Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jankowski- kurs tańca
Autor Wiadomość
Aniadamowicz 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Cze 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Mar 12, 2007 8:08 am   Jankowski- kurs tańca

Dziewczyny, czy któras z was uczęszcza na kurs tańca jankowski w soboty i niedziele o 20"15? Może się okazać że się znamy?
Przyznaje że wiele nauki przed nami, ale zabawa przednia i baaaardzo przydatna.
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sob Lis 06, 2010 1:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 12, 2007 12:00 pm   

Chodzilam tam na kursy na jesien ubieglego roku. Zabawa przednia :) Zamierzamy wybrać kilka indwidualnych lekcji tuz przed slubem zeby pocwiczyc weselnego walca :)
_________________
 
 
 
tool 


Wiek: 45
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 29, 2007 9:12 pm   Re: Jankowski- kurs tańca

Aniadamowicz napisał/a:
Dziewczyny, czy któras z was uczęszcza na kurs tańca jankowski w soboty i niedziele o 20"15? Może się okazać że się znamy?
Przyznaje że wiele nauki przed nami, ale zabawa przednia i baaaardzo przydatna.


Aniu, co prawda jestem facetem (więc nie do mnie to pytanie ;) ale uczęszczam z narzeczoną właśnie na ten kurs. Potwierdzam, zabawa jest przednia. I choć to już prawie koniec (75% za nami) - warto warto ! :)
(do zobaczenia w sobotę!)
 
 
nathaliee 

Dołączyła: 28 Kwi 2006
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 9:40 am   

Ja jestem (a własciwie byłam) w II grupie na ul Sienkiewicza. Zabawa była cudna :-) Chcemy zapisać się na następne poziomy :-) Pozdrawiam wszystkich, ktrórzy z nami chodzili na zajęcia :-)
 
 
kacpero 

Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 3
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Sty 09, 2008 2:11 pm   

witam

proszę o dokładne namiary na naukę tańca JANKOWSKI

pozdrawiam
_________________
nie taka kobieta straszna... jak się umaluje
 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 09, 2008 2:15 pm   

Polecam wyszukiwarke google.pl :)
_________________
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 8:00 pm   

to jest strona tej szkoły tanca-tam znajdziesz szczegóły i opisy kursów i grup...

http://www.taniec-lodz.pl/
 
 
birkinowa 

Wiek: 44
Dołączyła: 26 Lis 2007
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 25, 2008 2:42 pm   super jest

Chodzimy obecnie na kurs tańca dla narzeczonych w tej szkole i jest naprawdę super.

Bałam się strasznie, że będzie nudno albo że zginiemy w tłumie, bo w grupie jest kilkanaście par, ale moje obawy zniknęły już na pierwszych zajęciach.

Prowadzący są profesjonalni, bardzo sympatyczni i pomocni. Tłumaczą bardzo dokładnie i przystępnie. Znajdują czas dla każdej z par, żeby dociągnąć niedoskonałości.

Nie sposób też się nudzić.

Na każdych zajęciach ćwiczymy przynajmniej dwa tańce, więc jest urozmaicenie i można się pocieszyć, jak coś komuś nie wychodzi.

Na każdych zajęciach są powtórki, żeby nikt nie miał zaległości i co najważniejsze. Bardzo ładnie przygotowują do pierwszego tańca - do WALCA ANGIELSKIEGO.

Jednym słowem - POLECAM!
 
 
elisa69 

Wiek: 54
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 191
Skąd: z Bałut
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 1:00 pm   

Ktora z Forumek chodzi obecnie na kurs dla narzeczonych u Jankowskiego, ten, ktory sie zaczal w ostatnia sobote, 29.03, o 20.10?
Jestem ciekawa, bo sama chodze (tzn. z narzeczonym :D ) i moze ktoras z Was tam spotykam, a o tym nie wiem?
_________________
Pozdrawiam - Ela
 
 
kacpero 

Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 3
Skąd: Zgierz
  Wysłany: Pon Mar 31, 2008 1:40 pm   

np chodzę ja z narzeczoną
i bardzo sobię chwalę, chodz to dopiero dwa spotkania
_________________
nie taka kobieta straszna... jak się umaluje
 
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 1:49 pm   

My tez chodzimy na kurs tańca do tej szkoły, ale ponieważ do ślubu mamy jeszcze trochę czasu zapisaliśmy się na pierwszy stopień. Wczoraj były pierwsze zajęcia i jesteśmy bardzo zadowoleni :)
_________________
 
 
elisa69 

Wiek: 54
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 191
Skąd: z Bałut
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 3:03 pm   

Kacpero, to podejdzcie do nas na nastepnym spotkaniu, my jestesmy ta najstarsza para na zajeciach :D A. z siwym zarostem, ja okragla brunetka, na obcasach.
Milo spotkac kogos z Forum w realu :lol:
_________________
Pozdrawiam - Ela
 
 
kacpero 

Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 3
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 3:44 pm   

jasne
my zawsze tańczymy w prawym rogu górnym (przy oknach) i "głupkowato" się śmiejemy
_________________
nie taka kobieta straszna... jak się umaluje
 
 
 
sorriso_ 

Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 12, 2012 12:22 am   

Czy ktoś może uczęszcza i może opisać wrażenia? :)
_________________
<3
 
 
Alberto 

Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: z miasta
Wysłany: Czw Lip 12, 2012 12:03 pm   

Korzystaliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Planujemy wrócić na kolejne kursy, tylko niestety gorzej z wolnym czasem. Ale warto.
_________________
Pozdrawiam
 
 
Meerkat 


Wiek: 41
Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 12, 2012 8:51 pm   

My też chodziliśmy: najpierw na kurs normalny, potem na kilka indywidualnych lekcji i "doszlifowanie kroków", a potem dalej na normalny :) byliśmy bardzo zadowoleni :smile:
_________________
 
 
demonka 


Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 564
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Pią Lip 13, 2012 8:01 am   

my też chodzimy na kurs narzeczeński, bardzo fajne zajęcia, można się wiele nauczyć, absolutnie polecam!
_________________
 
 
sorriso_ 

Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lip 14, 2012 11:21 am   

No to kolejne pytanie, jak myślicie czy będą w stanie nauczyć mojego mega nierytmicznego narzeczonego chociaż lekkiego podrygiwania na parkiecie? :) przeraża mnie myśl że umie tańczyć tylko ze mną :zly: a gdzie tu potańcówki z ciotkami? :(
_________________
<3
 
 
demonka 


Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 564
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Pon Lip 16, 2012 12:59 pm   

sorriso_ moim zdaniem nauczą podrygiwania każdego, bo widzę w naszej grupie takie antytalenty taneczne, które po paru zajęciach jakoś tam sobie radzą na parkiecie, nie mówię, że idealnie, ale w miarę rytmicznie, a to już uważam na plus :)
_________________
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 29, 2013 10:03 pm   

Odświeżam wątek... ;) Czy ktoś ostatnio chodził na kurs do tej szkoły i może coś więcej powiedzieć? :smile:
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
kesuni 

Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 458
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 05, 2013 3:09 pm   

Ja chodzę do tej szkoły od prawie roku, w sumie nie mieliśmy w zamiarze z narzeczonym chodzić aż tak długo na kurs, tylko zrobić ze 2-3 stopnie i tyle, ale nas wciągnęło :) Uważam, że zajęcia (mówię teraz o zajęciach grupowych, bo na takie chodzę) są prowadzone profesjonalnie, jest fajna atmosfera, po prostu dobrze się tam czuję :) Dużo się nauczyliśmy przez ten czas i nie mogę się doczekać kolejnych lekcji :D Fajne jest to, że można sobie w ramach karnetu raz w tygodniu przyjść na tzw. practisy na salę i poćwiczyć indywidualnie (zawsze się kręci jakiś instruktor, w razie wątpliwości można podpytać).
_________________
 
 
piter4 

Dołączył: 21 Cze 2013
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 21, 2013 11:21 pm   

Chodziliśmy do kilku szkół tańca. Ta jeśli chodzi o osoby prowadzące jest zdecydowanie najlepsza. Pomimo że nie najtańsza i trudno cokolwiek wynegocjować to warto skorzystać z tej oferty i nie ma co szukać i rozglądać się za inną.
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 14, 2013 8:40 pm   

Po 4 zajęciach jesteśmy zadowoleni ;) Fajni instruktorzy, miłą atmosfera. Robimy postępy :mrgreen: Wcześniej nie chodziliśmy na żaden kurs tańca razem ani osobno. Póki co na tapecie mamy disco sambę i walca angielskiego. Zastanawiamy się też nad kilkoma lekcjami indywidualnymi. Nie mogę się doczekać kolejnych zajęć.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


Ostatnio zmieniony przez Paolina Nie Lip 14, 2013 8:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 18, 2015 6:30 pm   

Odświeżam temat. Wybiera się ktoś na kurs tańca dla narzeczonych w terminie 8 kwietnia-4 maja, grupa 9?
_________________


 
 
M i A 

Dołączyła: 29 Sty 2015
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2015 9:34 pm   

My się zapisalismy do grupy 6 i 15 ☺
_________________

 
 
noir 


Dołączyła: 11 Maj 2014
Posty: 16
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Lut 12, 2015 10:51 pm   

My też uczymy się tańczyć - na kursie dla singli, ponieważ tylko taki na pasuje godzinowo. I rzeczywiście - mając już niejakie doświadczenie z kursami muszę przyznać, że Jankowski to jest to :D Jedyne z czym ma problem to ze zmuszeniem mojego partnera do ćwiczenia tego, czego nas nauczyli - może ktoś coś podpowie?
 
 
Martiusz 

Dołączyła: 23 Lut 2015
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 23, 2015 2:31 pm   

Tego obawiam się najbardziej mój narzeczony nie ma drygu do tańca, ale są kursy więc może damy radę jakoś się przygotować..
 
 
izunia19895 

Dołączyła: 08 Lut 2014
Posty: 169
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Lut 25, 2015 7:14 pm   

My zapisani jestesmy do gr 8 :)
_________________
O8.O8.2015 odliczam ♫Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...&highlight=2015
 
 
domi127 

Dołączyła: 08 Gru 2013
Posty: 89
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2015 11:05 am   

Dziewczyny a dużo wcześniej trzeba się zapisywać?
_________________
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2015 2:08 pm   

domi127 my zapisywaliśmy się jakoś pod koniec stycznia na grupę kwietniową i byliśmy pierwszą parą. Ale nie wiem czy pytasz ile wcześniej przed ślubem trzeba się zapusać czy ile przed rozpoczęciem kursu, żeby były jeszcze miejsca.
_________________


 
 
domi127 

Dołączyła: 08 Gru 2013
Posty: 89
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2015 2:49 pm   

Ile przed rozpoczęciem kursu ;) Dzięki za odpowiedź :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl