Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fotograf - AT GÓRSCY

andzia85 - Sro Mar 25, 2009 12:35 pm
Temat postu: AT GÓRSCY
Cześć jestem tu nowa i za bardzo nie wiem jak sie tu poruszać mam tylko jedno małe pytanko czy słyszał ktoś o fotografie "GÓRSCY"?
Yoanna - Sro Mar 25, 2009 8:48 pm

Chodzi Ci o nich:
http://www.atgorscy.pl/
http://www.slubna.net.pl/
:?:

andzia85 - Sro Mar 25, 2009 9:22 pm

Czesc tak chodzi mi o tego fotografa.Wogóle nie wiem jak się tu poruszać :-)
Malwina_łódź - Czw Mar 26, 2009 8:25 am

Ja słyszałam. ;)
Robili zdjęcia na weselach w mojej rodzinie (w zeszłym roku).
Zdjęcia wyszły prześlicznie a i z tego co wiem to współpraca z nimi do końca układała się kuzynkom dobrze. Teraz będą również naszym fotografem. Swoje wrażenia opowiem szczegółowo we wrześniu :)

andzia85 - Czw Mar 26, 2009 9:24 am

Aha w takim razie będę czekac do września na wrazenia. Wlasnie z narzeczonym zastanawiamy sie nad wyborem tego fotografa i musimy sie wkoncu na ktoregos zdecydowac.To jak slub we wrzesniu to juz nie dlugo ale Ci zazdroszcze bo ja we wrzesniu ale 2010 roku:-)Fajnie ze odpisalas.Pozdrawiam
Malwina_łódź - Czw Mar 26, 2009 12:28 pm

Ja mam ślub 29 sierpnia, ale myślę, że dokładnie opiszę na początku września.
Generalnie póki co polecam. Świetni ludzie, bardzo ugodowi i mają sporo pomysłów ;)

Xcymenes - Czw Mar 26, 2009 7:17 pm

andzia85, nie czekajcie do września na wrażenia, sierpień i wrzesień 2010 jest juz oblegany
Yoanna - Czw Mar 26, 2009 8:46 pm

Nam też będą robić zdjęcia państwo Górscy- 5.09.09 :smile:

Zobaczymy się z nimi również na weselu mojej koleżanki 25.04.09 więc jak już zobaczę ich album to zdam relację :razz:

katarynka - Pią Mar 27, 2009 11:02 am

my robiliśmy u nich zdjęcia ciążowe i jestem z nich bardzo zadowolona. Państwo Gorscy są bardzo mili i rzeczywiście maja bardzo dużo fajnych pomysłów na oryginalne zdjęcia :)
Tumiss - Nie Kwi 19, 2009 9:37 pm

rózwnież uważam, że górscy mają esktra zdjęcia :)
czy wicie coś na temat ich cen? chcemy z narzeczonym zrobić tylko zdjęcia plenreowe.

Malwina_łódź - Nie Kwi 19, 2009 9:45 pm

Napisz do nich, odpowiadają na @ ;)
neskalodz - Wto Kwi 28, 2009 1:43 am

Nam tez zdjecia beda robic panstwo Gorscy :smile: fotoreportaz i plener :smile: Bardzo mili ludzie i piekne zdjecia :D ale na swoje musimy jeszcze poczekac do wrzesnia 2010:)
Yoanna - Czw Kwi 30, 2009 1:10 pm

Moja koleżanka miała ojca państwa Górskich z pomocnikiem na weselu, ponieważ oni nie mogli. Teraz są w z nimi w Ustce i baaardzo zachwalają sobie pracę rodziny Górskich :razz:
Już nie mogę się doczekać efektów ich pracy :smile:

[ Dodano: Wto Maj 19, 2009 9:47 am ]
Wczoraj byłam na seansie ślubno-weselno-plenerowym moich znajomych :D
Maja przeboskie zdjęcia :buja w oblokach: juz sama nie mogę doczekać się własnego ślubu :!: :!:

gorskit - Pią Maj 29, 2009 12:33 pm

Bardzo dziękujemy wszystkim za miłe słowa pod naszym adresem.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej strony.

Pozdrawiam

AT Górscy

Malwina_łódź - Czw Wrz 03, 2009 4:17 pm

Współpraca z Agnieszką i Tomkiem to prawdziwa przyjemność ;)
Nie mam się do czego doczepić. To są po prostu profesjonaliści!
Potrafią rozbawić, rozładować stres i pięknie uwiecznić ważne momenty życia.
Na moim weselu wszystkim przypadli do gustu.
Naprawdę polecam.
Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę miała przyjemność skorzystać z ich usług.

Yoanna - Sro Paź 14, 2009 1:56 pm

Odebraliśmy zdjęcia od naszych kochanych foto. :smile:

Kiedy Agnieszka puściła nam prezentację zdjęć wzruszyłam się... Potrafią idealnie uchwycić moment, pokazać emocje a przy tym współpraca z nimi to czysta przyjemność. Zero stresu :razz: Mają nieograniczony zasób pomysłów hehe

Malwina_łódź napisał/a:
Na moim weselu wszystkim przypadli do gustu.


dokładnie takie same opinie zbierałam od swoich gości. Państwo Górscy mają w sobie tyle sympatii, że trudno odnieść inne wrażenie :D

Pozdrawiamy Was bardzo gorąco i do zobaczenia wktórce ;)

PS. Zdjęcia do obejrzenia w moim dzienniczku http://www.forum.wesele-l...0958eb21#341995

Aga1986 - Sro Paź 21, 2009 4:17 pm

jako dobre opinie hohoho :)
ale dobrze, bo poważnie rozważam czy mieliby robić zdjęcia u nas :D

[ Dodano: Pią Paź 23, 2009 10:02 pm ]
będą też u nas, zachwycili nas swoimi pomysłami na plener, swoją profesjonalnościa i przygotowaniem do spotkania :) mają wszystko czego nam trzeba :)

agulka1989 - Czw Gru 31, 2009 12:00 am

No a my właśnie dziś podpisaliśmy umowę :)
Agnieszka i Tomek nas po prostu urzekli :)
Uśmiechnięci,przesympatyczni, z mnóstwem pomysłów...
To było nasze pierwsze spotkanie z "kandydatem na fotografa" i odrazu strzał w dziesiątkę :)
Jestem pewna, że będziemy zadowoleni i że jeszcze nie raz skorzystamy z ich usług :)

Aż nie chciało nam się stamtąd wychodzić... :)

PositiveAga - Czw Sty 14, 2010 2:27 am

No i zdecydowaliśmy sie :mrgreen: umowa podpisana, ...termin zarezerwowany

Mam nadzieję, że zdjęcia będą równie piękne, co te na stronie ... bo jestem nimi absolutnie zachwycona :super:

wybraliśmy: błogosławieństwo, ślub i plener ... ale jeszcze zastanawiamy się nad weselem :-)

Malena - Czw Sty 14, 2010 9:22 am

Agulka, PositiveAga, jaka jest u nich cena na 2011 rok za poszczególne pakiety?
agulka1989 - Czw Sty 14, 2010 10:23 am

Aguś gratuluję dobrego wyboru :)
Malena napisałam Ci na pw o cenie :)

Amira - Czw Sty 14, 2010 1:45 pm

również poprosiłabym o dane odnośnie cennika :)
agulka1989 - Czw Sty 14, 2010 2:04 pm

Amira, napisałam Ci na pw
Amira - Czw Sty 14, 2010 2:44 pm

Dziekuje :mrgreen:
Malena - Czw Sty 14, 2010 5:20 pm

Dzięki Agulka, mamy te samą salę, być może fotgraf też będzie ten sam, zobaczymy:)
Aga1986 - Czw Sty 14, 2010 10:13 pm

PositiveAga, gratuluję trafnego wyboru, nie zawiedziesz się (zdam dokładna relację jak będę po wszystkim) :smile: już tak się nie mogę doczekać tych pięknych zdjęć... :dreaming:
Malena - Pon Lut 01, 2010 12:25 pm

Nno i Górscy są nasi:) Jestem przekonana, ze to dobra decyzja:) Agnieszka tryska energią i pomysłami, kreatywność aż od niej bije, na pewno wspólnie uda nam się stworzyć coś niezapomnianego. Mają też piękne fotoalbumy, u nikogo takich nie widziałam, mysle, ze moga być wspaniałym prezentem dla rodziców - grube, dobrej jakości, z dużą ilością zdjęć:)
Aga1986 - Pon Lut 01, 2010 1:36 pm

Malena, właśnie takich fotoalbumów jakie Oni robią, szukaliśmy :) :smile:
Brinka - Sob Maj 08, 2010 12:56 am

Górscy i nam będą robić zdjęcia, ja się obawiam zdjęć bo uważam że nie jestem zbyt fotgeniczna ale wierzę że oni potrafią coś ładnego wyczarować ;)
Już się nie mogę doczekać zdjęć (najbardziej tych z pleneru).

kepam - Pią Lip 30, 2010 9:04 am

Witam. Jestem tu nowa i mam nadzieję że opanuje w końcu procedurę poruszania się po tym portalu :lol: . Zauważyłam że AT GÓRSCY są popularni i rozchwytywani przez Was. Bardzo się cieszę bo na moim ślubie i weselu również będą. Znam również osoby którym robili zdjęcia różnego rodzaju i nie słyszałam złego słowa. Plener i studio również u nich zamówiłam i powiem szczerze że aż się boję bo Agnieszka to skarbnica pomysłów i naprawdę ma wyobraźnię ogromną :) Pozdrawiam wszystkich
Malena - Pią Lip 30, 2010 11:40 am

Może ktoś miałby ochote wrzucić kilka swoich ulubionych fotek od Agnieszki i Tomka?
Yoanna - Pią Lip 30, 2010 2:48 pm

Nasze zdjęcia są na ich stronce w każdej z zakładek "Ślub" :D
katarynka14 - Wto Sie 10, 2010 9:18 pm

Zdjęcia Agnieszki i Tomka Górskich są piękne. Ci ludzie mają znakomite pomysły, a czas podczas sesji w plenerze mija miło i bardzo szybko. Pozowanie Górskim to czysta przyjemność i zabawa:)
Mamy wspaniałą pamiątkę z pleneru. Polecam Górskich
www.atgorscy.pl

Aga1986 - Pią Paź 15, 2010 10:41 pm

my również możemy polecić Górskich :)

są niesamowici, Aga ma głowę pełną pomysłów, świetne oko i zmysł do dobrych zdjęć, Tomek wspaniale potrafi uchwycić każdy moment, plener z nimi to czyste szaleństwo, ale wart pozwolić sobie wtedy na więcej bo zdjęcia wychodzą bajeczne :) pełen profesjonalizm !! POLECAM !!

Yoanna - Sob Lis 13, 2010 10:19 pm

Znów pojawiam się w tym wątku ;) Mieliśmy dziś sesję ciążową.
Było niesamowicie sympatycznie, uśmialiśmy się i jestem pewna, że efekt będzie - tak jak poprzednio przy zdjęciach ślubnych - REWELACYJNY :D
Stwierdziliśmy z mężem, że A.T.Górscy będą naszymi fotografami rodzinnymi na wszelkie okazje :smile:

kepam - Sob Wrz 03, 2011 7:47 am

witam wszystkich. może mało się udzielam na forum, ale tego nie mogłam nie opisac. otóż otrzymaliśmy zdjęcia nasze (przygotowania, ślub, wesele, plener i studio) i szczęki nam opadły. wiedzieliśmy że robią dobre zdjęcia, ale nie spodziewaliśmy się aż takiego efektu. Poprostu nie mogę się napatrzec. Otrzymaliśmy również zdjęcia z chrztu naszej córeczki i również są godne polecenia:) Pozdrawiamy serdecznie "AT GÓRSCY" i dziękujemy za wszystko
agulka1989 - Pon Wrz 12, 2011 8:37 pm

No dobrze, czas na kilka słów ode mnie :)

W piątek odebraliśmy nasze zdjęcia. Kiedy Tomek puścił nam prezentację- z trudem powstrzymywałam łzy wzruszenia (nie chciałam wyjść na beksę :wink: ).
Już po obejrzeniu tych kilku minut byłam pewna, że będziemy zadowoleni.
I się nie pomyliłam!
Nasze zdjęcia są absolutnie fantastyczne i jestem w nich po prostu zakochana.
Jestem pewna, że będziemy mieli ogromny problem by wybrać z nich te, które podobają nam się najbardziej i zrobić z nich fotoalbum. Najchętniej wybrałabym wszystkie ale jest ich tyle, że tych fotoalbumów musielibyśmy zamówić zdecydowanie więcej niż jeden czy dwa...

Dodam tylko, że współpraca z Agnieszką i Tomkiem to nie tylko efekty w postaci cudownych zdjęć ale również fantastycznie spędzony czas. Nasze fotki (zarówno te w studio jak i w plenerze) powstawały w super atmosferze, z meeeega uśmiechami na ustach. Nawet przez chwilę nie czuliśmy się skrępowani :)

Z całego serca polecamy współpracę z Agnieszką i Tomkiem! My na pewno jeszcze nie raz do nich wrócimy :)




A Wam kochani bardzo, bardzo DZIĘKUJEMY!

monia.p - Pon Wrz 12, 2011 9:19 pm

czytam i czytam....ja zastanawialam się nad innymi fotografami ale teraz to juz sama nie wiem, tyle pozytywnych wpisów:-)...widze ze przygotowania i wybory będa trwaly, oj będą:-)
kasienka.1988 - Sro Wrz 19, 2012 2:35 pm

Najwpanialsi fotografowie pod słońcem :) Cała rodzinka była zachwycona zdjęciami a my w szczególności, dostaliśmy wzruszającą prezentacje najładniejszych zdjęć z podkładem muzycznym.Pełen profesjonalizm a przedewszystkim świetne pomysły,jestesmy zakochani w naszych zdjeciach. Polecamy !
Dziekujemy ślicznie. Kasia i Paweł 08.09.2012

demonka - Wto Paź 16, 2012 8:13 am

Agnieszka i Tomasz to świetni ludzie i bardzo profesjonalni fotografowie. My mieliśmy ślub 25.08.2012 r. i oni towarzyszyli nam od przygotowań, aż po oczepiny. Tworzą wspaniałą atmosferę i mają doskonałe pomysły. Muszę dodać, iż u mnie w domu stworzyli tak ciepłą i rodzinną atmosferę, że przygotowania pozostały w mojej pamięci jako bardzo ekscytujący i piękny moment mojego życia.
Zdjęcia wykonane przez nich są śliczne, mogłabym je oglądać godzinami i już teraz bardzo często do nich wracam. Stworzyli nam również prezentację najpiękniejszych zdjęć z podkładem muzycznym, która wzrusza do dziś nie tylko nas, ale i wszystkich, którzy ją oglądają.
Serdecznie polecam ATGórskich! My na pewno będziemy do nich wracać.

PaulinaS - Pią Lis 23, 2012 9:17 am

Zdjęcia są przepiękne! Z całego serca polecamy współpracę z Agnieszką i Tomkiem - profesjonaliści w każdym calu i przesympatyczni ludzie. Tu już kilka osób pisało o tym, ale i ja powtórzę, że prezentacja zdjęć z podkładem muzycznym jest cudowna i wzruszająca. Wkładają całe serducho w to co robią, a efekty są fantastyczne. To nie tylko fotografowie, ale i osoby, które podrzucą cenne wskazówki i dodadzą otuchy, gdy zaczyna zjadać stres.

Dziękujemy za przemiłą współpracę i przepiękną pamiątkę, którą z dumą będziemy się chwalić :)

taja - Pon Lis 26, 2012 7:50 pm


Rusałka_Maja - Pon Lis 26, 2012 8:09 pm

Taja super zdjęcie :)
promyczek_mm - Pon Lis 26, 2012 10:28 pm

my idziemy na sesję w tym tygodniu... już nie mogę się doczekać :)
Hatifnatka - Pon Lis 26, 2012 10:40 pm

promyczek_mm, rzuć potem linkiem na pw :P
PaulinaS - Pon Lis 26, 2012 11:51 pm

taja, właśnie widziałam tą fotkę na fb i tak mi się wydawało, że skądś znam tą twarz :) Piękne zdjęcia :)
promyczek_mm - Wto Lis 27, 2012 8:35 am

Hatifnatka napisał/a:
promyczek_mm, rzuć potem linkiem na pw :P


będziesz pierwsza,która je zobaczy :)

Hatifnatka - Wto Lis 27, 2012 11:57 am

promyczek_mm, nie mogę się doczekać :*
ZoltyTulipan - Wto Lis 27, 2012 5:26 pm

PaulinaS napisał/a:
taja, właśnie widziałam tą fotkę na fb i tak mi się wydawało, że skądś znam tą twarz :) Piękne zdjęcia :)


Zgadzam się w pełni :) Ciąża Ci służy :)

ati - Wto Lis 27, 2012 8:47 pm

Tez bylismy zadowoleni z wspólpracy Agi iTomka
atgorscy - Sro Lis 28, 2012 4:55 pm

bardzo dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy
marthussia - Czw Lis 29, 2012 12:23 am

przeglądałam ich zdjęcia na stronie internetowej i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podobają :) Państwo Górscy są na naszej liście :D
gabi1986 - Pią Gru 14, 2012 4:58 pm

Jutro widzimy się z Państwem Górskich i mam nadzieję,że podpisanie umowy będzie formalnością bo ich zdjęciami jestem zachwycona :smile:
AgaNika - Wto Gru 18, 2012 6:44 pm

marthussia napisał/a:
zdjęcia na stronie internetowej i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podobają

My też wybraliśmy Agnieszkę i Tomka Górskich na podstawie zdjęć na stronie internetowej - na żywo prezentują się jeszcze ładniej i do tego wspaniałe albumy, jakie mają w swojej ofercie. Już przy podpisaniu umowy wiedzieliśmy, że będziemy mieć wspaniałą pamiątkę (mimo, że ani my piękni ani młodzi ;-) ) Podobają nam się wszystkie nasze zdjęcia - bez wyjątku. Znajomi i rodzina, którzy je oglądali są po prostu zachwyceni (będą oni także fotografami naszego świadka, który żeni się w przyszłym roku). Niejeden raz usłyszałam opinię, że takich pięknych zdjęć jeszcze nie widzieli... Do tego Aga i Tomek stworzyli piękną prezentację wybranych zdjęć - nie wiem ile razy już ją oglądałam :wink:
Największym problemem okazało się wybranie ze wszystkich 500 zdjęć około 60, które miały się znaleźć w albumie - długo nie mogliśmy się zdecydować. A kiedy przyszło do wybrania 3 zdjęć na okładkę albumu stwierdziłam, że na okładce nie będzie zdjęć bo nie jestem w stanie dokonać wyboru, ale w końcu dałam radę.
Jeśli chodzi o naszą współpracę to przebiegała ona w miłej i przyjaznej atmosferze. Nie przepadam za obiektywem aparatu ale w tym przypadku nie czuliśmy żadnego skrępowania - zupełnie jak ze "starymi" znajomymi. Zarówno zdjęcia w kościele jak i w studio i w plenerze. Dla tych PM, które zastanawiają się czy robić zdjęcia w studio odpowiadam: nie ma się nad czym zastanawiać - robić! Dostaliśmy mnóstwo bardzo cennych rad dotyczących tego co, kiedy i jak robić, żeby ładnie wyglądało na zdjęciach. Do tego stopnia miałam je w głowie (zerowy poziom stresu w dniu ślubu więc mogłam sobie na to pozwolić), że kiedy podczas zakładania obrączki - mąż miał mi ją założyć lewą ręką, tak żeby jej nie zasłonić przed obiektywem - wziął ją w prawą, z uśmiechem na ustach wycedziłam delikatnie przez zęby "nie tą ręką..." :smile:
Wybaczcie - trochę się rozpisałam i trochę czasu mi zajęło żeby się wypowiedzieć w temacie. W związku z powyższym również zapisujemy się do fanklubu Agnieszki i Tomka Górskich i pozdrawiamy ich całą czwóreczkę :D
Aga i Cezary

klara76 - Sro Gru 19, 2012 8:59 am

oglądałam zdjęcia Agnieszki i Tomka, które robili mojej koleżance z pracy - naprawdę b.b. ładne; z jej opowiadań wiem, że fantastycznie sie z nimi pracuje i są bardzo otwarci i kreatywni;

ps. a tak poza tym, to okazało się, że pracujemy w tej samej firmie :smile:

AgaNika - Sro Gru 19, 2012 5:07 pm

klara76 napisał/a:
okazało się, że pracujemy w tej samej firmie

ale Ty i kto - Aga i Tomek?

klara76 - Sro Gru 19, 2012 5:55 pm


AgaNika - Sro Gru 19, 2012 10:00 pm

No cóż, świat jest mały a Łódź jeszcze mniejsza :wink:
Żona Juliana - Sro Lut 27, 2013 3:10 pm
Temat postu: Fotki slubne
A powiem przewrotnie, że jestem rozczarowana, ale aby nie było nieścisłości, nie zdjęciami, obsługą, pomysłami, które wymieniacie w swoich postach. Bo to faktycznie rewelacyjne. Rozczarowana jestem tym, że siostra u której robili sesję właśnie odebrała wszystko i za przeproszeniem wyć mi się chce, że na nich nie trafiłam do nich jak 3 lata temu brałam ja ślub. Wiem, że trzy lata to inny sprzęt i technika, ale mimo wszystko. Jak na razie jest to jedyna rzecz, której siostrze mogę w pewien sposób zazdrościć. Nie mniej jak się urodzi bobasek, to na 100% będę u nich robiła , sesję z chrzcin bo jakoś do ciążowej nie mogę się przekonać, obecnie brzuszek jeszcze duuużo za mały, a jak będzie duży to uważam, że jest to dla mnie zbyt intymne.
barthez - Czw Maj 02, 2013 7:13 pm

U mnie zdjęcia zrobili naprawdę ładne. Zawodowy sprzęt, ciekawe ujęcia i pomysły - to wszystko widać na zdjęciach. Zdecydowanie polecam bo warto!!!
Balcerek - Pią Cze 07, 2013 7:17 am

i u mnie będą cykać fotki - demo jakie zobaczyłem robi duże wrażenie.
Aguska0505 - Nie Paź 06, 2013 12:11 am

Państwo Górscy robili zdjęcia na ślubie mojej siostry i zdecydowanie polecam :) . Zdjęcia zarówno z sesji po i przed ślubem oraz z kościoła wyszły pięknie, wszystkim co je oglądali bardzo się podobały. Poza tym za dużą zaletę uważam to, że nie trzeba było długo czekać na płytkę ze zdjęciami po ślubie :)
AgaNika - Sro Lis 13, 2013 1:43 am

Może kogoś zainteresuje, właśnie się natknęłam http://www.groupon.pl/ofe...utm_medium=lodz
Larysa - Pon Cze 06, 2016 10:54 pm

My prawdopodobnie weźmiemy i zdjęcia i film u nich :) .

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group