Warning: include(/var/www/html/cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /var/www/html/common.php on line 259

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/common.php:259) in /var/www/html/includes/sessions.php on line 548

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/common.php:259) in /var/www/html/includes/sessions.php on line 549

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/common.php:259) in /var/www/html/includes/page_header.php on line 423
:: View topic - Ola i Adam Krencjasz

Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  CalendarCalendar
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Ola i Adam Krencjasz
Author Message
anna.b


Posted:     [ !!! ]

Edyta,

Troche nas przestraszylas :hmm:

Ale bedziemy pamietac, by przy podpisywaniu umowy zaznaczyc, aby to Pan Kamerzysta osobiscie filmowal nasza uroczystosc.

Dzieki, ze nam o tym napisalas. Dobrze wiedziec na przyszlosc :iconpray:
 
 
Edyta


Posted:     [ !!! ]

[quote="anna.b"]Edyta,
Dzieki, ze nam o tym napisalas. Dobrze wiedziec na przyszlosc :iconpray:[/quote]


Nie ma za co!! Jak coś to jeszcze odezwę się jak wyszła kaseta mojej siostry!!
Wiesz sala mojej siostry jest duża na 250 osób i prawdopodobnie kamerzysta nie był przygotowany na kręcenie tak dużej sali.
 
 
*Asiek
Moderator
Czarownica vel Anioł


Posted:     [ !!! ]

[quote="anna.b"]Asiek,

Pan Kamerzysta powinien Ci postawic jakiegos browarka za taka skuteczna akcje marketingowa przeprowadzona wsrod nas Forumowiczow :wink: [/quote]
Aniu, zgadzam się! :beerbeer:
A tak na serio, to wystarczy mi, jak powiecie, że to ja Was "nasłałam". :D

Zeby nie było niejasności - u mnie kręcił właściciel, więc nie mogę wypowiadać się na temat innych osób z firmy. Zresztą zawsze pisałam tylko o tym kamerzyście (i jego namiary rozdawałam).
Ale myślę, że będzie dobrze! :graba:
 
 
anna.b


Posted:     [ !!! ]

Asiek,

Kiedy dzwonilismy do Pana Kamerzysty, to pierwsze co powiedzialam, to bylo wlasnie - od kogo dostalam kontakt :girl: Poza tym Pan w rozmowie byl bardzo mily. Podobnie jak Wy, my rowniez nie chcemy miec zadnych bajerow, tylko fachowo nakrecony i zmontowany film - dokument.
 
 
marchefka


Posted:     [ !!! ]

Ja po podpisaniu umowy z kamerzysta polecanym przez Asika watpliwoasci nie mialam :)
W tej chwili jestesmy na etapie wymyslania, co chcemy miec na tej kasecie - czyli piszemy z Chmurkiem scenariusz :)
Potem zagramy w nim glowne role :))))
Fajne jest to, ze ci ludzie rzeczywiscie sa bardzo otwarci na wspolprace i naprawde kazdy film moze wygladac calkiem inaczej.
marchefka
 
 
filmowiec
Firma

Posted:     [ !!! ]

nie tylko oni sa otwarci na wspolprace,ja zawsze sporzadzam sobie liste zyczen klienta i pozniej je realizuje:)
 
 
Edyta


Posted:     [ !!! ]

No mogę już Wam zdać relację od kamerzysty (którego będzie miała moja siostra).

Widziała tym razem!!! kasetę kręconą przez właściciela (już wam o tym pisałam) a nie kogoś innego. Jest bardzo zadowolona, bo tym razem jej sala wyszła naprawdę ladnie, a nie jak ostatnio strasznie ponuro.

Dziewczyny bierzcie właściciela do kręcenia, a nie osoby, które u niego pracują.
 
 
filmowiec
Firma

Posted:     [ !!! ]

a ludzi na bruk??co brak serca:P ja moich ludzi bardzo szkole,chociaz fakt co zrobie samto zrobie:)
 
 
anna.b


Posted:    Ola i Adam Krencjasz (kamerzyści Asiek) [ !!! ]

Edyta,
wiemy, ze slub Twojej siostry filmowal kamerzysta, ktorego miala Asiek i ktorego wiele z nas wybralo. Napisz jakie wrazenia? Jak wyszedl film, czy siostra zadowolona? Czekamy na relacje.
 
 
tweety


Posted:     [ !!! ]

No właśnie Edytko napisz jakie wrażenia..
 
 
Edyta


Posted:    Re: Pytanie do Edyty - jakie wrazenia? [ !!! ]

[quote="anna.b"]Edyta,
wiemy, ze slub Twojej siostry filmowal kamerzysta, ktorego miala Asiek i ktorego wiele z nas wybralo. Napisz jakie wrazenia? Jak wyszedl film, czy siostra zadowolona? Czekamy na relacje.[/quote]

przepraszam, że sama nie wpadłam na ten pomysł

pewnie się domyślacie, że jesteśmy wszyscy zadowoleni z usługi tego Pana skoro ja i R. także chcemy go zaklepać

Słuchajcie kaseta jest boska!!!!!!!!!!!!!!!!!

Począwszy od pierwszej sekundy kiedy się zaczyna
są przepiękne wstawki np. przed błogosławieństwem, przyjazdem do kościoła, tortem itd.

Nie wspomnę już o podkładzie muzycznym !!!

Jeśli chodzi o ogólna opinię : film czysto nagrany, nie widać jak kamerzysta ustawia sobie ostrość (mam parę takich kaset i wygląda to koszmarnie), chodził po całej sali więc widać wszystkich gośći, i przede wszystkim kamerzysta potrafi uchwycić bardzo zabawne sytuacje!!


My już jesteśmy zdecydowani na "jego" usługi i Wam też bardzo polecam!!!!


jak macie jakieś pytania, to piszcie - z chęcią odpowiem :D
 
 
*Asiek
Moderator
Czarownica vel Anioł


Posted:     [ !!! ]

Tak pomyślałam, że właściwie od kilku dziewczyn to mi się należy duuuuże piwo. :beerbeer: :mrgreen:
 
 
Edyta


Posted:     [ !!! ]

[quote="Asiek"]Tak pomyślałam, że właściwie od kilku dziewczyn to mi się należy duuuuże piwo. :beerbeer: :mrgreen:[/quote]

:hm: ja nie wiem o czym mówisz

hahaha
 
 
anna.b


Posted:     [ !!! ]

[quote="Asiek"]Tak pomyślałam, że właściwie od kilku dziewczyn to mi się należy duuuuże piwo. :beerbeer: :mrgreen:[/quote]

Asiek, to rzecz OCZYWISTA :beerbeer: :dance: . Czekamy tylko na okazje!!!
 
 
*Asiek
Moderator
Czarownica vel Anioł


Posted:     [ !!! ]

[quote="anna.b"]Asiek, to rzecz OCZYWISTA :beerbeer: :dance: . Czekamy tylko na okazje!!![/quote]
Podoba mi się takie podejście! :mrgreen:
Aniu :przytul:
 
 
anna.b


Posted:     [ !!! ]

Asiek, z niecierpliwoscia wyczekuje okazji <tuptup>. Tylko przynies ze soba kilka ciasteczek (to chyba ciast.??), ktore wypiekasz w Avatarku! :jezyk1:
 
 
PIT


Posted:     [ !!! ]

Asiek,
marchewka,
anna.b,

Jeżeli ktoś z Was może przekazać mi namiary na kamerzystę "od Asiek" będę zobowiązany

:iconpray:
 
 
marchefka


Posted:     [ !!! ]

Sluchajcie, u mnie nie krecil wlasciciel, tylko jego zona - i nie mam do tego nagrania [b]zadnych, ale to absolutnir zadnych zastrzezen[/b]. Zona kamerzysty byla z pracownikiem ich firmy (bo prawdopodobnie jak robia dalsze wyjazdy, to robia je zawsze we dwoje) i nie umiem powiedziec, co nagrywala ona, a co pracownik.
Ogladalam caly material, bo umowilismy sie z nimi, ze dostajemy calosc materialu, po czym ja decyduje, ktore dokladnie momenty i jak maja byc zmontowane. Nawet na tym materiale nie ma wiele takich momentow, ktore nie nadaja sie do pokazania.

We wrzesniu ubieglego roku ta sama firma krecila slub i wesele mojego brata. Tym razem przyjechal wlasciciel z zona. Znowu nie mam zadnych zastrzezen co do jakosci nagrania.

Tak ze nie sadze, zeby to, kto kreci, bylo az tak istotne, bo nie sadze, zeby firma zdecydowala sie dac kamere czlowiekowi, ktory nie ma pojciia o filmowaniu i zepsuje im opinie (a z tego co wiem, to na brak zamowien nie narzekaja).

Tak ze efekty ich pracy widzialam i na swoim weselu, i na czyims weselu - a powiem wam, ze to wesele kuzyna bylo troche nudnawe, a oni tak to zmontowali, ze wydaje sie, ze to fajna imprezka byla.

pozdrwiam wszystkich przyszlych nowozencow :)
marchefka
 
 
PIT


Posted:     [ !!! ]

marchewka jeszcze raz dzięki - dziewczyny odwołuję alert :D
 
 
Malgoosia


Posted:     [ !!! ]

[quote="PIT"]Asiek,
marchewka,
anna.b,

Jeżeli ktoś z Was może przekazać mi namiary na kamerzystę "od Asiek" będę zobowiązany

:iconpray:[/quote]

i ja, i ja, i ja poprosze :girl: dzieki z góry
 
 
kryszka
z doskoku ;)


Posted:     [ !!! ]

Najlepiej napisz priva do Asiek, szybciej go dostanie niż pewnie tu zajrzy.
 
 
marchefka


Posted:     [ !!! ]

Dziewczyny, i ja, i Asiek rzadko teraz bywamy na tym forum. Kryszka ma racje, latwiej nas zlapac przez wyslanie priva.
Ja reaguje tez na wiadomosci zostawiane na gg (4553595) - jesli macie ochote zadac jakies pytania, to zapraszam :) Chociaz teraz, szczerze mowiac, pamietam z przygotowan przedslubnych coraz mniej :)

Pozdrawiam cieplutko wszystkie zony, nie-zony i przyszle zony :)
marchefka
 
 
*Asiek
Moderator
Czarownica vel Anioł


Posted:     [ !!! ]

Priv dostałam - namiary wysłałam. :)
 
 
marchefka


Posted:     [ !!! ]

No to Malgoosia zostala zasypana namiarami na kamerzystow :)
Ale chyba lepiej nadmiar niz niedosyt, prawda, Malgoosiu? :)

marchefka
 
 
Malgoosia


Posted:     [ !!! ]

jasne ze tak :mrgreen:
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron
www.foto-sobieraj.com.pl