Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
kolor stroju mamy panny młodej..
Autor Wiadomość
tusia_queen 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Gru 2004
Posty: 288
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 04, 2005 12:57 pm   kolor stroju mamy panny młodej..

kupiłyśmy sukienkę dla mojej mamy,
ale mamy obie taki dylemacik malutki,
ponieważ jest tego samego koloru co moja suknia ślubna
jest bardzo prosta, ale bardzo elegancka
tylko czy to tak wypada??

przy okazji wkleję zdjęcie.

dodam, że tyle ciuchów przymierzałyśmy
i w tej sukni wygląda mama super, ale.. jest to ale..
_________________
 
 
 
Ewelianna 


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 40
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 07, 2005 5:41 pm   

Moja mam też kupiła sukienkę w kolorze bardzo podobnym do koloru mojej suknii i wygląda w niej super. Wiesz co, myślę, że to właśnie wskazane żeby strój mamy panny młodej wyróżniał się, przecież nas nie pomylą :wink: chociaż jestem bardzo do mamy podobna. Tata ma jasny garnitur i wyglądają razem właśnie jak rodzice panny młodej. Bardzo się cieszę. A co do koloru, to tylko zapowiedziałam mojaj światkowej, wieloletniej przyjaciółce, że nie może wystąpić w jasnej sukni. W końcu to ja mam być najładniejsza pod ołtarzem :wink: hehehe
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]
pozdrawiam cię cieplutko Gość
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 08, 2005 10:36 pm   

Moja mama tez juz kupiła w kolorze różu i zieleni ( takie róże, a całośc jest z jdwabiu) więc na pewno nas nie pomylą, ale wygląda pieknie, teraz jeszcze szuka butów i torebki.
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Pią Sie 05, 2005 10:36 am   

Moja mama dzisiaj kupiła sobie sukienkę z zakietem na wesele. Moja suknia jest biała, a mamy bardzo leciutko morelowa(jesli są obok siebie). Jeśli suknia mamy jest oddzielnie, to wydaje się wręcz biała. Dla mnie mama wyglada super, naprawde pasuje taki jasny kolor. Na pewno nikt nas nie pomyli, bo moja mama jest 3 razy starsza ode mnie. Tata też ma jasny garnitur, taki piaskowy. Wydaje mi się że nie ma wypada, czy nie wypada rodzicom panny młodej przyjść w czymś jasnym . Jeśli dobrze się czują to naprawde wszystko gra.
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 2:05 pm   

Słuchajcie, a jak sie zapatrujecie na "problem" że mamy mają sukienki tego samego koloru, ale innego fasonu i z innego materiału, i jedna z nich sie burzy, że przecież ona miała materiał wcześniej i specjalnie mówiła, żeby nie brać sukienki w takim kolorze, bo nie może być tak, żeby obie mamy miały suknie tego samego koloru :?:
Mogą, czy nie mogą :?:
_________________

 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 2:09 pm   

Oj Pusiak to tylko kobiece fanaberie są, że nie mogą być dwie identyczne kreacje, a to krok dalej nie mogą być tego samego koloru :lol:
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 2:10 pm   

No własnie też to teściowej tłumaczymy :)
_________________

 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 2:37 pm   

Dobrze Pipi napisała to zdecydowanie tylko kobiece fanaberie. Kolor może być ten sam gorzej jakby był ten sam fason :wink:
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 2:39 pm   

Fason nie bo moja mama ma sukienke, a tesciowa spódnicę z gorsetem :)
_________________

 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 2:54 pm   

Ja myślę, że jeśli suknie będą się znacznie fasonem różniły to nie szkodzi, nie powinno się to zbytnio rzucać w oczy :30:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 3:00 pm   

To nie rozumiem czemu się tak tym przejmuje bo przecież gorset ze spódnicą zupełnie inaczej wygląda niż suknia :roll:
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 8:20 pm   

Nasze mamy jak usłyszały że jedna i druga szuka czegoś w bordo od razu zmieniły front i zaczęły szukać czegoś w innym kolorze. :lol: W końcu moja mama pierwsza kupiła sobie suknię oliwkową a teściowa materiał bordowy i obydwie były zadowolone.

Może to i fanaberia, ale ja też bym na weselu swojego ewentualnego przyszłego dziecka nie chciała mieć sukni w tym samym kolorze co druga mama. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 8:36 pm   

Hmm no ja też nie... i to nie tylko na weselu własnego dziecka...

U nas na weselu było mnóstwo pań w bordo. Między innymi moja teściowa :wink: Co za dużo to nie zdrowo :roll:
_________________

 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2005 3:53 pm   

Moja mam najpierw kupiła sobie kreację w kolorze bordo/fiolet. Ale jak dla mnie była ona zbyt ekstrawagancka. Pierwsze moje skojarzenie to, że mama wysąpi w stroju przypominającym sieć rybacką :wink:
Ostatecznie stanęło na 2 częściowej sukni balowej z gorsetem w pięknym ciepłym odcieniu brzoskwiniowo- złoto- czerwonym (to jest taki mieniący się materiał). Kreacja została zakupiona na Górniaku i kosztowała coś około 200złotych :30:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Gallathea 

Wiek: 45
Dołączyła: 29 Wrz 2005
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2005 4:18 pm   

Moja mama ma taki problem: najlepiej czuje się w czerni. ALe wie że na mój ślub nie powinna wystroić się w nic czarnego (podobno to przynosi pecha). Jestem pewna ze cos dobierzemy ale ona nie jest zbyt szczęśliwa z tego powodu.

A co do Teściowych ubranych w ten sam kolor. W czerwcu moja koleżanka wychodziłą za mąż noi jej mama i teściowa miały identyczny kolor sukienek (fason trochę sie różnił, ale też nie wiele). Mamy nie robiły z tego jakiś problemów, moze dlatego ze sie przyjaźnią, a moim zdanie to nawet fajnie wyglądało. wszyscy od razu wiedzieli że to są mamy młodych. MNie sie wydaje że wszystko zależy od podejścia do tematu. Dla jednych może to być zabawa a dla drugich powód do problemów.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2005 7:31 pm   

Jeśli mama najlepiej czuje się w czerni, a jednocześnie jej to do końca nie pasuje na wesele, to niech pokombinuje z kolorem dodatków. :D
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 02, 2005 12:47 pm   

U mnie nie wiem co zalozy mamcia, cos ostatnio slyszalam o czerwieni...
ale nie wiem czy to byly dobre sluchy... :)
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 7:43 pm   

a ja właśnie widze moja mame albo w czerwieni albo w beżu :)

jak pójdziemy na zakupki to się okaże na czym stanie :)

pewnie zupełnie cos innego znajdziemy :P
_________________
 
 
 
AGRAFKA 

Wiek: 44
Dołączyła: 23 Lis 2006
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 27, 2006 6:39 pm   

ja widze moja mame w kolorze czekoladowym :-)
wygladalaby pysznie :-) )))
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 07, 2007 12:48 pm   

moja mama i przyszła tesciowa są na etapie poszukiwania czegos dla siebie. Ja wiem że widziałabym je w czyms delikatnym, jasnawym (róże, oliwki, ecru)Może byc tez cos ciemniejszego ale subtelnego - co pewnie bedzie problemem.Bynajmniej z moja mama- jest troszke puszysta.Chciałabym aby wyglądały elegancko. W ten weekend jedziemy do Ptaka - może sobie cos wypatrzą.... :razz:
_________________


 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 07, 2007 1:57 pm   

zarowno moja mama jak i moja tesciowa wlasnie szukaja sobie kiecki...
tesciowa szuka juz 2 miesiąc, natomiast moja mama zwleka... niby szuka ale tak naprawde powtarza ze ma duzo czasu...
generalnie klopot w tym ze z moja mamusia jest tak:
podoba mi sie to, ale w kolorze tamtego i w tkaninie z tego inego sklepu i bez tej zakładki...wiecie co mam na mysli ?? ;)
ogolnie odetchnę jak juz cos dla siebie wybierze bo jej kreacja spedza mi troche sen z powiek gdyz to ja z nią jezdze pomagac wybierać...
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl