Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Obuwie - A może w klapkach do ślubu???

izunia_82 - Sob Lut 14, 2009 2:04 am
Temat postu: A może w klapkach do ślubu???
Co sądzicie o pójściu w eleganckich klapkach do ślubu :?: :?: :?:














Debussy - Sob Lut 14, 2009 10:21 am

Mnie się to nie wydaje do końca eleganckie. Mimo, że ładne, to jednak klapki...
Na samym ślubie, to jeszcze może by i przeszło, ale na weselu raczej nie.
Łatwo pogubić w tańcu 8)

Ambrozja - Sob Lut 14, 2009 6:13 pm

Ja klapkom do ślubu mówię stanowcze nie. Wydaje mi sie, że takie klapki do sukni ślubnej wyglądałyby po prostu śmiesznie. Są to buty za mało eleganckie jak na taką uroczystość.
rajeczka - Nie Lut 15, 2009 10:05 am

Ja tez bym nie zalozyla :/ poza tym jak tu w takich butach hulac..dla mnie to tez jest nie eleganckie
Niebieskooka - Nie Lut 15, 2009 8:29 pm

wg mnie klapki do slubu zupełnie nie pasują...jak ładne by nie były ....a na weselu to juz kompletnie sobie tego nie wyobrażam...tańczyć w klapkach :roll:
caixa - Nie Lut 15, 2009 9:52 pm

Pewnie, ze nie pasują (no może tak koło 5 nad ranem, zeby stopy odpoczęły) :P
Najgorsze, że się w nich nei da tańczyć... A jeszcze całą noc???

EwaM - Nie Lut 15, 2009 9:56 pm

Eleganckie i klapki to wg mnie dwa słowa, które się nawzajem wykluczają :kwasny: Nieee, do ślubu nie.
Martuś i Jaruś - Pon Lut 16, 2009 10:24 am

A ja nie wiem czy tak czy nie, ale stanowczo do tańca nie:)
dominiqsz - Pon Lut 16, 2009 10:25 am

Moim zdaniem jeśli sukienka jest lekka i zwiewna to eleganckie klapki będą pasowały, ale oczywiście muszą być idealnie osadzone na stopie bo w przeciwnym razie będą spadały podczas tańczenia.
ewcia29 - Czw Lut 19, 2009 10:34 pm

hmmm mi się klapki na ślub nie podobają!!! mogą być ładne byciki z zakrytymi palcami i odkrytymi!!! ale nie klapki no chyba że do MINIówki! :P To jest moje zdanie :razz:
Stokrotka812 - Pią Kwi 09, 2010 9:57 pm

Mnie też klapki nie pasują na takie okazje nawet pięknie zdobione :-?
szaraczarownica - Sob Kwi 10, 2010 2:38 pm

A ja poszłam do ślubu w klapkach. I nawet trochę w nich przetańczyłam.
Ale moje klapki wyglądały jak zwykłe buty, tylko bez pięt (w sensie, że palce były zakryte).
Nie było to zamierzone. Kupiłam te buty w ostatniej chwili przed ślubem "just in case". I okazało się, że moje buty ślubne (rozchodzone wcześniej) tak mi odparzyły stopy w trakcie sesji zdjęciowej (stres + pot + sierpniowy upał), że nie byłam w stanie ich zalożyć. I uznałam, że lepiej iść do ołtarza w klapkach, niż utykać z bólu.
Nikt moich klapek nie zauważył. Nawet świadkowie, którzy siedzieli najbliżej.

Ale jako zarekwirowane buty oddałam moje buty ślubne, żeby nie było :wink:

Stokrotka812 - Sro Kwi 14, 2010 1:05 pm

To miałaś szczęście w nieszczęściu :wink:
W takich przypadkach popieram wszystkie skuteczne metody :wink:

Bella - Sro Maj 19, 2010 11:30 am

Klapkom do ślubu mówię stanowcze nie! Kompletnie mi to nie pasuje i świadomie bym się nigdy nie zdecydowała na taki wybór. Co innego Twoja sytuacja Szara, ja też mam kupione buty na przebrnie na "wszelki wypadek" :wink:
kkk - Sob Lip 24, 2010 10:18 pm

mi się klapki podobają; ale posłucham opinii doświadczonych koleżanek i raczej nie wybiorę ich ze względu na wesele.
diamond - Sro Lip 28, 2010 8:19 pm

raczej nie będą wygodne i chyba mało stosowne w takim dniu :p
bertula - Nie Sie 01, 2010 5:46 pm

Klapki do ślubu??? Odpada, a do tego jaka sukienka??? Sama nie lubię szpilek ale w ten jeden dzień się poświęcę i powiem wam, że dużo ryzykuję, dla mnie chodzenie w szpilkach to sport ekstremalny :lol:
Yoanna - Wto Sie 03, 2010 10:14 am

Dla mnie to absurdalny pomysł.. Zupełnie niepraktyczny. Ja uwielbiam tańczyć i nie wyobrażam sobie, że miałbym bawić się w klapkach (choćby nie wiem jak piękne były) i zbierać je co chwilę z parkietu :lol:
kingakama - Wto Sie 03, 2010 5:05 pm

nie, nie na slub
Magdzik - Pon Sie 09, 2010 10:59 am

Jak dla mnie klapki odpadają.Według mnie nie pasują do sukni ślubnej, a i do tańca też niezbyt wygodne :o no chyba,że ktoś lubi jak depczą po palcach w tańcu ( a w klapkach musi boleć ) :ironman:
martula_87 - Pon Sie 09, 2010 4:53 pm

Ja bym sie nie zdecydowała na klapki :) Nie pasują do sukni ślubnej.No i raczej do tańca też nie są najlepsze.
gosza - Pią Sie 05, 2011 9:25 pm

Klapki do ślubu to chyba kiepski pomysł, jak w tym tańczyć ? Poza tym tak jak wyżej, takie klapki choć nawet wysadzane kryształkami i świecidełkami to nadal klapki czyli zbyt mało elegancki but do ślubu.
Paolina - Wto Lut 19, 2013 6:56 pm

Chyba, że byłby to ślub na plaży :lol: Chociaż wtedy to i boso można iść do ślub... jak w amerykańskich komediach romantycznych :lol: Nie no, żartuję - klapkom mówię stanowcze - nie. Widziałam jedną pannę młodą w klapeczkach...nie zachwyciło mnie to :-?
Catylyn89 - Wto Sty 07, 2014 12:53 pm

Uła... Już widzę Pannę Młodą, ze spadającym bucikiem w trakcie pierwszego tańca i później ganiającego za nim Pana Młodego... Moim zdaniem na ślub lepsze będzie bardziej ustabilizowane obuwie :)
KaMika - Czw Lut 20, 2014 8:44 pm

Prędzej bym się zabiła niż doszła do ołtarza ;D moje stopy nie są stworzone do tego obuwia ;D
Artur30Wrocław - Czw Mar 05, 2015 12:34 pm

Klapki do ślubu to śmieszny pomysł;) ale jak kto lubi
Yaśmina - Nie Mar 29, 2015 8:01 pm

Chyba że do ślubu na plaży na Karaibach :)
M-Martusia - Pon Mar 30, 2015 6:42 pm

Klapki pasowałyby mi tylko do "nieformalnego" ślubu właśnie gdzieś na plaży, albo w ogrodzie na zielonej trawce. Panna Młoda w zwiewnej sukience by może wyglądała by w nich ok. Ale i tak bym odstawiała bardziej boso niż w klapkach. Na tradycyjne śluby i wesela jak dla mnie odpada. Nie dość, że wygląda to mało elegancko to jeszcze można sobie zęby powybijać :razz:
yeahman - Sro Lut 03, 2016 7:26 pm

kiedys widzialem pana mlodego w adidasach.. ale to bylo wesele country


usunięty podpis z reklamą własnej działalności. Dorotka_

Sanska - Pią Lut 19, 2016 6:58 pm

Jakoś nie bardzo mi się to podoba. Na ślub trzeba iść w eleganckich bucikach.

usunięto podpis z reklamą. Dorotka_

Inezz - Pon Kwi 18, 2016 7:49 pm

No a jeżeli będzie to jakiś ślub tematyczny? Czemu nie.

[ Dodano: Pon Kwi 18, 2016 8:49 pm ]
Ja widziałam już pannę młodą w trampkach:) i świetnie się w nich czuła:)

Bartek_Z - Pon Kwi 18, 2016 10:01 pm

Byłem na takim weselu na plaży super sprawa.
kamyki_80 - Sro Maj 31, 2017 12:26 pm

:) chyba nie jest to rozsądne
Marta23 - Czw Lip 20, 2017 11:57 am

Nietypowe obuwie do ślubu jest coraz popularniejsze. Panny młode wkładają trampki, [...] , to czemu nie klapki ;) Jeśli dobrze się czują to czemu nie.

Usunięty link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek

krupszatka - Sro Paź 24, 2018 2:15 pm
Temat postu: Re: A może w klapkach do ślubu???
haha w laćkach. Moj by sie ucieszył, jakbym mu pozwolila :?
nagnieszka2001n - Wto Mar 08, 2022 12:45 pm

Czasem sukienki są na tyle długie że całkiem zasłaniają obuwie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group