Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Porady techniczne - Galeria forumowa / Album

Kati - Sob Mar 27, 2004 11:45 am
Temat postu: Galeria forumowa / Album
chciałam zapytać czemu mimo rejestracji nie mogę wejść na stronę galerii? Miał przyjść e mail z potwierdzeniem rejestracji od admina ale go nie ma jak dotąd... hmmm co jest grane? (jeśli ten temat już gdzieś był to sorki... poprostu go nie odnalazłam w zawiłościac forum..):)
Asiek - Sob Mar 27, 2004 11:50 am

Temat jest w "Sugestiach i wnioskach".
Pewnie od czasu Twojej rejestracji Ice nie był na forum i dlatego jeszcze nie dostałaś potwierdzenia.

gosia - Sob Mar 27, 2004 11:50 am

Kati musisz sie usmiechnąc do Ice bo musi Cię najpierw aktywowac, bo inaczej nie wejdziesz w galerie :? ja miałam tak samo
Kati - Sob Mar 27, 2004 11:52 am

A najlepiej gdzie się uśmiechnąć?? tzn w jakim dziale?
Asiek - Sob Mar 27, 2004 11:54 am

Kati napisał/a:
A najlepiej gdzie się uśmiechnąć?? tzn w jakim dziale?

jeśli zależy Ci na szybkim załatwieniu sprawy to po prostu wyślij e-mail do Ice'a lub Laureny.

Kati - Sob Mar 27, 2004 11:55 am

Wieeelki U?MIECH do Ice'a :) :):):):) Mógłbyś szanowny adminie mnie aktywować w galerii? bo mnie ciekawość zżera i niecierpliwość
lesia - Nie Kwi 04, 2004 11:44 pm

gosia napisał/a:
Kati musisz sie usmiechnąc do Ice bo musi Cię najpierw aktywowac, bo inaczej nie wejdziesz w galerie :? ja miałam tak samo


no to ja tez sie usmiecham i prosze o aktywacje :D :D :D :D :D

Mi - Pon Kwi 05, 2004 9:47 pm

Ice ja też się :lol: , bo coś nie mogę się doczekać tej aktywacji.
gosia - Pon Kwi 05, 2004 11:11 pm

Ice, spełnij prosbe dziewczyn :D
ice - Wto Kwi 06, 2004 2:09 pm

lesia napisał/a:
gosia napisał/a:
Kati musisz sie usmiechnąc do Ice bo musi Cię najpierw aktywowac, bo inaczej nie wejdziesz w galerie :? ja miałam tak samo


no to ja tez sie usmiecham i prosze o aktywacje :D :D :D :D :D


Poprosze jeszcze o login bo nie wiem kogo mam aktywowac a nie ma nikogo o loginie lesia :(

ice - Wto Kwi 06, 2004 2:11 pm

Kati napisał/a:
Wieeelki U?MIECH do Ice'a :) :):):):) Mógłbyś szanowny adminie mnie aktywować w galerii? bo mnie ciekawość zżera i niecierpliwość


Aktywowana od jakiegos czasu :) ... mam nadzieje ze wszystko dziala :)

dagmara - Wto Kwi 06, 2004 9:31 pm

Ja też się bardzo uśmiecham i proszę o loging :lol:
kryszka - Wto Kwi 06, 2004 11:51 pm

ice napisał/a:
lesia napisał/a:
no to ja tez sie usmiecham i prosze o aktywacje :D :D :D :D :D


Poprosze jeszcze o login bo nie wiem kogo mam aktywowac a nie ma nikogo o loginie lesia :(


:shock: Ice, jak to nie masz lesi? Przecież jak byk nad avatarem "stoi" lesia. :shock:

Asiek - Wto Kwi 06, 2004 11:54 pm

Kryszko, ale trzeba się zarejestrować drugi raz w samej galerii :wink: , pewnie lesia tego nie zrobiła i o to chodzi Ice'owi.
kryszka - Sro Kwi 07, 2004 12:09 am

Asiek napisał/a:
Kryszko, ale trzeba się zarejestrować drugi raz w samej galerii :wink: , pewnie lesia tego nie zrobiła i o to chodzi Ice'owi.


No tak, faktycznie. 8)

Ale Asiek co ty tu jeszcze robisz? Nie powinnaś już jechać?

lesia - Sro Kwi 07, 2004 2:53 pm

Asiek napisał/a:
Kryszko, ale trzeba się zarejestrować drugi raz w samej galerii :wink: , pewnie lesia tego nie zrobiła i o to chodzi Ice'owi.

No wlasnie gapa ze mnie ale juz sie zarejestrowalam i czekam na aktywacje :wink:

mischelle22 - Sob Kwi 10, 2004 6:08 pm

CZY MOG? PROSI? ADMINA ABY WKLEIŁ DO GALERII MOJE ZDJ?CIA Z DZIECI?STWA BO JE PRZEOCZYŁE????


http://www.forum.wesele-l...ali+forumowicze

wkleiłam je 13.02 w piątek.

Z GÓRY DZI?KUJ?

Asiek - Wto Kwi 13, 2004 6:59 pm

mischelle22 napisał/a:
CZY MOG? PROSI? ADMINA ABY WKLEIŁ DO GALERII MOJE ZDJ?CIA Z DZIECI?STWA BO JE PRZEOCZYŁE????
wkleiłam je 13.02 w piątek.
Z GÓRY DZI?KUJ?

:hahaha: :frajer:

Ale numer! :lol:
Ice podpadł (i to rodzinie!). :mrgreen:

P.S. Ice, wysłałam Ci zdjęcia (z ostatniego spotkania forumowego), żebyś je wstawił w galerii.

ice - Wto Kwi 13, 2004 7:04 pm

Zdjatka z ostatniego spotkania dodane :) ... Milego ogladania :)
Asiek - Wto Kwi 13, 2004 7:15 pm

Ice przypomniałeś mi swoim postem, że podpadłeś okrutnie moderatorce Asiek! :dead:
ice - Wto Kwi 13, 2004 7:49 pm

O jeeeesu ....a w jaki to sposob ?
Asiek - Wto Kwi 13, 2004 8:22 pm

ice napisał/a:
O jeeeesu ....a w jaki to sposob ?

I jeszcze się pytasz? :zdziwko:
"Odświeżę" więc Twoją pamięć :mrgreen: : http://www.forum.wesele-l...er=asc&start=50

Jesteś podpadziocha! :hm:

ice - Wto Kwi 13, 2004 8:23 pm

A co ja ci bidulek zrobie ze sie rozchorowalem :(
Asiek - Wto Kwi 13, 2004 8:26 pm

ice napisał/a:
A co ja ci bidulek zrobie ze sie rozchorowalem :(

Taaa... bujać to my, a nie nas! :jezyk1:

Miałeś być "pewniak"! :twisted:

ice - Pią Kwi 16, 2004 10:15 pm

Asiek .... czy ja bym cCie oszukal ?? ???

Naprawde sie rozchorowalem .. do dzisiaj nie jestem do konca wyleczony :(

Asiek - Pią Kwi 16, 2004 10:18 pm

ice napisał/a:
Asiek .... czy ja bym cCie oszukal ?? ???

Jesteś facet, a z Wami to nigdy nie wiadomo. 8)
Tak czy siak brakowało adminów na spotkaniu!

laurena - Pią Kwi 16, 2004 10:18 pm

potwierdzam, smarkal sie okrutnie i jeszcze mnie zarazil.
Asiek - Pią Kwi 16, 2004 10:20 pm

laurena napisał/a:
potwierdzam, smarkal sie okrutnie i jeszcze mnie zarazil.

Laureno, współczuję. :glaszcze:
Ice, ale masz dobrą żonę - frontem stoi za Tobą. :mrgreen:

ice - Pią Kwi 16, 2004 10:39 pm

Zawsze byla kochana i tak juz jej zostalo :)

P.S. Wieeeeelki cmokal dla mojego malenstwa :uscisk:

Jelonek - Czw Kwi 29, 2004 11:12 pm
Temat postu: ICE
ja tez chce do galeriiiiiiiii :(
ice - Pią Kwi 30, 2004 9:52 am

A zarejestrowalas sie ? www.galeria.wesele-lodz.pl :) Zapraszam do rejestracji i poprosze priv jak juz to zrobisz :)
Mia - Wto Wrz 28, 2004 11:41 am

Ja też chcę do galerii, już się zarejestrowałam...
Mia - Wto Wrz 28, 2004 12:40 pm

czemu gdy wysyłam priva do Ice'a to mi go nie wysyła tylko wrzuca do folderu "do wysłania"??? Taka procedura czy coś robię nie tak?
Asiek - Wto Wrz 28, 2004 1:18 pm

Mia, wszystko robisz w porządku. :)
Po prostu tak długo jak Ice nie odbierze Twojego priva będzie on w kategorii "do wysłania".


P.S. Może wyślij e-mail do Ice'a? Szybciej go przeczyta niż priv.
Acha, i pamiętaj, że warunkiem "wejścia" do galerii jest przesłanie własnych zdjęć. :mrgreen:

Mia - Wto Wrz 28, 2004 1:33 pm

ale jakichkolwiek zdjęć? bo do wesela to jeszcze trochę czasu jest;) i gdzie mam te zdjęcia wysłać?
Asiek - Wto Wrz 28, 2004 1:49 pm

Mia napisał/a:
ale jakichkolwiek zdjęć?

Nie jakichkolwiek, tylko Twoich, na których Cię wyraźnie widać. 8)
I w miarę aktualne, a nie z podstawówki. :wink:
Tematyka zdjęć dowolna. :lol:
Mia napisał/a:
i gdzie mam te zdjęcia wysłać?

Do naszego szanownego admina Ice'a. :mrgreen:

Mia - Wto Wrz 28, 2004 1:54 pm

to jeszcze jedno pytanko, po jego e-mailu do mnie czy przed?
Asiek - Wto Wrz 28, 2004 1:57 pm

Najlepiej wyślij mu jeden e-mail : ze zdjęciami i prośbą o dostęp do galerii.
Mia - Wto Wrz 28, 2004 2:00 pm

Oki, dzięki wielkie
Karolcia - Pon Paź 18, 2004 5:35 pm

ice napisał/a:
A zarejestrowalas sie ? www.galeria.wesele-lodz.pl :) Zapraszam do rejestracji i poprosze priv jak juz to zrobisz :)


Ja się juz zarejestrowałam dość dawno a nadal gelerię mam nie czynną!!! Czy dało by sie coś z tym zrobić?????

AgnieszkaG. - Wto Paź 19, 2004 9:11 am

Karolcia napisał/a:
ice napisał/a:
A zarejestrowalas sie ? www.galeria.wesele-lodz.pl :) Zapraszam do rejestracji i poprosze priv jak juz to zrobisz :)


Ja się juz zarejestrowałam dość dawno a nadal gelerię mam nie czynną!!! Czy dało by sie coś z tym zrobić?????


Ja również się już zarejestrowałam w galerii i przesłałam maila do admina i nic :( :cryingmrgreen: a chciałam załączyć swoje zdjęcia ślubne! a może Ice teraz- z wiadomych względów troszkę nas zaniedbuje??

Filomena - Sro Paź 20, 2004 1:25 am

Dołączę do pytania. Też wysłałam zdjęcia, zamieściłam zdjęcie w profilu, zarejestrowałam się w galerii a tu nic. Prooooszę o dostęp.
Pusiak - Czw Mar 03, 2005 9:40 am

Filomena napisał/a:
Dołączę do pytania. Też wysłałam zdjęcia, zamieściłam zdjęcie w profilu, zarejestrowałam się w galerii a tu nic. Prooooszę o dostęp.

Ja tez poproszę, bo już chyba ze dwa tygodnie czekam :(

ice - Czw Mar 03, 2005 6:41 pm

Pusiak napisał/a:
Filomena napisał/a:
Dołączę do pytania. Też wysłałam zdjęcia, zamieściłam zdjęcie w profilu, zarejestrowałam się w galerii a tu nic. Prooooszę o dostęp.

Ja tez poproszę, bo już chyba ze dwa tygodnie czekam :(


Przepraszam ... musialem przeoczyc Twoja rejestracje ... konto jest juz aktywne :)

aggna - Sob Mar 12, 2005 11:54 pm

A moje konto kiedy bedzie uaktywnione??????????
ice - Nie Mar 13, 2005 10:35 pm

aggna napisał/a:
A moje konto kiedy bedzie uaktywnione??????????


A kiedy zostana spelnione warunki dostepu do galerii opisane tutaj ?

joanna_25 - Wto Kwi 26, 2005 5:01 pm

Ice.A kiedy aktywujesz moje konto?Bo czekam i czekam....i juz sie nie moge doczekac :)
kryszka - Wto Kwi 26, 2005 9:53 pm

Joasiu - polecam wysłać priva do Ice'a - na pewno go odbierze, a tutaj to nie wiadomo kiedy zajrzy.
lvi - Czw Maj 12, 2005 4:42 pm

ja tez chce do galeri :)
Gniesia - Czw Cze 02, 2005 4:06 pm

Ja też bym prosiła naszego kochanego Administratora o aktywowanie mojego konta :wink:
Mika - Sro Cze 08, 2005 9:18 pm

Gniesia napisał/a:
Ja też bym prosiła naszego kochanego Administratora o aktywowanie mojego konta :wink:

Przyłączam się do tej prośby :)

ice - Sro Cze 08, 2005 9:23 pm

Obydwa konta zostaly aktywowane ... mozecie juz ogladac zdjecia ... Wasze dodam niestety dopiero w weekend bo dzis juz nie mam sily po calym dniu w pracy i nie zanosi sie zebym do konca tygodnia wrocil z pracy wczesniej niz o 19 wiec bede pewnie tez padniety :( ... przepraszam dziewczyny i zachecam do ogladania tego co juz tam mozna znalesc :)
Mika - Sro Cze 08, 2005 9:27 pm

Wielkie dzięki Ice :D
Gniesia - Czw Cze 09, 2005 8:47 am

Ja również dziękuję :lol:
lazy - Czw Cze 09, 2005 11:45 am

A ja poproszę o dostęp, bo czekam i czekam... :wink:
ice - Pon Cze 13, 2005 10:16 pm

lazy napisał/a:
A ja poproszę o dostęp, bo czekam i czekam... :wink:


A warunki zostaly spelnione ?? :)

Gniesia ... mika .... konta zostaly aktywowane :)

Kot - Wto Cze 14, 2005 11:46 am

Ice to ja również zgłaszam oficjalnie chęć dostępu do galerii, wieczorkiem wysyłam maila ze zdjęciami :D
pinia_pinia - Nie Lip 24, 2005 12:17 pm

Podajcie mi maila do Ice-a bo chciałabym mu wysłać zdjęcia a nie mogę zrobić tego z jego profilu gdyż nie mam żadnego programu pocztowego na kompie i link " wyślij mail" nie działa :( ( Ja też chcę mieć dostęp do galerii....
Malgoosia - Nie Lip 24, 2005 12:40 pm

aragorn@cns.net.pl

Ice, ja tez caly czas czekam. wyslalam juz dawno zdjatka na Twoj mail i cisza :(

pinia_pinia - Nie Lip 24, 2005 1:04 pm

Zdjęcia wysłałam na adres który podała Małgosia i teraz czekam :roll: ...
strawberrytea - Nie Lip 24, 2005 1:39 pm

Ja też czekam na aktywację konta... I nic.... :(
Może nie zrobiłam czegoś co powinnam??????

pinia_pinia - Nie Lip 24, 2005 1:46 pm

Jesli zarejestowałaś się w galerii i wysłałaś zdjęcia to pozostaje czekać :| ....
strawberrytea - Nie Lip 24, 2005 1:53 pm

acha... rozumiem że koniecznie trzeba od razu wysłać jakieś swoje zdjęcia? Rozumiem, nie wiedziała, chciałam najpierw spojrzeć co tam jest. Ale widać nic z tego :(
just_Kate - Nie Lip 24, 2005 1:58 pm

Nie ma tak dobrze. :wink: :lol:
Bo my też chcemy wiedzieć, jak wyglądają nowe forumki/forumkowie. :D
I tak nie jest to zły układ, bo są fora, na których najpierw trzeba uzyskać odpowiednią ilość postów i dopiero uzyskuje się wejście do galerii. :)

kryszka - Nie Lip 24, 2005 11:41 pm

Dziewczyny, musicie uzbroić się w cierpliwość, bo Ice jest na urlopie i wróci dopiero za tydzień.


P.S. strawberrytea
Tutaj są warunki wstępu do galerii: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=1945


P.S. pinia_pinia
Jak najedziesz myszką na "e-mail" w podpisie to na dole strony nad paskiem Windowsa (Start itp.) pokaże ci się adres e-mail.

pinia_pinia - Pon Sie 08, 2005 10:48 am

Gdzie jest Ice :?: Kryszko napisalaś 24/07 że ma wrócić za tydzień...tymczasem mamy już 08/08 i Ice jak nie było tak nie ma :(

Ktokolwiek widział-ktokolwiek wie....

Malgoosia - Pon Sie 08, 2005 11:09 am

pinia_pinia napisał/a:
Gdzie jest Ice :?: Kryszko napisalaś 24/07 że ma wrócić za tydzień...tymczasem mamy już 08/08 i Ice jak nie było tak nie ma :(

Ktokolwiek widział-ktokolwiek wie....


no wlasnie :cryingtomato:

kryszka - Pon Sie 08, 2005 2:31 pm

Na pewno był wczoraj, bo nawet napisał kilka postów. :) Najlepiej napiszcie do niego jeszcze raz na priv.
Edi - Sro Paź 05, 2005 11:10 pm

Mam pytanko do szanownego pana Admina. Czy moje konto w galerii zostało juz aktywowane??? Pisałam maila 24.09 a do 5.10 cisza. Nic sie nie dzieje ..
Bo mnie ciekawość zżera, można prosić o szybkie załatwienie mojego podanka????? :wink: :wink: :wink:

kryszka - Czw Paź 06, 2005 12:44 am

Edi - pisz na priva, bo tutaj marne szanse że Ice szybko zajrzy. W natłoku zajęć mógł zwyczajnie zapomnieć, poza tym czekasz względnie krótko. :wink:
Agatka_P - Czw Paź 06, 2005 8:55 am

Ja się też poskarże bo prosiłam o wstawienie moich zdjęć do galerii i nic napisałam na priva na inne pytania dostałam odpowiedź a zdjęć nie ma
ice - Czw Paź 06, 2005 9:14 pm

Przyznam sie bez bicia ze zwyczajnie nie chce mi sie do Waszych zdjec siadac .... jak pomysle ze przez 3h mam siedziec i zmienjszac,przycinac, rozjasniac ... itd, itp a pozniej jeszcze to wszystko uploadowac do konkretnych dzialow to az mi rece opadaja ..... postaram sie usiasc do tego w niedziele - mam nadzieje ze tym razem sie przemoge :P


Cytat:
Mam pytanko do szanownego pana Admina. Czy moje konto w galerii zostało juz aktywowane??? Pisałam maila 24.09 a do 5.10 cisza. Nic sie nie dzieje ..
Bo mnie ciekawość zżera, można prosić o szybkie załatwienie mojego podanka?????


Done :)

Agatka_P - Pią Paź 07, 2005 8:51 am

Dzięki panie admin :iconpray:
Edi - Nie Paź 09, 2005 8:31 pm

Bardzo dziękuje. :D
Agatka_P - Czw Paź 20, 2005 3:46 pm

A zdjęć jak nie było tak nie ma
ice - Sro Paź 26, 2005 7:42 pm

Po wczorajszych "zabawach" z reanimacją forum mam mały problem z bazą galerii :( ... w ciagu kilku dni myślę że to naprawię a wtedy wstawię fotki ....
Żaneta - Sro Paź 26, 2005 7:46 pm

czekamy z niecierpliwością!
Asiek - Nie Paź 30, 2005 7:57 pm

Właśnie przeczytałam temat o nowej możliwości zamieszczania zdjęć w "Albumie".
Ponieważ w dziale "Aktualności" nie mogę odpisać (zablokowane...) to zapytam administratorów tutaj : czy to oznacza, że w galerii nie będą się już pojawiać nowe zdjęcia? Czy teraz "Album" przejmie "obowiązki" :wink: galerii?

ice - Nie Paź 30, 2005 11:07 pm

Takie jest zalozenie ...... jesli dodatkowo uda mi sie ustawic wszystkie uprawnienia tak jak bym chcial stanie sie to na 100% ....

Z zalozenia ma to wygladac tak ze kazdy bedzie mogl tworzyc wlasnie galerie ( jest to o tyle lepsze ze NIGDY - nie liczac jednego razu - nie dostalem zdjec z opisami ,a tak kazdy nada takie tytuly jak bedzie chcial ) ... dodatkowo kazdy uzytkownik bedzie mogl w dowolnej chwili usunac jakies zdjecia badz dodac nowe ...
Jesli chodzi o limit zdjec na galerie to moze bedzie go mozna zwiekszyc - zalezy jakie bedzie zainteresowanie albumem i ile osob wstawi do niego fotki.
Reasumujac - wydaje mi sie ze uzytkownicy beda bardziej zadowoleni mogac sami wstawiac zdjecia.

kryszka - Nie Paź 30, 2005 11:16 pm

ice napisał/a:
wydaje mi sie ze uzytkownicy beda bardziej zadowoleni mogac sami wstawiac zdjecia.

Ja na pewno. :D Samemu wstawiać i usuwać to jest to. :30:

Agatka_P - Pon Paź 31, 2005 2:41 pm

?wietna sprawa z tym albumem :graba:
Kati - Pon Paź 31, 2005 9:54 pm

No na przykład mój już jest :) ?wietny pomysł :graba:
ice - Wto Lis 01, 2005 1:04 am

Cieszę się że album zyskuje akceptacje :)
Alma_ - Wto Lis 15, 2005 10:39 pm

Czy ja również mogłabym poprosić o to samo?

Poproszę! ;)

kryszka - Wto Lis 15, 2005 11:40 pm

A o co Alma_? :wink:
Alma_ - Wto Lis 15, 2005 11:42 pm

O to, żebym w końcu miała możliwość popodziwiać Wasze buźki i całą resztę - najchętniej w ślubnym entourage'u ;)
kryszka - Wto Lis 15, 2005 11:51 pm

Pytałam się, bo tu mowa o albumach gdzie nie trzeba się rejestrować, i nagle Twoje pytanie. :30: Ale jeśli chodzi o galerię to:
pinia_pinia napisał/a:
Jesli zarejestowałaś się w galerii i wysłałaś zdjęcia to pozostaje czekać
;)
Alma_ - Wto Lis 15, 2005 11:54 pm

Kryszka, album jest bardzo fajny - albo raczej pomysł na album, bo trochę brakuje tam zdjęć...

Na przykład Twoje - mogę gdzieś podziwiać tę słynną suknię, o której tyle się tu nasłuchałam? :hm:

I całej masy innych. Dlatego ja jednak bym chciała do galeriiii! ;)

kryszka - Sro Lis 16, 2005 12:09 am

Zdjęcia mojej sukni są w wątku sukniowym: real a rzeczywistość (czy coś w tym stylu :wink: ).


A co do galerii to wcale ci się nie dziwię że chcesz się dostać. :30: Ale najpierw trzeba spełnić warunki, a potem ciepliwie czekać na reakcję Ice'a. 8)

Alma_ - Sro Lis 16, 2005 12:12 am

kryszka napisał/a:
Zdjęcia mojej sukni są w wątku sukniowym: real a rzeczywistość (czy coś w tym stylu :wink: ).

Kryszka, te widziałam - tylko narobiły mi apetytu na więcej ;)

lvi - Sro Lis 16, 2005 1:37 am

Mój też juz jest :)
kryszka - Czw Lis 17, 2005 12:45 pm

No dobra Alma_ - zrobiłam sobie album. :30:
Alma_ - Czw Lis 17, 2005 1:32 pm

:banan:

To ja biegnę do Albumu!!

tylko chyłkiem, bom w pracy

[ Dodano: Czw Lis 17, 2005 1:36 pm ]

No to klops :?

Po obejrzeniu zdjęć Pusiaka wiedziałam, że chcę mieć plener, koniecznie, koniecznie! A po obejrzeniu Twoich równie mocno chcę studyjne! I co? Zbankrutujemy na zdjęcia ;)

A zdjęcia absolutnie boskie.
Duża w tym zasługa urody Panny Młodej... Istny uśmiech gwiazdy filmowej ;)

Czyli mam juz dwóch fotografów na oku :D

kryszka - Czw Lis 17, 2005 3:09 pm

:lol: Oj tam Alma_ - pamiętam Twój kosztorys ślubny. Spokojnie na kilku rzeczach zaoszczędzisz, to znajdzie się kasa na studio. :30: :wink:
Agatka_P - Czw Lis 17, 2005 3:26 pm

Tak kryszka ten uśmiech masz zabójczy
Alma_ - Czw Lis 17, 2005 4:24 pm

kryszka napisał/a:
Spokojnie na kilku rzeczach zaoszczędzisz, to znajdzie się kasa na studio. :30: :wink:

Oby!

Bo kosztorys sobie, a stan konta sobie - jakoś na razie zupełnie niekompatybilne sa :roll:

bajeczka - Czw Lis 17, 2005 9:18 pm

Przyznam szczerze, ze ja galerii Pusiaka nie widze :oops:
kryszka - Czw Lis 17, 2005 10:22 pm

Bajeczko - bo Pusiak wklejała zdjęcia w swoim wątku ślubnym z relacją i gratulacjami. :)
Pusiak - Pią Lis 18, 2005 7:05 am

Obiecuję naprawić ten błąd po powrocie :) Nie zrobiłam albumu wcześniej, bo coś mi sie piperzyło z kompem i w ogóle nigdzie nie mogłam dołączyć zdjęć :( Ale teraz już w porządku chyba :) Tak więc jak wrócę ze szkolenia, to popróbuję jeszcze raz :)
Alma_ - Pią Lis 18, 2005 9:38 pm

Pusiak, wrzuć koniecznie do Albumu - będzie łatwiej znaleźć - a warto :mrgreen:
Agatka_P - Sro Gru 07, 2005 1:06 pm

Pusiaczku czekamy na obiecane fotki w albumie
Martita - Pon Gru 12, 2005 8:06 pm

No dobra siostra...to ja wysyłam zdjęcia..Ty się za mną wstawiasz 8) ...a i 30 postów też już chyba napisałam.... :D
Pusiak - Wto Gru 13, 2005 1:32 pm

Ten album coś mnie nie lubi... już drugi raz próbuję go zrobić, zmniejszyłam zdjęcia, upewniłam sie co do ich rozmiarów i rozszerzenia, jak na razie jedno zdjęcie ładuje sie 15 minut.... i wcale nie jest powiedziane że sie załaduje...
no właśnie... nie załadowało się i nawet nie wiem dlaczego :(

Alma_ - Wto Gru 13, 2005 1:36 pm

Pusiak, ja czekam z niecierpliwością :tuptup:

[ Dodano: Wto Gru 13, 2005 1:39 pm ]
:jumpingmrgreen:

Pusiak - Wto Gru 13, 2005 1:46 pm

:) i cały czas dodają się nowe.... :) Jakby mi ktoś jeszcze wytłumaczył dlaczego są dwa odnośniki dodaj zdjęcie i dlaczego tylko przez jeden sie dodają zdjęcia to byłabym całkiem happy :)

Aha, Almo, nie sugeruj sie tym że większość zdjęć jest czarnobiała :) U Zbyszka to od Was bedzie zależało czego chcecie mieć więcej :) A mnie sie po prostu te najbardziej podobają :)

Agatka_P - Wto Gru 13, 2005 2:09 pm

Przepiekne są te zdjęcia i wy tacy zakochani ehhh :mrgreen:
kryszka - Wto Gru 13, 2005 2:44 pm

Pusiak napisał/a:
Jakby mi ktoś jeszcze wytłumaczył dlaczego są dwa odnośniki dodaj zdjęcie i dlaczego tylko przez jeden sie dodają zdjęcia to byłabym całkiem happy :)

Pusiaczku - może to wina przeglądarki, że coś pokazuje nie tak. W każdym razie ja bym napisała do Ice'a na wszelki wypadek. :wink: Co się masz męczyć.

misia-misia - Wto Lut 14, 2006 10:52 pm

Właśnie się zarejestrowałam do galerii. Licze na szybką aktywację
Duuuuuuży uśmiech do Admina Ice by to zrobił :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

kryszka - Wto Lut 14, 2006 11:48 pm

Misiu - a wysłałaś swoje fotki?
misia-misia - Wto Lut 14, 2006 11:53 pm

Nie wysłałam, bo z tego co się zorientowałam to najpierw trzeba mieć aktywowane konto. Ale jeśli trzeba to ile, jakie, gdzie, do kogo?I juz to robię...czy sa wymogi co do ilości zdjęć i ich wymiarów?
kryszka - Wto Lut 14, 2006 11:57 pm

Bez fotek nie ma aktywacji. :wink:
Tutaj znajdziesz wytyczne Admina w sprawie galerii: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=1945. Napisz do Ice'a na e-maila że prosisz o aktywację konta w galerii (z podaniem nicka) i jednocześnie prześlij mu zdjęcia.

misia-misia - Sro Lut 15, 2006 12:27 am

juz to zrobiłam
aaa... dzięki kryszka za radę :graba:

[ Dodano: Czw Lut 16, 2006 11:14 pm ]
moje konto do galerii zostało aktywowane za co wielkie dzięki do Ice. Ale mam pytanko. Nie za bardzo sie jeszcze orientuję ale...jak wejść do galerii?Jak chcę wejść to mi sie wyświetla komunikat: "To jest ukryta grupa, Możesz dołączyć do grupy jeśli ilość twoich postów osiągnie wystarczającą wartość i [DOłąCZ]
Jak naciskam Dołącz to pojawia się kolejny komunikat : ?adna Grupa nie Istnieje

[ Dodano: Pią Mar 24, 2006 11:22 am ]
ja w kwestii formalnej...fajowy ten album :rotfl: podoba mi się
swoje fotki też tam umieściłam :rotfl:

kryszka - Czw Mar 30, 2006 12:50 am

Wszystkich ciekawskich informuję, że wstawiłam do Albumu zdjęcia ze spotkań forumowych, które do tej pory były dostępne tylko w Galerii. :D
szczako - Czw Mar 30, 2006 2:59 pm

kryszka napisał/a:
Wszystkich ciekawskich informuję, że wstawiłam do Albumu zdjęcia ze spotkań forumowych, które do tej pory były dostępne tylko w Galerii. :D

bardzo serdecznie za to dziekuje, kryszko.
przynajmniej tak, Was moge ogladnac :)

strawberrytea - Wto Kwi 04, 2006 12:29 pm
Temat postu: Zdjęcia ze spotkań w albumie
Kryszka! Super że wkleiłaś do albumu te wszystkie zdjęcia ze spotkań :) Były pewnie kiedys w galerii do której ja nie mam wstępu bo nie wysłałam swojego zdjęcia ;)
Nie miałam pojęcia że tyle osób z forum zna sie osobiście :) Widze że kiedys było więcej spotkań :) Super :) Pierwszy raz zobaczyłam część twarzy :) I wiecie co? każdy pewnie czytając tyle czasu posty innych ma jakieś wyobrażenie tak mniej więcej o tych osobach. I jak się zobaczy zdjęcie to nagle zaskoczenie :) Ale fajnie zobaczyć takie zdjęcia - szczególnie "stare" formuowiczki. Szkoda że się już nie udzielają. Przeszły na konkurencyjne forum :evil:

kryszka - Wto Kwi 04, 2006 12:32 pm

Strawberrytea - "stare" użytkowniczki nie przeniosły się na konkurencję, bo takowej nie ma :lol: , tyle że potrzeby się zmieniły - normalna kolej rzeczy. :)
strawberrytea - Wto Kwi 04, 2006 4:42 pm

wiem wiem Kryszka ;) Tyle, że troche szkoda..
kryszka - Sro Kwi 12, 2006 4:37 pm

Zgodnie z wątkiem http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=3946 proszę o dyskusję nt. dostępności zdjeć w albumie.

Czy Album ma być dostępny po napisaniu 100, 200 postów czy innej ilości?

Celowo nie robię ankiety, żeby nie było anonimowych głosów osób tylko podczytujących.

Alma_ - Sro Kwi 12, 2006 5:09 pm

Moim zdaniem minimum postów, po napisaniu którego uzyskujemy wstęp do Albumu powinno zostać zwiększone. M. in. dlatego nie zamieszczam w nim swoich zdjęć – nie chcę, żeby mogły je oglądać zupełnie obce osoby, o niewiadomo jakich intencjach :evil:
kryszka - Sro Kwi 12, 2006 5:20 pm

No tak, z tym się raczej wszyscy zgadzają, ale Alma_ - jaka ilość postów wg ciebie ma być tą granicą?
szczako - Sro Kwi 12, 2006 5:21 pm

ja zdjecia umieszczam w albumach internetowych i na blogu, wiec nie odczuwam 'dyskomfortu' obecnego minimum postow.
ALE ... w zwiazku z atmosfera panujaca na Forum i tymi z nas, ktore sie aktywnie udzielaja, czuje tu pewna doze prywatnosci i mysle, ze minimum mogloby zostac zwiekszone.
nie pamietam jakie jest obecne minimum ... ale mysle, ze powinnismy rozwarzac nowe minimum od conajmniej 100 w gore.

nie jestem pewna czy zostane zrozumiana, bo sama bym chyba tego nie zrozumiala, ale chyba wykorzystalam juz na dzisiaj swoj 'potencjal intelektualny' :P

kryszka - Sro Kwi 12, 2006 5:28 pm

Obecne minimum to 50 postów.
Żaneta - Sro Kwi 12, 2006 6:12 pm

Jak dla mnie możemy mówić o 100 w górę.
Znam forum na którym trzeba napisać 300 postów i bedzie udostępnione dojście do zdjęć i to mi sie podoba.
Czekalam cierpliwie żeby mieć te 300 postów,a i wtedy nie zglosilam swojej osoby iu powiem szczerze,że dopiero po przekroczeniu dużo większej ilości zglosila się o dostęp.

ice - Sro Kwi 12, 2006 6:21 pm

Dla mnie rewelacja ... jesli chcecie wiec prywatnosci mozna podniesc limit ..
Agatka_P - Sro Kwi 12, 2006 6:53 pm

Jak dla mnie też powinno być udostępnione przy ok 100 postach. Może się to nie spodobać nie którym osobą mieliśmy już taka delikwentke :lol:
Żaneta - Sro Kwi 12, 2006 7:03 pm

Agatka_P napisał/a:
Może się to nie spodobać nie którym osobą mieliśmy już taka delikwentke :lol:


Trudno :roll:

Alma_ - Sro Kwi 12, 2006 7:06 pm

kryszka napisał/a:
No tak, z tym się raczej wszyscy zgadzają, ale Alma_ - jaka ilość postów wg ciebie ma być tą granicą?

Spojrzałam na listę użytkowników (a propos, Ice, dlaczego zlikwidowano kolumnę "Lp."?), żeby nie strzelać w ciemno i widzę, że 90 osób ma powyżej 100 postów, a 55 powyżej 200.

100 wydaje mi się rozsądną barierą, jak patrzę na nicki tych 90 osób, to praktycznie każdego kojarzę.

strawberrytea - Sro Kwi 12, 2006 7:09 pm

Alma_ napisał/a:
Spojrzałam na listę użytkowników (a propos, Ice, dlaczego zlikwidowano kolumnę "Lp."?), żeby nie strzelać w ciemno i widzę, że 90 osób ma powyżej 100 postów, a 55 powyżej 200.

100 wydaje mi się rozsądną barierą, jak patrzę na nicki tych 90 osób, to praktycznie każdego kojarzę.

ja tak samo Zgadzam się. Sporo osób, które dobtrze stąd "znam" maja zaledwie 100 postów.

Mika - Sro Kwi 12, 2006 8:10 pm

Jestem za zwiększeniem do 100 postów
ice - Sro Kwi 12, 2006 8:18 pm

Alma_ napisał/a:

Spojrzałam na listę użytkowników (a propos, Ice, dlaczego zlikwidowano kolumnę "Lp."?) ....


A byla kiedys taka kolumna ?? Ja jej nie usuwalem wiec moze zostala usunieta w nowej wersji forum.

Alma_ - Sro Kwi 12, 2006 8:22 pm

W starej wersji była na pewno.
Niby drobiazg, ale musiałam ręcznie liczyć, ilu tych użytkowników powyżej 100 postów :evil:

bajeczka - Sro Kwi 12, 2006 8:41 pm

Ja też głosuję za setką a może nawet 150. To jest przerażające co się dzieje na tym świecie :zalamany:
kryszka - Sro Kwi 12, 2006 9:27 pm

To może ruskim targiem na razie 120? :wink:



A Lp. było, było, Alma_ ma rację. :lol:

Lucky - Sro Kwi 12, 2006 9:49 pm

tez jestem za tym aby zwiększyć ilośc postów nawet do 150 8)
ice - Sro Kwi 12, 2006 9:54 pm

EOT - limit podniesiony na 150 od .......... JUZ
rorrim - Sro Kwi 12, 2006 10:01 pm

I bardzo dobrze.
Ja też jestem za.

kryszka - Sro Kwi 12, 2006 10:08 pm

Szybkie pytanie, szybka decyzja. :ok:
ice - Sro Kwi 12, 2006 10:51 pm

Jak by na to nie patrzyc to w koncu Wasze fotki - nie chcecie zeby kazdy je ogladal - nie ma sprawy - juz nie kazdy moze :)
Alma_ - Czw Kwi 13, 2006 9:14 am

Nie wiem, czy 150 to nie za dużo, bo w takiej sytacji dostępu do Albumu nie mają:

Marti, monique, pinia_pinia, SaraLee, magda81, karmelcia, Akla, szoko, becia, suhotnikowa, PIT, nei, Pepa, katia, AiD, Oli, sękuś, inka999, @laurena, Viola, vaniliaxxx, thiti

(postów od 100 do 149)

A przecież to wszystko znane nicki :) nie wspominając już o Pani Administrator ;)

szczako - Czw Kwi 13, 2006 9:18 am

kryszka napisał/a:
Szybkie pytanie, szybka decyzja. :ok:


i to mi sie podoba :)

Kasiawka - Czw Kwi 13, 2006 9:28 am

głosuje od 100 postów w górę :hyhy:
kryszka - Czw Kwi 13, 2006 10:09 am

Alma_ co z tego, że znane, skoro już się nie udzielają? :? No i nie sądzę, żeby priorytetem był dostęp do Albumu dla osób, które z forum i tak się bliżej nie związały.

Kilku aktywnym nadal osobom z listy brakuje dosłownie kilku postów, a laurena jako Admin na pewno ma dostęp. :wink: Ja nie widzę problemu, zresztą skoro Ice pisze EOT to EOT. 8)

Alma_ - Czw Kwi 13, 2006 11:16 am

kryszka napisał/a:
skoro Ice pisze EOT to EOT. 8)

Czyżby dyktatura? :? :wink:

Mika - Czw Kwi 13, 2006 11:26 am

Zgadzam się z Kryszką jeśli ktoś się już nie udziela na forum to korzystanie z albumu tym bardziej nie jest mu potrzebne
katia - Czw Kwi 13, 2006 11:42 pm

Ja mimo, że nie posiadam obecnie wymaganego minimum, to popieram jego zwiekszenie nawet do 200 postów, bo nie chcę, aby przypadkowe osoby miały do nich dostep(pewnie po slubie umieszczę w albumie jakieś swoje zdjęcia)
Pozdrawiam Katia

ice - Czw Kwi 13, 2006 11:56 pm

Moze z EOT-em trroche sie pospieszylem bo tak jak napisalem wyzej to w koncy Wasze fotki i do Was nalezy ostateczna decyzja kto powinien miec dostep do albumu ...

P.S. O laurene bym sie nie martwil :)

Sylwiątko - Sob Kwi 22, 2006 10:52 pm

Ja też poproszę o aktywację do galerii.Ogromny Uśmiech :D Z góry dzięki
kryszka - Sob Kwi 22, 2006 11:11 pm

Sylwiątko, ale żeby się dostać do Galerii trzeba wysłać do Ice'a swoje zdjęcia i się tam zarejestrować.

A z drugiej strony, założenia Galerii przejmuje teraz Album i chyba nie ma już nowych przyjęć do Galerii. A żeby się dostać do Albumu trzeba uzbierać 150 postów.

Magda2 - Nie Kwi 23, 2006 4:58 pm

No to ladnie :( Najpierw trzeba bylo miec 50 postow - mialam i ogladalam zdjecia w galerii\albumie, dzisiaj probuje sie tam dostac... i nic...... nie moge wejsc :beczy:
Teraz przeczytalam, ze nowa regula to 150 postow...... i tak sobie pomyslalam: bedzie 150, to limit zostanie podniesiony do 300 itd :(
A swoja droga czytalam wypowiedz Ice'a, ze jak ktos juz ma dostep do galerii, to bedzie mogl z tego przywileju dalej korzystac :?

pinia_pinia - Nie Kwi 23, 2006 8:44 pm

Ja też oglądałam zdjęcia a teraz nie mam uprawnień :( A przecież sa tam i moje zdjęcia .... :zly:
bajeczka - Nie Kwi 23, 2006 8:47 pm

pinia_pinia napisał/a:
Ja też oglądałam zdjęcia a teraz nie mam uprawnień :( A przecież sa tam i moje zdjęcia .... :zly:


No to juz bez sensu jest :zalamany:

ice - Nie Kwi 23, 2006 8:50 pm

Mnie tam rybka ... jak chcecie dodac do grupy "Galeria" kogos kto ma ponizej 200 postow nie widze problemu ... niech ktoras moderatorka napisza mi kogo mam dodac ... dodaje tylko osoby zgloszone przez moderatorow.
Alma_ - Nie Kwi 23, 2006 9:07 pm

Ice, niech zostanie tak, jak jest, z jednym wyjątkiem - mógłbyś udostępnić Album Forumowiczom, którzy mają poniżej wymaganej ilości postów, ale już wcześniej umieścili w nim swoje zdjęcia.
ice - Nie Kwi 23, 2006 9:50 pm

Ok ... pinie dodam ale nie bede przegladal 700 uzytkownikow zeby sprawdzic kogo brakuje ... jesli ktos nie ma dostepu do galeri a ma tam juz swoje fotki prosze info na PW.

P.S. pinia-pinia - dodana do grupy.

Alma_ - Nie Kwi 23, 2006 9:56 pm

Jeszcze należałoby dodać: Viola i vaniliaxxx.
Jeśli ktoś jeszcze został pominięty to przepraszam - info do Ice'a powinno załatwić sprawę ;)

Magda2 - Nie Kwi 23, 2006 10:18 pm

A co ze mna? :beczy:
Myslalam, ze prawo nie dziala wstecz :(
A kto daje i zabiera....... :zalamany:
Teraz to juz tylko :cring: ;( :beczy:

[ Dodano: Nie Kwi 23, 2006 10:20 pm ]
Aaaaa i dodaje, ze dzieki zdjeciom zamieszczonym w albumie dowiedzialam sie, ze jedna z Was jest moja kolezanka z klasy w liceum. Ktora? to ona juz wie, bo wyslalam wiadomosc :)

AiD - Pon Kwi 24, 2006 10:54 pm

buuuuu ale ZONK :( zostałam lekko zdegradowana

ehhh na szczescie do 150 juz mi nie duzo zostalo :?


choć ogolnie jestem za podniesieniem limitu bo w koncu prywatność musi być a pyknięcie 50 postów to nie wysiłek ...

:mrgreen:

FifthAvenue - Sob Maj 13, 2006 12:32 pm

Ja sie zgubilam.... jakis czas temu ogladalam zdjecia, a teraz nie mam uprawnien. Chcialam wkleic kilka fotek, ale nie umiem i tez chyba nie mam uprawnien... No i nie rozumiem czym sie rozni GALERIA od ALBUMU..... :-(
czy swoje zdjecia bede mogla wkleic tez dopiero kiedy zdobede uprawnienia ? I czy musze najpierw wyslac swoje zdjecie do admina ? Jesli ktos udzieli mi informacji, najlepiej na priv, to bede strasznie wdzieczna. Ja jakas oporna jestem chyba...

kryszka - Sob Maj 13, 2006 12:50 pm

Zostały zmienione zasady dostępu do Albumu - kiedyś wystarczało mieć 50 postów, teraz 150, dlatego nie możesz teraz ani oglądać ani wklejać zdjęć do Albumu.

Galeria to oddzielna strona i poprzednik Albumu - tylko dla osób, które wysłały zdjęcia do Admina i on je tam umieścił. Od kiedy powstał Album do Galerii nie są dodawane nowe zdjęcia.


Jeśli chcesz jednak wstawić swoje zdjęcia do Albumu - wyślij najlepiej Ice'owi priva z zapytaniem czy jeśli wstawisz zdjęcia to da ci dostęp do Albumu.

FifthAvenue - Sob Maj 13, 2006 1:08 pm

Dziekuje Ci kryszko bardzo ! Chyba poczekam.... ja na forum jestem codziennie, wiec pewnie az tak dlugo nie bede musiala czekac. Nie chce zeby bylo, ze sie przepycham ;-) Zasady to zasady, ale dziekuje raz jeszcze za krotkie i jasne wyjasnienie :-)
Agati - Wto Lip 25, 2006 8:07 pm

Wiem, że to takie marudzenie ale niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę.
?eby dostać się do Albumu trzeba:
- mieć min. 150 postów
- wysłać maila do Admina ze swoim zdjęcien

Skoro Album przejął rolę Galerii to rozumiem, że do Galerii już nikt nie jest dodawany. Nawet jak ma odpowiednią ilość postów? Tak?
I czy osobę, która chce uprawnienia do Albumu również musi polecić administrator?

Dzięki jakiejś cierpliwej duszyczce za kolejne wyjaśnienia w tym wątku :wink:

[ Dodano: Wto Lip 25, 2006 8:09 pm ]
Administrator? Hehe... :D "Pokićkało" mi się. Zapomniałam, że już w pracy nie jestem.

Przepraszam Moderatorów :D

kryszka - Wto Lip 25, 2006 8:53 pm

Agati napisał/a:
?eby dostać się do Albumu trzeba:
- mieć min. 150 postów
Tak.
- wysłać maila do Admina ze swoim zdjęcien
Nie. Jeśli będziesz miała wystarczającą ilość postów to sama będziesz mogła wstawiać swoje zdjęcia i oglądać zdjęcia innych.

Skoro Album przejął rolę Galerii to rozumiem, że do Galerii już nikt nie jest dodawany. Nawet jak ma odpowiednią ilość postów? Tak?
Tak, nie są dodawane nowe zdjęcia ani użytkownicy.

I czy osobę, która chce uprawnienia do Albumu również musi polecić administrator?
Nie. Wystarczy że uzbierasz odpowiednią ilość postów.

Agati - Sro Lip 26, 2006 7:53 am

Kryszka bardzo dziękuję :)
Pozostaje mi tylko cierpliwie czekać na odpowiednią ilość postów, bo niestety nie mogę byc na forum tak często jakbym chciała.

Agnieszka19 - Wto Paź 31, 2006 8:01 pm

JA też bym chciała zobaczyć galerie :!:
fiona83 - Wto Paź 31, 2006 8:03 pm

Agnieszko, jak już wielokrotnie zostało to wyżej napisane, musisz mieć na koncie 150 postów :)
Cierpliwości :)

Nikulec - Pią Lis 24, 2006 1:36 pm

150 postów??? :(
Echhhhhh
Ja rozumiem, że prywatność musi być, ale mniej wygadane osoby to sobie poczekają...
AiD napisał/a:
choć ogolnie jestem za podniesieniem limitu bo w koncu prywatność musi być a pyknięcie 50 postów to nie wysiłek ...

:mrgreen:

No cóż jak ktoś sobie po prostu "pyka" posty, to jak 50 mu nie sprawia problemu, to i 150 nie będzie ;) A tak serio to nie wiem czy komuś niezainteresowanemu tematem chciałoby się napisać chociażby te kilkadziesiąt postów tylko po to żeby mieć dostęp do galerii :)
Takie moje zdanie :)

Żaneta - Pią Lis 24, 2006 3:23 pm

Nikulec napisał/a:
A tak serio to nie wiem czy komuś niezainteresowanemu tematem chciałoby się napisać chociażby te kilkadziesiąt postów tylko po to żeby mieć dostęp do galerii :)


Uwierz,że tak

Nikulec - Pią Lis 24, 2006 3:33 pm

No to w takim razie wierzę, że skoro taki zatwardziały to 150 też pstryknie ;)
Żaneta - Pią Lis 24, 2006 3:37 pm

150 postów to już raczej wątpliwe. Na taką ilość trzeba sobie zapracować.
Kot - Pią Lis 24, 2006 3:42 pm

Dokładnie. Tak jak pisze ?aneta :D 150 postów i to przy założeniu, że nie wszystkie posty się zliczają to całkiem dobre zabezpieczenie.
Nikulec - Pią Lis 24, 2006 3:57 pm

Kot napisał/a:
Dokładnie. Tak jak pisze ?aneta :D 150 postów i to przy założeniu, że nie wszystkie posty się zliczają to całkiem dobre zabezpieczenie.

No cóż, mam nadzieję, że macie rację :) Ale dla mnie 150 postów to lekka przesada ;)

katarzynka1 - Pią Lis 24, 2006 6:10 pm

Nikulec napisał/a:
No cóż, mam nadzieję, że macie rację :) Ale dla mnie 150 postów to lekka przesada ;)


Też myślałam że to bardzo dużo - ale jakoś zleciało to wszystko przez to że forum uzależnia :hyhy:

A zresztą większość dziewczyn zamieszcza zdjęcia na forum w postach bo album ma ograniczenie

Nikulec - Pią Lis 24, 2006 7:37 pm

katarzynka1 napisał/a:
Też myślałam że to bardzo dużo - ale jakoś zleciało to wszystko przez to że forum uzależnia :hyhy:

No mam nadzieję, że mi też zleci, chociaż nie wiem kiedy, bo ja sobie tak piszę raz więcej, raz mniej :)
katarzynka1 napisał/a:
A zresztą większość dziewczyn zamieszcza zdjęcia na forum w postach bo album ma ograniczenie

Hmmm to po co w zasadzie te obwarowania w albumie i tyle tej ochrony prywatności, skoro większość i tak wrzuca zdjęcia tam gdzie wystarczy się zarejestrować żeby wszystko widzieć? ;)

Alma_ - Pią Lis 24, 2006 8:46 pm

Nikulec napisał/a:
Hmmm to po co w zasadzie te obwarowania w albumie i tyle tej ochrony prywatności, skoro większość i tak wrzuca zdjęcia tam gdzie wystarczy się zarejestrować żeby wszystko widzieć? ;)

Po to , żeby mieć wybór - jeśli ktoś chce pokazać swoje zdjęcia węższemu forum, to ma taką możliwość.
Jeśli ktoś wkleja na forum publicznym - jego wybór i jego sprawa ;)

Nikulec - Pią Lis 24, 2006 8:54 pm

Alma_ ja to pytanie zadałam z przymrużeniem oka, bo katarzynka1 napisała to tak jakby praktycznie wszystkie osoby wklejały zdjęcia tylko do postów :)
Nie pomyślcie sobie, że się czepiam (no może troszeczkę ;) ) albo co. Mam swoje zdanie na ten temat, ale mogę żyć z tym, że inni mogą mieć inne ;)

Megusia - Sob Lis 25, 2006 12:00 pm

Dziewczyny, ja też na początku nie mogłam się doczekać. Teraz jednak, bardzo się cieszę, że są takie wymagania, aby się dostać do albumu. Sama nie chcę, aby każdy miał dostęp do moich zdjęć, np. mój narzeczony, więc wklejam je tylko w albumie.
Myway - Pon Lis 27, 2006 10:35 am

Kot napisał/a:
Dokładnie. Tak jak pisze ?aneta :D 150 postów i to przy założeniu, że nie wszystkie posty się zliczają to całkiem dobre zabezpieczenie.

a z jakich działów sie nie liczą? :)
Dodam tylko, ze to swietne założenie, poniewaz nastepuje naturalna selekcja tych, którzy sa tutaj na "poważnie" :)

Alma_ - Pon Lis 27, 2006 10:37 am

Nie liczą się te z Luźnych, z Powitań i Głupawek.
Myway - Pon Lis 27, 2006 10:50 am

Alma_ napisał/a:
Nie liczą się te z Luźnych, z Powitań i Głupawek.

dzięki :lol:

Asiek - Wto Gru 05, 2006 5:25 pm

Są dwie nowe kategorie spotkaniowe w albumie, a po kliknięciu wyświetla mi się taki komunikat : Ta kategoria nie istnieje lub nie posiadasz do niej praw dostępu.
Z tego co wiem - nie mnie jedynej. :?
Ktoś orientuje się dlaczego?

Są tam już wstawione jakieś zdjęcia?
Czy może dlatego, że jeszcze nie ma żadnego to wyświetla się taki komunikat?

dzarusia - Wto Gru 05, 2006 5:28 pm

rzeczywiscie .. ja tez tak mam :niepewny:
Agati - Wto Gru 05, 2006 5:30 pm

Asiek napisał/a:
Ta kategoria nie istnieje lub nie posiadasz do niej praw dostępu.


Ja też tak mam :(

Żaneta - Sro Gru 06, 2006 9:02 am

Chyba dlatego,że nie ma jeszcze zdjęć,ale powiedzcie mi kto w takim razie ma je wkleić bo nie wiem do kogo wyslać.
szczako - Sro Gru 06, 2006 9:12 am

najpewniej admini, skoro moderatorki nie :?
Żaneta - Sro Gru 06, 2006 9:27 am

To się możemy niedoczekać :roll:
adriannaaa - Sro Gru 06, 2006 9:37 am

?anetka, a może by tak nie rpzewracać oczyma, tylko spakować zdjecia i wysłac? I ładnie poprosić o wstawienie do albumu, co?;) Ja wierzę głęboko, ze nasi admini to w sumie równe chłpaki, nie mają rogów i mówią ludzkim głosem nie tylko w wigilię;) Dajmy sobie wszyscy szansę;)
=MiLi= - Nie Mar 04, 2007 2:20 pm

Litości :( jeszcze mi tyle brakuje.. załamka :(
Suelen - Nie Mar 04, 2007 4:52 pm

Mili mnie też jeszcze dużo brakuje, ale pocieszam się, że do wesela zdąrzę ;)
Agnieszka19 - Nie Mar 04, 2007 8:13 pm

Mnie też się dłużyło ale jak juz napisałam te 150 postów to teraz leci szybciótko. Ani się obejrzycie i 250 postów bedziecie miały na koncie :smile:
gebka - Czw Mar 15, 2007 10:46 pm
Temat postu: dostep
Chciałam sie dowiedziec czemu nie moge wejsc w albumy i jak moge wklejac zdjecia zeby byly od razu widoczne a nie byli linki?
mischelle22 - Czw Mar 15, 2007 10:52 pm

Gebko - wystarczy prześledzić temat powyżej i będziesz wiedziała, że trzeba mieć odpowiednią ilosć napisanych postów aby wejść do albumu.
Linka do strony z instrukcją wklejania zdjęć wysłałam Ci na PW.

Agnieszka19 - Pią Mar 16, 2007 12:09 am

mischelle22 napisał/a:

Linka do strony z instrukcją wklejania zdjęć wysłałam Ci na PW.

ja też poproszę :)

kryszka - Pią Mar 16, 2007 8:58 am

Agnieszko - ta instrukcja jest w tym dziale, przyczepiona na górze wątków. Od zawsze, nic nowego.
gebka - Wto Kwi 10, 2007 10:08 pm

czytam i czytam i juz sie pogubilam dostep do albumu ma sie po uzyskaniu 150 postów? dostaje sie go automatycznie czy trzeba jeszcze to gdzies zgłaszac?
kryszka - Wto Kwi 10, 2007 11:19 pm

Dostaje się z automatu po napisaniu tych 150 postów.
gebka - Sro Kwi 11, 2007 7:25 am

dziekuje za odpowiedz :smile: to bede sie udzielac dalej heheh chyba sie uzalezniłam od forum :smile:
Hatifnatka - Nie Kwi 15, 2007 10:37 pm

to jeszcze sporo trzeba się poudzielać, z tego wynika :smile: to będę, forum jest naprawdę wciągające :lol:
edys_lu - Pon Kwi 16, 2007 12:09 am

a mnie sie udalo uzyskac dostep [smilie=4.gif]
nawet wkleilam kilka fotek.. :)

asia84 - Pon Kwi 16, 2007 2:10 pm

widziałam właśnie. bardzo ładną parą jesteście :)
Aniadamowicz - Wto Kwi 17, 2007 1:40 pm
Temat postu: 150 postów
a ja jestem z wami juz rok... czasem pisze duzo wyczytałam porad.....ale nadal nie mam 150 postów uuuuuuuuuuuuuuuubolewam nie moge zobaczyć zdjęc:(
asia84 - Wto Kwi 17, 2007 3:23 pm

a ja jestem ponad 2 miesiące :mrgreen:
inka999 - Wto Lip 31, 2007 1:11 pm

trochę ...no ciut dłużej mnie nie było a tu takie zmiany :cry:
ja muszę :mrgreen: do albumu

kryszka - Sro Sie 01, 2007 12:31 pm

inka999 :o :mrgreen:

Gdzieś ty babo była?! Pisz szybko co u ciebie. Jak wrażenia po wizycie w Albumie? :cool:

555 - Pią Wrz 14, 2007 2:24 pm

hmm.. odnioslam dzis dziwne wrazenie, ze nie wszystkie moje posty sa zliczane.. czy to moze jakies opoznienie skryptu..? czy moze niektore dzialy sie "nie licza"..?
Gabro - Pią Wrz 14, 2007 2:51 pm

A kto to może wiedzieć? :wink:
555 - Pią Wrz 14, 2007 2:53 pm

no mysle, ze ktos wie, bo moj licznik stanal na 108 ;))
Maverick - Pią Wrz 14, 2007 3:11 pm

Z tego co wiem, to tak właśnie jest. Ale ja nie powiem Ci, z których działów posty się nie liczą, bo nie wiem :)
lmyszka - Pią Wrz 14, 2007 3:26 pm

fakt niektóre działy nie są liczone do postów ( tych które dają dostęp do albumu ) jest to dział np. PLOTKI, bo w sumie ten dział nic nie wnosi do weidzy ślubnej :)
Martysia - Pią Wrz 14, 2007 3:40 pm

eh dopiero teraz przeczytałam na jakich zasadach funkcjonuje galeria zdjęć. a dziwiłam się dlaczego nie mam uprawnień do oglądania fotek:( ale już niedługo! :-)

[ Dodano: Pią Wrz 14, 2007 3:45 pm ]
ale mój licznik też mam wrażenie, że stanął. eh nic nie rozumiem! :cry:

kryszka - Wto Wrz 18, 2007 9:17 am

Tak, nie liczą się posty z kilku działów, było o tym pisane już kilka razy.

Zostały wyłączone:
ice napisał/a:
Glupawki, Luzne, Powitania, Zyczenia i Nasze Sluby i Wesela

lmyszka - Wto Wrz 18, 2007 9:20 am

a jeśli mogę mieć pytanko :) czemu "nasze śluby i wesela"?? przcież tam też opisujemy nasze doświadczenia, wrażenia po ślubach czy dane "rzeczy" ( zespoły, sale, ... ) się sprawdziły :D
Gabro - Wto Wrz 18, 2007 9:34 am

No właśnie, czemu "Nasze śluby i wesela" się nie liczą? :)
kryszka - Wto Wrz 18, 2007 10:07 am

Z tego względu, że mnóstwo tam "przyjdę, będę, zapraszam, nie mogę, wszystkiego dobrego x 500" itp.
lmyszka - Wto Wrz 18, 2007 10:10 am

nie zgodzę się z tym :razz: u mnie to wszystko było w przygotowaniach :) a w tym dziale to już sama esencja została :)
uważam że akurat wylączenie tego działu jest nie fair :)

kryszka - Wto Wrz 18, 2007 5:15 pm

Ale od takich rzeczy są "Nasze dzienniki", w "Naszych ślubach" powinny być zaproszenia na ślub, życzenia i opisy tego dnia.
Dla szczegółowych opisów sal, muzyki, foto itp. służą odpowiednie działy i wątki.

Zostało to wprowadzone dlatego, że nowe osoby właśnie w takich działach "życzeniowych" pisały mnóstwo "wszystkiego najlepszego" hurtem dla wszystkich, a do tego w tematach sprzed nawet kilku miesięcy tylko po to, żeby nabić sobie postów.

Martysia - Sro Wrz 19, 2007 12:06 pm

no, wreszcie mogę fotki oglądać:) już niedługo dodam jakieś swoje!
EwaM - Pon Wrz 24, 2007 9:18 am

A może mi ktoś napisać od kiedy można oglądać lub ew. gdzie to można przeczytać? I gdzie jest napisane, które działy są "ważne"?
kryszka - Pon Wrz 24, 2007 9:26 am

O dostępie do Galerii: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=3016

EwaM napisał/a:
I gdzie jest napisane, które działy są "ważne"?

A to ma jakieś znaczenie? :roll:
Kilka postów wyżej napisałam z jakich działów posty się nie zliczają, więc z wszystkich innych tak.

Gabro - Pią Wrz 28, 2007 6:54 pm

Wszystkie działy są ważne :razz:
kryszka - Czw Sty 24, 2008 10:34 am

Widzę, że link do galerii (http://www.galeria.wesele-lodz.pl/) już nie działa. Czy znaczy to że galeria została zlikwidowana i nie ma już w sieci tych zdjęć z galerii?
Mac-erson - Czw Sty 24, 2008 10:59 am

Kryszka to trzeba się spytać Ice-a. Album istnieje ale co się stało z tą galerią to nie wiem :?
kryszka - Czw Sty 24, 2008 11:01 am

OK, zaraz mu wyślę priva.
ice - Czw Sty 24, 2008 1:19 pm

Dawno dawno temu kiedy nie mogłem dojść do ładu z ustawieniami albumów na forum powstała galeria gdzie były zakładane osobne konta. Z czasem udało się uruchomić albumy a nowe zdjęcia do galerii przestały napływać.
Około roku temu ( a może i dawniej ) po którejś z kolei awarii serwera adres przestał działać i już tego nie naprawiałem. W czasie przenosin na nowy serwer uznałem że skoro tyle czasu nie ma galerii a w dodatku trzeba do niej zakładać nowe konto, aktywować itd itp nie ma sensu jej przenosić.

Zdjęcia z galerii mam u siebie ale uważam że każdy kto chciałby je teraz pokazać może to zrobić w albumie więc nie widzę sensu przywracania galerii.

kryszka - Czw Sty 24, 2008 2:35 pm

I bardzo dobrze. :) Intencją pytania była ewentualna propozycja jej zlikwidowania.
ice - Czw Sty 24, 2008 2:38 pm

Cieszę się że po raz kolejny jesteśmy tego samego zdania :)
sistermonn - Czw Sty 31, 2008 9:39 am

Drogi Adminie, ja też poprosze o możliwość oglądania zdjęć w albumie
kryszka - Czw Sty 31, 2008 9:43 am

Sistermonn - masz za mało postów żeby uzyskać dostęp do Albumu.

Dostęp jest od 150 postów.

sistermonn - Czw Sty 31, 2008 2:00 pm

ok - dziękuje za info :)
Canaves - Czw Sty 31, 2008 10:00 pm

W związku z degradacją gwiazdek i okrojeniem liczby postów, wnioskuję o zmniejszenie liczby wymaganego progu pozwalającego na oglądanie galerii ..

Odjęto mi kilkadziesiąt postów i znowu wszystko od początku? :-? Trochę to nie sprawiedliwie.
Jeśli ktoś stara sie pisać wartościowe rzeczy a nie posty typu "Aha, tez mi sie podoba" to osiągnięcie tego progu trwa strasznie długo..

Takie działanie prowokuje właśnie do takiego "poradzenia sobie z problemem".. żeby pisać byle co.. a chyba nie o to tu chodzi..

Proszę Moderatorów o przemyślenie sprawy bo bardzo te ostatnie działania zniechęcają do uczestnictwa w forum.. :(

kryszka - Pią Lut 01, 2008 9:24 am

Canaves - obiecujemy, że przemyślimy sprawę. :)
Asiek - Pią Lut 01, 2008 5:49 pm

Osoby, które miały dostęp do albumu i nagle go utraciły (przez zliczanie postów z działów) - piszcie o odblokowanie bezpośrednio do adminów, jeśli w ten weekend to najlepiej do Ice'a. :)
doni_iza - Czw Kwi 03, 2008 11:02 am

Jestem juz na forum od pewnego czasu i wydaje mi się, że sporo sie udzielam szczególnie w dzienniczkach innych forumek, ale nie tylko. Niestety wydaje mi się, że moje posty jakby nie były zliczane. Wiem, że nie ze wszystkich tematów zlicza się posty, ale u mnie w ilości postów widnieje marne 47, a jak się wejdzie na podgląd wszystkich to jest ich 199. Może nie uzbierałam jeszcze 150 ale 47 to strasznie mało :( . W tym tempie do dnia ślubu nie będę miała dostępu do albumu. Bardzo prosze o sprawdzenie tego. Z góry dziękuję i pozdrawiam. :)
gosc - Czw Kwi 03, 2008 11:44 am

doni-Iza napisałaś w sumie 200 postów ale tylko 48 z nich zlicza się do uprawnień na forum, m.in. do dostępu do albumu. ?eby dostęp uzyskać trzeba zebrać 150 tych postów
mischelle22 - Czw Kwi 03, 2008 11:45 am

Polecam przeczytać wątki:
http://forum.wesele-lodz....der=asc&start=0

http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=7504

doni_iza - Czw Kwi 03, 2008 1:04 pm

Ok przeczytałam, no to jak dla mnie liczba 150 postów jest mega wygórowana. No trudno na siłę nie będę sobie postów nabijać, może za rok uzbieram wymaganą ilość. :#
Dziękuję za odpowiedz :) .

Dorotka847 - Czw Kwi 03, 2008 3:09 pm

to ja chyba nigdy tyle nie uzbieram :?
mona83 - Sro Kwi 16, 2008 8:48 pm
Temat postu: adminie?????
Czy mogłabym wreszcie dołączyć do Waszego grona. moje konto jest a potwierdzenia brak.
Z góry dziękuje.

mischelle22 - Sro Kwi 16, 2008 10:44 pm
Temat postu: Re: adminie?????
mona83 napisał/a:
Czy mogłabym wreszcie dołączyć do Waszego grona. moje konto jest a potwierdzenia brak.
Z góry dziękuje.




Jak uzbierasz minimum 150 postów z działów, z których te posty są zliczane - to dołączysz :razz:
Brakuje Ci jeszcze ok.146 :]

lmyszka - Sro Kwi 16, 2008 10:51 pm

mischelka twoja szczerość mnie rozbroiła :D
Asiek - Sob Lip 26, 2008 4:43 pm

Chcę wstawić zdjęcia ze spotkania, wchodzę w Album a tam zonk. :-?
Jak mam niby je powstawiać, kiedy nie wyświetla mi się żadna opcja typu "dodaj" itd.? Kiedyś ze spotkania wstawiłam bez problemu a teraz? :| Będę wdzięczna za wskazówki, itd.
Pozdrawiam. :)

kryszka - Nie Lip 27, 2008 9:07 pm

Bo najpierw Admin musi ci utworzyć nową podkategorię, np. Spotkanie 19 lipca.
Asiek - Nie Lip 27, 2008 9:48 pm

Dzięki :) Poszedł priv do ice'a.
ice - Pon Lip 28, 2008 8:53 am

Powinno być OK.
Asiek - Pon Lip 28, 2008 5:39 pm

Ice, w temacie o spotkaniu forumowiczki piszą, że nie widzą tej kategorii. :-?
gosc - Pon Lip 28, 2008 5:47 pm

Ja dziś okoŁo poŁudnia byŁam w tej galerii i wszystko widać doskonale :roll:
fiona83 - Pon Lip 28, 2008 6:01 pm

Sajonara, moderatorki widzą.
Fioletowe - nie :-?

MalaJu - Pon Lip 28, 2008 6:04 pm

bo my nie mamy uprawnień
kryszka - Pon Lip 28, 2008 6:27 pm

A widzicie poprzednie podkategorie z poprzednich spotkań?
fiona83 - Pon Lip 28, 2008 6:32 pm

Nie.
Ja widzę tyle :

kryszka - Pon Lip 28, 2008 6:35 pm

No to się coś skopało.

Specjalnie się zarejestrowałam jako zwykły użytkownik i faktycznie widać to co fionka wkleiła. Ale myślałam, że dotyczy to tylko osób bez prawa dostępu do Albumu, ale przecież dziewczyny dostęp mają.

Jeszcze się upewnię - widzicie galerie prywatne użytkowników?

fiona83 - Pon Lip 28, 2008 6:36 pm

Tak. Prywatne galerie widać.
Malwina_łódź - Wto Lip 29, 2008 8:59 am

Ja czuję się pokrzywdzona. Uważam, że jestem aktywną osobą na forum (262 posty -> liczy mi się 47 :o ; wizyt 460; czas wizyt 71,2 h). W działach takich jak muzyka, sale, strój piszę tylko opinie i rady, a nie co myślę i co uważam, albo co powiedziała mi koleżanka koleżanki mojej koleżanki... Staram się nie wprowadzać niepotrzebnego zamętu. Piszę wg. siebie tylko rzeczy, które mogą pomóc innym, coś co mogę polecić z czystego serca. Nie uważam jednak, żebym np. w dzienniczkach pisała rzeczy mniej wartościowe... Nie chcę nabijać na siłę postów, dlatego wiem, że nigdy nie uzyskam dostępu do albumów. Tyle ode mnie. :(
kryszka - Wto Lip 29, 2008 9:24 am

Malwino_łódź - temat był wałkowany milion razy, było głosowanie forumowiczów i zostały podjęte takie, a nie inne decyzje.
Debussy - Wto Lip 29, 2008 9:25 am

Malwinko mam ten sam problem. Bardzo chcę mieć dostęp do galerii, ale jeśli interesuje Cię tylko ślub i te działy, to za cholercię nie nazbierasz tyle postów... I to jest troszkę nie fair, bo o urodzie, zdrowiu i innych tego typu rzeczach sa też fora tematyczne. A tu chcąc, nie chcąc muszę się do nich dopisywać, bo muszę mieć 150 postów (inaczej nie jestem aktywnym forumowiczem)..

Ech...

kryszka - Wto Lip 29, 2008 9:31 am

Debussy - jesteś na forum krócej od Malwiny, a zliczanych masz prawie 3 razy więcej postów, więc widać, że to wcale nie jest aż trudne.

Dziewczyny - zrozumcie - to nie jest przeciwko wam.

misia-misia - Wto Lip 29, 2008 9:43 am

temat powraca niczym bumerang

a co do zdjęć i galerii... ja widzę to co Fionka... czyli nic nie widzę :zalamany:

mam nadzieję, że niebawem problem zniknie

ice - Wto Lip 29, 2008 12:19 pm

Problem zniknął :)
Yoanna - Pon Sie 11, 2008 3:47 pm

To taka trochę chora gonitwa NIEKTÓRYCH forumek- dobić do 150 postów, żeby zobaczyć zdjęcia...
Debussy - Pon Sie 11, 2008 3:52 pm

Ja już mam wgląd.
I nie było specjalnie ciężko...
Powiem tak.. to nawet plus, bo trzeba nieco się uzewnętrznić na niektóre tematy.
Ale dla kogoś kto jest tu na stałe - to nie problem...
Jasne, że jak ktoś wpada sporadycznie, to nie jest łatwe.
Ja się tu zadomowiłam :cool:

Yoanna - Pon Sie 11, 2008 3:58 pm

Zgadza się...ale nic na siłę.... a żeby pisać cokolwiek tylko po to żeby zdobyć posta to bez sensu... Ja pisze tylko tam, gdzie mnie coś zainteresuje :-)
kryszka - Pon Sie 11, 2008 7:24 pm

Jeśli nic na siłę to po diabła takie parcie na zobaczenie zdjęć? Skoro nie chce się ktoś tu zadamawiać to po co mu info jak ktoś wygląda?
Yoanna - Pon Sie 11, 2008 7:47 pm

Nie wiem kryszka... Ja parcia nie mam :] Jestem na forum codziennie ale nie piszę wszędzie postów, bo nie wszystkie info są mi potrzebne ;) W swoim czasie zobaczę albumy a jak nie to przecież nic takiego się nie stanie :P
podrozniczka - Pią Sty 16, 2009 2:15 pm
Temat postu: Dostep do Albumu
Ja juz kolejny dzien nie mam dostepu do albumu. Jak klikam na Galerie Uzytkownikow to kaze mi sie zalogowac a jak sie chce PONOWNIE zalogowac to juz mi pokazuje ze jestem zalogowana. I tak bledne kolo. Pomocy!
ice - Pią Sty 16, 2009 3:35 pm

Upewnij się że wchodzisz przez adres www.forum.wesele-lodz.pl

Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki oraz pliki cookie dotyczące forum.

Spróbuj ponownie :)

podrozniczka - Pią Sty 16, 2009 4:04 pm

Nadal nic z tego! :( :( :(

[ Dodano: Pią Sty 16, 2009 8:44 pm ]
Ale to chyba nie z racji ilosci postow stracilam dostep do albumu? To sie stalo w czasie tej zmiany serwera. Mialysmy zglaszac problem to zglaszam a tu nic.

marcia331 - Sro Lut 11, 2009 11:58 pm

Ja juz nie wiem ktore posty mi sie licza a ktore nie!! I ile ich tak naprawde mam. Jak wchodze w link na stronie glownej "zobacz swoje posty" to pokazuje mi ich 69. Jak wejde na swoj profil to tam pisze ze postow mam 36 i jeden temat. A jak wejde w "pokaz wszystkie posty" to mam ich 152. Teraz pewnie bedzie 153. Ktora z tych liczb liczy sie do tych postow potrzebnych do Albumu??
Debussy - Czw Lut 12, 2009 12:24 am

Masz 36 postów zliczanych. I niestety one Ci się do albumu liczą.
Malwina_łódź - Wto Maj 19, 2009 8:06 am

Mam problem.
Jak chcę wejść obejrzeć album to wyskakuje mi nowa karta i muszę się od nowa logować, a jak się zaloguję to znów jestem na stronie głównej forum, a jak klikam album to wszystko zaczyna się od nowa... Co mam zrobić? :oops:

ava - Wto Maj 19, 2009 12:14 pm

Malwina_łódź napisał/a:
Mam problem.
Jak chcę wejść obejrzeć album to wyskakuje mi nowa karta i muszę się od nowa logować, a jak się zaloguję to znów jestem na stronie głównej forum, a jak klikam album to wszystko zaczyna się od nowa... Co mam zrobić? :oops:


Ja mam tak samo... no chyba, że chcę zobaczyć galerię konkretnej forumki, to wtedy wchodzę w jej profil i nastepnie w jej galerię, wtedy jest ok.

[ Dodano: Czw Maj 28, 2009 3:23 pm ]
Problem nadal jest aktualny.... :(

Na dodatek od wczoraj nie mogę otworzyć żadnych załaczników do postów, bo kiedy tylko na nie kliknę od razu jestem wylogowywana i pojawia się komunikat, że nie jestem uprawniona...

dymocha - Sob Maj 22, 2010 1:58 pm

Mam problem z galerią.. Miałam do niej dostęp, ale chyba po porządkach na forum zmniejszyła mi się ilość zliczanych postów. Nawet nie chodzi mi o zaglądanie do galerii innym, tylko o to co się stało ze zdjęciami, które były u mnie? Jeżeli dalej w niej są to chciałabym żeby zostały usunięte. :-)
kryszka - Sob Maj 22, 2010 6:55 pm

Dymocha - napisz do Admina.

W przypadku, gdy użytkownikowi w wyniku zmian na forum zmniejszyła się ilość postów niezbędna do uzyskania dostępu do Albumu, a wcześniej taki dostęp miał, Admin daje dostęp ręcznie.

Balbina - Sob Maj 22, 2010 7:27 pm

To ja bardzo proszę Admina o dostęp.Znowu po zmianach jestem Nowa.
Mac-erson - Nie Maj 23, 2010 12:23 pm

No właśnie problem z grupą Forumowicze jest związany z zupełnie automatycznym dodawaniem/usuwaniem do tej grupy w zależności od ilości postów.

Nie da się dodać ręcznie.

Możemy jedynie pomyśleć o zmniejszeniu limitu dostępu po zmianach w liczeniu postów.

kryszka - Nie Maj 23, 2010 9:28 pm

Mac-erson napisał/a:
Nie da się dodać ręcznie.

A kiedyś dawało?

Mac-erson - Pon Maj 24, 2010 10:45 am

Od kiedy wprowadziliśmy grupę forumowicze i zlikwidowaliśmy gwiazdki na forum to grupa ta się uzupełnia tylko automatycznie.
Malena - Czw Lip 08, 2010 1:08 pm

Mam pytanie, dawno nie wchodziłam do galerii, dziś zauważyłam, że nie widac kilku moich zdjęć w niej, dlaczego?
kryszka - Czw Lip 08, 2010 1:22 pm

W czasie któryś awarii serwera forumowego poznikały załączniki, więc może poznikały też zdjęcia z Albumu.
asinek - Wto Lip 20, 2010 2:55 pm

Uśwadomcie mnie proszę jak to jest z tymi ALBUMAMI.
Ile postów trzeba mieć aby móc je obejrzeć a dwa gdzie albumy się znajdują ? Jestem mało techniczna :D

kryszka - Pon Lip 26, 2010 12:23 pm

Album jest jeden - link do niego znajduje się na górze strony obok wyloguj http://www.forum.wesele-lodz.pl/album.php

Aby mieć do niego dostęp trzeba mieć 150 postów. Przypominam, że posty zliczają się tylko z niektórych działów, z innych nie (Regulamin forum).

asinek - Pon Lip 26, 2010 4:28 pm

Uważam, że 150 postów jest ok...Popieram ten wymóg. Sama jeszcze tylu nie mam, mam ograniczony dostęp. Nie chciałabym jednak aby kiedyś ktoś "niezaangażowany" na forum mógł oglądać zdjęcia, które ja zamieszczę...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group