Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Kupno stroju ślubnego - salon GODDESS

Anettka - Pią Lut 06, 2009 9:17 pm
Temat postu: salon GODDESS
Witam. Jestem po pierwszym dniu poszukiwań sukni. Chciałabym uzyskać jakieś opinie na temat salonu GODDESS na Sienkiewicza.

[ Dodano: Pon Lut 16, 2009 2:10 pm ]
szkoda że nie uzyskałam żadnej odpowiedzi :(

[ Dodano: Pon Lut 16, 2009 2:12 pm ]
szkoda że nie uzyskałam żadnej odpowiedzi

fitipoka - Sro Lut 25, 2009 3:35 pm

to ja Ci odpowiem, korzystalam z uslug tego salonu i powiem szczerze STANOWCZO ODRADZAM suknie byla gotowa po terminie, w dniu wesela musialam odebrac suknie nie z wlasnej woli, nie wyrobili sie z uszyciem, zrobiona byla fatalni, prawie usiadlam na szpilce, ktorej zapomnieli wyjac, polowa szwow puscila, suknia prawie mi sie rozpadla na weselu jednym slowem koszmar. :zly: :zly: :zly:
magdasid - Sro Lut 25, 2009 11:29 pm

http://www.forum.wesele-l...goddess&start=0
polecam ten wątek...

joannakarolina - Sro Sie 19, 2009 11:58 pm

Byłam dzisiaj oglądać suknie i weszłam do tego salonu ale kobitka była bardzo sympatyczna, wybrałam jedną suknie do przymiarki a ona zaproponowała jeszcze trzy, jeśli chodzi o jakies poprawki czy zrobienie czegoś we własnej koncepcji to nie ma problemu, ceny trochę wysokie ale da się przeżyć :) salon ładny i spory wybór sukni
skalimonka - Pią Wrz 04, 2009 1:42 pm

Ja kupiłam tam swoją suknię. Jestem bardzo zadowolona, Pani bardzo sympatyczna i pomocna, o jaki dodatek sie jej nie poprosi, taki przyniesie. Przymierzylam chyba z 5 welonow, Pani "montowala" mi je na glowie z usmiechem na ustach :) Duza i wygodna przymierzalnia, strasznie goraco od lamp, ale swietnie mozna sie przejrzec z kazdej strony i nawet polazic w sukni. Stanowczo polecam!
Petitka - Pon Paź 19, 2009 11:23 am

A ja z czystym sumieniem polecam ten salon. Wypatrzylam sukienke w internecie, poszlam przymierzyc w nowo otwartm salonie na Sienkiewicza (wczesniej mieli salon gdzies na widzewie) i sie zakochalam - nie tylko w sukni, ale w atmosferze. Pamietam, ze bardzo lubilysmy z mama chodzic na przymiarki, bo zawsze bylo niezwykle sympatycznie i tak niemal rodzinnie. Sukienka byla super wygodna, a panie dopoasowaly ja wg moich uwag i sugestii. Maja tez duzo fajnych kontaktow jesli chodzi o dodatki, buty, wiec potrafia doradzic rowniez w tej kwestii. Do tego jeszcze super warunki zakupu...
GORACO POLECAM!

ania2011 - Pią Maj 06, 2011 1:41 pm

dowiedzialam sie, ze beda zamykac ten salon pod koniec maja, a wiec moze uda wam sie cos tam kupic w promocyjnej cenie, bo przypuszczam, ze wlascicielki beda chcialy sie wyzbyc towaru.
Salon znajduje sie teraz na Wschodniej (po lewej stronie jak sie idzie od strony Narutowicza, to chyba trzecia lub czwarta kamienica)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group