Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Nauki przedmałżeńskie - Kurs przedmałżeński - KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

Sylwiam - Pon Lis 03, 2008 12:40 pm
Temat postu: Kurs przedmałżeński - KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
Witam!

Zainteresowane pary z Konstantynowa Łódzkiego informuję, że 8 listopada 2008 rozpoczyna się kurs przedmałżeński w Parafi NNMP w Konstantynowie - Srebrnej, ul. Kościelna 9. O 17.00 jest msza, a po niej rozpoczyna się pierwsze spotkanie.

Pozdrawiam!

wilencia82 - Czw Mar 08, 2012 9:37 am

W tym roku jesienią też będzie, polecam rewelacyjna atmosfera i świetny ksiądz... my mam ze szkoły kwity ale ślub będziemy chyba chcieli brać w Srebrnej... po prostu najlepsze miejsce na takie wydarzenie :)
Deco-Strefa - Pią Mar 09, 2012 6:09 pm

Pozwole sobie na mału OFF-Topic
wilencia82 napisał/a:
ale ślub będziemy chyba chcieli brać w Srebrnej
- co prawda ślubu tam nie brałam, ale mam ogromny sentyment do tego kościółka. Prawie cała rodzina ze strony taty tam ślubowała, ale to było "wieki" temu. jeszcze przed robudową kościoła. Ale pomimo tego mma wrażenie, że kllimat został zachowany.
wilencia82 - Sob Mar 10, 2012 8:46 am

Offu Ciąg Dalszy... Klimat jest cudny, a okolica taka zaciszna i sielska, przynajmniej była, bo jak ostatnio odwiedziliśmy Srebrną to tam straszne wykopy teraz trwają, mam nadzieję, że za rok ich nie będzie.
ppola - Sob Mar 10, 2012 9:11 am

temat o samym kościele w Sredrnej jest tutaj http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=9299
oreska - Pon Mar 12, 2012 11:24 am

zgadzam się nauki przesympatyczne, kościół śliczny - i choć to nie nasza parafia właśnie tam bierzemy ślub i tam odbywaliśmy nauki :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group