Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Podróż poślubna - wakacje z internetu

tweety - Nie Kwi 04, 2004 1:46 pm
Temat postu: wakacje z internetu
dziewczyny (i nie tylko). zwracam sie do was z pytaniem co sadzicie o wczasach i wycieczkach organizowanych przez internetowe biura turystyczne. czy nie obawiałybyscie sie ze takie biuro nie jest do konca uczciwe? a moze ktoras z was byla na wczasach z takiego biura? czekam na opinie. :D
gosia - Nie Kwi 04, 2004 3:53 pm

Moim zdaniem jest to ryzykowne :roll:
niunia - Wto Maj 24, 2005 5:55 pm

Ja byłam w zeszłym roku 2 razy na wczasach zakupionych przez Internet za pośrednictwem portalu www.wakacje.pl . I nie mogę narzekać, było wszystko tak jak obiecywali. ?adnej "obsuwy". Polecam. Oni sprzedają usługi wielu tour - operatorów, i nie ma przeszkód żeby dowiedzieć się, którego z nich jest oferta, która Cię interesuje. Na infolinii siedzą bardzo sympatyczne panie i udzielają wszelkich odpowiedzi.
gambi - Wto Maj 24, 2005 6:37 pm

no wlasnie ja ostatnio przegladalam ich oferte i jest bardzo korzystna, tez sie zastanawiałam,
dzieki za odpowiedz
:D

Basia - Czw Maj 26, 2005 11:49 am

Wczoraj kupilam wyjazd w internecie, chociaz kupiony w biurze internetowym, okazalo sie, ze jest organizowany przez Triade. Portale typu wakacje.pl przede wszystkim zbieraja oferty roznych biur podrozy i zawsze mozna sie dowiedziec o jakie biuro chodzi...
emilkaa - Wto Mar 14, 2006 5:13 pm
Temat postu: Popieram
Nie obawiajcie sie w ogole!! Jesli macie jakies opory to moze warto skorzystac z zagranicznych portali? nie ma zadnych przeciewskan - zorientowac sie trzeba tylk oco do innych czasem wymagan wizowych!
W ogole to musze Wam powiedziec ze wykupienie wakacji np z Anglii jest tansze niz z Polski w wielu wypadkach - a tymbardziej przez Internet! Roznica na pewno starczy na pokrycie kosztow lotu do Anglii - zreszta te sa juz teraz za grosze i to nawet z Lodzi ;)

Alma_ - Sob Kwi 22, 2006 9:38 am

Za trzy dni jedziemy na wakacje zakupione przez internet, w portalu wakacje.pl.
Mam nadzieję, że wszystko bedzie OK, zdam relację po powrocie :)

Bardziej mnie martwi, że tour operatorem jest właśnie niesławna Triada...

Olusia - Sob Kwi 22, 2006 11:15 pm

Ja byłam w zeszłym roku na Krecie, te wakacje wybrałam również w portalu wakacje.pl - wszystko w jak najlpeszym porządku. Na ostatniego sylwestra wybrałam się na Słowacje, z biura Gandalf Travel, również wszytskie formalności załatwiłam przez Internet. Myślę, że to bardzo dobry sposób na organizacje wszelkich wyjazdów.
kingulindka - Sob Gru 02, 2006 3:05 pm

ja również w tym roku byłam na wakacjach i chyba tez przez wakacje.pl (nie wiem dokaldnie bo wszytskie formalnosci zalatwial moj przyszly )
ale wszytsko bylo jak najbardziej ok.

Alma_ - Sob Gru 02, 2006 6:16 pm

Już przeglądam wakacje.pl w poszukiwaniu czegoś na luty - marzec... Może uda się wyrwać choć na tydzień do słońca... 8)
Kati - Sob Gru 02, 2006 6:23 pm

My naszego tegorocznego sylwestra załatwiamy również w 100% przez internet - tyle, że bezpośrednio z biura podróży Youngtravel :)
bajeczka - Sob Gru 02, 2006 8:29 pm

ja ubiegłe wakacje załatwiałam przez travelbook.pl. Mają ogromny wybór ofert 8)
karolina - Nie Lut 11, 2007 2:30 pm

My w ostanie wakacje bylismy w Zakopcu i wszytko zaltwialismy pzrez internet!! oczywiscie wszytko bylo w jak najlepszym porzadku i nawet lepiej niz sie tego spodziewalismy :)
Hatifnatka - Pią Kwi 20, 2007 1:51 am

już dwa razy (dwa i cztery lata temu) załatwiałam wyjazdy wakacyjne całkowicie przez Internet - i wszystko było w jak najlepszym porządku :)
katarzyna mak - Nie Maj 16, 2010 1:45 pm

Choć już 3 tygodnie jestem po ślubie , to podróż poślubną mamy zaplanowaną od czerwca....cały miesiąc w Rewalu- gdzie spędziliśmy pierwsze razem wakacje, gdzie mój mąż mi sie oświadczył i gdzie był nasz pierwszy raz :P
Jackk9181jf - Czw Mar 30, 2023 1:25 pm

lepiej zaufane i popularne agencje

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group