Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kryszka
Pon Kwi 18, 2011 9:07 am
Auto z wypożyczalni
Autor Wiadomość
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Kwi 30, 2004 1:08 pm   Auto z wypożyczalni

Co myślicie o tym, żeby wynająć auto z najzwyklejszej wypożyczalni, bez umawiania się z właścicielem, że będzie użyte do ślubu (bo przecież dla niego to chyba nie ma znaczenia). Oglądałam ostatnio stronę wypożyczalni i okazuje się, że bardzo fajny samochód można wynająć na dobę już za 200-250 zł... a nam wydaje się, że wydanie 500 - 1000 zł na samochód na parę godzin jest bez sensu

Mnie wydaje sie to logiczne, ale nie słyszałam wcześniej by ktoś tak robił, więc może coś w tym jest nie do końca w porządku???
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 30, 2004 1:13 pm   

Tzn. że chcesz wypożyczyć samochód z wypożyczalni bez mówienia że to na ślub? :)

Wszystkie chwyty dozwolone byle zmniejszyć koszty :lol:
Jednak gdy bierzesz auto do ślubu i mówisz o tym dodatkowo dostajesz kierowcę i dekoracje auta, pewnie jeszcze paliwo jest w cenie.
Jak wszystko podsumujesz to wyjdzie pewnie na to samo :roll:

Możliwe że się mylę, bo jeszcze się tą kwestią nie zajmowałam
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 30, 2004 6:30 pm   

A mi się wydaje że to dobry pomysł. :) Koszt wypożyczenia niski, trzeba tylko wlać benzynę. W ogóle by mi nie przyszło do głowy mówić w wypożyczalni że to samochód do ślubu. Po co?
A przybranie samochodu nie musi kosztować majątek, jeśli będą to np. delikatne kokardki przy klamkach. A znajomy kierowca to tylko przyjemność i pewność że trafi. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 30, 2004 7:19 pm   

Ja również uważam, że wypożyczając auto nie musimy się tłumaczyć w jakim celu to robimy. Pozostaje tylko umówic sobie kierowce, który podejmie się prowadzenia wypożyczonego autka.
A swoją drogą to wydaje mi się niemoralne zadanie od kogoś 500 zł za podwiezienie go swoim autem do slubu. Ile to zajmuje czasu - chyba nie więcej niż 3 godziny i to tylko w przypadku sporych odległości. Odliczając koszty paliwa wychodzi ponad 150 zł za godzinę.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 30, 2004 11:12 pm   

Ja właśnie tak miałam zrobić tylko że trafił się samochód znajomych i nie potrzebowaliśmy wypożyczać. Ale uważam że pomysł jest świetny.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 03, 2004 5:34 pm   

a nie boicie się , że taki samochód może być "niedokońca czysty"????!!!!

i przy wsiadaniu Panna Młoda może ubrudzić suknie?!
_________________

 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Maj 03, 2004 5:36 pm   

Edyta napisał/a:
a nie boicie się , że taki samochód może być "niedokońca czysty"????!!!!

i przy wsiadaniu Panna Młoda może ubrudzić suknie?!

Sorrki, ale co to za problem podjechać do myjni, jeszcze przed udekorowaniem auta? :lol:
_________________
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 03, 2004 8:10 pm   

Myślę że wypada podjechać na myjkę i udekorować autko
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 03, 2004 9:11 pm   

Tak właśnie myśleliśmy że ktoś znajomy poprowadzi auto, a potem będzie ono już sobie stało na strzeżonym parkingu do następnego dnia (będzie też można je wykorzystać jakby trzeba było). I dekoracje do auta można tanio kupić choćby w ptaku, czy na Brukowej. Nie pomyślałam tylko o 'czystości' tego samochodu, ale wydaje mi się że porządna firma powinna dbać o to, żeby samochód był wypożyczany w idealnym stanie, w końcu mogę nim jechać na ważne spotkanie w białym żakiecie...

Jak się nie uda znaleźć nikogo znajomego z fajnym autkiem, to chyba trzeba będzie nad tym poważnie się zastanowić... :lol:
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Maj 03, 2004 9:32 pm   

Ja będę miała autko wynajęte od znajomego
Ale sądzę że wypozyczalnia to niezła myśl :graba:
_________________

 
 
 
Akla 


Wiek: 45
Dołączyła: 23 Mar 2004
Posty: 115
Skąd: Włocławek
Wysłany: Wto Maj 04, 2004 11:11 am   

U nas niestety najlepsze autka w wypożyczalni to lanosy... Dodatkowo trzeba zapłacić kaucję 1000 PLN. Jak my braliśmy autko, to było czyściutkie - płaci się na koniec chyba 15 PLN za czyszczenie autka :D
Strasznie mi sie podoba gdy para młoda jedzie sama, tzn. bez świadków i kierowcy... jeszcze w kabriolecie 8)
Gdybym miała jechać autkiem, to kierowcą byłby świadek, lub świadkowa - nie podoba mi się, jak młodzi gniotą się z jednym ze świadków na tylnym siedzeniu :evil:
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 06, 2004 1:37 pm   

Ja też bym chciała, żeby to było któreś ze świadków, bo na pewno będzie trochę jazdy i wolałabym, że mnie woził ktoś znajomy...

Natomiast rozmawiałam wczoraj z moim P. i stwierdził, że nie jest pewien, czy chiałby brać na siebie odpowiedzialność za ten wypożyczony samochód a potem oddawać go w inne ręce (byłby w ciągłym stresie :wink: ), tym bardziej, że wciąż jeszcze nie wybrał sobi świadka, bo wszyscy jego znajomi to mało poważni ludzie są.. :mrgreen:
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Lut 09, 2005 9:11 pm   

Ja z mojm mezczyzna wypozyczamy autko
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Sro Lut 09, 2005 9:51 pm   

Również planujemy wypożyczyć. Razem z kierowcą. Ale od dealera.
A świadkowie będą musieli poradzić sobie sami, gdybyśmy chcieli ich zabrać ze sobą, to chyba pożyczalibyśmy minibusa ;)
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Mar 19, 2005 3:27 pm   

Moje autko bedzie kosztowac - w tym przebranie 200 zl. Znajomy to samo autko wyporzycza i tyle placi. :mrgreen:
 
 
Ewela 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 159
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 20, 2005 7:39 pm   

Aggna jakie autko wypożyczacie?
_________________
``1.10.2005.``
 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 20, 2005 9:38 pm   

na początku też myśleliśmy o wynajęciu samochodu z wypożyczalni. W końcu jednak udało nam się wypożyczyć autko wraz z kierowcą za 300zł wraz z przybraniem:)
 
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Mar 21, 2005 9:43 am   

Ewela napisał/a:
Aggna jakie autko wypożyczacie?


BMW7 :mrgreen:
 
 
Maciej 

Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 3
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Maj 17, 2005 7:03 pm   ?wiadkowie w samochodzie Młodej Pary?

Jedynym sensownym rozwiązaniem jest w takiej sytuacji wynajem starego amerykańskiego Cadillaca, który ma 3 miejsca z przodu i świadkowie siedzą obok kierowcy, a Młodzi sami z tyłu.
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 10, 2005 8:36 pm   

Aggna a gdzie to autko wypozyczanie i jakiego jest koloru?
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Lip 11, 2005 1:11 pm   

To autko ma byc koloru srebnego a firma zajmujaca sie wypozyczaniem samochodow - i nie tylko znajduje sie w Borkach kolo Bełchatowa
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 07, 2006 11:10 pm   

Wydaje mi się że w tym wątku przydałyby się linki do stron wypożyczalni z regionu. Na początek takie wrzucam:

:arrow: www.akm.pl niezłe ceny
:arrow: www.wynajem-samochodow.pl
:arrow: www.sorgan.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl