Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
GADGET
Autor Wiadomość
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 11:18 am   GADGET

Witam!

My mamy sale Zielone Zacisze przy ulicy Krancowej i tam jest przypisana orkiestra - GADGET. W skladzie jest tylko Pan i Pani i za doplata ich syn na perkusji. Pani spiewa i gra a klawiszach a Pan na gitarze i tez spiewa. Mozemy zrezygnowac z nich ale poki co nie mamy lepszych opcji.
Chcialam zapytac czy ktos z Was bawil sie przy tej orkiestrze? Graja wiekszosc wesel na tej sali, z tego co slyszalam nikt nie chce z nich rezygnowac bo sa swietni. No ale sama slyszalam do tej pory niewiele. Po spotkaniu z nimi moze powiem cos wiecej ale Was chcialam zapytac czy ktos cos widzial, ktos cos wie?? :D

EMilkaa
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Lut 25, 2008 11:54 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 2:10 pm   

bylem z nimi dwa razy na studniowkach, i uwazam ze sa niezli
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 4:18 pm   

filmowiec napisał/a:
bylem z nimi dwa razy na studniowkach, i uwazam ze sa niezli


Dzieki za komentarz. To juz cos. Mam nadzieje ze ktos jeszcze dorzuci cos od siebie. Jak znacie jakies przeciw to chetnie poslucham, zwroce wtedy na to uwage.
Dzieki, pozdrawiam

EMilkaa
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 10:43 am   

Ja też bardzo dziękuję, za ten komentarz. Właśnie jutro idziemy podpisac z nimi umowę. Syna na perkusji nie chcemy :) Bardzo byłam ciekawa, jak sie ten zespół naywa i jacy są.
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 10:47 am   

Kamyk, jak już się z nimi spotkacie - to napisz tutaj o wrażeniach, bo myślę, że więcej będzie osób zainteresowanych ;)
_________________
chez alma |
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 11:55 am   

witam bede sie tam bawil w lutym to ci napisze
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 17, 2006 2:44 pm   

Byliśmy :)
Super orkiestra ;) Profesjonaliści. Grają od kilkunastu lat. Ładnie śpiewają, super numery. A przy tym bardzo sympatyczni i z dużym poczuciem humoru, byliśmy tam wczoraj 1,5 godziny :) i strasznie się uśmiałam :) POLECAM. A szczegółowo opowiem pewnie po ślubie :) )
_________________
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 23, 2006 9:07 pm   

NO to ja moze dorzucę swoje trzy grosze!
Rozpoczełam wątek i sama sobie odpowiem teraz a może i innym przy okazji :)

Zespól Gadget będzie u mnie grał i już po fakcie będe mogła powiedzieć co i jak ale teraz mi się wydaje że dobrze zrobiliśmy nie rezygnując z nich! Faktycznie są doświadczeni i naprawdę są to mili ludzie!

Dziękuję w tym miejscu innym forumowiczom ktorych na priv prosiłam o komentarz odnośnie tego zespołu i nie słyszałam jak dotad nic złego. Nie robili nam zadnych przeszkod, zagraja wszystko co chcemy, nauczą się dla nas nowych utworów - naprawde pełen profesjonalizm.

No a co najważniejsze to na kasetach brzmiali świetnie. Radzę poprosić ich o kasete z jakiejs studniowki gdzie graja troche nowsze przeboje i można sobie zobaczyc ze na dużo ich stac.

Dziękuję
Emilia
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 24, 2006 8:59 am   

To w takim razie nie będe psuła harmonii tu panującej :wink: i napisze tylko jedno zdanie
Ja tez mam wesele w Zielonym Zaciszu i pierwsze co zrobiłam to zrezygnowałam z zespołu :twisted:
Bawiłam sie na weselu przy ich muzyce i kompletnie mi nie odpowiada :!:
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 24, 2006 10:14 am   

anik napisał/a:
To w takim razie nie będe psuła harmonii tu panującej :wink: i napisze tylko jedno zdanie
Ja tez mam wesele w Zielonym Zaciszu i pierwsze co zrobiłam to zrezygnowałam z zespołu :twisted:
Bawiłam sie na weselu przy ich muzyce i kompletnie mi nie odpowiada :!:



Wyjątek potwierdza regułę (ze są THE BEST) hihihi :)
_________________
 
 
gosias7r 

Dołączyła: 05 Maj 2006
Posty: 12
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 1:51 pm   zespół gadget

moim zdaniem to bardzo przeciętny zespół - bez zadnych rewelacji!!!!
Potwierdzam zdanie Lucky.
 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 2:21 pm   

Jak myślicie kiedy powinnam się z nimi skontaktować, czy oni się sami ze mną skontaktują?
_________________
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 2:26 pm   

Z Nami sie sami skontaktowali :) ale, jak chcesz juz mieć z głowy, to zadzwoń Ty :)
_________________
 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 15, 2006 3:27 pm   

Ja też nie kontaktowałam się, sami wczoraj zadzwonili. I się umówiliśmy na spotkanie.
_________________
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Czw Lis 16, 2006 11:19 am   

> my tez mieliśmy wesele w "Zielonym Zaciszu" i również zrezygnowaliśmy z zespołu Gadget. kierowaliśmy sie opinią ... poza tym i tak mielismy swój zespół któy miał u nas zagrać bez względu na to gdzie odbędzie sie wesele. i tak sie stało. ciesze sie, że zmienilismy zespół. :)
_________________
 
 
agnienia 

Wiek: 39
Dołączyła: 03 Sty 2007
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 03, 2007 9:24 pm   

Hej..byłam na weselu gdzie grał ten zespol ( sama teraz poszukuje zespołu:) i graja calkiem fajnie!! mają zróznicowany repertuar..i przynajmniej na tym weselu na którym byłam dosc rozbudowane oczepiny( ale to kwestia dogadania chyba)..w sumie polecam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl