Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Głupawki - Poranne wstawanie :)

Audiolka - Sro Lis 26, 2008 1:51 pm
Temat postu: Poranne wstawanie :)
http://www.joemonster.org...ety_i_mezczyzny
MalaJu - Sro Lis 26, 2008 1:55 pm

:lol: ale u mnie sie nie zgadza, bo ja wstaje "po zolniersku" - 15 minut i gotowa do wyjscia.
EwaM - Sro Lis 26, 2008 2:57 pm

Trochę prawdy w tym jest ;) Mnie wystarcza 20 min na wyszykowanie się do wyjścia, czyli nie jest tak źle. Ale mojemu mężowi wystarcza 5. :razz:
Pusiak - Sro Lis 26, 2008 6:59 pm

Ej, ja tam wstaję i wychodzę do pracy w ciągu góra godziny, a w tym zwykle mieści się robienie sobie i mężowi śniadania oraz zjedzenie go, a czasem mycie głowy :)
555 - Sro Lis 26, 2008 7:06 pm

ja w pol godziny z myciem i suszeniem wlosow.. ale nie robie ani nie jem sniadania.. kupuje cos w drodze do pracy i dopiero na miejscu zjadam..
doni_iza - Czw Lis 27, 2008 9:10 am

Kurcze, a u mnie prawie się zgadza, ja najszybciej wyrabiam się w 30 min, a jak myje i suszę głowę potrzebuje prawie godziny :smile:
truskawka_ja - Czw Lis 27, 2008 11:01 am

45 minut z porannym prysznicem, myciem głowy i śniadaniem... :cool:
mietka - Czw Lis 27, 2008 11:36 am

mycie, ubieranie, szykowanie myszorka, czasem nawet zdaze wypic kawe, ubieranie potworkaw kurtke, buciki, szaliki i czapeczki, ubieranie siebie......... okolo 40 minut... masakra...
sama wychodze ciut szybciej :)

ava - Pią Lis 28, 2008 7:54 pm

Gdy mam zajęcia rano i muszę wsześnie wstać to wolę troszkę dlużej pospać i wtedy wystarcza mi ok. 30 minut; gdy mam zajęcia później szykuję się do wyjścia ok. 50 minut :) Natomiast mój S. może być gotowy do wyjścia nawet w ciągu 5 minut od wstania z łóżka :mrgreen:
kamyki_80 - Wto Mar 09, 2021 11:58 am

ja nie potrafię rano wygrzebać się z łóżka... jest takie ciepłe, wygodne, że nie chce się wstawać.

Usunęłam komercyjne linki. Moderatorka Asiek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group