Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Obuwie - czyszczenie butów

justinaa - Nie Kwi 05, 2009 1:11 pm
Temat postu: czyszczenie butów
przy okazji porządków wiosennych w domu :P stwierdziłam, że pora coś zrobić z butami ślubnymi, ale po weselu i plenerze są naprawdę w opłakanym stanie, czy wiecie może czym wyczyścić buty atłasowe albo może jest w Łodzi jakieś miejsce, gdzie można takie buty oddać do czyszczenia?
emi2210 - Nie Kwi 05, 2009 1:24 pm

Buty Atłasowe czyści się gąbeczką z niewielką ilością mydła ;)
Pit_20 - Czw Gru 01, 2011 10:44 pm

buty atłasowe niestety już tyko do wyrzucenia
izunia_zg - Pon Sty 30, 2012 6:41 pm

ja czyściłam bytki satynowe białym jeleniem i gąbeczka ladnie sie doczyściły :-)
oreska - Czw Maj 17, 2012 10:25 am

sprawdzę Wasze sposoby na moich butkach i napiszę jak poszło ;) nie ukrywam że są tak wygodne że chcę je doczyścic i jakos jeszcze może wykorzystać, może lekko je zmodyfikuje ;)
mimeczka - Czw Maj 17, 2012 5:34 pm

Ja ostatnio białe satynowe buty potraktowałam białym jeleniem, odrobiną wody i czystą gąbką, wszystko pięknie zeszło.
oreska - Czw Maj 17, 2012 8:48 pm

potwierdzam :) biały jelonek, woda i gabeczka to wszystko czego potrzebuja butki aby błyszczeć :) szkoda tylko że mam kilka zarsowań bo z tym bialy jeleń sobie nie poradzi :( zastanawiam sie teraz jak je przerobić - na pewno muszę odciąć ślubne paseczki i pewnie zmienię im kolor ;) jak już zastanowie sie co i jak i wdrożę plan w życie to wstawie fotkę ;)

ps - ja mam buty satynowe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group