Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
NON-STOP z Pabianic
Autor Wiadomość
Sylwiątko 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Kwi 2006
Posty: 59
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Lip 18, 2006 10:59 pm   NON-STOP z Pabianic

Witam wszystkich.
Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może zna zespół "Non-stop" z Pabianic??Ja właśnie wróciłam ze spotania i mam mieszane uczucia. Pan nie pożyczył nam płyty bo dzisiaj przyszliśmy my a jutro będzie ktoś inny no i on musi mieć(mimo że miał trzy). No i jak chcemy pokazać rodzicom to mamy ich przywieźć.

Na początku powiedział nam że za wcześnie zabraliśmy się za planowanie orkiestry. a jak wychodziliśmy to powiedział że musimy się szybko zdecydować bo już niedługo może nie mieć terminu :shock: No i dał nam dwa tygodnie na decyzje. a jak chcemy zobaczyć na żywo to już po podpisaniu umowy. :zdziwko: bo w ciągu tych dwóch tygodni to w sumie nie ma jak a zdecydować się trzeba.

Kazał nam oglądać płytę, na której były nagrane tylko środki piosenek bo były poucinane, a Pan co chwilę przewijał nam dalej :kwasny:

No ale jednym z plusów jest to że na codzień też ma kontakt z muzyką bo taką ma pracę no i grają już 20 lat.Więc mają niezłe doświadczenie.

Oczepiny i wszystkie zabawy są do uzgodnienia. Muzykę też mogę sobie wybrać ( ale najlepiej w języku polskim bo angielski niechętnie). Jak spytałam się czy ma jakąś listę to mi powiedział że w sumie to każda orkiestra gra mniej więcej na weselu to samo.

No i podobno często dochodzą do stołu i zabawiają gości.No i w ogóle się nachwalił jakie to oni robią fajne wesela (jak każdy)

Czy ktoś ich zna??Może tylko pierwsze wrażenie jest takie nieciekawe a na weselu grają dobrze??
Pomóżcie
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Cze 24, 2008 11:53 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 18, 2006 11:07 pm   

Wydaje mi się że na jednej z płyt naszego kamerzysty grał własnie ten zespół. Powiem jedno- masakra. Po pierwsze Panowie dosłownie wszystko z syntezatorów grali (bardzo płytka muzyka nawet dla laika), powiem więcej, że kiepsko udawali że grają. Po drugie zero kontaktu z gośćmi. W ogóle byli tacy smutni i nieżyciowi. Nawet pamiętam, że śmialiśmy się, że jak na scypie było na tym weselu.

Zdecydowanie odradzałabym.
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lip 18, 2006 11:07 pm   

To:
Cytat:
nie pożyczył nam płyty bo dzisiaj przyszliśmy my a jutro będzie ktoś inny no i on musi mieć (mimo że miał trzy). No i jak chcemy pokazać rodzicom to mamy ich przywieźć.

Cytat:
jak chcemy zobaczyć na żywo to już po podpisaniu umowy

Cytat:
powiedział że w sumie to każda orkiestra gra mniej więcej na weselu to samo

dla mnie przekreśliłoby ten zespół :?

Zdecydowanie odradzam podpisywanie umowy przed wysłuchaniem! Ja bym zaryzykowała i poczekała dłużej niż te 2 tygodnie, skąd wiadomo, że za 2 tygodnie termin przepadnie? Ktoś go wstępnie rezerwował? Wygląda mi to na zwyczajny blef, na co najlepszą odpowiedzią jest - przeczekać 8)
_________________
chez alma |
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Sro Lip 19, 2006 8:40 am   

Popieram. Przeczekać! Albo nie czekać tylko szukac innego od razu. Natknęłam się na "muzyka" podobnie podchodzacego do klienta; oburzył się, że w ogóle chcemy jakiś czas do namysłu. Nie zawracaj sobie głowy - to zespół jest dla Ciebie, nie Ty dla niego.
 
 
karmelcia 


Wiek: 44
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 177
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 19, 2006 3:59 pm   

gosiaczek napisał/a:
Popieram. Przeczekać! Albo nie czekać tylko szukac innego od razu. Natknęłam się na "muzyka" podobnie podchodzacego do klienta; oburzył się, że w ogóle chcemy jakiś czas do namysłu. Nie zawracaj sobie głowy - to zespół jest dla Ciebie, nie Ty dla niego.


Szukaj innego zespołu który będzie zabiegał o to żeby grać u Ciebie na przyjęciu a nie terrooryzował Cieibe .
powodzenia w poszukiwaniach.
_________________

http://www.wizaz.pl
 
 
 
Sylwiątko 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Kwi 2006
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 19, 2006 5:51 pm   

Dziękuje wam za rady.

Pinia_pinia dziękuję za to ostrzeżenie.

Alma_ nikt nie rezerwował tego terminu do tej pory. I też mi się wydaje że to wielki blef.

Karmelcia i Gosiaczek chyba macie racje.
Pewnie dam sobie spokój po takim zachowaniu a poza tym mogłabym mieć później problemy z dogadaniem się z nimi.

Dzięki dziewczyny. To ruszam na dalsze poszukiwania,dam znać jak tam mi idzie.
Ostatnio zmieniony przez Sylwiątko Sro Lip 19, 2006 5:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 19, 2006 8:51 pm   

Masz jeszcze czas na decyzje - proponuje zapoznac sie z innymi ofertami. Ta nie brzmi zbyt zachecająco. :roll:
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl