Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Czym do ślubu ? - Porsche

monika_zyga - Czw Kwi 02, 2009 5:49 pm
Temat postu: Porsche
Ja szukam Porsche 911 najlepiej biale :)

Na allegro szukalam, ale tam tylko na sprzedaz, sa sliczne. Teraz przeszukuje caly internet, ale moze ktos zna kogos z takim autem...

Świadek - Sro Lip 15, 2009 1:41 pm

Ciekawe jak chcesz sie do niego zmieścić w sukni ? Życze powodzenia ! :o
Kociadło - Sro Lip 15, 2009 1:50 pm

http://www.topcarrental.p...ona-glowna.html
Buka:) - Pon Cze 28, 2010 8:59 am

witam wszystkich tu zebranych! mam pytanie, czy ktos moze wypozyczal juz kiedys albo ktos ze znajomych auto do slubu porsche boxter z lodzi? bo my juz wlasciwie zaplacilismy zaliczke, ale moi rodzice sie obawiaja, bo w umowie bylo napisane ze za stluczke z naszej winy placimy facetowi 20tys zl, a za kradziez tego auta 50tys!! czy to normalne?
Pusiak - Pon Cze 28, 2010 9:05 am

Buka:), przeniosłam Twój post - na przyszłość proszę korzystac z wyszukiwarki, naprawde nie gryzie.
bertula - Nie Sie 01, 2010 6:54 pm

Świadek napisał/a:
Ciekawe jak chcesz sie do niego zmieścić w sukni ? Życze powodzenia ! :o


Jak to, zależy jaka suknia, mi też się marzy porsche.....
Kieckę dobieram do samochodu ;)

Blondili - Nie Sie 15, 2010 9:20 pm

Czy mogłabym prosic o przesłanie linka do stronki w sprawie Porsche Boxter, o którym wspominała Buka????
Yogi - Czw Sie 26, 2010 11:34 pm

jestem nowym użytkownikiem i przez dziwaczny punkt regulaminu :smile: nie mogę zamieszczać linków ale jest strona gdzie można wynając czarnego prosiaka do ślubu jak dobije do 10 postów i nie zapomnę to zamieszczę adres ww

pozdrawiam

Artur 1986 - Pon Mar 24, 2014 12:23 pm

Moim zdaniem za małe auto na takie wyczyny , lepiej jakaś limuzyna , transport powinien być w rozsądnej cenie i bez zbytniego przepychu , bo to tylko dodatek do uroczystości który towarzyszy wam przejściowo.

edit: usunięty podpis łamiący regulamin - ppola

noir - Czw Maj 22, 2014 9:33 pm

Zgadzam się. Mój narzeczony na pewno bardzo by chciał 911, ale dobrze że o tym nie wie.
E-kwiaty - Pon Maj 26, 2014 6:12 pm

Mnie najbardziej ciekawi ile kosztuje wypożyczenie takiego samochodu,do tego oczywiście kierowca wiec pewne koszty są duże... Czy tak na dobrą sprawe to jest sens aby generować koszty?
Haliśka Band - Sro Maj 28, 2014 3:09 pm

Artur 1986 napisał/a:
Moim zdaniem za małe auto na takie wyczyny , lepiej jakaś limuzyna , transport powinien być w rozsądnej cenie i bez zbytniego przepychu , bo to tylko dodatek do uroczystości który towarzyszy wam przejściowo.

edit: usunięty podpis łamiący regulamin - ppola


To prawda autko za małe. Chyba że para młoda sama będzie jechać.
Co do dodatku do uroczystości to całe wesele jest takim dodatkiem :) Ale właśnie dlatego, że to jedyny (zazwyczaj :) ) dzień w życiu to się różne marzenia spełnia.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group