Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyprzedaże!
Autor Wiadomość
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 1:43 pm   Wyprzedaże!

Jestem ciekawa czy kupujecie na wyprzedażach i przecenach?

Jaki jest Wasz stosunek do tego?
Ja kupuję i zawsze jestem zadowolona! Towar z wyprzedaży jest 100 % dobry,bez wad,a wiele tańszy i tym sposobem mam dużo markowych ciuszków za 1/2 ceny!

A promocje?
wrzucacie do koszyka produkty,bo są w promocji?
Piszcie!
_________________
 
 
Basia 


Wiek: 45
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 73
Skąd: Wola Pszczolecka
Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 2:05 pm   

Wyprzedaze ubran - niestety, mam tak typowe wymiary, ze moj rozmiar na ogol jest nieosiagalny na wyprzedazach. Ostatnio kupilam natomiast troche bielizny i pasek do spodni. Generalnie nie ide do sklepu, bo jest wyprzedaz, natomiast jesli przypadkiem trafie na wyprzedaz to czemu nie;-) A co do promocji - raczej na mnie nie dziala... Chyba ze dotyczy czegos, co i tak zamierzalam kupic.
_________________
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 2:11 pm   

Tak !! !!!!! Wyprzedaże są super. Markowe ciuszki można dostać za dużo niższą cenę niż w sezonie. W okresach wyprzedaży moja szafa najwięcej pęcznieje.

Może będziemy w tym dziale pisac o jakiś fajnych okazjach które zobaczymy w sklepach ?? ??
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 2:24 pm   

ja rowniez jestem za...tylko nie znosze promocji wyprzedazy gdzie dadza pare sztuk tylko po to zeby tylko sciagnac klienta tak jak robi to media markt...
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 2:32 pm   

Mnie te wyprzedaże szczególnie pseudo wyprzedaże denerwują.

Bo np ostatnio kupiłam sobie na wyprzedaży w GŁ buty polskiej produkcji za 200zł - zgadnijcie jaka widniała na nich cena pierwotna. Mnie oczy w słup stanęły 600 zł :shock:

Powiem tak 200 zł to było dużo i byłam w desperacji, bo groziło mi chodzenie boso :graba:

Miałam ochotę donieść uprzejmie producentowi w jakich cenach są jego buty w sklepie bo biedak na pewno nie wie ile traci :twisted:
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 2:46 pm   

pipi napisał/a:
Mnie te wyprzedaże szczególnie pseudo wyprzedaże denerwują.

Bo np ostatnio kupiłam sobie na wyprzedaży w GŁ buty polskiej produkcji za 200zł - zgadnijcie jaka widniała na nich cena pierwotna. Mnie oczy w słup stanęły 600 zł :shock:

Powiem tak 200 zł to było dużo i byłam w desperacji, bo groziło mi chodzenie boso :graba:

Miałam ochotę donieść uprzejmie producentowi w jakich cenach są jego buty w sklepie bo biedak na pewno nie wie ile traci :twisted:



Ojjj Sklepy w których butki kosztują 600 zł to ja omijam szerokim łukiem :dead:

( A tak w ogóle to idę dzisiaj poszukać dla siebie bucików (hehehe- w rozmiarze 41 )jesiennych- zobaczymy co z tego wyjdzie)
 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 2:56 pm   

Ja też korzystam i praktycznie markowe ciuszki kupuje tylko z wyprzedaży, ale zdarzaja sie nieuczciwe promocje akurat nie chodzi mi o sklepy z ubraniami.
Konkretnie mam na mysli jeden ze sklepów RTV gdzie chcieliśmy kupic z miskiem radio do samochodu. Podana przez sklep w reklamie cena wydała nam sie atrakcyjna i pognalismy do sklepu, a pan z obsługi nam mówi, że oni w ogóle ich nie dostali i nie jesteśmy pierwsi co sie pytaja o to radio. No to nieomieszkalismy napisać maila do centrali sklepu i wyrazic co na ten temat sadzimy to nam odpisali, że był to po prostu błąd w druku ulotek :? .
Jakoś mnie nie przekonali... a zaufanie do nich straciliśmy.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Calinka Sro Wrz 21, 2005 3:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 3:06 pm   

Większość rzeczy ciuchowych kupuję na wyprzedażach i z niecierpliwością ich wypatruję. :D I fajnie, że wyprzedaże sezonowe zaczynają się coraz wcześniej, bo człowiek jeszcze pochodzi w ciuchach w danym sezonie, zamiast czekania do następnego.

I jak idę na zakupy to wchodzę do wszystkich sklepów, nawet tych droższych, bo można coś ciekawego wypatrzeć. Kiedyś tak przypadkiem weszłam do "Zary" i kupiłam sobie bluzkę za całe 9 zł. :lol: Normalne ceny w podobnych sklepach mają natomiast dla mnie chore. :roll:


Basia napisał/a:
A co do promocji - raczej na mnie nie dziala... Chyba ze dotyczy czegos, co i tak zamierzalam kupic.

Ja tak samo. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 3:09 pm   

kryszka napisał/a:
I jak idę na zakupy to wchodzę do wszystkich sklepów, nawet tych droższych, bo można coś ciekawego wypatrzeć. Kiedyś tak przypadkiem weszłam do "Zary" i kupiłam sobie bluzkę za całe 9 zł. :lol: Normalne ceny w podobnych sklepach mają natomiast dla mnie chore. :roll:


No i wlaśnie u mnie jeste ten problem!
jakoś nie lubię "new Yorkera" "colloseum" i omijam je szekokim lukiem chociaż wiem,że koleżanki tam wybraly coś ciekawego! Do "zary"też nie wchodzę,bo zawsze straszyly mnie ich ceny,a widać,że warto!
_________________
 
 
Joanna 

Dołączyła: 18 Cze 2005
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 8:08 pm   

Jak większość- lubię wyprzedaże (oczywiście te prawdziwe, a nie naciągane). Chyba dopiero wtedy ceny w sklepach (mówię o ciuchach) normalnieją. W niektórych sklepach to musi być naprawdę ogromna obniżka żeby ceny były do zaakceptowania. I nie chodzi o to, że fizycznie nie mam pienędzy na daną rzecz, ale po prostu nie wydam tak wielkiej kwoty jaką wymyślił sobie właściciel sklepu tylko dlatego że chce zarobić. Dobrze jak coś jest wysokiej jakości, ale wysokie ceny nie zawsze to gwarantują.
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 8:57 pm   

Szczerze powiem rzadko korzystam bo ładnych parę razy strasznie sie nacięłam.... i mam uraz... :(
_________________

 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 9:04 pm   

Aktywna uczestniczka. Mam nietypowe wymiary i czesto kupuje tak markowe jeansy za np 20 zł :D
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 13, 2006 11:21 am   

Byłam wczoraj w H&M. Była wyprzedaż nawet do 70% ale na ciuchy jak dla mnie :x

Ja wogóle chciałam sobie coś kupić, już nie ważne z przeceny czy nie i nic się nie nadawało z ciuchów :smut:
Ale nie wyszłam z pustymi rękoma, nabyłam kolczyki. Całkiem fajne białe ażurowe, wygladają jakby były kronkowe :30:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Sty 13, 2006 11:39 am   

Nie wiem, w którym H&M byłaś, ale w tym w Domach Centrum jest dla mnie kompletna chała. Zupełnie inny wybór jest w Reducie (świetne, proste garnitury i moje ulubione puszyste sweterki), dokąd teśz wybieram się i wybieram i wybrać nie mogę... Jutro juz na pewno pojadę!
_________________
chez alma |
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 13, 2006 12:15 pm   

Wyprzedaże w tym roku faktycznie nie zwalają z nóg. W Kapphalu pustki, w Zarze szukaliśmy czegoś dla mężczyzny, ale w Łodzi akurat tego, co chciałam nie było. Trzeba było zainspirować jednak męża do zakupu, jak dzwonił ze stolnicowej delegacji :hm: . Jeszcze nigdy nie udało mi się kupic czegokolwiek w reserved. Ich rozmiarówka jest co najmniej dziwna. Co do New Yorkera i Colosseum. Mam z New Yorkera dwie rzeczy: moherowe (hihi - politycznie na topie) bolerko do mojej krótkiej sukienki z wesela, bo było mi potrzebne, żeby się w nią ubrać na Wigilię i polar. Polar kupiłam na wyprzedaży. A zaznaczam, że jakby ktoś mi powiedział, że dokonam zakupu w New Yorkerze, to bym go wyśmiała. Strasznie mnie ich nazwa i logo odstręcza. W Colosseum załapałam się na wyprzedaże letnie przed wyjazdem w podróż poślubną i chwyciłam tam japonki na obcasie i spinki do włosów. ?ałuję, że nie ma już w Galerii sklepu Ravel. Kiedyś udało nam się tam kupić śliczny wełniany sweter dla małżonka. Ogólnie po wycieczce styczniowej do Galerii nie wychodzę stamtąd z poczuciem niespełnienia, więc albo wszystko mam, albo tegoroczny asortyment i dotycząca go polityka cenowa nie dla mnie :mrgreen: . Natomiast jeszcze przed sylwestrem zakupiłam nierozsądnie niebieskawo-zielone pantofelki z klamrą z kryształków w Street Shoes przecenione o 50%.
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 14, 2006 2:39 pm   

W Terranovie jest bardzo duza wyprzedaż. Osobiście bardzo neiwiel rzeczy tam potrafię sobiw wybrać, ale teraz kupiłam super kurtkę puchowa, fajnie profilowaną, w kolorze zielonym, za 29, - przecena, ze 199,- Kutrka naprawde fajna, moje koleżanki pobiegły po czarne :)
Ostatnio zmieniony przez Kamyk Sob Sty 14, 2006 2:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 14, 2006 2:44 pm   

O, to widzę że jeszcze większa wyprzedaż niż w zeszłym tygodniu i chyba wtedy nie było kurtek. Koniecznie muszę tam zajrzeć w poniedziałek. :)



A w ogóle to teraz można kupić świetne i tanie swetry i golfy w prawie wszystkich sklepach - ceny 20-50 zł łącznie z tymi markowymi sklepami. :mrgreen:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 12:15 am   

kryszka napisał/a:

A w ogóle to teraz można kupić świetne i tanie swetry i golfy w prawie wszystkich sklepach - ceny 20-50 zł łącznie z tymi markowymi sklepami. :mrgreen:


A męskie też?? bo potrzebuję dla małża :hm:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 12:32 am   

Kotku, prawdę powiedziawszy to nie mam pojęcia, bo na męskie działy w ogóle nie zaglądałam.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
misimisia 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2006
Posty: 93
Skąd: polska
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 11:04 am   "Promocje"

Nie zauważyłam takiego tematu, a chciałabym się podzielić swoimi spostrzeżeniami. Od pewnego czasu w moim domu są wymieniane różnego rodzaju sprzęty gospodarstwa domowego. Tata chciał sobie kupić tv lcd 32" zauważył promocje w jednym ze sklepów (nie chcę wymieniać nazwy) i chciał już kupić, ale sprzedawcy zniechęcili go bo chcieli mu sprzedać tv z wystawy (nie dajcie sobie wcisnąć takiego bo one w sklepie działają non stop przez to mają skróconą żywotność). Dobrze się stało bo następnego dnia znalazłam taki sam tv tylko 400 zł tańszy!!! I tak przestałam wierzyć w różnego rodzaju pseudo PROMOCJE i WYPRZEDA?E.
Teraz mama chce kupić kuchenkę, bo w starej szwankuje piekarnik. Poszła obejrzeć promocje w innym sklepie niż poprzednio. Ale nauczona poprzednim zakupem spisała markę i pełną nazwę kuchenki z ceną. Dała mi do sprawdzenia zawsze szukam w necie i znowu sytuacja się powtórzyła znalazłam identyczną 600 zł tańszą. Wniosek już sam każdy może sobie wyciągnąć.

A jak jest z wami wierzycie w promocje??




Niestety temat już istnieje - więc je połączyłam :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez mischelle22 Czw Mar 01, 2007 4:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 11:45 am   

Ja też nie wierze często jest tak że coś przed promocja było tańsze niż jest w promocji
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 4:30 pm   

Ja się nie zgodzę.
Kupiłam Pampersy dla Krzysia 7 zł taniej niź zwykle bo akurat była promocja.

Co do sprzętu RTV AGD - to lepiej jest zawsze porównać ceny w kilku sklepach.
Promocja dotyczy tylko towaru w danym sklepie.Skoro przed promocją kosztował 1000 zł a zrobili promocję i teraz kosztuje 800 to jest to bardzo opłacalne w danym sklepie.
Przecież nikt nie narzuca właściecielom takich sklepów aby mieli identyczne ceny.
Dlatego ten sam produkt w jednym sklepie może być tańszy niż po obniżce w drugim i nie ma się co dziwić :roll:
_________________

 
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 02, 2007 12:33 am   

Ja myslę, że umysł scisły daje sobie lepiej radę i odróżnia faktyczne promocje od tych "oszukańczych". Ja np. robię u nas zakupy i większość cen towarów znam na pamięć tak więc jak widzę słowo PROMOCJA to zaraz sprawdzam w odpowiedniej szufladce w główce czy to faktycznie to.

No a moja Justynka odwrotnie- ma umysł typowo humanistyczny i jak napisane PROMOCJA to kupuje bez wachania chociażby było drożej niż przed :P
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Mar 02, 2007 7:25 am   

Mac-erson napisał/a:
J umysł scisły daje sobie lepiej radę i odróżnia faktyczne promocje od tych "oszukańczych".


Umysł ścisły jak umysł ścisły - ale zdrowy rozsądek na pewno :]
 
 
Balbina 

Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 02, 2007 2:24 pm   

Dziewczyny,może wiecie coś o wyprzedaży w Pawisie?Chciałam się tam wybrać ale nie wiem czy teraz akurat warto.Pozdrawiam. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl