Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Luźne rozmowy - Telefony Komórkowe

mischelle22 - Sob Kwi 03, 2004 4:10 pm
Temat postu: Telefony Komórkowe
Jakiej firmy telefon komórkowy posiadacie?
Jakie posiadałyście?
I dlaczego właśnie obecnie ten a nie inny?

mischelle22 - Sob Kwi 03, 2004 4:14 pm

Ja mam Nokię 3310 i jestem z niej bardzo zadowolona.
Łatwa w obsłudze,posiada budzik i przypomnienie - a to mi do szczęścia wystarczy.
Kiedyś miałam Siemensa i Mitsubishi jednak od czasu kiedy zmieniłam na Nokię nie zamieniłabym go na żaden inny :)

gosia - Sob Kwi 03, 2004 4:20 pm

Mischelle ja tez mam Nokie 3310 i jest bardzo zadowolona :graba:
Kati - Sob Kwi 03, 2004 4:38 pm

Motorola T720 i
Asiek - Sob Kwi 03, 2004 5:12 pm

Trzeci rok mam Panasonica GD 92 i jestem z niego bardzo zadowolona! Mały, bardzo lekki (tylko 77 g!), mój ulubiony niebieski wyświetlacz. :)
Wcześniej miałam którąś tam Motorolę.
W najbliższym czasie nie przewiduję kupna nowej komórki.
Gdybym jednak miała kupić nową to chciałabym Nokię 7210 lub ewentualnie 6610.

Generalnie dla mnie komórka ma służyć do prowadzenia rozmów, dlatego nie ekscytują mnie komórki z wbudowanym aparatem ani przypominające laptopy lub te "wypasione" :mrgreen: .

ice - Sob Kwi 03, 2004 7:04 pm

Teraz Nokia 6800 mialem juz kilka 3210, ze trzy typy Alcatela i dwa Ericssony - w sumie przerobilem z osiem telefonow :) jedno musze stwierdzic .... na zadnym innym telefonie niz ten ktory mam teraz nie dalo sie tak szybko pisac sms-ow i nie mial tak dobrej anteny natomiast zaden inny telefon niz Ericsson GF 768 nie byl tak maly i poreczny ( choc mial tylko jedna linijke tekstu na wyswiatlaczu :) )
mischelle22 - Sob Kwi 03, 2004 7:05 pm

A kto się za Ciebie Ice w ankiecie odchaczy?
ice - Sob Kwi 03, 2004 7:10 pm

Zrobione :)
Asia - Nie Kwi 04, 2004 12:09 am

Mam Nokię 3310 - bardzo ją lubię.
gosia - Nie Kwi 04, 2004 12:12 am

Asia napisał/a:
Mam Nokię 3310 - bardzo ją lubię.


:graba:

niuniab - Nie Kwi 04, 2004 11:24 am

Nokia 8210, a to dlatego, że kiedyś marzyłam o tym telefonie, a jak udało się go zdobyć to nie chcę się z nim rozstać
filmowiec - Pon Kwi 05, 2004 1:42 am

ja tez mam NOKIE aktualnie nawet na sprzedniae:)
olenka - Pon Kwi 05, 2004 10:22 am

Ja tez man nokie o ile sie nie myle to jest 6150 stary ale jary:)
pipi - Pon Kwi 05, 2004 12:55 pm

A ja nie mam i nigdy nie miałam komóry :lol:
Kiwax - Pon Kwi 05, 2004 3:32 pm

Od zawsze NOKIA. Najpierw była 5110, później 3310, później 6210, 6310i a obecnie 6800 (6210 i 6310i również mam cały czas, z tym że pierwszej używa mój Mysz a druga to służbowa)
A z 6800 jestem bardzo zadowolona :D

Poza tym telefony komórkowe i cała technologia GSM to mój "konik"

gosia - Pon Kwi 05, 2004 8:24 pm

olenka napisał/a:
Ja tez man nokie o ile sie nie myle to jest 6150 stary ale jary:)


Też mam tą Nokie :D

Akacja - Pon Kwi 05, 2004 10:21 pm

Nokia 8210, a teraz bym chciala nokie 3100 taka sliczną rozowa :)
lesia - Pon Kwi 05, 2004 10:36 pm

Ja tez nokie chyba 6320 czy 6210.
gosia - Pon Kwi 05, 2004 11:12 pm

lesia napisał/a:
Ja tez nokie chyba 6320 czy 6210.


Raczej 6210 :D

Edyta - Czw Kwi 08, 2004 7:36 pm

Mam motorolę, którą w zeszłym roku dostałam od Ukochanego na urodziny :D
kryszka - Czw Kwi 08, 2004 11:49 pm

Obecnie mam Siemensa MT50, wcześniej miałam Alcatela. Siemensik ma śliczny niebieski wyświetlacz, jest leciutki i w ogóle mi pasuje.

Natomiast bardzo ale to bardzo nie podobają mi się Nokie, chociażby nie wiem ile byście mnie namawiali że są niezawodne i łatwe w obsłudze. Menu Nokii jest dla mnie jakieś dziwne, Siemems to co innego. :wink: Ale to jest pewnie tylko kwestia przyzwyczajenia. A pisanie sms-ów przy słowniku T9 w każdym telefonie jest proste i szybkie. :)

dagmara - Sob Kwi 10, 2004 6:30 pm

A ja mam nokie ale nie wiem jaką :lol:
gosia - Sob Kwi 10, 2004 8:16 pm

dagmara napisał/a:
A ja mam nokie ale nie wiem jaką :lol:



:lol: :lol: :lol:

dagmara - Sob Kwi 10, 2004 10:13 pm

Juz wiem 6610i :oops:
gosia - Sob Kwi 10, 2004 11:34 pm

:spoko:
dagmara - Nie Kwi 11, 2004 9:33 pm

Ups... pomyłka oczywiście 6310i ale jestem gapa :?
gosia - Nie Kwi 11, 2004 10:13 pm

:lol: :lol: :hahaha: :hahaha:
dagmara - Nie Kwi 11, 2004 10:17 pm

Gosiu ja nie wiem czy to jest takie śmieszne :lol:
gosia - Nie Kwi 11, 2004 10:20 pm

dagmara napisał/a:
Gosiu ja nie wiem czy to jest takie śmieszne :lol:



:uscisk:

Akla - Wto Kwi 13, 2004 9:46 am

Pierwszy był jakiś Sagem (nie mam pojęcia jaki :oops: ) a później już tylko SonyEricsson. Najpierw SE A2618i, później SE 20e, SE68i, a teraz wymarzona SE T630 - młodzieżowa wersja T610 :lol: wersja limitowana - czarna 8) (czywiście służbowa :wink: )
Czemu w ankiecie nie ma SE :( dla mnie to najlepszy tel na rynku...
Podobała mi się do niedawna Nokia 6600, ale jak ją na żywo zobaczyłam i pobawiłam się chwilkę.... Szkoda gadać.
A co do "bajerów" w telefonie, to większości z nich używam dość często. Zarówno aparatu jak i dyktafonu, a z podczerwieni i bluetootha też korzystam :D i nie uważam, żeby były zbędne...

ice - Wto Kwi 13, 2004 9:54 am

kryszka napisał/a:
..... A pisanie sms-ów przy słowniku T9 w każdym telefonie jest proste i szybkie. :)


Obawiam sie ze i tak wolniej sie pisze niz z pelna klawiatura "qwerty" tak jak w mojej 6800 :)

Kiwax - Wto Kwi 13, 2004 11:35 am

ice napisał/a:
kryszka napisał/a:
..... A pisanie sms-ów przy słowniku T9 w każdym telefonie jest proste i szybkie. :)


Obawiam sie ze i tak wolniej sie pisze niz z pelna klawiatura "qwerty" tak jak w mojej 6800 :)


Oj ICE, też mam 6800 i smiga się SMS-y jak nie wiem co.

A słownika T9 pasjami nie znoszę:)

ice - Wto Kwi 13, 2004 6:15 pm

Witaj w klubie .... probowalem napisac kilka sms-ow z T9 i szybciej by bylo jak bym go wylaczyl i pisal z zamknietymi oczami :)
kryszka - Wto Kwi 13, 2004 8:04 pm

Kwestia przyzwyczajenia. :) Qwerty to jest dobre na klawiaturę do kompa a nie mały telefon. 8)
lesia - Wto Kwi 13, 2004 8:16 pm

juz wiem moj telefon to nokia 6310i
josephine - Wto Kwi 13, 2004 10:23 pm

A ja nie wiem co zaznaczyć, bo mam SonyEricson :) mam oddać dwa głosy hihi czy inne?
:lol:
do T9 się przyzwyczaiłam, a co do "całej" klawiatury to nie wiem jak w wersji mini się obsługuje - nie miałam okazji...

Kiwax - Sro Kwi 14, 2004 10:43 am

kryszka napisał/a:
Kwestia przyzwyczajenia. :)



Masz rację Kryszko, na początu zastanawiałam się jak można używać pełnej klawiatury:)

Teraz przy najmniejszych pierdołach rozkładam telefon i śmigam po klawiaturce. Ma taki sam układ jak klawiatura komputera, tyle, że jest mniejsza ;)

Ale co do słownika T9 to chyba się nigdy już nie przekonam, spasowałam po którymś podejściu i chyba nie będę więcej próbowała.

ice - Pią Kwi 16, 2004 10:12 pm

Zgadzam sie z przedmowczynia ... klawiatura jest moze mala ale jak ktos zna dobrze uklad smiga sie po niej az milo :)
Żaneta - Nie Sie 14, 2005 4:45 pm

jak większośc NOKIA i nie zmienię nigdy bo jest najlepsza
Mika - Nie Sie 14, 2005 7:43 pm

Sendo to był mój pierwszy telefon, który mi ukradli w Pradze, drugi to motorolka a obecnie mam sagema. Ze wszystkich byłam/jestem zadowolona.
lazy - Nie Sie 14, 2005 8:20 pm

Nokia - zdecydowanie niezawodna. Siemensa i Alcatela kiepsko wspominam...
monique - Nie Sie 14, 2005 10:22 pm

?aneta napisał/a:
jak większośc NOKIA i nie zmienię nigdy bo jest najlepsza



:graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba:
NOKIA is the best

Calinka - Pon Sie 15, 2005 12:01 am

Juz miałam dwie Nokie i moim następnym telefonem tez będzie Nokia :)
Kot - Wto Sie 16, 2005 2:52 pm

only Nokia :wink:
aggna - Wto Sie 16, 2005 3:22 pm

Ja mam SIEMENS S 35 jestem z niego zadowolona :-)
Pusiak - Sro Sie 24, 2005 4:25 pm

Miałam Siemensa C 55 i byłam z niego bardzo zadowolona, natomiast w tej chwili mam Nokię 3100 i też myślę, że jest to dobry telefon, jedyne co mi przeszkadza to to, że nie można sobie tu ustawić kilku cyklicznych alarmów :(
misia-misia - Pon Lut 13, 2006 11:06 pm
Temat postu: Wy i wasze telefony
Jestem bardzo ciekawa, jaki był Wasz pierwszy, kolejny i jaki jest obecny telefon komórkowy?
czy do tego "pierwszego" macie jakiś sentyment?
Ja do swojego pierwszaka mam sentyment. Moja pierwsza komórka kupina za własne pieniążki!Mam ją do dzisiaj, choć niestety spoczywa w szafie i czeka na ciężkie chwile. Ostatnio, jak na kilka dni zostałam bez telefonu, wróciła do łask. Lecz znów udała się do lamusa i znów sobie cierpliwie czeka... :wink:
Mój pierwszy telefon to zabytkowy już BOSCH 509. Boscha zmieniłam na NOKIę 5110. Nokię, która się wysłużyła, zastąpiłam telefonem SAGEM myx6 (tym z aparatem foto). oj wiernie mi słuzył ten telefonik choć niezbyt długo. dostałam go w "spadku" od mojego misia, gdy on kupował nokię. Teraz poszłam w jego ślady i oboje mamy NOKI? 3100. :wink:

Edi - Pon Lut 13, 2006 11:13 pm

Dawniej przez dwa lata miałam Sony Ericsson T68i, który obecnie jest w posiadaniu mojego młodszego brata. Jest teraz w takim stanie, że ciężko go poznać.
A od roku mam Sony Ericsson K500. :lol: :lol:

Oba telefony kupiłam za własne pieniądze i jak do tej pory obecny telefon służy mi dobrze. Poza tym bez telefonu czuje się jak bez ręki, jestem uzależniona 8) :lol:

misia-misia - Wto Lut 14, 2006 8:38 pm

Pusiak napisał/a:
jedyne co mi przeszkadza to to, że nie można sobie tu ustawić kilku cyklicznych alarmów :(


Jak to nie można!!! Jam ma ta nokię i jest możliwośc ustawienia cyklicznego alarmu. Ja np. ustawiłam sobie "przypominajke" by brac tabletkę i codziennie o tej samej porze budzik dzwoni i mi przypomina.
Pusiak to bardzo proste. Ustawiasz normalnie polecenie notatki w kalendarzu "Wpisz notatkę", "przypomnienie". jak już wpiszesz notatkę w opcjach wybierasz "powtórz" i tam masz do wyboru do koloru kiedy ma ci przypominać: codziennie, co tydzień, co miesiąc... proste?

Agatka_P - Wto Lut 14, 2006 8:55 pm

A ja miałam przez 4 lata alcatela one touch max a teraz mam siemensa c65
misia-misia - Wto Lut 14, 2006 9:29 pm

Kiwax napisał/a:
A słownika T9 pasjami nie znoszę:)


Ja bez T9 nie wyobrażam sobie pisania smsów. Owszem słownik czasem też mnie wkurzy ale... pisze sie 100xszybciej i lepiej.
Twierdzicie ze w waszych telefonach T9 jest beznadziejny. Ja miałam Sagema myx6, teraz mam Nokię3100 i w obu przypadkach nie narzekałam na T9. Moze to kwestia modelu telefonu albo... i na tym skończę :wink:

Agatka_P - Wto Lut 14, 2006 9:31 pm

Oj jejku to T9 to mnie doprowadza do szewskiej pasji może jak by mi ktoś wytłumaczył jak to działa miała bym inne zdanie ale i tak pewnie bym nie korzystała
misia-misia - Wto Lut 14, 2006 9:54 pm

Ja czegoś tu nie rozumiem. Wytłumaczcie mi jak 3-letniemu dziecku co was "boli" w tym T9. Przecież to naprawdę ułatwia życie. Moze to ja jestem jakaś "sfiksowana" że T9 ułatwia mi pisanie smsów... Juz zgłupiałam :? :shock:
aggna - Wto Lut 14, 2006 9:56 pm

Agatka_P napisał/a:
A ja miałam przez 4 lata alcatela one touch max a teraz mam siemensa c65


Ja tez zmienilam telefon na taki sam :)

Agatka_P - Wto Lut 14, 2006 10:00 pm

Ja widze dwa minusy w tym telefonie słabej jakości zdjęcia i bateria krótko trzyma bo u mnie trzyma 2 dni a do reszte się nie czepiam
misia-misia - Wto Lut 14, 2006 10:03 pm

To ten siemens c65 ma aparat tak?
ja miałam do niedawna Sagema myx6 i robił naprawdę rewelacyjne zdjęcia. Nie to co cyfrówka ale... jak pokazywałam album to niektórzy dziwili się ze to z telefonu. Jak telefon z aparatem to polecam ten...warto

kryszka - Wto Lut 14, 2006 10:26 pm

Agatka_P napisał/a:
Oj jejku to T9 to mnie doprowadza do szewskiej pasji może jak by mi ktoś wytłumaczył jak to działa miała bym inne zdanie ale i tak pewnie bym nie korzystała

Wciskasz kolejne klawisze i wyraz sam się układa. Co tu może wkurzać? :wink:

Przykład: "kochanie"
Wciskasz: 56242643 i już.

A jak nie ma danego wyrazu w słowniku to przecież można dodać ten wyraz do pamięci i następnym razem jest po problemie. :)

misia-misia - Wto Lut 14, 2006 10:35 pm

kryszka napisał/a:

Wciskasz kolejne klawisze i wyraz sam się układa. Co tu może wkurzać? :wink:

A jak nie ma danego wyrazu w słowniku to przecież można dodać ten wyraz do pamięci i następnym razem jest po problemie. :)


Dokładnie. Pisząc np. literę Z nie naciskasz klawisza 4 razy tylko raz. Tworzysz słowo naciskając dany klawisz tylko raz, a resztę robi za ciebie słownik T9. Czy to nie proste i szybkie?
Pisząc slowo "masz" nie naciskasz 6277779999 tylko 6279. To proste :)

Agatka_P - Sro Lut 15, 2006 8:38 am

Chyba jednak pozostane przy normalnym pisaniu, misiu siemens c65 ma aparat. Moj misiek miał siemensa s55 i z niego wychodziły świetne zdjęcia praktycznie nie różniły się od cyfrówki
Pusiak - Sro Lut 15, 2006 11:28 am

no fakt :) Nie wpadłam na to, że powtarzanie ustawia się już po zapisaniu przypomnienia :)
No to jeszcze gdyby sie udało, tak jak w Siemensie, ustawiac budzik na wybrane dni tygodnia, to juz by był szał szczęścia :)

Filomena - Sro Lut 15, 2006 12:16 pm

Najpierw miałam Nokię i mogła być (nadal jest funkcjonalna), potem Siemensa ME45, służył mi dzielnie przez 4 lata i nadal by służył, ale teraz mam Siemensa C75 z jeszcze większym wyświetlaczem, kolorowym oczywiście :wink: i aparatem.

Mimo to uważam, że dałam się podejść konsumpcjonizmowi, bo po co mi nowy telefon (OK za złotówkę i to mnie jeszcze broni), skoro stary działał? Jak zdjęłam Sim locka z Siemensa ME45, to przełożyłam do niego kartę z nowego i stwierdziłam, że stary jest lepszy. Ma wygodniejszą klawiaturę, a jak jest zablokowany, to i tak jak mogę odbierać SMS-y i telefony. W C75 muszę najpierw rzucać się do oblokowywania, podczas gdy telefon wyje. Strasznie to denewujące, zwłaszcza jak zapomnę wyciszyc dzwonki w miejscu publicznym. Ale nowy jest lżejszy i robi nawet niezłe zdjęcia, jak na telefon. Z funkcji T9 niestety nie umiem korzystać, ale i tak piszę mało SMS-ów.

W ogóle w komórkach panuje przerost treści nad potrzebami. Ma dzwonic, wysyłać SMS, mieć budzik i przypomnienia, książkę telefoniczną, wejscie do netu, jak ktoś bywa w rozjazdach tam gdzie nie ma bezprzewodowego, a dostęp mu potrzebny i to by było na tyle. Zaraz wypuszczą model z lodówką i kuchenką, żeby wyprzedzić konkurencję :hm:

Ja bym jeszcze chciała, żeby była możliwość blokowania wybranych połączeń przychodzących, żeby im się odzywało abonent niedostępny... 8)

aggna - Sro Lut 15, 2006 12:37 pm

Agatka_P napisał/a:
Ja widze dwa minusy w tym telefonie słabej jakości zdjęcia i bateria krótko trzyma bo u mnie trzyma 2 dni a do reszte się nie czepiam


U mnie tez trzyma krodko bateria ale to norma w tych telefonach ogolnie po czasie dowiedzialam sie , ze te telefony w 75% sa wadliwe. Mi sie po psul mikrofon i musialam zaniesc do naprawy. Od tego mometu jak narazie nic sie nie dzieje.

misia-misia - Sro Lut 15, 2006 12:37 pm

Tak wracając do tego nieszczęsnego T9 to idzie się przyzwyczaić. ja na samym początku też nie chciałam z niego korzystać. Ale szybko zmieniłam zdanie. Tak wogóle to piszę bardzo duzo smsów i to mi sie bardzo przydaje. Ktoś kto wymyślił T9 miał łeb...chwała mu za to :graba:
katia - Sro Lut 15, 2006 1:17 pm

Ja mam Panasonika EB-G51E - zbyt wielu funkcji nie ma, ale za to jest malutki, taki kobiecy.Dawniej miałam kilka Nokii i byłam z nich bardzo zadowolona, zresztą cała moja rodzina i N. mają Nokie.
Moje maleństwo dostałam w prezencie od N. i jego mamy

Magda2 - Sro Lut 15, 2006 3:13 pm

Dluuuuugo mialam Nokie ( chyba z 5 lat - caly czas te sama :) ), a teraz mam Motorole V80
misia-misia - Sro Lut 15, 2006 3:22 pm

Widzę, że wszędzie przewija się Nokia. To dobra marka. Ja mam do niej zaufanie. Już mam drugi model z tej firmy i jest super :D
Lucky - Sro Lut 15, 2006 5:17 pm

A ja mam simensa C 35 :oops:
Stary model, bardziej tel obronny :wink:
Ale mam go juz ponad 5 lat i jakos sie strasznie przyzwyczaiłam, a do tego tel działa jak nowy :D
Co prawda nie ma tam aparatu, kamery ani innych bajerów ale w końcu telefon jest do dzwonienia, nie :wink:

Alma_ - Sro Lut 15, 2006 5:19 pm

ZAWSZE miałam Nokię. Kocham te telefony.

Ale ostatnio Ł. zabrał mi moją Nokię ukochaną i wręczył w zamian nowego Samsunga - ładniutki, z klapką - ale miną tygodnie, znim się do niego przyzwyczaję :?

ckasia - Sro Lut 15, 2006 10:13 pm

Moim pierwszym telefonem był Siemens c25 - wtedy to był jeden z takich mniejszych telefonów na rynku. Do tej pory mam do niego pewnien sentyment. Potem było wiele innych, a obecnie mam SonyEriccsona k700i
misia-misia - Sro Lut 15, 2006 10:20 pm

Ooo...to widze że i siemensy maja duże grono wielbicieli :)
Nokia i Siemens górą hehehehe :wink:

vaniliaxxx - Czw Lut 16, 2006 12:02 am

Moim pierwszym telefonem był Ericsson GF768, ale dość szybko się z nim rozstałam, zamieniając na Nokię 3310, póxniej na Nokię 3210 a obecnie jestem w posiadaniu Sony Ericssona T68i i jestem z niego bardzo zadowolona :)
Madlen_ - Czw Lut 16, 2006 12:18 am

Pierwszy Motorolla, teraz Samsung......
szczako - Czw Lut 16, 2006 9:09 am

no dobra, to ja tez sie wypowiem :)

pierwszy to byl samsung, potem (bardzo krotko motorolla) i od dlugiego czasu Nokia.

(modeli nie pamietam, bo mnie nie interesuja :) )

Dotka - Czw Lut 16, 2006 12:16 pm

Mój pierwszy telefon to Nokia, potem był Sony, następnie Sony Ericsson, a od grudnia 2005 znowu zawiatała NOKIA :wink:
misia-misia - Czw Lut 16, 2006 9:02 pm

To ja proponuję założyć nowy wątek z ankietą o modelach telefonów Nokia hehehehe, bo ta marka dość często sie pojawia :wink:
sylwia - Sro Mar 08, 2006 10:59 pm

:) mój pierwszt telefon to Alcatel ale to było juz dawno teraz juz od kilku lat mam tylko Nokie tylko zmieniam modele :) i jestem zadowolna zawsze ztych telefonów
FifthAvenue - Czw Mar 09, 2006 10:15 am

U mnie tez Nokia. jesli zmieniam to na wyzszy model, ale ja sie bardzo przywiazuje do rzeczy, wiec za czesto nie zmieniam :-)
Miau - Czw Mar 09, 2006 1:03 pm

Zawsze miałam Nokię, ale narzeczony mnie namówił na Siemensa CXV (ileś tam).
Ale chcę wrócić do Nokii.

agga123 - Czw Mar 09, 2006 5:49 pm

Moim pierwszym telefonem była motorola(calutka kolorowa),potem była nokia,potem siemens,potem znowu nokia no teraz znowu nokia 6100.Jak na razie nie zmierzam zmieniac bo bardzo przywiązuje sie do rzeczy.
szczako - Czw Maj 11, 2006 3:04 pm

a ja na urodzinki (ale chwale sie dopiero teraz) dostalam SOny Ericsson K3001.
moge robic zdjecia i nawet filmiki nagrywac :)
dla mnie to frajda, bo to moj pierwszy aparat z aparatem. i chociaz jako fotograf-amator nie uznaje robienia zdjec komorka np. na urlopie (!), to robie fotki ludkom, zeby ich ogladac, jak zatesknie :)

Olusia - Czw Maj 11, 2006 11:22 pm

Ja mam Philips 355 i jestem bardzo z niego zadowolona. Ładny, kształ ma owalny i taki inny niż wszytskie.

Tylko mój egzemplarz odbiega wyglądem od nowego, jest nieco "zdezelowany".

jpuasz - Pią Maj 19, 2006 12:07 am

Nokia 3510i i póki co nie znalazłam żadnego innego telefonu, który by mi odpowiadał :? Tzn oczywiście w odpowiedniej cenie :P

Pozdrawiam
Paulina :)

julia - Pią Maj 19, 2006 4:04 pm

W moim posidaniu jest SAGEM MY X5-2 i tez jestem z niego bardzo zadowolona
adriannaaa - Pią Maj 19, 2006 4:13 pm

j amam Motorollę T 722i - zakochałąm się w nim, jak tylko wszedł na rynek - pamiętam, ze ogląłam w drodze do pracy bilboardy z nim i postanowiłam, ze sobie go kupię.. no i kupiałam, i mam go już ponad 3 lata - nadal tak samo go lubię:)
hanusia - Pią Maj 19, 2006 4:31 pm

ja jako pierwszy telefon dostalam NOkie i tak juz zostao tylko modele sie zmienialy bo sie najczesciej bateria psula, ale mysle ze nie zmienilam bym go na inna firme
dzarusia - Sob Sie 26, 2006 5:35 pm

Historia posiadania telefonu komórkowego :D
Siemens C25 ---> Nokia 3310 (wybajerzony model) ----> Sony Ericsson T310 ---> Sony Ericsson T610 ---> Sony Ericsson K500i ---> Sony Ericsson S700i ---> SOny Ericsson D750i :hyhy: ... reszta rodzinki same Soniaki :rotfl:

pinia_pinia - Sob Sie 26, 2006 6:40 pm

Ja przez wiele lat wierna byłam siemensom. Po kolei były C25, C35, C45. SL 45 i....a potem zmiana na Sagema MY-X7 , który mam juz ponad rok i jestem z niego bardzo zadowolona :)
Megusia - Sob Sie 26, 2006 8:39 pm

Dla mnie telefon nie musi mieć bajerów. Już prawie od 4 lat wiernie mi służy moja Nokia 3310. Skorzystam chyba jednak z promocji w Orange i kupię sobie za złotówkę jakąś inną Nokię.
Żaneta - Nie Sie 27, 2006 10:12 am

Noi...pisalam,że nie zmienię nigdy marki telefonu (zawsze Nokia),dawno temu ericsson i przez 2 miesiące siemens C35,sony J70,potem Nokia 3310,potem kolejna 3310,nokia 3100,nokia 6100,a teraz SAMSUNG x200 elegancki gdyby nie to,że slaba bateria to bylby naprawdę wypaśny tel.
karolina - Wto Sie 29, 2006 10:29 pm

mialam SE T630 przez 2 lata z kwalakiem a teraz zamienilam go na Nokie 6020 i jestem bardzo zadowlona :D
efina - Sob Wrz 02, 2006 7:52 pm

A ja mam Samsunga D600E i jestem bardzo zadowolona..zdjecia robi jak cyfrowka i jest naprawde super
Mikołaj - Nie Wrz 03, 2006 7:29 pm

heja teraz mam nokie 6610i ale bede miał gdzieś zaa tydzień nokie 6680 ...
kaledonia - Pią Wrz 08, 2006 3:38 pm

jpuasz napisał/a:
Nokia 3510i i póki co nie znalazłam żadnego innego telefonu, który by mi odpowiadał :? Tzn oczywiście w odpowiedniej cenie :P

Mam ten sam już ponad 2 lata :D
Wcześniej było Mitsubishi trium Aria i było beznadziejne :?
Nie lubię telefonów z bajerami.Ważne jest by móc się dodzwonic i odebrac sms/mms i by bateria długo trzymała(zapominam ładowac :oops: )

katarzynka1 - Nie Lis 12, 2006 3:54 pm

Pierwszy telefon który miałam to Alcatel OT 501 - służył mi 5 lat naprawde cieżko mi było sie z nim rozstać. A teraz mam Nokie 6100
Agati - Nie Lis 12, 2006 4:07 pm

Kot napisał/a:
only Nokia :wink:


ONLY :super:

Agnieszka19 - Pon Lis 13, 2006 10:28 am

Mam samsunga x480
adriannaaa - Pon Lis 13, 2006 1:34 pm

od prawie 4 lat Motorollę T 722i. Strasznie lubię ten telefon, i przez prawie cały czas sprawował się bez zarzutu. Teraz zaczął mu świrować monitor i bateria. Ale telefon przeżył kilkakrotny upadek z wysoka, więc chyba ma prawo??

wczesniej miałam nokię, nie pamiętam modelu, a pierwszym telefonem był BOSH:)

zastanawiam się na jaki teraz wymienić.....
Niby jestem przywiazana do mojej motorolki, ale z obserwacji wynika, że mi się trafił jakiś rewelacyjny egzemplarz, bo wszyscy na telefony tej marki narzekają... bez względu na model:(

mls - Pon Gru 04, 2006 7:54 pm

Ja nazwy swojego pierwszego telefonu nie pamiętam, ale później miała sagema myx-5, simensa c75, a teraz mam nokię 5300 :D :D:D

oto ona:

agutka - Sro Gru 06, 2006 4:48 pm

Odkąd stałam się komórkowcem, zawsze miałam (i mam) NOKI? i już tak zostanie :)
Agatka_P - Wto Sty 23, 2007 8:03 am

A ja właśnie wczoraj dostałam Nokie 6103 czerwoną :)
Suelen - Wto Sty 23, 2007 6:26 pm

Najpierw miałam nokie, potem Smasunga N500, następnie Samsunga x450, a teraz Samsunga E380 i jestem bardzo zadowolona :mrgreen:
gosc - Sob Sty 27, 2007 10:29 pm

Mój pierwszy telefon to Nokia, z której byŁam bardzo zadowolona. Po dwóch latach zamieniŁam na Simensa, tekiego z klapką, po póŁ roku miaŁam go dość. Nie chcę więcej telefonu z klapką bo uważam, że nie są zbyt poręczne.
Obecnie mam Ericssona 6310. W tym roku mogę znów wymienić i też wybiorę "Eryka" z MP3 i radiem (nie wiem jaki to model).

ancia19 - Nie Sty 28, 2007 8:23 am

ja już chyba nie pamiętam wszystkich telefonów, jakie miałam... pierwszy zakupiłam chyba w 4 kl. Liceum w 1999 roku i to był taki Alcatel niby biznesowy. Strasznie piszczał ;)
Później miałam Nokie, Sagema, Siemensa, znów Nokie, chyba coś jeszcze po drodze... Teraz mam Sony Ericcsona z aparatem 2 MP, MP3, radiem i takimi tam i jestem z niego naprawdę zadowolona :)

M-P - Nie Sty 28, 2007 9:47 am

ja ponad 9 lat temu mialam pierwszy tel.-Alcatel-a od tego czasu zmieniam co 2-3 lata ale juz tylko na Nokie
madzia8181 - Nie Sty 28, 2007 11:01 am

Ja mam Samsunga X450 z klapeczką i właśnie kończy mi sie umowa :) i będę brała nowy telefonik :) nie wiem jeszcze jaki ale na pewno z klapką :) fantastyczna sprawa taka klapka :)
mischelle22 - Nie Sty 28, 2007 11:14 am

Ja obecnie mam Nokię 6020 i jestem bardzo zadowolona.
Po za tym chyba nigdy nie zdradzę tej marki.Jak dla mnie najlepsza :)

lilly78 - Nie Sty 28, 2007 12:27 pm

ja mam nokie 6610, jestem wierna tej marce, kiedyś przez chwilę miałam siemensa, ale zupełnie mi nie leżał :)
lmyszka - Nie Sty 28, 2007 4:21 pm

ja też byłam wierna noki.... zaczęłam od 3210, potem 8210 ....... nie pamiętam już symboli :)
a rok temu zdradziłam ja ;( z LG i to była zdrada która odbiła mi się czkawką ;) TRAGEDIAAAAA bateria trzyma mi 1 dzien i wogole, więc za rok jak skończy mi się umowa wracam jak zbity pies w łaski NOKII :)

soseczka - Nie Sty 28, 2007 9:16 pm

ja mam od zawsze nokie i ta marka jest dla mnie najlepsza.raz mi sie zdarzylo ze kupilam motorolke v3 ale mialam ja tylko tydzien i od razu oddalam bo cos sie knocilo.od roku mam nokie 6101 i jestem baardzo z niej zadowolona i nic mi sie z nia nie dzieje wiec goroco polecam.
Natalka - Pon Sty 29, 2007 2:59 pm

a ja mam motorolke V3 i jestem zachwycona!mam ją od dwóch lat a dla porównania mam samsunga E700 wiec też nie byle jaki kom. Przede wszystkim nie rysuje się wogóle co sprawdza się jeśli rzucacie kom do torebki z kluczami błyszczykiem szczotką itd. a klawisze są niezawodne jeśli masz paznokcie troszke dłuższe i klawisze w innych kom ci się zdzierały tu nie mam ani ryski a pazurki mam długachne:) ogólnie mój nr 1 cokolwiek kto co myśli:)))
soseczka - Pon Sty 29, 2007 7:18 pm

ja kupilam motorolke v3 prosto z salonu,klawisze mi brzeczaly po kilku dniach zaczal mi sie wylaczac ekran ,rozmowy mi ucinalo,mozliwe ze poprostu trafilam na taki model,kazdy lubi co innego :D pozdrawiam
lmyszka - Pon Sty 29, 2007 7:21 pm

co do Motoroli V3, swojego czasu wyszła na rynek pewna trefna seria, problemy z oprogramowaniem, smsami itp... jednak zostało to usunięte z następnych modeli i teraz to juz chyba nie jest z nia tak źle :)
chociaż wogóle jeśli chodzi o Motorole to firma nie jest zbyt dobrą, ale może kiedyś to się zmini :)

Szpilka - Pon Sty 29, 2007 8:56 pm

Długo miałam nokię.. kilka modeli, poźniej jednego simensa (i juz nigdy więcej), jednego alcatela (też już nigdy), znow nokię, a później jak już zaczęły się samsungi tak mam juz 4 model i z każdego jestem zadowolona, obecnie mam samsunga D600e
Ropuucha - Wto Sty 30, 2007 9:46 am

Ja dołączam do grona wiernych Motorolce. Kilka lat temu miałam model, który mógł służyć do obrony w ciemnej uliczce :) ze względu na swoje wymiary. Potem zamieniłam go na V50, która służy mi do dziś od 5 lat. Oczywiście ma nową bateryjkę, raz już odwiedziła serwis, ale działa bez zarzutu :)
Ilona83 - Sob Mar 17, 2007 2:10 pm

sony ericsson w810i - wspaniały :] , połączenie telefonu i walkmana :lol:
gosc - Sob Mar 17, 2007 6:56 pm

Ilona83 możesz zdradzić w jaki sposób nabyŁaś ten telefon??
ChciaŁabym go mieć tylko zastanawiam się nad umową i abonamentem, no i oczywiście ceną samego aparatu

misia-misia - Sob Mar 17, 2007 10:03 pm

ja ostatnio nabyłam Nokię 6085 i szalenie jestem z niej zadowolona. Jest z klapką, aparatem, ma radio, mp3 a bateria trzyma naprawdę dłuugo 8)
Ilona83 - Nie Mar 18, 2007 8:40 am

zdobyłam ten telefon w plusie . Czekałam chyba z miesiąc i płace wysokie rachunki ale opłacało się :lol: nawet z powodu karty pamięci na muzykę :)
Polecam ten telefon

gosc - Nie Mar 18, 2007 10:39 am

dzięki Ilona za informację
muszę to przemyśleć ale chyba jednak nie chcę przepŁacać na rachunku
chyba po prostu poczekam jeszcze póŁ roku i już po ślubie, jak pójdę zmienić dane osobowe to, mam nadzieję, że będę mogŁa zmienić telefon wŁaśnie na ten za nie wysoką kwote

madzia8181 - Nie Mar 18, 2007 7:35 pm

Wreszcie w ramach przedluzenia umowy doczekalam sie nowego telefonu :) moj wybranek to samsung x680 :) boski :)
=MiLi= - Pon Mar 19, 2007 9:45 am

Mój pierwszy telefon to była motorola T192 :) fantastyczna, nic się z nią nie działo, była odporna na wszelkie upadki i zdarzenia losowe ;) tylko ta bateria... nie opłacało się kupować ciągle nowej, więc kupiłam nowy telefonik - Siemens C75 :) wybrałam go bo potrzebowałam aparat w telefoniku :) wali mu czasem :/ ale jakoś daje rade.
Gabro - Wto Wrz 11, 2007 12:38 pm

SE K750i. Jestem bardzo zadowolona.
kaledonia - Wto Wrz 11, 2007 10:29 pm

Nie przywiązuję wagi do telefonów-ma działać i tyle.
klara76 - Wto Wrz 11, 2007 10:55 pm

Gabro napisał/a:
SE K750i. Jestem bardzo zadowolona.



podpisuję się pod tym wszystkimi 10 palcami :D

cosola - Wto Wrz 11, 2007 11:24 pm

Momi pierwszym telefonem była nokia, a teraz nan samsunga E530, którego dostałam na gwiazdkę od mojego Jedynego i nie zamieniła bym go na nic innego :)

wiedzmapat - Czw Lut 21, 2008 2:19 pm

Nie pamiętam wszystkich telefonów jakie posiadałam, ale obecnie ja i Mój G mamy Samsungi E250 i nie narzekamy....W zupełności nam wystarczają, posiadają to czego potrzebujemy a do tego są dość cienkie i w miarę zgrabne....
marysia - Czw Lut 21, 2008 2:25 pm

a ja mam SE k750i z którego jestem bardzo zadowolona tak samo sprawdził sie jego poprzednikiem k700i
555 - Sob Lut 23, 2008 11:59 am

se k 600i.. bardzo go lubie.. maz mial k750i, a teraz ma k800i i tez sa fajne..
misia-misia - Pon Lut 25, 2008 1:44 pm

Nokia 6300 [smilie=lizak.gif]
Kejti - Pon Lut 25, 2008 2:00 pm

Nokia 52oo, fajny muzyczny telefonik, świetna jakość odtwarzanych dźwięków. Zagłusza wszystkie inne telefony też ;)
efina - Sro Lut 27, 2008 11:03 am

a ja mam obecnie Samsunga D800 i jestem z niego bardzo zadowolona,ale teraz mam nowy pomysł i chce sobie kupic Nokię E65 bardzo mi sie podoba :smile: :smile: :smile:
agunia84 - Sro Lut 27, 2008 12:48 pm

Ja od lipca mam Motorole W375. Jak na razie jestem zadowolona z tego telefonu :)

Kejti - Sro Lut 27, 2008 1:43 pm

efina napisał/a:
a ja mam obecnie Samsunga D800 i jestem z niego bardzo zadowolona,ale teraz mam nowy pomysł i chce sobie kupic Nokię E65 bardzo mi sie podoba :smile: :smile: :smile:

Szefu ma taką - narzeka ;)
Ale on jest... eee... na bakier ze wszystkimi nowoczesnymi urządzonkami :] Mnie ten tel też się podoba :)

Agunia, Twój tel też ma taki oczoj*bny kolorek? :D :>

agunia84 - Sro Lut 27, 2008 9:13 pm

Moja komórka jest różowa, ale nie taka jak na zdjęciu ;)
Kati - Czw Lut 28, 2008 7:20 am

A ja nie mam telefonu narazie :( mój spadł z szafki i już się nie włączył (Sagem mx y 6)....
lubiłam go :cry: To prawdopodobnie płyta główna i już się nie naprawi :( a jeśli nawet to zdecydowanie za dorgie...

:(

Niebieskooka - Pią Lut 29, 2008 12:24 am

ja mam samsunga sgh e530 , zakochałam się w nim jak wchodził na nasz rynek i siobie go sprawiłam..i tak jest ze mną do dziś:) ma wszytko, mp3,dyktafon, budzik,przypomnienia,gry,aparat, super rozdzielczość,przypisywanie zdjęć i melodi do danego kontaktu..no wszytko ma :lol: dla mnie bomba :lol: 8)
tofee - Pią Lut 29, 2008 4:42 pm

Też miałam samsunga 530 (do tej pory mój najlepszy telefon).
Teraz walczę, żeby się przyzwyczaić do U700

Ps. ale pisanie smsów na tej wysuwanej klawiaturze mnie niszczy :-?

kajki - Czw Mar 06, 2008 2:55 pm

ja teraz mam samsunga D 900 wisniowego,jednak niedlugo zmieniam... totalnie zakochalam sie w samusngu U 300 czerwonym
mniam
tylko niegdzie w lodzi nie moge go znalezc

misia-misia - Czw Mar 06, 2008 4:10 pm

Kati napisał/a:
Sagem mx y 6)....
lubiłam go


też go miałam :) świetny telefon

Dzesia - Nie Mar 16, 2008 2:34 pm

misia-misia napisał/a:
Kati napisał/a:
Sagem mx y 6)....
lubiłam go


też go miałam :) świetny telefon


I ja również :)

Poza tym przypadkiem zawsze miałam Nokie i byłam z nich bardzo zadowolona. Teraz dla odmiany mam Samsunga L760 i jestem baaaardzo zadowolona! :) Telefonik ładny, zgrabny, wygodny, dwie kamerki, ładne zdjęcia, dużo funkcji, ale bez przesady (nie potrzebuję cudów), świetne jakościowo dźwięki, słuchawki i karta w komplecie.

szaraczarownica - Nie Mar 16, 2008 4:19 pm

Motorola (nie pamiętam oznaczenia) popularnie zwana Sharkiem -> Siemens S35 -> Siemens ME45 -> Siemens CX65 -> LG (też nie pamiętam oznaczenia - promocja urodzinowa Ery 2005 rok) - straszny badziew -> powrót do CX65 -> Motorola K1 (moje ukochane cacuszko, które teraz nosi moja mama :D ) + w międzyczasie równolegle Samsung Z400 -> Motorola K3

...następnym telefonem (ale to dopiero za 2 lata) będzie albo kolejna Motorola z serii K lub ewentualnie Nokia z serii N (jedyna seria telefonów Nokii, którą toleruję)...

Dzesia - Pon Mar 17, 2008 2:43 pm

Samsung L760 - jestem bardzo zadowolona.
nerri - Sob Mar 22, 2008 1:38 pm

Nokia N70. Jest ok:) Dla mnie telefon musi działać i być Nokią...innych nie lubię:))
Dorotka847 - Czw Mar 27, 2008 11:43 am

Ja mialam do tej pory dwie nokie a obecnie samsunga i zdecydowanie nokia wygrywa jej głównym atutem jest trfałość wiele upadków i noszenie jej bez żadnej osłonki a mimo to sie nie zniszcyła a do tego dosc długo "trzyma" bateria. Samsunga wybrałam ze względu na cene jest zdecydowanie tańszy od noki o podobnych parametrach jak do tej pory (mam 3 miesiące) jest tez ok ale bardziej skaplikowany w obsłudze.
Kasiulec - Czw Mar 27, 2008 12:03 pm

Obecnie mam Nokię 6300 i jestem baaaardzo zadowolona, upadła mi już parę razy i wszystko ok, a poza tym wiele osób ma nokie i w przypadku rozładowania telefonu w niespodziewanym momencie nie ma problemu z ładowarką :)
evelinka - Pią Maj 02, 2008 1:33 pm

Od lutego tego roku mam Sony Ericssona K800i. Ten telefon jest zrobiony z pomysłem. Wszystko jest idealne. Uwielbiam go :haha:
marta_s3 - Sro Maj 07, 2008 9:58 pm

Ja obecnie posiadam Sony Ericssona K550i
Klaudynka - Sro Maj 07, 2008 10:04 pm

Samsung X510 :)
agniesia22 - Sro Wrz 03, 2008 6:16 pm

Ja mam obecnie LG KG800 i nie polecam tego telefonu. Głośnik szwankuje, bardzo cicho słychać, przy włanczaniu aparatu telefon czasem fiksuje i się wyłancza. Ma go też moja kumpela i u niej jest tak samo, także nie polecam.
szaraczarownica - Sro Wrz 03, 2008 8:19 pm

A ja nabyłam 1,5 tygodnia temu iPhone'a
Telefon super. Moją radość psuje tylko Era, która do tej pory nie zdjęła mi simlocka. Ale może będzie dobrze, bo dzisiaj zapisałam się już na zdjęcie tego badziewia (pierwszy dzień zapisów)
No i trochę szkoda, że Play nie ma specjalnych pakietów internetowych, bo jak tak dalej pójdzie znowu będę musiała podnieść abonament ;)

klara76 - Sro Wrz 03, 2008 8:46 pm

ja od wczoraj jestem zadowoloną użytkowniczką SE k800i, dotychczas miałam SE k750
katarynka - Czw Wrz 04, 2008 10:05 am

ja również posiadam k800i i jestem z niego zadowolona :)
=MiLi= - Czw Wrz 04, 2008 3:42 pm

Ja mam SE W300i
niesia2708 - Pon Wrz 15, 2008 10:52 pm

Nokia bodajże 6300.
Debussy - Wto Wrz 16, 2008 9:08 am

Ja mam Alcatela C701

Takiego:


Jestem z niego zadowolona :-)

Kociadło - Wto Wrz 23, 2008 9:58 am

a ja mam sony ericsona W300i i dobrze mi z nim:)
ppola - Wto Wrz 23, 2008 10:06 am

niesia2708 napisał/a:
Nokia bodajże 6300.
taki sam posiadam :) a wczesniej wierna bylam Siemensom (3 sztuki) ale wszystkie na wykopach zajezdzilam i musialam cos mocniejszego zakupic, do konca to on mocniejszy nie jest ale przestalam wyjezdzac a on nadal spelnia swoja role :)
doni_iza - Wto Wrz 23, 2008 10:11 am

Ja mam LG chocolate i go bardzo lubię :D
ice - Sro Wrz 24, 2008 6:07 pm

A ja tylko czekam aż skończy mi się cyrograf w Plusie i przesiadam się do Playa na Nokię E71 :)


szaraczarownica - Sro Wrz 24, 2008 6:51 pm

Masz aż tak malutkie paluszki? :wink:
A serio: ostatnio bardzo popularna u nas w banku wśród dyrektorów i naczelników :)

A skoro zapanowała moda na wstawianie zdjęć telefonów, to dorzucę moje cudeńko przy okazji testując, czy uda mi sie dodać zdjęcie (to mój "pierwszy raz") :wink:

ice - Czw Wrz 25, 2008 12:21 am

IPhone - ładny i też miałem na niego ochotę ... jakoś mi przeszło - może zbyt dużo mało pochlebnych opinii.

W E71 klawisze tylko wyglądają na małe - obsługuje się bardzo sprawnie ... no i miałem już kiedyś telefon z klawiaturą qwerty - nie ma lepszego rozwiązania :) + obsługuje karty pamięci do 8 GB ( a kosztują grosze ) więc będę miał telefon i pendrive w jednym.

magdasid - Czw Wrz 25, 2008 8:59 pm

A ja swoją nieco obtłuczoną już nokię 7300 (obracaną) zamieniłam na kolejną nokię 5310 express music. od kilku lat jestem wierna nokii, aczkolwiek swoje wady mają.
szaraczarownica - Czw Wrz 25, 2008 9:04 pm

Ja się tylko tak nabijam z klawiatury.... chociaż nie do końca, bo na przykład mój tata już na 100% by nie trafiał w klawisze.
Ale sam telefon jest rewelacyjny. I w zasadzie zdjęcie nie oddaje jego urody. Bo jest ładny w naturze, chociaż na wszelkich zdjęciach mi sie nie podoba. I kolory na wyświetlaczu ma lepsze niż w pokazanym modelu (a ja mam bzika na tym punkcie - wiadomo, kobieta :wink: )
Dla mnie ma jedną wadę - bała bym się, że go złamię, bo jest dosyć wąski (napisała osoba, która kupiła też "cieniasa". No ale iPhone tylko na zdjeciach wygląda delikatnie. W naturze ma bardzo masywny i gruby wyświetlacz).
... i ma mały wyświetlacz :razz:

Poza tym w Nokiach odstrasza mnie ich biznesowość (nie podobają mi się modele bez literek. Generalnie preferuję Nseries). Jestem "gadżeciarą" i lubię bajery, a Nokie są jak dla mnie za "gołe" - za mało tapet, za mało dzwonków i mało intuicyjne (dla mnie) menu. Chociaż aktywny tryb gotowości to jest coś czego brakowało mi w mojej Motorolce :)

aurella - Pią Wrz 26, 2008 1:48 am

szaraczarownica – a jaką motorolę mialas? Ja tez jestem gadżeciarą i mam motke u9, no i akurat ten model mnie zadowala fajny ekran dotykowy, dobry mp3player. No a fioletowy kolorek to w ogóle cud miód
szaraczarownica - Pią Wrz 26, 2008 6:38 pm

Ja "troszkę" starsze modele: K1 i K3. K1 w sumie ładniejsza, ale K3 miało odrobinę lepsze funkcje.
=MiLi= - Sob Wrz 27, 2008 3:13 pm

Kociadło napisał/a:
a ja mam sony ericsona W300i i dobrze mi z nim:)


Mnie również ;)

ice - Nie Wrz 28, 2008 2:18 am

W sumie teraz też mam W300i ale już mi się przejadł - potrzebuje czegoś z WiFi i qwerty :)
MalaJu - Nie Wrz 28, 2008 10:10 am

moj to bordowa Nokia 6300. i tez jestem fanka Nokii. co to T9 - mialam w motoroli, to mnie wkurzal niemilosiernie. za to w Nokii jest swietny - bogatszy slownik i przyjemniejsze opcje wyboru i dodawania slow.
magdasid - Nie Wrz 28, 2008 12:28 pm

Jeżeli chodzi o T9 to w ogóle z niego nie korzystam. Nie lubię :-?
ice - Wto Wrz 30, 2008 10:26 pm

Ja też z niego nigdy nie korzystałem - dopiero od jakiegoś tygodnia zacząłem i powiem że jestem zaskoczony jego "domyślnością" :)
ava - Wto Paź 14, 2008 3:00 pm

Od prawie miesiaca mam Sony Ericssona K770i


EJ-ET - Sro Maj 06, 2009 11:40 pm

A jest ktoś użytkownikiem Nokii 6500slide? Szukam o nim opinii :)
/znalazłam takie, że się zawiesza :evil: - czy użytkownicy Nokii (w ogóle, innych modeli również) potwierdzą, że tak się dzieje z tymi telefonami?
Bo ja nigdy osobiście Nokii nie miałam, przerobiłam za to:
1. Ericssona A1018s (daaawno temu)
2. Siemensa C35i
3. Motorolę E365
4. Samsunga SGH D-900 (obecnie :) )
I wszystkie się dobrze sprawowały :mrgreen:

sistermonn - Czw Maj 07, 2009 9:04 am

EJ-ET, ja miałam ten telefon.
Ogólnie bardzo fajny w użytkowaniu ( jak każda Nokia). Bateria trzyma ok. 4 - 5 dni. menu jak w każdej Nokii, więc nie wiem co więcej mogłabym napisać :-?
W przeciągu półrocznego użytkowania zawiesił mi się raz.
Ogólnie polecam :)

justinaa - Pon Cze 08, 2009 9:57 pm

najpierw długo Nokia, potem długo Siemens, potem znów Nokia, a teraz dotykowy LG K 500

Pusiak - Wto Cze 09, 2009 11:50 am

Aktualnie, po przygodzie z LG i Nokią mam SE W910i w kolorze czerwonym - świetna bateria :)
kakonka - Pon Cze 22, 2009 11:20 am

prawie od roku, posiadam LG KF600 i jestem bardzo zadowlona ... na poczatku troche sie wieszal a teraz juz jest w porzadku :) :):)
temidaaa - Pon Cze 22, 2009 11:37 am

krótka historia:
- nokia 5110 (z antenką do dłubania w nosie lub w zębach - jak kto woli :D )
- nokia 3210 (telefon służący m.in. do samoobrony, aczkolwiek niezawodny, nawet po upadku ze schodów)
- nokia 6100
- nokia 6103 (nie polecam nikomu, strasznie się wieszał ( 3 razy w serwisie, żeby wgrać nowe oprogramowanie) klawisze odciskają się na wyświetlaczu, a klapka się rozszczepia :? )
- SE c702 od 4 miesięcy (póki co, jestem zadowolona. Na początku trudno było się przyzwyczaić do klawiszy, ale już jest ok) :)

misiao1983 - Pią Lip 03, 2009 4:29 pm

Sony ericsson W980 od 2 tygdni
mietka - Pią Mar 12, 2010 11:02 am

rozmawialam z "panem Era" i mam dylemat..... bo nie wiem jaki chce telefon...........
kiedys bylo latwiej, bo motorola zawsze miala jakis nowy fajny model... a teraz??????

mam miec samsunga?? czy ja polubie samsunga??



ma takie coś ktoś?

ppola - Pią Mar 12, 2010 11:05 am

mietka, też się nad nim zastanawiam bo nie lubię całkowicie dotykowych, a ten jest taki pół na pół więc może bym przeżyła ;)
Tyle że powinnam zmienić telefon w październiku i cały czas się zastanawiam :)
Bo jak na razie ten co mam spełnia wszystkie moje oczekiwania więc po co zmieniać? ;)

agulka1989 - Pią Mar 12, 2010 11:10 am

mietka, ja osobiście od zawsze jestem wierna Nokii, więc nie pomogę Ci co do samsunga za bardzo...
Ale pracowałam kiedyś w punkcie z telefonami, ponad połowa napraw telefonów to były właśnie samsungi... i nie były to tanie naprawy... i dziwnym trafem telefony psuły się dosłownie tydzień-dwa po skończonej gwarancji... w tych rozsuwanych samsungach psuły się taśmy... no i naprawa zawsze przewyższała wartość telefonu...
także ja osobiście nie polecam.

niesia2708 - Pią Mar 12, 2010 11:12 am

Ja mam samsunga Avile i średnio mi się podoba :wink: Żałuję,że wzięłam z dotykowym wyświetlaczem bo beznadziejnie pisze mi się na nim sms-y. Pod względem funkcjonalności jest ok.
katrina - Pią Mar 12, 2010 11:15 am

ja też lojalna wobec Nokii jestem :)

teraz mam E51 i 5800 express music z dotykowym ekranem - > dorównuje iPhonowi

szaraczarownica - Pią Mar 12, 2010 11:23 am

katrina napisał/a:
5800 express music z dotykowym ekranem - > dorównuje iPhonowi

A miałaś iPhone'a? Ja oglądałam N97, która jest sporo od 5800 droższa, więc przynajmniej z założenia powinna byc lepsza (mąż kiedyś testował Nokie, wiec wiem, ze serie N i E są z zasady troszkę lepsze) i to była totalna klapa. Telefon nie chciał reagować na dotyk, musiałam jedną rzecz dwa razy wciskać, żeby w końcu załapało. Po iPhonie, który czasami reagował na delikatne muśnięcie było to bardzo wkurzające.
A ponieważ weszłam do salonu z mocnym postanowieniem zakupu 5800, to nawet się ucieszyłam, że jej nie było i musieliby ją zamówić. Przynajmniej jej nie kupiłam.

A ja mam teraz MDA Compact V, o czym gdzieś już pisałam:

martitka - Pią Mar 12, 2010 11:28 am

mietka napisał/a:
ma takie coś ktoś?

Ja mam U900, to mój drugi Samsung z rzędu. Nie mam się do czego przyczepić. Ładne wizualnie i funkcjonalne telefony.
Dałaś się temu "panu Era" namówić na niego, czy sama wiedziałaś, jaki chcesz model? Bo wiesz, oni mają za sprzedanego Samsunga punkciki - mogą odebrać fajne nagrody :)

mietka - Pią Mar 12, 2010 11:31 am

aaaaaaale ja nie lubie nokii......

nie chce nokii....

w d.. mam nokie!!

ja chce cos ladnego, pancernego i z dobrym aparatem, bo mam duzo slicznych dzieci do fotografowania a nie zawsze mam przy sobie aparat...

nie moze byc calkowicie dotykowe, bo czasem mam brudne/mokre rece... a poza tym nie lubie tych dotykowych...

no i chyba to mi sie podoba, a przy moich rachunkach......... chyba powinni mi dac go za darmo i jeszcze drugi na zapas, gratis :wink: :wink:

martitka - Pią Mar 12, 2010 11:37 am

Spełnia wszystkie twoje wymagania - ja polecam, bo też nie przepadam za Nokiami :)
mietka napisał/a:
no i chyba to mi sie podoba, a przy moich rachunkach......... chyba powinni mi dac go za darmo i jeszcze drugi na zapas, gratis :wink:

Potrzeba umowy minutowej w Plusie może? :smile:

mietka - Pią Mar 12, 2010 11:43 am

ere mam od 10 lat.... a rachunki coraz wyzsze............
martitka - Pią Mar 12, 2010 11:53 am

Ja też w Erze... Z rachunkami to samo :)
lmyszka - Pią Mar 12, 2010 11:55 am

dziewczyny a macie jakieś zdanie o noki 5230?? bo zbliża mi się wymiana telefonu
kryszka - Pią Mar 12, 2010 12:01 pm

Mietka - a jakiś Sony Ericsson? Mają bardzo dobre obiektywy i już nawet 3 MPx dają ładne zdjęcia w zastępstwie normalnego aparatu.

Na szybko: 5 MPx i video: http://www.sonyericsson.c...=specifications

szaraczarownica - Pią Mar 12, 2010 12:34 pm


mietka - Pią Mar 12, 2010 12:34 pm

mialam przez miesiac sony ericssona jako zastepczy i w zyciu nie bylam tak nieszczesliwa...
kryszka - Pią Mar 12, 2010 12:53 pm

Ja teraz zmieniłam na nie wiem jaki model i muli się strasznie. :/ A ostrzegali mnie na stronach, ale cóż, jak ktoś się uprze...
Ale poprzednie dwa SE były super.

A tak w ogóle to przeszłam do Playa, bo Era miała mnie w d... :evil:

fiona83 - Pią Mar 12, 2010 12:59 pm

kryszka napisał/a:
Ja teraz zmieniłam na nie wiem jaki model i muli się strasznie


Może W205 ? Mąż mi wziął w Zetafonie, bo mój Samseciung ma dziurę w zadzie i wilgoć w elektonice namieszała.
SE - zdecydowanie nie (a mam go dopiero miesiąc ...)

Rodzice mają Nokie od kiedy pamiętam i to telefony nieawaryjne raczej.

Ja zawsze byłam wierna Samsungom, ale odkąd w pracy psuł się co drugi dekoder Samsunga kilka dni PO gwarancji stwierdziłam, że i telefony w końcu zaczną padać.

kryszka - Pią Mar 12, 2010 1:27 pm

Poszukałam - mam C902. Poprzednio miałam C510 i był super.
ava - Pią Mar 12, 2010 1:34 pm

ppola napisał/a:
powinnam zmienić telefon w październiku i cały czas się zastanawiam :)
Bo jak na razie ten co mam spełnia wszystkie moje oczekiwania więc po co zmieniać? ;)

Możesz wziąć ten nowy telefon i sprzedać go w komisie, skoro jesteś zadowolona ze starego :mrgreen: Mój S. ma zamiar tak zrobić w czerwcu, kiedy będzie przedłużał umowę :)

niesia2708 - Pią Mar 12, 2010 1:39 pm

ava, a wiesz co to jest złośliwość przedmiotów martwych- jak stary fon popsuje się miesiąc po podpisaniu umowy i sprzedaniu nowego :razz: :razz:
U nas było podobnie, ale trochę inaczej. Paweł zmieniał abonament w Erze i przez to miał przedłużana umowę o pół roku. Myśleliśmy- ma Nokię to wytrzyma spokojnie..... i nie wytrzymała do końca umowy :twisted: :twisted:

Misiak87 - Pią Mar 12, 2010 1:39 pm

ava napisał/a:
Możesz wziąć ten nowy telefon i sprzedać go w komisie

Ja polecam sprzedaż na allegro, w komisie dają ŚMIESZNE pieniądze nawet za nowe telefony...
Nieskromnie mogę powiedzieć, że mój brat wie o telefonach bardzo dużo, więc jeśli macie jakieś pytania to piszcie, a ja go poproszę żeby Wam odpowiadał, bo on po prostu uwielbia telefonię komórkową i wszytko co się z nią wiąże. To jego hobby. :)

Mika - Pią Mar 12, 2010 2:08 pm

mietka napisał/a:
aaaaaaale ja nie lubie nokii......

nie chce nokii....

Też tak mówiłam a teraz mam nokię N95 :lol: Jest wprawdzie specyficzna, ale ma wiele zalet i użytkuje mi się ją jak na razie super :)

kakonka - Pią Mar 12, 2010 2:13 pm

mietka :) moja mama ma telefon, który wkleiłaś, jest bardzo zadowolona :) wcześniej miała SE i Nokie, przyzwyczaiła się raz raz :) a Ona jest anty technologiczna 8)
temidaaa - Pią Mar 12, 2010 2:52 pm

mietka, jak nie mają w ofercie takiego, co Cię zadowoli, to weź może taki, za który dostaniesz najwięcej kasy ze sprzedaży i kup sobie taki, jaki będziesz chciała, a którego era np nie ma :)
A co do samsunga, to moja mama ma. Działa, co prawda coraz częściej rozłącza rozmowy, coś tam mu się już miesza, ale to też żadna nowinka techniczna była :)

Kami88888 - Pią Mar 12, 2010 4:16 pm

Ja mam SE c901 i jestem bardzo zadowolona
ava - Pią Mar 12, 2010 7:49 pm

niesia2708 napisał/a:
ava, a wiesz co to jest złośliwość przedmiotów martwych- jak stary fon popsuje się miesiąc po podpisaniu umowy i sprzedaniu nowego :razz: :razz:

To najwyżej kupi sobie jakiś z tańszych :razz: Bo muszę powiedzieć, że mój Mąż nie należy do gadżeciarzy, wystarczy mu najzwyklejszy model :mrgreen:

mietka - Pią Mar 12, 2010 8:45 pm

Misiak87, a co on mowi o tym samsungu??

[ Dodano: Pon Mar 15, 2010 8:08 pm ]
no to mam.

samsunga, ale troche innego niz chcialam. ale nie chcialam doplacac 300 zl....

i chyba bedzie nam razem dobrze :)


Audiolka - Wto Mar 16, 2010 6:41 pm

Ja mam Samsunga i Nokie.



Nokia już długo nie pociągnie tj. stan ok, ale już mi się umowa skończyła w mixie. Jestem bardzo zadowolona z tego telefonu.
Natomiast z Samsungiem związałam się na dłużej i żałuje , ze mam dotykowy telefon. Zacina się, jest nieporęczny...

Misiak87 - Wto Mar 16, 2010 7:08 pm

mietka nie pisałam bo nie miałam okazji gadać z bratem. Ale teraz go spytałam o ten, który wzięłaś, i ogólnie mówi że telefon fajny, nie psuje się (chyba że się trafi jakiś felerny egzemplarz) no i ogólnie powinnaś być zadowolona, jego koleżanka bardzo sobie ten telefon chwali.

Podał mi jeszcze stronę, na której można poczytać różne opinie dotyczące telefonów, tu link do tego Twojego:
http://www.telepolis.pl/n...4520&limit=1000

ola88 - Czw Mar 25, 2010 7:56 pm

a ja mam taki sony ericsson w595 :)



chyba te kwiatki mnie przekonały :D

Agata1234 - Czw Mar 25, 2010 9:10 pm

Cytat:
chyba te kwiatki mnie przekonały
Te kwiatki są świetne
randomgirl - Wto Mar 30, 2010 2:29 am

Ja jeszcze przez kilka dni będę miała LG Shine:



Marzy mi się nieosiągalna na razie dla mnie Motorola Aura:



No, ale muszę rozpocząć realne poszukiwania już. Jak na razie zastanawiam się nad telefonem z ekranem dotykowym i aktualnie mam upatrzony telefon Samsung Diva:



...ale jeszcze muszę przyjrzeć się mu w salonie dokładniej :D

krufka - Sro Kwi 07, 2010 4:22 pm

ja miałam Sagema, kilka Nokii, Motorolę v8, a teraz mam białego Samsunga Avilę i jestem zadowolona - bateria długo trzyma :)
niesia2708 - Pią Kwi 23, 2010 10:39 am

To chyba odpowiedni wątek więc tu napiszę sytuację z wczoraj.
Byliśmy w salonie bo mężowi kończyła się umowa. Pani pokazała kilka tel w tym Nokie 6730 i mówi,że przy tym abonamencie kosztuje ona 249 zł. Ja oczy postawiłam bo kilka miesięcy wcześniej tą samą Nokię moja mama kupiła za 1 zł u tego samego operatora w tej samej taryfie.
Czy na pewno ta sama?? Tak bo mama mi na swojej umowie sprawdziła.

A ja głupia myślałam,że telefony z czasem tanieją :o :o

szaraczarownica - Pią Kwi 23, 2010 10:49 am

No własnie mnie w styczniu w Erze powiedzieli, że telefony podrożały i niedługo będą albo w tej samej cenie co w salonie firmowym, albo operatorzy zrezygnują ze sprzedawania telefonów na rzecz bardzo rozbudowanych tanich abonamentów, gdzie dużo rzeczy będzie w gratisie.
Hosiole - Pią Kwi 23, 2010 11:06 am

Ja mam Nokie E52 i jestem bardzo zadowolona, ma wbudowane wi-fi wiec mam internet w każdym miejscu, w którym są hot spoty. Poza tym bateria trzyma ponad tydz!
Szczerze polecam!

Madzik13 - Pią Kwi 23, 2010 12:04 pm

Audiolka napisał/a:
Ja mam Samsunga i Nokie.
Obrazek
Obrazek

Nokia już długo nie pociągnie tj. stan ok, ale już mi się umowa skończyła w mixie. Jestem bardzo zadowolona z tego telefonu.
Natomiast z Samsungiem związałam się na dłużej i żałuje , ze mam dotykowy telefon. Zacina się, jest nieporęczny...



ja mam avilkę i nie narzekam, bateria mi długo tez trzyma;)

randomgirl - Pon Kwi 26, 2010 7:21 pm

No i wybór padł na LG Cookie: :D


martula_87 - Pon Sie 30, 2010 8:44 pm

Ja mam LG KU990.
I chyba wogóle jestem wierna telefonom LG już 4 model tej firmy posiadam.

sloneczkoo - Pon Sie 30, 2010 10:51 pm

Ja mam nokie 6700 classic bo nie chciałam dotykowego.. mam telefon niespełna tydzień ale jestem zadowolona ;) Ładne zdjęcia robi i jest łatwy w obsłudze :P
Yoanna - Wto Sie 31, 2010 9:40 am

Póki co ma jeszcze Nokię 7373


Wstępnie upatrzony nowy model to Nokia C5-00

Nie lubię telefonów dotykowych...a ten spełnia chyba wszystkie kryteria ;)

W pracy mam niezawodnego staruszka Sony Ericssona K800i

Elwirka1 - Wto Sie 31, 2010 9:59 am

Ja mam Samsunga F480 :)

Bian - Wto Sie 31, 2010 10:37 am

Ja mam G1



Fajny, z netem, ale szybko się pozdzierał.

Magdzik - Wto Sie 31, 2010 10:52 am

Ja ma Nokię 7360 :twisted: Ale obecnie przełożyłam kartę do innej Nokii :razz:
Nokie są najprostsze w obsłudze :smile:

sloneczkoo - Wto Sie 31, 2010 11:49 am

Magdzik napisał/a:
Nokie są najprostsze w obsłudze :smile:


z tych telefonów do miałam (Nokia, Ericsson i Samsung) to prawda na początku, później jak poznasz telefon to każdy łatwizna ;)

Chodź moja nowa Nokia 6700 po Samsungu zaskakuje mnie.. mam ją niespełna tydzień a codziennie odkrywam coś nowego w niej (oczywiście instrukcji nie czytałam poza punktem "stukanie" :P )

paulinkaaMU - Wto Sie 31, 2010 9:08 pm

u mnie już 3 lata nokia 6300, i póki co nie mam zamiaru zamieniać jej na nic innego :) no chyba że w Orange będzie fajniejsza i niezbyt droga Nokia :D

tulipan87 - Wto Sie 31, 2010 9:13 pm

U mnie też
paulinkaaMU napisał/a:
nokia 6300
tyle, że czerwona
I też
paulinkaaMU napisał/a:
nie mam zamiaru zamieniać jej na nic innego

Dla mnie ten telefon jest idealny, spełnia wszystkie funkcje, których wymagam od telefonu :)

julietta - Sro Wrz 01, 2010 8:14 am

tulipan87 napisał/a:
U mnie też
paulinkaaMU napisał/a:
nokia 6300
tyle, że czerwona
I też
paulinkaaMU napisał/a:
nie mam zamiaru zamieniać jej na nic innego

Dla mnie ten telefon jest idealny, spełnia wszystkie funkcje, których wymagam od telefonu :)

Też mam czerwony, dla mnie jest idealny (bo wykorzystuję go prawie wyłącznie do dzwoniena, czasem tylko słucham radia lub mp3).

Pepsi - Sro Wrz 01, 2010 1:09 pm

Ja z racji zamiłowania do Nokii wzięłam Nokie X3, ale jakiegoś zachwytu u mnie nie wzbudza :(

niesia2708 - Pią Lut 04, 2011 9:22 am

Ja mam Samsunga Avila i nie polecam.... Według mnie niewygodnie się pisze sms-y...A oprócz tego w ciągu roku już 2 razy był w naprawie :twisted: Przy czym psuje się tak, że co najmniej na kilka godzin człowiek odcięty jest od komunikacji z innymi....

Miałam też przyjemność testować telefon męża- LG Chocolate BL20:


Ogólnie ok.... chociaż trzeba się przyzwyczaić do "dotykowej" części gdyż jest bardzo czuły.... No i na pewno telefon nie nadaje się dla osoby, która dużo rozmawia.....Niestety dobra grafika sprawia,że szybciej wyczerpuje się bateria.... I praktycznie od 1 kreski do wyłączenia mijają ok 2 h...... Podczas gdy Avila na rozładowaniu działa jeszcze prawie cały dzień :-?

anuszkaa - Pią Lut 04, 2011 9:29 am

a ja jeszcze do dzisiaj mam 6300 i tez sobie baaaardzo chwale. jeden z lepszych telefonow jakie kiedykolwiek mialam.

A teraz właśnie czekam na kuriera z Samsungiem Galaxy - zobaczymy jak sie bedzie sprawowal. Na pewno bede sie musiala do niego przyzwyczajac, bo jednak menu Nokii jest najlepsze jak dla mnie

Misiak87 - Pią Lut 04, 2011 9:39 am

A ja nie cierpię telefonów dotykowych, normalnie szlag mnie trafia. :/

Miałam kilka różnych telefonów, z każdego byłam zadowolona, ale gdy trafiłam na LG KU990 Vievty po 3 dniach użytkowania miałam go dość...



Zawiesza się, dużo "myśli", w ogóle działa opornie... Moja znajoma też ma ten telefon i podziela moje zdanie.

Przed LG miałam przez 3 lata Sony Ericson W810i.



Telefon legenda. Nie zliczę ile razy mi upadł, został zalany (pływał nawet w rzece przez kilkanaście minut), był niezniszczalny. Używałabym go nadal, ale miałam ochotę na zmianę.

Z LG wytrzymałam miesiąc, zmieniłam go i teraz mam przepiękny i przeuroczy Sony Ericson Zylo. :serce:



Mam go na razie przez prawie 2 miesiące i zero problemów. :) Dodatkowo- każdy zwraca na niego uwagę, tzn bardziej na kolor. :)

Mój brat ma iPhona 3G i mówi, że to najlepszy telefon jaki mu się trafił. :) Teraz będzie zmieniać na iPhona 4. Mimo że jest dotykowy, nawet fajnie się nim czasem pobawić. :)


agulka1989 - Pią Lut 04, 2011 9:41 am



Ja od miesiąca mam Nokie x2. Zdecydowanie nie polecam. Zawsze wybieram nokie i ta jest zdecydowanie najgorsza z tych, które miałam.
Sam z siebie wiesza się średnio 3x dziennie a później uruchamia się przez dobrych dziesięć minut, przy rozmawianiu jest straszne echo, mega niewygodnie pisze się sms-y przez takie gumowe badziewia na klawiszach...
Oprócz tego- jak się zrobi zdjęcie lub nagra film to zdarza się, że przy próbie odtworzenia telefon informuje, że nie obsługuje takiego formatu pliku...


Na plus- bateria trzyma długo i jest lekki.

Magdzik - Pią Lut 04, 2011 10:05 am

Pepsi napisał/a:
Ja z racji zamiłowania do Nokii wzięłam Nokie X3,

Ja też mam x3 niebieską. Nie narzekam ;) Za to mój A wziął sobie Samsunga Monte i po 3 dniach rzucił go w kąt i wyciągnął stary telefon bez aparatu,bo dotykowy go wnerwia :smile: :smile: :smile:

Pepsi - Pią Lut 04, 2011 10:09 am

Magdzik napisał/a:
Pepsi napisał/a:
Ja z racji zamiłowania do Nokii wzięłam Nokie X3,

Ja też mam x3 niebieską.


A ja już nie mam :wink: Strasznie mnie wkurzał ten telefon i teraz mam

Elwirka1 - Pią Lut 04, 2011 10:09 am

Magdzik napisał/a:
dotykowy go wnerwia
a ja uwielbiam mojego dotykowego Samsung'a;)
Magdzik - Pią Lut 04, 2011 10:11 am

Pepsi, koleżanka mi mówiła że x3 się zawieszają.Mi też się mulił ale jak opróżniłam pocztę jest ok :P
Pepsi - Pią Lut 04, 2011 10:24 am

Mój od czasu do czasu się zawieszał, a do tego podczas rozmowy albo szumiało, albo było słabo słychać. Poza tym ja lubię cienkie telefony, a ten do takich raczej nie należy 8) I ta nieszczęsna bateria 3-4 dni i na kabel. E52 trzyma mi 1,5 tygodnia, nieraz dłużej. Ja jak zaczyn mi się coś dziać z telefonem to się go szybko pozbywam :mrgreen:
Magdzik - Pią Lut 04, 2011 10:25 am

Pepsi napisał/a:
I ta nieszczęsna bateria 3-4 dni i na kabel.

Może pierwsze 3 ładowania za krótko robiłaś :roll: Mi bardzo długo trzyma grubo ponad tydzień.

misia-misia - Pią Lut 04, 2011 10:51 am

Misiak87 napisał/a:
po 3 dniach użytkowania miałam go dość...


ja to samo mogłam powiedzieć o Samsungu Galaxy I5700... miałam go dosłownie 3 dni i sprzedałam. Tak to fajny, ładny telefon. Ale jak już coś trzeba było robić to dostawałam szału. Sama mam Avilę i trafił się Galaxy. Avila o niebo lepsza i bardziej intuicyjna. I przy niej zostanę!

niesia2708 - Pią Lut 04, 2011 10:56 am

Pepsi napisał/a:
Ja jak zaczyn mi się coś dziać z telefonem to się go szybko pozbywam

Też myślałam o sprzedaży Samsunga, ale jak usłyszałam w komisie 150 zł :o :o to ich wyśmiałam..... Kupowaliśmy tel. dla młodszego brata mojego męża i za podstawowy model Samsunga z mp3, czytnikiem karty pamięci i aparatem daliśmy 180 zł :roll:

misia-misia - Pią Lut 04, 2011 11:00 am

niesia2708 napisał/a:
ale jak usłyszałam w komisie 150 zł :o :o to ich wyśmiałam.....


dlatego ja nigdy do komisu nie oddaję 8)

Yoanna - Pią Lut 04, 2011 1:57 pm

Starą Nokię 7373


wymieniłam na Sony Ercsson Elm

;)

Pepsi - Pią Lut 04, 2011 3:29 pm

niesia2708 napisał/a:
Pepsi napisał/a:
Ja jak zaczyn mi się coś dziać z telefonem to się go szybko pozbywam

Też myślałam o sprzedaży Samsunga, ale jak usłyszałam w komisie 150 zł :o :o to ich wyśmiałam..... Kupowaliśmy tel. dla młodszego brata mojego męża i za podstawowy model Samsunga z mp3, czytnikiem karty pamięci i aparatem daliśmy 180 zł :roll:


niesia a próbowałaś na allegro wystawić?
następny będzie taki (no chyba, ze mi sie odwidzi :p )

M4rcysi4 - Wto Lut 15, 2011 12:49 pm

Obecnie nokia E75. Mojego wypaśnego samsunga U700 po 2,5 roku trafił szlag(oczywiście taśma) uwielbiałam go, bo długo trzymał, miał super aparat mimo iż tylko 3,2 MP to posiadał niesamowitego autofocusa (PIĘKNE zdjęcia materiałów do nauki)no i alarmy miał dobrze skonstruowane.
Nokia też długo trzyma, super się pisze na niej smsy(dzięki qwerty szybciej niż na samsungu) nie podoba mi się tylko konfiguracja alarmów/budzika. Nie mogę ustawić go na konkretny dzień, bo mam do wyboru tylko:na 24 godz., codziennie, dni robocze, co tydzień :roll:

Brinka - Pią Lut 18, 2011 11:51 am

Ja mam iPhona3G, Ogólnie jestem zadowolona, choć nie wykorzystuję jego możliwości nawet w 20 % (dla mnie telefon jest do rozmów, do smsów, jako budzik).
niesia2708 - Czw Sie 18, 2011 8:49 pm

Korzystając z okazji,że Plus pozwolił wcześniej przedłużyć umowę zmieniłam znienawidzonego Samsunga Avilę na Nokię X2.
agulka1989 napisał/a:
Ja od miesiąca mam Nokie x2. Zdecydowanie nie polecam. Zawsze wybieram nokie i ta jest zdecydowanie najgorsza z tych, które miałam.
Sam z siebie wiesza się średnio 3x dziennie a później uruchamia się przez dobrych dziesięć minut, przy rozmawianiu jest straszne echo, mega niewygodnie pisze się sms-y przez takie gumowe badziewia na klawiszach...
Oprócz tego- jak się zrobi zdjęcie lub nagra film to zdarza się, że przy próbie odtworzenia telefon informuje, że nie obsługuje takiego formatu pliku...


Chyba trafiłaś na trefny egzemplarz. Mamy w domu 3 telefony X2 i z żadnym nie ma problemów. A pisanie sms-ów na zwykłej klawiaturze zamiast dotykowej o niebo lepsze :lol: :lol:

Pepsi - Czw Sie 18, 2011 9:00 pm

Przez ostatnie pół roku miałam Lg swift p500


furory nie zrobił, ale wygrałam go w konkursie wiec, jak to mówią, darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda.

Do ostatnich dni przetrzymałam Orange i przedłużyłam umowę w ostatniej chwili. Dostałam spory rabat na telefon i zafundowałam sobie Samsunga Galaxy S

grzeniek - Pią Sie 19, 2011 11:30 am

posiadam iphona 3 , kiedyś używałem nokie, ale od kiedy mam iphona zobaczyłem nowe oblicze telefonu
kakonka - Pią Sie 19, 2011 12:56 pm

od 2 miesięcy posiadam i nie lubię tego telefonu.

mąż ma
i jest bardzo zadowolony, nic mu sie nie wiesza, tak jak przy poprzednim

który teraz leży w kącie :)

Bian - Pią Sie 19, 2011 1:04 pm

Ja mam teraz Samsunga Galaxy Ace i jestem bardzo zadowolona, to mój drugi telefon dotykowy i na Androidzie, widać jak technika idzie do przodu. Zero zacinania się, zawieszania itp.


asia7 - Pią Sie 19, 2011 4:11 pm

ja mam różową Avilkę od 2009 roku i jestem zadowolona... generalnie bateria trzyma bardzo długo, dotykowy ekran też ok, jedyne z czym mam problem to niestykająca bateria - dopycham kartką ;] i ostatnio coś mi się dzieje z odtwarzaczem mp3 - jak leci muzyka nie mogę nic zrobić - wyłącza mi muzę :)
póki co nie zmieniam telefonu, bo mam na kartę i na tyle mało korzystam, że abonament zupełnie mi się nie opłaca

P. kupił sobie Galxy S i telefon nawet fajny ale bateria to porażka :/

Dosia_Zosia - Sob Sie 20, 2011 11:17 am

Ja od 2006 roku mam Nokię 6020 na kartę,kupiona za 79 zł w ramach Zetafonu, umowę miałam na 3 lata. Obudowa jest już mocno zniszczona i porysowana ale telefon działa dobrze więc póki jestem na wychowawczym nie będę kupować nowego.

wiolancia - Sro Lis 02, 2011 4:27 pm

Ja mam Nokię E5

Dosia_Zosia - Sro Lis 09, 2011 4:28 pm

No cóż, jak pisałam powyżej,miałam nie kupować telefonu ale w ostatnią sobotę zgubiłam moją Nokię i byłam zmuszona rozejrzeć się za czymś nowym. Zdecydowałam się na Samsung E2121 Black, jest niedrogi(128zł w Electro World) a ma aparat fotograficzny, radio i odtwarzacz muzyczny. Póki co dopiero go zarezerwowałam w sklepie internetowym Electro a w poniedziałek jadę go odebrać

gosia - Wto Lis 15, 2011 2:40 pm

Nokia N8, jestem bardzo zadwolona z tego telefonu, a co do Noki to tylko mam te modele są najlepsze.
asisMarti - Pią Gru 02, 2011 8:28 pm

Słuchajcie ja sie zastanawiam nad jakąś nokią ?!? ale chciałbym zeby byla z GPSem i mapami - nokia ma za free- i tak myslalem o dotykalskim ale ... Co proponujecie :?:
Opinie na stronach czy ceneo nie zabardzo mnie przekonały i nie wiem :?

[ Dodano: Wto Gru 20, 2011 10:04 pm ]
Gosia a jak długo masz ta N8 ?
czy cos bys zmieniła dodała w tym tel ? :?:

ava - Czw Paź 11, 2012 4:22 pm

Od prawie miesiąca mam Nokię Asha 300


i jestem zadowolona :) Ta komórka jest połączeniem tradycyjnej klawiatury z ekranem dotykowym. Co prawda moje pierwsze podejście do bliższego zapoznania się z telefonem skończyło się prawie łzami i sprawdzeniem na Allegro za ile mogę go sprzedać :razz: ale z każdym następnym razem było już duuużo lepiej, o dziwo bardzo szybko ogarnęłam co i jak, po kilku dniach ja i telefon byliśmy już zaprzyjaźnieni :)
Także ogólnie bardzo polecam :)

Dodam tylko, że ja telefon wykorzystuję do podstawowych rzeczy, takich jak dzwonienie, sms, przypomnienia, no i czasem użyję aparatu. Podejrzewam, że i tak nigdy nie poznam wszystkich funkcji tego telefonu (jak i każdego innego) :razz:

kaledonia - Sro Sty 30, 2013 2:55 pm

Dla mnie tel jest do dzwonienia i sms no i może poczta email.
Dlatego mam stary model HTC Wildfire S. Trochę denerwuje mnie dotykowość tego modelu i mały wyświetlacz (a raczej moje grube paluchy).

agulka1989 - Sro Sty 30, 2013 3:40 pm

Ja od ponad miesiąca mam Nokię lumię 800

To mój pierwszy "dotykowiec" i miałam wieeeeele obaw kupując go.


Jest dość duży co widać np na tym zdjęciu


ale mi to nie przeszkadza. Dla mnie nawet lepiej :)


Mimo wielu funkcji jest naprawdę łatwy w obsłudze.
Do tej pory wychodziłam z założenia, że telefon ma służyć mi do dzwonienia i tyle. W tej chwili nadal tak uważam ale wiem już, że dobrze jest też mieć możliwość skorzystania z nawigacji, sprawdzenia w telefonie poczty czy nawet zajrzenia na facebooka czy forum :)


No co tu dużo gadać- polubiliśmy się :)

Malena - Sro Sty 30, 2013 6:01 pm

agulka1989 napisał/a:
Do tej pory wychodziłam z założenia, że telefon ma służyć mi do dzwonienia i tyle. W tej chwili nadal tak uważam ale wiem już, że dobrze jest też mieć możliwość skorzystania z nawigacji, sprawdzenia w telefonie poczty czy nawet zajrzenia na facebooka

ja też kiedys uważałam, ze telefon to tylko do dzwonienia i smsów- ale teraz praca zmusza mnie, żeby mbyła zawsze z dostępem do netu i muszę mieć możliwość sprawdzania poczty, stron, facebooka.

Ja właśnie od wczoraj mam Samsung Galaxy SIII - jeszcze za wcześnie, żeby powiedzieć jak się sprawuje, ale jestem zachwycona, ma fajne menu, mnóstwo ciekawych funkcji (moje ulubione - i dlatego go chcialam - gdy robię zdjecie robi 8 wersji w różnych momentach i wybieram najlepsze / podczas kręcenia filmików mogę robić jednocześnie zdjęcia nie przestając kręcić / wystarczy przejechać ręką po ekranie żeby zrobić print screena). No i zdjęcia są naprawdę świetnej jakości jak na telefon i tego też chciałam.

[/URL]

A powiedzcie dziewczyny, co wg Was jest lepsze - Iphone czy Galaxy? U mnie w pracy większość znajomych ma Ajfony, ale jest też druga opcja, która uważa, że to Samsung robi najlepsze smartfony. Mnie osobiście nie przekonuje do konca Apple - ok, jest dizajnerski, fajny, modny, ale niekompatybilny z innymi sprzętami, trzeba mieć wszystko Apple...no i Itunes mnie wkurza.

misia-misia - Sro Sty 30, 2013 8:23 pm

agulka1989 napisał/a:
No co tu dużo gadać- polubiliśmy się


Ja podobnie jak Agulka miałam obawy co do tego telefonu.
I powiem tyle - kocham ten telefon! 8)

M4rcysi4 - Czw Sty 31, 2013 5:50 pm

Obecnie mam LG Optimus L7. Dla mnie rewelacja. Dotyk działa bez zarzutu, bateria trzyma długo (rozmowy i granie) - 3/4 dni bez grania oczywiście dłużej. Internet, rozmowy, foto, autofocus, rozdzielczość ekranu, jasność ekranu, dźwięk-wszystko bez zarzutów.
Najważniejszy dla mnie był dobrze "łapiący" dotyk i długo trzymająca bateria z czego to drugie bardzo rzadkie w smartfonach, a tu proszę jaka miła niespodzianka. Oczywiście przy lepszych grach telefon będzie się mocno zacinał, ale ja nie gram w takie gry.
Dla tych co lubią grać w zaawansowane gry to SIII lub LG 4XHD, ale oczywiście bateria będzie na jeden dzień. Ze względu na krótko trzymającą baterię (1/2dni) u mnie Samsung Galaxy SIII leży w szufladzie i czeka aż wystawię go na sprzedaż. Oczywiście nie da się zakwestionować lepszego aparatu i jakości filmów, bo L7 to VGA, a SIII już FHD, ale dla mnie to nie przebija trwałości baterii.

Co do porównania SIII i iPhone to Ci co kupują to drugie robią to tylko dlatego, że ma jabłko... Kupe kasy kosztuje, a niczym się nie wyróżnia.

mietka - Czw Sty 31, 2013 6:14 pm

M4rcysi4 napisał/a:
Ci co kupują to drugie robią to tylko dlatego, że ma jabłko..


ja miałam najpierw dwa samsungi, ale od ponad roku mam iphona i nie wyobrażam sobie mieć już jakiegokolwiek innego telefonu. ma wszystko to czego potrzebuję, nie zawiesza się, a ponieważ mój mąż i przyjaciółka mają iphony to wiele aplikacji ułatwia nam różne sprawy i kontakty czasem w nietypowy sposób :D

[ Dodano: Czw Sty 31, 2013 6:15 pm ]
aaa no i nie wiem jak inne tel., ale my ze sobą smsujemy za darmo i zdjęcia też przechodzą za darmo. i w ogóle jest piękny...

M4rcysi4 - Czw Sty 31, 2013 6:49 pm

Cytat:
smsujemy za darmo

Za pomocą wifi i bramek internetowych na każdą sieć, czy inaczej?
A zdjęcia jak? Są wysyłane na odległość, czy musicie być obok siebie?

mietka - Czw Sty 31, 2013 8:24 pm

wifi, na każdą sieć, a zdjęcia przez mms, aplikację bump, różnie :)
M4rcysi4 - Czw Sty 31, 2013 9:49 pm

Bump jest także na Androida więc czy to mój LG czy to SIII również mogą korzystać z tej aplikacji.
iPhone ma jeszcze tę wadę, że ma zamknięty system. Wszystko trzeba wgrywać przez iTunes`a nie można wgrać nic z kompa.

Malena - Nie Lut 03, 2013 9:12 pm

mietka napisał/a:
ma wszystko to czego potrzebuję, nie zawiesza się, a ponieważ mój mąż i przyjaciółka mają iphony to wiele aplikacji ułatwia nam różne sprawy i kon

co do aplikacji, to samsung ma takie same, też ma zestawy baaardzo wielu aplikacji.
A technologicznie samsung jest lepszy, zwyczajnie ma lepsze parametry, mi akurat zależało na zdjęciach żeby robil lepsze, też dlatego skłonilam się ku niemu i mąż mnieprzekonał. No i ekran ma sporo większy niż Iphone, choć ładne są oba:)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group