Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Obuwie - Buty męskie- czarne/ciemne do surdutu

dolcevita22 - Nie Maj 10, 2009 6:11 pm
Temat postu: Buty męskie- czarne/ciemne do surdutu
Mile forumowiczki, czy szukacie butow dla swoich narzeczonych? My zwiedziliśmy większość sklepów w Manufakturze no i klapa. Albo noski "pieją" do góry, albo skórka nieładna, albo podeszwa za gruba. Najtrudniejszy fragment garderoby do skompletowania. Wiecie gdzie można dostać klasyczne i eleganckie obuwie?
Tissaia - Pon Maj 11, 2009 3:12 pm

Mój luby kupił w Ecco, buty są ładne, proste, bez udziwnień. Jak twierdzi, bardzo wygodne i nie trzeba ich rozchodzić, a jakościowo dobre.
555 - Wto Maj 12, 2009 8:01 pm

my w Ryłce w manufakturze.. do tej pory służą, co prawda nie na co dzień, ale jednak..
pearlania - Wto Maj 12, 2009 8:10 pm

My też długo szukaliśmy butów dla męża i ostatecznie kupiliśmy w sklepie ara na piotrkowskiej, są bardzo proste, eleganckie i podobno nieziemsko wygodne, mąż mówi, ze czuje się w nich jak w kapciach ;)
asiulek82 - Sro Cze 03, 2009 9:13 am

Bardzo duży wybór butów dla panów jest w centrum handlowym maximus w hali D, ale to raczej dla tych, którzy bywają w Warszawie. Mój narzeczony kupił tam eleganckie i wygodne buty za 239 zł (sprzedawca opuścił 10 zł). Myślę, że w naszym Ptaku też jest spory wybór.
ppola - Sro Cze 03, 2009 1:38 pm

Mój kupił w Gino Rossi ale w Manu bo w Galerii byla inna oferta. Wydał kupe kasy ale twierdzi ze warto bo wygodne :)
darling - Czw Cze 04, 2009 12:13 pm

My kupiliśmy w Centralu. Jakość dobra, a cena przystępna :)
justinaa - Pią Cze 05, 2009 3:26 pm

mój Małż też zakupił w Gino Rossi, a teraz buty są w PAWO :P w dodatku w prezencie do garnituru można je otrzymać, ale nie w każdym salonie, na pewno w Pabianicach, co do Manu nie jestem pewna
Martuś i Jaruś - Sro Cze 10, 2009 3:47 pm

Ja polecam tez buty z Ryłko mają bardzo duży wybór a byty gatunkowo są bardzo dobre :)
Klaudynka - Sro Cze 10, 2009 4:18 pm

Potwierdzam, mój narzeczony również kupił sobie buty z Ryłko, eleganckie i dobrej jakości :) bardzo podobny fason: http://idolo.pl/moda/obuw...09,g,654,0.html

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group