - Wto Gru 09, 2008 4:39 pm

musi byc ten pierwszy raz rybka ;)
rybka - Wto Gru 09, 2008 5:08 pm

oby oby byłoby milo:):):)
*Motylek* - Sro Gru 10, 2008 7:45 pm

Witajcie dziewczynki!

Kryszko - przeczytała strony, do których podałaś linka i nie ma tam żadnych szczegółów, a na Forum też nie ma. Czy jako moderator możesz mi napisać, czy dopiero pojawią się takie informacje, czy są, ale mi nie udało się do nich dotrzeć (jeśli tak, to proszę o wskazówkę).

?lub już w maju, więc muszę szybciutko iść na targi i rozejrzeć się za paroma rzeczami.

magda.magda - Sro Gru 10, 2008 9:22 pm

mam wrazenie,ze wytworzylo sie jakies zamieszanie.
sa rowniez III Łódzkie Targi ?lubne - 25.01.2009r i tam rzeczywiscie znalazlam nr tel na ktory mam wyslac smsa, niestety nic o zaproszeniach i konkursach na V Targi ?lubne 10-11 stycznia 2009 nie moge znalezc. w ogole jak to jest ,ze w koncu tyle tych targow slubnych bedzie?

Targi Ślubne - Czw Gru 11, 2008 12:21 am

Witam Was
Mam na imie Michał, pracuje przy tych targach w Hali Sportowej, które odbędą się 25 stycznia i zostałem za zgodą administratorów oddelegowany przez organizatora aby udzielać Wam wszelkich wyjaśnień i rzeczowych odpowiedzi na temat tej imprezy.

Rzeczywiście podobnie jak w zeszłym roku znowu jest zamieszanie z tymi targami. Wyjaśniam wiec o co tu chodzi. Otóż mamy konkurenta który nas nie lubi. O ile pierwsza edycja targów zdążyła odbyć się bez problemów to w drugiej postanowił wejść nam w parade wynajmując w tym samym terminie hale Expo (która jest obok) na swoje drugie dodatkowe targi ślubne. Nie mieliśmy możliwości zmiany daty bo zarezerwował również wcześniejszy wolny termin w Hali Sportowej na fikcyjną impreze, która się później nie odbyła...jakoś sobie poradziliśmy. Odwiedziło nas ponad 6 tys osób, a hala była pełna wystawców.
Na najbliższą III edycję targów aby uniknąć podobnej sytuacji wynajęliśmy już obydwie hale. W Hali Expo mamy zamiar zrobić wystawę limuzyn ślubnych i przegląd zespołów. Nasz konkurent wskoczyl teraz przed nas czyli dwa tygodnie wcześniej. Troche to dezorientuje osoby które nie znają sprawy no ale niestety jest wolny rynek i nie mamy na to wpływu.

Moge Was zapewnić - oferta obydwu imprez nie będzie zdublowana. Wszystkie firmy prezentujące się w Hali Sportowej zaprezentują się tylko w Hali Sportowej. Będzie to blisko 200 firm, a ich lista już niedługo zostanie opublikowana na stronie targowej.

Podobnie jak ostatnio ogloszony został konkurs sms-owy. Szczegoly sa na stronie targowej Przyszło już kilkaset zgłoszeń i praktycznie każdy kto do tej pory wysłał sms-ka ma zagwarantowaną darmową wejściówkę na targi wraz ze swoją drugą połówką. Pula zaproszeń jest jeszcze otwarta więc zapraszam. Oprócz tego będzie do wygrania kilka sukien ślubnych i inne nagrody związane z organizacją wesela.
Nie trzeba będzie siedzieć przez całe targi aby cokolwiek wygrać. Otrzymacie w swoim czasie odpowiednie komunikaty co gdzie i jak.

Jak macie jakies pytania to piszcie
pozdrawiam
Michał Piechniczek

rybka - Czw Gru 11, 2008 8:56 am

witam Michale:)
nareszcie ktoś kto wie więcej i dokładniej:):) wysłałam już sms-ka a kiedy będzie wiadomo, że dostało się wejściówki?? to będą moje pierwsze targi, ale mam nadzieję, że wyjdę z nich zadowolona i znajdę tam coś dla siebie:)
pozdrawiam

hoffnung - Czw Gru 11, 2008 7:23 pm

Dziękujemy Michale za informację. Wreszcie wiadomo do końca co i jak. Sms już dawno wysłany więc teraz zostało mi tylko czekać na targi. Pewnie większość nas tam będzie. :)
Targi Ślubne - Czw Gru 11, 2008 8:00 pm

Wejściówki będą rozesłane w ostatnim tygodniu przed targami. Będzie to sms który trzeba będzie pokazać przy wejściu. Na jednego smsa wejdzie para. Wejściówka będzie ważna w godz. 10.00 - 12.00 czyli przez 2 godz przed głównymi pokazami.

pozdr
Michał

[ Dodano: Nie Gru 14, 2008 10:41 pm ]
Na stronie targowej zaraz na górze jest link do listy wystawców, możecie wstępnie zapoznać się z ofertą przed przyjściem na targi.

pozdrawiam
Michał

Paulina.Nowa - Pią Gru 19, 2008 12:08 am

Chyba też się wybierzemy na te targi zobaczyc jakies suknie :)
ana0808 - Pią Gru 19, 2008 11:13 am

Ja tam idę już na te 10-11 w Expo zobaczyć co tam mają 8) choć nie wiem czy wytrzymam ten tłok i tyle ludu nie lubię ścisku i stada :twisted:
MałaMi1 - Pią Gru 19, 2008 11:34 am

w Expo nie bylo wogole scisku w zeszlym roku i mało wystawcow, wiec raczej nie bedziesz musiala tego tlumu az tak bardzo znosic ;)
ava - Pią Gru 19, 2008 3:36 pm

Wysłałam sms-a na o treści "SUKNIA" na numer podany na tej stronie-> http://www.lodz.targislubne.pl/, po kilku dniach sms-a wysłał też mój S., do niego po kilku minutach przyszedł sms w którym było podziękowanie za wyslanie sms-a i informacja, że na bieżąco będzie zawiadamiany o konkursach czy coś takiego. Natomiast ja takiego sms-a nie dostałam, pomyślałam że mój nie doszedł i wysłałam drugi raz, ale znowu bez skutku. Ktoś wie o co w tym chodzi?
lucmar - Pon Gru 22, 2008 8:46 am

witam a jaki jest koszt wejściówki ??
magusia85n - Nie Gru 28, 2008 7:44 pm

u nas też sala jest, kościół w połowie:P zespół i kamera też, ale o strojach fotografie czy samochodzie to nawet nie mieliśmy kiedy pomyśleć.... mam nadzieję, że coś tam znajdziemy logicznego:D
margaret - Nie Gru 28, 2008 10:51 pm

przyłączam się do koleżanki wyżej: jaki będzie koszt wejściówek?
anula86 - Pią Sty 02, 2009 2:12 pm

A czy jesli wysłałabym smsa o treści SUKNIA i poszłabym na tegoroczne targi, ale planuję ślub na 2010 rok,to czy te bony i nagrody(jesli bym cos wygrała) byłyby nadal aktualne??
Misiak87 - Sob Sty 03, 2009 5:06 am

Też jestem ciekawa. Mam nadzieję, że tak.
Ludwi - Sob Sty 03, 2009 8:20 pm

Zgodnie z informacją ze strony targów bilety będą kosztować 10 zł.
Swoją drogą czy ktoś wybiera się na te wcześniejsze targi 10-11 stycznia? Warto iść i tu i tu?

marcia331 - Sob Sty 03, 2009 9:39 pm

Jak dobrze ze tu trafilam!! Widzialam plakaty z ogloszeniami o targach slubnych i w jednym miejscu widzialam date 25 stycznia w innym 10-11 i juz nie wiedzialam w koncu czy ja mam jakies przywidzenia czy co. Dzisiaj w manufakturze dostalam ulotki zapraszajace na te targi 10-11 wiec sie nastawilam na to ze sie za tydzien wybiore. Ale teraz jak poczytalam co piszecie zaczelam sie zastanawiac czy nie lepiej bedzie pojsc na te 25. Bo chyba dwoch takich imprez to nie dam rady obskoczyc! Co za duzo to nie zdrowo!
anula86 - Sob Sty 03, 2009 9:42 pm

Ja wybieram się na targi 25.01:)
Suelen - Sob Sty 03, 2009 10:54 pm

Ja widziałam reklamę targów na 10-11 stycznia w Manufakturze i też chyba się na nie wybiorę :)
kryszka - Sob Sty 03, 2009 10:58 pm

Ja polecam te drugie targi - 25 stycznia - będzie ciekawiej. Te organizowane 10-11 są kiepskie, bo zupełnie bez pomysłu.
szaraczarownica - Nie Sty 04, 2009 10:09 am

Ja idę na oba. Będę miała porównanie, to potem się wypowiem na ten temat.

Niestety za te 10-11 będę musiała zapłacić :(

Cathee - Nie Sty 04, 2009 11:05 am

Dziewczyny najlepszą opcją byłoby na pewno udać się na obie imprezy. Szczególnie że wystawcy nie będą się dublować. Hala Sportowa (25.01) zastrzega sobie prawo do pokazania najnowszych ofert na 2009 co oznacza że wystawcy mogą wystawić się jedynie u nich. Chodzi o to by pary młode nie oglądały tego samego dwa tygodnie wcześniej w hali Expo.

Ze swojej strony mogę zapewnić że oferta wystawców w hali Sportowej będzie ogromna. Szczególnie jeśli chodzi o modę ślubną.

karina - Wto Sty 06, 2009 11:26 pm

no to spoko:) wiem juz co i jak... normalnie zgłupiałam - nie wiedziałam o co chodzi z tą datą 10-11 stycznia :? wybieram te targi w hali sportowej. Ojejku a może coś wygram :razz: hehe pasowałoby :D
korni77 - Pią Sty 09, 2009 6:15 pm

kryszka napisał/a:
Ja polecam te drugie targi - 25 stycznia - będzie ciekawiej. Te organizowane 10-11 są kiepskie, bo zupełnie bez pomysłu.


Witajcie!
Kryszka jestes niepowazna - jak mozna wypowiadac sie na temat jakiejs imprezy, jak sie nawet nie ma podstawowej wiedzy na jej temat? Tylko to ciagle be i be. Za to te targi, ktore Was sponsoruja sa super wysmienite i tak dalej - przeciez to jest juz tak grubymi nicmi szyte, ze az trudno wierzyc w forumowy obiektywizm. Wstyd!
I jak wy chcecie uchodzic za rzetelne zrodlo informacji dla narzeczonych? Czy Wasza domniemana pozycja Was do niczego nie zobowiazuje? Nie szanujecie samych siebie? Spójrzcie krytycznie, co też można w tym wątku znależć: to samo, co na byle jakich forach, gdzie nawiedzeni fanatycy walczą o wyższość polsatu nad tvn? Jesli robiliby to uzytkownicy, to jedno, ale jesli moderatorzy nie pozostaja obiektywni, to swiadczyć to może tylko o tym, ze chyba odnosza z takich dzialan dodatkowe korzysci - ile bierzecie za plucie na innych?

Dziewczyny, prosze pomyslcie zanim napiszecie cos głupiego, bo nawet w necie za swoje słowa ponosi sie odpowiedzialnosc! Nie dawajcie soba manipulowac i nie dajcie wciagac sie w cudze gierki...

I jeszcze jedno - ciekawa jestem czy wytniecie tego posta bo jest niewygodny i psuje ładnie uwalony wątek? Ciekawe, czy "szalony organizator" Wam "spuści łomot" i nie da Wam 181 stoiska z listy firm, ktore nawet nie istnieja...

Milego bajerowania :-)
Kornelia


p.s.

...a i jeszcze jak wytlumaczycie, ze jak dzisiaj zadzwoniłam do Spodka, spytac o co tu chodzi, to powiedzieli mi, ze nic nie wiedza i ze odbeda sie tylko ich targi a te 10-11 sie nie odbeda!? przeciez to jest nieuczciwe, bo wiedza jesli tu na forum i na stronie wypisuje swoje reklamy i komentarze, jak zadzwonilam na lodzki numer to uzyskalam informacje ze sa dwie imprezy targowe w lodzi - pierwsza to ta ich i sa to juz piąte targi, a 25 stycznia tez beda targi ale firmy ze ?ląska, wiec chyba prawde powiedzieli, to o co tu chodzi moje drogie drogie panny?

kryszka - Pią Sty 09, 2009 6:29 pm

korni77 napisał/a:
Kryszka jestes niepowazna - jak mozna wypowiadac sie na temat jakiejs imprezy, jak sie nawet nie ma podstawowej wiedzy na jej temat?

:lol: prawie spadłam z krzesła, jak mnie nie znasz to nie pisz, że nie mam wiedzy na ten temat :evil:


A P.S. w ogóle nie rozumiem, więc trudno mi się do niego ustosunkować. Napisz to może jeszcze raz, powoli i ze zrozumieniem.

filmowiec - Pią Sty 09, 2009 8:06 pm

my jako firma wystawiamy sie na tych 25 stycznia. Przez moment bralismy opcje wystawienia sie na tych 10-11.01 ale niestety nie udalo nam sie porozumiec z organizatorami
korni77 - Pią Sty 09, 2009 8:30 pm

Kryszko,
jesli wiesz, to przepraszam, to prosze powiedz mi czemu mam nie isc jutro na targi do expo?

kryszka - Pią Sty 09, 2009 8:49 pm

Ja nie mówię, że ktoś ma nie iść. Tyle że jeśli ktoś wybiera pomiędzy tymi dwoma imprezami i za dwie musi zapłacić bilet wstępu, na co nie ma ochoty, to ja polecam żeby wybrał te późniejsze. Moim zdaniem, posiadając wiedzę na temat imprez targowych i porównując rok ubiegły, te drugie będą ciekawsze.
lmyszka - Pią Sty 09, 2009 8:57 pm

dokładnie w tamtym roku targi w hali expo były żenadą , mało wystawców, marna organizacja może w tym roku będzie inaczej ale tego dowiemy się po :)
MałaMi1 - Pią Sty 09, 2009 9:02 pm

tak sobie czytam te ostatnie wypowiedzi i owszem -nie zawsze odpowiadało mi to czasami robiły/pisały na forum moderatorki,ale w tym przypadku to naprawdę nie widzę nic złego w tym co piszą...każda z nas tu poleca bądź nie te targi...a swoją drogą to śmierdzi mi to po prostu konkurencją-komus przeszkadza to iż targi w hali sportowej są bardziej polecane i chwalone.... dziwna sprawa również że korni77 założyła dzisiaj swój profil i po to tylko aby napisać dwa najeżdżające targi w hali sportowej i broniące targi w hali expo :] myslę, że każdy inteligentny człowiek który to przeczyta wyciągnie odpowiednie wnioski ;)
ppola - Pią Sty 09, 2009 9:08 pm

olciap6 napisał/a:
dziwna sprawa również że korni77 założyła dzisiaj swój profil

Z tego co widze to zalozyla 3 grudnia 2007 ;P
Cytat:
korni77

Stan cywilny: panna
Dołączyła: 03 Gru 2007
Skąd: Łódź

MałaMi1 - Pią Sty 09, 2009 9:17 pm

ok,sorki,tak czy inaczej zastanawiające że nie wypowiedziała się do tej pory w żadnej intreresującej ją kwestii tylko zaczęła od bulwersacji w tym temacie :]
TakaJedna - Pią Sty 09, 2009 10:30 pm

olciap6, chyba jesteś za bardzo podejrzliwa. Ludzie z różnych powodów trafiają przypadkiem na forum, podejrzewam, że często rykoszetem wyskakuje z googlach gdy szukają czegoś związanego ze ślubem i weselem. Ja się bez bicia przyznam, że chciałam objechać zespół, który grał na weselu znajomych i ostrzec przed nim, a że akurat wtedy byłam sama jakiś tydzień po zaręczynach, więc już tu zostałam, dowiedziałam się wielu rzeczy i wiele decyzji podjęłam dzięki Waszym opiniom :) Więc choć czasem pierwotny motyw nie jest różowy to potem jakoś się zaciera.

A co do wypowiedzi korni77 to częściowo się zgadzam, że moderatorki nie są zawsze obiektywne, ale jako również forumowiczki mają prawo przecież do własnych opinii.
Jednak oczekiwałabym bardziej żetelnej informacji również co do tych pierwszych targów, np. linku do ich strony, kiedyś ją znalałam ale teraz nie chce mi wyskoczyć w googlach. Ja osobiście wybieram się na jedne i drugie targi, będę miała porównanie.
Może skoro w zeszłym roku późniejsze targi przebiły te wcześniejsze w tym roku bardziej się postarają.

kryszka - Pią Sty 09, 2009 11:12 pm

TakaJedna napisał/a:
Jednak oczekiwałabym bardziej żetelnej informacji również co do tych pierwszych targów, np. linku do ich strony

Wystarczy wiedzieć jak i gdzie szukać: http://www.slubwlodzi.pl/

TakaJedna - Pią Sty 09, 2009 11:44 pm

To to ja też znalazłam. Ale to nie ta strona, tzn. jest to informacja o targach na portalu Slub w Łodzi, ale nie jest to bezpośrednia strona targów na którą się natknęłam jakiś czas temu a teraz kamień w wodę. Może poprostu ją zlikidowali. Jakby zapisała w ulubionych miałabym dowód :-)
Debussy - Sob Sty 10, 2009 10:10 am

Ta strona jest strasznie nieczytelna... W ogóle jest podana cena wejścia?
Ja bym najchętniej poszła na obie imprezy, chociażby po to, żeby mieć własne porównanie :)

kryszka - Sob Sty 10, 2009 11:40 am

TakaJedna napisał/a:
Ale to nie ta strona, tzn. jest to informacja o targach na portalu Slub w Łodzi

To jest właśnie organizator targów. Na podstronie jest więcej informacji, ale to dla Wystawców: http://www.branzaslubna.p...category/17/42/

malinka1984 - Sob Sty 10, 2009 3:15 pm
Temat postu: Targi ?lubne Hala Expo
Hej, właśnie wróciłam z Targów w Hali Expo i szczerze jestem bardzo zawiedziona, po
1. kolejki
2. mało wystawców
3. gdybym nie miała pozałatwianych tylu rzeczy to może by mi coś wpadło w oko, a tak ogólnie lipa
Jedyne z czego jestem zadowolona to te skorzystałam z bezpłatnego zabiegu na twarz+ super sprawa.
Nie wiem czy pójdę na te drugie targi bo mam nie smak.

MałaMi1 - Sob Sty 10, 2009 3:18 pm

ja radzę iść, żeby właśnie dostrzec różnicę ;) my w zeszłym roku poszliśmy na targi na halę sportową pomimo tego, że już w zasadzie wszystko mięliśmy załawtione do ślubu i wesela,a udało nam się wygrać parę rzeczy i mimo wszystko oszczędzić pieniążków :)
asieńka82 - Sob Sty 10, 2009 3:44 pm

My też wybieramy się na targi 25 stycznia:) Mam nadzieję, że znajdziemy tam kilka informacji, bo wesele już za pół roku, a my jesteśmy jeszcze w "powijakach"...echhh;)
MałaMi1 - Sob Sty 10, 2009 3:49 pm

na pewno znajdziecie Asiu i zdążycie też na pewno :) a na co konkretnie się nastawiacie ? tzn co chcielibyście za informacje znaleźć-czego dotyczące ?
caixa - Sob Sty 10, 2009 4:06 pm

Ja też jestem po dzisiejszych Targach. Powiem tak. Wypadły lepiej niż w zeszłym roku ale bez rewelacji.Wiele stanowisk było pustych (a to z tego co się orientuję chyba cena odstraszyła wystawców-3 razy wyższa niż na Targach 25 stycznia). Znalazłam kilka potrzebnych informacji. Były dwie ankiety do wypełnienia, w których można wygrać nagrody (główna przy wejściu- do wygrania m.in. suknia wieczorowa, fontanny czekoladowa i alkoholowa, usługi foto; na stanowisku z zaproszeniami- do wygrania zaproszenia ślubne). Cena wejściówki 15 zl/osobę co w porównaniu do ilości wystawców jest dość wysoka stawka. W hali sportowej wystawione są auta. Na ten sam bilet można wejść również tam. Teraz pozostaje czekać do 25, żeby porównać :)
szaraczarownica - Sob Sty 10, 2009 4:07 pm

Też właśnie wróciłam.
Organizacja żenująca. Byłam po 12 i była gigantyczna kolejka a w kasie siedziała jedna!! pani i sprzedawała bilety.
Wystawców jak dla mnie mało. Najwięcej sukien ślubnych, ale jak dla mnie sensu to nie ma za grosz, bo dziewczyny mierzą pod czujnym okiem zwiedzających i na dodatek modeli sukien jest nieduza liczba. Suknie, moim zdaniem, kupuje się w salonie a nie na takich targach.
Jedyne co nam się udało, to wpadły nam w oko zaproszenia. Ale poczekam do drugich targów, bo może upatrzę coś wiecej.
Szukałam salonów fryzjerskich - nie zauważylam.
Szukałam ciekawych ozdóbek ślubnych (na przykład figurek na torty) - nie było.
Nie było żadnych butów.
Kilku fotografów, chyba jeden kamerzysta, firma organizujaca pokazy sztucznych ogni, jakiś gabinet odnowy biologicznej, bodajże dwie cukiernie. No i kilka firm oferujących czekoladowe fontanny - troszkę ich za dużo bylo jak dla mnie. Co krok była albo salon sukien albo czekoladowe fontanny.
Było jeszcze kilka firm zajmujących się cateringiem i przystrajaniem sal.

Ogólne wrażenie:
Mało, mało, mało. Nie tego sie spodziewałam.

?eby nie było - propozycje ode mnie:
- stoiska z dodatkami ślubnymi (figurki na torty, weselne stojaczki do winietek i inne takie duperelki)
- biura podróży ze specjalną ofertą podróży poślubnych
- stoiska z butami ślubnymi
- stoiska z bielizną ślubną

Może moje niezadowolenie wynika z tego, że ślub za niecałe 7 miesięcy, a ja mam juz prawie wszystko, więc to co było wystwaione w większosci mnie już nie interesowało. Ale z drugiej strony spotkałam znajomą z pracy, która bierze ślub 3 tygodnie po mnie, nie ma prawie nic i też była bardzo rozczarowana.

kasia_m85 - Sob Sty 10, 2009 6:20 pm

Ja też już po targach... I powiem krótko... szału nie było:)
Organizacyjna strona kiepsko, zwłaszcza sprzedaż biletów.Otwarta jedna kasa,a w kolejce ponad 100 osób, wiec ponad 40 minut stania:/
Dość mało wystawców i wielu rzeczy nie było typu właśnie bielizna czy biżuteria typowo ślubna... Było za to wiele podobnych do siebie firm, np.fontanny z czekolady do wyboru do koloru na co 5 stoisku:)
Generalnie można było coś zobaczyć i czegoś sie dowiedzieć, wszystko zależy kto po co tam poszedł... Ja wyszłam z masa ulotek i może z kilku z nich skorzystam, np.zaproszenia, kwiaty czy samochód, ale póki co czekam na targi 25.1, bo po nich sobie jakos wiecej obiecuje:)Wydaje mi sie że sama forma imprezy będzie ciekawsza, bo to były typowe,zwykłe targi jakich wiele z którymi organizatorzy sobie średnio poradzili...
Tragedii nie było,ale szału też nie:)

evelinka - Sob Sty 10, 2009 8:26 pm

Ja też byłam. Jak wszyscy odstałam swoje w gigantycznej kolejce!!! Najgorsze, że to wcale się nie opłacało. Jedyne co mnie zainteresowało, to jedno stoisko z zaproszeniami i SPA oraz z pływakami "świeczkami". Poza tym nie za bardzo.


Mam jeszcze pytanie w sprawie następnych targów. Czy gratisowe wejściówki już zostały rozdane? Bo wysłałam już dawno sms-a, ale nie wiem czy zrobiłam to za późno i nie dostanę tej wejściówki, czy jeszcze nie odpowiadali tym którzy wchodzą za darmo.

MałaMi1 - Sob Sty 10, 2009 8:29 pm

a sa w końcu jakieś darmowe wejściowki dla użytkowników forum, tak jak to było rok temu?
malinka1984 - Sob Sty 10, 2009 8:38 pm
Temat postu: Targi 25.01
O tak ....ja się dołączam do zapytania o wejściówki dla forumowiczek, będą jeśli tak to jakie są kryteria żeby takowe otrzymać:)
ana0808 - Sob Sty 10, 2009 8:48 pm

Jak dla mnie dzisiejsze targi to trochę lipa :roll: spodziewałam się czegoś więcej, a nawet dużo więcej. Zaczynając od tej kolejki do kasy no coments i biletach 15 zł chyba za te różowiaste opaski i ulotki co nazbierałam pół siatki :smile:
Weszłam i pierwsze co się rzuciło to ani ładu ani składu porozbijane w różnych krańcach stoiska z sukniami w których wystawione były chyba najbrzydsze i najdroższe modele nie mówiąc już o tym środkowym stoisku z tymi pstrokatymi wieśniackimi czerwono, niebiesko, żółtymi kieckami masakra :o Ciągle tylko jakieś fontanny z czekoladami - spróbowałam dobre ale mama upaćkała zaraz sobie bluzkę mimo podłożenia serwetek. Mało stoisk z kwiatami, brak bielizny, podróży poślubnych i jubilerów oraz dobrze poinformowanych hostess, już nie mówiąc o stoiskach z ubraniami dla facetów- co bardzo rozzłościło mojego. Jedyne co wypatrzyłam to fajne stoisko z winami no i pełno zaproszeń z których z pewnością skorzystam :lol:
Co do poradnika to ktoś zapomniał go zaktualizować chyba od kilku lat bo niektóre strony internetowe nie istnieją :evil:
Przechodząc do samochodów to niektórych wstydziłabym się pokazać: tego starego rzęcha w kolorze e cri coś takiego jak zobaczyłam tapicerkę to się przeraziłam :smile: rozumiem stary w stylu retro no ale chyba powinni ją wymienić w końcu chcą za niego 1500zł na dzień :smile: nie wspominając już o limuzynie z której wyciekał pięknie żółty płyn z chłodnicy lub coś w tym stylu od samego tego odechciewa się tym jechać. Samochody te opłaca się wynająć tylko parą które mają długa drogę albo będą dużo jeździć - my poszliśmy tam tylko z ciekawości 8)
Jednym słowem rozczarowanie - mojemu się wszystkiego odechciało już przy wejściu i już nie chce mu się iść na te 25 :cry: mam nadzieje że wygramy bilety wtedy nie będzie smęcił :)

Debussy - Sob Sty 10, 2009 9:18 pm

My też byliśmy. Rozczarowała mnie cena targów, uważam, że stanowczo za duża :/
No i co... zaproszenia fakt, były, ale dekoracji już nie uświadczyłam :wink: Ani butów, chyba jubiler był tylko jeden.. No nic.. za dwa tygodnie znowu się wybierzemy, chociaż jeżeli w Hali sportowej mają być główni wystawcy (a w Hali Expo auta i zespoły), to kiepsko to widzę, wszak w Hali Expo jest więcej miejsca wystawowego niż w Sportowej :roll:

eva_p - Sob Sty 10, 2009 9:32 pm

rany....właśnie jutro wybieram się na te targi, ale opinie mnie odstraszają.....chyba jednak się zdecyduję, bo nie mam wizji dekoracji sali, zaproszeń itp.....więc jutro przedstawię swoje wrażenia:)
Markasiak - Sob Sty 10, 2009 10:34 pm

Cześć dziewczyny :)

Poczytałam i praktycznie nic dodać - nic ująć. Targi w Expo to kaszana.
Byłam tam dziś z przyjaciółką która ma ślub w tym roku.
Byłam tak zdegustowana aż zła. Wystałam sie w kolejce (jeśli ktoś ma tak duża kampanie plakatową i spodziewa się dużo luidzi to niech otworzy kilka kas), zapłaciłam 15zł (obie wydałymy 30) po to by zobaczyć kichę.
Nic nie wyniosłyśmy z tych targów. Zaproszenia robimy same więc jedyne fajne stoisko nas nie zainteresowało.
Mówiąc szczerze nie wiem jak można organizować coś takiego, kurczyć halę expo (ściany były specjalnie tak postawione by nie było widać pustych miejsc), ściągać firmy które ze ślubem mają niewiele wspólnego (pierścionki z kamyczków kolorowych), rozlepiać po całej Łodzi różowe plakaty itd. Uważam, że to zwykłe naciągactwo i nie targi to a zwykła mała wystawka.
Przepraszam, ale jestem zła.
Nie lubię jak mnie (czy moich bliskich) traktuje się jak matołów. A czuję sie tak potraktowana po odwiedzeniu tych targów. Jak matołek którego udało się naciągnąć na bilet w zamian za... no właśnie za co?! :zly:

gklm - Sob Sty 10, 2009 11:03 pm

ja też byłam dzisiaj na targach...widząc gigantyczną kolejkę zwątpiłam...ale poszliśmy najpierw obejrzeć auta do hali sportowej i tam się okazało, że nie ma ludzi do kasy,a tam też mozna kupić bilet by wejść tu i tu...brawo za informację...
ogólnie tak jak pisano w poprzednich postach były tylko tak naprawdę 2 typy stoisk:
suknie i fontanny...normalnie porażka...

mi zabrakło zespołów muzycznych i stoisk z męską odzieżą oraz np. sukniami do cywilnego...taki ślub bierzemy...w ogóle nie ma takich ofert...
a samochody...no cóż...wybór taki sobie...a ceny niektórych poprostu mnie zwaliły z nóg szczerze mówiąc...

pozdrawiam!

katrin - Sob Sty 10, 2009 11:38 pm

Bilety 15zl, przegięcie. Poszliśmy my i nasze mamy i 60zl :| . Kosmos..

Ale za to znaleźliśmy i zamówiliśmy w dobrej cenie fajne autko :) . Oglądaliśmy tysiące aut w internecie, z forum, na allegro i nic nam się nie podobało, a tam to jedno jedyne autko było :)

Co do kolejek to też się przeraziliśmy, ale poszliśmy do Hali Sportowej tam kupiliśmy i za chwilę wróciliśmy do expo.. Mama zajmowała kolejkę jakby co i przesunęła się w tym czasie może o metr:).

Czekoladowe fontanny fajne były, ale każda firma inne wysokości\wielkości oferowała i inne ceny, dziwne;). Aha, i Mój N. też się zawiódł jednym (w sumie kiepskim) stoiskiem z garniturami.

Nie były złe te targi, ale za te 15zł można by oczekiwać czegoś bardziej przemyślanego..

TakaJedna - Sob Sty 10, 2009 11:50 pm

Cena biletów (30 zł idąc we dwójkę) i komentarze nieco mnie odstraszyły. Mamy tylko sale i zespół więc moooożee jednak jutro pójdziemy, ale nie uśmiecha mi się stać długo w kolejce,żeby się rozczarować. Nie byłam na żadnych targach więc nie będę miała porównania.
Powiedzcie mi tylko, czy wśród samochodów rzuciła Wam się w oczy Warszawa?

Debussy - Nie Sty 11, 2009 8:53 am

TakaJedna napisał/a:
czy wśród samochodów rzuciła Wam się w oczy Warszawa?

Tak był jeden ezemplarz.

A co do kolejek... jeśli chcecie ich uniknąć... moja jedna sugestia - idźcie po południu. My byliśmy ok. 16:00 i kolejek już nie było, do każdego stoiska można było się dostać, a po bilety jakieś 10 min staliśmy.

kryszka - Nie Sty 11, 2009 10:43 am

Tyle że z doświadczenia wiem, że rzadko który wystawca wytrzymuje do ostatniej godziny otwarcia targów, zwłaszcza jeśli targi kończą się w niedzielę. :roll: Do tego na koniec przeważnie nie mają już ulotek czy innych gadżetów.
mycha888 - Nie Sty 11, 2009 6:32 pm
Temat postu: ?lub w Łodzi 2009 - porażka
Targi ?lubne?! To zbyt wiele powiedziane..
Z rozmów na targach i opinii zwiedzających mogę napisać że tegoroczna edycja "?lubu w Łodzi" wywoływała bardzo często frustrację wysoką ceną biletu wstępu (15 zł/osoba) w zamian za bardzo skąpą ofertę i ilość firm wystawiających się w hali expo.

Poza tym spora ilość wolnych stanowisk w hali powinna wreszcie otworzyć oczy organizatorowi "?lubu w Łodzi", który życzy sobie zbyt wysoką cenę za możliwość reklamy na targach i na którą zdecydowały się obecnie tylko najbogatsze wieloletnie firmy, albo te najbardziej zdesperowane, wchodzące na rynek łódzki..

Ktoś tu chce zrobić duże pieniądze, kosztem narzeczonych którzy szukają rzetelnej informacji o firmach z naszego województwa, które pomogą w organizacji ich wymarzonego dnia, a dostają tylko namiastkę informacji ograniczoną niestety grubością portfela łódzkich firm..

A argumenty, że super, że wygrałem! Jeśli tym tylko chcecie Państwo przyciągnąć zwiedzających na targi, to proponuję zmienić doradcę marketingowego..

Ja nie polecam i żałuję iż się tam udałam i wydałam 30 zł na wstęp..:(



edit: usunęłam powtórzoną część posta
kryszka

leenka - Nie Sty 11, 2009 9:04 pm

Również jestem rozczarowana. Szukaliśmy z narzeczonym zaproszeń i tego było dużo, ale poza tym bez rewelacji. Salony sukien ślubnych wystawiły się te, które bez problemu znajdzie się necie i są w centrum. Ogólnie niczego nowego się nie dowiedzieliśmy.

Bardzo drogie 45 min tam spędziliśmy...

Dzesia - Nie Sty 11, 2009 10:06 pm

My zdecydowaliśmy się nie iść i jak widzę - dobrze zrobiliśmy. Szukamy przede wszystkim sukienki dla mnie do cywilnego (rację ma jedna z Was - nic nie można znaleźć takiego) i garnituru dla G., więc pewnie też wyszlibyśmy zawiedzeni. 25-go zaryzykujemy i pójdziemy - oby było to coś lepszego.
marcia331 - Nie Sty 11, 2009 10:17 pm

Jak czytam wasze opinie to ciesze sie ze zrezygnowalam z pojscia na te targi. Ja chcialabym przede wszystkim znalezc buty slubne i obejrzec jakas bizuterie i dodatki. Po drugie zaproszenia. A po trzecie garnitur i buty dla P. Z tego co piszecie byly tylko zaproszenia wiec jak dla mnie zdecydowanie za malo!! A i jeszcze jakis dobry fryzjer by sie przydal:) a z tego co wiem na targach 25 ma byc salon Laurell i maja robic probne fryzurki. Koniecznie chce sie na to zalapac bo biore go pod uwage jesli chodzi o czesanie. Mam nadzieje ze na targach 25 uda mi sie zobaczyc wszystkie wymienione rzeczy! A na dzien dzisiejszy ciesze sie ze weekend spedzilam milo z P. poza lodzia:) mysle ze byl to lepiej spedzony czas niz na targach.

A jeszcze dolaczam sie do prosby innych forumowiczek o jakies informacje odnosnie wejsciowek dla forumowiczow! Nikt nie chce nam udzielic informacji! Jesli ich nie bedzie to poprostu to napiszcie zeby czlowiek wiedzial na co byc przygotowanym. A jesli beda to prosimy o instrukcje jak je mozna zdobyc. Chyba ze to tylko dla wybranych i informacja jest scisle tajna ;>

rybka - Nie Sty 11, 2009 10:28 pm

witam
ja na targach nie byłam i chyba nie mam czego żałować:) wybieram sie na te 25 i liczę, że nie zwiodę się... Tylko co z wejściówkami??? :lol: :wink:

ppola - Nie Sty 11, 2009 10:58 pm

Kilkakrotnie bylo to juz pisane w tym watku jak zdobyc darmowe wejsciowki. Dlaczego nie czytacie? A zeby nie bylo podane na tacy - prosze wejdzcie sobie na te strone: http://www.lodz.targislubne.pl/ to jest główna strona targów i tam jest napisane jak zdobyc darmowe wejsciowki.
marcia331 - Nie Sty 11, 2009 11:12 pm

Owszem widzialam ta informacje i mysle ze inne osoby ktore pytaly rowniez. Ale to jest informacja ogolna dla wszystkich. Wysylajac smsa pierwsze 1000 osob dostaje zaproszenia. Ale na stornie slubnyportal.pl jest informacja dodatkowa dla uzytkownikow forum i tam pisze o dodatkowych zaproszeniach dla forumowiczow! I wlasnie o te zaproszenia chodzi. Zeby nie bylo watpliwosci cytat ze strony:

"?lubnyPortal.pl jako patron medialny II ŁÓDZKICH TARGÓW ?LUBNYCH, ufundował 50 darmowych zaproszeń dla swoich Forumowiczów jak również zniżki dla wystawiających się Klientów ślubnego portalu na targach. W tym roku zapraszamy ponownie na
III ŁÓDZKIE TARGI ?LUBNE w HALI SPORTOWEJ, które odbędą się 25.01.2009.I tym razem przygotowaliśmy dla naszych Klientów zniżki, a dla szanownych Forumowiczek i Forumowiczów darmowe zaproszenia, spotkanie i inne atrakcję , o których będziemy informować na bieżąco na łamach FORUM."

ppola - Nie Sty 11, 2009 11:20 pm

Targi ?lubne napisał/a:
Podobnie jak ostatnio ogloszony został konkurs sms-owy. Szczegoly sa na stronie targowej Przyszło już kilkaset zgłoszeń i praktycznie każdy kto do tej pory wysłał sms-ka ma zagwarantowaną darmową wejściówkę na targi wraz ze swoją drugą połówką. Pula zaproszeń jest jeszcze otwarta więc zapraszam. Oprócz tego będzie do wygrania kilka sukien ślubnych i inne nagrody związane z organizacją wesela.
Nie trzeba będzie siedzieć przez całe targi aby cokolwiek wygrać. Otrzymacie w swoim czasie odpowiednie komunikaty co gdzie i jak.
Targi ?lubne napisał/a:
Wejściówki będą rozesłane w ostatnim tygodniu przed targami. Będzie to sms który trzeba będzie pokazać przy wejściu. Na jednego smsa wejdzie para. Wejściówka będzie ważna w godz. 10.00 - 12.00 czyli przez 2 godz przed głównymi pokazami.

To napisal organizator w tym watku wiec nie wydaje mi sie zeby byly inne darmowe wejsciowki.

Kociadło - Nie Sty 11, 2009 11:32 pm

http://slubnyportal.pl/viewpage.php?page_id=66 - jest 50 zaproszeń dla forumowiczów, ale zapewne będą rozdawane nie wcześniej niż parę dni przed targami
ppola - Nie Sty 11, 2009 11:35 pm

tak jak napisała marcia331, w swoim cytacie ;) 50 wejsciowek bylo w zeszlym roku ;) a teraz kto to wie :)
Suelen - Nie Sty 11, 2009 11:37 pm

poczytałam z rana wasze opinie i zdecydowałam się nie iść, pójdę za dwa tygodnie.
kakonka - Pon Sty 12, 2009 8:26 am

oby targi 25 byly lepsze. te byly okropne, nic sie nie dowiedzilam czego bym juz nie wiedziala.
MałaMi1 - Pon Sty 12, 2009 3:29 pm

kryszka napisał/a:
Ze strony portalu:

Cytat:
I tym razem przygotowaliśmy dla naszych Klientów zniżki, a dla szanownych Forumowiczek i Forumowiczów darmowe zaproszenia, spotkanie i inne atrakcję , o których będziemy informować na bieżąco na łamach FORUM.


właśnie o tym mówie, ze miały być dla forumowiczów darmowe wejściowki.... myslalam,ze juz cos wiadomo, stad moje pytanie.... a nie stad ze czytam nieuwaznie :]

ppola - Pon Sty 12, 2009 10:33 pm

Olcia nie o Ciebie mi chodzilo wiem ze Ty akurat czytasz uwaznie ;) Chodzlo mi o uzytkownikow ktorzy wchodza tu i od razu pytaja, bez poszukania info wczesniejszego ;) Poza tym po tym co wkleilas byla odpowiedz przedstawiciela Targów ktora pozwolilam sobie wkleic powyzej ;)
MałaMi1 - Pon Sty 12, 2009 11:17 pm

jasne dzieki, jakos ta odpowiedz mi umknela, chcialam sie jednak wytluamczyc czemu pytam-myslalam ze chodzi o mnie ;) my co prawda po slubie ale chetnie bymsy sie na targi przeszli zwlaszcza ze to nie ostatnie wesele w naszej rodzinie,a moze komus przyniesiemy pozyteczne informacje :) poza tym fajnie byloby sie spotkac z panem od obraczek ktore wygralismy albo fotografem :) na co dzien okazji nie mamy ;) wiec licze ze moze sie uda jakies zaproszonko dostac ;)
artisflora - Wto Sty 13, 2009 4:44 pm

Przyczyną takiego stanu rzeczy na targach były na pewno ceny za wynajęcie stoisk. stac na nie tylko duże firmy, które na swoich produktach mają ogromne marże. Ja prowadze Sklep Weselny ( adres usunięty - reklama jest niedozwolona), chętnie zaprezentowałabym swoją ofertę na takich targach (autoreklama jest niedozwolona), niestety jednak mogłam pozwolić sobie jedynie na reklamę w rozdawanym na targach Slubniku. Byłam na targach i rzeczywiście było niewynajętych stoisk, a niektórzy wystawcy mieli niewiele wspólnego ze ślubem.


edit: zgodnie z zielonymi uwagami
kryszka

Mac-erson - Wto Sty 13, 2009 10:47 pm

olciap6 napisał/a:
kryszka napisał/a:
Ze strony portalu:

Cytat:
I tym razem przygotowaliśmy dla naszych Klientów zniżki, a dla szanownych Forumowiczek i Forumowiczów darmowe zaproszenia, spotkanie i inne atrakcję , o których będziemy informować na bieżąco na łamach FORUM.


właśnie o tym mówie, ze miały być dla forumowiczów darmowe wejściowki.... myslalam,ze juz cos wiadomo, stad moje pytanie.... a nie stad ze czytam nieuwaznie :]


Mam nawał pracy i na śmierć zapomniałem - jutro dzwonię do Pana Gontarza (organizatora targó w Hali Sportowej) - i dowiem się ile będzie w tym roku darmowych zaproszeń dla Forumowiczów.
Dam znać w oddzielnym poście.

MałaMi1 - Wto Sty 13, 2009 11:10 pm

ok,czekamy ;) juz myslalam, ze naprawde o nas zapomniales ;P
Majorka636 - Czw Sty 15, 2009 7:39 pm

Ja sie wybieram pierwszy raz wiec mam pytanie dla forumowiczek ktore byly juz na poprzednich edycjach - targi trwaja w godzinach 10-18, o ktorej godzinie wedlug Was najlepiej sie tam zjawic zeby bylo najciekawiej - nie wiem co to znaczy najciekawiej ;) moze jaikes pokazy, konkursy, cos takiego.... :) ))
kryszka - Pią Sty 16, 2009 9:20 am

Z innego wątku:
TakaJedna napisał/a:
Poza tym chciałam dodać swoją opnie na temat ostatnich Tragów, próbowałam ją dodać w niedziele, ale strona mi się zawiesiła, nie chciało mi się od razu pisać drugi raz.
No więc, faktycznie przepłacone te bilety, dużo pustych stoisk, na górze kompletnie nic. Pooglądałam sobie 14stolatki w sukniach ślubnych i pojedliśmy czekolady z fontanny (pycha chce taką do domu :smile: ), nawet zaczęliśmy rozważać coś takiego na weselu, tylko się boję o moją suknie, ja i tak zawsze się czymś upaprze i bez czegoś cieknącego i lepkiego. Poza tym i zaproszeniami to mało wszystkiego i żadna rewelacja.
Aczkolwiek jesteśmy o krok o rezerwacji pojazdu do ślubu,tyle że facet stał na zewnątrz. Poza tym miło było sobie poparzeć na zabytkowe samochody i powozy i nawet motory(już nie zabytkowe), pomijając następne targi, pewnie nie prędko będę miała okazje podziwiać takie autka:)

Sorc - Pią Sty 16, 2009 9:39 am

a tak z zupełnie innej beczki to w jakiej cenie były w tamtym roku bilety na targi (te lepsze z Ibiszem ;) )
marysia - Pią Sty 16, 2009 10:41 am

Będą po 10,00zł od osoby.
MałaMi1 - Sob Sty 17, 2009 11:02 pm

Majorka636 napisał/a:
Ja sie wybieram pierwszy raz wiec mam pytanie dla forumowiczek ktore byly juz na poprzednich edycjach - targi trwaja w godzinach 10-18, o ktorej godzinie wedlug Was najlepiej sie tam zjawic zeby bylo najciekawiej - nie wiem co to znaczy najciekawiej ;) moze jaikes pokazy, konkursy, cos takiego.... :) ))


my byliśmy koło 12-ej rok temu, zdążyliśmy wszystko obejrzeć, być na pokazach i wziąśc udział w konkursach :)

P.S.
po tych przenosinach forum powiadomienia mi nie przychodzą :/

Agusia24 - Czw Sty 22, 2009 12:36 pm

A czy wiadomo już o której godzinie zaczną się konkursy???Bo mój narzeczony ma w niedziele jakis turniej w straży i nie może przyjechac wczesniej :( .Pewnie pójde sama a on potem dołączy do mnie około 14-tej jesli wszystko pójdzie sprawnie :-?
Agusia24 - Czw Sty 22, 2009 12:43 pm

Z tego co czytam to dobrze,że nie wybraliśmy się na te targi 10-11. Ale teraz napewno bedziemy, może coś uda sie wygrać, chociaz z moim szczęściem to mało prawdopodobne :P no ale moze wpadnie mi w oko jakas fajna sukienka,bo jak narazie to nie mam pomysłu. O Której zacznie się część konkursowa :?:
Niebieskooka - Czw Sty 22, 2009 2:52 pm

i jak z tymi wejściówkami :?:
kakonka - Czw Sty 22, 2009 3:15 pm

oo wow :) na tych targach- 10-11.01 wygrałam album na zdjecia :) ale mi sie przyfarcilo i to jedyny mily akcent poprzednich targów :P teraz czekam na niedziele :)
Debussy - Czw Sty 22, 2009 8:03 pm

Niebieskooka napisał/a:
i jak z tymi wejściówkami :?:

Właśnie. Kiedy dostaniemy smsa który będzie biletem wstępu? :-)

[ Dodano: Czw Sty 22, 2009 8:04 pm ]
A dobra już wiem. Najpóźniej do piątku mają dojść.

lmyszka - Czw Sty 22, 2009 8:05 pm

proponuje uważniej przeglądać forum tutaj info o wejściówkach
rybka - Czw Sty 22, 2009 10:39 pm

Targi Ślubne, witam
czy smsy z darmowymi wejscowkami zostaly juz rozeslane??? wysylalam smsa juz bardzo dawno temu jeszcze przed tym jak twierdziles ze wszyscy dotychczasowi dostana a ja narazie nic nie otrzymalam:(:( :(

spray - Czw Sty 22, 2009 11:04 pm

Rybka, obawiam się, że na obietnicach się skończyło, smsa wysłałam w listopadzie i też nic z tego... :(
Majorka636 - Sob Sty 24, 2009 12:05 pm

Hej Dzxiewczynki :) a ja mam takie pytanie odnosnie nagrod ;) jakby juz sie cos wygralo (suuuper by bylo) np. sesje slubna, albo dekoracje to np. ta wygrana obowiazuje w danym roku czyli 2009? Czy np. jak mam slub pozniej to jeszcze bede mogla ja wykorzystac... bo tak sie zastanawima czy wogole brac udzial w konkursach skoro w 2009 jeszcze nie wychodze za maz tylko w pozniejszym.... :/
MałaMi1 - Sob Sty 24, 2009 12:31 pm

mysle ze to kwestia dogadania ze sponsorem, musicie sie skontaktowac z nim od razu po wygraniu i dogadac kiedy bedziecie chcili z nagrody skorzystac. przynajmniej tak bylo u nas-Ci ktorych nagrody wygralismy wystawiali sie na targach, od reki poszlismy z nimi pogadac i wstepnie usta;ic co i jak...
szaraczarownica - Nie Sty 25, 2009 3:16 pm

Przed chwilą wróciłam z targów.
Spotkałam kryszkę, fastynę i lmyszkę. No i oczywiście brazyla. Miło Was było poznać :)
Dziewczyny mają super brzuszki. Ja też chcę taki :lol:

Targi były o wiele ciekawsze niż te, które były 10 i 11 stycznia. O wiele więcej wystawców i bardziej zróżnicowani. Pomimo tego, że mam już większość rzeczy załatwionych, znalazłam stoiska, które mnie zainteresowały.

Te targi mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim planującym ślub, którzy chcą się wybrać w przyszłym roku.

katrin - Nie Sty 25, 2009 3:29 pm

Bardzo fajne targi :) ! Dużo stoisk, przede wszystkim wreszcie naoglądaliśmy się sukien ślubnych i garniturów\fraków\surdutów! Były też ciekawe pokazy:)

Natomiast coś z ceną biletów zamieszali, miało być 10 zł, wyszło 12. Akurat udało nam się zdobyć darmową wejściówkę, ale organizacja była fatalna.. nikt nie wiedział, gdzie jest kasa nr 4, odesłali nas do expo od drugiej storny, a tam się okazało, że wszystko zamknięte. Wróciliśmy znów i Pani w kasie powiedziała, że dopiero w tej chwili dostali instrukcje i trzeba od razu wejść i pokazać smsa ochroniarzowi :| .. Więc 15 minut sobie pobiegaliśmy po dworze zamiast przejść się w środku..

marysia - Nie Sty 25, 2009 4:09 pm

My też pobieglismy do expo bo wogóle tam miały być wystawione auta i od nich chcieliśmy zacząć ale okazało sie że zamknięte i wróciliśmy się, wchodzimy i są 3 kasy ale żadna bez numerka wiec podeszliśmy do pierwszej lepszej i tak jak katrin, napisała trzeba ochroniarzowi pokazać smsa wiec idziemy a tam jakiś wąsaty kolo podniesionym głosem do mnie że mam skasowac tego smsa to zrobiłam to i weszliśmy. Ogólnie byliśmy po 10 wiec było jeszcze mało ludzi co mnie cieszyło ale były tylko 3 stoiska z zaproszeniami do których nie mozna było sie dostać więc nic nie widziałam :x . Obejrzeliśmy kilku fotografów i coś tam nas zainteresowało, z sukni ślubnych to spodobało mi sie z 5 modeli ze wszystkich wystawionych i ceny też przystepne były. Dekoracje sal trochę dużo sobie krzyneli bo jedna do 1200-1300 (to jeszcze w miarę) a inna że 2000zł (przesadziła). W końcu pognaliśmy do aut i mamy zarezerwowane autko :smile: chociaż szczerze powiem ze w tamtym roku był większy wybór tych retro bo teraz było od ciorta limuzyn a ceny tesz poszły w górę o 200-300zł.
Ogólnie to jestem zadowolona z targów :)

malinka1984 - Nie Sty 25, 2009 6:42 pm
Temat postu: Targi
Hej. Ja też zawitałam dziś na targi. Fajnie że wygraliśmy wejściówki, nie było problemu z wejściem od razu nas skierowano do ochrony z sms-em. Ogólne wrażenie dobre. Pokazy im późniejsza godzina tym lepsze pokazy sukien i garniturów. Szkoda że nic nie wygraliśmy ale i tak było miło. Pozdrowionka dla moderatorki i dzięki za wejściowe.
Kociadło - Nie Sty 25, 2009 6:59 pm

nio i my już też po - jeśli chodzi o wejściówki nie było problemu Miłek podszedł do pana i zapytał gdzie mamy się z nimi zgłosić i od razu kazali nam wchodzić i pan poinformował też stojących w kolejkach żeby od razu wchodzili wiec luz
co to wystawców - dużo wszystkiego do wyboru do koloru można było znaleźć wszystko
dużo ludzi ale jakoś tego nie odczuwaliśmy
można było zrobić sobie darmowe pazurki makijaż( oczywiście skorzystałam:) i fryzury
obić się czekoladą i drinkami:)
co do sceny i tego co się na niej działo - jak dla nas porażka przez duże P
ibisz był i będzie zawsze badziewnym prowadzącym więć tu nie było zaskoczenia -
co do tego jak mu tak pogotowia muzycznego - byli jak dla nas tacy żałośni że momentami śmieszni ale tylko momentami
pokazy - matko jak można pokazywać przez 15 minut 2 sukienki i 3 garniaki, dziewczyny w tych krótkich sukienkach co tańczyły wyglądały jakby układ robiły 10 minut przez wejściem na scenę i do tego z naszej perspektywy ( siedzieliśmy przy samej scenie) ciągle widać było im majtki ble
tak więc scenę oceniam na 1+
ogólnie jesteśmy zadowoleni - dużo rzeczy się dowiedzieliśmy i znależliśmy pare firm których ofertą jesteśmy zainteresowani, tak więc było warto

Misiak87 - Nie Sty 25, 2009 7:07 pm

Byliśmy na Targach, byliśmy! Było super i jesteśmy z K. bardzo wdzięczni za wejściówki!!! :*
Największym naszym zainteresowaniem cieszyły się fontanny czekoladowe, hehe. :) Pyyycha.

To były moje pierwsze targi, nie wiem jak wyglądają inne... Ale te były rewelacyjne! Przyjechaliśmy o 11, samochód zaparkowaliśmy pół km od hali więc nie płaciliśmy za parking. :) Ludzi na początku nie było dużo, później (ok 13) było już ciasnawo. No i było więcej niż 3 stanowiska z zaproszeniami, na pewno! :)
Wszyscy w stoiskach byli niezmiernie mili (oprócz pewnego stanowiska z fontanną...), dostaliśmy pełno ulotek (w sumie 2 torebki- biedny K musiał to dźwigać ;) ), każdy chciał doradzić i pomóc. Wypatrzyliśmy sobie piękne wiśniowe auto (takie jak chcieliśmy) za super cenę. Można było wykonać darmowy makijaż (ja nie skorzystałam, bo nie chciało mi się czekać ;) ). Napiliśmy się przepysznego drinka (przy stoisku barmańskim). Pooglądaliśmy obrączki z YES (chyba tylko oni prezentowali obrączki, oprócz tych od obrączek z meteorytów- szkoda). Aha, i było bardzo dużo fotografów (ale my już mamy, więc się nie przyglądaliśmy). Sukni też było dużo, ale nie oglądałam zbyt dużo, bo mam już wymarzony model. :)
Widziałam stoisko ślubnego portalu, ale jestem tu nowa i trochę nieśmiała, więc wstydziłam się podejść. ;)

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Miła obsługa, pełno ulotek i fajna atmosfera. A następne targi dopiero ok. 3 miesiące przed ślubem. :)

ppola - Nie Sty 25, 2009 7:15 pm

Przybyłam, zobaczyłam i nie zwyciezylam ;)
Tez przytargalam torbe ulotek, wlasnie zrobilam wstepna selekcje, bo niektorych mam po kilka sztuk a inne zupelnie mi sa nie potrzebne.
Ciesze sie ze obejrzalam zaproszenia faktycznie na zywo wygladaja inaczej ;) , pogadalismy z fotografami - w przypadku jednego, to mam nadzieje ze to nie on robi zdjecia, bo wiedze mial mniejsza niz ja ale zdjecia byly dobrze zrobione :)
Szkoda ze bylo tylko jedno stoisko z butami bo mialam nadzieje ze cos upatrze sobie ;)
Makijazu nie proboalam bo mi sie nie chcialo czekac ale pogadalam z kosmetyczka co i kiedy warto robic.
No i widzialam auto ktore bym chciala, pogadalam z Pania, cena ok date maja. Zadzwoniłam do mojego Mistrza przyjechal i okazalo sie ze to jego znajomi z pracy :/ a taka bylam dumna ze sama auto znalazlam

Kociadło - Nie Sty 25, 2009 7:44 pm

hehe a ja nie czekałam na makijaż ( no może 5 minut) przez które pogadałam z pania co kiedy gdzie jak i po co :)
a tak w ogóle to pozdrowienia dla Imyszki i Kryszki - miło było was poznać
za rok idziemy też na bank:)

Debussy - Nie Sty 25, 2009 7:53 pm

No to po Targach...
Powiem tak: mam większy mętlik niż przed :razz:

Masa ulotek.. Fakt, o wiele więcej zróżnicowanych wystawców niż dwa tygodnie temu.
Im więcej zaproszeń oglądaliśmy, tym gorzej się zdecydować :wink:
Interesowały nas dekoracje. No ale na tych zdjęciach to i tak w sumie mało widać..
Buty - raptem jedno stoisko, i żadne mnie jakoś nie rzuciły na kolana (minus taki, że musiałabym jechać po nie do Krakowa albo Sosnowca), no bo przez internet nie zdecyduję się na zakup butów...
Spróbowaliśmy fontanny czekoladowej, smakowała, ale jednak i tak żarcia się nie przeje więc wydaje nam się to zbędne.

A Ibisz, to czasami naprawdę żenujące miał żarty :eek:

kryszka - Nie Sty 25, 2009 8:18 pm

Gratuluję odważnym podejścia do naszego stoiska. :lol: Kociadło - dzięki i wzajemnie. :)


Dodam jeszcze, że na targach można było wygrać na jednym ze stoisk nawet wybielanie zębów. Zresztą było bardzo dużo konkursów, a nawet takich łatwych nagród, które żeby dostać wystarczyło znaleźć np. karteczkę pod siedzeniem na widowni albo złapać karteczkę z pękniętego balonu.

Kociadło - Nie Sty 25, 2009 8:23 pm

nio tylko co do tych karteczek pod ławkami to z tej strony sceny gdzie my siedzieliśmy pod żadnym nie było :(
nio a to wybielanie niezłe - 1800 zeta kosztowało jak dla pary na targach a tak to chyba 1500 od osoby ( jeśli nie pomyliłam)
a ps. czy któraś forumka coś wygrała - pochwalcie się:)

Yoanna - Nie Sty 25, 2009 8:31 pm

Ja wygrałam :smile:

Z pękniętego balonu złapaliśmy z M.:
- talon do studia urody Laurell na usługę fryzjerską 10%
- talon na zakup welony ślubnego/kapelusza w Vivien Vigo na 50zł
- zaproszenie na wieczór walentynkowy do restauracji Łódzkiego Klubu Biznesu
- talon na zakup bukietów dla rodziców przy zakupie wiązanki ślubnej w kwiaciarni tęcza-kwiat na 80zł
- talon na artykuły dekoracyjne 5% hehhe
A dodatkowo od Suelen talon rabatowy na suknie ślubną na 400zł w Vivien Vigo


Na koniec dostałam od Ibisza kupon o wartości 200zł na zakup sukni ślubnej z kolekcji 2009 w salonie A.Michalak :lol:

Szkoda tylko, że nie wzięliśmy z M udziału w żadnym konkursie bo tam były bardzo atrakcyjne nagrody :!:

[ Dodano: Nie Sty 25, 2009 8:33 pm ]
A własnie :!: Ja tez odwiedziłam nasze forumowe stoisko 8)

kryszka - Nie Sty 25, 2009 8:52 pm

Kociadło napisał/a:
nio a to wybielanie niezłe - 1800 zeta kosztowało jak dla pary na targach a tak to chyba 1500 od osoby ( jeśli nie pomyliłam)

Wg ulotki nagroda była warta 2300 dla pary. Straszne pieniądze :roll:

Kociadło - Nie Sty 25, 2009 9:05 pm

hehe my nawet nie wiemy jaki koszt był tej nagrody - wypełniliśmy kupon i zapytaliśmy tylko ile normalnie u nich kosztuje wybielanie :) ceny "trochę" duże ale efekt podobno utrzymuje sie od 3 do 4 lat - podobno:):))
ppola - Nie Sty 25, 2009 9:08 pm

Na mojej ulotce jest 2500 ;) przed chwilka sprawdziłam :D ale szczoteczka i pasta i tak sie przydadza :D
szaraczarownica - Nie Sty 25, 2009 9:12 pm

ppola napisał/a:
ale szczoteczka i pasta i tak sie przydadza :D


Moje pierwsze zdanie po przeglądzie torebki z tego stoiska: "o, jaka malutka pasta, przyda się do szpitala" :lol:

Kociadło - Nie Sty 25, 2009 9:19 pm

szaraczarownica napisał/a:
"o, jaka malutka pasta, przyda się do szpitala" :lol:

hehe tak zwana wekendówka:)

kryszka - Nie Sty 25, 2009 9:30 pm

ppola napisał/a:
Na mojej ulotce jest 2500 ;)

Pisałam z pamięci. :lol:

W każdym razie ja się nie załapałam na szczoteczkę z pastą. :lol: A tak się nachodziłam dookoła. :lol: A kuponu konkursowego nie chciałam wypełniać.

fastyna - Nie Sty 25, 2009 9:38 pm

kryszka napisał/a:
Dodam jeszcze, że na targach można było wygrać na jednym ze stoisk nawet wybielanie zębów. Zresztą było bardzo dużo konkursów, a nawet takich łatwych nagród, które żeby dostać wystarczyło znaleźć np. karteczkę pod siedzeniem na widowni albo złapać karteczkę z pękniętego balonu.


nie bylo tak prosto :) przegrzebałyśmy tyle tych karteczek i nic nie bylo :)

ale przyda się pewnie u nas znizka 30% na garnitur w pawo :)

yennefer - Nie Sty 25, 2009 9:46 pm

A ja jakoś przeoczyłam stoisko z zębami :roll: Cena powalająca, dobrze, że nie potrzebuję nowych. Nie mam porównania, ale myślę, że na targach było ok. Sporo stoisk. Tony papieru, tomy analiz, genialne myśli, tłumy na sali itd. Tylko Je..znaczy Ibisz był żenujący do spółki z człowiekiem z wyjątkowo "nieskazitelną dykcją". Po pokazach odniosłam wrażenie, że wybrali najbrzydsze suknie jakie mieli :/
kasia_m85 - Nie Sty 25, 2009 9:49 pm

Ja też byłam i uważam,że te targi były duzo ciekawsze od tych 2 tygodnie temu.Ciekawsi wystawcy, wiecej, formuła targów fajna i organizacyjnie ok:)
Strasznie dużo fotografów i stoisk ze sukienkami. Ja dzieki tym targom bede miała pokaz barmański na weselu i prawdopodobnie auto:) No i jak już bedzie bliżej to pewnie wygrzebie zebrane ulotki i skorzystam z dekoracji, zaproszeń także jestem bardzo zadowolona że sie wybrałam:)
I baaardzo mi sie podobała jedna sukienka wieczorowa na pokazie Vivien Vigo i poważnie o niej myśle na poprawiny (natomiast ślubna sukienka ze wszystkich stoisk podobała mi sie tylko jedna)...
Wystawcy byli mili, symaptyczni, pomocni, niektórzy tak bajerowali,ze aż mi sie śmiac chciało, niektórzy sciemniali ale generalnie bardzo pozytywnie:)

A stoisko forumowe też oczywiście widziałam, ale nie podeszłam :oops:

Kociadło - Nie Sty 25, 2009 10:03 pm

fastyna napisał/a:
ale przyda się pewnie u nas znizka 30% na garnitur w pawo :)

no my też mamy i z bytomia -20% :) ale coś czuje że mój tata z nich skorzysta:)

FOTOJACEK - Nie Sty 25, 2009 10:10 pm

Kociadło napisał/a:
ibisz był i będzie zawsze badziewnym prowadzącym więć tu nie było zaskoczenia -

Kiedyś sam propagowałem pogląd, że Ibisz powinien mieć dożywotni zakaz występowania w TV, ale jeśli chodzi o dzisiejsze prowadzenie, to nie ma się co czepiać. Wszystko składnie dowcipnie i adekwatnie do imprezy. Mnie się jego prowadzenie podobało.
Kociadło napisał/a:
i do tego z naszej perspektywy ( siedzieliśmy przy samej scenie) ciągle widać było im majtki ble

Ale miały majtki i to najważniejsze. :D
Wydaje mi się, że na takie pokazy, jak by nie było na żywo, trzeba spojrzeć z pewną dozą życzliwości, a nie żeby od razu szukać dziury. ;-) )

Akurat mogę coś powiedzieć, bo przez całe pokazy byłem obecny pod sceną i cykałem zdjęcia, wszystkim równo bez wyjątku – niemal półtora tysiąca.
Trochę zdjęć ofiar Ibisza, którzy wygrali to i owo na scenie.

Myślę, żeby wybrać jakieś zdjęcia i zmontować galerię.
Jeśli Ci ludzie zaglądają na forum to pewnie by się ucieszyli.

Byłem na stoisku forumowym ale niestetyu miałem okazję poznać tylko Imyszkę :zalamany:

Niebieskooka - Nie Sty 25, 2009 10:13 pm

Ja też byłam :wink: generalnie ok, przyda się zniżka na szycie garniaka na miare z Bytomia, nic nie wygralismy chociaz braliśmy udział w tym konkursie na wybielanie i na zaproszenia;;;no cóż...
wypatrywalam forumki ale jakoś żadnej nie wypatrzyłam ;P

rene244 - Nie Sty 25, 2009 10:18 pm

byliśmy dzisiaj i 2 tygodnie temu.....
i cieszę się niezmiernie, że mam w sumie wszystko załatwione a na targi poszliśmy z ciekawości i tak dla rozrywki. pewnie mnie tu zakrzyczycie, ale anie te targi 2 tyg temu bardziej się podobały.....
po pierwsze nie prawda jest, że wystawcy się nie powtarzali, bo mnóstwo było firm które były w hali expo. nie czekaliśmy w ogóle w kolejkach za biletami bo od razu poszliśmy do hali sportowej. spędziliśmy na targach ponad 3 godziny pogadaliśmy, dowiedzieliśmy się wielu rzeczy.
wrażenia z dzisiaj: ścisk, tłok, okropna organizacja, żenujące występy pana ibisza, masa kiecek które wyglądają jak straszydła, stoiska nie mające nic wspólnego z weselem, kupa baloników. ogólnie lipa lipa lipa!!!!!!!
brakowało: cukierni - 0 wystawców, orkiestr - 1 człowiek orkiestra, sukienek do cywilnego - 0, buty - tragedia nie stoisko i cała masa innych których można było oczekiwać po tak reklamowanych targach. uciekliśmy z tych targów czym prędzej i szkoda mi tylko pieniędzy na wstęp i parking. często bywam na różnych targach ale to co zobaczyłam dzisiaj po prostu mnie powaliło

ana0808 - Nie Sty 25, 2009 10:24 pm

Jak zwykle masa ulotek - szkoda, że nie mam pieca przynajmniej byłoby czym palić :smile:
Ibisz - masakra ogólnie nie lubię tego kretyna więc się nawet nie pchałam do tych konkursów - najbardziej rozwaliła nas ta dziewczyna w tym 1 co wygrała suknie - proszę o to kupon a ona już mam kupioną suknię to po co się tam w ogóle pchała :zabawa:
Te były lepsze od tamtych ale jakoś mnie nie powaliły jak dla mnie to trochę jeden pies - stoisko forumowe widziałam ale nikogo przy nim nie było :roll:

ppola - Nie Sty 25, 2009 10:26 pm

ana0808 napisał/a:
szkoda, że nie mam pieca przynajmniej byłoby czym palić
słabo się palą - wyprobowane :P
Yoanna - Nie Sty 25, 2009 10:31 pm

Niebieskooka napisał/a:
Ja też byłam :wink:
wypatrywalam forumki ale jakoś żadnej nie wypatrzyłam ;P


A ja widziałam Ciebie i klaudynkę z daleka 8)

Spotkałam też i wymieniłam parę zdań z Suelen :razz:

Na targach buszowałam z moim M, mamą i Aga23021983 z jej narzeczonym :mrgreen:

Kociadło - Nie Sty 25, 2009 10:38 pm

FOTOJACEK napisał/a:
to nie ma się co czepiać.

każdy ocenia według siebie, nam się nie podobało a wychodzenie na scenę i ćlamlanie czegoś w buzi to już w ogóle nie przystoi prowadzącemu, a poza tym jak dla mnie to on chciałby jak najszybciej skończyć ta imprezę i iść do domu bo momentami za bardzo mu się spieszyło ( ale to moje zdanie)
FOTOJACEK napisał/a:
Wszystko składnie dowcipnie i adekwatnie do imprezy.

no momentami mu wychodziło nie przeczę ale tylko momentami
FOTOJACEK napisał/a:
Mnie się jego prowadzenie podobało.

bardzo się cieszę :)
FOTOJACEK napisał/a:
Ale miały majtki i to najważniejsze. :D

dzieki im za to :) :):)
FOTOJACEK napisał/a:
Wydaje mi się, że na takie pokazy, jak by nie było na żywo, trzeba spojrzeć z pewną dozą życzliwości, a nie żeby od razu szukać dziury. ;-) )

nie szukam dziury w całym - majtki to najmniejszy problem - pokazy i występy były na mizernym poziomie jakby przygotowywane zaraz przez wejściem na scenę i czasami od niechcenia. Tak ja na to patrzę i tak to odebrałam.

FOTOJACEK - Nie Sty 25, 2009 11:22 pm

Kociadło napisał/a:
a wychodzenie na scenę i ćlamlanie czegoś w buzi to już w ogóle nie przystoi prowadzącemu.

Pewnie żuł trawkę :D
Najważniejsze, że się nie zataczał a modelki nie pobiły na scenie.
A może i szkoda.
To byłyby niezapomniane targi ;)

Kociadło - Nie Sty 25, 2009 11:43 pm

oj zapewne byłoby co wspominać, w każdym razie było minęło oby za rok było lepiej:)
a jeszcze a propo fontann czekoladowych - jak poszliśmy na początku to wyglądało to wszystko apetycznie - jak już się zbieraliśmy do domu i koło nich przechodziliśmy to byłam przerażona - te fontanny wyglądały jakby coś w nie strzeliło, ale najgorszy był syf, czekolada była wszędzie, wyglądało to nieestetycznie i nie apetycznie aż strach było podejść jedynie jeden pan w tej drugiej sali pilnował aby wszyscy którzy degustują bali talerzyki i nad nimi jedli.

Suelen - Nie Sty 25, 2009 11:49 pm

Yoanna napisał/a:
Spotkałam też i wymieniłam parę zdań z Suelen :razz:

o tak... fajnie było :)


My z K. wyszliśmy bardzo zadowoleni, dużo zobaczyliśmy, zaproszenia, nie które bardzo nam sie podobały. Mój K. był zadowolony z pokazów.... bielizny :roll:

Dekoracje BK - Nie Sty 25, 2009 11:49 pm

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie Naszego stoiska i zapoznanie się z ofertą Naszej firmy.





Usunęłam reklamę i www z podpisu. Proszę o zapoznanie się z regulaminem forum- moderatorka Asiek

Kociadło - Pon Sty 26, 2009 12:01 am

Suelen napisał/a:
Mój K. był zadowolony z pokazów.... bielizny :roll:

to tak jak mój, stwierdził że warto było się przemęczyć i poczekać :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem:
jeden komplecik mi się spodobał
tak więc Su skoro im się tak spodobały to teraz chyba powinni nam coś kupić nie sądzisz:)):):)

Suelen - Pon Sty 26, 2009 12:05 am

Cytat:
to tak jak mój, stwierdził że warto było się przemęczyć i poczekać :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem:

he he... jakbym gdzieś to słyszała :roll:


Kociadło napisał/a:
tak więc Su skoro im się tak spodobały to teraz chyba powinni nam coś kupić nie sądzisz:)):):)

jestem całkowicie za :D

gklm - Pon Sty 26, 2009 9:28 am

hej.poczytałam sobie Wasze wypowiedzi...w sumie nie wybrałam się na te targi i nie żałuję...rene244 - Twój post najbardziej mnie utwierdził w tym przekonaniu...żałuje tylko, że nie mogam zajrzeć na stoisko forumowe:) pozdrawiam
Starlet81 - Pon Sty 26, 2009 11:44 am

Mnie się ogólnie nie podobało. Byłam nastawiona na większa ilość stoisk z sukniami ślubnymi i garniturami. W zasadzie te targi w niczym mi nie pomogły ani na nic konkretnego nie naprowadziły. "+" -duza liczba konkursów i ciekawe nagrody.
Belluszi - Pon Sty 26, 2009 2:21 pm

Starlet81 zgadzam się z Tobą. Również byłam na targach z czystej ciekawości. Nie ukrywam , że z "obowiązku" obejrzę strony z ulotek targowych, ale chyba tylko dla potwierdzenia opinii z tzw. " polecenia" znajomych, którzy już przeżyli własny ślub, bo to jest chyba najbardziej miarodajne źródło :!:
Vivien Vigo - Pon Sty 26, 2009 10:53 pm

Witam serdecznie,

Bardzo dziękuję za odwiedzenie naszego stoiska na targach. :)

Jednocześnie przepraszam, jeśli ktoś nie był dość szybko obsłużony, ale momentami było tak dużo odwiedzających, że fizycznie trudno było porozmawiać z każdym. I dobrze, że było Was aż tyle :)

Jeśli zaś chodzi o pokazy to ciężko by podobało się wszystkim. Tak to już bywa… :)
My staraliśmy się urozmaicić Targi i czas Państwa najlepiej jak potrafiliśmy. Chcielibyśmy wziąć pod uwagę sugestie Pani Kociadło, ale nie wiem czy występ rozbrykanych piętnastolatek tańczących charlstona, byłby równie zabawny tańczony w długich wieczorowych sukniach… Przykro mi, że zbulwersował Panią widok majtasków, ale tak to już bywa przy krótkich spódniczkach, ze czasem je widać tym bardziej, że scena jest dość wysoka :) Kiedy zobaczyliśmy te dziewczynki po raz pierwszy w Domu Kultury bardzo nas ujęły i postanowiliśmy wpleść je w nasz pokaz, robiąc tym im przyjemność a Państwu dając chwilkę rozrywki. Były bardzo przejęte i dumne, że mogą przed Państwem wystąpić a nas ucieszył fakt, że możemy pokazać też „gości weselnych” którzy są nie tylko dorosłymi ludźmi ale także młodymi, roześmianymi dziewczątkami.
Jeśli chodzi o wybór sukien do pokazów pokazaliśmy Państwu te suknie, które sprzedają się najlepiej i kilka z nowej kolekcji, i sądząc po reakcji niektórych nasz wybór nie był chybiony. :)
Co do Krzysztofa Ibisza – nigdy nie byłam jego fanką a wręcz przeciwnie. Jednak mając okazję poobserwowania go za sceną zmieniłam zdanie. Bardzo przyjemnie mnie zaskoczył swoim sposobem bycia. Okazał się fajnym facetem, który podtrzymywał nas na duchu. I nie zauważyłam żadnego „gwiazdorzenia”  Zastanawiam się kto mógłby być na jego miejscu jako osoba prowadząca taka imprezę by zadowolić wszystkich. Jedni lubią Wojewódzkiego, inni Nowickiego a jeszcze inni Michała Wiśniewskiego czy Mroczków. Kogo wybrać? :)
Jeszcze słówko o nagrodach. Poza suknią ślubną, przygotowaliśmy 150 nagród od naszego salonu i firm partnerskich. Nagrody były na talonach ukrytych w balonach nad sceną i pod krzesełkami na trybunach. Nie było żadnych pustych losów. Listę nagród można zobaczyć w salonie ewentualnie możemy wysłać ją każdemu zainteresowanemu. Lista ta nie jest i nie była tajna. Każdy talon miał swój numer i jesteśmy w stanie dokładnie stwierdzić ile talonów zostało zarejestrowanych. Każda osoba zainteresowana mogła na targach zobaczyć taką listę. Zresztą pewnie pod krzesełkami na trybunach do dziś są jeszcze przyczepione nie odnalezione kupony :)

Jeszcze raz dziękuję za odwiedziny życząc wszystkiego dobrego. :)
Pozdrawiam serdecznie
Vivien Vigo

Kociadło - Pon Sty 26, 2009 11:26 pm

Vivien Vigo napisał/a:
Chcielibyśmy wziąć pod uwagę sugestie Pani Kociadło, ale nie wiem czy występ rozbrykanych piętnastolatek tańczących charlstona, byłby równie zabawny tańczony w długich wieczorowych sukniach… Przykro mi, że zbulwersował Panią widok majtasków,

słowo "zbulwersował" jest tu nadinterpretacją, ja się nie oburzam, było to moje spostrzeżenie, a ich taniec zapewne by mi się spodobał gdyby był lepiej przygotowany ( co do samego pomysłu przedstawienia go na scenie nie mam zastrzeżeń)

Vivien Vigo - Pon Sty 26, 2009 11:50 pm

:)

Przepraszam jeśli Pani "ble" było nainterpretacja z mojej strony :)
A co do dziewcząt to musze przyznać Pani rację - nie mają dziesięcioletniego stażu na scenie. I zapewniam, że zatańcz,yć charlstona na scenie która nagle zrobiła się o metr węższa niz miała być, nie jest łatwo, a tym bardziej nie da się tego przygotować na 10 minut przed dzwonkiem. :)
Jeśli Pani będzie miała okazję zobaczyć te dziewczyny w pełnym składzie tańczące tańce irlandzkie to serdecznie polecam. Są rewelacyjne. I co najważniejsze robią to bo lubią a nie komercyjnie dla złapania klienta.

Pozdrawiam
Vivien Vigo

Kociadło - Wto Sty 27, 2009 12:14 am

Słowo ble nie musi od razu oznaczać zbulwersowania, w końcu to tylko majtki, najwyżej niezadowolenie ewentualnie niesmak.
Wracając do dziewcząt - słyszałam komentarze osób które były obok mnie - chyba ktoś się nie douczył, ta 5ta to chyba miejsca pomyliła, albo tamtej to się za bardzo tego tańczyć chyba nie chce i przyznam że się mogę z tym po części zgodzić. Zamykając tą dyskusję - powtarzam pomysł sam w sobie dobry - wykonanie nie koniecznie. To moje zdanie i go nie zmienię i proszę je uszanować.
Pozdrawiam.

Niebieskooka - Wto Sty 27, 2009 5:41 pm

mnie się dziewczęta podobały, są młode więc jeszcze nie są idealne, no ale bez przesady, to nie był konkurs tańca ;P ja oglądałam ich występ z trybun w związku z czym nie widziałam majtek ;P jedyne co rzuciło mi się w oczy to jedna panienka, która ciągle podciągała sobie gorset, miałam wrażenie,ze ciągle jej opada...męczyła się biedaczka no ale coż..bywa i tak...
rene244 - Wto Sty 27, 2009 8:06 pm

ja tez byłam podczas występu na targach. dziewczyny trochę to smutne że czytamy o swoich weselach wymieniamy się doświadczeniami itp. i byłyśmy pod jednym dachem i nawet nie można było sobie powiedzieć zwykłego cześć

Dodano: Wto Sty 27, 2009 8:06 pm
a dziewczynki były fatalne

Suelen - Wto Sty 27, 2009 8:36 pm

a według mnie one były na swój sposób słodkie, zwłaszcza ta w jasnej sukience, widać, że się denerwowały, ale gratuluję odwagi.
Malwina_łódź - Wto Sty 27, 2009 8:38 pm

Takie występy są bardzo stresujące. Może to brak pewności siebie był powodem "gorszego" występu?
mihiho - Wto Sty 27, 2009 10:05 pm

Ja oczywiście też byłam:) Wygrałam wejściówkę, więc nie zastanawiałam się ani chwili czy pójść (byłam zdegustowana po targach w EXPO). Udziału w konkursach nie brałam, jakoś nie mam odwagi na takie występy ale... pod krzesełkiem znalazłam 2 talony: makijaż w Laurell (napiszcie proszę czy znacie ten salon i co o nim sądzicie, bo w dziale z salonami kosmetycznymi nic nie znalazłam) i kwiaty dla świadków w Tęczy. Jestem bardzo zadowolona z tych targów.

Do stoiska Forum nie podeszłam, wyleciało mi to z głowy :oops: choś wiele Wam zawdzieczam :)

Z kilogramów zgromadzonych ulotek napewno skorzystam, to skarbnica wiedzy;)

Za rok będę już pewnie po ślubie (jak wszystko sie uda) ale na targi mimo wszystko chyba i tak sie wybiorę ale tylko na te w Hali Sportowej.

Co do K. Ibisza... no cóż o gustach się nie dyskutuje ale w przyszłym roku możeby tak zainwestować w "gwiazdę" radia a nie ekranu, prowadzący ESKI czy PLANETY wydają się być bardzo interesujący, miło się ich słucha więc może i oglądać będzie miło.

pozdrawiam wszystkich

spray - Sro Sty 28, 2009 9:44 am

Moje wrażenia? Ulotki, ulotki, ulotki, większość bezużytecznych (ślub za 4,5 miesiąca, większość mam już załatwione). Jedyna korzyść- wypatrzyliśmy stanowisko Intermody i mój narzeczony zakochał się w jednym z garniuturów, co bardzo mnie cieszy, bo to wyjątkowo marudne stworzenie.
Nic nie wygrałam, niestety i nawet sobie nie podjadłam czekolady z fontanny, bo ludzie tak się do tego pchali.

ana0808 - Sro Sty 28, 2009 11:54 am

Tych ulotek to mam cała siatkę szkoda tylko że rzeczy tanie takie jak buty, suknie i różne pamiątki dla rodziców (na których najbardziej mi zależy) są nie w Łodzi a w Krakowie - ciekawe czy ktoś z tego skorzysta bo ja nie zamierzam jeździć taki kawał drogi nawet by mi się to nie opłacało :?
Co do jakiś kartek z nagrodami pod krzesłami to jakoś ich nie widziałam przynajmniej jak siedziałam sobie na nich jakaś godzinę przed pokazem :x (możne i były ale na pewno nie w takiej ilości jak to opisuje pani z salonu, chyba ze były dla jej znajomych).
Co do pokazu tych dziewczyn to możne chcieli dobrze ale ktoś nie pomyślał i wyszła lipa - ale co mogło wyjść jak się ubiera w stroje dla kobiet 15 latki i jeszcze im każe tańczyć taniec wywijaniec o którym nie maja pojęcia :smile:
Ogólnie nic mi te targi nie dały bo nawet nie można było porozmawiać z wystawcami o konkretach w tym tłoku i przepychu bo i tak odsyłają do swoich firm na miejsca. Pora na zmianę organizatorów targów tej branży na kogoś bardziej pomysłowego.

MałaMi1 - Sro Sty 28, 2009 12:12 pm

tak sobie czytam te wypowiedzi i sie zastanawiam jak niektórzy narzekający sobie te targi wyobrażali :roll: bo to że kupa ulotek-to chyba jasne, bo dzięki temu każdy nie musi leźć z notatnikiem i spisywać sobie namiarów, tylko zbiera ulotki a w domu przebiera te które go interesują.... druga sprawa-tłok, to zdaje się też normalne na targach cieszących się dużym zainteresowaniem.... i myślę, że tłok to akurat dla nikogo nie powinien być zaskoczeniem... trzecia sprawa-totalnie nie rozumiem osób, ktre poszły na targi mając wszystko załatwione i teraz narzekają, że lipa.... no sorki,ale czego w takim wypadku takie osoby się spodziewały? :? ja też rok temu idąc na targi miałam już 90% rzeczy załatwionych, mimo to poszłam z ciekawościa -nic na nich nie załatwiłam , bo tego na celu nie miałam , a mimo to wróciliśmy zadowoleni i wierzcie mi -to, że targi nam się podobały nie było uzależnione od naszej wygranej... po prostu to nie były nasze pierwsze w życiu targi i wiadomo było że nikt dywanow przed nami rozwijal nie bedzie.... nie wiem jak w tym roku (bo niestety z przyczyn niezależnych od nas nie dojechalismy :| ), ale przypuszczam ze było podobnie do zeszłego....więc w szczegółach analizować nie będę, tylko po prostu dziwię się osobom piszącym tu z "pretensjami" że są niezadowolone bo dziewczyny źle tanczyły na scenie, prowadzacy byl do kitu (choc nikt nie powiedzial,co takiego do kitu robil, zapewne jakby byl inny to tez by znalezli sie narzekajacy) a one nic nie załatwiły bo wiekszosc i tak juz miały pozalatwiane przed targami....

i powiem Wam tylko tyle, że naprawde tak jak Polak narzekac umie to drugiego takiego nie znajdziesz ;) mam nadziejeze zadna z Was nie poczula się urażona moją wypowiedzia....

Mac-erson - Sro Sty 28, 2009 12:32 pm

A ja dodam w swoim imieniu, że wszelkie widoki damskich "majtasków" mnie bardzo odpowiadają i tak sobie myślę, że bynajmniej męska część widowni nie miała nic przeciwko :mrgreen:
gosc - Sro Sty 28, 2009 2:59 pm

to ja jeszcze dodam od siebie, że narzekać świetnie potraficie. Gdyby przypadkiem, któraś z tych tańczących panienek przeczytaŁa ten wątek byŁoby jej niezmiernie przykro. Pewne uwagi chyba należy jednak zachować dla siebie, zwŁaszcza w myśl zasady - nie pisz na forum tego czego w oczy byś nie powiedziaŁ.
ana0808 napisał/a:
Co do jakiś kartek z nagrodami (...) (możne i były ale na pewno nie w takiej ilości jak to opisuje pani z salonu, chyba ze były dla jej znajomych)

:o chyba się zagalopowaŁaś z tym stwierdzeniem

OJEJ - Sro Sty 28, 2009 5:21 pm

Zgadzam się z Tobą Olciu i Sajonaro- przesada z tym narzekaniem. Ja na targach też byłam, nic nie wygrałam, nic nie załatwiłam. Dużo rzeczy, które by mnie zainteresowały na tym etapie przygotowań typu fryzjer, kosmetyczka, kwiaty było fajnych, ba kwiaty nawet rewelacyjne, lecz niestety wszystko w Łodzi a ja bidulka z Bełchatowa.Jednak targi mnie się podobały :d o Ibisza nic nie mam, chyba udawało mu się rozładowywać napięcie i stres występujących, pokazy fajne, taniec dziewczyn, ten który tak komentują forumki, jak dla mnie bardzo fajny. Niech sobie jedna z drugą przypomną jak to było gdy miały po te 15 lat i niech podziwiają odwagę tych dziewcząt, a co do tego, że niby nie potrafią- po pierwsze tańczą pewnie kilka lat a to widzę, że co niektóre się naoglądały tańca z gwiazdami czy innych takich i stawiają poprzeczkę wysoko( szkoda, że nie sobie). Poza tym miały układ zapewne nie przygotowany do 1 metrowej szerokości i chyba ciężko tańczy się na wykładzinie :)
Więc kochane nie narzekajcie, nie marudźcie tylko więcej samokrytyki a mniej krytyki wobec innych.

kasia_m85 - Sro Sty 28, 2009 7:06 pm

Olciap6 ,Sajonara6, OJEJ- zgadzam sie z Wami w 10000000000000% Najłatwiej jest krytykować...
Kiniusia - Sro Sty 28, 2009 7:08 pm

Ja także byłam na targach i nawet podeszłam do stoiska forum(przechodziłam z 10 razy i troszkę się wstydziłam,no ale w końcu odważyłam się podejść) :) :) :)
Ja także zgodzę się z Olcią, Sajonarą oraz z Ojej.
Organizatorzy na pewno zrobili wszystko, żeby ludzie byli zadowoleni.
Co do dziewczynek, które tańczyły na scenie,to ja je doskonale rozumiem.
Sama kiedyś tańczyłam i pamiętam jak ja się denerwowałam przed występem przed publicznością,a na targach było mnóstwo ludzi.Może nie było idealnie,ale one na pewno zrobiły wszystko ,żeby było dobrze :)
Nic nie wygrałam,a ulotek także mam pełno,niektóre mi się kilkakrotnie powtarzały,ale je przebrałam w domu i zostawiłam te,które mogą mi się przydać :)
Mam także dwa lizaki oraz ulotkę w kształcie tablicy rejestracyjnej z napisem: Młoda Para :lol: :cool:
Na targach znalazłam fotografa ,samochód oraz zaproszenia.
To były moje pierwsze targi i nie żałuję,że się tam wybrałam.
Jeszcze raz dziękuję za wejściówkę :)
Pozdrawiam :)

Suelen - Sro Sty 28, 2009 7:36 pm

chciałam zauważyć, że nie każdy narzeka :-? a stwierdzenie
Sajonara6 napisał/a:
że narzekać świetnie potraficie

troszkę dziwnie się poczułam, ale domyślam się, że chodzi o krytykę innych (bo zdanie jakbyś wszystkich pod kreskę podliczyła), ale jest wiele osób chwalących.

Ja już pisałam, że według mnie dziewczyny były ok, dużo zobaczyłam, nawet zaproszenia znalazłam.

I jeszcze nie ma takiego człowieka na tym świecie, który by każdemu dogodził.

MałaMi1 - Sro Sty 28, 2009 8:00 pm

Su mi chodziło o te dziwne słowa krytyki-nie odniosłam się do ogółu i mam nadzieje, że ogół się nie obrazi :) po prostu jak tak czytałam niektóre wypowiedzi na temat tych targów, to odniosłam wrażenie, że niektórzy nie wiedzą w ogóle czego chcą... wydawało mi się, że w miarę jasno się wyraziłam ;) chyba Sajonara też myślała podobnie....

no ale nie miejsce na "kłótnie", w końcu to wątek o targach ;)

Suelen - Sro Sty 28, 2009 8:26 pm

olciap6, ja rozumiem i powiem szczerze, że też jestem zdziwiona, bo na targach naprawdę było fajnie. Ja tylko napisałam, że dziwnie to brzmiało... ale widać takie sprostowanie musiało zaistnieć.
Malwina_łódź - Sro Sty 28, 2009 8:28 pm

Nie łatwo jest zorganizować coś na taką skalę.
Fajnie, że firmy w ogóle zasponsorowały jakieś nagrody! To, że ktoś nie wygrał, nie znaczy, że wygrali przyjaciele firmy czy organizatorów.
Uważam, że takie uwagi są niesmaczne i uwłaczają w pewien sposób firmom czy organizatorom.

karin_k - Sro Sty 28, 2009 8:52 pm

Zgadzam się z przedmówczynią! I wszystkimi forumkami, które są powściągliwe w krytyce. Nam udało się wygrać i zapewniam, że nie mieliśmy "pleców" :wink: Targi, jak to targi. Sporo ludu, ulotki, czyli dużo info, a tego nigdy nie za wiele. Jak dla nas wszystko O.K. Korzystając z okazji, jeszcze raz dzięki za wejściówki :lol:
ana0808 - Sro Sty 28, 2009 10:24 pm

Nie wiem dlaczego tak bronicie tych organizatorów sorki wielkie ale skoro ktoś to organizuje kilka lat, to chyba powinien solidnie przyłożyć się do tego.
Na zorganizowanie kolejnej edycji targów mają rok czasu, przez 365 dni można zrobić bardzo wiele i dopracować szczegóły, a oni nie robią nic w tym kierunku i jeszcze się dziwią że się ludziom nie podoba. A targi wyglądają tak jakby ktoś je organizował z miesiąc wczesniej - przynajmniej ta cała oprawa i tzw pokazy.

Malwina_łódź - Sro Sty 28, 2009 10:46 pm

ana0808 ja tam widzę parę rozczarowanych i rozgoryczonych osób w tym Ciebie...
Po prostu dobijające jest jak ktoś się stara, coś organizuje a rozkapryszone (niestety nie umiem inaczej tego nazwać) osoby przychodzą z postawą roszczeniową.

Markasiak - Sro Sty 28, 2009 11:27 pm

O kurcze...

Mała wojna...

Byłam i na tych targach i na poprzedinich. Uważam, że te były o niebo lepsze. Te 11go nie proponowały prawie nic - tu z kolei można było wiele rzeczy zobaczyć i podpatrzeć.

Byłam na stoisku forumowym ale akurat nikogo tam nie było :( Trafiłam na zły moment. :)

No i pokazy. Ogólnie pokazy mi sie podobały. Mówiąc szczerze mniej mi się podobały występy tych aktorów ale da się przeżyć. Taniec dziewczynek - nie ma się do czego przyczepić. Dziwi mnie jedna rzecz - dlaczego "narzekacze" czepiły się właśnie tego pokazu? Było ich kilka. Czyżby nagonka na jedna firmę? A dlaczego? Czyżby konkurencja? Dziwnie mi to wygląda...

Jeszcze jeden drobiazg - pokazy na targach to nie jest Teatr Wieki tylko mała rozrywka dla odwiedzających. Myślę, że to marudzenie jest poniżej krytyki.

Co do nagród to wygrałam bilety wstępu na walentynki i bardzo się cieszę. I jeszcze jedno - odnotowując się na liście widziałam ja i nazwiska osób które się wpisywały. Stałam pod balonem przy scenie (tym, który wystrzelił wcześniej)

Wiecie co? Ja na miejscu tych firm dałabym sobie spokój z przygotowywaniem czegokolwiek bo nie warto. Ktoś stara się coś zrobić a Wy potraficie i tak obrócić to w bagno. Żałosne.

Pozdrawiam wszystkie wystawiające się firmy i życzliwych odwiedzających :)

Klaudynka - Czw Sty 29, 2009 12:10 am

Markasiak napisał/a:
O kurcze... Mała wojna...
Taaak, za spokojnie było ostatnio na forum... :]
Na targach również byłam i nie żałuję. Zebrałam dużo ulotek, które posegregowałam i w trakcie załatwiania kolejnych spraw będę miała do czego wrócić. Żadnych nagród nie wygrałam, ale to nie jest najważniejsze. Nie mam nic do zarzucenia jeśli chodzi o organizację, moim zdaniem organizatorzy stanęli na wysokości zadania.
Występów nie widziałam bo wyszłam znacznie wcześniej, więc nie będę się na ten temat wypowiadać.

Na stoisku forumowym również byłam, ale widziałam tylko męskie grono, widocznie byłam za wczesnie i moderatorek jeszcze nie było.

Jeszcze raz, bardzo dziękuję za wejściówkę :) :D

Zuela - Czw Sty 29, 2009 5:32 am

Witam Wszystkich!
Dzisiaj jestem tu po raz pierwszy. Rzucił mnie do Łodzi los - ze Szczecina, a ślub za 2 lata! Z łodzianinem. Od 2 m-cy czytam, to co piszecie, miłe Forumki. Byłam na tragach w Szczecine i na łódzkich 10-11 i 25 stycznia. I wiecie co, zgadzam się z wypowiedzią Markasiak i Malwina_lodz - brawo! Uważam, że targi z 25 dały nam najwięcej i chyba to jest rzeczywiście nagonka na firmę. Tu przynajmniej BYŁY pokazy!!! I tańsze bilety! Nam się podobało i wygrałam talon na suknię. SUPER. A dla tych, co potrafią tylko narzekać mam radę - zorganizujcie coś sami to wtedy będziecie zadowoleni.
Pozdrawiam Wszystkich,

Proud Mary - Czw Sty 29, 2009 1:15 pm

Witam !

Są już gdzieś fotki z targów 25 ?

MałaMi1 - Czw Sty 29, 2009 1:19 pm

trzeba sledzic stronke targów, tam będą na pewno, ja znalazłam też na youtube filmy z targów, konkursów z zeszłego roku, więc tam też można za jakiś czas spojrzeć-może coś będzie :) i to nie były filmiki nagrane komórką czy aparatem tylko profesjonalnie złożony filmik, możliwe że na stronie też takowe były,ale tego już pewna nie jestem ;)
kryszka - Czw Sty 29, 2009 1:19 pm

Na razie jest filmik: http://pl.youtube.com/watch?v=G_p63f8crNY
Kiniusia - Czw Sty 29, 2009 2:03 pm

Kryszka ,właśnie obejrzałam ten filmik ,no i oczywiście w pierwszej minucie zobaczyłam tam siebie i mojego PM. :cool: :) :oops:
kryszka - Czw Sty 29, 2009 2:39 pm

To filmik z oficjalnej strony targów, nakręcony przez jednego z wystawców.
karin_k - Czw Sty 29, 2009 3:12 pm

Uupss, no i my też jesteśmy na starcie :oops: Cóż zrobić, występuje się publicznie, to trzeba się z tym liczyć :wink:
Sorc - Czw Sty 29, 2009 5:46 pm

Przez panujacy wirus zostalem polozony do lozka :) I to przez wlasna narzeczona ;) Niestety tuz przed weekendem sie rozchorowalismy, a tym samym targi przeszly nam kolo nosa, a mialem nadzieje ze zalatwie kilka brakujacych elementow naszej ukladanki.
szaraczarownica - Nie Lut 01, 2009 8:33 pm

Ja w piątek się dowiedziałam, że wygrałam album na zdjęcia.
Ale chyba troche wystraszyłam panią, ponieważ próbowała się do mnie dodzwonić akurat jak miałam operację, potem wysłała smsa, żebym się skontaktowała. Więc jak doszłam do siebie zadzwoniłam i zapytałam, czy mogę z nią porozmawiać następnego dnia, bo właśnie leżę na sali pooperacyjnej :)
Na szczęście pani do której dzwoniłam powiedziała, że sama się ze mną skontaktuje w przyszłym tygodniu :)

Yoanna - Pon Lut 02, 2009 9:36 am

Super :D gratuluje wygranej :!:
kakonka - Pon Lut 02, 2009 11:43 am

album jest naprawde piekny :) o ile bedzie to taki sam jaki ja wygralam :) gratuluje wygranej :)
Proud Mary - Pon Lut 02, 2009 8:53 pm

Mam już zdjęcia z targów - umieściłem je na specjalnej stronie. Nie mogę jeszcze wrzucać linków. Chętni żeby dostać link, zapraszam na priv.
MałaMi1 - Pon Lut 02, 2009 8:56 pm

gratulacje dla wszystkich ktorym sie poszczescilo i cosik wygrali ;) chocby album-to tez sie liczy...
kryszka - Wto Lut 03, 2009 9:51 am

Proud Mary napisał/a:
Mam już zdjęcia z targów - umieściłem je na specjalnej stronie. Nie mogę jeszcze wrzucać linków. Chętni żeby dostać link, zapraszam na priv.

oto link: http://www.proudmary.pl/targi_slubne_lodz_2009/

artisflora - Wto Lut 03, 2009 8:00 pm

Witamy :)
Dziękujmy wszystkim za zainteresowanie ofertą naszego Sklepu Weselnego.
Pozdrawiamy wszystkie pary narzeczonych i tych co byli na targach i tych co nie :)
pozdrawiamy
artisflora

karapp - Czw Lut 19, 2009 5:41 pm

kiedy sa nastepne targi ??
MałaMi1 - Czw Lut 19, 2009 5:50 pm

pewnie za rok :]
Misiak87 - Wto Mar 03, 2009 2:28 pm

Słuchajcie, mój K wygrał w losowaniu winietki (wypełnił kupon przy jakimś stoisku na targach i oddał, ostatnio do nas zadzwonili). Nie wiecie która firma organizowała tę loterię? Z góry dziękuję za odp. :)
szaraczarownica - Wto Mar 03, 2009 9:23 pm

Ja wiem, że na pewno ITD, bo wygrałam tam album. Innej firmy z zaproszeniami organizującej konkurs nie pamiętam.
adeka - Czw Mar 12, 2009 9:51 pm
Temat postu: Salon Piekności "ROBERTINO"
Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że Salon Piękności "ROBERTINO" zmienił swoją siedzibę.
Aktualny adres: ul. Żwirki 3 w Łodzi.
Zwycięzców w konkursach organizowanych podczas Łódzkich Targów Ślubnych zapraszamy już do nowej siedziby.

Pozdrawiamy

Beticzek - Czw Mar 12, 2009 11:25 pm

witam
Studio Beti&Damian również prosi zwycięska parę o kontakt gdyż do tej pory się nie zgłosili z zaproszeniami na Zabieg Spa Dla Dwojga.
Marynarska 55 tel. 042 616 02 20
pozdrawiamy B&D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group