Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Obrączki - Apart

ewa - Czw Kwi 01, 2004 12:13 pm
Temat postu: Apart
Mam pytanie do mężatek, które moszą obrączki Apart, jak jest z ich trwałością
czy bardzo i w ogóle się zniszczyły jak tak to po jakim czasie.

nam też podobaja się jedne z Apartu z paskiem białego złota w środku i żółte po bokach
zdjęcia niestety nie wkleję bo nie ma ich na stronie inter. Arart.

Asiek - Czw Kwi 01, 2004 12:24 pm

Ewo, obrączki Apartu niszczą się tak samo jak innych renomowanych firm. :wink:

Asiek - właścicielka obrączki z Apartu.

ewa - Czw Kwi 01, 2004 12:53 pm

a Wy jakie macie i czy Wasze bardzo się zniszczyły ?
Asiek - Czw Kwi 01, 2004 1:00 pm

Nasze obrączki :



Bardzo się nie zniszczyły, ale logiczne, że się rysują, jak je cały czas nosimy.
Zresztą przyjdź Ewo na spotkanie forumowe w czwartek to sama ocenisz. :lol:

ewa - Czw Kwi 01, 2004 1:12 pm

niestety nie mogę może innym razem
gosia - Czw Kwi 01, 2004 7:39 pm

My mamy takie obraczki i sie wcale nie niszcza bo maja wzór, a gladkie niestety.
Ania - Pią Kwi 02, 2004 12:33 pm

Ewa ja mam pierścionek zaręczynowy z Apartu, z którym się nie rozstaję od dwóch lat i nie ma ani jedniuśkiego zarysowania, mimo że w nim piorę, szoruję i wszystko inne bez żadnych rękawiczek ochronnych.
Asiek - Pią Kwi 02, 2004 1:34 pm

Ania napisał/a:
Ewa ja mam pierścionek zaręczynowy z Apartu, z którym się nie rozstaję od dwóch lat i nie ma ani jedniuśkiego zarysowania, mimo że w nim piorę, szoruję i wszystko inne bez żadnych rękawiczek ochronnych.

Z moim pierścionkiem zaręczynowym jest tak samo (kupiony u Kruka).
Obrączki się rysują (w przypadku gładkich) i wycierają (te z wzorkami i matowe).
Dlaczego się tak dzieje? Lepiej na nich widać wszelkie "usterki", bo na ogół są po prostu szersze od pierścionka i nie tak ozdobne.
Więcej pisałam o tym tutaj : http://www.forum.wesele-l...topic.php?t=706
Pozdrawiam.

Kati - Pią Kwi 02, 2004 2:26 pm

Ja jak już pisałam mam pierścionek ponad 100 letni... obrączka od niego troszkę miała rysek - ale to załatwiło polerowanie. Oczka nie mają śladu lat...
gosia - Sro Maj 05, 2004 8:50 pm

Modele obrączek Firmy APART
Marti - Nie Sty 22, 2006 9:49 am

superbuziak napisał/a:
My wybieraliśmy pierścionek zaręczynowy w "Apart"-cie. Ja mam małe dłonie z drobnymi palcami i niestety był duży problem by model pierścionka który mi się podobał miał odpowiedni rozmiar. Ekspedientki były miłe i bardzo pomocne. Zdecydowanie polecam "Apart" :D

Ja też polecam Apart. Miło, sympatycznie, z pomocą. Pierścionek i obrączki kupiliśmy właśnie tam. Ceny mają w miarę i jak teraz chcę sobie coś kupić czy ewentualnie prezencik to zawsze znajdę coś fajnego za "normalną" kasę.

elikg - Pon Lut 06, 2006 12:04 am

Z tymi normalnymi cenami to raczej juz nie aktualne- obrączki zdrożały o conajmniej 20 % i teraz cena jest za sztuke a nie komplet :cry:
strawberrytea - Pon Lut 06, 2006 10:21 am

ja mam pierścionek zaręczynowy z Apatru i nie zniszczył się, choć sie z nim nie rozstaję-przed ślubem zdejmiowałam go częściej, teraz wcale.
A obrączki mamy gładkie, z Kruka i sa juz porysowane a minęły dopiero 3 m-ce :(

Agatka_P - Pią Maj 12, 2006 3:18 pm

Na stronie apartu są nowe obrączki
Olusia - Pią Maj 12, 2006 3:31 pm

strawberrytea napisał/a:
ja mam pierścionek zaręczynowy z Apatru i nie zniszczył się, choć sie z nim nie rozstaję-przed ślubem zdejmiowałam go częściej, teraz wcale.
A obrączki mamy gładkie, z Kruka i sa juz porysowane a minęły dopiero 3 m-ce :(


Ja też mam pierścionek z Apartu. Wogóle mam też inną biżuterię z tej firmy i jestem zadowolona.

katarzynka1 - Pią Maj 12, 2006 7:18 pm

Mój pierścionek zaręczynowy jest z Apartu.Skromny z białego złota ładny ale niestety był drogi już jest troszkę porysowany, chociaż myśle że to przez to że wogóle się z nim nie rozstaję no i to że białe złoto jest dość miękkie i szybciej się niszczy. Ale w sumie jestem zadowolona. Zresztą wszystko pewnie zależy od materiału z jakiego jest zrobiony.
emilkaa - Czw Maj 18, 2006 5:15 pm

a widzialescie dziewczyny ta nowa kolekcje obraczek Apartu?? sliczne :D

my juz wybralismy jeden model dla nas ;D

kasik32 - Pią Maj 19, 2006 2:05 pm

emilkaa napisał/a:
a widzialescie dziewczyny ta nowa kolekcje obraczek Apartu?? sliczne :D

my juz wybralismy jeden model dla nas ;D


My też :D

Agatka_P - Pią Maj 19, 2006 2:06 pm

A gdzie fotki ?? :tuptup:
emilkaa - Sro Maj 24, 2006 9:37 pm

to powiem Wam jeszcze jedno... dwa dni temu byla podwyzka w Aparcie na wszystkie obraczki... nasze z 2500 zdrozaly do 2900 :( koszmar istny..

a teraz najlepsze... znalazlam Jubilera ktory takei same zrobi mi za 500 (z mojego zlota)... :) :) :) :) :) :) :)

poczatkowo nie chcielismy robic bo tutaj chociaz wiemy jakie kupujemy a robiac na zamowienie nigdy sie nie wie... no ale chyba sie ze mna zgodzicie ze 2900 to lekka przesada...

Alma_ - Wto Maj 30, 2006 12:21 am

emilkaa napisał/a:
no ale chyba sie ze mna zgodzicie ze 2900 to lekka przesada...

Lekka? :roll:

FifthAvenue - Wto Maj 30, 2006 11:14 am

2900 to duzo pieniazkow, ale z drugieh strony to juz na cale zycie...
tak sobie przeliczylam, to ok £520... Obraczki, ktore mi sie tutaj w Londynie podobaja zaczynaja sie dopiero od 500-600£. Biale zloto :-( A moj L umyslil sobie, ze moze platyna, a to jeszcze drozej. Chyba bede musiala zaczac go namawiac na rekonesans w Polsce. Za takie obraczki jakie ostatnio ogladalismy to moglibysmy miec lodowke i zmywarek :-(

emilkaa - Sro Maj 31, 2006 9:06 pm

FifthAvenue napisał/a:
2900 to duzo pieniazkow, ale z drugieh strony to juz na cale zycie...
:-(


wiesz... tez tak na poczatku myslalam ale jak w koncu poszlam do jubilera i uslyszalam cene to rozwaga wziela gore... poza tym jubiler tez polecenia naszej forumowiczki - megi - tak wiec dodatkowo mnie uspokaja..

poza tym jak bylam u jednego jubilera to mnie wysmial jak sie zapytalam czy by nie mogl zobaczyc tych obraczek ze mna w sklepie bysmy mieli zgodnosc co do tego jakie one maja byc... a ten... sam powiedzial ze sie przejdzie i zobaczy by na pewno byly takie same...

:D :D :D

jak teraz mysle ile pieniedzy Apart na tym zarabie .. to dostaje gesia skorke ;D

FifthAvenue - Czw Cze 01, 2006 3:47 pm

oczywiscie, ze Apart zarabia.... czynsz, pracownicy, nazwa firmowa - wiadomo.
Jezeli tylk jest mozliwosc osiagniecia efektu jaki sie chce za mniejsze pieniadze, to jak najbardziej !! !!

emilkaa - Czw Cze 01, 2006 4:20 pm

no tak... tylko ze ten efekt to widzisz dopiero na koncu nie? wtedy to juz musisz zaplacic... i tu jest to ryzyko wlasnie ...
FifthAvenue - Czw Cze 01, 2006 4:54 pm

no tak to wlasnie jest. Mowia "kto nie ryzykuje tez nie ma". Ja akurat w takich przypadkach ryzykantka nie jestem, jesli znajde obraczki na jakich mi zalezy - takie kupie. Tak samo bardziej zaufam gotowej sukni, ktora przymierze niz uwierze krawcowej na slowo, ze "da rade". Wszystkie jestesmy inne. Poza tym, moze taka adrenalinka "uda sie czy nie" ma swoje dobre strony.
Agatka_P - Nie Lip 16, 2006 9:46 pm

Wkurzyłam się dzisiaj w Aparcie. Oglądaliśmy sobie obrączki u nich i oglądaliśmy łączone białe złoto w środku i żółte po bokach. Tego białego złota wogóle nie było widać bo się przy ich świetle zlewało z żółtym. I jak tu kupić obrączki jak się nie wie jak wyglądają w rzeczywistości. Ktoś się może orientuje czy można poprosić o włączenie jakiegoś normalnego światła albo obejrzenie ich w normalnym świetle??
bajeczka - Pon Lip 17, 2006 8:50 pm

Agatka_P napisał/a:
Wkurzyłam się dzisiaj w Aparcie. Oglądaliśmy sobie obrączki u nich i oglądaliśmy łączone białe złoto w środku i żółte po bokach. Tego białego złota wogóle nie było widać bo się przy ich świetle zlewało z żółtym. I jak tu kupić obrączki jak się nie wie jak wyglądają w rzeczywistości. Ktoś się może orientuje czy można poprosić o włączenie jakiegoś normalnego światła albo obejrzenie ich w normalnym świetle??


Chyba sie nie da. Przynajmniej ja tylko wysłuchałam oświadczenia, że to wina światła, że nie widać kolorów. I że nic sie nie da zrobic.

Aha tak jest w wiekszości salonów, niestety :kwasny:

Agatka_P - Pon Lip 17, 2006 10:01 pm

O ile się nie myle to w niektórych salonach to białe światło mają tylko w gablotach a jak wyjmą z gabloty widać naturalnie
sylwia - Sob Kwi 21, 2007 6:13 pm

Na stronce internetowej Apartu i w salonach pojawiły sie nowe obrączki, nam tez sie jedne spodobały i może to beda te.


Agnieszka19 - Nie Kwi 22, 2007 5:03 pm

śliczne są :D
dominiqsz - Nie Maj 06, 2007 7:48 pm

a czy grawer jest w cenie obraczek ?
conrad71 - Wto Cze 05, 2007 2:06 pm

Tak, grawer jest w cenie obrączek, tylko jedna uwaga: czas oczekiwania w Aparcie na obrączki to: 1 miesiąc.
moni-2 - Pią Lip 13, 2007 9:43 am

My tez zakupilismy takie obraczki :) tylko u nas zloto jest na odwrot. w srodku biale zloto a na zewnatrz zolte. obraczki sa bardzo delikatne i pieknie lsnia.

z wyborem naszych obraczek bylo tak ze wybralismy zupelnie inny model - w celu sprawdzenia rozmiaru obraczki dostalismy komplet innych - i to byly wlasnie te. http://www.apart.pl/index.htm?szId=g_108 zauroczyly nas :) obraczki kupilismy jeszcze w tym samym dniu poniewaz akurat takie rozmiary byly w salonie. poczekalismy 5 minut i odebralismy je wygrawerowane w dniu w ktorym je zobaczylismy :)

Jak dowiadywalismy sie o obraczki w lutym to uzyskalismy odpowiedz ze okres oczekiwania uzalezniony jest od tego jak prosta badz zlozona jest obraczka- dlatego okres oczekiwania to 2tyg do 1 miesiaca.

U nas bylo to 5 minut :)

[ Dodano: Pią Lip 13, 2007 9:45 am ]
nie udalo mi sie wkleic zdjecia :(

gosc - Sob Lut 16, 2008 3:05 pm

wŁaśnie wyczytaŁam na stronie Apartu, że prowadzą wielką wyprzedaż końcówek kolekcji i na obrączki mają 25% rabat. Pewnie na jakieś wybrane modele ale może i tak warto się wybrać i zobaczyć, co jest w tej wyprzedażowej ofercie.
Jak ktoś będzie, to dajcie znać jak to wygląda i czy warto skorzystać z tej promocji

rozalka78 - Wto Mar 11, 2008 6:46 pm

Byliśmy wczoraj obejzeć obrączki ,niestety nic nas nie powaliło jak i w Aparcie tak i u Kruka.Pozdrawiam

edit: usunęŁam zbędny cytat
Sajonara6

izunia_82 - Sob Maj 24, 2008 7:41 pm

My swoje obrączki zakupiliśmy właśnie w Aparcie z 10% zniżką, czyli w praktyce za komplet zapłacimy 950zł, obrączki są prześliczne, ale niestety nie mogę ich tu wkleić bo nie można ich w ogóle zapisać ze strony apartu. Pojawia mi się tylko Settings i coś tam jeszcze. :zalamany: .
lmyszka - Sob Maj 24, 2008 8:27 pm

obrączki Izuni :)


izunia_82 - Sob Maj 24, 2008 8:32 pm

Jeszcze raz wielkie dzięki Imyszka :smile:
Niebieskooka - Nie Cze 22, 2008 5:26 pm

moja siostra ma z mężem obrączki z Apartu z białego złota...mija właśnie ich 6sta rocznica ślubu i wymieniają obrączki bo zaczeły żółknąć! :? i nie wyglądają eststycznie....dziwne bo wydawałaby się, że po renomowanej firmie można się spodziewać czegoś więcej... :-?
elka85 - Pon Cze 23, 2008 8:16 pm

Mi bardzo podobją się obrączki z kolekcji "Słowo" model 250 z brylantem :) Niestety jak zobaczyłam cenę to zwątpiłam...
555 - Wto Cze 24, 2008 8:12 pm

zaskoczyla mnie ta cena, bo obraczki sa bardzo proste.. mysle, ze u jubilera zaplacilibyscie znacznie mniej.. polecam konsultacje z panem z Wieckowskiego :))
elka85 - Wto Cze 24, 2008 8:30 pm

Tak właśnie planujemy zrobic... Nie mam zamiaru tyle płacic za firmę :smile: Za jakiś czs zacznę się rozglądac za godnym zaufania jubilerem :roll:
KatarzynaPsyk - Nie Lis 23, 2008 9:21 pm

białę złoto bardzo czetso robi sie żółte nie pelegnowane wogole w trakcie uzytkowania.
Paulina.Nowa - Wto Gru 16, 2008 10:24 pm

My widzieliśmy obrączki w aparcie są ładne ale dosyć drogie moim zdaniem.
Klaudynka - Pon Gru 29, 2008 7:07 pm

My z narzeczonym również zamówiliśmy obrączki z apartu-z 15% zniżką :wink:


rajeczka - Czw Lut 19, 2009 10:09 am

Nam tez bardzo podobaly sie obraczki z Apartu ..fakt nie wszystkie ,ale mielismy swoje wybrane typy i ceny nam tez odpowiadaly..ale teraz po wzroscie cen juz nie jest tak kolorowo , obraczki sa drozsze niz w Kruku ,wiec w tym momencie myslimy nad przerobieniem zlota na obraczki u jubilera :)
asiulek82 - Czw Lut 19, 2009 9:09 pm

Może ktoś bedzie zainteresowany - pod koniec marca lub na początku kwietnia mają się pojawić nowe modele. Taką informację przekazała nam dzisiaj pani w Aparcie w Tulipanie.
rajeczka - Czw Lut 19, 2009 9:58 pm

w galerii widzialam juz ,ze byla nowa kolekcja,a w realu nawet polowy nie mieli obraczek ..poza tym powiedzieli nam tez ze w kwietniu bedzie nowa...w kazdym sklepie co innego mowia
Kociadło - Czw Mar 05, 2009 9:44 am

może ktoś będzie zainteresowany i coś wygra:) http://www.apart.pl/pl/klient,Konkurs
Basia.83 - Wto Cze 16, 2009 8:14 pm

My właśnie zamówiliśmy obrączki w sklepie internetowym Apartu:) mam już od nich pierścionek zaręczynowy i kolczyki,więc mogę polecić tego jubilera .
Ambrozja - Pią Cze 19, 2009 1:42 pm

To Apart prowadzi sprzedaż przez internet? Widziałam stronkę z ich wyrobami, ale nie sklep. Jeśli możesz to podaj linka, bo ja Apart bardzo lubię :)
Basia.83 - Sro Lip 01, 2009 11:07 am

Tak, jest sklep internetowy, na głównej stronie Apartu możesz zobaczyć.Przez internet można kupić obrączki.Dla nas to jest bardzo wygodne, bo nie musimy jechać do miasta na zakupy, a z czasem u nas krucho,chciałabym aby doba miała więcej godzin :)
poza tym dostawa i grawer jest gratis

Weira - Czw Lis 12, 2009 3:07 pm

Ja mam zaręczynowy pierścionek z Apartu i prawdopodobnie także będziemy mieć obrączki.
ola88 - Czw Lis 12, 2009 3:55 pm

My myśleliśmy nad Apartem albo Yes :) bo w Yes jeden model nam się bardzo spodobał :) ale zobaczymy co to tam dalej z tego wyjdzie :)
Weira napisał/a:
a mam zaręczynowy pierścionek z Apartu
też mam z Apartu :)
Bella - Pią Lis 13, 2009 11:22 pm

My też myśleliśmy, że będą z Apartu, bo również mój pierścionek jest z ich salonu :)

Ostatecznie wybraliśmy z A&A ze wzgledu na bardzo miłą obsługę oraz promocję, która jest u nich w tej chwili :wink:
Trochę zraził nas pan w Aparcie w Galerii, który twierdził, że modele które nam pokazuje są ze złota, a nie były (po odwiedzeniu kilku salonów i przymierzeniu kilkudziesięciu obrączek te wydały nam się bardzo lekkie choć nie wyglądały na delikatne) Ogólnie nie był zbyt miły i wręcz rozpoczął kłótnie na ten temat i dopiero na pytanie mojego Narzeczonego: "w takim razie gdzie jest na nich próba?" musiał skapitulować :lol:

pestka - Pon Lis 16, 2009 3:12 pm

My niedawno byliśmy w Aparcie, żeby wstępnie zobaczyć jakie mają obrączki. Pani, z którą rozmawialiśmy podawała cenę za komplet. Więc ja pytam: "W jakiej cenie jest gram złota jeśli chodzi o ten model?". Ona na to, że nie może mi powiedzieć. Ja: "Ale jak to? Przy wyrobach jubilerskich zawsze podaje się cenę za gram". Pani: "Nie ma czegoś takiego jak cena za gram jeśli chodzi o obrączki w naszym sklepie, damska obrączka jest w tej samej cenie, co męska".
Nie wiem czy to tylko polityka Apartu, ale ja uważam to za oszustwo i naciąganie klienta i strasznie się zraziłam, mimo. że ich obrączki bardzo mi się podobają. W końcu damska obrączka rozmiar 10 jest dużo lżejsza od męskiej rozmiar 20. W zeszłym roku moja siostra wychodziła za mąż i wiem, że jej obrączka była lżejsza i tańsza od obrączki mojego szwagra.

555 - Pon Lis 16, 2009 8:22 pm

pestka, może mają po prostu średnią cenę i mniejsze wychodzą drożej, ale za to większe taniej..?
pestka - Pon Lis 16, 2009 8:37 pm

555 napisał/a:
pestka, może mają po prostu średnią cenę i mniejsze wychodzą drożej, ale za to większe taniej..?


Może... Apart był jedynym salonem, do którego na razie zajrzeliśmy. Mój szwagier twierdzi jednak, że gdy oni wybierali obrączki damska różniła się ceną od męskiej w każdym salonie jubilerskim, w Aparcie również.

Ambrozja - Pon Lis 16, 2009 10:35 pm

pestka, może to zależy od modelu? Kupowaliśmy nasze obrączki w Aparcie i moja jest sporo mniejsza od obrączki męża jednak waży ciut więcej i była droższa, przez to, że jest grubsza (ma "zatopione" brylanty). Widziałam też takie komplety, że damska była tańsza. Ja jestem bardzo zadowolona z tego sklepu, nawet jak czegoś nie mają u siebie to na moją prośbą ściągają.
Bella - Pon Lis 16, 2009 10:38 pm

pestka napisał/a:
Więc ja pytam: "W jakiej cenie jest gram złota jeśli chodzi o ten model?". Ona na to, że nie może mi powiedzieć. Ja: "Ale jak to? Przy wyrobach jubilerskich zawsze podaje się cenę za gram". Pani: "Nie ma czegoś takiego jak cena za gram jeśli chodzi o obrączki w naszym sklepie, damska obrączka jest w tej samej cenie, co męska".

My usłyszeliśmy to samo w Aparcie, zresztą teraz chyba większość salonów tak działa

555 napisał/a:
może mają po prostu średnią cenę i mniejsze wychodzą drożej, ale za to większe taniej..?

chyba tak właśnie to działa. Zresztą jak kupuje się pierścionek to tez cena jest jedna za model (ew. różni się ze względu na wielkość i rodzaj kamienia) i nie ma znaczenia czy jest on w rozmiarze 10 czy 16.

pestka - Wto Lis 17, 2009 10:06 am

Bella napisał/a:
My usłyszeliśmy to samo w Aparcie, zresztą teraz chyba większość salonów tak działa


Mam nadzieję, że jednak nie :(

Bella napisał/a:
Zresztą jak kupuje się pierścionek to tez cena jest jedna za model (ew. różni się ze względu na wielkość i rodzaj kamienia) i nie ma znaczenia czy jest on w rozmiarze 10 czy 16.


Ale różnica w wadze złota pierścionka w rozm 10 i 16 nie jest tak duża jak przy obrączkach.

Ambrozja napisał/a:
Ja jestem bardzo zadowolona z tego sklepu, nawet jak czegoś nie mają u siebie to na moją prośbą ściągają.


Ja generalnie też jestem zadowolona z Apartu. Lubię ich biżuterię, dlatego najpierw do nich poszliśmy w poszukiwaniu obrączek.

Basia.83 - Pią Lis 20, 2009 11:10 pm

Ja też jestem z Apartu bardzo zadowolona - nasze obrączki są przepiękne. Poza tym bardzo sprawnie obsłużono nas przez sklep internetowy, wszystko poszło jak należy,obrączki dotarły do nas szybko i dokładnie takie jak sobie wymarzyliśmy.To nie były nasze pierwsze zakupy w Aparcie, ale pierwsze przez internet.
mjmj2010 - Czw Lis 26, 2009 9:26 am

Teraz są rabaty na obrączki w Aparcie :)
Weira - Czw Lis 26, 2009 7:09 pm

A my prawdopodobnie kupimy obrączki w Częstochowie u P. Ostatnio oglądaliśmy i były tańsze niż w Łodzi...
Basia.83 - Pią Lis 27, 2009 12:04 pm

mjmj2010 napisał/a:
Teraz są rabaty na obrączki w Aparcie :)


Prawda i to dosyć spore :)

monisiagoku - Sob Sty 16, 2010 10:56 pm

my kupiliśmy obrączki właśnie w aparacie. zdecydowanie polecam obslugę w M1. najgorsza jest w galerii łodzkiej i tulipanie w innych nie byłam.

pani pomogła nam dobrac rozmiar. model mieliśmy wczesniej upatrzony.

poza tym cała obsługa i realizacja bez zarzutu. to jest moj ulubiony sklep z biżuterią.

naprawdę polecam. a co do sklepu internetowego to troche inaczej wyglądają obraczki w rzyczywistości... ;-) )

Martysia - Sro Sty 20, 2010 3:54 pm

monisiagoku napisał/a:
najgorsza jest w galerii łodzkiej i tulipanie w innych nie byłam.


my zamawialiśmy w GŁ i babeczki były super! a byliśmy tam kilka razy, bo nie mogliśmy się zdecydować. no ale to było dawno temu, może się obsługa zmieniła :]

Basia.83 - Sro Sty 27, 2010 1:02 pm

monisiagoku napisał/a:


poza tym cała obsługa i realizacja bez zarzutu. to jest moj ulubiony sklep z biżuterią.



mój też:)
zawsze coś ciekawego tam wypatrzę, wczoraj zakochałam się w kolorowych perłach

Weira - Sro Lut 03, 2010 4:40 pm

I zamówiliśmy obrączki z Apartu na Targach Ślubnych, mieliśmy już wcześniej upatrzony konkretny model a ponieważ był spory upust cenowy to są nasze :) I bardzo się cieszymy :smile:
ART DECO JUBILER - Pią Lut 19, 2010 3:49 pm

Ile ludzi tyle opinii,ale chyba jednak przeważają te pozytywne. Nigdy tam nie kupowałam więc nie moge się wypowiedzieć.
maryla - Czw Maj 13, 2010 6:34 pm

My raczej też zamówimy w Aparcie, zaręczynowy też mam z Apartu i jestem zadowolona. Poza tym podoba nam się tam kilka wzorów z kolekcji Marzenie i cenowo są na naszą kieszeń :)
kakonka - Czw Maj 13, 2010 7:28 pm

ja nie miałam styczności wcześniej z Apartem, ale zakupiliśmy tam obrączki- są piękne- zobaczymy jak się je nosić będzie :D
maryla - Pon Maj 17, 2010 11:34 am

A jakie zamówiliście ?My się zastanawiamy nad dwukolorowymi - z żółtego i białego złota. Para kosztuje niecałe 1300 zł, więc cena bardzo korzystna. Nr wzoru 328, szerokość 5 mm.
ART DECO JUBILER - Wto Maj 18, 2010 6:24 pm

Jeżeli tylko Wam się podobają to czemu nie,w końcu to Wy bedziecie nosic te obraczki. zawsze z białym złotem istnieje obawa o jego przecieranie się,ale jeśli obrączka będzie solidnie wykonana to nie ma się czym martwic.
kakonka - Wto Maj 18, 2010 6:30 pm

maryla napisał/a:
A jakie zamówiliście ?My się zastanawiamy nad dwukolorowymi - z żółtego i białego złota. Para kosztuje niecałe 1300 zł, więc cena bardzo korzystna. Nr wzoru 328, szerokość 5 mm.


no właśnie te :P

maryla - Pią Maj 21, 2010 8:09 pm

o to mamy taki sam gust :)
Butterfly84 - Wto Cze 29, 2010 10:19 pm

My po odwiedzeniu kilku jubilerów ostatecznie kupiliśmy obrączki w Aparcie.
monisiagoku napisał/a:
zdecydowanie polecam obslugę w M1. najgorsza jest w galerii łodzkiej i tulipanie w innych nie byłam

Powiem szczerze, że po wizycie w Tulipanie już miałam zrezygnować z zakupu w Aparcie, obsługa była po prostu niezbyt miła, miałam wrażenie że niechętnie odpowiada na nasze pytania. Ja naprawdę nie jestem wymagającym klientem, ale nie znam się na obrączkach i chciałam uzyskać kilka podstawowych informacji. Na szczęście przy okazji zakupów weszliśmy jeszcze do salonu w M-1 i tam była zupełnie inna atmosfera- miło, profesjonalnie, wszystko zostało nam jasno wytłumaczone, obrączki już odebraliśmy (były gotowe tydzień wcześniej niż na umowie) i jesteśmy bardzo zadowoleni. Eleganckie pudełeczko, grawer bardzo fajnie wyszedł.
Ciągle jest tam chyba promocja na obrączki 5%, grawer gratis (do 21 znaków).

Basia.83 - Czw Lip 08, 2010 8:39 am

Ja nic nie słyszałam o przecieraniu białego złota . Moja kuzynka ma obrączki z białego złota, z Apartu, kupione 6 lat temu i nic się nie przetarło. To pewnie zależy od jakości, od wykonania.
ART DECO JUBILER - Czw Lip 15, 2010 4:25 pm

Solidnie zrobiona biżuteria z białego złot nie ma prawa się przecierać. Dlatego warto zawsze kupować u sprawdzonych producentów.
ola_zy - Sob Wrz 18, 2010 12:42 pm

ja trafiłam na niemiłą Panią w Aparcie kupując Mamie biżuterię i od tej pory staram się nie zaglądać ;/
SklepJubilerski - Czw Paź 14, 2010 4:21 pm

Z tego co kojarze to w Aparcie zawsze trafi się jakaś niemiła osoba,ale może miała po prostu gorszy dzień ;) Jeżeli chodzi o przecieranie się złota,to wychodzi na to,że obrączka została źle wykonana,normalnie się to nie zdarza.
SilverLady - Nie Paź 17, 2010 11:31 am

My mamy obrączki z Apartu. Bardzo nam się podobają i póki co jesteśmy zadowoleni, ale tak naprawdę wszystko okaże się dopiero po dłuższym czasie...
Na obłsugę też nie narzekaliśmy. Pani była bardzo pomocna.

M_and_M - Nie Paź 17, 2010 6:15 pm

SklepJubilerski napisał/a:
Jeżeli chodzi o przecieranie się złota,to wychodzi na to,że obrączka została źle wykonana,normalnie się to nie zdarza.


czyli jesli rod zejdzie i wyjdzie spod jego warstwy białe złoto w swej żółtawej prawdziwej postaci to znaczy ze jubiler schrzanil robote??? :o :o :o

ART DECO JUBILER - Pon Paź 25, 2010 7:55 pm

Wszystko zależy od modelu jaki wybrałaś,nie zawsze ukazanie się prawdziwego złota oznacza źle wykonaną pracę. Najlepiej byłoby wstawic zdjęcie :)
antonka - Wto Paź 26, 2010 6:47 pm

Ja właśnie marzę o obrączce z białego i żółtego złota, widziałam piękne na promocji w Aparcie, tylko nie wiem czy wybrać z diamencikiem w damskiej czy lepiej bez. Wstępnie chciałam klasyczną , bez ozdób ale ten diament też mnie kusi.
ART DECO JUBILER - Pon Lis 29, 2010 12:13 pm

Nie ma problemu aby uzyskac takie połaczenie,jeżeli chcesz zobaczyc jak wygląda na zdjeciach,to zapraszam na moją strone internetową :)
antonka - Czw Gru 16, 2010 6:18 pm

Te http://www.apart.pl/pl/ob...w-promocji,1876
lub te http://www.apart.pl/pl/ob...w-promocji,1692
mam na myśli konkretnie

ART DECO JUBILER - Pon Gru 20, 2010 12:32 pm

Jeżeli mam byc szczery,to najbardziej podoba mi się model nr 1. A na środku mają 3 diamenciki? Dobrze widze? Wygląda to bardzo ciekawie.
jola87 - Pon Sty 03, 2011 6:06 pm

Ja mam pierścionek z apartu i jestem załamana bo strasznie sie rysuje i niszczy. Chodzę w nim sporadycznie, tylko gdy gdzieś wychodzę. Po domu w nim nie chodzę, nie wspominając juz o jakiej kol wiek pracy w nim. Z apartem juz raz walczyłam bo po 5 miesiącach użytkowaniach wyglądach gorzej niz pierścionki w całej mojej rodzinie ktore maja np. ponad 30 lat i są noszone cały czas. Apart umył ręce i nie przyznał je do niczego, zaproponował odpłatną naprawę. Myślałam ze juz będzie ok. ale dzis po 7 miesc. jego uzytkowania ( ze szczególnym uważaniem) wiedze ze dzieje sie to samo. Ale teraz juz bedę walczyła o oddanie pieniedzy:/ TOTALNA ZAŁAMKA:(
Winter - Pon Sty 03, 2011 6:16 pm

bardzo podobne z Kruka http://wkruk.pl/product-p...ACZKA-RIVA.html
antonka - Pon Sty 17, 2011 11:34 am

Kobiety mam już nasze obrączki, zamówiliśmy te
http://www.apart.pl/pl/ob...w-promocji,1692
jestem mega szczęśliwa:)są piękne

tomlodz - Pon Sty 24, 2011 10:31 am

W łodzkich Apartach zarówno w tulipanie jak i galerii trafia się czasami obsługa która dość skutecznie zniechęca do zakupu. Ale to zależy od szczęścia na kogo się trafi.

Za to w A&A obsługa zawszę była miła i uprzejma.

ART DECO JUBILER - Sro Sty 26, 2011 1:02 pm

Na temat obsługi w aparcie,to zostało już napisane kilka postów,wystarczy przejrzeć cały temat. To nie dotyczy tylko łódzkich sklepów,to raczej ich wspólna cecha.
M_and_M - Czw Sty 27, 2011 10:50 am

mimo ze moje obrączki juz odebrane i robione gdzie indziej, bylam wczoraj w aparcie pokazac przyjaciolce jaki model mamy (ona własnie szuka wiec jest mocno zainteresowana). rozmwiałysmy nt rodowanych obrączek. i pan w aparcie powiedzial nam ze wlasnie dzis przyjał do ponownego rodowania obraczkę pana młodego, który brał slub w pazdzierniku :o po 3,5 miesiacach normalnego uzytkowania rod sie starł :( obraczka jego zony jako ze palce jej w ciazy spuchły i jej nie nosi wyglada nadal jak nowa, wiec maja z czym porownywac. tak szybko rod sie sciera???
antonka - Wto Lut 01, 2011 1:44 pm

Dla mnie najważniejsze, że mam obrączki ładne :)
Obsługa była ok moim zdaniem

inka - Czw Lut 17, 2011 3:52 pm

Orientujecie się, czy mogę zamówić obrączki w Aparcie w jednym mieście, a odebrać zamówienie w innym?
M4rcysi4 - Nie Lut 20, 2011 11:21 pm

No niestety nie pytałam jeszcze o coś takiego (a prawdopodobnie będę) uważam jednak, że nie będą robić problemu. Może jednak być tak, że będą chcieli by pieniążki trafiły do nich, a nie do tego innego salonu. Uważam, że musisz zapytać o to właśnie w tym salonie, w którym chcesz to zrealizować, żeby nie okazało się, że każdy ma inną politykę sprzedaży.
inka - Nie Lut 20, 2011 11:29 pm

Dzięki, dostałam odpowiedź na maila, że można. Liczy się zapewne dla nich sprzedaż w danym salonie, a odbiór to już pikuś skoro zapłacone :)
M4rcysi4 - Pon Lut 21, 2011 10:33 pm

inka to super dobrze wiedzieć :)
ART DECO JUBILER - Sro Lut 23, 2011 10:17 am

Pamiętajmy ze są to sklepy sieciowe,wiec obojętnie do którego z salonów wpłyną pieniadze,zarobi na tym w końcu ta sama firma. Podejrzewam ze nie będzie żadnego problemu.
antonka - Wto Mar 01, 2011 12:13 pm

ale przynajmniej ceny mają wszędzie takie same :) i promocje
ART DECO JUBILER - Nie Mar 27, 2011 9:16 pm

Otóż to, oszczędza to dużo biegania, porównywania cen, itp, czyli wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda :)
Esmeralda - Wto Sie 09, 2011 3:43 pm

co do trwałości obrączek Apart to nie są zbyt trwałe, moja już po 2 tygodniach ma pełno rys i jest zniszczona; zresztą w ogóle Apart to chyba najmniej elastyczny sklep jubilerski, niestety mają też największy wybór; dziwi mnie jednak to, że maja jakieś dziwne zasady - obrączki da się zwiększyć tylko o 1 rozmiar, a zmniejszyć się juz nie da - ogolnie to przez takie "zasady" mają gdzieś klienta, ale pewnie dlatego, że klient i tak tam kupi, bo mają największy wybór
ola88 - Wto Sie 09, 2011 4:44 pm

Esmeralda napisał/a:
obrączki da się zwiększyć tylko o 1 rozmiar, a zmniejszyć się juz nie da
a może to przez brylant?
ja zaręczynowy miałam zmniejszany i żadnych tam problemów nie było

Kati - Wto Sie 09, 2011 5:14 pm

raczej przez łączenie białego złota z żółtym i różną ich "rozciągliwość"?
ewa.krzys - Wto Sie 09, 2011 6:32 pm

Zmniejszanie i zwiększanie obrączek/pierścionka zależy również od wzoru. Nie każdy da się bezproblemowo zmienić.

Jeśli chodzi o sam Apart to ja jestem zadowolona. Pierścionek noszę od ponad 8 miesięcy, nie zdejmuję go w ogóle i mi się nie niszczy. Koleżanka, której porysował się trochę pierścionek oddała do naprawy i bez problemu go wypolerowali (czy co tam innego robią). Mają duży wybór i ceny nie są aż tak złe, także polecam :)

melinda - Sob Sie 20, 2011 8:22 pm

No mam mieszane uczucia co do Apartu niestety.... matowa obrączka mojej siostry z diamencikami, przestała byc matowa juz po tygodniu noszenia! Reklamacji nie przyjęli twierdząć, ze to normlane, ze się "wypolerował mat"... mogli uprzedzić przed zakupem...
kingakama - Sro Sie 24, 2011 12:27 pm

Ja jestem zadowolona i z pierścionka i obrączki Apartu. Dbam o nie, tak jak poinformowała mnie pani w salonie i wszystko ok. Wprawdzie mój się śmiał, że pani nam strzeliła niezły wykładzik , ale po tym co widzę warto było posłuchać i się zastosować :)
roxy - Wto Wrz 13, 2011 4:50 pm

kingakama napisał/a:
Dbam o nie, tak jak poinformowała mnie pani w salonie i wszystko ok. Wprawdzie mój się śmiał, że pani nam strzeliła niezły wykładzik , ale po tym co widzę warto było posłuchać i się zastosować :)


A zdradzisz nam co Ci doradziła? :-) , bo sama też mam zamiar kupić obrączki w Aparcie, najbardziej mi się podobają i ceny nie są tak bardzo wygórowane.

Z tego co obserwuję u znajomych to np. białe błyszczące złoto rysuje się u większości niezależnie, w której firmie kupowali obrączki. (nie mam porównania z innym gatunkiem złota, bo wszyscy mają właśnie takie).

kingakama - Pią Wrz 23, 2011 10:40 am

roxy, pełne informacje masz tu :) nie będę się rozpisywać
http://www.apart.pl/pl/ek...bac-o-bizuterie
no i kupiliśmy też środki do pielęgnacji

alamakota - Wto Paź 04, 2011 9:19 pm

Hej,

Ja tez mam zarówno pierścionek jak i obrączkę z Apartu. Co prawda trochę się porysowały, ale noszę na co dzień i nie zdejmuję ich w ogóle, więc nie ma co wymagać.

Ogólnie jestem zadowolona :)

mała9364 - Czw Paź 06, 2011 10:19 am

Mój M. pracuje fizycznie i ma obrączkę codziennie przez 15 godzin i nie ma ani jednej rysy.Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni :)
antonka - Pią Paź 14, 2011 2:39 pm

Apart solidnie wykonuje obrączki, dlatego nic się z nimi nie dzieje - u nas też
Emilka20 - Sro Lis 23, 2011 3:47 pm

Apart to solidna firma, ale ceny prostych obrączek wprawiają w szok. Owszem obrączki nie są tanie bo złoto jest drogie, ale ich ceny to przegięcie.
oreska - Sro Lis 23, 2011 11:54 pm

fakt ceny maja duże i powiem szczerze, że nic mnie nie urzekło jakoś specjalnie no ale może na koniec roku maja jakoś mniej wzorów bo może nowa kolekcja wchodzi w nowym roku... w każdym bądź razie mój pierścionek zaręczynowy z Apartu ma ponad 2 lata i niestety się odkształcił. Na palcu tego nie widać ale po zdjęciu - jajo ;(
ART DECO JUBILER - Pon Lis 28, 2011 11:40 am

Teraz warto rozglądać się w sklepach internetowych-jeżeli ktoś planuje zakup obrączek,ponieważ z okazji zbliżających się świąt,można trafić na fajne rabaty oraz promocje.
antonka - Czw Gru 01, 2011 11:52 am

Emilka20 napisał/a:
Apart to solidna firma, ale ceny prostych obrączek wprawiają w szok. Owszem obrączki nie są tanie bo złoto jest drogie, ale ich ceny to przegięcie.


Emilka , ja jak coś tam kupuję np na prezent to jak są promocje, albo w ich sklepie internetowym.

Malina01 - Czw Gru 01, 2011 6:03 pm

Dokładnie, teraz sporo promocji przed swietami, my tak wlasnie kupiliśmy swoje obrączki ;)
Pit_20 - Pią Gru 02, 2011 12:46 pm

niestety zgadzam się z poprzednikami
Zuza12345 - Sob Gru 03, 2011 12:25 pm

w zeszły weekend była promocja minus 10% płacąc karta mBanku ale niestety za późno się zorientowaliśmy.. jak będziecie miały cynk na jakieś jeszcze promocje proszę dajcie znać.
pozdrawiam :)

ppola - Sob Gru 03, 2011 3:57 pm

Zuza12345 napisał/a:
w zeszły weekend była promocja minus 10% płacąc karta mBanku
stała znizka przy płaceniu kartą mbanku to 5%
http://www.mbank.pl/karty...atkowe/mrabaty/

Zuza12345 - Sob Gru 03, 2011 4:13 pm

:) dzięki :)
Julia89 - Sob Wrz 22, 2012 6:51 pm

Mi się bardzo podobają obrączki z palladu, przymierzaliśmy w Aparcie kilka wzorów. Podobno pallad jest bardzo trwały?
Mimius - Wto Sty 15, 2013 8:05 pm

Nosimy obrączki z APARTU z białego złota już ponad rok i na razie wyglądają OK. Trochę się porysowały i widać że trochę pożółkły, ale wszystko w granicach normy jak na moje oko.
ana88 - Pon Kwi 22, 2013 7:20 pm

Ja mam pierścionek zaręczynowy z tej firmy. Jest z 3 brylancikami, żółte i białe złoto. Piękny ale muszę na niego uważać bo bardzo się rysuje. No i w dodatku zaraz po zakupie przez mojego narzeczonego zmniejszany był o jakieś 4 rozmiary (model który mu się spodobał dostępny był tylko w 3 sklepach w całym kraju i w dodatku był w rozmiarze 13, a ja nosze 9 :P ) i przy zmniejszaniu ktoś niedokładnie pokrył białe złoto rodem i powstały zacieki na żółtym złocie. Niby taka znana marka a pozwolili sobie na taką fuszerke!!!!! Po zaręczynach reklamowaliśmy to i defekt bezpłatnie usunęli ale musiałam na swoją błyskotkę czekać miesiąc :( W Aparcie 2 lata od zakupu bezpłatnie polerowali, a potem trzeba zapłacić.. Zapłacić trzeba też przy zmianie rozmiaru więc ja nie polecam tej firmy :) Za taką kasę to mogliby już jaj nie robić :) Obrączki mamy z A&A i jesteśmy zdecydowanie bardziej zadowoleni :) ))))
Sajgonka - Pon Maj 13, 2013 7:21 pm

Ja mam zaręczynowy z Apartu , już go pokazywałam więc nie będę powielać zdjęć i jestem bardzo z niego zadowolona.Obrączki też tam zamówiliśmy.Mam jeszcze trochę drobiazgów apartowych i nie narzekam :)
Zuza12345 - Pią Paź 11, 2013 8:54 pm

my już daliśmy do polerowania obrączki(rok i 2 miesiące).. choć tak naprawdę pierwsze rysy były już po weselu.. ale nigdy nie było na to czasu

czas oczekiwania - miesiąc

KaMika - Nie Sty 05, 2014 1:33 pm

Byliśmy ostatnio w Aparcie popatrzeć na modele obrączek i widzieliśmy ciekawe promocje :) Ale my jednak rezygnujemy z ich oferty ;D byliśmy tylko wzory obejrzeć :)
Loczek_16 - Nie Sty 05, 2014 4:03 pm

Mam pierścionek zaręczynowy z apartu białe złoto łączone ze złotym. Niestety pierścionek szybko się rysuje...
Ponadto po oddaniu do czyszczenia 'przemalowano' mi złoty element na biały. Musiałam ponownie im go oddać, żeby to naprawili.

Poza tym nie mam zastrzeżeń :)

E-kwiaty - Wto Sty 07, 2014 6:24 pm

Takie rzeczy się zdarzają,tez zależy konkretnie od rodzaju złota i danej kolekcji. Nie mniej jednak większość opinii na temat samej firmy jest pozytywnych,wiec chyba warto im zaufać.
AlanT - Pią Paź 03, 2014 3:23 pm
Temat postu: Obrączki Apart
Po 3 tygodniach noszenia żony obrączka z matowej stała się błyszcząca a brylancik wypadł po4 tygodniach. Reklamacja nie uznana :cry: :?
Asiek - Pią Paź 03, 2014 3:34 pm
Temat postu: Re: Obrączki Apart
AlanT napisał/a:
Po 3 tygodniach noszenia żony obrączka z matowej stała się błyszcząca a brylancik wypadł po4 tygodniach. Reklamacja nie uznana :cry: :?

AlanT to gdzie w końcu kupiliście te obrączki? :roll: Bo tu wynika, że w Aparcie, a w innym poście, że u innego jubilera?
Kupiliście dwa komplety obrączek?

ZlotaLinia_com - Sro Lis 05, 2014 12:57 pm

Ciekawa sprawa i również przyłączam się do powyższego pytania,gdzie w końcu kupiliście te obrączki oraz czy nie mieliście drugiego kompletu?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group