Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
O której godzinie plener?
Autor Wiadomość
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 9:58 am   

kryszka napisał/a:
Alma_ a co do zdjęć to latem im później tym lepiej - np. łagodniejsze światło. W czerwcu bym wybrała na to godzinę 16-17, a nie wczesne popołudnie.

Kryszka, no nie załamuj mnie, błagam... To może ślub o 20, skoro zdjęcia mają być o 16 - 17? :?
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 10:01 am   

Alma_ napisał/a:
Kryszka, no nie załamuj mnie, błagam... To może ślub o 20, skoro zdjęcia mają być o 16 - 17? :?


ale moga byc innego dnia ...
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 12:26 pm   

Alma_ a może zadaj to pytanie co do światła latem w dziale Fotografia (chyba że już gdzieś o tym jest napisane) - specjaliści będą wiedzieli najlepiej. :) To, że ja coś gdzieś wyczytałam nie znaczy że musi być 100% prawdą. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 1:17 pm   

kryszka napisał/a:
Alma_ a może zadaj to pytanie co do światła latem w dziale Fotografia (chyba że już gdzieś o tym jest napisane) - specjaliści będą wiedzieli najlepiej. :) To, że ja coś gdzieś wyczytałam nie znaczy że musi być 100% prawdą. :wink:


kryszka, masz w 100% racje jezeli chodzi o swiatlo.
godziny, kiedy slonce ma sie juz ku zachodowi sa najlepsze. wszystko jest bardziej plastyczne i ladniej oswietlone. nie ma tak duzych kontrastow i ludkowie ladniej wychodza (jak przy miekkim swietle swiec).
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 1:31 pm   

Alma_, a najlepiej zapytaj Zbyszka co On o tym sądzi :) Plener w dniu ślubu to fajna sprawa, ale czasami naprawde warto przełożyc go na jakiś inny dzień :)
_________________

 
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 4:35 pm   

my mieliśmy robione zdjęcia na Księżym Młynie co prawda pod koniec października ale własnie przed zachodem i światło było piekne :) Z mój tata, który robił nam zdjęcia mówił że to światło było "trudne" do robienia zdjęć. tyle, że on nie jest fotografem.
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 5:26 pm   

Dostałam info od Zbyszka Kruka, że faktycznie, najlepiej byłoby 2-3 godziny przed zachodem (czyli w czerwcu ok. 16-17), ale dla niego nie ma problemu, jest przyzwyczajony do zdjęć o każdej możliwej porze i radzi sobie :)
Trochę się uspokoiłam :D
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 5:31 pm   

Alma_ napisał/a:
Dostałam info od Zbyszka Kruka, że faktycznie, najlepiej byłoby 2-3 godziny przed zachodem (czyli w czerwcu ok. 16-17), ale dla niego nie ma problemu, jest przyzwyczajony do zdjęć o każdej możliwej porze i radzi sobie :)
Trochę się uspokoiłam :D


no pewnie, ze sobie poradzi. w koncu to dobry fotograf.
to tylko zalezy od Was w jakim swietle chcecie byc fotografowani.

czyli obstajesz przy plenerze w dniu slubu?
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 5:41 pm   

szczako napisał/a:
czyli obstajesz przy plenerze w dniu slubu?

Zależy mi na tym, bo chcę, żeby to były zdjęcia ślubne, a nie w strojach ślubnych... :?
Ale jeszcze się zastanowię.
_________________
chez alma |
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 5:53 pm   

Alma, rozumiem cie ale wiesz z drugiej strony dzień po ślubie to nadal jest sie tak jakby w tym poprzednim dniu. Nie wiem jak to wyjaśnic dokładnie ale... Chodzi o to ze nie czulismy że to juz "po", ze dorabiamy te zdjęcia już tylko przebrani w stroje :) To jakby ciąg dalszy poprzedniego dnia :0 Dom w kwiatach, przepełnieni szczęściem... Patrzę sie na zdjęcia robione w niedziele i one S? ZDJECIAMI śLUBNYMI Naprawdę :)
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 5:57 pm   

A tak w ogóle to i tak decydujący głos będzie miała pogoda. :hyhy:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 5:58 pm   

kryszka napisał/a:
A tak w ogóle to i tak decydujący głos będzie miała pogoda. :hyhy:

Na pewno, ale byłam grzeczna, więc mam nadzieję na piękne słoneczko :mrgreen:
_________________
chez alma |
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 10:01 pm   

strawberrytea napisał/a:
Chodzi o to ze nie czulismy że to juz "po", ze dorabiamy te zdjęcia już tylko przebrani w stroje :) To jakby ciąg dalszy poprzedniego dnia :0 Dom w kwiatach, przepełnieni szczęściem... Patrzę sie na zdjęcia robione w niedziele i one S? ZDJECIAMI śLUBNYMI Naprawdę :)


Ja miałam dokładnie tak samo! Co więcej nie robiliśmy zdjęć dzień później tylko 3 dni później :niepewny: To chyba kwestia podejścia.

No i ten konfort psychiczny... nie ważne czy to stara fabryka, czy pole pełne liści... zero strachu o zabrudzenie sukni :wink:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 01, 2006 9:41 am   

po fakcie mogę powiedzieć, że mieliśmy plener o 13:00 i trwał jakieś dwie godzinki.
nie mogliśmy później, bo pod koniec października można trafić na niezbyt ładny zachód słońca ;)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl