Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
DUBIK
Autor Wiadomość
izuśka 

Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Paź 25, 2006 7:57 pm   DUBIK

Polecono nam zespół DUBIK. Czy ktoś zna ten zespół ?? Bardzo prosimy o opinie i spostrzeżenia :)
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Cze 24, 2008 10:39 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
man 

Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 1:14 am   

reklama - treść usunięta. Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Nie Lis 19, 2006 9:15 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nikulec 

Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 171
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 1:36 am   

hmmm... ale cóś zaśmierdziało... :P
 
 
szczęśliwadama 

Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 2
Skąd: pabianice
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 2:31 am   

reklama - treść usunięta. Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Nie Lis 19, 2006 9:16 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 9:04 am   

A man i szczęśliwadama to zarejestrowali się tylko po to, żeby robić :spam: ? :twisted:
_________________
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 9:06 am   

A jakie piękne adresy email mają :cwaniak:
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 9:14 am   

Aaaa, no to sorry, ale treść postu wykasuję. 8)
Może w przyszłości man i szczęśliwadama udowodnią na forum, że są wiarygodni.
_________________
 
 
man 

Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 12:38 pm   

witam wszystkich....
czy zrobiłem coś nie tak?
jak można mnie posądzić że reklamuje jakis zespół skoro nie daje na niego żadnych namiarów. nie jest żadną tajemnicą że byłem widziałem i słyszałem jak graja . czy to jakiś grzech? nigdy wcześniej sie tu nie logowałem to fakt.... ale na tym forum znalazlem sie zupełnie przypadkiem,znalazłem interesujacy mnie temat więc sie loguje.
pozdrowienia dla wszystkich
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 12:43 pm   

"Dziwnym" trafem ty i szczęśliwadama zarejestrowaliście się tej nocy na forum i piszecie na ten sam temat. 8)
Może przypadek 8) , a może nie. Forumowicze i moderatorzy są wyczuleni na reklamę (zwłaszcza takie zachwyty jak to było o ciebie :roll: )na forum przez osoby nowe, dopiero co zarejestrowane.
Proszę poczytać regulamin forum.
_________________
 
 
szczęśliwadama 

Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 2
Skąd: pabianice
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 3:12 pm   

hejka
coś sie dziwnego chyba stało na forum pod moją nieobecność czy ktoś mi to wytłumaczy.
pozdrawiam
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 3:51 pm   

a o jakie "dziwne rzeczy" chodzi konkretnie?

myślę, że Asiek wytłumaczyła wszystko wyżej.
w sprawie dokładniejszych wyjaśnień odsyłam do Regulaminu, bądź do Asiek na priva.
_________________
 
 
antomari 

Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 2
Skąd: Pabianice
  Wysłany: Sro Lis 29, 2006 7:13 am   DUBIK............Pilne!!!!

Witam ponownie!

Ktos moze był na weselu gdzie grał zespół DUBIK?Proszę o opinie,jak najszybciej jeśli jest to możliwe.

Pozdrawiam
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 7:18 am   

zapraszam do przeczytania postów powyżej, a na przyszłość do korzystania z wyszukiwarki :)
_________________
 
 
TakaJedna 

Wiek: 38
Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 03, 2008 10:51 am   Re: DUBIK

izuśka napisał/a:
Polecono nam zespół DUBIK. Czy ktoś zna ten zespół ?? Bardzo prosimy o opinie i spostrzeżenia :)


Ja nie polecam,byłam na Weselu gdzie grali, tragicznie nie było, ale robili sobie często przerwy, na poprawinach z siostrą pana młodego podeszłyśmy gdy przerwa trwała już 45 minut na niecałe pół godziny grania,a facet powiedział że "nie kazano im grać" taa... ciekawe tylko za co tyle kasy biorą.Przerw robili ale grać kończyli zgodnie z umową co do minuty, a zaczęli (na poprwainach) godzine za późno.Poza tym pierwsza piosenka była puszczona z taśmy (nawet nie nagranej przez nich tylko w wydaniu orginalnym) a wokalistka udawała że śpiewa nie swoim głosem... Powiedzieli że nie mają tej piosenki w repertuarze. No i nie grali przy stołach jak robią niektóre orkiestry. 5 piosenek i " idziemy na jednego". Jakby czekali,że najpierw ludzie zaczną tańczyć, a potem zrobią łaskę i zagrają. Grali też piosenki mało znane i niezbyt rytmiczne. Za mało było jak na mnie zananych polskich przebojów i nowości.
?eby nie było wszystko na nie, to powiem,że zabawy były ciekawe,ale nie lepsze niż gdzie indziej,dla mnie jest też plusem,że był wokal żeński i męski.
 
 
Sylwiam 

Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 70
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pon Paź 06, 2008 10:13 am   

Witam! Byłam w zeszłym roku na Sylwestrze, na którym grał DUBIK i nie mam im nic do zarzucenia. Grali bardzo fajnie, robili krótkie przerwy. Tyle tylko, że Sylwester to nie to samo, co wesele...

Sylwia
_________________
Sylwia
 
 
Kicaj 

Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 9:46 pm   

Dunik to jedna wielka tragedia. Byłem na weselu gdzie grali i tak ... nie mogę im zarzucić że się opierdalali ... grali ale nie wiem który z nich w każdej prawie piosence puszczał teksty w stylu A CO?; A PO CO?; A TERAZ; GDZIE. I takie teksty w każdej piosence śpiewanej przez nich. Raz czy dwa to można zrozumieć ale nie cały czas.
 
 
fan_tastyczny 

Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 7:43 pm   zespol dubik

witam chcial bym sie dowiedziec na temat tego zespolu ... jeszcze nie widizalem ich na zywo niby na plytach maja fajne ujecia ale ...to nei to samo co na zywo ..prosze o opinie na ich temat
 
 
aneta0901987 

Wiek: 36
Dołączyła: 16 Mar 2010
Posty: 16
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Cze 02, 2010 5:06 am   

Szczerze mówiąc to mi się niepodobają na żywo a miałam ta przyjemność dwukrotnie.
 
 
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sro Cze 02, 2010 10:14 pm   

Miałam okazje słuchać zespołu wiele razy. Jak dla mnie grają za dużo disco polo..ale to oczywiście rzecz gustu, jeden woli mniej drugi więcej.
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 02, 2010 10:58 pm   

Spotkaliśmy się z nimi szukając zespołu i powiem szczerze, ze nie zrobili na nas zbyt dobrego wrażenia. Niby nie są bardzo drodzy, ale potem okazuje się, ze za wszystko doliczają sobie kasę, ale tak na prawdę nie wiadomo ile. Ja nie lubię takiego "dogadamy się", wolę wiedzieć konkretnie co i jak. Poza tym materiał, który nam zaprezentowano wskazywał ewidentnie, że nie grają na żywo. Ja rozumiem, że można się czymś wspomóc, ale żeby tak po całości jechać z podkładu to wg mnie nie jest ok :? Ale z drugiej strony widać było na płycie, że ludzie dobrze się bawili ;)
_________________
 
 
sunrise 
Firma


Wiek: 48
Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 26
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 6:20 pm   

Byłem z "Dubikiem" kilka razy na weselu i nie zdarzyło się żeby ktoś źle się bawił.Kwestię menu muzycznego można z zespołem dogadać i będą grali mniej disco polo.Są otwarci i sympatyczni, do swojej pracy podchodzą profesjonalnie.Osobiście polecam:)To nie jest reklama tylko kilkuletnie rozeznanie w rynku zespołów muzycznych obsługujących imprezy rozrywkowe( weselne).Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez sunrise Pią Cze 04, 2010 6:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Margot 

Wiek: 45
Dołączyła: 03 Paź 2007
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 22, 2010 11:52 am   

Bella napisał/a:
Niby nie są bardzo drodzy, ale potem okazuje się, ze za wszystko doliczają sobie kasę, ale tak na prawdę nie wiadomo ile. Ja nie lubię takiego "dogadamy się", wolę wiedzieć konkretnie co i jak.

Trochę jest w tym prawdy, lepiej ustalić warunki świadczenia usługi na samym początku, przy rezerwacji zespołu, by później nie było niespodzianek.
Z drugiej strony, jak wspomniał mój przedmówca
sunrise napisał/a:
Kwestię menu muzycznego można z zespołem dogadać i będą grali mniej disco polo.Są otwarci i sympatyczni, do swojej pracy podchodzą profesjonalnie.

właśnie, porozmawiać z Zespołem, co do preferowanych utworów, klimatu imprezy, by wszyscy byli zadowoleni. Nie sądzę, by grali tylko disco polo, byłam na trzech weselach, gdzie grali, oraz oglądałam dwie płyty weselne znajomych z pracy i muzyka była różnorodna, wystarczy doprecyzować jakie utwory maja być a jakie nie. Ja wszystko z nimi ustaliłam i było OK. Zabawiali gości przy stołach zarówno w wesele jak i w poprawiny. Dwie pary będące u mnie na weselu zarezerwowały ich na własne, więc nie trzeba ich reklamować, oni sami robią dobre wrażenie.
Jeszcze jeden plus NIE PIJĄ NA WESELU!!!!! To bardzo ważna kwestia, bo zdarzają się zespoły, które maja trudności z dograniem oczepin.
_________________




Pozdrawiam gorąco Gość !!
 
 
bonhart 

Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 3
Skąd: LDZ
Wysłany: Sro Paź 13, 2010 5:38 pm   

Na wstępie krótka uwaga, nie jestem członkiem tego zespołu, krewnym, przyjacielem czy też znajomym. Nie jest to również w żaden sposób sponsorowana reklama, a raczej reakcja na kilka niepochlebnych wypowiedzi i chęć pomocy wahającym się.

Zespół Dubik grał na naszym weselu we wrześniu tego roku około 100 km od Łodzi. Mimo, że mogliśmy wybrać spośród kilku miejscowych zespołów, nie miałem wątpliwości powierzając imprezę Dubikowi. Powiem więcej, dzięki zespołowi impreza naprawdę fajnie się rozkręciła i wszyscy goście, zgodnie z ich wypowiedziami, byli zadowoleni i bardzo pozytywnie zaskoczeni postawą orkiestry. Oczywiście najważniejsze, że ja z żoną byliśmy i jesteśmy usatysfakcjonowani. Przede wszystkim, poziom muzyczny zespołu jest wysoki - ktoś kto zna się trochę na muzyce, obróbce dźwięku, sprzęcie muzycznym oraz po prostu samym wykonaniu, po odsłuchaniu wie, że to nie jest zespół z tzw. ,,łapanki'', jacyś przypadkowi grajkowie na sprzęcie za kilkaset złotych. Niech o jakości nagłośnienia świadczy fakt, że jeden z członków zespołu odpowiada m.in. za nagłośnienie Atlas Areny w Łodzi podczas dużych imprez (np. ostatniego KSW). Już samo instalowanie sprzętu, jego ilość, jakość (m.in. profesjonale kolumny Polaudio), moc (kolumny niskotonowe o łącznej mocy 3200W RMS), ustawienie kolumn w sali i sprawdzenie nagłośnienia, powodowały że szczęka zaczęła opadać.

Co do kwestii repertuaru, zabawiania gości przy stołach, to śmieszą mnie niektóre wcześniejsze niekorzystne wypowiedzi, bowiem świadczą one albo o mijaniu się z prawdą przedmówców, albo nieumiejętności uzgodnienia wszystkich kwestii przed weselem. Przedstawiciel zespołu - pan Andrzej jest osobą otwartą i pomocną przy czynieniu wszelkich ustaleń dotyczących: repertuaru (rodzaj i ilość utworów z określonego gatunku wraz z możliwością wyboru konkretnych utworów, ich kolejności etc), charakteru zabawy - bardziej i mniej ,,przaśna'' - w tym zabawianie czy też nie gości przy stołach, rodzaje i ilość tzw. zabaw, przebieg oczepin, wyprowadzenie młodego, młodej z domu etc. To wszystko można i należy wcześniej uzgodnić, dostosowując, do miejsca imprezy i przede wszystkim przewidywanych preferencji i oczekiwań własnych oraz zaproszonych gości. Niezależnie od uzgodnień zespół,a zwłaszcza pan Andrzej są na tyle doświadczeni, że dobrze ,,czują'' salę i potrzeby gości.

Na koniec dodam, że wybrałem ten zespół, bo po pierwsze wcześniej widziałem ich w akcji na weselu przyjaciela, ponadto orkiestra to tak naprawdę najważniejszy element weselnej zabawy i nawet najlepsza sala i jedzenie, nie będą nic znaczyły gdy zespół zawali sprawę. Podsumowując, z czystym sumieniem polecam ten zespół wszystkim wahającym się, możecie być pewni, że ten element weselnej układanki sprawdzi się w 100%, a goście jeszcze długo po imprezie wspominać będą jak to się ,,hulało'' na waszym weselu.
 
 
ejo
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lis 03, 2010 3:19 pm   

Moja kuzynka miała z nimi do czynienia ponad 2 lata temu, i jeśli od tego czasu nic sie nie zmieniło to jak najbardzidzei odradzam. Byłam na 100dniowce z ich udziałem, było naprawdę super, ale w przerwach zespołu grał DJ. Niestety kiedy po 2latach doradziłam ich mojej kuzynce okazało się że wcale nie sa tacy "super". Juz pomijam że praktycznie cały czas lecą z playbacku. Kiedy kuzynka prosiła ich o CD żeby móc zaprezentować ich umiejętności przed rodzicami z obu stron, to panowie stwierdzili że skoro ja byłam na 100dniówce to powinna jej wystarczyć moja płyta z tej imprezy!!!! No po prostu nie?adnie i tyle. Do tego zażyczyli sobie 6500zl!!! A kiedy spytała się ile by kosztowała każda dodatkowa godzina na poprawinach , pan (syn właściciela zespołu jak sie potem okazało) oznajmił że zadaje jakieś dziwne pytania, że przecież on na półtorej roku przed impreza nie jest w stanie powiedzieć ile będzie kosztować taka "przyjemność" za te półtorej roku!!! Normalnie śmiech na sali! Ale że moja kuzynka twardo stała przy swoim pytaniu to z wielką laską stwierdził ze około 500zl!!!!! :o No i oczywiście co chwile podkreślał że takie a nie inne ceny są bo ONI NIE SĄ JAKIMŚ TAM BYLE JAKIM ZESPOŁEM", ONI grali juz kilka większych imprez wiec sa super ekstra ch....j wie co. Po prostu kpiny i tyle, moja kuzynka oczywiście nie skorzystała z ich usług, a najbardziej rozśmieszył ją fakt że po całym tym cyrku umówiła się z nimi ze jeśli się zdecyduje to ONA oddzwoni do NICH w przeciągu chyba 2dni jeśli dobrze kojarzę, ale że oczywiście nie była chętna do współpracy to nie miała zamiaru oddzwaniać, po czym po 2 dniach sami do niej zadzwonili i sie dopytywali czy się zdecydowała czy nie. No jak dla mnie skoro sa tacy super ekstra i mają takie "niewygórowane " stawki (jak to on sam powiedział) to chyba nie musiałby dzwonić po ludziach. A i jeszcze był taka akcja że w ogóle obaj Panowie (ojciec i syn) powiedzieli jej rożne stawki,tzn ojciec powiedział chyba 6200zl. czyli mniej. Generalnie powiedziała ze jeśli już by sie ktoś z was zdecydował na nich to radzi ustalać wszystko z tym starszym Panem, bo on powiedział jej niższa cenę i wydał sie bardziej ok (tyle ze z nim rozmawiała przez telefon) a synuś strasznie cwaniakował i miał sie za wielkiego artystę.Aaaaaa i byłabym zapomniała, zażyczył sobie 1500zl ZALICZKI!!!!! :D Tak więc nie polecam, tyle że zastanawiam się czy nic się nie zmieniło bo ta akcja miała miejsce ponad 2 lata temu. Jeśli ktoś ma świeższe doświadczenia to możne niech sie podzieli :lol:
 
 
Ewelina caterin 
Firma

Wiek: 41
Dołączyła: 24 Sie 2010
Posty: 312
Skąd: Pabianice
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lis 03, 2010 4:32 pm   

Witam po przeczytaniu ostatniego postu doszłam do wniosku , że jest mowa o 2 różnych zespołach. W zespole Dubik z którym niedawno pracowaliśmy na pewno nie było ojca z synem. Najstarszy z tych chłopaków był po trzydziestce i ma na pewno syna ale w wieku może 10 lat.
Ja bardzo polecam ten zespół biorą ok. 4000 zależy czy z wyprowadzeniem z domu czy nie. Jak nie to 3500. Grają różne piosenki i mają bardzo dużo nowości.
_________________
Zapraszam do mojego dzienniczka
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13829
 
 
ejo
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lis 03, 2010 5:45 pm   

Możliwe, w każdym razie ten który ja opisałam gra w okolicy Pabianic, Konstantynowa, Łodzi,itp.,ale czy jest typowo z Pabianic , tego nie wiem. Moja kuzynka mówiła że ten pan który z nią rozmawiał był chyba synem tego założyciela zespołu, ale czy sam gra w zespole czy tylko zastępował tamtego podczas spotkania to nie wiem. Z tego co mówiła to tamten chyba w trakcie rozmowy powiedział że jest synem tego z kim rozmawiała przez telefon. Jeśli nie ściemniał to w tym zespole jest (albo wtedy był) ojciec i syn,albo tamten ściemniał, albo moja kuzynka źle zrozumiała albo być może teraz ojciec już nie gra , albo faktycznie są dwa zespoły o takiej samej nazwie. Na upartego można by porównać numery telefonu, tyle że nie wiem czy kuzynka ma go jeszcze :wink:
 
 
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Czw Lis 04, 2010 8:26 am   

W ramach uściśleń - zespól Dubik jest z Konstantynowa i faktycznie gra w nim ojciec i syn, a nawet dwóch synów + wokalistka. :]
A Ewelina caterin mówi o zupełnie innym zespole.
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
ejo
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 04, 2010 8:37 am   

martka, dziękuje za wyjaśnienie, czyli jednak pisałam o właściwym Dubiku :wink: uffff
 
 
man 

Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lis 08, 2010 12:04 am   

No troche chyba ktos przesadził z tą kwotą 6500zł he he dobre. Jeśli zespół brał tyle 2 lata temu to pytanie jakie mi sie teraz nasuwa "ile teraz biorą..?" no chyba z 10tyś lub ktoś robi zespołowi antyreklame hmmm? :smile:
 
 
ejo
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lis 08, 2010 8:37 am   cena

man,jeśli do mnie pijesz to wierz mi ze nie robię nikomu antyreklamy, pisze jak było, chyba po to jest to forum żeby dzielić się takimi wiadomościami. moja kuzynka i jej narzeczony prosili nawet żeby powtórzyli cenę, bo myśleli że się przesłyszeli :D Jednak jak sie okazało że mają dobry słych ( 6500zł ) to prawie wybuchła śmiechem, do tego tak jak mówiłam, chcieli 1500zł zaliczki!!!!
I tu nasuwa sie pytanie, czy ktoś z Was w ostatnim czasie korzystał z usług tego zespołu i jest w stanie powiedzieć ile sie teraz cenią ?? :]
PS. Musze coś wyjaśnić bo chyba man nie zrozumial/a: Zespół walnął taką cenę ponad 2 lata temu, ale tyczyła się ona tego roku, tzn. wesele było w tym roku 18wrzesnia. :| Czyli to 6500zł to była cena na rok 2010.
Ostatnio zmieniony przez ejo Pon Lis 08, 2010 8:42 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
man 

Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 09, 2010 7:01 pm   

-ejo- ja do nikogo nie pije. Poprostu czytając takie wypowiedzi że zespół chce 6500zł to poprostu dla mnie szok ! ! Co do samego grania ,byłem wielokrotnie na różnych imprezach i zupełnie mam odmienne odczucia co do ich muzyki. Zresztą sama napisałaś że byłaś na studniówce i było podobno extra. Mam rozumieć że teraz biorą 10tyś złotych i są do bani? No chyba że są takie dwa zespoły o tej nazwie. Co prawda dopiero w czerwcu mam być z nimi na weselu ale przede mną sylwester wiec napewno to zweryfikuje. Ja mam na mysli zesp. dubik gdzie jest/było 4-rech panów i jedna pani. I z tego co wiem wszyscy mieszkają w łodzi.
 
 
ejo
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lis 09, 2010 7:52 pm   

martka napisał/a:

W ramach uściśleń - zespól Dubik jest z Konstantynowa i faktycznie gra w nim ojciec i syn, a nawet dwóch synów + wokalistka. :]
A Ewelina caterin mówi o zupełnie innym zespole.


Tak więc jak widzisz są dwa zespoły o tej samej nazwie. Zespół o którym ja pisze jest z Konstantynowa, i powtarzam: CENA 6500zł tyczyła się września TEGO roku (18wrzesień 2010), więc pewnie tyle właśnie brali za ten rok, a nie 10tys jak Ty napisałeś. Co do tego jak grają teraz to pojęcia nie mam, tak jak zauważyłeś byłam z nimi na studniówce (a taka impreza rożni się od wesela i to znacząco) i faktycznie, było naprawdę super, potrafili zabawić całą młodzież i grono pedagogiczne (pomijając że większość z playbacku), ale to było w 2007r!!! Tak więc nie wypowiadam się co do jakości ich umiejętności muzycznych,bo po prostu dawno ich nie słyszałam. Wiec nie wiem skąd Twoje insynuacje że uważam że nie umieją grać czy coś w tym stylu. Jedyne co mam im do zarzucenia to to że zdecydowanie maja o sobie zaduże mniemanie (przynajmniej ten Pan z którym rozmawiała moja kuzynka), oraz że mają (a przynajmniej mojej kuzynce zawołali) zdecydowanie nierealną cenę za swoje usługi.
 
 
bonhart 

Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 3
Skąd: LDZ
Wysłany: Wto Lis 09, 2010 8:52 pm   

Forumowicz ,,ejo'' pisze wprawdzie o TYM zespole Dubik - gdzie rzeczywiście gra ojciec z synem, natomiast co do wynagrodzenia, to dziwnym trafem u nas ten zespół grał na weselu tydzień później bo 25.09.2010r., około 100 km od Łodzi - pod Opocznem, impreza jak na staropolską przystało trwała 2 dni - wesele i poprawiny, była uzgadaniania w maju 2009r. a uzgodnione wynagrodzenie wynosiło 4.000 zł (w tym 500 zł zaliczki). Dodatkowo, ponieważ impreza była w małej miejscowości, na moje życzenie zespół przywiózł potężny agregat z zapasem paliwa (dający moc na jednej fazie około 10 amperów), tak na wszelki wypadek, gdyby na wsi wyłączyli prąd, za co dodatkowo, niezależnie od samego wynagrodzenia zapłaciłem 500 zł.

W czwartek przed weselem syn, jak myślę założyciela zespołu, wraz z pomocnikami przywiózł cały sprzęt - jak już pisałem jego ilość, ustawienie, sprawdzenie nagłośnienia robiło wrażenie i trwało około 2h. Na samej imprezie było łącznie 6 członków zespołu, którzy oczywiście w ramach tego wynagrodzenia musieli dojechać i odjechać, wcześniej zamontować sprzęt, po czym na koniec zdemontować i zabrac sprzęt dodatkowym samochodem.

Rekapitulując, skoro jak rzekomo twierdzi forumowicz ,,ejo'' członkowie jego rodziny rok wcześniej ode mnie chcieli zamówić ten zespół, za ponad półtora razy większą stawkę, to albo w oczywisty sposób osoba ta, tylko w sobie znanym celu, mija się z prawdą albo gratuluję członkom rodziny daru negocjacji lub wybujałej fantazji. Dodam, że sam wcale mocno się nie targowałem.
 
 
ejo
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lis 09, 2010 10:39 pm   

Nie mam żadnego interesu w tym żeby w jakikolwiek sposób szkodzić temu czy innemu zespołowi,wręcz przeciwnie, właśnie sama szukam jakiegoś na maj 2011r na moje wesele. :wink: Poprostu napisałam co wiem na temat tego danego zespołu, i gdybym nie była pewna tego na 100% to nie napisałabym nic. Jeśli od Ciebie wzięli 4tys to tylko się z tego cieszyć, gdyby taką samą stawkę powiedzieli mojej kuzynce to tez pewnie skorzystałaby z ich usług. Nikogo nie mam zamiaru przekonywać, tak poprostu było, zażyczyli sobie 6500zl i 1500zl zaliczki. A co do "daru negocjacji" to nie wiem jak Ty ale mi by sie nawet nie chciało zagłębiać w gadkę jeśli wiem ze nie stać mnie żeby dać komuś tyle kasy za coś co nie jest tego warte. Ciekawe czy jeśli Tobie powiedzieli by 6500zł to chciałoby sie targować do 4tys??!! Przecież to oczywiste że nikt by jej nie zszedł z 6,5 tys na np4. Ja na jej miejscu bym nawet nie umawiała sie że oddzwonię w razie gdybym się namyśliła, tylko od razu powiedziała że dziękuje ale mnie nie stać, i tyle. Tym bardziej że moja kuzynka specjalnie zaczęła załatwiać wszystko dużo wcześniej żeby mieć możliwość swobodnego wyboru i nie musieć zgadzać się takie czy inne na stawki/warunki ze względu na np. pozajmowane terminy.
Wyszłam z założenia, że teraz kiedy sama jestem w takiej sytuacji że szukam zespołu,sali, itp. , chciałabym być ostrzeżona przed takim czymś, więc podzieliłam się swoją wiedzą. :wink:
Ostatnio zmieniony przez ejo Wto Lis 09, 2010 11:19 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sro Lis 10, 2010 8:48 am   

man napisał/a:
Ja mam na mysli zesp. dubik gdzie jest/było 4-rech panów i jedna pani. I z tego co wiem wszyscy mieszkają w łodzi.

Mówimy o tym samym zespole, zespół Dubik pochodzi z Konstantynowa, ale masz racje, prawie wszyscy członkowie zespołu mieszkają już dłuuugo w Łodzi.
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
bonhart 

Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 3
Skąd: LDZ
Wysłany: Czw Lis 11, 2010 10:56 am   

Co do oceny co jest ile warte, dokonywanej przez ,,ejo'', to proponowałbym być ostrożniejszym, bowiem jedno w przypadku wesela jest jasne - każdy kto je wyprawia i wydaje niemałe przecież środki, chce żeby się udało i jeśli istnieje gwarancja dobrej zabawy ze strony oprawy muzycznej, która akurat moim zdaniem jest w praktyce najważniejszym składnikiem tej weselnej układanki, to zawsze warto się zastanowić, czy nie dołożyć i mieć ten temat z głowy. To tak na marginesie. Oczywiście każdy wie jaki ma limes możliwości finansowych.

Druga kwestia, na forum nie rozstrzygniemy kto mija się z prawdą, ubarwia rzeczywistość lub po prostu posiada fałszywe dane. Tego typu dyskusje należy kończyć w jeden i tylko jeden sposób - wszystkich potencjalnych zainteresowanych odesłać do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem zespołu celem ustalenia jakie są faktyczne stawki.
 
 
ejo
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 11, 2010 11:03 am   

Zgadzam się z Tobą w 100%, a co do oceniania to moja kuzynka stwierdziła że jak DLA NIEJ ten zespół nie jest tyle wart (ktoś inny może mieć oczywiście inne zdanie-kwestia gustu) i że jej nie stać żeby dać tyle za zespół, znalazła inny, bardzo fajny za 4tys i impreza była naprawdę udana, wiec cytując pewną reklamę "skoro nie ma różnicy to po co przepłacać" :wink:
 
 
ewelka33 

Wiek: 40
Dołączyła: 11 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Lis 12, 2010 7:20 pm   

Witam:)
Wydaje mi się, że potrzebnych jest kilka słów wyjaśnienie, bo zrobiło się spore zamieszanie dotyczące zespołu Dubik. Pozwolę sobie wypowiedzieć się na temat zespołu, ponieważ znam dość dobrze ten zespół i to co powiem jest zgodne ze stanem faktycznym a nie jakąś plotką. Zespół Dubik pochodzi z Konstantynowa, jednak jego członkowie, od dłuższego czasu mieszkają w Łodzi, składa się z 5 osób (3 Dubików:), gitarzysty i wokalistki). Nie wiem skąd pomysł, że za 2010 rok biorą 6500!! Grali na moim weselu w zeszłym roku, a w tym roku w październiku na weselu mojej siostry i całkowity koszt 2-dniowego wesela i wyprowadzenia wyniósł 4500. Co do tego czy są warci swojej ceny, to zgodzę się z moim przedmówcą, że zależy to od możliwości finansowych organizatorów wesela, ale chyba wszyscy możemy zgodnie powiedzieć, że imprezy z udziałem zespołu Dubik są udane, potrafią zabawić gości, mają z nimi kontakt i są otwarci na propozycje, pewnie nie trafią w gusta wszystkich, bo jednym to się podoba a innym nie...ale o gustach się nie dyskutuje::P Uważam, że jeżeli wprawia się wesele, to każdemu zależy na tym, aby było miło wspominane, bo to jest najważniejsze:) Osobiście polecam zespół Dubik. Jeżeli ktoś ma wątpliwości to rzeczywiście doradzam osobisty kontakt z liderem zespołu w celu ustalenia szczegółów i ewentualnego obejrzenia płyty z jakiegoś granego przez nich wesela:) Pozdrawiam
 
 
poprostuja 

Dołączyła: 22 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 22, 2011 7:53 pm   

Witam,

Z przyczyn osobistych mam do odsprzedania zespół Dubik na termin 9-10 czerwca 2012, zainteresowanych proszę o kontakt, oto mój nr 660488641

Pozdrawiam!
 
 
bartek5541 

Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 15, 2011 12:11 pm   

Witam , byłem wczoraj na weselu w Mirosławicach gdzie grał zespół Dubik. Impreza była wspaniała, goście świetnie się bawili, dobrze zabawiali gości, mieli z nimi świetny kontakt. Impreza przedłużyła się do północy, a goście nadal nie mieli dość. Wszystkim, którzy szukają zespołu, który uświetni im zabawa polecam zespół Dubik
 
 
hiszpania 

Dołączyła: 30 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Sie 30, 2011 10:01 am   

Zespół Dubik... hmm.. absolutnie warci swojej ceny, choć jak dla mnie są bezcenni :P dobra orkiestra na weselu to połowa sukcesu, a z tymi chłopakami sukces murowany! Impreza baaaardzo udana, aż szkoda było kończyć ;) muzyka różna, więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. W celu wyjaśnienia, w zespole gra ojciec i dwóch synów (co jeden to lepszy:P ) +chłopak z gitarą+wokalistka. Mieli świetny kontakt z gośćmi, aż na koniec posypały się wizytówki. Gorąco polecam! ;)
 
 
kasiunia22 

Dołączyła: 20 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: pabianice
Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 3:25 pm   

Witam,na samym początku chciałbym podziękować zespołowi za ich pracę :-) Zespół Dubik jest w pełni profesjonalny,rewelacyjnie potrafią dobrać repertuar do potrzeb gości i świetnie przy tym prowadzą imprezę.Muzyka jest zróżnicowana więc każdy wybierze coś dla siebie :) Zespół Dubik wart jest każdej ceny,krótko pisząc POLECAM!!! Jeszcze raz dziękujemy :) ...Kasia i Piotr
Jeszcze jedno jeśli chodzi o cenę to jest naprawdę ok...
Ostatnio zmieniony przez kasiunia22 Wto Wrz 20, 2011 3:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
alkosek 

Dołączyła: 28 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Czw Cze 27, 2013 6:05 pm   

u nas na weselu grali (w sierpniu 2012) i byliśmy bardzo zadowoleni - my, rodzice i co najważniejsze goście. potrafią rozbawić towarzystwo, lider zespołu jest też wodzirejem i na prawdę fajnie prowadził całe wesele. jeśli chodzi o repertuar to piosenki się nie powtarzały i grali też sporo nowych przebojów, my akurat nie chcieliśmy disco polo więc niczego takiego nie zagrali a i tak nikomu nie brakowało niczego. według nas bloki muzyczne były, w porównaniu z weselami na których sie bawlismy, długie (nawet jak ktos poszedł na parkiet gdy blok muzyczny juz sie dobrze zaczął to i tak jeszcze mial czas sie porządnie wytańczyc).
na serio polecamy
Ala i Cypek
 
 
Szumacher 

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 03, 2013 5:16 pm   

Witam w poprzedni weekend byłem na weselu u brata w Łodzi gdzie grał zespół Dubik z Konstantynowa. Zabawa była wspaniała. Członkowie zespołu wykonali super robotę. Goście bardzo dobrze się bawili zarówno na parkiecie jak i za stołami. Zespół był bardzo otwarty na propozycję i spełniali życzenia gości weselnych. Muzyka była różna więc każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Szef zespołu jest miłym i kompetentnym człowiekiem z którym można wszystko ustalić. Reasumując jeśli chcecie mieć udane wesele z czystym sumieniem mogę polecić wybór zespołu Dubik.
_________________
Konrad
 
 
Johny0104 

Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Gru 12, 2014 2:45 pm   

Witam, byłem na weselu w Sierpniu 2014 roku gdzie grał zespół Dubik...to już kolejna przygoda z tym zespołem, natomiast ta była po bardzo długiej przerwie. Skład się nieco różnił od poprzedniego razu, ale niczym nie odbiegał od wcześniejszych spotkań. Wesele odbyło się w Pabianicach na ul. Orla. Zespół cały czas w doskonałej formie. Grali długie bloki muzyczne(ok.40minut), repertuar bardzo różno-rodny. Dla każdego coś miłego. Jeśli szukacie sprawdzonego zespołu na wesele bądz inną zabawę, szczerze mogę polecić ten zespół. P.S. Zespół nie pijący...wspominam o tym, bo miesiąc wcześniej zdarzyło mi się być na innym weselu gdzie po oczepinach zespół miał trudności z dograniem do końca wesela...POLECAM
 
 
Mooonika89 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Kwi 2015
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 9:57 pm   

Witam, macie może jakieś uwagi na temat tego zespołu? Planuje umówic się z nimi na spotkanie. Chciałąbym się o nich czegoś więcej dowiedziec z Waszej perspektywy. Ktoś coś :) ?
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Kwi 23, 2015 12:27 pm   

Byłam na 3 weselach z nimi.
Na pierwszym byłam zachwycona. Na drugim rozczarowana. To była istna powtórka z rozrywki. Najgorsze, że to była ta sama sala i rodzina (rodzeństwo). Nie wzięli tego pod uwagę i nie wysilili się na nic innego.
Trzecie, to już porażka. Pierwszy dzień ładnie, ale drugi... koszmar. Zupełnie nie wyczuli gości. Towarzystwo było mocno wypite, a oni, w sali (OSP) na piętrze, wymyślali przynoszenie: kamienia, drabiny, koła zapasowego. Było zabawnie póki oddawało się drużynom par młodych skarpetek, czy spódnicy, ale jeden z gości (na żądanie męskich bokserek) zdjął spodnie i bieliznę na środku sali. To nie ugasiło entuzjazmu orkiestry i nadal wysyłali ich po fanty na podwórko, czy do garażu strażackiego.
Po pierwszym weselu myśleliśmy o nich. Ale przez dwa kolejne, gdy mieliśmy szukać zespołu, narzeczony powiedział tylko nie Dubik.
Wkurzało nas też, że w kółko śpiewali kto zabawia gości i rozdawali wizytówki.
Ostatnio zmieniony przez Terry Czw Kwi 23, 2015 12:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Olaa 

Dołączyła: 25 Cze 2015
Posty: 1
Skąd: Piątkowisko
Wysłany: Czw Cze 25, 2015 7:28 pm   DUBIK

Witam jestem Panna Młodą na ktorej weselu gral zespoł Dubik Powiem jedno za twe oczy zielone;)))))))) Zespol Godny polecenia.Mysle ze najwieksza radoscia kiedy goscie nie chca zchodzic z Parkietu:)i Bawia sie bite 3 dni .Czytam te wasze opinie i czepiacie sie takich bzdur ze szok jezeli sie goscie bawia i orkiestra umie zabawic to to jest najwazniejsze a nie czy ktos zaspiewal z playbecu czy orkiestra miala za dluga przerwe ,nie da sie dogodzic wszystkim.Ja na swoim weselu i po nie slyszalam zlej opinii od gosci na ich temat grali dla wszystkich konkursy super i ogolnie Swietni Ludzie.
P.S. Wesele bylo na 200 osob i zabawa nie zalezy tylko od orkiestry jezeli goscie sa dretwi to chodzby orkiestra stawala na glowie to sama nie da rady rozbujac wesela.

My Dziekujemy Zespolowie za zajebiste 3 Dni;D:DDDDDD
 
 
magdad 

Wiek: 33
Dołączyła: 15 Wrz 2015
Posty: 1
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Wrz 15, 2015 12:50 pm   

Witam. Miałam orkiestrę DUBIK na swoim własnym weselu i bawiłam się z mężem (który mogę dodać jest wymagający co chodzi o muzykę) świetnie! Z tego co wiem od gości wszyscy byli zadowoleni z repertuaru oraz wykonania. Orkiestra jest miła i sympatyczna oraz otwarta na propozycje Państwa Młodych. Nie jest prawdą że robią długie przerwy. Bloki muzyczne są przemyślane. Piosenkę można rozpoznać już po pierwszym takcie co wydaje się istotne. Z czystym sumieniem mogę polecić zespół DUBIK który jest profesjonalny! Pozdrawiamy Magda i Tomek :-D
 
 
Justyna1209 

Dołączyła: 07 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Sro Paź 07, 2015 8:52 pm   

Witam :) mieliśmy tą przyjemność ,ze na naszym weselu grał zespół DUBIK :-) grają dużo nowości i trochę starszych utworów, utrzymują kontakt z gośćmi oraz parą młodą, podchodzą do stołów i przygrywają oraz śpiewają z gośćmi :lol: Chłopcy bardzo sympatyczni i miło nastawieni do ludzi. Spełniają życzenia gości co do utworów :) ale zeby nie było za słodko to uważam strój solistki na poprawinach za nieodpowiedni... I bardzo szkoda że piosenka dla rodziców nie wypaliła......... Podsumowując polecamy bardzo :D Justyna i Mateusz :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl