Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
gdzie indziej
Autor Wiadomość
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 08, 2003 12:03 pm   gdzie indziej

napiszcie inne propozycje, bo nie przypuszczam ze kazdy moze pozwolic sobie aby podroz poslubna spedzic na krecie
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Sob Lis 08, 2003 2:23 pm   

my byliśmy w Zakopanym :D i było super
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
Majaa 


Wiek: 48
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 12, 2003 10:47 am   

A ja wcale nie polecam Krety na miejsce podróży poślubnej. I z perspektywy tak sobie myślę, że był to nasz taki kaprys.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 12, 2003 11:36 pm   

Majaa ale chyba jestes zadowolona z podrozy??
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 13, 2003 1:51 am   

A my zapewne pojedziemy nad nasze morze w podróż przedślubną, bo po ślubie na 99,99% nie dostanę urlopu w październiku. A urlop mogę dostać tylko w lipcu, ale niestety wtedy wojaże zagraniczne są najdrożdże.

A jeśli tylko dopisze pogoda będzie superancko!
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Majaa 


Wiek: 48
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 13, 2003 9:59 am   

Nie no jestem zadowolona generalnie. Nie będę się czepiać szczegółów. Przede wszystkim odpoczeliśmy. Oderwaliśmy się od tego zamieszania poślubnego. Pierwszy raz w życiu leciałam samolotem. Do tego pierwszy raz w życiu podczas wakacji nie używałam bluz ani swetrów. Było cieplutko i słońce świeciło.
My to jesteśmy takie małżeństwo co potrzebuje takiego miejsca na wypoczynek pośredniego między głuszą a kurortem.
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 12, 2004 1:01 am   

A mnie sie marza Bieszczady:)) Jak dobrze pójdzie złozymy nasze butki, zabierzemy welon, muche, krawat) i powedrujemy we wspanialym towarzystwie na Ukaraine. Bieszczdy sa jesienia najpiekniejsze. Połoniny i my dwoje razem WOLNI:)

_ - - @@@@@ - - _

"W górach jest wszystko co kocham"
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Wto Mar 16, 2004 4:02 pm   

Tak jajk już pisałam w innym wątku, jedziemy do Wilna. Raz, że lubimy tamte strony. Dwa, że naprawdę nie jest drogo (a niestety pieniądze przede wszystkim są nam potrzebne na wykończenie domu), trzy, że jest to piękne miasto, cztery - mój tata urodził sie w Wilnie, pięć po prostu dla nas jest to najwspanialeszy pomysł :D - a były różna, Lwów, Bułgaria (Varna), Włochy (to w ramach zapobiegania mojej nostalgii za Italią i ze względów językowych, nie trzeba się wysilać:D), Chorwacja itp itd. Jednak WILNO i już! Napiszemy jak było:)
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2004 4:06 pm   

Kiwax, Włochy są moją podróżą-marzeń. Kiedyś po prostu MUSZę tam pojechać! :happygirl:

P.S. Koniecznie zdaj relację z Wilna! :)
_________________
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2004 9:23 pm   

jest taka nie za duza wyspa grecka o wdziecznej nazwie KORFU mysle ze moglaby sie spodobac niejednej/jednemu ja bylem i bardzo mi sie podobalo nie byla to co prawda podroz poslubna,ale byla w naszym hotelu swiezo upieczona parka:) i wygladali na zadowolonych, mi osobiscie KORFU bardziej sie podobalo niz Tunezja
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Sro Mar 17, 2004 1:29 pm   

Asiek napisał/a:
Kiwax, Włochy są moją podróżą-marzeń. Kiedyś po prostu MUSZę tam pojechać! :happygirl:



całe 3 latka mieszkałam we Włoszech, to cudowny kraj i naprawdę wspaniali ludzie...
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 17, 2004 2:08 pm   

Kiwax napisał/a:

całe 3 latka mieszkałam we Włoszech, to cudowny kraj i naprawdę wspaniali ludzie...

Zgadzam się nawet w czasie turystycznego pobytu Włosi dają się poznać od swej najlepszej strony:
są równie gościnni co Polacy
ale bardziej życzliwi i weseli

Natomiast niestety podobnie pewnie jak w Paryżu (tu nie byłam więc mogę się mylić), Rzym jest bardzo brudnym miastem. Chociaż przewodnicy są sprytni i tak prowadzają turystów, że nie widać tego brudu ;)
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Mar 17, 2004 3:58 pm   

pipi napisał/a:
Natomiast niestety podobnie pewnie jak w Paryżu (tu nie byłam więc mogę się mylić), Rzym jest bardzo brudnym miastem. Chociaż przewodnicy są sprytni i tak prowadzają turystów, że nie widać tego brudu ;)

Od siebie mogę dodać, że Paryż jest brudny, ale nie bardzo brudny. 8)
Ach, dziewczyny, nie kuście mnie tymi Włochami! :rozwal: :sciana: :girl :
_________________
 
 
slonkoplock 


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2004
Posty: 59
Skąd: Plock
Wysłany: Sro Mar 17, 2004 8:02 pm   

olenka napisał/a:
A mnie sie marza Bieszczady:)) Jak dobrze pójdzie złozymy nasze butki, zabierzemy welon, muche, krawat) i powedrujemy we wspanialym towarzystwie na Ukaraine. Bieszczdy sa jesienia najpiekniejsze. Połoniny i my dwoje razem WOLNI:)

_ - - @@@@@ - - _

"W górach jest wszystko co kocham"


Oleńko popieram!! Ja tez kocham góry tam tak naprawde człowiek odpoczywa.
W podróż poślubną chcielibyśmy jechać właśnie w góry być może nasze Zakopane.
_________________
Najszczęśliwszy Dzień W Moim Życiu To 30.10.2004
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 17, 2004 8:08 pm   

pipi napisał/a:
Zgadzam się nawet w czasie turystycznego pobytu Włosi dają się poznać od swej najlepszej strony:
są równie gościnni co Polacy
ale bardziej życzliwi i weseli


Mam takie samo zdanie o Włochach. Super przemili ludzie i bez problemu można się dogadać po angielsku. Otwarci, pomocni, rozmowni, nieraz aż za bardzo. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Pią Mar 19, 2004 2:15 pm   

pipi napisał/a:

Natomiast niestety podobnie pewnie jak w Paryżu (tu nie byłam więc mogę się mylić), Rzym jest bardzo brudnym miastem. Chociaż przewodnicy są sprytni i tak prowadzają turystów, że nie widać tego brudu ;)


Pipi, ja mieszkałam własnie w Rzymie. Czy ja wiem, moim zdaniem nie jest to brudne miasto. Wiadomo, przewala się tam multum turystów, ale i tak nie jest źle. O Paryżu nie moge się do końca wypowiedzieć, bo byłam tam tylko zimą i ogólnie było szaro i buro. A Rzym jest ok. Fakt, jest strasznie zakurzony (zwłaszcza latem) i zadymiony, ale jest uroczy. Najwięcej śmieci niestety zostaje po wszelkich audiencjach itp na Placu św. Piotra, i niestety my, Polacy się do tego bardzo przyczyniamy. Na szczęście odpowiednio szybko to znika. No i nie przypominam sobie np. rozwalonych koszy na śmieci jak to bywa u nas albo zdewastowanych budek telefonicznych (przystanków takich jak u nas tam nie ma, więc nie ma co dewastować :D )
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Mar 21, 2004 9:17 pm   

Dziewczyny ja zwiedziłam już niemal całą europę i nie tylko. Częściowo z racji tego że mój zespół tyle podróżuje, a częściowo z własnej kieszeni. To takie moje hobby. Nawet moja fotka jest zrobiona na wyspie Skiathos w Grecji. Jeśli chodzi o Europę nie byłam tylko w portugalii i Anglii. Jednak miejsce, które urzekło mnie jak żadne inne, to Sycylia. Spędziłam na tej wyspie wakacje 2 lata temu i nie znam piękniejszego miejsca. Najlepsze było jednak to że wcale nie lecieliśmy samolotem tylko jechaliśmy autokarem 3000 km po drodze oglądając urodę Włoch. To był mój 7 pobyt we Włoszech, ale zarazem najlepszy. Oprócz Sycylii polecam Capri, Costa Amalfitana, Isole Eolie, płw. Gargano oraz Rzym i Wenecję. Fajnie tam jest
 
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Czw Mar 25, 2004 8:20 pm   

Przestań :mlotek: Też byłam na wyspie skhiatos w grecji. Jak tak opowiadasz o tych swoich podrozach to mi sie chce wyć bo ja juz chce wakacje zebym mogla znowu sobie gdzies pojechac :!: :!: :!:
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Mar 25, 2004 10:13 pm   

Spoko Tweety. Ja tez czekam na wakacje. Ale w tym roku raczej krajowe. We wrześniu tylko "służbowo" jadę do jakiejś Korei. A wakacje planujemy razem z A. na mazurach pod namiotem i nad morzem 8)
 
 
 
niem 


Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 252
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 17, 2011 9:44 am   

pod namiotem to są przygody, a całe pole namiotowe to istny "Big Brother";)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl