Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
strój pana mlodego na poprawiny
Autor Wiadomość
elizka21 

Wiek: 40
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 2
Skąd: Piotrkow Tryb.
  Wysłany: Pią Lut 09, 2007 12:01 am   strój pana mlodego na poprawiny

Cześć dziewczyny! Jestem pierwszy raz na forum i chciałam poruszyć nowy temat jakim jest strój pana młodego na poprawinach. Osobiście uważam że pan mlody powinien mieć również garnitur na poprawinach, ale spotkałam się z opinią, że wystarczy zwykła koszula i eleganckie spodnie. Jakie jest wasze zdanie, proszę o radę?!
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 09, 2007 6:48 am   

Hmmm wg mnie wszystko zależy od tego jak jest ubrana młoda, bo jeśli ona ma jakąś bardzo wizytopwą kreację, to najzwyczajniej w swiecie nie będzie to pasować. Ale jesli młoda ubrana jest "na luzie" (w ciepłych miesiącach np w jakąś delikatną letnią sukienkę) to myślę, że młody nie musi "kisić się" w garniturze :) Ale to jest tylko moje zdanie - nie krytykujcie mnie, bo nie wiem czy tak "wypada" czy nie :P
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
elizka21 

Wiek: 40
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 2
Skąd: Piotrkow Tryb.
  Wysłany: Pią Lut 09, 2007 6:38 pm   

Hej! Dzięki za radę. Dzięki Tobie spojrzałam inaczej na tą sprawę. Będę miała raczej elegancką kreację więc będziemy musieli jeszcze to przemyśleć. Czekam na dalsze podpowiedzi. Pozdrawiam.
 
 
Ilona83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Sty 2007
Posty: 166
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 10:45 am   

Tak jak napisała jpuasz strój pana młodego musi być dopasowany do sukni panny młodej.
jeśli w dzień ślubu był to ciemny garnitur na poprawiny można wybrać w jasnej kolorystyce.
My tak właśnie robimy :)
_________________

 
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 1:42 pm   

uważam, że nie powinien być w tym samym garniturze co w dniu ślubu. a jeśli chodzi o poprawiny to uważam, że stosownie jest się ubrać elegancko. myślę, że garnitur i piękna suknia dla młodej :)
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl