Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Podróż poslubna w Polsce...
Autor Wiadomość
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 26, 2007 10:34 am   Podróż poslubna w Polsce...

Nam marzy sie wyjazd chociaż na kilka dni do Krakowa np...
:)

Czy ktoraś z was tez tak spedzila swoja podroż lub planuje czy wiekszosc wybiera egzotyczne kraje i dalekie podróże ?

Moze polecicie jakies miejsce w Polsce gdzie warto sie wybrać i coś pozwiedzać i da sie miło spędzić czas nieduzym nakladem fnansowym :) ?

:kwiat:
_________________
 
 
 
ancia19 

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lip 2006
Posty: 198
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 27, 2007 6:36 pm   

ja niezmiennie uwielbiam Kaszuby. Jest pięknie :)
_________________
Nasz najpiękniejszy dzień: 25.08.2007
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 27, 2007 6:58 pm   

u mnie tylko i wyłącznie wchodzi w gre polska :)
brak funduszy nie pozwoli nam na dalsze wyprawy, choć o nich marze :)
ja uwielbiam jeziora, ale nie wiem czy jednak nie będzie to morze, żadko jeżdże nad nie i chyba to będzie odpowiednie i romantyczne miejsce :D
_________________
 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 27, 2007 11:58 pm   

ufff a myslalam ze tylko ja swoja podroz poslubna ogranicze do kilku dni i to w polskim miescie :)
_________________
 
 
 
q 

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 17
Skąd: Zarzew
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Mar 13, 2007 10:43 pm   

dość tanim kosztem: rożniawa (roznava) na słowacji. świetna okolica (lecz niestety dużo trzeba się wspinać), sporo atrakcji. na mnie największe wrażenie zrobiły jaskinie. dużo informacji i zdjęć można znaleźć w internecie. tylko uwaga na wodę z kranu!! jest wysokomineralizowana, co nie wszystkim smakuje i odpowiada :( zainteresowanym mogę przesłać kilka zdjęć, gdyż na wyprawie miałem ze sobą zorkę5 :)

[ Dodano: Wto Mar 13, 2007 10:53 pm ]
a co do podróży po Polsce, to serdecznie polecam Suwalszczyznę. a konkretnie okolice Olecka-Girzycka. można zobaczyć rezerwat żubrów, bunkry hitlera, tamy, grobowce-piramidy, akwedukty, a przede wszystkim ciszę i spokój, jeżeli znajdzie się dobrą miejscówkę. a o to chyba podczas podróży poślubnej chodzi :hurra: zainteresowanym mogę przesłać zdjęcia z okolicy
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 12:55 am   

w Polsce - zdecydowanie Bieszczady i cudowne połoniny :buja w oblokach: ewentualnie polskie morze :)
_________________
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 7:55 pm   

jeśli w Polsce to:

1.morze
2.kraków
3.zakopane

sama mam dylemat... :roll:
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 21, 2007 2:51 pm   

wygląda na to, że niestety nie będzie nas stać na podróż poślubną do WŁoch. Ograniczymy się do Polski. Po cywilnym jedziemy do Zakopanego na tydzień a w drodze powrotnej zahaczymy o Sandomierszczyznę (zaprosimy rodzinę Crissa na ślub kościelny). Natomiast po kościelnym najprawdopodobniej na tydzień lub dwa wyskoczymy nad morze ale żeby coś pozwiedzać, np. do Trójmiasta (marzenie Crissa, choć ja wolaŁabym Wolin)
A WŁochy zostawimy sobie na pierwszą rocznicę ślubu - jakby to byŁo fajnie począć dzidzię w takiej "uświęconej" podróży :oops:
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 9:56 am   

a był ktoś w Chłapowie koło Władysławowa?
 
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 9:06 pm   

gebka napisał/a:
a był ktoś w Chłapowie koło Władysławowa?


Gebka nie byłam, ale słyszałam że to fajne miejsce z jakimiś ciekawym ukształtowaniem terenu - wąwóz czy coś takiego.
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 6:59 am   

no właśnie tez tak wyczytałam i znalazłam nawet fajna kwaterke bo chciałam chociaz ten jeden raz tak jak na nowożencow przystało heheh tam jest blisko do moza bo prawie widac z okna :) i fajnie ze jest gdzie pochodzic
 
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 6:10 pm   

Gebko faktycznie bardzo ladne to miejsce ktorego stronke podalas w moim watku.Kolejna propozycja do rozwazenia.
_________________
Agunia
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 10, 2007 6:44 pm   

my po cywilnym już na 100% jedziemy na tydzień do Zakopanego - kwatera znaleziona i zaraz będzie zadatkowana; już się nie mogę doczekać wyjazdu :D
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 03, 2007 8:57 pm   

nam też sie marzy chociaż krótki wyjazd już jako małżeństwo ;)
W grę wchodzi tylko polska ze względu na sprawy finansowe oczywiście! Ale z drugiej strony uwielbiamy polskie morze! Zawsze spędzamy nad nim nasze wspólne wakacje!
:wedding:
_________________
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 03, 2007 11:27 pm   

Ja kocham Hel, ale chyba na podróż poślubną bym go nie wybrała. Może Jurę? Pojezierze Suwalskie? Kaszuby?
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 4:31 pm   

a moze pd-wsch polska: kazimierz, naleczow, lublin, zamosc a potem pare dni w bieszczadach (soilna).

a nad morzem to tylko gdansk, sopot i hel :)
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 5:13 pm   

byłam w Chłapowie, o którym wspomina gebka - jest tam naprawdę fantastycznie i cicho - można wypocząć i nacieszyć się sobą :mrgreen:
z braku funduszy też zastanawiamy się nad wyjazdem nad morze.
_________________
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 03, 2008 3:47 pm   

My chyba wybierzemy się do Kołobrzegu. :)
_________________
 
 
 
Mariola 

Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 299
Skąd: ...
Wysłany: Sob Lut 09, 2008 4:54 pm   

Ja wole nasze polskie morze a mój góry. Ciężki orzech będzie do zgryzienia :kwasny:
 
 
kasia1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 2
Skąd: Bytom
  Wysłany: Pon Kwi 14, 2008 1:09 pm   

Witam wszystkich,

Moj ślub odbędzie się za kilka miesięcy (23 sierpień 2008), ale już teraz szukalismy jakiegoś miejsca w polsce. Niemamy duzo czasu gdyż po nas tydzień później ślub biora znajomi. Długa podróż odpada. Znalazłam piękne miejsce w Polsce. Paszkówka k. Krakowa, a dokladnie mówiąc Pałac w Paszkówce, sami zerknijcie na ich stronę. Oferują tam weekend romantyczny w komnacie, fakt cena od ok. 760 zł za parę za dobę, ale jaki klimat :) Taki weekend idzie odbyc w środku tygodnia :) W tym tygodniu robie rezerwację na dwie doby ok. 1200 zł. Gdzie indziej jechac to tez tyle sie wyda za nocleg, a i ze soba cos trzeba miec. Polecam.
_________________
Kasik
 
 
elisa69 

Wiek: 54
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 191
Skąd: z Bałut
Wysłany: Pon Kwi 14, 2008 1:38 pm   

Podobnie jak Klarysa polecam trase Kazimierz-Pulawy-Lublin-Zamosc - to dla milosnikow zwiedzania, chociaz krajobrazy tam tez sa piekne.

Ale jest tez pieknie na Warmii i Mazurach i pelno malych uroczych pensjonatow zakopanych w gluszy - to dla milosnikow natury, lasow i jezior. Polecam zwlaszcza przejazdzke Kanalem Ostrodzko-Elblaskim, tym unikalnym w Europie kanalem zbudowanym przez Niemcow, ze sluzami i przetaczaniem stateczku po szynach miedzy jednym jeziorem a drugim, chociaz moze nie cala wycieczke, bo trwa 11 h i mozna by sie zanudzic :mrgreen: ale my zrobilismy 2 h, do drugiego przystanku i zlecialo jak z bicza trzasl, a bylo cudownie, jeszcze kolejne dwie bym poplynela spokojnie.

Jako trzecie miejsce polecilabym (tu zwlaszcza zmotoryzowanym) Slask Opolski - przepiekne palace do zwiedzania (w niektorych mozna sie tez zatrzymac), male, zadbane miasteczka i troche nieznanej nam, lodzianom, historii tych ziem. Nie maja nic wspolnego ze Slaskiem, jaki nam sie kojarzy potocznie - z weglem, gornikami, zanieczyszczeniem.

O urokach gor napisano wiele, ale gory polecam tylko milosnikom chodzenia po nich, bo spedzac miesiac czy tydzien miodowy w Zakopanym - nieeee...... :kwasny:
_________________
Pozdrawiam - Ela
 
 
julietta 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Lut 2008
Posty: 205
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Kwi 14, 2008 3:35 pm   

My jedziemy w Bieszczady. Chcemy pobyć ze sobą w pierwszej kolejności, ale i jakaś wycieczka w góry też nie zaszkodzi :)
Każdy ma swoje podejście do podróży poślubnej i wybiera miejsce według własnych upodobań. Nie trzeba jechać gdzieś daleko, żeby ten czas był wyjątkowy....
 
 
monika24 


Wiek: 39
Dołączyła: 20 Lut 2008
Posty: 58
Skąd: radomsko/łódź
Wysłany: Pon Kwi 14, 2008 8:55 pm   

My jedziemy do naszej ukochanej Szczawnicy przy okazji pozwiedzamy Czorsztn, Zakopane, Słowacje. Ja za punkt honoru postawiłam sobie wyprawe na Kasprowy bez skręcenia nogi :) (jedno wejście nietety skończyło sie skręceniem nogi w kolanku i byłam strasznym balastem dla miśka bo się uparł że mnie zniesie)
_________________

 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 9:46 am   

kasia1984 napisał/a:
fakt cena od ok. 760 zł za parę za dobę, ale jaki klimat :) Taki weekend idzie odbyc w środku tygodnia :) W tym tygodniu robie rezerwację na dwie doby ok. 1200 zł. Gdzie indziej jechac to tez tyle sie wyda za nocleg, a i ze soba cos trzeba miec. Polecam.


760 za noc?? 1200 za dwie doby?? :| Za tą cene, to można pojechac do Zakopca na tydzień... Co kto lubi, ale ja w zyciu bym tyle nie wydała.
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
kasia1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 2
Skąd: Bytom
Wysłany: Sro Kwi 16, 2008 8:16 am   Paszkówka cd.

Rozumiem wątpliwości, jednak my czasu duzo niemamy na podróż poslubną. Wiem tydzień w zakopanym tyle wyjdzie, ale i ze soba trzeba kase miec. A takie dwa dni, w ko\mnacie jak w dawnych latach. Kolacje, wino itp.. wszystko do pokoju, a tam wielkie łoże, jacuzzi.... piekny park do okoła. To propozycja dla osób które niemają duzo czasu, a chca gdzieś pobyć razem sami w magicznej atmosferze. Pozdrawiam
_________________
Kasik
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 10:14 pm   

dziwie sie wam troche, ze ze wzgledow finansowych wybieracie morze lub zakopane. tam jest baaardzo drogo. za ta cene mozna kupic dluzsze wyjazdy do innych regionow polski albo cieplejszych krajow gdzie przynajmniej pogoda gwarantowana. ja uwielbiam baltyk, ale wkurza mnie jak mi kaza placic za kazde umycie rak czy siusiu nawet jesli jestem w dyskotece, do ktorej wstep kosztowal i napoje drogie. ceny jedzenia i pokoi tez sa czesto nieadekwatne do standardu. szkoda :(
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Sro Cze 04, 2008 1:00 pm   

Hatifnatka napisał/a:
w Polsce - zdecydowanie Bieszczady i cudowne połoniny :buja w oblokach: ewentualnie polskie morze :)


oj tak Połonina Wetlińska i Caryńska-pięknie tam jest :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ucherce Mineralne,Orelec,Solina.Myczkowce CUDOWNIE

my tez myślimy o jakimś mieście(miasteczku) w Polsce :]
Ostatnio zmieniony przez Audiolka Sro Cze 04, 2008 1:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Cze 05, 2008 12:57 pm   

Jesli ktos planuje przeznaczyc na podroz poslubna zaledwie kilka dni, polecam Kazimierz. My pojechalismy w czw., wrocilismy w nd i to bylo w sam raz. Wybralismy pensjonat oddalony nieco od rynku, z widokiem na wzgorze i las - cisza, spokoj, tak potrzebne po szalenstwie slubno-weselnym. Zrobilismy sobie tez wypad do Naleczowa (pijalnia czekolady Wedla, mniam!), do pulawskiego parku i do Janowca (sliczne ruiny zamku). Bylo naprawde cudownie i nie zaluje takiego wyboru - troszke pozwidzalismy, ale bez przesady, dzieki czemu byl czas na rejsy po wisle, spacery malowniczymi uliczkami i wawozami, romantyczne wieczory i poranki :oops: ;) Polecam!
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
Abudabi 
żona swojego męża


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 434
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 09, 2008 9:41 pm   

My jedziemy do Murzasichle, do willi.
Luksus, i boskie trasy wypadowe :cool: całe 10 dni :jupi:
_________________

16.08.08
 
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Pon Cze 09, 2008 10:39 pm   

Abudabi, a jak sie nazywa ta willa? wyglada super, na fotkach w twoim dzienniczku.

My w podroz poslubna do Paryza, hihi :razz: (nie no, zadna dla nas atrakcja, bo tam mieszkamy, niestety nie mamy urlopu... ale pojedziemy w innym terminie!)
_________________


 
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 09, 2008 11:14 pm   

Olala, za to brzmi bosko ;) rzuc pare razy takim haslem, to Ci ludzie beda zazdroscic (ps, ja bylam w Paryzu na Sylwestra 2004, a co! tez szpan!! ;) )
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Wto Cze 10, 2008 6:51 am   

Tu nie ma co zazdroscic, zawsze inne miasto od tego, w ktorym mieszkasz, bedzie atrakcyjniejsze. A my sie tylko z tego smiejemy, ze moj ukochany zabierze mnie do Paryza... ale tak na prawde chetnie bysmy troszke zmienili otoczenie! :D (a Paryz jest na prawde pieknym miastem... co tu gadac... tyle ze jak trzeba tam mieszkac, jego uroki niestety gina...)
_________________


Ostatnio zmieniony przez Olala Wto Cze 10, 2008 6:52 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Abudabi 
żona swojego męża


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 434
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 10, 2008 7:00 pm   

Olala napisał/a:
Abudabi, a jak sie nazywa ta willa? wyglada super, na fotkach w twoim dzienniczku.

My w podroz poslubna do Paryza, hihi :razz: (nie no, zadna dla nas atrakcja, bo tam mieszkamy, niestety nie mamy urlopu... ale pojedziemy w innym terminie!)


willa toscana :)
_________________

16.08.08
Ostatnio zmieniony przez Abudabi Wto Cze 10, 2008 7:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 10, 2008 7:31 pm   

Abudabi bosssska ta willa, piękne pokoje, peŁen luksus.
Tylko te ceny, dla nas na razie nie do przeskoczenia, no może z wyjątkiem pokoju lawendowego - ale max na 5-7 dni a my z górach lubimy dŁugo, ze 2 tygodnie pobyć
 
 
Abudabi 
żona swojego męża


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 434
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 10, 2008 8:16 pm   

zazwyczaj kiedy jeździmy w góry decydujemy się na kwatery prywatne - tniemy koszty.
Ale to podróż poślubna i nie wiem kiedy jeszcze będziemy mogli mieszkać w apartamencie :wink:
_________________

16.08.08
 
 
 
antha 

Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 11, 2008 12:31 pm   

Mazury są bardzo romantyczne :) Jak na Polskę to tam bym się wybrała. Ważne jest z kim się jest przede wszystkim :) Ale miło jest przygotować coś niezwykłego - np. wycieczkę balonem - loty widokowe. Akurat w okolicach wielkich jezior, Białowieży. Gdzieś miałam link jeśli kto byłby zainteresowany :)
 
 
pscoolka 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 181
Skąd: Łódź/Holandia
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 12:59 pm   

a ja z moim P plan mamy taki ze pojedziemy w Polske bez planu :D bez przygotowan. Wsiadamy po ślubie w samochód, i jedziemy przed siebie.
Chcemy zobaczyc troche Polski, w wielu miejscach w ogole nie bylismy; chcemy pojechac w Bieszczady, Podlasie, Białowieza, Mazury, i pozniej nad morze.
Jak nam sie spodoba zostaniemy dluzej, bez cisnienia i pospiechu
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 24, 2008 10:07 am   

Bardzo fajne plany pscoolka. :D ?yczę żeby pogoda wam dopisała.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 06, 2008 11:13 am   

My jutro wyruszamy w naszą "podróż poslubną". Co prawda ponad 3 miesiące po ślubie, ale jako że jest to pierwszy wyjazd po więc właciwie można to chyba nazwać podróżą poslubną. Przez 7 dni będziemy w Zakopcu i mam nadzieję, ze to będzie najwspanialszy wyjazd jak do tej pory. To nie pierwsze wakacje w Zakopcu ale mam nadzieję, ze tym razem pogoda dopisze - trzymajcie kciuki.
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
pscoolka 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 181
Skąd: Łódź/Holandia
Wysłany: Pon Lip 07, 2008 10:12 pm   

kryszka napisał/a:
Bardzo fajne plany pscoolka. :D ?yczę żeby pogoda wam dopisała.


Bedziemy jezdzic "za pogoda":D obojetne gdzie zaczniemy:D
_________________

 
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 6:41 am   

pscoolka :)
takie spontany są najlepsze-nie jak my szare człowieczki dwa miesiące planujemy każdy kroczek :mrgreen: tyle tylko,ze na taka podroż potrzeba czasu(bo piszesz o trasie z jednego końca Polski na drugi)
jpuasz:)
koniecznie zdaj relację jak było :)chętnie poczytam-bo my we wrześniu jedziemy do Zakopanego.
 
 
AdiRo 

Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 19, 2010 12:11 pm   

Gdybym miał udać się w podróż poślubną po Polsce (co jest moim zdaniem fajnym pomysłem) to wybrałbym się w podróż samochodem gdzie mnie drogi zaniosą :) Mam nadzieję kiedyś zrealizować taki plan, nieważne czy jako podróż poślubną czy po prostu jako wakacje.

Na przeszkodzie stoją tylko: nieczynne bankomaty, dziurawe drogi, korki, etc... ;)
_________________
http://www.wbadanie.pl/ankieta/213844642/ - ankieta z nagrodami dla przyszłych Nowożeńców! :)
 
 
kama9 

Dołączyła: 04 Lut 2010
Posty: 17
Skąd: Piotrków
Wysłany: Sro Lut 10, 2010 10:47 pm   

Polecam wycieczkę Olsztyn k. Częstochowy- Kraków, czyli Szlakiem Orlich Gniazd. Piękne miejsca :-)
 
 
katekate 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Lut 2010
Posty: 32
Skąd: ł-dź/żytowice
Wysłany: Czw Lut 11, 2010 11:59 am   

ja to mam pomysł na jakies 5 dniowe SPA, remontujemy dom i nas nie będzie nas stac na nic innego a w Zakopanym oferuja 5 dni SPA, cały kompleks, 5 dni tylko dla siebie w różnych kąpielach, ja tam jestem za!!
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Czw Lut 11, 2010 12:07 pm   

katekate, a może myślałaś, nad wyjazdem, tuż za granicę Polską - np. Słowacja, gorące źródła + skipass + jakieś masaze, ceny zapewne podobne jak w Polsce
_________________
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw Lut 11, 2010 1:49 pm   

ola88 napisał/a:
Słowacja, gorące źródła + skipass + jakieś masaze, ceny zapewne podobne jak w Polsce


Słowacja już ma euro, więc może być drożej niż w Polsce
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pon Maj 02, 2011 12:57 pm   

Po ostatnim weekendzie mogę szczerze polecić na podróż poślubną Olsztyn. Miasto jest piękne, zielone. Kilka jezior i plaż. Dla lubiących spacery:
Las Miejski
Leśne Arboretum w Kudypach
Ponadto romantyczne miejsca:
Most zakochanych
Źródełko miłości

Nie wiem tylko jak z cenami noclegów :roll: :roll:
_________________

 
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Wto Maj 08, 2012 1:14 pm   

My właśnie zdecydowaliśmy - z uwagi na to, że jesteśmy ograniczeni czasowo - Zakopane :D Znalazłam urocze miejsce Willa Jana. Już się nie mogę doczekać :smile:
Co do cen... W tej chwili nie mieszkamy w PL - w rozmowie z koleżanką wspomnieliśmy, że jedziemy w podróż poślubną no Zakopanego, odpowiedziała, ze bardzo chciałaby pojechać na wakacje do PL ale... jej na to nie stać... Taniej wychodzi np. Hiszpania albo Portugalia...
W sumie, jak przeliczyłam, to podróż przedślubna do Paryża (w zeszłym roku) kosztowała nas mniej niż ten pobyt w polskich górach :-)
Ale w tym przypadku nie pieniądze są najważniejsze...
_________________
 
 
 
Gacjusz_pl 

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 20
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sob Gru 29, 2012 12:54 pm   

Zakopane to z pewnością bardzo fajny pomysł na to aby spędzić tam swoją podróż poślubną. To coś dla tych,którzy preferują aktywny wypoczynek i wycieczki po górskich szlakach.
_________________
www.gacjusz.pl - Tanie noclegi Łódź. Hostel Gacjusz zaprasza :)
 
 
bartqu84 

Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 9
Skąd: Gorzów Wlkp
Wysłany: Pon Lut 18, 2013 1:52 pm   

ja z żoną byliśmy w zakopenym było bardzo fajnie
mogę polecić pokoje w fajnym miejscu o dobrym standardzie
_________________
Fotograf Gorzów
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl