Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Zdrowie i Uroda - Krem na dzień

Kati - Wto Paź 14, 2008 7:54 pm
Temat postu: Krem na dzień
Ostatnio kupiłam krem na dzień firmy Eveline Dermo Code i jestem zadowolona! bardzo! Polecam - jest delikatny, lekki, wygładza, nadaje się pod makijaż. uwaga- nie matuje...
Nie jest drogi i ogólnie naprawdę fajowy


oto on


Agnieszka19 - Wto Paź 14, 2008 9:34 pm

Ja mam NIVEA VISAGE- matujący krem nawilżający na dzień-
Jak dla mnie rewelacja. W ogole nie jest tłusty, slicznie pachnie i dobrze się wchałania :)


kryszka - Wto Paź 14, 2008 9:55 pm

O Eveline słyszałam w ogóle wiele dobrego. :) Ja używam teraz Sorayę z serii dotleniającej i też jestem zadowolona (Pusiak zresztą gdzieś ją tutaj polecała).
klara76 - Sro Paź 15, 2008 9:13 am

Agnieszka19 napisał/a:
Ja mam NIVEA VISAGE- matujący krem nawilżający na dzień-
Jak dla mnie rewelacja. W ogole nie jest tłusty, slicznie pachnie i dobrze się wchałania :)

Obrazek


też go używam i jestem zadowolona :-)

doni_iza - Sro Paź 15, 2008 10:26 am

Jejku a ja chyba nie mogę używać kremów, bo od razu mam trądzik. Już przetestowałam różne kremy, Nivea, Soraya, Ziaja, Perfecta, Polena eva, Avon, Garnier. Po każdym prędzej czy później psuje mi się cera :( . Teraz przymierzam się do wypróbowania kremu Iwostin, mam nadzieję że nim będzie wszystko ok.
mietka - Sro Paź 15, 2008 10:43 am

a zadna z Was nie uzywa nic przeciwzmarszczkowego?????? heloł? moze cos mi polecicie na stara poorana twarz? musi nie tylko nawilzac, bo sucha jak pieprz mi sie twarz robi w sezonie grzewczym, ale i likwidowac (bezwzglednie i bezlitosnie) kurze lapki i inne takie "cuda"
Ela_i_Adam - Sro Paź 15, 2008 12:35 pm

doni_iza ja mam z Iwostinu krem ochronny na zimę i jestem bardzo zadowolona jest co prawda trochę tłustawy jak go nakładasz ale nie zostawia tłustego połysku i dobrze się wchłania :) wiem że z tej serii krem nawilzający jest bardzo delikatny :)
Ja osobiście używam teraz garnier do skóry bardzo suchej i jestem bardzo zadowolona świetnie się wchłania i pięknie pachnie :)

Kati - Sro Paź 15, 2008 4:27 pm

Mietka ten mój jest dla kobiet po 35 roku życia :) i ma działanie przeciwzmarszczkowe. Do tego mam krem pod oczy o takim samym działaniu :)
szaraczarownica - Sro Paź 15, 2008 5:52 pm

doni_iza napisał/a:
Jejku a ja chyba nie mogę używać kremów, bo od razu mam trądzik. Już przetestowałam różne kremy, Nivea, Soraya, Ziaja, Perfecta, Polena eva, Avon, Garnier. Po każdym prędzej czy później psuje mi się cera :( . Teraz przymierzam się do wypróbowania kremu Iwostin, mam nadzieję że nim będzie wszystko ok.


Mam ten sam problem co Ty. Na dodatek jestem jeszcze uczulona na zapachy i kremy albo odpadają, bo:
a) są za tłuste
b) uczulają mnie
c) pachną zbyt intensywnie i nieprzyjemnie jak dla mnie

Więc od 2 lat używam tego na noc:


Na dzień od grudnia używałam Superdefense też Clinique, ale ostatnio mnie uczulił i już trochę zaczął drażnić zapach, więc w weekend nabyłam to:

555 - Sob Paź 18, 2008 1:11 am

mietka napisał/a:
musi nie tylko nawilzac, bo sucha jak pieprz mi sie twarz robi w sezonie grzewczym, ale i likwidowac (bezwzglednie i bezlitosnie) kurze lapki i inne takie "cuda"

a mnie sie jeszcze ostatnio robia na twarzy takie maleńkie grudeczki, jakby zaskorniki.. chcialabym krem, ktory dziala tak, jak Mietka napisala, i jeszcze nie dopuszcza do powstawania takich brzydactw.. moge zaplacic niemalo, ale wolalabym nie za duzo.. ;))

izunia_82 - Czw Lis 06, 2008 9:16 am

Ja używam krem Garnier Czysta skóra, matujący z cynkiem. Polecam dla osób ze świecącą się buzią.
agunia84 - Czw Lis 13, 2008 6:23 pm

Ja używam zwyczajnego kremu NIVEA.
słonko - Czw Lis 13, 2008 6:31 pm

Garnier Ultra ?wieżość z ekstraktem z winogron - nawilżający. ?wietnie się wchłania i pięknie pachnie.
555 - Sob Lis 15, 2008 4:52 pm

mietka, znalazlas cos ciekawego..? ja ostatnio uzywam:


misia-misia - Wto Sty 20, 2009 8:22 pm

ostatnio używam krem matujący Bandi Professional Line
jest rewelacyjny. Właściwie kupiłam go w hurtowni dla męża, ale sama też go używam.

wiedzmapat - Sob Mar 28, 2009 8:11 am

Ja używam kremu na dzień i na noc z serii purecalmille firmy Yves Rocher i serdecznie go polecam
owieczka_foto - Sob Mar 28, 2009 10:21 am

wiedzmapat napisał/a:
Ja używam kremu na dzień i na noc z serii purecalmille firmy Yves Rocher i serdecznie go polecam

a mnie zapach tego kremu doprowadza do szału:(

Soraya seria dotleniająca to mój typ.

ppola - Sob Mar 28, 2009 10:41 am

A ja od niedawna mam krem firmy Soraya seria witaminy i minerały, pierwszy krem od dłuższego czasu który nie zostawia mi filtru klejacego na buzi ;)
Debussy - Nie Kwi 12, 2009 9:46 am

Ponieważ mam cerę z tendencją do świecenia się, już od dość dawna używam takiego kremu pod makijaż:


temidaaa - Wto Lip 07, 2009 6:58 pm

Debussy napisał/a:
już od dość dawna używam takiego kremu

ja też tego kremu używam. Jest bardzo dobry, przynajmniej dla mnie :)

kryszka - Sob Lip 11, 2009 2:38 pm

Ja od miesiąca używam taniej serii Ziaja Kozie mleko - krem 1 i 2 oraz tonik z mleczkiem do cery suchej.

I w końcu skończyły się moje problemy z suchą skórą, a i zmarszczki stały się mniej widoczne.

Kati - Sob Lip 11, 2009 9:46 pm

kryszka napisał/a:
zmarszczki stały się mniej widoczne.
taaa zmarszczki - chyba ci się lustro pomarszczyło :twisted:


A ja też używam Ziai znowu :) powróciłam po wielu innych i jestem zadowolona :) polecam więc :

na noc



i na dzień




Brinka - Sob Sty 02, 2010 5:56 pm

Ja od października używam la roche posay - effaclar H, pani dermatolog mi poleciła na moją przesuszoną cerę z wypryskami. Uważam że jest świetny, skóra jest zdrowsza, nawilżona, a wszelkie wypryski zostały zminimalizowane.
Nadaje się pod makijaż ponieważ szybko się wchłania i nie zostawia tłustego filmu.
Wart swojej ceny!!!

kakonka - Czw Lut 18, 2010 9:06 pm


fantastyczny :)

słonko - Czw Lut 18, 2010 9:25 pm

Polecam Garnier z wyciągiem z winogron nawilżający :)
motylica - Czw Lut 18, 2010 9:56 pm

poprzednio stosowałam happyderm loreala..
..a teraz przerzuciłam się na ten:



sprawdzam... póki co bardzo mi odpowiada :-)

paulinkaaMU - Pią Lut 19, 2010 12:30 am

Debussy napisał/a:
Ponieważ mam cerę z tendencją do świecenia się, już od dość dawna używam takiego kremu pod makijaż:

Obrazek


ja też :) rzeczywiście matuje, bo normalnie bym się cały czas swieciła :?

kakonka, zaintrygował mnie ten Twój, on jest to cery tłustej i też matuje? Bo tak myślę, że może warto przestestować coś nowego.. :wink:

Misiak87 - Pią Lut 19, 2010 8:18 am



Dla cery suchej- super!
Idealny pod makijaż (choć ja się nie maluję), bo szybko się wchłania, ładnie nawilża i ujędrnia skórę, a nie zostawia żadnego "filmu" na buzi. Buzia jest nawilżona, a się nie świeci. :)

kakonka - Pią Lut 19, 2010 9:02 am

paulinkaaMU napisał/a:

kakonka, zaintrygował mnie ten Twój, on jest to cery tłustej i też matuje? Bo tak myślę, że może warto przestestować coś nowego.. :wink:


tak, dla tłustej i matuje- sama taką mam :) wcześniej używałam różne przeróżne kremy i lipa, a ten dla mnie genialny :) polecam :D

EMRO - Pią Lut 19, 2010 9:51 am

Ja serdecznie polecam krem Dermika Meritum nawilżająco - wygładzająco odżywczy (możliwe, że pomyliłam kolejność :razz: )
Dla mojej problematycznej cery idealny - również pod makijaż - a to duże osiągnięcie - do tej pory wszystkie stosowane przeze mnie w ten sposób kremy sprawiały, że po 30 minutach zaczynałam się świecić. Ogólnie cerę mam mieszaną - przesuszoną na czole a jednocześnie tłustą - na nosie i policzkach i ten kremik jak dla mnie - super.

instadri - Pon Mar 08, 2010 9:07 am

Yves Roche krem Sebo specific nawilżająco matujący na strefę T a na policzki półtłusty AA, ale niedługo przerzucę się na bardziej lekki
Elwirka1 - Wto Mar 09, 2010 10:57 am

Emulsja Olay - bardzo delikatna :)
cotumka - Wto Kwi 06, 2010 2:28 pm

ja dostałam kiedyś próbki kremu ESTEE LAUDER- Time Zone i muszę przyznać, że był rewelacyjny.! Sama z siebie nie zapłacę jednak prawie 300zł za krem :/

Teraz używam CLARENA Hydro Oxy- idealny dla przesuszonej skóry- takiej jak moja.

Kati - Wto Kwi 06, 2010 8:38 pm

Ja mam obecnie

to taki leciutki krem-żel :) bardzo fajny, polecam na wiosnę i lato

randomgirl - Wto Kwi 13, 2010 8:05 pm

Polecam Lancome - nawilżający krem na dzień na pierwsze zmarszczki Primordiale Optimum Day Cream :)


martula_87 - Sob Maj 15, 2010 8:15 am

Ja od jakiegoś czasu pozostaje wierna:
Nivea Visage-matujący krem nawilżający na dzień(do cery mieszanej i tłustej).

justinaa - Pią Maj 28, 2010 4:47 pm

co prawda używam dopiero od kilku dni ale na razie mi pasuje


elises - Wto Cze 22, 2010 8:18 pm

jakoś nie mogę trafić na krem który odpowiadałby mi w 100% :smile:
Hatifnatka - Wto Cze 22, 2010 9:57 pm

teraz mam taki:



i jestem bardzo zadowolona :smile:

Malena - Sro Cze 23, 2010 10:25 am

Ja długo używałam tego co kakonka - kremowego musu matującego Lirene i byłam bardzo zadowolona.

Teraz od 2 dni mam La Roche Possay Duo do cery z problemami i zobaczymy jak się będzie sprawował.

Magdzik - Wto Lip 27, 2010 3:15 pm

Ja używam różnych ale ostatnio używam zwykłego kremu Nivea,ponieważ dobrze regeneruje moją suchą skórę :P
motylica - Pon Sty 24, 2011 10:52 am

polecam:


marciami - Pon Sty 24, 2011 6:16 pm

teraz mam ten co motylica, ale wrócę do musu z Lirene ;) był najlepszy ;)
Klaudynka - Nie Lut 27, 2011 7:53 pm

Obecnie: nivea z olejkiem arganowym


szaraczarownica - Pon Lut 28, 2011 2:19 pm

Rewelacyjnie nawilża. No i ten zapach... :)


I jeszcze ten (Pepsi się zapewne nie zgodzi ze mną :wink: ). Fajnie odświeża skórę. I powtórzę się: no i ten zapach :smile:

Pepsi - Pon Lut 28, 2011 2:58 pm

szaraczarownica napisał/a:

I jeszcze ten (Pepsi się zapewne nie zgodzi ze mną :wink: ).(...) ten zapach :smile:
Obrazek


tu się zgodzę :wink: zapach ma super :smile:

Magdzik - Nie Lip 24, 2011 11:00 am

Ja kupiłam krem Dove świetnie nawilża skórę.
marciami - Nie Lip 24, 2011 11:28 am

dziewczyny znacie jakieś dobre apteczne kremy nawilżające i odpowiednie żele do mycia buzi?
ola88 - Nie Lip 24, 2011 12:04 pm

Ja używam


i póki co jak dla mnie sprawdza się najlepiej, starcza na bardzo długo.

Dosia_Zosia - Nie Lip 24, 2011 3:33 pm

Ja używam ten

i jestem zadowolona, krem dobrze się wchłania, wygładza skórę i ją matowi. :)

Frezja1980 - Nie Lip 24, 2011 4:02 pm

marciami, ja jestem zadowolona z tego kremiku ;)
http://www.naturmedicin.pl/lerosett-exclusive

asia7 - Nie Lip 24, 2011 5:54 pm

ponieważ wg opinii lekarskiej mam łojotokowe zapalenie skóry to:

od kiedy tylko pojawił się w aptekach zaczęłam używać LRP effeclar duo (póki co jedyny i najlepszy na moją wiecznie problemową cerę), wcześniej effeclar K (ale kwaśny zapach trochę mnie męczył)
do mycia też używam LRP effeclar, natomiast z ciekawostek (porada mojej dermatolog) zamiast toniku do przemywania skóry używam kwasu bornego (do kupienia w aptekach) i muszę przyznać, że jest naprawdę super

marciami - Pon Lip 25, 2011 10:59 am

asia7 napisał/a:
kwasu bornego (do kupienia w aptekach)


jakie to ma działanie? I na czym polega twoje schorzenie? Masz po prostu ciągłe problemy z wypryskami?

asia7 - Pon Lip 25, 2011 11:41 am

marciami napisał/a:
asia7 napisał/a:
kwasu bornego (do kupienia w aptekach)


jakie to ma działanie? I na czym polega twoje schorzenie? Masz po prostu ciągłe problemy z wypryskami?


odkąd pamiętam męczyłam się z trądzikiem (grudkowym) i pomimo wieku nic mi nie przechodziło, zatem dermatolog stwierdziła, że to łojotokowe zapalenie skóry - generalnie nie mam jakiegoś ogromnego problemu, chociaż mam dość szerokie pory i praktycznie zawsze chociaż jednego "pryszcza"... skóra na twarzy jest skłonna do przetłuszczania się, ale łatwo też się przesusza, zatem wszystkie kosmetyki jakie stosuję muszą być nawilżające ale bardzo lekkie

co do kwasu bornego to niby ma wysuszać wypryski i neutralizować stany zapalne... jak dla mnie jest b. dobry bo nie przesusza mi cery (tak jak np po większości toników - np effeclar LRP, Vichy itp mam wrażenie ściągniętej skóry to po kwasie nie)

marciami kup sobie małą butelkę w aptece (to tanie dość 0,5 litra chyba ok 10 zł) i spróbuj, może będzie ok :)

marciami - Pon Lip 25, 2011 11:57 am

asia7 napisał/a:
odkąd pamiętam męczyłam się z trądzikiem (grudkowym) i pomimo wieku nic mi nie przechodziło, zatem dermatolog stwierdziła, że to łojotokowe zapalenie skóry - generalnie nie mam jakiegoś ogromnego problemu, chociaż mam dość szerokie pory i praktycznie zawsze chociaż jednego "pryszcza"... skóra na twarzy jest skłonna do przetłuszczania się, ale łatwo też się przesusza, zatem wszystkie kosmetyki jakie stosuję muszą być nawilżające ale bardzo lekkie


objawy mam takie same. zawsze coś na buzi, bardzo szybko mogę buzię przesuszyć. hmm muszę pomyśleć.

Debussy - Sob Sty 28, 2012 9:54 pm

Od kilku dni używam na dzień:



i na noc:




I jestem bardzo zadowolona :)

ava - Nie Sty 29, 2012 10:26 am

Czy któraś z Was używała może Olay - Complete Touch of Foundation - krem nawilżający z dodatkiem podkładu Max Factor?


Zastanawiam się nad jego kupnem, ale w necie ma różne opinie.

szaraczarownica - Nie Sty 29, 2012 11:14 am

ava napisał/a:
Czy któraś z Was używała może Olay - Complete Touch of Foundation - krem nawilżający z dodatkiem podkładu Max Factor?

Ja od czasu do czasu.
Kupiłam jak miałam problemy z cerą, żeby je trochę zamaskować.
Dla mnie maskuje nieźle, ale jest bardzo ciężki. W lecie musiałam z niego całkowicie zrezygnować, bo natychmiast spływał. No i na początku szybko się ściera. Jak już się trochę wchłonie, to jest ok, ale tuż po nałożeniu trzeba uważać.

ava - Sro Lut 01, 2012 8:26 am

szaraczarownica, dzięki za odpowiedź. A jak z jego właściwościami nawilżającymi? Cerę mam raczej suchą, więc to dla mnie istotne.
szaraczarownica - Sro Lut 01, 2012 4:13 pm

ava napisał/a:
A jak z jego właściwościami nawilżającymi?

Dla mnie na porę przejściową jest ok, ale na teraz jest niewystarczający. Cerę mam mieszaną, ale te miejsca suche są bardzo, bardzo suche.

kasiulka23 - Wto Mar 13, 2012 10:52 am

Ja używam na dzień kremu La Roche Posay - Effaclar Duo super sobie radzi z błyszczeniem skóry i moimi zaskórnikami
owieczka_foto - Wto Mar 13, 2012 7:10 pm

testuję wersje na dzień:

nie ma parabenów :)

paulinkaaMU - Pią Mar 23, 2012 11:47 pm

a ja właśnie kupiłam:

-póki co, po zaledwie dwóch użyciach jest nieźle, co znaczy bardzo duzo, jak na mnie <nie przepadam ogólnie za kremami).

A czy polecicie jakiś dobry, intensywnie nawilżający (i najlepiej dobrze się wchłaniający :wink: ) krem (może być na noc) do cery tłustej (ale dość przesuszonej)...?

szaraczarownica - Sob Mar 24, 2012 12:45 pm

paulinkaaMU napisał/a:
A czy polecicie jakiś dobry, intensywnie nawilżający (i najlepiej dobrze się wchłaniający ) krem (może być na noc) do cery tłustej (ale dość przesuszonej)...?

Aha. Dla mnie najlepszy jaki używałam/testowałam (nawet Chanel się do niego nie umywa).
http://wizaz.pl/kosmetyki...p?produkt=24422
Tylko koniecznie żel, nie krem.

M4rcysi4 - Sob Mar 24, 2012 10:08 pm

paulinkaaMU ja używam tego kremu (zamiennie z witalizującym) od ponad 2 lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Skóra po nim na prawdę jest przyjemnie gładka no i... ma SPF 15!

szaraczarownica padłam po ujrzeniu ceny :zakrecony:

szaraczarownica - Sob Mar 24, 2012 10:19 pm

M4rcysi4 napisał/a:
padłam po ujrzeniu ceny

Już nieaktualna. Ostatnio w Douglasie 165, albo 175 - już nie pamiętam.
E tam. Ja akurat nie używam za dużo kosmetyków, więc nie żałuję inwestycji w krem. Zwłaszcza, że żaden inny mi nie odpowiada tak bardzo jak ten.

Spojrzałam na komentarz: matko, ile ta osoba musiała nakładać kremu? Mnie wystarcza na 4 miesiące (twarz i szyja)... :o

Prowansja - Nie Paź 14, 2012 11:35 pm

Moje ostatnie odkrycie

Krem jest rewelacyjny,bardzo lekka konsystencja,szybko się wchłania, skóra wyraźnie nawilżona, gładka, wypryski znikają, no i cena - niecałe 9zł :) Minusem może być zapach, jest trochę dziwny,coś jak męski dezodorant ale można przeżyć.

justine81 - Pon Paź 15, 2012 10:58 am

A ja od paru dni stosuję Iwostin do cery naczynkowej, seria nazywa się Capillin.
Na dzień używam ten:
http://www.iwostin.pl/roz...ienienia-spf-15
A na noc ten:
http://www.iwostin.pl/roz...naczynka-na-noc

Po tych paru dniach widzę, że skóra nie jest już tak podrażniona jak była wcześniej :)

kaledonia - Pon Paź 15, 2012 7:35 pm

Ja też lubię Iwostin :) Z serii Purritin emulsja matująca jest super- fajny i tani krem (ok 25zł).

A w tym roku odkryłam Uriage Hyseac fluid do cery trądzikowej z filtrem spf 50. Cudownie nawilża, nie zapycha i chroni.

Ambrozja - Pon Paź 15, 2012 7:50 pm

Ja ostatnio używam
jak dla mnie jest super, dobrze nawilża, lekko matuje, no i mnie nie uczulił jak większość kremów.

paulinkaaMU - Pią Paź 19, 2012 2:58 pm

justine81 napisał/a:
A ja od paru dni stosuję Iwostin do cery naczynkowej, seria nazywa się Capillin.
Na dzień używam ten:
http://www.iwostin.pl/roz...ienienia-spf-15
A na noc ten:
http://www.iwostin.pl/roz...naczynka-na-noc


poczytałam na stronce i mocno mnie zaciekawił, a że mój poprzedni jest na ukończeniu, to chyba się skuszę :) - dostanę go w aptece zapewne?

justine81 - Pią Paź 19, 2012 6:17 pm

paulinkaaMU napisał/a:
dostanę go w aptece zapewne?

Myślę, że tak, ja akurat zamawiałam w aptece internetowej :)

Klaudynka - Czw Paź 25, 2012 1:33 pm

Obecnie przyszedł czas na bioliq. Ja używam 25+ do skóry mieszanej.


kariczeq - Czw Paź 25, 2012 3:51 pm

justine81, a ile kosztują te kremy? ja mam cerę naczynkową na razie zaczęłam drugi słoiczek

przez moje lenistwo nie chciało mi się kupować kremu osobno na dzień i na noc
zastanawiam się znów nad Floslekiem

Kati - Czw Paź 25, 2012 5:09 pm



najnowsze odkrycie :)

koszt 5 zł

efekt - supernawilżona,, gładka skóra... pięknie pachnie, idealny pod makijaż

M_and_M - Czw Lis 01, 2012 6:23 pm

od dłuzszego czasu: w wersjach na dzien i na noc. na dzien super po makijaz, mam cere skłonna do przetłuszczeń
agacionek - Sob Lis 03, 2012 12:59 pm

A ja używam Ziajkę- Kozie mleko na dzień na noc krem oliwkowy też Ziaji :)
Żuczek007 - Czw Gru 27, 2012 12:40 pm

Ja używam na zmianę: Effaclar Duo /jesień,zima/ albo Normaderm /wiosna, lato/. Jak mam podrażnioną skórę albo mocniej przesuszoną to Cicaplast.

Effaclar jest genialny. Zero po nim krostek, powierzchnia skóry jest gładka a makijaż wygląda świetnie. Polecam!

wiolancia - Pią Gru 28, 2012 5:03 pm

Ja mam ten do cery mieszanej.Bardzo zadowolona jestem,pięknie pachnie,super nawilża.

danka - Wto Mar 12, 2013 11:54 am

Moja kosmetyczka dobrała mi krem matujący clareny i muszę powiedzieć, że jestem całkiem z niego zadowolona
hany - Sro Mar 13, 2013 9:02 am

Od zawsze używam kremu Lirene do cery suchej i bardzo suchej na dzień i na noc odbudowujący hydro-równowagę :lol:
becky232 - Sob Kwi 06, 2013 9:52 am

wiolancia, chyba się skuszę. Już zamówiłam próbki ale do cery suchej.
Tinny - Wto Kwi 09, 2013 11:03 am

Ja używam Garniera dla dziewczyn po 30. i równolegle na dzień Beauty Balm Perfector do cery tłustej i mieszanej. Fajnie poprawia wygląd skóry i nie zapomina o pielęgnowaniu jej. Dobra opcja, kiedy niepotrzebny nam ciężki makijaż, a jedynie lekki codzienny look.
CałaWymalowana - Czw Kwi 25, 2013 1:10 pm

ja od 3 miesięcy używam kremu Cetaphil. świetnie nawilża, jest delikatny, nie podrażnia. jestem trakcie kuracji antytrądzikowej (dodam, że bardzo efektywnej), także na noc stosuję maści złuszczające, a na dzień właśnie Cetaphil - jest dostępny w poręcznej, dosyć pojemnej buteleczce, także myślę, że starczy mi ona nawet na rok :)
Juska - Czw Cze 13, 2013 5:59 pm

Ja lubię zmieniać - ostatnio zakupiłam podstawowe kremy na dzień i na noc Nivea. Jestem bardzo zadowolona :) Lekkie, ładnie się wchłaniają i pachną.
Na dzień:

(bardzo mi odpowiada, z filtrem i ładnie się na nim rozprowadza krem BB, którego używam.

Na noc:

MadMar - Czw Cze 27, 2013 2:05 pm

ostatnio używałam kremu DeliaBio z serii kozie mleko- na dzień i na noc


generalnie byłam zadowolona, fajnie nawilżał, lekki i szybko się wchłaniał


wcześniej próbowałam kremów Lirene

krem-mus i krem i ani jeden ani drugi mi się nie podobał- zostawiały taką dziwną warstwę na twarzy

potem trafiłam na
podobał mi się- fajny, lekki, przyjemny zapach


a ostatnio używam

też jestem zadowolona

ale nie mogę znaleźć czegoś takiego dla mnie, co wyjątkowo by mi podpasowało i tak szukam swojego idealnego kremu :)

Kasioludek - Nie Lut 16, 2014 5:27 pm

Moje najnowsze odkrycie to kremy firmy Avene. Można ja kupi w aptece. Szczerze polecam!
Debussy - Nie Lut 16, 2014 6:38 pm

Ja ograniczam "cuda" do twarzy, trochę minimalistycznie od tygodnia, wybór padł na:

na dzień (świetnie nadaje się pod makijaż!):


i na noc:



I nareszcie moja skóra odżyła, była wysuszona i zaczerwieniona różnymi specyfikami...
Nareszcie nie piecze, jest odpowiednio nawilżona.
Tak tanio, tak prosto i tak dobrze :) Polecam!

jolka22 - Wto Kwi 08, 2014 1:17 pm

W sezonie wiosenno-letnim stosuję taki krem:
(..)
Sprawdza mi się również jako podkład pod makijaż. W jego skład wchodzą składniki przeciwdziałające starzeniu się skóry.

usunęłam link. Pozdrawiam Dorotka_

Ambrozja - Wto Kwi 15, 2014 10:22 pm

Moja cera kilka miesięcy temu zrobiła się nieco bardziej problematyczna niż zwykle (chyba urok hormonów). Zaczęłam stosować effaclar duo la roche-posay i wszystko wróciło do normy. Jednak ma on kwas więc na lato się nie nadaje. Może macie jakiś sprawdzony, lekki, nie zapychający krem na lato? Cerę mam mieszaną w kierunku tłustej do tego mega wrażliwą, więc w grę wchodzą tylko kremy apteczne (oprócz vichy, który mnie uczula).
Terry - Sro Kwi 16, 2014 11:00 am

Może spróbuj Effeclar z innej serii, np. K. Jest dużo słabszy. Osobiście używałam go w wakacje i nie zaszkodził mi, a wręcz przeciwnie. Ogólnie effeclarem bardzo poprawiłam sobie cerę.
szaorma - Czw Kwi 24, 2014 9:15 am

Od kilku miesięcy używam kremu Vichy Idealia. Przyjemnie pachnie, jest dobry pod makijaż, ale nie zauważyłam jakichś wyraźnych zmian na lepsze na mojej twarzy, więc już go raczej nie kupię.
Terry - Czw Kwi 24, 2014 11:46 am

Smutna prawda o Vichy jest taka, że jest przeznaczona do zdrowej cery. Nawet serie specjalistyczne nie pomogą. Jeśli lubisz L'oreal, to lepiej wybierz La Roche. Nawet taniej cie to wyjdzie.
kaledonia - Czw Kwi 24, 2014 11:23 pm

Polecam wypróbować lokalny Oeparol :D

Moje hity to krem intensywnie nawilżający oraz krem przeciwzmarszczkowy pod oczy.

Używałam i Vichy i La Roche i dla mnie nic szczególnego.

Ambrozja - Pon Kwi 28, 2014 3:51 am

Terry, tylko ze effaclar K też jest z kwasem, a takiego na lato nie chcę. Poczytałam opinie w necie i zamówiłam nawilżający krem z Avene. Zobaczymy czy będzie dobry i czy mnie nie uczuli na dłuższą metę (ehhh, ciężkie jest życie alergika).
Rusałka_Maja - Pon Kwi 28, 2014 10:30 am

A ja właśnie stosuje effaclar epi duo wraz z żelem do mycia buzi, zobaczymy, na razie uczucia mam mieszane..
Terry - Pon Kwi 28, 2014 10:39 am

Kwas hialuronowy, też jest kwasem, a nie szkodzi. Ja effeclary stosuję od 3 lat. Nie mam przebarwień, nie szkodzi mi latem. Z resztą doradzono mi go w miesiącach letnich (sierpień-wrzesień). Ostatnio nawet (po zabiegu silnymi kwasami) pytałam kosmetologa czy mogę po tym effeclar używać (mamy maj) i ona powiedziała, że najpierw coś do suchej skóry, a potem bez problemu.
Nie wiem kto zapewnił cię, że słabsze wersje effeclara nie mogą być stosowane latem. Ja mojego nie odstawię, bo to dzięki tym kosmetykom moja cera się znacznie poprawiła.

szaorma - Wto Kwi 29, 2014 10:03 am

Terry napisał/a:
Smutna prawda o Vichy jest taka, że jest przeznaczona do zdrowej cery. Nawet serie specjalistyczne nie pomogą. Jeśli lubisz L'oreal, to lepiej wybierz La Roche. Nawet taniej cie to wyjdzie.


Miałam już krem z La Roche z aktywną witaminą C i rzeczywiście sprawdzał się o niebo lepiej niż Vichy. Uległam reklamom i chciałam go wypróbować, a że okazał się niewypałem to już inna kwestia.

Ambrozja - Nie Maj 04, 2014 1:06 am

Terry, jednak kwas hialuronowy to coś innego niż LHA, ja mam mega wrażliwą cerę i nie będę ryzykowała.
Jeśli Tobie służy to korzystaj, ja nie będę Ciebie przekonywała, to Twoja cera, wiesz jak reaguje, a ja wiem jaka jest moja.
A rozmawiałam zarówno z dermatologiem, jak i farmaceutką. Dowiedziałam się, że mogę się smarować, o ile na wierzch "położę" wysoki filtr. To ja dziękuję za taki interes. Mam lekki nawilżający (w sumie całkiem fajny, zobaczymy po dłuższym czasie, a nie po kilku dniach) na to podkład mineralny z filtrem i jest ok :)

Tinny - Wto Lip 08, 2014 6:14 am

Mnie się ostatnio buzia na słonku wysuszyła, do tego jakieś tam pierwsze oznaki starzenia, więc kupiłam sobie serum dynamicznie nawilżające Vichy Aqualia. Teraz mam w planach dokupić krem, bo kosmetyk sprawdza się super. Zupełnie inna skóra - sprężysta, nawilżona, bardziej promienna. Lubię! :)


Catylyn89 - Sro Lip 09, 2014 1:18 pm

Teraz stosuję


Ze względu na zmiany potrądzikowe i jestem w 100% zadowolona :)

Terry - Sro Lip 09, 2014 2:58 pm

Catylyn89 napisał/a:
Ze względu na zmiany potrądzikowe i jestem w 100% zadowolona


Też byłam zadowolona. Najlepszy krem na jaki trafiłam.

Rusałka_Maja - Sro Lip 09, 2014 5:02 pm

Terry napisał/a:
Catylyn89 napisał/a:
Ze względu na zmiany potrądzikowe i jestem w 100% zadowolona


Też byłam zadowolona. Najlepszy krem na jaki trafiłam.


Też go stosuję..
Od jakichś dwóch miesięcy.. Tylko najpierw stosowałam go rano na całą buzię, ale to mi ja strasznie wysuszyło :( Więc na dzień stosuję bielendy pharm do suchej z kwasem laktobionowym (świetny) a la roche stosuję tylko na noc i tylko na te miejsca z bliznami :wink:

Catylyn89 - Sro Lip 09, 2014 7:06 pm

Rusałka_Maja,Terry, a po posmarowaniu twarzy kremem, macie uczucie jakby jakiś tynk Wam schodził ze skóry? :P
Rusałka_Maja - Sro Lip 09, 2014 7:40 pm

Catylyn89, nie, nic takiego się nie dzieje :jezyk1: Bardzo mi się podobało jak stosowałam go na dzień pod mejkap bo buzia mi się tak bardzo nie świeciła jak zwykle :wink:
Terry - Sro Lip 09, 2014 8:18 pm

Nigdy. Jest przyjemny. Nie miałam żadnych negatywnych odczuć.
Catylyn89 - Sro Lip 09, 2014 8:49 pm

To nie wiem czemu ja mam takie uczucie, pewnie dlatego, że go stosuję po wsmarowaniu Davercinu. Kremik jest rewelacyjny, fajnie matuje, wygładza i poprawia kolor skóry, dlatego już odstawiłam podkład :)
ithanielle - Sro Lip 09, 2014 9:48 pm

Wasze opinie mnie zachęciły i chyba zaopatrzę się w ten krem :) Po jakim czasie widać "efekty" stosowania?
Rusałka_Maja - Sro Lip 09, 2014 9:55 pm

ithanielle napisał/a:
Wasze opinie mnie zachęciły i chyba zaopatrzę się w ten krem :) Po jakim czasie widać "efekty" stosowania?


Ja miałam niestety upstrzoną buzię bo ogólnie mam z nią spore problemy, więc efekt widziałam już następnego dnia :smile:

Catylyn89 - Sro Lip 09, 2014 9:59 pm

ithanielle, ja zaczęłam go stosować nie tak dawno, ale efekty już są widoczne :smile:
Terry - Sro Lip 09, 2014 10:01 pm

Ja potrzebowałam ok 2-3 tygodni żeby coś dostrzec. Ale nie wierzyłam w natychmiastowy efekt, więc nie obserwowałam zmian.
Od 3 miesięcy używam tylko nawilżającego kremu i żel effeclar raz dziennie. Cera nie pogorszyła mi się.

ithanielle - Wto Lip 29, 2014 12:36 pm

Dziewczyny, dzięki Waszym rekomendacjom zaopatrzyłam się w Effaclar Duo i jestem zachwycona! Już po tygodniu używania moja skóra wygląda rewelacyjnie :)
kaledonia - Wto Lip 29, 2014 2:24 pm

Catylyn89 napisał/a:
Teraz stosuję

Ze względu na zmiany potrądzikowe i jestem w 100% zadowolona :)

ithanielle napisał/a:
Dziewczyny, dzięki Waszym rekomendacjom zaopatrzyłam się w Effaclar Duo i jestem zachwycona! Już po tygodniu używania moja skóra wygląda rewelacyjnie :)

Ale chyba nie na dzień? Ten krem z kwasami najlepiej stosować na noc,a na dzień filtr (ja mam SPF 50),bo może powodować przebarwienia.
Skuteczny jest też Triacneal, u mnie poradził sobie w tydzień przed ślubem z niedoskonałościami. Byłam w szoku!

Ktoś wcześniej pisał o Bioliq to ja dopiszę,że u mnie się nie sprawdza,zapycha.

ithanielle - Wto Lip 29, 2014 2:26 pm

kaledonia napisał/a:

Ale chyba nie na dzień? Ten krem z kwasami najlepiej stosować na noc,a na dzień filtr (ja mam SPF 50),bo może powodować przebarwienia.


Nie wiedziałam o tym, ale i tak stosuję go tylko na noc :)

Rusałka_Maja - Wto Lip 29, 2014 5:00 pm

Kaledonia ja zazwyczaj stosuje go na noc.. ale o ironio w dni upalbe jak dzis zdarza mi sie uzywac na dzien bo dzieki temu tapeta mi nie splywa :p

I na solarium chodze, ale wylaczam lampy nad buzia i klade na twarz bluzke zeby dodatkowo ja oslonic. Poki co nic zlego sie nie dzieje :)

Catylyn89 - Wto Lip 29, 2014 7:43 pm

kaledonia, Nic nie zawuażyłam, abym miała przebarwienia. Ba! nawet już ich nie mam, bo po 3 tygodniach stosowania moja skóra odżyła :)
szaraczarownica - Pon Sie 04, 2014 8:47 pm

Dziewczyny dzięki Wam kupiłam Effaclar Duo i jest super, o ile mnie nie uczuli - daję mu czas do końca opakowania. Ale jeśli nic takiego się nie zdarzy, to chyba poszaleję z tym La Roche-Posay i potestuję różne, bo w porównaniu do moich wcześniejszych kremów są tanie jak barszcz :smile: Na razie kusi mnie Hydraphase, tylko muszę zużyć cały zapas Superdefense Clinique, który mam w domu :)
szaorma - Wto Wrz 09, 2014 9:55 am

Ja mam La Roche Posay z aktywną witaminą C. Jest świetny na pierwsze zmarszczki.


paulinkaaMU - Pon Kwi 27, 2015 11:30 pm

Dziewczyny, czy polecicie jakiś dobry krem do twarzy intensywnie nawilżający? Teraz w ciąży moja cera stała się tak sucha, że już nie mogę sobie poradzić z tym wysuszeniem, a mam wrażenie, że najgorzej jest właśnie z twarzą :roll:
ava - Wto Kwi 28, 2015 12:53 pm

paulinkaaMU, ja polecam krem Physiogel. Dla mnie póki co chyba najlepszy.
paulinkaaMU - Wto Kwi 28, 2015 2:36 pm

ava, taki?


a używasz też innych kosmetyków z serii - np. żelu do mycia twarzy?

szaorma - Wto Kwi 28, 2015 9:45 pm

U mnie już od dłuższego czasu rządzi krem La Roche Posay z aktywną witaminą C.
ava - Sro Kwi 29, 2015 8:18 am

paulinkaaMU, ja miałam ten drugi krem, zwykły nawilżający. Używałam razem z ich żelem do mycia twarzy.
Dorotka_ - Czw Lis 05, 2015 3:15 pm

a ja polecam linię nawilżającą Tołpy. Działa cudownie kojąco!
kfr89 - Sro Lip 20, 2016 8:57 pm

Ziaja - matujący krem nawilżający lub krem do skóry wrażliwej ;-) tanie i świetne!
Aldonka - Pią Wrz 09, 2016 10:24 am

Na początku umycie twarzy olejkiem do twarzy ( albo koreańskim albo tym z biochemi urody)
Potem stonizowanie skóry
Nałożenie serum Richevon - nie jest tanie ale wydajne , poza tym jak na razie to jedyne tak naturalne serum jakie znalazłam, zawiera w sobie same aktywne składniki
oraz potem nałożenie na twarz kremu fito

Twarz super !

tamila - Pią Wrz 16, 2016 11:24 am

Aldonka napisał/a:
Na początku umycie twarzy olejkiem do twarzy ( albo koreańskim albo tym z biochemi urody)
Potem stonizowanie skóry
Nałożenie serum Richevon - nie jest tanie ale wydajne , poza tym jak na razie to jedyne tak naturalne serum jakie znalazłam, zawiera w sobie same aktywne składniki
oraz potem nałożenie na twarz kremu fito

Twarz super !


Też mam to serum i jest faktycznie fajne ! Nie jest tanie ale moim zdaniem raz a jakiś czas można się szarpnąć na coś droższego jeśli chodzi o pielęgnację twarzy.

Aldonka - Sro Wrz 21, 2016 12:18 pm

Tanie nie jest i dlatego też sama długo się zastanawiałam czy sobie kupić czy nie. Jednak nie żałuję bo widze jakie jest wydajne. W tym momencie została mi połowa butli serum a używam od prawie 2 miesięcy. Tak wiec na miesiać wychodzi o wiele taniej niż jakiekolwiek inne serum jakie stosowałam ( ma fajną żelową konsystencję ta wiec mozna go nałożyć tyle ile chcę)
Tinny - Nie Mar 05, 2017 12:19 pm

Ja od paru miesięcy używam Vichy. Chyba jedyne, które mnie nie wkurzają. :/
jolka22 - Pon Mar 20, 2017 11:00 am

Droga Autorko Posta -ostrzegam ostatni raz edytuję post z reklamą i linkiem do sklepu. Kolejne posty nie będą moderowane, będą usuwane. Trzy ostrzeżenia, to brak możliwości pisania na Forum. Dorotka_
splita - Pon Sie 21, 2017 9:41 am

A co myślicie o kremach z mixy? U mnie świetnie działają.
Zakupoholiczka - Wto Paź 03, 2017 9:18 am

Na mnie dobrze działa nivea albo ziaja. Ostatnio miałam ten rosyjski krem z babcią, super matował.
Baba Jaga - Czw Kwi 25, 2024 4:32 pm

Kochane a pod oczy macie coś dobrego? jeśli nie to w sklepie Eveline szał. Roll on pod oczy i na powieki Magic Lift z komórkami macierzystymi i z kofeiną robi genialną robotę

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group