Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Ślub cywilny - USC a bariery architektoniczne dla niepełnosprawnych

Martita - Wto Cze 09, 2009 7:38 pm
Temat postu: USC a bariery architektoniczne dla niepełnosprawnych
Wie ktoś może do którego USC w Łodzi (a może w Zgierzu) będzie mogła się dostać bez problemu osoba na wózku?
aanj_a - Nie Paź 09, 2011 9:27 pm

ponawiam pytanie - orientujecie się czy któryś urząd jest jakoś przygotowany dla osób na wózku?
Dosia_Zosia - Wto Paź 11, 2011 9:40 pm

Usc Górna na pewno nie, Centrum też nie bo byłam kilka lat temu na ślubie i sala ślubów jest na piętrze a żadnego podjazdu nie widziałam,na Bałutach nie byłam ale na zdjęciach widać,że przed głównym wejściem są schody,czyli ogólnie w Łodzi raczej kiepsko.
Lepiej jest chyba w Zgierzu,nie byłam tam,ale znów oglądając zdjęcia,widzę że na zewnątrz są tylko trzy schody ale podjazdu nie ma.Nie wypowiem się jak budynek wygląda w środku tzn.czy nie ma tam jakiś schodów ale budynek wygląda na parterowy
Wejście Usc w Zgierzu

Suelen - Wto Paź 11, 2011 10:03 pm

w Zgierzu tu są schodki, ale jak się wejdzie przez duże drzwi to chyba są 4 schodki, więc nie wydaje mi się Zgierz
aanj_a - Sro Paź 12, 2011 10:59 am

dzięki za odpowiedzi
napiszę co mnie udało się dowiedzieć, może się komuś przyda - w Centrum na zewnątrz jest gdzieś z boku podjazd dla wózka; a w środku mają jakieś urządzenie (schodołaz) które wwozi wózek po schodach, tylko trzeba coś takiego zgłosić wcześniej żeby zamontowali


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group