Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
W co wy gracie...
Autor Wiadomość
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 19, 2006 11:02 pm   W co wy gracie...

Czy wy też macie bzika na punkcie "pewnych" gier komputerowych?

Ja TAK...

Jaka stara taka głupia... mowa oczywiście o mnie :hyhy:

Zamiast pisać magisterkę ja albo siedzę na forum albo gram namiętnie... :zdziwko:

Wracając do sedna...w co wy lubicie grać?
Ja:
:arrow: oczywiście pierwsze miejsce DIABLO II Lord of Destruction (obecnie trwa zacięta walka... :twisted: )
:arrow: Sims 2 (też ciągle maglowane przeze mnie :rotfl: )
:arrow: Aqua Bubble 2 (fajna prosta gierka, do tego stopnia mnie zainteresowała ze musiałam ja ściągnąć na komórkę)

Maniaczka Diablo 2...
_________________
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 19, 2006 11:13 pm   

W ogóle mnie nie pociągają. :roll: Dla mnie nieciekawe i nudne. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 20, 2006 6:35 am   

ja czasem gram na necie w tysiąca w pracy, ale z nudów bardziej :hyhy, a a wdomu mam tyle zajęć, że nie mam jakoś czasu, a jak mam to mi nieco szkoda na granie
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 20, 2006 7:57 am   

kryszka napisał/a:
W ogóle mnie nie pociągają. :roll: Dla mnie nieciekawe i nudne. :wink:


nic dodac, nic ujac.
M. uwielbia Sim City i dostal ode mnie na Gwiazdke. czasem zagladam mu przez ramie i cos tam pogadam i doradze, ale wole dobra ksiazke. :)
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Kwi 20, 2006 7:58 am   

Kiedyś grywałam, teraz zupełnie nie mam czasu... :roll:

Ale ze starych dobrych czasów pamiętam: The Sims, The Settlers, Heroes of Might and Magic... faaajne były :mrgreen:
_________________
chez alma |
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 20, 2006 8:17 am   

nie gram i w ogóle mnie nie ciagnie, szkoda mi na to zupełnie czasu.
Grałam jak byłam duzo duzo młodsza ale to jeszcze wtedy były zupełnie inne gry (jeszcze na amstradzie) - magazynier czy Fruity Frank, potem Prince of Persia. I tyle. Tak jak szczako - wole dobrą książkę (albo film)
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 20, 2006 8:45 am   

Gry które mnie wciągneły tak na dłużej to jedynie gry na kurniku i tysiąc
 
 
Lukasz 


Wiek: 43
Dołączył: 07 Sty 2006
Posty: 65
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Kwi 20, 2006 8:53 am   

Ja lubie gierki online, lubie grac z ludzmi a nie komputerowwo sterowanymi postaciami, dla wyjasnienia nie mowie o grach online w karty czy inne kurniki ;) chodzi mi o gry mmorpg
(massive multiplayer online role playing games).

Ostatnio gram w Lineage2 www.lineage2.com ciekawa gra ale wymaga dosc dobrego komputera bo grafika jest obledna :)

Czasem tez w jakies gierki online poprzez przegladarke (w pracy jak sie nudze).
Zreszta w ogole to gram w rozne gry odkad pamietam, z rozna czestotliwoscia i zaangazowaniem tzn. teraz duzo rzadziej niz bym chcial.

Zaczynalem od commodore 64 taki przedpotopowy sprzet z grami na kasteach magnetofonowych :D , potem mialem nintendo, pozniej playstation i finalnie pc :D

Czekam na komentarze :D

A zapomnialbym Kasia moja nie lubi zadnych gier komputerowych chyba ze pasjansa :)
ona lubi karciane gry, tysiac, kanasta, remik, makao czyli w sumie to co i wiekszosc z was :)
Ale sie nie poddam musze ja troche wciagnac w moje hobby :D
_________________
http://world2.monstersgam...id&vid=35018036 Sprawdz sie !!
 
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 20, 2006 9:02 am   

Ja tez nie grywam w żadnye gry :znudzony:
Nie mam cierpiwości, jedyne co to czaeami w kurniku w karty, ale to musze się już wyjątkowo nudzić :kwasny:

Jak miałam sprawniejszy komputer to grywałam kiedyś w SimS, Setllers, Beach Life :mrgreen:
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 20, 2006 9:07 am   

W tej chwili w zasadzie już mi przeszły takie ciągoty, ale jeszcze z rok temu :oops:
Dawniej uwielbiałam starego Prince of Persia, potem była Cywilizacja, Heroes of Might and Magic i Harry Potter....
W zasadzie w tej chwili jesli w cos gram to dlatego że musze sie wyładować, i wtedy pada na Need For Speed Underground albo Most Wanted, no czasem gram w jakies internetowe gierki też :)
Natomiast gdybym pozwoliła Mefiu to bywałyby takie dni, że w ogóle nie wstawałby od komputera :)
_________________

 
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Kwi 20, 2006 6:36 pm   

Mnie gry nie wciągają w ogóle
_________________
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Czw Kwi 20, 2006 8:03 pm   

Uwielbiam NFS Underground 8)
_________________
Ja chce powtórki z 23 września 2006 !! !

 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 20, 2006 8:34 pm   

Edi napisał/a:
Uwielbiam NFS Underground 8)


Edi a miałas do czynienia z grą TOCA Race driver? Tylko ze ona jest na PS2 ale jaka grafa...miodzio wyścigi. :lol:

A NFS też spoko gra...GTA Vice City też :hyhy:
_________________
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 21, 2006 2:02 pm   

A GTA też mi sie zdarza czasami rozpracowywać :) Ale wolę NFS :)
_________________

 
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Pią Kwi 21, 2006 7:31 pm   

misia-misia napisał/a:
Edi napisał/a:
Uwielbiam NFS Underground 8)


Edi a miałas do czynienia z grą TOCA Race driver? Tylko ze ona jest na PS2 ale jaka grafa...miodzio wyścigi. :lol:

A NFS też spoko gra...GTA Vice City też :hyhy:


Nie mam tej gry ale tez słyszałam, że fajna 8)
_________________
Ja chce powtórki z 23 września 2006 !! !

 
 
Sylwiątko 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Kwi 2006
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 21, 2006 8:27 pm   

Ja jestem maniakiem komputerowym i jakbym mogła to bym siedziała tylko przy komputerze. Gram w dużo gier. NFS Underground, Zoo Tycoon 1,2, kiedyś Warcraft 2, Starcraft,KOTOR,Syberia 1,2,Setlersi,Theme Hospital i wiele innych, a ostatnio Madagaskar, Ice Age 2 :]
 
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 21, 2006 8:27 pm   

Wspomnę jeszcze o jednej grze o które (aż wstyd ze zapomniałam)...
GRAN TURISMO 4

No ale niestety, gra tylko i wyłącznie na Play Station...Nic nie przebije realizmu tej gry, odwzorowania torów, liczby aut do wyboru. Jedzie sie jak prawdziwym autem...Gra marzenie :wink:
_________________
 
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią Kwi 21, 2006 9:56 pm   

gram w bilarda :) i scrable :)
 
 
Anisthea 


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Sie 2006
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 10:00 am   

mój luby się przyzwyczaił, że mnie w nocy raczej w łóżeczku nie zastanie, jak kiedyś grałam w the crims i ogame... spałam po 4-5 godzin... kładłam się po północy, budzenie o 2-giej, posłać flotę, zrobić możliwe napady, iść spać, zasypiałam, wstawałam o trzeciej, robiłam napady, sprawdzałam flotę, kładłam się spać, pobudka o 4-tej, odebrać flotę, wykorzystać surowce, wysłać flotę, zrobić napady w the crims, spać, o 5-tej wstać, ogame, the crims, spać, o 6-stej wstawałam, ogame, the crims, szykowanie śniadanka dla lubego, kawka, herbatka, on wstawał, to gadu gadu przy śnaidaniu, buzi buzi na wyjście do pracy i siadałam przed kompem...

na szczęście era the crims i ogame juz mi się skończyła... (wystarczyło, że w the crims rozpadł się gang, w którym miałam mnóstwo znajomych, a w ogame porządny nalot, po którym z mojej cudownej floty została garść popiołu)
teraz uzależniłam się od forum :hyhy:
_________________
 
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 10:09 am   

Anisthea napisał/a:
......kładłam się po północy, budzenie o 2-giej, posłać flotę, zrobić możliwe napady, iść spać, zasypiałam, wstawałam o trzeciej, robiłam napady, sprawdzałam flotę, kładłam się spać, pobudka o 4-tej, odebrać flotę, wykorzystać surowce, wysłać flotę, zrobić napady w the crims, spać.........


O matko... jak to "kosmicznie" brzmi.... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 10:12 am   

:frajer:
Anisthea napisał/a:
budzenie o 2-giej, posłać flotę, zrobić możliwe napady, iść spać, zasypiałam, wstawałam o trzeciej, robiłam napady, sprawdzałam flotę, kładłam się spać, pobudka o 4-tej, odebrać flotę, wykorzystać surowce, wysłać flotę, zrobić napady w the crims, spać, o 5-tej wstać, ogame, the crims, spać...
_________________
chez alma |
 
 
Anisthea 


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Sie 2006
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 10:14 am   

prawie jak do dziecka ;D :rotfl:
_________________
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 10:15 am   

Flota, jak flota - a wiecie jak trudno o 3 nad ranem Simsom kanalizację podłączać ??
Dziś w nocy nawet chcieli mnie funkcji burmistrza Fionkowa pozbawić :evil:
 
 
Anisthea 


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Sie 2006
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 10:16 am   

hiehiehie... niestety.... piekielny wynalazek komputer ma nas Fionko w swoich szponach ;D
_________________
 
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 10:22 am   

fiona83 napisał/a:
Dziś w nocy nawet chcieli mnie funkcji burmistrza Fionkowa pozbawić :evil:


Co takiego ?? ?? :niepewny: :niepewny: :niepewny:
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 10:24 am   

O matko - ogame!!!!!

Cos strasznego - ostrzegam, odradzam, nie polecam, zabraniam i generalnie jestem na NIE!!!! :zly:

Mój połówek w to grał bez opamiętania. Spał może po 4 godziny w nocy i w domu wszystko było podporządkowane tej grze. "Kochanie, nie wyjdziemy teraz tylko za 5 minut, bo jeszcze flota... i koniecznie wrócimy o tej i o tej bo flota...." :evil:
Kryzysik w związku był - krzyki, łzy i stawianie sprawy na ostrzu noża - albo gra albo ja :wink:

Na szczęście ktoś go tak najechał i złupił, że nie opłacało się floty odbudowywać.
Dozgonnie wdzięczna jestem temu komuś, gdbybym go znała dostałby kwiaty albo coś w tym stylu, jako moje podziękowanie :wink:

Teraz sam P. się dziwi jak to się stało, że dał się tak wkręcić.
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 10:33 am   

FifthAvenue napisał/a:
fiona83 napisał/a:
Dziś w nocy nawet chcieli mnie funkcji burmistrza Fionkowa pozbawić :evil:


Co takiego ?? ?? :niepewny: :niepewny: :niepewny:



Fionka gra w Sims'y a swoje miasto nazwała Fionkowo i jest tam burmistrzem :hyhy:
_________________

 
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 10:38 am   

Aha...

Kiedys tez gralam w The Sims.... budowalam, chcialam, zeby byli szczesliwi. A pozniej kolega pokazal mi jak ich usmiercac - trzeba wyjac drabinki z basenu :-) Jedno umiera, a drugie dostaje mala urne, stawia ja na kominku i "wspomina" czy jakos tak :-)
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 10:47 am   

FifthAvenue napisał/a:
kolega pokazal mi jak ich usmiercac - trzeba wyjac drabinki z basenu :-)

5th, tylko tak? To lajkonik z Ciebie :frajer:

Można też zamurować Sima i pozwolić, żeby umarł z głodu, można wzniecić pożar i upiec go żywcem... Jest wiele możliwości :hyhy:

A potem pojawia się nagrobek albo urna, z których, przy odrobinie szcześcia, co jakiś czas wychodzą duchy tragicznie zmarłych i straszą pozostałych domowników :twisted:
_________________
chez alma |
Ostatnio zmieniony przez Alma_ Pią Sie 25, 2006 10:48 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 10:51 am   

Pozniej juz skonczyly sie wakacje i nigdy do Simsow nie wrocilam. I tak najwieksza radoche sprawiala mi nieograniczona kasa i wszystko to co sobie w wielkim domu zaprojektowalam :-) (FifthOszustka). Kilka razy nie pomyslalam, wybudowalam wielgasny dom i moi bohaterowie nie zdazali na czas do toalety :-) Robili siusiu na srodku pokoju i plakali :-)



czy ja moge na liste prezentow slubnych wpisac The Sims - wszystkie czesci i nakladki itd.. ? :-)
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 10:55 am   

FifthAvenue napisał/a:
czy ja moge na liste prezentow slubnych wpisac The Sims - wszystkie czesci i nakladki itd.. ? :-)

Jassssne... :]
_________________
chez alma |
 
 
Anisthea 


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Sie 2006
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 11:45 am   

nie powiem, bo uwielbiam gierki :D
różnego rodzaju, od nawalanek (ukochany Mortal Kombat i Tekken)
strzelanek (Quake i Return to Castle Wolfenstein)
wyścigi (Need for Speed, Colin McRae Rally)
strategie (disciples II, heroes of might & magic)
symulacje (the sims, the partners)
zręcznościowe (tomb raider, prince of persia)
i moje ulubione przygodówki (still life, the longest journey, black mirror, syberia i syberia 2... teraz zbieram fundusze na nową część the longest journey :D )


w strategie zazwyczaj z lubym gramy... kilka- kilkanaście godzin nam zajmuje rozgrywka (w zależności od mapy)... wczoraj tez graliśmy i prawie udało mi się wygrać... w końcu jednak zostaliśmy przy remisie, bo się komp zawiesił ;D

a na necie często sie bawię w gierki typu escape :)
skończy się przesiadywanie przy kompie, jak tylko wrzesień się zacznie... praktyki trzeba robić, a leniuszek we mnie nadal siedzi...


a jakie sa Wasze ulubione gry? czy gracie w cokolwiek, czy szkoda Wam czasu?
_________________
 
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 12:01 pm   

Ja gram w literaki :-)
www.kurnik.pl :-)

Kiedys widzialam fajna gre, GTA Vice City :niepewny: nie jestem do konca pewna, czy tak sie nazywala. Nawet chcialam sobie taka sprawic, ale dosyc szybko mi wylecialo z glowy.
Byla era Simsow :-)

Najlepsze gry komputerowe mialam na Amige500 :-) Wtedy to bylo cos...
Teraz juz raczej nie mam czasu. Przygodowych i strategicznych nie lubie. Nie bawi mnie podbijanie krolestwa, kopanie lochow... zwalnianie zakladnikow itd :-)
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Anisthea 


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Sie 2006
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 12:26 pm   

w GTA grałam kiedyś... ale wolałam przygodówki ;D
i pamiętam czasy, kiedy moje Atari godzinami wgrywało gierkę jakąś :) czas się wtedy tak koszmarnie dłużył...

na interii jakiś czas w kalambury grałam :)


ale i tak przygodówki górą :D pamiętam jak się zacięłam chyba na tydzień w the longest journey i nie miałam pojęcia jak ruszyć dalej... w końcu z pomoca przyszło www.solucja :D i co się okazało- jednej rzeczy z ekwipunku nie sprawdziłam :P hiehiehie
_________________
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 12:42 pm   

FifthAvenue napisał/a:
fiona83 napisał/a:
Dziś w nocy nawet chcieli mnie funkcji burmistrza Fionkowa pozbawić :evil:


Co takiego ?? ?? :niepewny: :niepewny: :niepewny:


mishellka ma rację - moje miasto to Fionkowo.
Dziś się na nich wypięłam. Może do wieczora wytrzymam :rotfl:
 
 
evcia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 124
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 9:21 pm   

A ja uwielbiam gry strategiczne RPG np: Icewind dale czy Baldurs gate :) Ice Tak mnie wciągnęła że grałam w nia namiętnie przez 3 miesiące i omal sie na maturke nie zdążyłam nauczyć. No ale na szczęście jakos poszło. W simy też grywam do dziś niestety na kompie mojego Kociaka dwójka nie pójdzie :( Ale po weselu kupimy noewgo kompa i na pewno pójdzie :)
_________________
Pozdrawiam Cię Gość

Ostatnio zmieniony przez evcia84 Pią Sie 25, 2006 9:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 10:34 pm   

O matko mnie tylko The Sims coś mówi :niepewny: Reszta gier komputerowych, o których piszecie to dla mnie czarna magia :niepewny: Poważnei pierwszy raz o nich słysze. Ale może to i dobrze... tak wstawać w nocy co godzinę... może to i dobrze :wink:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 26, 2006 7:12 am   

Ja udzielam się na bitefightcie, natomiast jesli chodzi o inne gry to uwielbiam Need For Speeda - serię Underground i Most Wanted, oraz Heroes of Might and Magic (ostatnio namiętnie grywałam w V). Uwielbiałam też w swoim czasie Cywilizację Sida Meiera :)
Mefiu gra na bitefightcie, ogame, travianie a z gier StarCraft, WarCraft, GTA i NFS również serie Underground i Most Wanted :) - pamiętam jak prawie bilismy sie o to, które teraz bedzie grało - na szczęscie Mefiu chodził do pracy, więc ja grałam do 16, a on po 16 :)
_________________

 
 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 17 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 26, 2006 10:42 am   

A ja teraz ma okres grania w Cesarza Narodsiny Państwa ?rodka. Wogóle bardzo lubię inne gry tego typu np. Zeus, Faraon.

W Simsów też nie dawno grałam, ale jak wybudowałam sobie super chałupę to mi "mój stary" komputer odmówił posłuszeństwa i wszytsko bardzo wolno chodziło.

A i lubię przygodówki (tylko nie umię być cierpliwa i czasem zaglądam do solucji).
_________________
 
 
Anisthea 


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Sie 2006
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 28, 2006 10:03 am   

ja przez jakiś czas grałam w muonline, grałam w the crims, ogame... na szczęście mi przeszło.... teraz gram w Travian, MonstersGame (serwer 1 i 2), BiteFight (serwer 5), Music World Game, Arena Albionu :) i choć arenie poświęcam ostatnio malutko czasu, to znajomości zawarte dzięki tej grze bardzo sobie cenię... już kilka spotkań się odbyło i ludzie potrafią się dogadać także w realu :)

zapraszam więc:

http://www.arena-albionu.pl/?idpartner=109111
_________________
Ostatnio zmieniony przez Anisthea Pon Sie 28, 2006 10:04 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 6:09 pm   

Na szczęście w nic nie gram - gry plus forum - to już bym chyba nie miała czasu zupełnie na nic :)
_________________


 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 6:10 pm   

ja jestem maniaczką gier mmorpg

zaczęło się od Silkroad (grałam prawie 2 lata a ile ja kasy w to wpakowałam :brick: to były czasy ahh, do dzisiaj to pamiętam potrafiłam kilka dni nie spać byleby grać albo w nocy wstawać i sprawdzać czy coś na stalu sprzedałam :mrgreen: )

potem przejściowo grałam w Rappelz, Shaiya, 4story,

później zakochałam się w Cabalu i gram do tej pory

od niedawna spodobała mi się nowa gra Battle of the immortals

gdy mam wolną chwilę zawsze gram, dla mnie to pewien sposób na relaks, a poza tym mmorpg mają ten urok gry online, poznaje nowych ludzi, wspólnie gramy, rozmawiamy
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 6:41 pm   

u mnie kiedyś królowały 3 gry: The Sims, Tropico i GTA :smile:
a teraz nie mam czasu i juz się tak bardzo nie chce. Chociaz czasem sobie mysle, ze fajnie by bylo wrocic do Simsow 8)
_________________
 
 
cathyspires 

Dołączyła: 15 Cze 2010
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 10:28 pm   

Diablo II i Jack Orlando (co za klimat!)
_________________
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 9:03 am   

ulubione: Baldur's Gate, Icewind Dale, Torment, Sims 2 oraz wszelkie przygodówki (ulubione to Syberia I i II, Paradise, Black Mirror, Tajne akta:Tunguska, Tajne akta2:Puritas cordis itp).
a i jeszcze Heroes of Might and Magic III i Etherlords II.
i jeszcze pewnie coś by się znalazło, ogólnie dużo gier lubię :smile:

ostatnie cudne odkrycie: Machinarium! :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez Hatifnatka Czw Cze 17, 2010 9:06 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 9:07 am   

Mnóstwo przeróżnych gier przewinęło się w moim życiu, głównie za sprawą męża. Obecnie od czasu do czasu L4D2 i HoN.
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 10:24 am   

resident evil - wszystkie części
silent hill - wszystkie części
Dreamfall
Tajne Akta: Tunguska
still life
art of murder
black mirror
tomb rider
dino crisis
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 11:14 am   

mjmj2010, jak wyglada gra silent hill? to prawda, ze jest taka straszna?

he he, my gramy...w rzutki i piłkarzyki:) w realu:) gry komputerowe to straszny pożeracz czasu.
Ostatnio zmieniony przez Malena Czw Cze 17, 2010 12:11 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Elwirka1 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 645
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 11:43 am   

a ja gram tylko w gry dostępne na facebooku :)
_________________
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 12:48 pm   

Malena napisał/a:
mjmj2010, jak wyglada gra silent hill? to prawda, ze jest taka straszna?

Jest straszna, mroczna, bardzo klimatyczna i wciągająca, fabuła naprawdę rozbudowana, działa na psychikę . Polecam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl