Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kosmetyk godny polecenia
Autor Wiadomość
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 07, 2006 11:11 am   

mogę polecić dwa kosmetyki firmy Eveline:
1.

tego używa moja Mama i mówi, że dobry i że opłaca się go kupić.
2.

to polecam ja :) w połączeniu z jazdą na rowerze i innymi ćwiczeniami i odpowiednią dietą, widzę efekty zaledwie po kilku dniach i jestem z tych efektów zadowolona :]
_________________
 
 
kasienka85 

Wiek: 38
Dołączyła: 26 Lip 2006
Posty: 1
Skąd: Zawadzkie
Wysłany: Sro Lip 26, 2006 11:30 am   

Witam chcialam sie dolaczyc do dyskusji w sprawie kremow do depilacji .
Uzywalam wielu firm markowych i nie znanych ale najbardziej pasuje mi Vanity z Bielenda dzial bo 3 min tak jak pisze i nie ma zadnych potem zaczerwien ani innych niespodzinek .
JEst godny polecenia

pozdraiwam
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Lip 28, 2006 1:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 28, 2006 9:11 am   

Polecam podkład Astor Anti Shine

Kupiła sobie na ślub bo to jedyny podkład który wręcz idealnie kolorystycznie dobrałam do koloru mojej skóry. Są tylko 3 odcienie ale każdy moze któryś do siebie dopasować.
Podkład idealnie wręcz sie rozprowadza, leko kryje niedoskonałości (tak żę wszystko wygląda naturalnie a nie jak maska) , ślicznie pachnie, świetnie sprawdził się w te upały. Zrobiłam sobie makijaż (taki jak ślubny) i naprawdę długo długo wszystko było ok. A S. był zachwycony :lol:



A co pisze producent?
"PODKŁAD DO CERY NORMALNEJ I PRZETŁUSZCZAJ?CEJ SI?. SPECJALNA FORMUŁA ZAWIERA SUBSTANCJE MATUJ?CE, KTÓRE ABSORBUJ? NADMIAR TŁUSZCZU NIE WYSUSZAJ?C SKÓRY, ZAWIERA WIT. E, KTÓRA CHRONI SKÓRE PRZED CZYNNIKAMI ZEWN?TRZNYMI, OD?YWIA I UJ?DRNIA, ZAPEWNIA JEDNOLITY SATYNOWO - MATOWY MAKIJA? PRZEZ CAŁY DZIE?.
poj. 30 ml."

Faktycznie nie wysuszył mi buzi i zapewnił satynowo-matowy makijaż.

A cena? W Tesco 18,50 bodajże...
_________________
 
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 28, 2006 9:34 am   

to cena rzeczywiście baardzo przystępna:)

ja ostatnio kupiłam tusz MAX FACTOR Lash lift - rewelacja, rzesy wydłużone, pięknie rozdzielone i podkręcone.. nie kruszy się i nie rozmazuje... wart swojej ceny 42 plnów w sephorze.. ( na allegro znalazłam za 18,70 - ale jakoś nie wierzę w allegrowe kosmetyki markowe, po zakupie podwójnego burjois, któy był suchy jak pieprz ...)
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lip 28, 2006 10:01 am   

To i ja dorzucę swoje trzy grosze do tuszów - Lancome Flextencils - jak dla mnie rewelacja :mrgreen:
_________________
chez alma |
 
 
Aniadamowicz 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Cze 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Lip 28, 2006 11:23 am   

Gorąco polecam serie KOZIE MLEKO firmy ziaja.
Mam wrazliwa i wiecznie sucha skore , a kremy ZIAJA szczegolnie wyzej wymieniony jest SUPER nawilzajacy, dla mlodych kobiet ktore jeszcze zmarszczejk nie maja ale za wczasu chca si uchronic.

KREm na dzien i na noc SLICZNIE PACHNIE i nie jest drogi ok 7 pln
 
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 12:29 pm   



ja bardzo polecam kurację dotleniajacą sorayi. Moja skóra stała się delikatniejsza, gładsza i widocznie zmniejszyły mi się pory - jak dla mnie rewelacja - i cena niska - bo za komplet mleczko + tonik zapłąciłam około 20 złotych...wiem, ze dostępny jest jeszcze krem, żel do mycia twarzy i mlecko do demakijażu oczu i ust.
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Wrz 16, 2006 10:13 pm   

Ja za namowa kolezanki i pamietajac o wczesniejszym poscie szczako testuje wlasnie kosmetyki Eveline.
Kupilam sobie "Slim Extreme 3D" - fajnie chlodzi, i taki jeszcze kremik:



Nie wiedzialam na co sie zdecydowac, wiec wzielam na probe te 2. Poki co jest ok. Po tym kremie w okraglym pudelku jast taka fajna, sprezysta skora.

I wielkim plusem jest cena. kazdy z kosmetykow w granicach 13-15 zl.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 17 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 17, 2006 9:51 am   

Fifth, a po kremie "Slim Extreme 3D" wszystko było OK z dłońmi. Bo ja sobie kupiłam i tam gdzie miał działać to działał fajnie, ale z dłoni (przecież czymś musiałam go nakładać) strasznie mi skóra schodziła.
_________________
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 17, 2006 1:58 pm   

Olusia, ja też stosuję serię Slim Extreme 3D Eveline - serum i krem- nic mi się dziwnego z dłońmi nie dzieje. Ale ja zawsze bardzo szybko po aplikacji preparatów myje dłonie i wcieram krem do rąk :niepewny:

Może któryś składnik Cię uczula :niepewny:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 17 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 9:21 am   

Kot napisał/a:
Ale ja zawsze bardzo szybko po aplikacji preparatów myje dłonie i wcieram krem do rąk :niepewny:


Też je myłam.

Kot napisał/a:
Może któryś składnik Cię uczula :niepewny:


Pewnie tak. Już nie pierwszy kosmetyk po, którym moja skóra dziwnie reaguje.
_________________
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 10:00 am   

Maska do rąk Ziaja Tu można więcej poczytać
_________________
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 10:21 am   

Olusia napisał/a:
Fifth, a po kremie "Slim Extreme 3D" wszystko było OK z dłońmi. Bo ja sobie kupiłam i tam gdzie miał działać to działał fajnie, ale z dłoni (przecież czymś musiałam go nakładać) strasznie mi skóra schodziła.


u mnie wszystko ok !
Kremik strasznie chlodzi mi tyłeczek, dziwne uczucie, nie wiem czy je lubie czy nie... latem ok, a co bedzie zimą ? Może do zimy już nie bedzie trzeba stosowac tego kremu :-)
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 10:34 am   

5th powiem tak - zimą strasznie nieprzyjemne uczucie:( koc, gruby szlafrok i jeszcze się trzęsłam...a co do efektów - to rewelacyjne podczas stosowania, natomiast jeśli przestaniesz, to po jakimś czasie wróci ci poprzedni sta skóry :evil:
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 8:18 pm   

czyli jednym slowem to musi byc przyjazn na cale zycie :-)
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Paula-S 


Wiek: 40
Dołączyła: 25 Sie 2006
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 10:18 pm   

Ja z czystym sumieniem polecam Versace Bronzing Powder. Jest naprawde super ! Trzyma się cały dzień na twarzy i wygląda bardzo naturalnie !
Bardzo lubię też tusz do rzęs L'oreal Double Extension. Polecam każdemu, kto oczekuje efektu sztucznych rzęs. On naprawdę taki daje. Doradzam aby przed nałożeniem drugiej, czarnej warstwy odczekać aż biała baza nieco wyschnie, wtedy efekt jest lepszy.
Po przeczytaniu Waszych opinii wypróbowałam Eveline Slim Extreme 3D. I powiem szczerze, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! :rotfl: Wcześniej używałam m.in. Vichy i jeszcze kilka innych droższych kosmetyków ponieważ nie wierzyłam, że za taką cenę coś może zadziałać. Dodam tylko, że potrzebowałam czegoś bardziej na ujędrnianie i odchudzanie niż na cellulit (chyba po mamie go nie mam :hyhy: ) i już wiem, że zostanę przy tym kosmetyku (mimo, że to chłodzenie jest okropne jak dla mnie :evil: , ale czego się nie robi by być pięknymi gładkim... :mrgreen: ).
_________________
Mężatka od 09.06.2007r. :]
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 12:46 pm   

korzystajac z Waszych podpowiedzi udalam sie do kosmetycznego i kupilam sobie tak polecana serie Eveline.

Ja nabylam Masło modelująco-ujędraniające - chciałam coś do całego ciała. Pachnei bardzo delikatnie - mysle ze nie zakłocać będzie zapachu perfum i przyjemnie się wmasowuje. Jeśli chodzi o efekty to a jakiś czas się wypowiem.



Dostalam tez probke kremu rozświetlająco-nawilżającego OLAY complete care MULTI-RADIANCE. I tutaj miłe zaskoczenie... baaaaardzo przyjemny dla skóry :)

maslo.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 521 raz(y) 6.84 KB

 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Wrz 29, 2006 12:14 pm   

Kupiłam wczoraj na szybko żel do mycia twarzy. Wybałam taki, ponieważ bardzo spodobała mi się linia zapachowa tych kosmetyków - moja mama ma żel pod prysznic i balsam z tej serii.






żel peelingujący do mycia twarzy Podstawa skuteczności:
witaminy A i E (w zielonych sferach) – działają normalizująco i regulująco na cykl
odnowy naskórka,
wyciąg z soku z cytryny – wygładza i dba o piękny, naturalny kolor Twojej skóry,
łagodny kompleks substancji zmywających – pozostawia skórę czystą i świeżą.

Idealna formuła dla:

cery normalnej i mieszanej w codziennej pielęgnacji oczyszczającej twarzy.


Stosowanie:

2-3 razy w tygodniu; nanieś żel na skórę twarzy i delikatnie rozprowadź. Zmyj
ciepłą wodą. Po osuszeniu zastosuj odpowiedni dla Twojej skóry krem Lirene.


Widoczny efekt:

skóra oczyszczona, delikatna i jedwabiście gładka.


I jak pięknie pachnie......
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
Ostatnio zmieniony przez FifthAvenue Pią Wrz 29, 2006 2:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pią Wrz 29, 2006 2:59 pm   

Fifth a cena?
_________________
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Wrz 29, 2006 3:06 pm   

13 zł chyba...wiecej nie.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 13, 2006 12:20 pm   

polecam

żel+oliwka pod prysznic, Lirene.
świeżo pachnie i ma to, co lubię, czyli 2 w 1. skóra jest po myciu delikatnie nawilżona.
_________________
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pon Lis 13, 2006 12:26 pm   

Sprawdziłam :

balsam Lirene :)

Rewelacyjny balsam do ciała 8) Zero alergii.
Ostatnio zmieniony przez fiona83 Czw Kwi 12, 2007 8:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Lis 13, 2006 12:43 pm   

Zgadzam sie ! Podbieralam ten balsam mamie i wedlug mnie jest super. I tak cudnie pachnie.....
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 13, 2006 1:38 pm   

chyba sobie w takim razie dokupię :)
_________________
 
 
Ińska 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 72
Skąd: Rawa Maz./Warszawa
Wysłany: Pon Lis 13, 2006 9:41 pm   

to i ja się przyłączę do pochwał balsamu ujędrniającego Lirene. Gdybym miała zrobić odstępstwo od reguły, że nigdy nie kupuje dwa razy takiego samego balsamu, to wybrałabym m.in. włanie ten :D
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 1:48 pm   

A orientuje się któraś z Was czy ta zachwalana seria Eveline "Slim Extreme 3D" przenika do mleka matki?
Bo wiem że ze względu na zawartość kofeiny jest nie polecana w ciąży, a czy ma wpływ na mleko karmiącej :?:
_________________

 
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 05, 2006 11:53 pm   



Intensywna profesjonalna kuracja dyscyplinująca i nabłyszczająca włosy - ja mam 2 - jak na razie jest super. Włosy ślicznie błyszczą, są delikatne w dotyku, i przede wszystkim gładkie. Zobaczymy jak jest z obciążaniem, bo konsystencja raczej olejkowata, ale na ten temat dam znać za jakiś czas. Jak na razie - po kilku użyciach uważam, że rewelacja. Dostępny w salonach fryzjerskich - drogo, i na allegro - jak się okazuje - o 20 złotych taniej.... :roll:
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
alusha 

Wiek: 46
Dołączyła: 21 Wrz 2006
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 19, 2006 8:46 pm   

Dziewczyny. Lece jutro kupic ta Eveline. Moze mnie ujedrni :mrgreen: tralalalalalal
_________________


Milego dnia Gość
 
 
 
AGRAFKA 

Wiek: 44
Dołączyła: 23 Lis 2006
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 27, 2006 7:42 pm   

ja polecam nowe kosmetyki Ziaja anno d'oro, szczegolnie miro-dermabrazja zabieg domowy
polecane sa szegolnie dla pan po 40 ale dokladne oczyszczanie porow czy wygladzanie przydaje sie w kazdym wieku, ja wyprobowalam i jestem pod wrazeniem :-)

1_AD_mikrodembrazja-tuba_PL.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 348 raz(y) 17.42 KB

 
 
mikotka 

Dołączyła: 12 Sty 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 12, 2007 8:25 am   

jestem fanatyczką Clarins ,lubię ich kosmetyki chodzę do salonu kosmetycznego na Zachodniej 101 a teraz jestem w ciąży więc używam Tonic .Wspaniały olejek dla ciężarnych. bardzo go lubię :-)
 
 
kasia24 

Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 39
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon Sty 15, 2007 9:27 pm   

A je polece cos dziewczynom, ktore maja mieszana cere i poszukuja dobrego podkladu. Mam na mysli beztluszczowy podklad Artistry. Bardzo dlugo szukalam dobrego podkladu bo skora niestety bardzo mi sie przetluszcza i mam z nia straszny problem. Wyprobowalam juz chyba wszystkie podklady matujace z tzw sredniej polki i kilka tych drozszych. Niestety ich cena nie idzie w parze ze skutecznoscia. Jak na razie podklad Artistry jest dla mnie najlepszy.
 
 
Marti 

Wiek: 44
Dołączyła: 13 Lut 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sty 24, 2007 6:58 pm   

Apteczne kosmetyki Dermedic. Fantastyczne. Ceny nie najniższe ale znośne. Krem do twarzy z serii Effectival kosztuje 40 zł, podobnie pod oczy. Ale ostatnio trafiłam zestaw za 50 zł :smile: . Dobra jest też seria do cery trądzikowej. Pięknie pachną. Naprawdę polecam.
 
 
ancia19 

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lip 2006
Posty: 198
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 24, 2007 9:28 pm   

ja mem z Dermedic żel-krem wyszczuplający/ujędrniający i jest supcio :) poza tym rewelacyjnie pachnie zielonym jabłuszkiem :D
_________________
Nasz najpiękniejszy dzień: 25.08.2007
 
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 07, 2007 11:43 am   

Ja polecam szampon i odzywkę z serii pantene pro-vi. Jest rewelacyjna do włosów suchych i zniszczonych. włosy są delikatne i nie sa takie matowe. Mnie osobiście bardzo odpowiada.... :D
_________________


 
 
 
karolina 

Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sie 2006
Posty: 140
Skąd: śląsk
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 7:59 pm   

Polecam szampon do wlosow TIMOTEI (do wlosw dlugich i poldlugich)



oraz odzywke z tej samej serii



Po tym zestawie wlosy sa lsniace i jedwabiste w dotyku!!
_________________


13.09.2008 :D
Ostatnio zmieniony przez karolina Nie Lut 11, 2007 9:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paula-S 


Wiek: 40
Dołączyła: 25 Sie 2006
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 10, 2007 12:52 am   

Polacam wszystkim, bez względy na rodzaj cery, bazy pod makijaż Eveline Gold Therapy i Dax Cosmetics Cashmere Secret. Makijaż trzyma się cały dzień, matowią lekko skórę, buzia jest świetnie wygładzona, podkład rozprowadza się wspaniale. Najlepiej rozprowadzać je na całej twarzy wraz z ustami i powiekami, wtedy cienie i pomadka również będą się lepiej trzymały i ładniej wyglądały na buzi :razz: .
Kupiłam parę dni temu bazę Yves Saint Laurent Matt Touch i powiem wam szczerze, że nie ma bardzo dużej różnicy. YSL jest nieco lepsza i matuje lepiej, dlatego dla tłustych cer będzie skuteczniejsza, ale różnica w cenie jest duża.

Eveline 15 ml - ok. 16zł
Dax Cosmetics 30 ml - ok.33zł
YSL 30 ml - 125zł

Bardzo dobrym kosmetykiem jest też puder sypki do wykańczania makijaży La Prairie. Leciutko matowi, wygładza i jednocześnie rozświetla twarz. Trzyma się bardzo długo.
_________________
Mężatka od 09.06.2007r. :]
Ostatnio zmieniony przez Paula-S Sob Mar 10, 2007 12:53 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 4:40 pm   

Cienie Isadora Eye Quartet (chyba tak się pisze :) )

Superwydajne, piękne kolory (mam 3 komplety - ulubiony to 27 Amethyst Crystal), i nie ważą się w załamaniach powieki.

POLECAM!
_________________

 
 
 
soseczka 

Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 164
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 5:07 pm   

ja ostatnio zakupiłam balsam do ciała garnier summerBody .jest to balsam brązujący.uzywam go kilka dni i juz widzę efekty ,polecam serdecznie.
_________________
...:::21.07.07:::...

.. :::GDYBY NIE TY.....
 
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Sob Mar 31, 2007 12:24 pm   

ja polecam szampon Gliss Kur "płynny jedwab". na moje włosy działa :)
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Kwi 07, 2007 10:59 am   

Nie pamiętam czy polecałam już, ale co tam, nie zaszkodzi raz jeszcze :)

L'Oreal Intense repair
maseczka do włosków - SUPER!!! włosy sa miękkie, podatne, pięknie pachną, błyszczą się i nie plączą


Szampon kupiłam po raz pierwszy, ale jeśli ma takie same wlaściwości jak maska - też będzie fajny :)


Seria do włosów suchych i zniszczonych

[ Dodano: Sob Kwi 14, 2007 7:19 pm ]
Polecam też podkład Teint renergie Lift Lancome :) ?wietny - nie traci właściwości przez cały dzień, twarz jest po nim wypczęta i świeża :) Tylko liftingu nie zauważyłam :roll:
_________________

 
 
 
magdallena 

Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 131
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 02, 2007 8:18 pm   

Ze swojej strony mogę polecić Eveline 3D,
Gliskur odźywkę z jedwabiem-wygładza włosy i trochę jakby je prasuje a włosy nie mają tego czegoś dziwnego tłustego jak po innych odżywkach
_________________
29 WRZESIEŃ
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 5:32 pm   

Szczerze polecam kosmetyki La Roche-Posay z serii Hydraphase i Effaclar.
Wydatek dość spory, ale wart efektów :smile:
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Pią Maj 25, 2007 8:06 pm   

Wczoraj kupiłam sobie podkład Max Factor Lasting Performance!!!! Rewelacja [smilie=4.gif] :) Warto było wydac 50 zł :) POLECAM !! !
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pią Maj 25, 2007 9:21 pm   

dominiqsz napisał/a:
Warto było wydac 50 zł :) POLECAM !! !

ja też polecam, dobry podkŁad. Ja kupiŁam swój w Ptaku na takim stoisku przenośnym, na kóŁkach i byŁ znacznie tańszy :D
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Maj 26, 2007 5:37 am   

50 ?? ? ja kupuję na allegro za 35 z wysyłką :o
_________________

 
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 26, 2007 12:33 pm   

ja polecam nowa seria AA - te brazową z kawą. Od tygodnia używam żelu anticellulitowego i żel na brzuch i pośladki i są genialne Skóra jest po nich genialnie gadka, takiej to jeszcze nie miaam chyba nigdy :)
Dop tego balsam brązujący Dove summer glow. ?liczny kolor opalenizny i do tego gadziiutka skóra :)
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Sob Cze 02, 2007 1:08 pm   

suzanka napisał/a:
Moim nałogiem jest kupowanie kosmetyków seriami więc dla alergików takich jak ja (tych co na VICHY mają też alergię) polecam:
- kosmetyki rodziny IVOSTIN (szczególnie krem na naczynka) - są do nabycia w aptekach

też polecam Iwostin-zwłaszcza serię Purritin do cery tłustej i mieszanej :)
suzanka napisał/a:
- puder MF Lasting Performace

Jest super,a kupuję go w Ptaku,bo tam tylko mają jaśniutki kolorek 100 fair :smile:

Poza tym polecam puder w kamieniu Lentheric(dawny Yardley).Tyle kolorów to jeszcze nigdzie nie widziałam,a do tego tani jak barszcz(15zł)
http://www.mayfairperfumes.com/featherfinish.html

?el do mycia twarzy Pollena Ewa 18+(ze zbożami)

Lakier do paznokci Eveline :D
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Cze 02, 2007 6:51 pm   

kaledonia napisał/a:
Poza tym polecam puder w kamieniu Lentheric(dawny Yardley).Tyle kolorów to jeszcze nigdzie nie widziałam,a do tego tani jak barszcz(15zł)
http://www.mayfairperfumes.com/featherfinish.html

podpisuję się, uzywam go od lat i jestem bardzo zadowolona. Zresztą poleciŁa mi go Pani dermatolog-kosmetolog, więc musi być dobry. Ja używam 06.

dzisiaj natomiast testuję podkŁad na ślub Ester Lauder Double Wear - jest naprawdę trwaŁy i chyba go nabędę. Nie czuję go na twarzy i nie widać go. Cera jest jak z alabastru. No i po ok. 10 godzinach noszenia wcale się nie świecę. Jest super :D
 
 
Gwiazda 

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Cze 2007
Posty: 10
Skąd: Poddębice
Wysłany: Sro Lip 04, 2007 1:22 pm   

- podkład Loreal Mat Cashmere - super się dopasowuje, kryje i matowi -kupiłam na Ptaku za jakies 35 zł - pod kątem ślubu ;-)
- pomadka Max Factor długotrwała- naprawde się sprawdza bo zazwyczaj "zjadam" pomadki, a ta jednak długo się utrzymuje wiec sprawdzi sie na weselu- zakupiona tez na Ptaku za jakies 35zł
-tusz Lancome Hypnose- super wydłuuuża i leciutko pogrubia rzesy - cena strasna bo ok 100zł, ale dostałam go w prezencie, bo w przeciwnym razie sama bym go nie kupiła.
tusz Max Factor 2000 calorii- zawsze sie sprawdza
-odżywka do włosów w płynie Gliss Kur natychmiastowa regeneracja 19- jak dla mnie suuper. włosy bardzo dobrze sie rozczesują, układają, modelują i pieknie błyszczą.
- cien do powiek Bourjois- super kolory i super wydajnosc za niewielkie pieniądze- ok 20 zł na Ptaku
- i moj faworyt ok kilku lat- błyszczyk Delia Glamour Diamond Lip Gloss- rewelacyjny i długotrwały efekt za śmieszne pieniądze ok 9 zł! Naprawde polecam!!!!
_________________
"Człowiek kochany jest jak słońce:
opromienia swoją rzeczywistość i otoczenie"
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 5:00 pm   

Serdecznie polecam DERMOPROFESSIONAL Oriflame :)

To zestaw do domowej mikrodermabrazji :) rewelka w promocj około 40 zł ale warto!!!
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl