Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
MAXIM ze Zgierza
Autor Wiadomość
aga20 

Dołączyła: 06 Lip 2006
Posty: 27
Skąd: łódź
  Wysłany: Czw Lip 06, 2006 8:41 pm   MAXIM ze Zgierza

Mam ich płyty demo, poza tym byłam z przyszłym mężem na weselu na którym grali. Wydaje mi się że to naprawdę świetna kapela: super muzyka i wokale, bardzo obfity repertuar, poza tym niesamowity kontakt z gośćmi - jednym słowem pełen profesjonalizm. Chciałabym jednak aby ktoś napisał kilka słów o nich...
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Wrz 06, 2007 9:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 06, 2006 9:44 pm   

Hmmm może się mylę, ale kolejny post, który mi "pachnie" reklamą...

Zespołu niestety nie znam. Ale może powiedz nam coś więcej o sobie?? Kiedy ślub, gdzie itp ;) A najlepiej w tym dziale :)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
Marek 

Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Lip 10, 2006 3:53 pm   

Ja znam zespół maxim ze zgierza,grali u mojego brata na weselu.Naprawdę świetna kapela,ubawiłem się przy ich muzyce jak nigdy.Bardzo podpbał mi się głos dziewczyny,która śpiewała w tym zespole i facet,który gra na akordeonie też super śpiewa.W przyszłym roku planuję swoje wesele także napewno oni będą grali na nim,mogę udostępnić kontakt do nich jeżeli ktoś będzie potrzebował
 
 
doris 

Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 11, 2006 9:12 pm   

Maxim będzie grał u mnie na weselu wkrótce...powiem tylko że wybraliśmy Maxim po selekcji ponad 40 zespołów...wydają się naprawdę ok, sporo instrumentów do wyboru...no i b. dobre wokale. Mam nadzieję ze po swoim weselu będę wciąż tak poztywnie nastawiona :)
_________________
Doza
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 11, 2006 9:33 pm   

Kolejna osoba pisząca pierwszy post w tym temacie?? :roll: :niepewny:
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 11, 2006 9:36 pm   

W takich przypadkach mam nadzieję, że czytający mają jednak swój rozum. 8)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
aga20 

Dołączyła: 06 Lip 2006
Posty: 27
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 11:33 am   

Doris kiedy masz wesele,w tym roku?
 
 
Pauluśka 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Maj 2006
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 16, 2006 5:06 pm   

Ja także dostałam ich płytę demo i też bardzo mi się podobają. Niedługo umówię sie na spotkanie to opiszę wrażenia :)
 
 
 
doris 

Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 16, 2006 8:34 pm   

Tak mam wesele w tym roku, 2 września....i dodatkowo myślę że nie warto być aż tak podejrzliwym wobec "nowo piszących"...ja po prostu od dawna wizytuję forum..ale rzadko wygłaszam tu swoje opinie...chyba że mnie coś zmotywuje...a pytanie o zespół, który będzie grał u mnie na weselu uznałam za motywujące....wnoszę zatem o troszkę więcej zaufania :) ...zarówno wobec siebie jak i innych "nowicjuszy"
w podobnej sytuacji
_________________
Doza
 
 
radek7jg 

Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 1
Skąd: poddębice
Wysłany: Pią Lis 17, 2006 10:14 pm   maxim

Czy ktoś zna zespół muzyczny maxim ze zgierza?Mój brat korzystał z ich usług są rewelacyjni. Polecam,naprawdę warto


Usunęłam adres strony z uwagi na podejrzenie o narszenie regulaminu.
Wyjaśnienia mile widziane ;) w przeciwnym wypadku informacje będą traktowane jako reklama.
Alma_
Ostatnio zmieniony przez Alma_ Sob Lis 18, 2006 8:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dzarusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 17, 2006 10:16 pm   

to skoro znasz to skad pytanie czy znamy? :niepewny:
_________________
Buziaczki dla Ciebie Gość




Moje przygotowania :) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17528
 
 
 
justyncia83 

Wiek: 41
Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 55
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 12:35 pm   

CZE??!!!
:) :) :) :)
Ja znam ten zespół.
Wczoraj właśnie podpisaliśmy z nimi umowę.
Zespół jest 3 osobowy: dwóch facetów i dziewczyna.
Są ze Zgierza.
Grają na 2 klawiszach, saksofonie i akordeonie.Wszyscy śpiewają.
Nie mieliśmy problemu z pożyczeniem od nich płytki demonstracyjnej.
Według nas mają bardzo fajne głosy.
Szybko odpisują na maile i kontakt telefoniczny też jest ok.
Ja i mój Misio jesteśmy nimi zachwyceni.
Mamy za sobą dużo zespołów, które przesłuchaliśmy i obejrzeliśmy.
Jednak tylko ten nam się spodobał.
jeśli ktoś będzie chciał namiarki to podam na priv.
Gorąco wszytskim polecam.

POZDRAWIAM WSZYSTKIE FORUMKOWICZKI
_________________
JUSTYNCIA83
Ostatnio zmieniony przez justyncia83 Nie Lis 19, 2006 12:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
doris 

Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 22, 2006 7:09 pm   

Ja też znam i już na ich temat pisałam. U mnie na weselu grały 2 zespoły (dwudniowe wesele i nie do końca drugi dzień to były poprawiny) : jeden właśnie Maxim , drugi bardzo uwielbiany na tym forum Krismus. Bez dwóch zdań my i wszyscy młodzi woleliśmy Maxim: byli naprawdę wspaniali, starsze towarzystwo chyba wolało Krismus- dnia drugiego...dla nas byli za mało "młodzieżowi" i za dużo disco-polo- mimo wcześniejszego uzgodnienia repertuaru. Maxim natomiast: idealny, wyciągnęli bardzo skutecznie na parkiet całe bardzo zróżnicowane i jeszcze do tego międzynarodowe towarzystwo i cierpliwie przychylili się do naszych najdziwniejszych nawet pomysłów. Poza tym bardzo dobre instrumentarium m.in. saksofon na żywo czy pianinio. Gorąco polecam!
_________________
Doza
 
 
podrozniczka 


Wiek: 47
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 393
Skąd: UK
Wysłany: Sro Lis 22, 2006 7:36 pm   

Czesc!

Mozecie mi podac namiary na ten zespol - Maxim bo poszukiwania orkiestry dla miedzynarodowych gosci to moj nastepny krok!
 
 
 
doris 

Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 22, 2006 7:42 pm   

Chętnie bym podała ale z tego co wiem to chyba niezgodne z regulaminem i wtedy usuną mój post. Można to podawać jakoś na priva- ale nie znam się na tym bo raczej nie jestem aktywnym forumowiczem/forumką :D ..postaram się to rozgryźć i Ci podesłać...chociaż może maila nie usuną;

Usuną :)
Wszelkie namiary i adresy internetowe prosimy wysyłać na priv.
Pusiak
_________________
Doza
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Sie 30, 2007 12:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
podrozniczka 


Wiek: 47
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 393
Skąd: UK
Wysłany: Sro Lis 22, 2006 8:34 pm   

Ja tez jestem nowa wiec tez nie wszystko jeszcze lapie jak i co. Dzieki za adres! Sprobuje. Moze wyslac na mojego maila powinnac go widziec pod moim postem?
 
 
 
Agniecha 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Lis 2006
Posty: 4
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Lis 23, 2006 10:17 am   

Witam!
Cieszę się bardzo, że Maxim ma takie dobre opinie, bo też poważnie rozważamy zaproszenie go na nasze wesele :)
Na razie słuchałam tylko kilku piosenek na ich stronie, ale były ok. Członkowie zespołu faktycznie kontaktowi i sympatyczni...
Szkoda tylko, że nie mają wolnego terminu w czerwcu - bralibyśmy bez zastanowienia!!
Jeśli więc nie znajdziemy nic na czerwiec i będziemy brać ślub dopiero w październiku to na pewno będziemy się bawić z Maximem :D

Pozdrawiam wszystkich cieplutko!!!
 
 
doris 

Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 23, 2006 10:29 am   

A propos' "międzynarodowo" odpowiednich orkiestr, właśnie przejrzałam bazę, którą tworzyłam na etapie poszukiwania orkiestry i wśród 40 zespołów, które miały nasz termin dostępny i które w związku z tym rozważaliśmy, ponad połowa zespołów "dysponowała" językiem angielskim ale jak widzę tylko Maxim i jeszcze zespół "Tequillaband" były z regionu łódzkiego. Nas Tequillaband zupełnie nie przekonała swoją muzyką, ale może kogoś innego przekona? Jeśli ktoś chce rozważyć inne zespoły (głównie region Warszawy) dysponujące językiem angielskim mogę gdzieś to podesłać. Może zresztą stworzyć taką kategorię na forum?: zespoły na międzynarodowe wesela? zapewne takich będzie przybywać...
_________________
Doza
 
 
podrozniczka 


Wiek: 47
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 393
Skąd: UK
Wysłany: Czw Lis 23, 2006 11:12 am   

Agucha czy mozesz mi podac strone na zespol Maxim? Pisalas cos ze przegladalas ich strone?

Dzieki!

Moj adres jest ponizej
 
 
 
Agniecha 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Lis 2006
Posty: 4
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Lis 23, 2006 11:40 am   

Podróżniczko,
wysłałam - mam nadzieję, że doszło i zapoznasz się z ich stroną :D
Daj znać jak wrażenia. Ciekawa jestem jaki zespół wybierzecie, bo z tego co widzę to tez jeszcze nie macie...
 
 
podrozniczka 


Wiek: 47
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 393
Skąd: UK
Wysłany: Czw Lis 23, 2006 12:11 pm   

Agniecha doszlo dzieki ale jeszcze nie mialam czasu przesluchac!

Dzieki
 
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 23, 2006 3:47 pm   

Agniecha napisał/a:
Witam!
Cieszę się bardzo, że Maxim ma takie dobre opinie, bo też poważnie rozważamy zaproszenie go na nasze wesele :)
Na razie słuchałam tylko kilku piosenek na ich stronie, ale były ok. Członkowie zespołu faktycznie kontaktowi i sympatyczni...
Szkoda tylko, że nie mają wolnego terminu w czerwcu - bralibyśmy bez zastanowienia!!
Jeśli więc nie znajdziemy nic na czerwiec i będziemy brać ślub dopiero w październiku to na pewno będziemy się bawić z Maximem :D

Pozdrawiam wszystkich cieplutko!!!

Mogłabys podać mi strone tego zespołu?
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 05, 2007 8:21 pm   

Czy ktos ma jakies nowe informacje na temat zespołu?? :hmgirl: Agnieszko?? :)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 05, 2007 10:34 pm   

Ja nie wiem nic nowego bo znaleźlismy juz inną orkiestrę wiec z nimi się nie kontaktowałam. Słuchała tylko demo na stronie :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 06, 2007 9:55 am   

Hmmm szkoda :] A może ktoś inny?? Bo to jest jedna z niewielu orkiestr które mają przyzwoitą cenę :] A ja nie mam zamiaru wydać 3000 na orkiestrę...
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 06, 2007 11:14 am   

Ja jednak z doświadczenia wiem żę czasami warto wydać więcej na porządną orkiestre. Poza tym chciałam tylko powiedzieć że w Łodzi są tylko takie ceny jak to piszesz przyzwoite. W prawie każdym innym mieście to cena orkiestry zazwuyczaj przekaracza próg 3000 zł.
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 06, 2007 4:03 pm   

Połączyłam nowy wątek ze starym.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
aga20 

Dołączyła: 06 Lip 2006
Posty: 27
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 2:51 pm   

kryszka napisał/a:
Połączyłam nowy wątek ze starym.
Gorąco polecam,bawiłam się ostatnio na balu sylwestrowym w złotej kaczce.Gorąco polecam i zespół i restauracje.

Post zmodyfikowany ze względu na zawarty w nim link do strony internetowej
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Sie 30, 2007 12:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kuba2807 

Wiek: 43
Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 1
Skąd: poddębice
Wysłany: Pią Lut 23, 2007 1:51 pm   

Byłem teraz z narzeczoną na balu karnawałowym,grał własnie maxim.Moim zdaniem najlepszy zespół jaki kiedykolwiek słyszałem.Bardzo urozmaicony reperuar,grają dla każdego noi do tego swietne wokale i kontakt z ludżmi.Naprawdę szczerze polecam!!!!
_________________
kuba
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 23, 2007 3:29 pm   

Hmmm i co o tym mysleć?? :roll: Zaczynam mieć wątpliwości :niepewny: ale jak posłuchamy na żywo, to może wtedy będzie można powiedziec coś więcej :]
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Lut 23, 2007 8:58 pm   

jpuasz napisał/a:
Hmmm i co o tym mysleć?? :roll: Zaczynam mieć wątpliwości :niepewny:


Jakiego typu ?
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 24, 2007 12:49 pm   

Maxim był zespołem, który bralismy pod uwagę :] Ale po tych postach mam wątpliwości - skoro w ten sposób próbują zyskać klientów :niepewny: No ale na pewno pojedziemy na spotkanie, zobaczymy co nam zaoferują i wtedy podejmiemy decyzję :)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
ir 

Dołączyła: 27 Lis 2006
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 8:34 pm   

witajcie

Wszyscy tak wychwalacie ten zespol, ze sama rowniez zaczelam sie nim interesowac. Czy mozecie mi powiedziec czy wychodza oni do gosci i robia biesiade przy stole? Czy moze nie maja kontaktu z goscmi, tylko graja swoje?
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 11:27 pm   

wkrótce mam zamiar się z nimi umówic i wziąc płytkę więc dam zanć co i jak :)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
aga20 

Dołączyła: 06 Lip 2006
Posty: 27
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 11:34 pm   

Ja bawiłam się na raz na weselu przy tym zespole i raz na sylwestrze.Wychodzą do stołu z biesiadą a już napewno mają dobry kontakt z gosćmi.Najlepiej umówić się i posłuchac na żywo wtedy wszelkie wątpliwości zniknał.POZDRAWIAM

ir napisał/a:
witajcie

Wszyscy tak wychwalacie ten zespol, ze sama rowniez zaczelam sie nim interesowac. Czy mozecie mi powiedziec czy wychodza oni do gosci i robia biesiade przy stole? Czy moze nie maja kontaktu z goscmi, tylko graja swoje?
 
 
gosiaczek316 


Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 12:39 pm   

Słuchajcie...zamówiłam Maxim ze Zgierza.Wpłaciliśmy zaliczkę i rozważamy domówienie 4tej osoby z perkusią do ich składu..Mam slub dopiero w 2008r. i jeżeli ktoś miałby doświadczenie wyniesione z imprezy z tym zespołem to bardzo bym prosiła o info..Czasami tak bywa,że nie wszystko nam odpowiada w 100% i dlatego zwracam sięz tą prośbą do Was Kochani Forumowicze!!!!
 
 
 
Iwona7780 

Wiek: 43
Dołączyła: 29 Wrz 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 20, 2007 1:18 pm   Data ślubu

Gosiaczku a kiedy masz ślub? My też zamówiliśmy ten zespół na 2008 rok i też jesteśmy ciekawi opinii osób, które bawiły się przy ich muzyce :)
 
 
carinka 

Wiek: 42
Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 15
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Wto Mar 20, 2007 9:38 pm   

doris napisał/a:
Ja też znam i już na ich temat pisałam. U mnie na weselu grały 2 zespoły (dwudniowe wesele i nie do końca drugi dzień to były poprawiny) : jeden właśnie Maxim , drugi bardzo uwielbiany na tym forum Krismus. Bez dwóch zdań my i wszyscy młodzi woleliśmy Maxim: byli naprawdę wspaniali, starsze towarzystwo chyba wolało Krismus- dnia drugiego...dla nas byli za mało "młodzieżowi" i za dużo disco-polo- mimo wcześniejszego uzgodnienia repertuaru. Maxim natomiast: idealny, wyciągnęli bardzo skutecznie na parkiet całe bardzo zróżnicowane i jeszcze do tego międzynarodowe towarzystwo i cierpliwie przychylili się do naszych najdziwniejszych nawet pomysłów. Poza tym bardzo dobre instrumentarium m.in. saksofon na żywo czy pianinio. Gorąco polecam!
A jak z oczepinami bo jesteśmy zainteresowani tym zespolem na nasze wesele,i chcę wiedzieć czy fajnie prowadzą,czy jest tam jakiś wodzirej no i czy wyprowadzają z domu.A i jakie są ceny a mamy ślub i wesele w maju 2008.Pozdrawiam
_________________
Witam was
 
 
gosiaczek316 


Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 21, 2007 6:46 am   

To znowu Ja...Zamówiliśmy na wrzesień 2008 :) a co do oczepin to nie maja długich,jakieś przyśpiewki(nie ****) i negocjaje dotyczące wykupienia bucików,choćostatnio gdy zobaczyłam zabawępod tytułem KAROCA jestem za dłuższymi oczepinami...Mam płytkę demo ale akurat tę co otrzymałam nie puszczała bym w eter ponieważ to wesele było sztywne..Nie neguję większość osób starszych ale młodzież była niezgrana i taka sztywna i orkiestra nie miała zbyt wielkiego pola do popisu..Jak wspominałam zastanawiamy się nad wynajęciem 4 Pana z perkusją i dołożenia jakiś pieniążków aby zespół(Panowie)wystąpili w jasnych koszulach i takich samych krawatach,bo jestem wielką estetką jeżeli chodzi o taki szczegół jak ubiór orkiestry:)Proszę jak ktos będzie miał jakieś nowe doświadczenia dotyczące orkiestry to porszę o post...P.S.Dostaliśmy namiry od zespołu gdzie będągrali w maju i czerwcu wiec podjedziemy i posłuchamy...
 
 
 
tomasznowak 

Wiek: 43
Dołączył: 26 Mar 2007
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Mar 26, 2007 12:56 pm   

Witam,ja właśnie zaangżowłem ten zespół do knajpy mojego brata we Francji.Bedą grali w weekendy od listopada do marca dancingi dla francuskiej polonii.Przesłuchiwałem zespół na żywo,graja naprawdę super i co mi się podobało to wielki reperuar i prowadzenie.Bez żadnych obaw moge wszystkim polecić zespół.Pozdrawiam wszytkich forumowiczów
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 26, 2007 1:50 pm   

Hmm tzn od listopada do marca nie będzie ich w kraju?? A kiedy wracają?? na początku, czy pod koniec marca??
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
gosiaczek316 


Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 26, 2007 3:19 pm   

Jestemw szoku ze wyjezdzaja..bo co jak im sie spodoba i zostaną???
 
 
 
zespół MAXIM 
Firma

Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 2
Skąd: Zgierz
  Wysłany: Pią Mar 30, 2007 6:35 pm   

Witam. Jestem kierownikem zespołu MAXIM. Zaniepokoił mnie trochę temat naszego ewentualnego wyjazdu do Francji. Chciałbym oficjalnie zakomunikować, że wyjazd ten nie jest jeszcze pewny na 100% i mają to być pojedyńcze imprezy. Napewno nie zamierzamy tam emigrować ani pozostać na dłuższy czas. Mają to byc tylko wyjazdy jednorazowe na weekend. Poza tym jesteśmy bardzo odpowiedzialnym zespołem i jesli podpisujemy umowę to na 100% się z niej wywiązujemy. Dziękujemy wszystkim użytkownikom forum za pochlebne opinie.
 
 
 
martynahehe 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Mar 2007
Posty: 62
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 2:49 pm   

a mogłabyś mi zdradzić gdzie braja w maju i czerwcu ;) to też chętnie podsłucham ;) bo bardzo prawdopodobne ze bedzie u nas grał ;)
_________________
Martyna
 
 
askapi 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 11:02 pm   

U mnie na weselu będzie grał MaXim, ale to dopiero w czerwcu 2008 :)
_________________

 
 
 
Aga.k 

Wiek: 38
Dołączyła: 16 Kwi 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 12, 2007 8:48 am   

A czy orientujecie się jakiemają ceny chociaż przedział cenowy

Post został zmodyfikowany ze względu na zawarty w nim link do strony zespołu
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Sie 30, 2007 12:08 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
askapi 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 13, 2007 11:30 pm   

Moja umowa z zespołem MaXim zawiera cenę 2000 zł. To jest cena za trzy osoby w zespole (dziewczyna i 2 mężczyzn) Ile kosztuje wynajęcie zespołu z większą liczbą muzykó nie wiem, bo trójka nam w zupełności wystarczy na wesele 70 osobowe.
_________________

 
 
 
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Czw Cze 14, 2007 2:06 pm   

Hej! My właśnie wczoraj podpisaliśmy umowę z Maximem. Będą u nas grali 16.08 w przyszłym roku i strasznie się cieszymy, że mieli jeszcze wolny ten termin (już ostatni w sierpniu zajęliśmy!). My też mamy 70-osobowe wesele. Podpisaliśmy umowę na 3 osoby z zespołu. Cena to 2000 zł (w tym 300 zł zaliczki). Jest jeszcze możliwość wynajęcia czwartej osoby - perkusisty. Wtedy cena to 2600 zł (w tym 400 zł zaliczki). Póki co, na pewno mogę polecić kontakt z panem Pawłem. Jest bardzo miły i wygląda na to, że wie o czym mówi :)
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
martynahehe 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Mar 2007
Posty: 62
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Nie Cze 24, 2007 8:33 pm   

hej!! dostałam właśnie emaila ze niejaki Dj. Tomasz napisał coś o zespole tylko że post został usunięty więc troche mnie to zaniepokoiło.Mam nadzieje że nic złego nie napisał :roll:
_________________
Martyna
 
 
askapi 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 12:12 am   

Hmmm... Mam nadzieje że nie, bo to mój zespół weselny. :)
Może poprostu niepotrzebnie zareklamował.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl