Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Kuchnia - Ulubiona PIZZA

Kati - Pon Mar 29, 2004 7:00 pm
Temat postu: Ulubiona PIZZA
Ja uwielbiam pizzę Permaloso (cebula, czosnek, oliwki, krewetki, bekon, pieczarki i sos czosnkowy) jest pikantna, pyszna.... wada - zapach czosnku utrzymuje się w buzi cały dzień
gosia - Pon Mar 29, 2004 7:04 pm

A ja lubie bardzo Wiejską:

:arrow: wołowinka
:arrow: ser
:arrow: cebulka (dużo)
:arrow: wieprzowinka
:arrow: zielona papryczka :mrgreen:
:arrow: koniecznie na puszystym cieście :D

olenka - Pon Mar 29, 2004 9:24 pm

My z Łosiem lubiny Chłopska

Coś, tam, coś tam nie pamietam:) czosnek i JAJKO. Pychotka

ice - Pon Mar 29, 2004 9:52 pm

Mafiozo i nic innego ..... salami, peperoni i chili .... no i czosnek rzecz jasna .... zapach przykry ale uwielbiam smak :)
kryszka - Pon Mar 29, 2004 9:53 pm

1. z szynką
2. z cebulą i pieczarkami
3. frutti di mare
4. a ostatnio zajadam się pizzą z anchois i oliwkami PYCHOTA :mrgreen:

dagmara - Pon Mar 29, 2004 10:34 pm

Uwielbiam tuńczyk ananas kukurycza i sos majonezowo - czosnkowy
filmowiec - Wto Mar 30, 2004 12:10 am

ser szynka pieczarki:)
Madlen_ - Wto Mar 30, 2004 9:18 am

kryszka napisał/a:
1. z szynką
2. z cebulą i pieczarkami
3. frutti di mare
4. a ostatnio zajadam się pizzą z anchois i oliwkami PYCHOTA :mrgreen:


:graba:

agnieszka - Wto Mar 30, 2004 2:01 pm

dagmara napisał/a:
Uwielbiam tuńczyk ananas kukurycza i sos majonezowo - czosnkowy


Oj ja tez uwielbiam taka tylko z sosem pomidorowym i czosnkowym!!!

filmowiec - Wto Mar 30, 2004 2:15 pm

podstawa sos czosnkowy:)
Asiek - Wto Mar 30, 2004 6:15 pm

Dla mnie jest bardzo ważne, jakie jest ciasto pizzy.
Nie lubię "buły", "gumy" ani suchej "macy".
Z dodatków lubię tradycyjne : ser, pieczarki, szynkę, tuńczyka, czasem salami lub jakieś mięsko. :spoko:
Nie lubię pizzy na słodko, z owocami morza (nawet nie próbowałam! Patrz : temat "Czego nie lubicie?" :mrgreen: ), oliwek, anchois, jakiś owoców. :?

mischelle22 - Wto Mar 30, 2004 6:19 pm

Asiek napisał/a:
Dla mnie jest bardzo ważne, jakie jest ciasto pizzy.
Nie lubię "buły", "gumy" ani suchej "macy".
Z dodatków lubię tradycyjne : ser, pieczarki, szynkę, tuńczyka, czasem salami lub jakieś mięsko



:graba:

Asiek - Wto Mar 30, 2004 6:21 pm

mischelle22 napisał/a:
:graba:

Acha, to już wiem, z kim wybiorę się kiedyś na pizzę! :wink:

tweety - Wto Mar 30, 2004 7:02 pm

olenka napisał/a:
My z Łosiem lubiny Chłopska

Coś, tam, coś tam nie pamietam:) czosnek i JAJKO. Pychotka


Tak dużo o niej wiemy. Najbardziej podobało mi sie coś tam cos tam i jajko. Dobre :brawo:

Mi - Sob Kwi 03, 2004 2:38 pm

ice napisał/a:
Mafiozo i nic innego ..... salami, peperoni i chili .... no i czosnek rzecz jasna .... zapach przykry ale uwielbiam smak :)



Mój Misiek ją też uwielbia, ponieważ lubi ostre jedzenie :mrgreen:

slonkoplock - Sob Kwi 03, 2004 2:48 pm

My z J. lubimy , tradycyjene pizze, nazwy w kazdym lokalu sa inne ale ulubione składniki to
:arrow: szynka, kiełbasa
:arrow: pieczarki
:arrow: duzo seraa zołtego a ostatnio i biały
:arrow: mój J. lubi tez tunczyka
A do tego sosik ostrony az buzke wykreca

Akacja - Sro Maj 05, 2004 7:53 pm

Uwielbiam peperonii, ale ostatnio bylam u kolegi w pizzerni i zrobił taka pizze, ze az nie moge o niej zapomniec, ale co w niej bylo to ponoć tajemnica...hmmm miam!! :)
gosia - Sro Maj 05, 2004 7:57 pm

Super supreemme jest pyszna :mrgreen:
Akla - Czw Maj 06, 2004 10:47 am

Capri lub jak kto woli supreemme (ser szynka pieczarki) na cienkim cieście z majonezem i ketchupem :spoko:
A czasami na słodko - kurczak z ananasem........

Olcia.W - Czw Maj 06, 2004 12:24 pm

Uwielbiam pizzę z Da Grasso lub konstantynowskiego Ramzesa. Są super i duża to znaczy ogromna.Lubię prawie każdą, ale jakoś nie mogę się przekonać do owoców morza.I oczywiście, obowiązkowo sos czosnkowy.Nie wiem, czy jadłyście pizzę we Włoszech.Nie polecam.

A tak a propos, to smakowity temay :wink:

pipi - Czw Maj 06, 2004 12:38 pm

Olciu , ja za to gorąco polecam pizzę we Włoszech, jednak jest jeden warunek musi to być pizza dla Włochów nie dla turystów i najlepiej pieczona w piecu opalanym drewnem.

I jeszcze jedno nie proście kelnerów we Włoszech o sosy, miejcie litość.
Pizza jest tak dobra, że nie potrzebuje zmieniających smak sosów.

Olcia.W - Czw Maj 06, 2004 12:51 pm

Pipi, na pewno masz rację.Może my trafiliśmy na taki wypiek, że szkoda słów.Na pewno jest to pizza na cienkim cieście.A o sosy nie prosilismy, bo wiemy,że u nich to profanacja pizzy. Mam nadzieję,że nastepnym razem trafimy lepiej:)
Kati - Czw Maj 06, 2004 7:01 pm

To jak już jesteśmy przy temacie... polecam pizzę przy Pompejach koło Neapolu.
Węgiel drzewny, zapach, smak i śpiewająca ekipa. mniam mniam mniam

Najmilsze wspomnienie z Pompejów

megi - Pią Mar 25, 2005 12:09 am

a więc: szynka ser , pieczarki, salami, pomidor, czosnek, papryka, cebulka, i szczypiorek. I do tego sos czosnkowy!!!! :hungry:
gambi - Pią Mar 25, 2005 12:52 am

my uwielbiamy pizze z skladnikami:
- szynka
- pieczarki
- papryka
- duzo sera zoltego
- cebula

dla mnie moze byc tunczyk czy oliwki dla mojego J chilli np.

czasem moze byc tez hawajska

mniam, mniam

bajeczka - Pią Mar 25, 2005 12:16 pm

A nasza ulubiona to:
- cebula
- pieczarki
- krewetki
- małże
- tabasco
- czosnek

Do tego tona sosu czosnkowego i pomidorowego. PYCHA :P

tusia_queen - Pią Mar 25, 2005 6:26 pm

Asiek napisał/a:
Dla mnie jest bardzo ważne, jakie jest ciasto pizzy.
Nie lubię "buły", "gumy" ani suchej "macy".
Z dodatków lubię tradycyjne : ser, pieczarki, szynkę, tuńczyka, czasem salami lub jakieś mięsko. :spoko:
Nie lubię pizzy na słodko, z owocami morza (nawet nie próbowałam! Patrz : temat "Czego nie lubicie?" :mrgreen: ), oliwek, anchois, jakiś owoców. :?


jakby mi Asiek słowa wyjęła........
to ja dokładanie tak samo!!

szok!!

Żaneta - Pon Sie 01, 2005 8:46 am

Ja najberdziej lubię Funghi!!!!! ( Z pieczarkami) !! !!!!!!!! pychotka!!!! :graba: :hungry: :hungry: :hungry:
Kot - Wto Sie 09, 2005 12:08 pm

z owocami morza i sosem czosnkowym 8)
Anion - Wto Sie 09, 2005 12:27 pm

Ja najbardziej lubię z grzybami. Ale z szynką i ananasem też jest dobra.
szoko - Wto Sie 09, 2005 1:01 pm

Dla mnie składnik podstawowy to podwójny ser
A składniki konieczne- szynka oliwki i ananas.
I ostatnio odkryłam sos czosnkowy- w kazdej ilości!!
Ojej- ale się głodna zrobiłam

Pusiak - Pią Sie 12, 2005 11:36 am

Asiek, mischelle i tusia :) Musimy koniecznie kiedyś pójść razem na pizze :)
pinia_pinia - Pią Sie 12, 2005 4:24 pm

A my skromnie lubimy:

salami, cebula oraz z 0,5 litra sosu czosnkowego mojej robooty :) ))))

monique - Sob Sie 13, 2005 8:07 am

owoce morza mniam mniam no i tradycyjna z pieczareczką i szyneczką
i do tego duuuuuzo sosu czosnkowego

mama michałłka - Sob Sie 13, 2005 11:55 am

Ja bardzo lubię pizzę hawajską z szynką,ananasem i sosem czosnkowym.Mniam mniam. :)
Calinka - Sob Sie 13, 2005 2:07 pm

Jak jest dobre ciasto i duuuuuużo sosu czosnkowego to lubię każdą niezależnie od dodatków. :happygirl:
strawberrytea - Sob Sie 13, 2005 6:18 pm

ja ostatnio zajadam się pizzą MAFIOSO w pizzeri Antonio :) A tak poza tym to uwielbiam na pizzie dużo sera i czosnku.
bajeczka - Nie Sie 14, 2005 8:29 pm

Ostatnio odkryłam pepperoni. NIeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeebo (a raczej piekło :P ) w gębie :lol:
Żaneta - Wto Sie 16, 2005 7:41 pm

bajeczka napisał/a:
Ostatnio odkryłam pepperoni. NIeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeebo (a raczej piekło :P ) w gębie :lol:


Kiedyś zamówiliśmy z mężem peperoni to cala bytelka picia bylo malo! Za ostra jak dla mnie!

bajeczka - Wto Sie 16, 2005 8:11 pm

Ja uwielbiam pikantne jedzonko, wiec bylam zachwycona :)
Alma_ - Nie Lis 06, 2005 9:43 pm

A ja zjadam wyłącznie brzego pizzy, więc jest mi absolutnie wszystko jedno, z jakimi dodatkami Ł. zamawia dla siebie środek :lol:

Za to bardzo ważne jest dla mnie ciasto.

Ostatnio odkryliśmy przecudną pizzerię dwa kroki od nas, gdzie pieką pizzę w piecu opalanym drewnem :!: Niepowtarzalny aromat :mrgreen:

Oli - Pon Lis 07, 2005 9:03 am

Pizza Hawajska na pierwszym miejscu a w nastepnej kolejnosci pozostale pizze!!
Sos oczywiscie czosnkowy..czasem zmieszany z pomidorowy.
W Lodzi ulubiona pizzeria jest Da grasso..tu..ta przygotowana przez na :wink:
Ciasto : grube,cienkie w zaleznosci od humoru i apetytu!

bajeczka - Pon Lis 07, 2005 9:14 pm

Alma_ napisał/a:
A ja zjadam wyłącznie brzego pizzy, więc jest mi absolutnie wszystko jedno, z jakimi dodatkami Ł. zamawia dla siebie środek :lol:

Za to bardzo ważne jest dla mnie ciasto.

Ostatnio odkryliśmy przecudną pizzerię dwa kroki od nas, gdzie pieką pizzę w piecu opalanym drewnem :!: Niepowtarzalny aromat :mrgreen:


Koło nas czyli gdzie?

Alma_ - Pon Lis 07, 2005 9:38 pm

bajeczka napisał/a:
Alma_ napisał/a:

Ostatnio odkryliśmy przecudną pizzerię dwa kroki od nas, gdzie pieką pizzę w piecu opalanym drewnem :!: Niepowtarzalny aromat :mrgreen:


Koło nas czyli gdzie?


Bajeczko, na Ochocie ;)

Filomena - Pon Lis 07, 2005 11:54 pm

W Presto przy Polonii też mają piec opalany drewnem. Ja uwielbiam 4 sery i prawdziwą włoską pizzę z porządną mozarellą, bazylią i pomidorami. We Włoszech jadłam też pizzę z sałatą (taki gorzkawy gatunek, nie masłowa) i sardelami. Była pyszna, ale u nas takiej nie ma. :cry:
myszkapl - Wto Lis 08, 2005 3:32 pm

1.Musi być ser - im więcej tym lepiej
2.szynka
3.kurczak wędzony
3.Obowiązkowo pieczarki
4.Oliwki
5.Pomidory


Mniam (głodna jestem :roll: )

bajeczka - Wto Lis 08, 2005 9:23 pm

Alma_ napisał/a:
bajeczka napisał/a:
Alma_ napisał/a:

Ostatnio odkryliśmy przecudną pizzerię dwa kroki od nas, gdzie pieką pizzę w piecu opalanym drewnem :!: Niepowtarzalny aromat :mrgreen:


Koło nas czyli gdzie?


Bajeczko, na Ochocie ;)


Nie prowokuj tylko dawaj adres - myslisz, że my Łodzianki to do stolicy nie jeżdzimy? :)

Marta24 - Wto Lis 08, 2005 11:10 pm

mafioso:) moja ulubiona jesli chodzi o pizzerie
a najlepsza jest własnej roboty:)

Alma_ - Sro Lis 09, 2005 9:43 am

Bajeczko :D

W takim razie polecam serdecznie - pizzeria - spagetteria A Modo Mio, Grójecka 110 (na przeciwko Dekady). Polecam każdą pizzę i szczególnie makaron (rodzaj do wyboru) z gorgonzollą i szpinakiem. Przydatana rada: zostawcie sobie trochę miejsca na tiramisu, bo nie skosztować go byłoby grzechem :D

A jeśli już ktoś się tam rzeczywiście wybierze, to zapraszam na kawkę "po" do mnie, tuż za rogiem ;)

bajeczka - Sro Lis 09, 2005 9:19 pm

Alma_ napisał/a:


A jeśli już ktoś się tam rzeczywiście wybierze, to zapraszam na kawkę "po" do mnie, tuż za rogiem ;)


I to pewnie bedzie najlepsza część :)

Alma_ - Sro Lis 09, 2005 9:31 pm

Polecam jednak przekonać się empirycznie :mrgreen:
Lucky - Czw Sty 19, 2006 7:43 pm

szoko napisał/a:
Dla mnie składnik podstawowy to podwójny ser
A składniki konieczne- szynka oliwki i ananas.
I ostatnio odkryłam sos czosnkowy- w kazdej ilości!!
Ojej- ale się głodna zrobiłam


O tak to jest rewelacyjna mieszanka :D

I mimo tego ze oliwki są słone a ananas jest słodki, to zawsze biore pół takiej pól takiej :D
Pychotka :30:

kromeczka - Nie Sty 22, 2006 10:38 pm

Dla mnie też najważniejszy jest podwójny ser, a później pepperoni w dużej ilości.


Podpis został zmieniony ze względu na obecne w nim treści reklamowe. Alma_

Agatka_P - Pon Sty 23, 2006 6:46 am

A ja lubie prostą pizze ser,szynka,pieczarki i dwa ulubione sosiki czosnkowy i rózowy (słodkokwaśny)
karmelcia - Pon Sty 23, 2006 12:33 pm

Ja z moim T. uwielbiamy Hawajska- ananas , szynka , banan a do tego sos czosnkowy :) mniam
Dotka - Pią Lut 03, 2006 4:05 pm

Moja ulubiona pizza to Hawajska. Dalej to moze być z tylko z serem i szynką lub do tego jeszcze pieczarki. PYCHOTKA
szczako - Pią Lut 10, 2006 3:40 pm

ja najbardziej lubie margerite i hawajska. z Antonio oczywiscie :)
obowiazkowo dwa sosiki.

Agatka_P - Sro Kwi 26, 2006 12:35 pm

Ostatnio jedliśmy pizze ser, cebula, boczek, i salami była pyszna
adriannaaa - Sro Kwi 26, 2006 12:37 pm

Góralska z pizza D.... (ser, , bekon, oscypek, cebula i żurawina) erwelacja, lub amore - banany, szynka, pieczarki ser i majonez... - czasami ananas
epox - Sro Kwi 26, 2006 12:42 pm

My uwieelbiamy los-kurczakos,ser,pieczarki,kukurydza,groszek i oczywiście kurczak mmmmm pycha, do tego :piwosz: bezalkoholowe i żyć nie umierać :D
fiona83 - Sro Kwi 26, 2006 12:49 pm

My lubimy właściwie wszystkie pizze - może z wyjątkiem owoców morza.
Oczywiście ser, pieczarki, szynka, papryka itp - to jest zawsze mile widziane :D

Magda2 - Sro Kwi 26, 2006 12:58 pm

najlepsza, to ta, ktora sami robimy - wrzucamy co popadnie i sie zachwycamy :hyhy:
A z tych "kupnych" najbardziej lubie serowa ( 4 sery ), a A. obojetnia jaka, byle by byla miesista i pikantna :lol:

Olusia - Sro Kwi 26, 2006 1:41 pm

Ja lubię najbardziej taką z pieczarkami, szynką i duużą ilością sera
hanusia - Wto Maj 23, 2006 10:57 am

ja najbardziej lubie Hawajską a moj P. peperoni, wiec jak idziemy do pizzeri to najczesciej zestaw jest standardowy:)
FifthAvenue - Wto Maj 23, 2006 11:27 am

Pizze jadam tylko we Wloszech. Ewentualnie w jednej knajpce w Lodzi, bo tam faktycznie jest prawdziwa pizza wloska, w Da Antonio (nie mylic z siecia pizzerii Antonio ;-) )
A moja zdecydowana faworytka to Quatro Formaggi + pomodoro fresco... Mniam.

sylwia - Sro Maj 24, 2006 6:11 pm

zazwyczaj nie eksperymentuje amoże szkoda bo są też dobre. Lubie capri-ser, szynka, pieczarki, :)
misia-misia - Pon Maj 29, 2006 6:23 pm

Ja zrobiłam kiedyś z mamą pizzę domowej roboty. Oczywiście ciasto same robiłyśmy a nie z gotowych spodów.
Dodatków była cała masa... papryka wszelkiej maści i kolorów, cebulka, pieczarki, ser, szynka , kiełbasa, sos pomidorowy własnej roboty (mam rewelacyjny przepis na sos pomidorowy do pizzy-miodzio!) itd, itd, itd...
Aby pizzy wyszło trochę więcej zwiększyłyśmy liczbę składników... Tylko nie zwiększyłyśmy formy :lol: :lol: :lol:
Efekt był rewelacyjny. Ciasto wyszło wyśmienite ale... grubości 3-4 cm, dodatków też było sporo (następne 4 cm pizzy). Ale ten smak... :haha: [smilie=e058.gif]
Fakt, pizza wyszła grubaśna ale jednym kawałkiem można było już się najeść.
Teraz jak robimy pizze to ciasto jest odpowiedniej grubości, za to dodatki już nie :lol: :lol:

Dotka - Sro Maj 31, 2006 9:33 am

W pizzeriach lubię:
- hawajską,
- z szynką,
- z pieczarkami.

A gdy robię w domu pizzę (i też zawsze wyrabiam ciasto sama a nie kupuję spody czy w proszku) to składniki są podobne lub dodaję co mam w lodówce. Pychotka wychodzi.

emilkaa - Sro Maj 31, 2006 8:45 pm

Nasza pizza

Da Grasso na Pietrynie

nr 8 - podwojny ser, zamiast cebuli kukurydza :D

tak dawno juz nie jadlam ze zapomnialam jak smakuje :D ale zamowienie zawsze skladamy takie jak wyzej.. jak kiedys pozmieniaja numerki pizzy to dostaniemy niespodzianke... my zawsze od razu do kasy z tym tekstem ... a jest na niej jeszcze tylko szyneczka i salami..

lubie tez pizze z solo i presto.. czasem lubie poekperymentowac.. ale na pewno nie owoce moze ani jakies slodkosci typu ananas ;D

bajeczka - Czw Cze 01, 2006 7:49 pm

To uważaj bo ostatnio zmieniali menu :)
Lucky - Pią Cze 02, 2006 12:42 pm

No właśnie Emilka, bo ja mam teraz przed oczami ulotke z da grasso i w pizzy numer 8 nie ma szynki, za to jest i cebulka i kukurydza :?
katarzynka1 - Sob Cze 03, 2006 5:17 pm

Moim faworytem jest pizza bez miesa: kukurydza, podwójny ser, oliwki, pomidor,pieczarki, ogórek po piecu.
Lubię też pizze z ananasem i wędzonym kurczakiem, natomiast nie zjem owoców morza

emilkaa - Sob Cze 03, 2006 9:26 pm

na szczescie ktos tu trzezwo mysli.. ale serio kobitki??? zmienili menu?? jakos mi sie nie chce wierzyc.. tyle lat...
Lucky - Sob Cze 03, 2006 10:08 pm

Emilko nie wiem czy zmienili może poprostu pozamieniali pozycje :?
W pizzy nr 8 znajduje sie bekon, salami, cebula, kukurydza; a niem mam pojęcia co było kiedyś :?

bajeczka - Nie Cze 04, 2006 7:33 pm

Emilko :


Sprawdz sobie: http://www.dagrasso.pl/index2.htm

misia-misia - Pon Cze 05, 2006 6:57 pm

a ja własnie robię PIZZ? :rotfl:

pizza domowej roboty mniam :wink:

dzarusia - Pon Sie 21, 2006 3:14 pm

na pierwszym miejscu pizza z szynką i pieczarkami (duża ilość) .... na drugim z kurczakiem i ananasem .... a dalej nie wiem bo w sumie tylko te jadam :D
karolina - Sro Lis 01, 2006 12:41 pm

ja uwielbiam pizze Specialle: szynka, pieczarki, papryka,kukurydza,przyprawy, ogromne ilosci sera a na samej gorze jajo sadzone :lol: kurcze jest w niej tyle skaldnikow,ze juz nawet doklanie nie pamietam jakie :( mniama az slinotoku dostalam :lol: jest pyszna :D
Ińska - Nie Lis 05, 2006 9:45 pm

U mnie na pierwszym miejscu carbonara potem długo , długo nic i następnie bez podziłu na miejsca każda pizza z dużą ilością sera na dobrze wypieczonym , cienkim cieście.
555 - Nie Lis 05, 2006 11:01 pm

kiedys bardzo dawno: szynka + ananas + dodatkowy ser
pozniej nie tak dawno: salami + cebulka + pomidor + dodatkowy ser
ostatnio: salami + bekon + dodatkowy ser

mniam mniam..

mesma - Sob Gru 02, 2006 10:26 am

hmm.. pyszny temat :wink:
ser
bekon
czarne oliwki
ogórek
(ewentualnie moga byc do tego pieczarki / kurczak)

magiga - Czw Kwi 19, 2007 10:02 pm

Kati doczytałam się że uwielbiamy tą samą pizze czyli Permaloso - jadam w każdych ilościach i tylko z Da Grasso - ale wypatrzyliśmy z moim ukochanym że najlepszą robi kucharz który ma dyżur w każdy czwartek na Piotrkowskiej - super palce lizać.
Agnieszka19 - Czw Kwi 19, 2007 10:21 pm

Ja uwielbiam pizze z ananasem a reszta jest mi obojetna, tylko żeby nie było oliwek :)
madzia8181 - Czw Kwi 19, 2007 10:36 pm

Tunczyk... mniaaaam, albo kabanos z papryką :D mmmmmmmmmmmm
Hatifnatka - Czw Kwi 19, 2007 10:39 pm

my uwielbiamy pizze z owocami - banany, brzoskwinie, ananasy no i do tego oczywiście ser i jakieś mięsko np kurczak - mniamm, pychotka, narobiłam sobie smaku... :razz:
Kati - Pią Kwi 20, 2007 2:46 pm

Magiga dobrze wiedzieć ! Jak będę w Łodzi - skuszę się na pewno :razz:

a tymczasem jadam na warszawskim Zaciszu i też jest świetna :)

gosc - Sob Kwi 21, 2007 12:29 am

a ja uwielbiam Caprisciose - ser, szynka, pieczarki
a na 2. miejscu hawajską - ser, szynka, ananas

Maverick - Sob Kwi 21, 2007 8:42 am

My najczęściej jadamy: podwójne ciasto, podwójny ser, szynka/salami/kurczak, pieczarki. Inne też się oczywiście zdarzają, ale te ewidentnie bywają najczęściej.
asia84 - Sob Kwi 21, 2007 12:22 pm

a my: ser, ananas, cebula, salami, peperoni, tabasco i 2 sosy czosnkowy i ostry pomidorowy :) pyszna :]
Dunia - Sob Kwi 21, 2007 8:33 pm

Asia my identycznie :) Tylko ja nie przepadam za papryczką pepperoni, ale za to baaardzo lubię kiełbaskę pepperoni :razz:
Gabro - Czw Sie 30, 2007 11:11 am

Pepperoni (kiełbaskowa :) ) z telepizzy, mimo że droga.
Debussy - Nie Lip 27, 2008 8:26 am

My na naszą pizzę kłądziemy ... ser, pieczarki, szynka, kurczak pieczony, kukurydzę, cebulkę smażoną, jeden kawałek zawsze wydzielamy dla tuńczyka, ananasa i co nam jeszcze wpadnie do głowy :razz:
Ale sobie smaku narobiłam :twisted:

MalaJu - Nie Lip 27, 2008 9:59 am

Ja lubię dwie: hawajską najlepiej z dodatkiem brzoskwiń
i "27" z Solo - salami, oliwki, papryka, ser i jakby dorzucić pieczarki - miodzio :)

truskawka_ja - Nie Lip 27, 2008 10:29 am

Skromna jestem... Najbardziej smakuje mi pizza przygotowana przeze mnie: z brokułami, pieczarkami i serem pleśniowym. :razz:
miluka - Pon Lip 28, 2008 9:20 am

Lubię prawie wszytskie pizze tylko oprócz owoców orza. Ale moja ulubiona to ser, szynka i tuńczyk!!!
szept - Pon Lip 28, 2008 1:48 pm

Ser,szynka,pieczarki....uuuuu, głodna się zrobiłam ;)
justinaa - Sro Lip 30, 2008 8:51 pm

pizza z brokułami i serem pleśniowym brzmi pysznie :razz:

ja lubię z Dagrasso pizzę z tuńczykiem, krewetkami, kukurydzą i majonezem, a ostatnio jadłam przepyszną pizzę w DaAntonio typowo włoską z carpaccio, ruccolą i parmezanem mniam

tweety - Czw Lip 31, 2008 12:29 pm

O, o, tak, tak carpaccio, rukola i parmezan, az mi slinka pociekla.

A sama jak robie, to najbardziel lubie proste pizze, oliwki, szynka, albo tunczyk i cebula, albo margarita z duuuuza iloscia sera!! koniecznie mozarella. :dribble:

Dorotka847 - Czw Lip 31, 2008 3:44 pm

moja ulubiona z 2 dłoni kolba : ser (dużo sera :smile: ) szynka, kukurydza, pomidor i bazylia albo góralska: ser, mocarella wędzona, pieczarki, szynka, pieprz pychota :smile:
sama też robie :lol: ale bardziej prosta ser (jaki mam w domu aby dużo :razz: ), szynka lub kiełbaska, pomidor, jak mam to: papryka, oliwki,cukinia,cebula :D

Niebieskooka - Pon Sie 11, 2008 6:09 pm

ja najbardziej lubię wegetarianę....ewentualnie plus kawałeczki kurczaka takie dobrze przyprawione do tego :razz: lubię pizze :razz: tylko koniecznie z sosem czosnkowym i pomodorowym...tam gdzie nie dają sosów nie chodzę :razz:
Yoanna - Pon Sie 11, 2008 6:20 pm

:arrow: Hawajska :smile:
anna1984 - Wto Sie 12, 2008 2:25 pm

Ja też bardzo lubię hawajską, ale też taką typowo męską - z bekonem, boczkiem, cebulą i kukurydzą albo oliwkami. Obowiązkowo sos czosnkowy :D
*Motylek* - Sro Sie 20, 2008 10:38 am

A ja hawajskiej niecierpię! (a przy okazji, czemu to wyskakuje jako błąd? Czyżby słownik był niedopracowany?) My najczęściej jemy z salami i zielonymi oliwkami i czasem z dodatkowym serem. I na to oczywiście duuużo sosu czosnkowego..
elka85 - Sro Sie 20, 2008 12:47 pm

A moja ulubiona pizza jest z szynką, tuńczykiem i zielonymi oliwkami (obowiązkowo sos czosnkowy 8) )
Asiek - Czw Sie 21, 2008 10:23 am

*Motylek* napisał/a:
A ja hawajskiej niecierpię! (a przy okazji, czemu to wyskakuje jako błąd? Czyżby słownik był niedopracowany?)

Bo jest błąd. "Nie cierpię" pisze się osobno.

A co do pizzy - to ja raczej klasycznie :-) , nie dla mnie jakiś wynalazki, typu anchois, owoce morza, itd.

mietka - Czw Sie 21, 2008 10:26 am

a ja lubie hawajska :)
ale lubie tez mafioso...
a najbardziej lubie pizze w wykonaniu mojego meza... sam robi ciasto, sosy... ech...

a owoce morza uwielbiam :)

Suelen - Czw Sie 21, 2008 10:27 am

a ja uwielbiam z serkiem i obowiązkowo z peperoni i oliwkami mniam :mrgreen:
katarynka - Czw Sie 21, 2008 10:43 am

a ja tradycyjnie, najlepiej mi wchodzi szynka i pieczarki z podwójnym serem i sos czosnkowy :)
Malwina_łódź - Nie Sie 24, 2008 4:31 pm

mafioso - zdecydowanie! ;)
UWIELBIAM ;)

anulkaandzia - Sro Wrz 24, 2008 7:51 pm

6 skłądników do wyboru - 2xkurczak , szynka , 2xser , ananas lub kukurydza :P
ava - Czw Wrz 25, 2008 11:42 am

Nr 25 w bełchatowskich Fenix-ach, czyli Toscana- ser, szynka, pieczarki, papryka, groszek i majonez- mniam :lol: O ile ja czasami skuszę się na jakaś inną pizzę, to S. nigdy- dla niego istnieje ta i tylko ta :mrgreen:
agunia84 - Czw Wrz 25, 2008 7:11 pm

Ja uwielbiam pizze z owocami morza tj. ser, krewetki i małże mniam :dribble:
niesia2708 - Pon Wrz 29, 2008 11:15 am

Z szynką i pieczarkami lub z szynką i ananasem
A tak ogólnie to domową :)

izunia_82 - Sob Gru 27, 2008 5:24 pm

Moja ulubiona pizza zawsze jest: z pieczarkami, szynką, cebulką, papryką i ciągnącym się serem. W przypadku męża dochodzi do tego jeszcze ananas, boczek i czasami salami oraz oliwki. W zależności na co ma większą ochotę. :)
klarysa - Wto Sty 27, 2009 1:52 pm

szynka pieczarki, szynka ananas

polecam tez ser mascarpone na pizzy :)

klara76 - Wto Sty 27, 2009 2:14 pm

my ostatnio zamawiamy u Grubego Benka pizze mega wypas z szynką, salami, kabanosami, kukurydzą i ogórek konserwowy i to wszystko z dużą ilością sera; podwójny ser - to jest to co uwielbiamy :smile:
marcia331 - Czw Lut 12, 2009 12:51 am

Mmmniiiaamm pizza od Grubego Benka to naprawde mega wypas!! Pyszne ciasto i mnostwo dodatkow. Nigdzie nie jadlam lepszej pizzy!
rajeczka - Czw Lut 12, 2009 3:00 pm

ja uwielbiam hawajska..a moj mezczyzna..jemu to obojetne :)widze ze polecacie Grubego Benka wiec musimy si etam wybrac..na arzie korzystamy z Ottimo :)
Martuś i Jaruś - Pon Lut 16, 2009 2:18 pm

W INCENTRO wszystkie pizze są przepyszne, ale my najczęściej jemy z boczkiem, alno z tuńczykiem i cebulą, mniam :zdrowko:
Weira - Pią Lut 27, 2009 9:14 am

Mafiosso :D
Najbardziej lubie z salami i oliwkami pychotka :D

justinaa - Sob Lut 28, 2009 4:45 pm

a ja teraz jestem fanką pizzy, którą sami robimy :D nieważne z czym :-) i tak jest super :D
555 - Sob Lut 28, 2009 9:39 pm

podaj przepis!!!
izunia_82 - Sob Lut 28, 2009 10:06 pm

justinaa przyłączam się do 555, dawaj przepis. :twisted: Może w końcu zaskoczę męża pizzą własnej roboty :) . Bo on zawsze do tej pory robił, a podluch jeden nie chce mi zdradzić przepisu na ciasto. A wiem, że coś tam jeszcze dodaje czego nie ma w zwykłych przepisach i cały czas się zastanawiam co.
evelinka - Sob Lut 28, 2009 10:31 pm

Moja ulubiona pizza, to robiona samemu. Co do przepisu na ciasto, to mogę podać ale bez podawania proporcji, bo zawsze robię na oko.

Ciasto:
-mąka
-vegeta
-olej
-ciepła woda
-ok 5-7dkg drożdży

Mąkę zmieszać z vegetą. Drożdże z łyżką cukru i mąki zalać ciepłą wodą i odstawić do czasu, aż urosną. Później dodać je do mąki, wlać tyle wody, żeby ciasto nie było za rzadkie, ale też żeby mąkę wmieszać. Na koniec wlać trochę oleju, żeby ciasto za bardzo się nie kleiło. Wszystko zagniatać ok 5 min. Potem odstawić, żeby urosło. Ja wyrabiam ciasto w misce, a później przekładam na prostokątną blachę z piecyka kuchennego. Ciasto smaruję cieniutko koncentratem pomidorowym i na to dopiero kładę wszystkie dodatki.

justinaa - Nie Mar 01, 2009 10:21 am

ja robię pizzę wg przepisu z netu, ale sprawdzonego najpierw przez moją koleżankę teraz przeze mnie :-)
a przepis jest taki:
najpierw robimy zaczyn z 1 dkg drożdży, 1 łyżeczki cukru i 1/3 szklanki letniej wody składniki mieszamy i jak drożdże zaczną "pracować" czyli tak jakby syczeć :-) dodajemy 1,5 szklanki mąki, 2 łyżki oleju i szczyptę cukru, wyrabiamy ciasto tak długo, aż będzie gładkie i odstawiamy na 15 minut, żeby wyrosło i JU :)
ale pomysł z vegetą też jest chyba niezły :)

[ Dodano: Wto Mar 03, 2009 8:42 am ]
do samego ciasta nie dodajemy oczywiście drugi raz cukru, tylko szczyptę soli, bo właśnie zauważyłam, że się pomyliłam :-?

xmichalx - Pią Cze 19, 2009 7:40 am

Nam sie zawsze spod przypala:(
dlatego najchetniej z pizzerii solo na przeciwko teatru wielkiego z tunczykiem , albo salami, czosnek i oliwki.

Misiak87 - Sob Cze 20, 2009 8:05 pm

Bardzo, bardzo lubię hawajską i to z duuuużą ilością sera i szyneczki! :serce:
Nie cierpię grzybów (nie tylko w pizzy, w ogóle), więc w pizzy odpadają, i każdy kto je ją ze mną musi się pogodzić, że mnie na nie nie namówi. :)

gosc - Sob Cze 20, 2009 8:49 pm

Ostatnio uwielbiam serową
motylica - Pon Cze 22, 2009 7:15 am

ulubiona pizza jest własnego wyrobu... z czym tylko zechcę :razz:


najchętniej używam składników: pomidory żwieże i suszone, ser, czosnek, duuuuuuużo ziół, szynka parmeńska lub gotowana, czarne oliwki, szpinak lub rucola i mozarella :)

joannakarolina - Pon Cze 22, 2009 9:12 pm

Ja najbardziej lubię hawajską i jak mama zrobi z jakiegoś własnego przepisu :) a nie lubię owoców morza (w przeciwieństwie do mojego narzeczonego) nie próbowałam ale sama świadomość tego co tam jest odbiera mi apetyt :-?
Basia.83 - Sro Lip 01, 2009 10:32 am

ja też - hawajska :)
temidaaa - Sro Lip 01, 2009 3:54 pm

z tuńczykiem, anchois, oliwkami i kaparami albo 4sery:D
naz - Pią Lip 17, 2009 10:42 am

Mafioso - super ostra ;)
misiao1983 - Pon Lip 20, 2009 11:34 pm

naz napisał/a:
Mafioso - super ostra
mmm moja tez :)
agulka1989 - Sob Gru 19, 2009 9:19 pm

Hawajska (ser,szynka, ananas) albo z pieczarkami (ser,szynka, pieczarki). Najlepiej z Da Grasso albo z Grubego Benka :)
dazima - Sob Gru 19, 2009 11:54 pm

Uwielbiam pizze na słodko np. z nutellą i bananami, albo hawajską, a mój M uwielbia Mafioso - super ostra. :dribble: :P
MalaJu - Nie Gru 20, 2009 12:05 am

dazima napisał/a:
pizze na słodko np. z nutellą i bananami,


o w życiu! to juz wolę zwykła kanapkę ;P

dazima - Nie Gru 20, 2009 12:27 am

Każdy lubi coś innego :)
doni_iza - Pon Gru 21, 2009 9:35 am

Ostatnio moja ulubiona to 4 sery mniam, mniam
tulipan87 - Pią Sty 08, 2010 5:24 pm

Moja ulubiona- hawajska :D
athra - Pią Sty 08, 2010 5:28 pm

Moje ulubione to domowe ;) można robić milion kombinacji, a zawsze wychodzi wspaniała ;) A z zamawianych to Antonio- 4 sery, ale ta włoska pizza, pieczona w piecu chlebowym- pyszna!! :smile:
Malena - Pon Sty 18, 2010 4:58 pm

Ulubione to mafioso lub capriciosa z dodatkowymi papryczkami jalapeno (uwielbiam ostre jedzonko).

Pizza domowa ma tę zalete, ze możesz nałożyć co chcesz, ale szczerze? jako urozmaicenie ok, ale wolę taką z pizzerii.

kakonka - Pon Sty 18, 2010 5:06 pm

Malena napisał/a:
Ulubione to mafioso lub capriciosa z dodatkowymi papryczkami jalapeno (uwielbiam ostre jedzonko).

mój K. uwielbia, ja wolę mniej "palące" ważne żeby były oliwki i pieczarki :) a będę zadowolona :D

Elwirka1 - Pon Sty 18, 2010 8:37 pm

Marrakesz i hawajska :)
rusałeczka:) - Sro Sty 27, 2010 10:08 am

hawajska :D
suzarek - Sro Sty 27, 2010 12:37 pm

W niektórych Dagrasso jest pizza z kebabem drobiowym, serem i cebulką. Cebule zawsze wymieniam na pieczarki. Uwielbiam ją, zwłaszcza w jednej pizzerii w Sieradzu gdzie dają mnóstwo kebabu a nie tak skąpo jak w Łodzi.
Jednak najbardziej na świecie smakowała mi pizza we Włoszech z kwiatem cukinii, u nas niestety nie ma tego cuda.

narka20 - Pią Lut 12, 2010 4:17 pm

Ja uwielbiam hawajska a ostatnio tez pepperoni :-) )))
randomgirl - Pon Kwi 05, 2010 10:19 pm

Mafioso i wszelkie inne te najostrzejsze :smile:
owieczka_foto - Wto Kwi 06, 2010 8:14 am

Zwykła Marysia, ale i Fungi, Wiejska, od czasu do czasu Hawajska.
Magdzik - Czw Lip 08, 2010 9:01 pm

Ja każdą zjem oprócz pizzy z owocami i z owocami morza.Bardzo mi smakuje pizza o nazwie shorma :dreaming:
Bian - Nie Lip 11, 2010 7:07 pm

randomgirl napisał/a:
Mafioso i wszelkie inne te najostrzejsze :smile:


Doookładnie tak :D :D :D

paulinkaaMU - Sob Lip 17, 2010 9:50 pm

najczęściej szynka+pieczarki, czasami hawajska, a jeszcze rzadziej jakaś wymyślna z innymi dodatkami, np. cebulką,pomidorami,papryką. Zawsze zaś, obowiązkowo sos czosnkowy :razz:
krufka - Czw Lip 22, 2010 7:37 pm

ja lubię La Mafia lub Speciale (z cebulą i boczkiem/bekonem)
albo układaną samodzielnie Margherita + dodatkowy ser + krewetki
i koniecznie sos czosnkowy! :smile:

ewex - Sro Lip 28, 2010 7:36 pm

Moja ulubiona pizza to szynka,tuńczyk, pieczarki-prawie zawsze. Ale czasem też mozzarella, pomidor, bazylia.
sloneczkoo - Pią Lip 30, 2010 10:53 am

My zamawiamy zawsze z 5 składnikami: ser, shoarma, kabanosy, salami i szynka ;) Taka mięsna. Ja z sosem czosnkowym, a misiu z ostrym.

Mmmmnnniam :P aż nabrałam ochoty na pójście dziś na piwo z pizza może z siostrą i szwagrem późnym wieczorem :)

PositiveAga - Pią Lip 30, 2010 11:15 am

my również lubimy pizze na ostro :mrgreen: papryczki jalapeno, sos tabasco pychota

ale czasami też jemy tradycyjną z szynką i pieczarkami :cool:

martula_87 - Pią Lip 30, 2010 11:35 am

My zamawiamy najczęściej pizze z pieczarkami,pomidorem,papryką i szynką :)
Lubimy też hawajską :)

blueorange - Pon Paź 25, 2010 4:31 pm

ameriacn hot z ramzesa w michalinie :)
Michasia - Sro Lis 03, 2010 1:24 pm

Ja uwielbiam hawajską i praktycznie innej nie jem.Aż mi ślinka pociekła:)
Marysia27 - Pon Gru 06, 2010 3:45 pm

Uwielbiam Pomodorro z Pizzerii Fiero:) Na przepysznym cieście rozpływa się ser, mozzarella, szynka pomidory i bazylia. Pycha:)!
PaulinaS - Pon Gru 06, 2010 10:50 pm

Quatro fromaggi, ewentualnie wszystko co ma oliwki, kukurydzę, groszek :)
beatusia - Wto Gru 07, 2010 8:58 am

mafioso :)
ANAH - Wto Gru 28, 2010 5:12 pm

NAJLEPSZA CAPRI W CAPRI :)
Brinka - Wto Gru 28, 2010 8:39 pm

Amore z pizzeri Da grasso.
Pepsi - Wto Gru 28, 2010 8:48 pm

ser szynka pieczarki, ewentualnie salami.
kinix21 - Nie Sty 16, 2011 9:19 pm

Cytat:
ser szynka pieczarki

czyli standardzik jest the best :D
może być jeszcze z ananasem lub frutti di marre, choć w wykonaniu polskich pizzerii to 2 krewetki + 1 mała ośmiorniczka na całą pizze :/
marzy mi się podróż do Włoch i spróbowanie prawdziwej pizzy i spagetti :)

cypion - Wto Lut 22, 2011 7:52 pm

pieczarki, szynka, ser x 2, kurczak, papryka, kroszek, kukurydza.
Saraa - Pią Lut 25, 2011 4:41 pm

ser i tuńczyk. Od zawsze ta i nadal tak samo pyszna.
M4rcysi4 - Pon Lut 28, 2011 6:16 pm

ser+szynka+pieczarki+papryka
Czasami są odstępstwa ,ale pieczarki obowiązkowo :D

LukaszB - Pon Kwi 04, 2011 7:03 pm

Amore - szynka, ananas, majonez
AgaNika - Pon Kwi 04, 2011 9:44 pm

kinix21 napisał/a:
Cytat:
ser szynka pieczarki

czyli standardzik jest the best :D
może być jeszcze z ananasem lub frutti di marre, choć w wykonaniu polskich pizzerii to 2 krewetki + 1 mała ośmiorniczka na całą pizze :/
marzy mi się podróż do Włoch i spróbowanie prawdziwej pizzy i spagetti :)


Co racja to racja z tym standardzikiem :) poza tym jeszcze hawajska.
A co do podróży do Włoch, no cóż byłam, próbowałam
i lepszej pizzy od tej w pizzerii La Vega w Pabianicach
nigdy w życiu nie jadłam :D

Cicia - Pią Maj 06, 2011 12:15 am

Hmm a ja uwielbiam pizze z ananasem, kukurydza, majonezem i zamiennie kurczak lub tuńczyk :P
tigra22 - Wto Lip 19, 2011 5:49 pm

Dla mnie mistrzostwo to Hawajska z sosem czosnkowym z DaGrasso :) Nie wiem jak oni to robią ale uwielbiam to ;D Ostatnio często odwiedzam DaGrasso na Bałutach i ich profil na facbooku, na którym są fajne promocje :)
ewa.krzys - Wto Lip 19, 2011 6:08 pm

A ja uwielbiam pizzę robioną przez Mistrza, tzn. przeze mnie :P Najlepsza (dostosowana do potrzeb PM) to: sos pomidorowy, ser mozzarella, ser żółty, pieczarki, kiełbaska, boczek :smile:
malinka1984 - Sro Lip 20, 2011 6:58 am

Rustica – szynka, pieczarki, pomidory, czosnek z Presto na Piotrkowskiem -mniam mniam
angelikax - Sro Lis 09, 2011 2:06 pm

My jemy najczęściej pizzę u nas na mieście we Wrocławiu. Chodzimy do Party Pizza - mają super ciasto i świetne kompozycje! Najbardziej nam odpowiadają tureckie klimaty... :D
Karciaa1 - Pią Lis 11, 2011 5:43 pm

Polecam DeLaVita na Franciszkanskiej. Pyszne ciacho maja i duzo dodatkow. Nasz ulubiony smak to Mexicana (z jajkiem i papryczkami) - ostra ale pyszna
Kasia13 - Sob Lis 26, 2011 11:12 am

Obowiązkowo muszą być pieczarki i szynka. Do tego lubię wziąć jakieś dodatki w zależności od nastroju. Grube plastry pomidora i często dużo cebuli, bo cebulkę bardzo lubię.

A ostatnio jadłam z kaparami i na pewno jeszcze kiedyś się skuszę?
Lubicie kapary?

klarysa - Wto Lis 29, 2011 9:42 pm

Z Dwóch Dłoni zamawiam z szynką, cukinią i świeżą bazylią.
taja - Czw Gru 29, 2011 3:33 pm

już od dawna pizza własnej roboty smakuje mi najbardziej :)
czyli- ser, dużo sera, salami, ananas, kukurydza
więcej do szczęścia mi nie trzeba.
aaaa, nie trzeba sos chrzanowy własniej roboty :)

Karolina1984 - Czw Gru 29, 2011 3:40 pm

dla mnie najlepsza na świecie, prawdziwa włoska pizza- nie do opisania smak !! - jest w jednym lokalu.
Każdy smak jest po prostu najlepszy

DONEDA
http://www.gastronauci.pl...nte-doneda-lodz

anetaaneta - Sob Sty 07, 2012 5:45 pm

będąc we włoszech jakoś nie udało mi sie spotkać rasowej pizzerii :? ale z opowiadan wszyscy polecają, chociaz polacy też umieją czasami zaskoczyć,

ale z doświadczenia nie polecam mieszać pizzy majonezowej z szampanem :smile:

grejpfrut - Sob Lut 04, 2012 1:21 pm

Każda pizza w Pizza Hut jest moją ulubioną 8) A jak skądś zamawiamy to zazwyczaj moja połowa jest z szynką i tuńczykiem, a połowa mojej Lepszej Połowy ;) jest mocno mięsna :)

Zresztą on się w ogóle kieruje zasadą, że "obiad bez mięsa to nie obiad" :lol:

demonka - Pon Lut 06, 2012 8:15 am

ja lubię każdą pizzę domową :) najchętniej wrzucam na nią szynkę, dużo sera, pieczarki, paprykę i cebulę :)
a jeśli już kupowana w pizzerii, to musi być na cienkim cieście, najlepiej z kurczakiem lub różnymi rodzajami sera i koniecznie sosem czosnkowym :wink:

Gahanova - Pią Mar 02, 2012 3:55 pm

W kolejnosci:

1. Hawajska
2. Kurczak curry plus ananas
3. Cztery sery.

Zjadloby sie. :razz:

E-kwiaty - Nie Sie 05, 2012 4:52 pm

Ja uwielbiam pizzę hawajską czyli: ser, sos pomidorowy, kurczak albo szynka, banan, ananas, czerwona papryka. A do tego mozzarella i sos czosnkowy :)

Usunęłam reklamę. Moderatorka Asiek

asia7 - Pon Sie 06, 2012 2:52 pm

szynka, pieczarki czyli standard :)
najchętniej w solo na pietrynie

co do włoskiej pizzy to ja jadłam ich sporo (z typowej pizzeri z piecem na drewno) i jak dla mnie były naprawdę smaczne, chociaż zupełnie inne od naszych... wygrywała pizza z grillowanym bakłażanem mniam :)

Marcka - Pon Sie 06, 2012 3:17 pm

capriciossa ;) z kukurydzą ;D
paulinkaaMU - Wto Sie 07, 2012 3:56 pm

ja ostatnio szaleję na punkcie pizzy ze szpinakiem i serem pleśniowym albo fetą :smile:
taja - Wto Sie 07, 2012 5:31 pm

paulinkaaMU, ooo tak !! i ten zapach... !! pyszota
cotumka - Sro Sie 29, 2012 10:12 am

3x tabasco, papryczki jalapenos & pepperoni :D a druga w kolejności jest hawajska :)
justine81 - Pią Wrz 07, 2012 3:40 pm

My najczęściej zamawiamy z pieczarkami, podwójnym serem i salami, czasem do tego cebulka lub pomidory. Nie cierpię za to pizzy z tuńczykiem.
Karolina1984 - Pon Wrz 10, 2012 2:15 pm

Najlepsza jest, jak sama zrobię (to jedyna rzecz oprócz spaghetti, którą umiem smacznie przygotować).

Ulubione składniki-
salami (prawdziwe, z zielonym pieprzem) 3 razy tyle, co na pizzy sklepopwej :P
papryka czerwona
odrobina cebuli
oliwki
jak chcę zaszaleć cenowo- suszone pomidory

Nie ma lepszej :D

agacionek - Wto Wrz 11, 2012 8:49 pm

Nasza też najlepsza jak zrobimy, Łukasz robi świetne ciasto, ja sosik i kładziemy co mamy w domku. Palce lizać.
A jak zamawiamy to z szynką, papryką i cebulką, mniam!!
Oczywiście do tego sos czosnkowy :)

Karolina1984 - Wto Wrz 11, 2012 10:07 pm

a my wzięliśmy przykład z super włoskiej restauracji - zamiast sosów "po polsku"- na piozzę dajemy odrobinę oliwy oraz papryczki chilli suszone !! :D
Nocta - Sro Kwi 10, 2013 3:39 pm

Uwielbiam pizzę hawajską z ananasem i szynką. Świetna też jest pizza Carbonara z PizzaHut (szynka, cebula, masło czosnkowe, pomidor).
Dorotka_ - Czw Kwi 11, 2013 7:51 am

a ja nie lubię pizzy :smile:
sss_ - Czw Kwi 11, 2013 1:15 pm

jak dla mnie albo ostraaaa albo wiejska :smile: :smile:
grejpfrut - Pon Kwi 15, 2013 11:58 am

Dorotka_, no co Ty? :D Chyba po raz pierwszy "spotykam" kogoś, kto nie lubi pizzy :smile:
CałaWymalowana - Czw Kwi 25, 2013 12:37 pm

najbardziej lubię pizzę z salami, papryką, zielonymi oliwkami i podwójnym serem !! !
pycha :)

Suzu - Wto Maj 07, 2013 8:31 pm

Uwielbiam pizzę :) Moja ulubiona ma takie składniki:
- dużo sera
- szynka lub salami
- sos czosnkowy
- pomidor lub papryka
- kukurydza
- oliwki

Ewa_Ewi - Sro Maj 08, 2013 11:10 am

a macie jakis sprawdzony przepis na ciasto na pizzę domowej roboty? ja korzystałam z rożnych i zawsze bylo cos nie tak - a to za twarde, a to czuć bylo drożdże itd. Jesli macie - podzielcie się prosze przepisem :) Ja pizze uwielbiam kazdą (szczegolnie jak jest z Da Grasso), obowiązkowo z sosem czosnkowym, stad ta zjedzona we Włoszech szału dla mnie nie zrobila ;-) Choc dla Wlochow pizza polana sosem to totalna profanacja.

[ Dodano: Sro Maj 08, 2013 12:12 pm ]
agacionek napisał/a:
Łukasz robi świetne ciasto
Agacionek, poprosze o przepis :)
agacionek - Sro Maj 08, 2013 6:41 pm

Ewa_Ewi, chętnie bym Ci podała, ale Łukasz robi wszystko na oko. Wiem że używa przeważnie kg mąki, ale na jedną blachę to za dużo, więc dzielimy je na pół i mrozimy jedną część ;-)
dred - Pon Wrz 09, 2013 1:17 pm

- dużo sera
- salami lub kurczak
- sos czosnkowy
- pomidor
- kukurydza
- oliwki
-ananas
-chilli

MilenaD - Czw Paź 03, 2013 10:56 am

Krewetki i ananas :D Pychota Mój numer jeden wśród PIZZY :D
Karolain - Sro Gru 04, 2013 8:20 am

Jak częściej jeździliśmy na pizze to na "tapecie" była pizza z pieczarkami, salami, oliwkami i podwójnym serem. Teraz najczęściej robimy w domu bo znalazłam fajny przepis na ciasto i jest to przeważnie margarita z dużą ilością sera
Juska - Sro Gru 04, 2013 5:21 pm

Jak będziecie miały kiedykolwiek możliwość być w Radości pod Warszawą to koniecznie zamówcie z tamtejszej pizzerii "Radość" pizzę góralską :D GENIALNA :D :twisted:
KaMika - Pon Sty 06, 2014 1:51 pm

Hawajska modyfikowana :)

- podwójny ser,
- kurczak,
- ananas,
- kukurydza :)

A tu dieta :( i pozostaje serek light :P

Catylyn89 - Sro Sty 15, 2014 1:16 pm

Wszystkie z kurczakiem, najbardziej lubię kebab pizza
- kurczak w przyprawie kebab - gyros
- pieczarki,
- suszone pomidory
- ser mozarella
:P

Paolina - Wto Lut 18, 2014 11:23 pm

Moja ulubiona jest dosyć klasyczna. Muszą być pieczarki, szyneczka, pomidorki, podwójny ser :D Albo, jako, że jestem frytkożercą: margherita z frytkami :D
darura - Sro Lut 26, 2014 6:26 pm

ja najbardziej lubię z boczkiem i serkiem góralskim - jest pyyycha :)

Podpis z reklamą usunięty. Dorotka_

kinia22 - Pią Lut 28, 2014 12:29 pm

Ja lubię z serem, szynka, pieczarkami, kurczak ;)
Agnes200 - Sob Mar 15, 2014 7:25 pm

Moje ulubione składniki w pizzy to

1.Ser
2.Szynka
3.Pieczarki

Nic wiecej nie chce tyle mi wystarczy.

sabina789 - Wto Kwi 29, 2014 4:49 pm

Ja lubię domową pizze do tego z dużą ilością sera.

Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek

lolek112 - Sob Maj 10, 2014 2:21 pm

ja lubie jak jest dużo kurczaka, sera i pieczarek ;d do tego sos Słodko-kwaśny i dla mnie w sam raz taka pizza (oczywiście tylko domowa w tym wypadku :) )
Matrixx - Czw Maj 29, 2014 9:45 am

Gotowanie to świetna okazja do wspólnego spędzenia czasu i dobrej zabawy, nawet z dziećmi. Można zrobić pizzę z grilla dla dzieci.
Pomysł wzięty z grillujgotuj.pl (Broil King)
Dobrze to wychodzi na grillach gazowych, bo na takich tradycyjnych to nie wiem czy nie będzie za dużo dymu i może trochę smak ciasta być kiepski.

Olesinska - Pon Cze 02, 2014 11:56 am

My robimy w piecyku i też jest frajda. Ważne, że robimy razem.
kiciaeudezet - Pon Cze 02, 2014 12:28 pm

moja ulubiona pizza słada się z kurczaka wędzonego i kukurydzy :) Ale gorąco polecam pizze z Diablo - cudowny sos czosnkowy :)
ania723 - Czw Lip 17, 2014 12:45 pm

Moja ulubiona to z ananasem , kurczaki, kukurydzą i podwójnym serem oraz duża ilość sosu czosnkowego.... Mniami :)
Kasiula_F - Nie Sie 10, 2014 4:09 pm

Ostatnimi czasy pizza, która najlepiej mi smakuje to taka wyrobu własnego. Cieniutka włoska z przeróżnymi dodatkami w różnych kombinacjach - mmm :P
karolina84 - Pią Sie 15, 2014 9:55 pm

A moje ulubione:
1. kurczak w przyprawie gyros, kukurydza, cebula,ananas
2. feta,szpinak,czarne oliwki
+ mój nowy,ale sprawdzony już przepis na ciasto i sosy :)
mmm.. pycha.. :) jutro będę robić :smile:

matama - Czw Wrz 25, 2014 10:53 am

z szynką i ananasem :)
gawronka - Pią Wrz 26, 2014 6:33 am

Hej, moja ulubiona to zawsze pizza z da grasso na naszym osiedlu. Jednak od,pewnego czasu zw. Na ograniczony budzet, robimy,sami. Najlepiej polozyc co,sie,ma i poCzekac na efekty😊
adelajda80 - Wto Paź 07, 2014 4:54 pm

Bardzo dobra jest pizza vegetariana lub 4 sery oraz ze szpinakiem.
Vegetariana to oczywicie kukurydza, brokuł, cebula, papryka, por i wiele innych.
Ze szpinakiem pizza jest ciekawa bo ma np. czosnek spieczony fajnie.

dajana - Sro Paź 22, 2014 5:52 pm

ser i salami ;) )) mniaaaaaaaaam


Usunęłam link z podpisu. Moderatorka Asiek

mahha - Czw Paź 30, 2014 1:50 pm

Ja uwielbiam wegetariańskie, np. z kaparami :)
xcomaa - Wto Lis 18, 2014 1:45 pm

najlepsza pizza jest to pizzeria włoska na Kościuszki koło SPATIFA. Nowo powstała niedawno ale pizza na prawde wloska i nie ma tam smieciowych sosow a pyszna Oliwa z oliek PYSZNA POLECAM
mariika - Pią Sty 16, 2015 11:57 am

Ja uwielbiam pizzę domową z takimi dodatkami jak: szynka, grilowany kurczak, sos pomidorowy, ketchup, kukurydza, papryka, pieczarki i mnóstwo sera. Pycha!
dora11 - Pią Sty 30, 2015 11:20 am

Domowe są najlepsz - bez żadnych pół dółproduktów i innych tego typu rzeczy. Najważniejszy w pizzy jest żółty ser :) Jakościowo musi być dobry.
jemioła - Pią Sty 30, 2015 1:44 pm

Ja mam dobry przepis na ciasto bez drożdży:
Składniki
-2 szklanki mąki
-1/3 szklanki oliwy lub oleju
-2/3 szklanki mleka
-2 łyżeczki proszku do pieczenia

(ewentualnie sos
-2 łyżki koncentratu pomidorowego
-2 łyzki wody
-szczypta soli
-szczypta pieprzu
-łyżeczka czosnku
-łyżeczka oregano
-łyżeczka bazylii
-ulubione przyprawy

Przygotowanie:
Połączyć wszystkie składniki razem. Zagnieść ciasto, rozwałkować i ułożyć na blasze.
Posmarować sosem i na to wrzucić swoje ulubione dodatki Piec w temp. 150 stopni przez ok 15-20 min.

ankakoszykowka - Pon Lut 16, 2015 4:45 pm

hawajska z pizza hut ;)
Podpis z reklamą usunięty. Dorotka_

Aldonka - Pią Mar 13, 2015 1:38 pm

A ja lubię tradycyjną margeritę
KaczuszkaOlenia - Sro Mar 18, 2015 2:14 pm

U mnie zdecydowanie dominuje Pizza Barbecue.

- Papryka
- mięsko z kurczaka
- ser
- sos bbq
Jest po prostu pyszna i ma ją w ofercie Dominos Pizza. Jak ją zamawiam mam taką minę :D

katnow - Nie Mar 29, 2015 9:13 am

Ja też bardzo lubię Margheritę. Wtedy czuć smak ciasta i sosu, a nie samych dodatków :)
Albercik20 - Czw Kwi 02, 2015 1:16 pm

Najlepsza jaką jadłem jest pizza:
salami
szynka
boczek
ser
pieczarki
cebula

Juska - Czw Kwi 02, 2015 5:26 pm

A my wczoraj skusiliśmy się na Stromboli z Fiero :) Naprawdę fajna :)
mirekwalczyk - Czw Kwi 02, 2015 5:42 pm

Nie ma to jak wiejskie smaki. Dla mnie w pizzy musi być kurczak, papryka żółta i czerwona i kiełbasa :) . Wszystkie na słodko i kwaśno są dla mnie średnio smaczne.
lolek112 - Sro Kwi 08, 2015 2:55 pm

w pizzy to musze mieć dużo mięsa kebab i do tego sos czosnkowy <mniam> ! :D
dorotka0603 - Pon Kwi 13, 2015 1:18 pm

My z Narzeczonym kochamy z szynka i ananasem :) )) pycha!:)
bernard.fisk - Pią Kwi 17, 2015 2:59 pm

Masa mięska, brokuł i pieczarki. (...) Pizza musi być na cienkim cieście i sosie czosnkowym.

Usunęłam reklamę. Moderatorka Asiek

irila - Pon Paź 26, 2015 1:21 pm

Habanerro z jednej z sieciówek.
krackuz57 - Pon Sty 25, 2016 10:42 am

U mnie to standardowo pieczarki, ser, oregano, papryka.
Nie cierpię każdej odmiany mięsa na pizzy, tak samo z różnymi udziwnieniami.

Julia_ja - Pon Sty 25, 2016 11:48 am

Ja lubię każdą pizzę na cienkim cieście (najlepiej włoską) :-) raczej zamawiam wegetariańską albo z salami, choć margaritę też bardzo lubię :-)
Mac-erson - Sro Sty 27, 2016 3:17 pm

polecam nowy lokal na ul. Srebrnej w Łodzi - maja przepyszną pizzę włoską na cienkim cieście oraz pizzę fit (z ciemnej mąki). Nie żałują dodatków. Póki co dla mnie numer jeden w Łodzi.
herbatnik - Sro Sty 27, 2016 4:21 pm

Ja tak jak Julia_ja preferuję cienkie ciasto. I duużo dodatków :) Mięso, pieczarki, papryka, cebula, sporo oregano. Sera nie musi być dużo i nie może to być mozarella. Do tego dobry pomidorowy sos, ale nie z przecieru, tylko z pomidorów z puszki. Najczęściej robię pizzę sama, bo wtedy mam pewność, że będzie taka, jaką lubię :)
Julia_ja - Sro Sty 27, 2016 9:17 pm

herbatnik, podzielisz się przepisem na ciasto? Ja robię, ale na wysokim drożdżowym cieście a spróbowałabym zrobić taką na cieniutkim :-)
Dorotka_ - Czw Sty 28, 2016 9:04 am

ja nie lubię pizzy, jem tylko ranty jak już :P
herbatnik - Czw Sty 28, 2016 10:18 am

Julia_ja, nie jestem najlepszym materiałem do podawania przepisów, bo robię wszystko "na oko"...:) Ciasto na pizzę robię z drożdżami instant w proszku, do tego jedno jajko, trochę cukru, soli, mleka, oleju i mąki oczywiście. Odstawiam wyrobione ciasto na 20 minut do podrośnięcia i wykładam nim foremkę. Jak powykładam ten ogrom dodatków to nie rośnie takie wysokie. Następnym razem spróbuję złapać proporcje to podam :)
Gwaizdkowa - Czw Mar 17, 2016 6:39 pm

ser, szynka i pieczarki <3
jagna111 - Pią Maj 20, 2016 3:20 pm

zaskoczę was, ale ja nie lubię pizzy :D
kfr89 - Wto Sty 31, 2017 3:33 pm

Mozarella, suszone pomidory i rukola to mój nr 1. Lubię też Hawajską z ananasem i Capriciosę z pieczarkami ;)
countre - Sro Lip 26, 2017 2:00 pm

Margatira
Asiek - Sro Lip 26, 2017 4:52 pm

countre napisał/a:
Margatira

A przypadkiem nie Margarita? :wink:

kirian231 - Sro Sie 02, 2017 9:04 am

Właśnie :D chyba Margarita
__________________
Pozdrawiam Anna

lmyszka - Sro Sie 02, 2017 9:57 am

A ja wczoraj pierwszy raz od bardzo dawna jadła pizze hawajską i była pyszna :smile:
splita - Pon Sie 21, 2017 8:23 am

Najbardziej lubię margharitę. Ewentualnie jeszcze z rukolą i szynką parmeńską.
Massi - Czw Paź 12, 2017 9:29 am

Ja ostatnio upodobałam sobie pizze z kurczakiem i brokułami. Pycha :)
wesolazosia85 - Czw Paź 26, 2017 9:31 am

Mój nr1 to salami, czosnek, czerwona cebula, ser feta, oliwki zielone, szpinak.
Pyszności :)

usunięto podpis z reklamą. Dorotka_

alcia - Sro Sty 31, 2018 1:07 am

ja uwielbiam z owocami morza albo z ananasem i szynka, choć najcześciej komponuję sama na co w danym momencie mam ochote
myeyes - Wto Lut 13, 2018 11:13 pm

Ja wprost uwielbiam pizzę, ale jeśli miałabym wybrać tę ulubioną... to chyba fiero pizza łódź - pyszna pizza, bardzo często u nich zamawiam przez Pizza Portal. Do tego właśnie w zamówieniu zawsze dostaję szybko i cieplutko!
rembran - Wto Mar 13, 2018 1:55 pm

Moja ulubiona to 4 sery, nic jej nie przebije :P
anastazial - Sro Gru 05, 2018 5:35 pm

Ale składniki to jedno, dobra pizza to przede wszystkim dobre ciasto. Moim zdaniem telepizza robi dobre ciasto i dagrasso
coco15 - Sro Mar 06, 2019 10:59 am

Podejrzewam, że wiele osób się oburzy, ale : uwaga, UWAGA - KOCHAM PIZZĘ HAWAJSKĄ <3 ANANASEK JEST PYCHA I NIKT ANI NIC TEGO NIE ZMIENI! <3
Serio, połączenie słoności pizzy oraz słodkości ananasa jest po prostu fenomenalne. Szczególnie z długo dojrzewającą szynką i serem pleśniowym <3 aaaaaaach, ale się rozmarzyłam ^^

Usunęłam link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek

harrari - Nie Wrz 08, 2019 11:46 am

Tradycyjna włoska Neapolitana, oczywiście z oliwą :razz:
Alina87 - Sro Paź 09, 2019 6:02 pm

Moja ulubiona pizza to klasyk. Włoska z salami picante i mozzarellą :D
botega - Czw Gru 12, 2019 6:22 am

margerita
linger - Nie Lut 02, 2020 11:21 am
Temat postu: Witam
hawajska mmmmmm
Idalia - Sro Paź 21, 2020 8:56 am

kurczak,salami,mozarella,ser feta, pomidory, cebula
materna - Czw Lis 12, 2020 8:02 am

kurcak, kebab:) najlepiej:) i im większa tym lepiej.

Usunęłam reklamę. Moderatorka Asiek

Idalia - Wto Mar 02, 2021 1:24 pm

mozzarella, sos, pieczarki, szynka, salami, boczek, papryka, cebula, kukurydza, czosnek, oregano
MilenaStojan - Sro Cze 15, 2022 11:42 am

New York style.
zrzucbrzuch - Czw Sie 11, 2022 1:09 pm

pycha spróbuję !
interek75 - Czw Paź 20, 2022 1:05 pm

Klasycznie Margarita z podwójnym serem.
ElizaTymoszka - Pon Gru 26, 2022 7:17 pm

Moja ulubiona to klasyczna Margarita

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group