Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
FART
Autor Wiadomość
miluka 

Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 122
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 20, 2007 8:22 pm   FART

Czy ktoś z Was zna zespół FART z Łodzi? Podpisaliśmy z nimi umowę i teraz się wahamy czy dobrze zrobliśmy. Dajcie znać.
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sob Lis 06, 2010 12:29 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
picasso mgi 
Firma

Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 29
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Nie Mar 25, 2007 1:00 pm   

Sorki, może to głupie, ale wiecie co znaczy po angielsku "fart"? :D

ale odwiedziłem ich stronę - zespół wygląda bardzo OK :)
Ostatnio zmieniony przez picasso mgi Nie Mar 25, 2007 1:04 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
olcia.w. 
Firma

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Cze 2007
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 09, 2007 1:07 pm   Cześć

Mogę prosić o adres strony tego zespołu. Najlepiej na priv'a Z góry dziękuję.
_________________
Olcia.w.
 
 
miluka 

Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 122
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 7:55 am   

Niestety przykro mi ale ja nie mam ich strony internetowej nie wiem czy w ogóle mają. Ewentualnie numer telefonu.
 
 
olcia.w. 
Firma

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Cze 2007
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 8:40 am   no coż dzięki

Może ktoś będzie miał.
_________________
Olcia.w.
 
 
snack 

Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 1
Skąd: uć
Wysłany: Pią Maj 01, 2009 12:44 am   

może jakieś nowe opinie na temat zespoły fart? waham się :roll:
 
 
ebuk 

Dołączyła: 28 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 1:41 pm   

Może ktoś zna adres internetowy zespołu FART, proszę o podanie na prv
 
 
Michas 

Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 30, 2010 9:19 pm   

Zespół Fart ma oczywiście swoja stronę.

[ Dodano: Wto Mar 30, 2010 10:21 pm ]
I to ten z Łodzi bo ogólnie Fart -ów grających w Polsce jest dużo
 
 
picasso mgi 
Firma

Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 29
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Wto Mar 30, 2010 9:23 pm   

http://www.google.pl
Ostatnio zmieniony przez picasso mgi Wto Mar 30, 2010 9:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Mar 31, 2010 12:39 pm   

nazwa tego zespołu mnie powaliła...
 
 
 
Gaja 

Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 31, 2010 6:33 pm   

;-) na stronie jest f.art trochę poprawia to ich sytuację;-) a tak na serio, weszłam bo byłam w Domaniewicach na Sylwestrze gdzie grali. Ja mam wesele 3 lipca z zespołem Trio & Sax fajni są i już teraz się jakoś uspokoiłam, ale po sylwestrze żałowałam że zapłaciłam tak dużą zaliczkę bo chętnie bym jednak gościła u siebie Fart. no a....nie wszyscy przecież znają angielski nie;-) hehe
Ostatnio zmieniony przez Gaja Sro Mar 31, 2010 6:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Michas 

Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 9:37 pm   

Malena napisał/a:
nazwa tego zespołu mnie powaliła...

Nazwa nie gra roli - muza się liczy
 
 
picasso mgi 
Firma

Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 29
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pią Kwi 09, 2010 7:00 am   

Michas napisał/a:

Nazwa nie gra roli - muza się liczy


Jak się ma nazwę OSRAM i ich budżet marketingowy to zgoda :razz:
 
 
Michas 

Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 12, 2010 9:17 pm   

No jak widać popularności przydaje jakość, a nie nazwa. Ten FART jest, z tego co wiem, zespołem cenionym za granie i prowadzenie imprez.

[ Dodano: Sob Kwi 17, 2010 10:20 am ]
Strona zespołu FART www zespol-fart i pl
Ostatnio zmieniony przez Michas Pon Kwi 12, 2010 9:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marcinek 

Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 18
Skąd: Poddębice
Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 5:30 am   

Nie odpowiada mi całkowicie :kwasny:
Gotowe podkłady muzyczne, kiepskie wykonanie utworów w języku obcym.zresztą zespól w składzie 2 osób???? Do czego doszło!!!!!
Nie dajmy sie zwariować :? :? :? :? miła aparycja to nie wszystko.

[ Dodano: Wto Kwi 20, 2010 6:43 am ]
mała poprawka :-? 3 osobowy zespół ...ale 2 instrumenty gitara i klawisze....posiłkowane czasem saksofonem i akordeonem.I te okropne jakościowo podkłady!!! Gdzie te kapele sprzed lat???Żywe i prawdziwe?????
 
 
Michas 

Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 21, 2010 10:57 pm   

marcinek napisał/a:
Nie odpowiada mi całkowicie :kwasny:
Gotowe podkłady muzyczne, kiepskie wykonanie utworów w języku obcym.zresztą zespól w składzie 2 osób???? Do czego doszło!!!!!
Nie dajmy sie zwariować :? :? :? :? miła aparycja to nie wszystko.

[ Dodano: Wto Kwi 20, 2010 6:43 am ]
mała poprawka :-? 3 osobowy zespół ...ale 2 instrumenty gitara i klawisze....posiłkowane czasem saksofonem i akordeonem.I te okropne jakościowo podkłady!!! Gdzie te kapele sprzed lat???Żywe i prawdziwe?????


[ Dodano: Czw Kwi 22, 2010 12:11 am ]
No cóż, mylenie składu, negatywna wypowiedź może świadczyć o tym, że wypowiada się konukurent, który nie wie o czym pisze, a jedynie próbuje zdyskredytowć zespół.
Takie posty powinny być wyrzucane.
Ostatnio zmieniony przez Michas Sro Kwi 21, 2010 11:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Blondili 

Dołączyła: 19 Maj 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2010 6:28 pm   

Witam:)
My chyba też zdecydujemy się na zespół FART!!!!
Przesłuchaliśmy demo wielu zespołów i wydają się być jednymi z najlepszych:)
Jeżeli zespół gościł już na czyimś przyjęciu weselnym proszę o więcej informacji, zależy nam aby podjąć dobrą decyzję:)
 
 
emalka29 

Dołączyła: 17 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: bełchatów
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 4:48 pm   

hej

czy ktoś był na weselu z zespołem f.art?
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 9:29 pm   

Czesc dziewczeta :D
Wlasnie umowilam Nas na spotkanie z FARTEM.
Jestem bardzo ciekawa, co przedstawia, bo te kawalki ze strony srednio w naszym stylu, ale glosy rewelacja.
Wiecie moze jak sie ceni ten zespol??

[ Dodano: Pią Paź 01, 2010 10:31 am ]
Wczoraj podpisalismy umowe. To na pewno dobry wybor. Zespol jest otwarty na propozycje maja bardzo duzy repertuar.
Swietnie prowadza cale wesele- bawia sie z goscmi przy stolach i na parkiecie.
_________________
 
 
agi375 

Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 08, 2010 4:12 pm   

Cześć
Mialam zespoł fart u siebie na weselu. Goście byli zachwyceni, grali wszystko co było umowione a po za tym sami umieli rozbawić i tych młodych i starsza rodzinkę. Polecam sa naprawde dobrzy w tym co robią, oby tak dalej.
 
 
autograff 

Dołączył: 12 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: kutno
Wysłany: Pią Lis 12, 2010 5:04 pm   

Grali u nas 2 tygodnie temu. Zespół rewelacja. Wykształceni muzycy, wokalistka odnajduje się w anglojęzycznych utworach. Wszyscy goście zadowoleni, my również, a może przedewszystkim. Jeszcze raz polecam.
 
 
Blondili 

Dołączyła: 19 Maj 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 19, 2011 4:38 pm   

Zespól FART 18 czerwca grał na Naszym Weselu;)
Jesteśmy w 100% zadowoleni...wybór był spontaniczny aczkolwiek myslę, iż nie mogliśmy trafić lepiej!!!
Zespół wykonuje swoją pracę z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem...wszyscy członkowie zespołu są niezwykle utalentowani...a Pan Jarek jest mistrzem w swojej profesji:) Goście byli zachwyceni, zabawieni maksymalnie, parkiet nawet przez chwilę nie był pusty...

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Zespołowi za wspaniała zabawę!!!
Monika i Robert ;)
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 9:59 am   

U nas grali 22 czerwca 2011.
Jestesmy zachwyceni. Poczatkowo koniecznie chcielismy powybierac muzyke, jednak dalismy Jarkowi wolna reke i to byl strzal w dziesiatke. Goscie byli wniebowzieci. Bardzo dobrze sie bawili.
Jarek bardzo dobrze prowadzi impreze. Magdalena slicznie spiewa. Mariusz pieknie gra na saksofonie.
F.art ----> Pełen profesjonalizm
Serdecznie polecamy :D
_________________
 
 
sznela.marcin 

Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 05, 2011 9:23 pm   

anooleczka, mam pytanie jak wrrażenia po zespole fart
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Lip 06, 2011 8:08 am   

sznela.marcin, powyżej anooleczka, opisała swoje wrażenia :roll:
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Szczęśliwa Para 

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 2:33 pm   Zespół Muzyczny FART z Łodzi

Super kapela :) Wszyscy na weselu ( 06.08.2011 ) byli zachwyceni zarówno profesjonalnym przygotowaniem zespołu jak i super głosem wokalistki. Nie dali się przestraszyć nawet muzyką zespołu Black Sabbath o którą prosiliśmy :) Pan Jarek rewelacyjnie wcielił się w rolę wodzireja imprezy dzięki czemu wszyscy goście, zarówno młodsze jak i starsze osoby spędziły niezapomniany wieczór. Nic nie działo sie bez aprobaty Państwa Młodych ( naszej :) ). Mają bardzo szeroki repertuar – na pewno każdy znajdzie cos dla siebie.

Gorąco polecamy zespół FART i mamy nadzieje że jeszcze się z nimi nie raz spotkamy :)

Pozdrawiamy
Żaneta i Jarek
 
 
mazsa 

Dołączył: 12 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: kutno
Wysłany: Pią Sie 12, 2011 9:08 am   

Witam zespół FART grał u mnie na weselu. Powiem krótko zabawiali super ludzi muzykę grali elegancko nie robili długich przerw. Goście weselni są bardzo zadowoleni. A zespół też znaleźliśmy razem z żoną w internecie. Naprawdę gorąco polecam. Pozdrawim
 
 
bobasek04 

Dołączyła: 03 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 16, 2011 9:17 am   

Rewelacyjny zespół. Grali u nas 14.08. Nie żałowaliśmy ani przez chwilkę podjętej decyzji. Profesjonalizm w każdym calu. Super wokale, Jarek potrafił zabawić wszystkich gości przez co parkiet nigdy nie był pusty. Saksofon i akordeon robiły furore. Sprzęt który posiadają oraz oświetlenie również robi niesamowite wrażenie. Bardzo szeroki repertuar przez co każdy znalazł coś dla siebie.
Niezapomniane chwile i zadowolenie w 200%.
Gorąco polecamy bo naprawde warto.

Pozdrawiamy
Kasia i Kuba
 
 
scm 

Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 2
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Wrz 14, 2011 9:46 am   F.art - POLECAM

Witam,

Zalogowałem się na to forum w zasadzie tylko dlatego, aby mocno zarekomendować orkierstrę, kamerzystę i fotografa, których mieliśmy na swoim weselu. Tutaj opiszę krótko temat orkiestry.

Orkiestrę wybraliśmy, analizując lokalny rynek w Bełchatowie (bo tam było wesele) oraz niniejsze forum wzdłuż i wszerz przejrzeliśmy i wszystkie możliwe zespoły przeanalizowaliśmy, i na końcu wybraliśmy zespół F.art.

Wesele było 10.09.11 w Dworku Stara Szkoła w Bełchatowie, natomiast już rok wcześniej zarezerwowaliśmy sobie ten zespół, i odbyliśmy z Jarkiem pierwsze spotkanie. Spotkanie pozytywne, omówiliśmy sporo szczegółów i podpisaliśmy umowę. Kolejny kontakt był już na tydzień przed ślubem, mailowo-telefoniczny, w którym opisaliśmy, jakie utwory chcielibyśmy mieć i ustaliliśmy inne szczegóły.

Samo wesele:

Pełny profesjonalizm, świetny wokal i to zarówno w wykonaniu Jarka jak i w wykonaniu Magdy, która zdecydowanie powinna spróbować sił w mam talent :) Saksofon w wykonaniu Mariusza robił furorę, ale to już wiedzieliśmy przed weselem.

Powiem krótko - Jarek kontrolował i stymulował wesele IDEALNIE, bloki muzyczne były długie, przerwy krótkie, na bieżąco przychodził do nas i wszystko ustalał: tort, posiłki, przerwy, podziękowania dla rodziców. W trakcie wesela mieliśmy prezentację z dzieciństwa, ale wynikły drobne komplikacje, więc orkiestra zareagowała natychmiastowo i od razu wstała i zaczęła grać - tym samym wybawiając nas z opresji!!

Jakość wokalu jak wspomniałem super. Jestem perfekcjonistą i chciałem, żeby wesele było idealne i miałem spore obawy co do zespołu (jakkolwiek dobrych opinii by on nie miał).
I powiem krótko: już po pierwszym bloku muzycznym mogłem odhaczyć orkiestrę i zająć się innymi sprawami, bo Jarek ogarniał wszystko i dziękuję mu z tego miejsca!

Dla osób, które podobnie jak ja na początku, myślą, że robię autoreklamę - proszę napisać do mnie maila bądź zadzwonić, gdyż biorę odpowiedzialność za napisaną tu rekomendację:
Oto mój numer telefonu: 600526307
Adres email: lukaszkalwak@wp.pl

W razie pytań, chętnie potwierdze to co napisałem powyżej.
 
 
AnMal 

Dołączyła: 05 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 06, 2011 11:08 am   

Witam,

Zespół F.Art grał na naszym weselu 1.10.2011 i od tego czasu pozostajemy po wrażeniem:) Zagrali doskonale! Dobór repertuaru, wykonanie i generalnie podejście do pracy..pełen profesjonalizm. Przekrojem utworów, od typowo biesiadnych ("Hej sokoły" itp. ) po Erica Claptona podbili serca gości. Bawili się wszyscy. Odebraliśmy ogromną ilość telefonów ze słowami uznania dla zespołu. Polecamy z całego serca, trudno wymarzyć sobie lepszą kapelę na ten wyjątkowy dzień.

Mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze na jakimś weselu bo zabawa z Wami to ogromna przyjemność:). Dziękujemy!
Ania i Marcin:)
_________________
AnMal
 
 
Angelika i Piot 

Dołączyła: 08 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: lodz
  Wysłany: Wto Lis 08, 2011 10:57 am   Fart na wesele

Dodam jeszcze jedną pozytywną opnię. Zespół grał zarówno na naszym weselu jak i poprawinach 24-25.09.2011. Na 100 gości mieliśmy praktycznie połowę ludzi młodych i drugą z pokolenia rodziców. Nie często się zdarza żeby praktycznie wszyscy goście całą noc tańczyli i nie chcieli jeszcze wychodzić o piątej nad ranem:) Repertuar był tak dobrany, że zadowolił każdego (ja zawsze uważałam, że to nie jest możliwe - a jednak:) ). Na poprawiny zakłada się nie więcej niż 70% gości weselnych. U nas, prawdopodobnie przy dużym udziale orkiestry, zjawiło się 95% i znowu tańczyli do samego końca imprezy. Już w trakcie wesela jak i po nim usłyszeliśmy wiele słów uznania dla zespołu od naszych gości.
To był jeden z najlepszych wyborów dokonanych w sprawie organizacji wesela i szczerze z mężem polecamy ten zespół innym przyszłym Parom Młodym.

Angelika i Piotr
 
 
kubalewska86 

Wiek: 37
Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 03, 2012 7:27 pm   

Witam ja znam ten zespol grali u mnie tydzien temu na weselu i jestem bardzo zadowolona...polecila bym go bez wachania....
 
 
Margoletka 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 11, 2012 10:43 am   

Witam serdecznie. Zespół Fart grał na naszym weselu 8 czerwca 2012. Z całą odpowiedzialnością mogę go polecić. Świetnie zabawili gości, co odzwierciedliło się w ich opiniach,goście byli zachwyceni zespołem. Głos Pani Magdy w połączeniu z saksofonem i akordeonem- rewelacja!!! Myślę,że to był bardzo dobry wybór jeśli chodzi o wybór zespołu.Zaufaliśmy zespołowi w kwestii wyboru repertuaru i prowadzenia wesela i nie zawiedliśmy się.Na spotkaniu przed weselem Pan Jarek powiedział nam,żebyśmy się niczym nie martwili,że to my jesteśmy najważniejsi w tym dniu ,i że wszystkim się zajmą. Tak też się czuliśmy !! ! Pełen profesjonalizm! Mam nadzieję,że się kiedyś jeszcze spotkamy,
Pozdrawiamy
Małgosia i Tomek :)
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pon Cze 11, 2012 10:58 am   

w dniach 9-10.06 miałam okazję bawic się na weselu i poprawinach gdzie grał FART. Skład zespołu w sobotę i w niedzielę był inny, tylko pan Jarek był przez cały weekend :)

Obie Panie mają piękne głosy :) szczególnie Pani która jest w ciąży, dźwięk saksofonu rewelacja :) i akordeon świetnie brzmiał :) Zespół potrafił porwał do tańca wszystkich na weselu na pewno, bo na poprawinach byliśmy już zdecydowanie bardziej zmęczeni i przerwy między "wejściami" były dla nas zdecydowanie za krótkie (mówię tutaj o osobach z którymi siedziałam przy stole).

Ogólnie zespół jak najbardziej polecam :D
_________________
 
 
Aleksandra6 

Dołączyła: 27 Cze 2012
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 28, 2012 9:44 am   

Słuchajcie, planuję zarezerwować ten zespół na swoje wesele, tylko jeszcze interesuje mnie, czy np. oni piją podczas wesela alkohol? po drugie, czy ta wokalistka Magda sprawdza się w żywiołowych utworach, bo nie wiem, czy nie jest taka za spokojna? a po trzecie, czy wodzirej się sprawdza i zabawia gości również przy stołach, ale ze smakiem?
Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi. :razz:
 
 
Jola i Adam 

Dołączył: 24 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 24, 2012 8:11 pm   

Witamy. U nas zespół F.ART z Łodzi grał 2 i 3 czerwca i my zdecydowanie ich polecamy. Mają dobrze wybrany i zróżnicowany repertuar- każdy znajdzie coś dla siebie. Do tego grają na wysokim poziomie, Magda zachwyca swoim śpiewem, a wstawki saksofonisty Mariusza stwarzają wspaniały klimat. I przede wszystkim zespół potrafi rozbawić gości, prowadzący Jarek świetnie sprawdza się w tej roli. U nas też bawił się każdy, bez względu na wiek i myślę, że spora zasługa w tym zespołu. Naprawdę polecamy ten zespół każdemu, kto chce mieć tak udane wesele jak my!!!
P.S. Pozdrowienia dla zespołu od babci. Też mówiła, że było super :)
 
 
Paulina1988 

Wiek: 35
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Osiny
Wysłany: Sob Sie 25, 2012 2:04 pm   Zespół FART

Witajcie,
11.08.12 r. odbył się nasz Wielki Dzień :) Na przyjęciu grał zespół FART
Chcemy Wam wszystkim ich polecić. Doskonały repertuar, bawią utworami wszystkich : zarówno młodzież, jak i osoby starsze. Mieliśmy z nimi doskonały kontakt, w każdym momencie pomagali nam, zarówno przy podziękowaniach dla rodziców, świadków, przy pierwszym tańcu. Oprawa muzyczna w ich wykonaniu godna polecenia.
Pozdrawiamy
Paulina i Michał
_________________
PaulinaU
 
 
fijo20 

Dołączyła: 16 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 16, 2012 3:18 pm   

witam wszystkich,na naszym weselu 8 września 2012 roku grał zespół FART.Przyznam szczerze,ze troche się baliśmy,ponieważ nie słyszeliśmy ich wcześniej na żywo tylko na ich stronie internetowej.Jednak nie zawiedli nas i wykazali sie pełnym profesionalizmem.Doskonały dobór repertuaru,biesiada przy stołach sprawila,ze wszyscy goście bawili się znakomicie,ci młodsi i ci troche starsi.Przez cały wieczór sala była wypełniona tańczącymi ludźmi,niektórzy nawet stwierdzili że wezma ich na swoje wesele.Bardzo fajnie poprowadzone oczepiny i podziękowania dla rodziców.Z całego serca dziękujemy im za to że w ten szczególny dla nas dzien wykazali sie pełnym profesionalizmem i umilili wszystkim ten czas.Wszystkim serdecznie polecamy zespół Fart,nie bedziecie zawiedzeni.
 
 
Beata i Paweł 

Dołączyła: 26 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: Bukowiec
Wysłany: Sro Wrz 26, 2012 6:00 pm   

Witam,
U nas F.art grał 22 września, są rewelacyjni doskonale zabawiają gości muzyką, ludzie się nie nudzili cały czas tańczyli :)
A zabawa przy stołach nie do opisania.
Jarek jest wspaniały cały czas czuwał nad dobrą zabawą o wszystkim nas informował. Nie musieliśmy się o nic martwić.
Dzięki nim na poprawiny przyszło 90% gości i większość została do końca poprawin.
Wesele uznajemy 100% za udane i to duża zasługa zespołu.
Nowa Wokalista też się sprawdziła goście byli pełni uznania wobec jej głosu my zresztą także doskonale sobie poradziła :)
Z pełną odpowiedzialnością polecamy wszystkim ten zespół
 
 
elisa_1 

Dołączyła: 08 Paź 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 08, 2012 10:24 am   

Witam, my mieliśmy wesele 06 października 2012 i musimy przyznać, że jesteśmy w 100% zadowoleni. Goście cały czas się bawili, każdy znalazł coś dla siebie, były starsze kawałki i te bardziej nowoczesne. Pan Jarek cały czas zabawiał gości, biesiada przy stołach wypadła super, a największe wrażenie zrobił Pan Mariusz, grając na saksofonie. Przerwy były krótkie, oświetlenie wystarczające, nowa wokalistka bardzo ładnie śpiewała. Polecamy wszystkim ten zespół, nikt nie będzie zawiedziony wyborem :)
 
 
Justi20 

Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 13
Skąd: Poddębice
Wysłany: Pon Lis 12, 2012 1:44 pm   

Pozdrowienia dla sympatycznych Panów z zespołu FART :)
Konkretny i kompetentny zespół.
Dalszych sukcesów życzy koleżanka "po fachu" z Białego Pałacu :) :)
_________________
No lux! :)
 
 
madmatrix 

Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 1
Skąd: ŁDZ
Wysłany: Sob Mar 09, 2013 6:41 pm   

Chciałbym gorąco polecić zespół FART, który grał na mojej studniówce w III Liceum Ogólnokształcącym, 8 lutego tego roku!
Zabawa przy muzyce jaką grali na przemian z DJ była niesamowita i z pewnością niezapomniana!
Dobre wykonania, rytmiczne kawałki (zarówno nowe jak i te starsze), do których nogi aż same się rwą do tańca! Wiele popularnych utworów (nie tylko polskojęzycznych!). Wokalistka ma przepiękny głos!
Zespół naprawdę warty polecenia! Dobra zabawa gwarantowana!

Pozdrawiam
"Trójkowicz"
 
 
bubosek 

Dołączyła: 09 Kwi 2013
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 09, 2013 7:30 pm   

Ja również polecam ten zespół, doskonale bawią gości tych starszych i tych młodszych.
_________________
EDZIU
 
 
MariusziJustyna 

Dołączył: 23 Maj 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Maj 23, 2013 8:57 pm   

Zespół profesjonalny, ładnie brzmią (instrumenty: akordeon, saksofon, gitara i klawisze plus dobry wokal męski i kobiecy). Repertuar szeroki [nie powtórzył się żaden utwór oprócz „Sto lat…” ;-), grali dedykację], czas grania i ostateczne rozliczenie było zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i umową. My akurat nie chcieliśmy długich oczepin, konkursów, przyśpiewek, itd. i faktycznie było krótko i takie tradycyjne minimum. Fajnie, że informują o kolejnych punktach programu. Generalnie polecamy, my byliśmy bardzo zadowoleni, nasi goście zespół też pochwalili.
PS. Nie pili w ogóle alkoholu, bo byli w pracy ;-)

Justyna i Mariusz, wesele mieliśmy 11 maja 2013 w Łodzi.
Ostatnio zmieniony przez MariusziJustyna Czw Maj 23, 2013 8:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adam Hermanowic 

Dołączył: 20 Cze 2013
Posty: 2
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Cze 20, 2013 3:34 pm   

Rewelacyjna grupa!!! Grali u nas 15.06.13 - do dzisiaj mam odciski na podeszwach.Wytanczylismy sie maksymalnie,mordki gosci uchachane wiec goraco polecamy!!
Pelen profesjonalizm,bardzo dobry angielski,graja do upadlego i nawet rano zachowuja czyste glosy.Mozna sie ze wszystkim dogadac ale dobrze jest posluchac ich dobrej rady bo maja niemale doswiadczenie
Zespol gral wielokrotnie u mojej rodziny i przyjaciol i nigdy nie zawiodl.To mowi samo za siebie.
Jesli Jarku to czytacie jeszcze raz wielkie dzieki!!!!
5 gwiazdek !! !!
 
 
lidiaalan 

Dołączyła: 29 Sie 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 02, 2013 5:56 pm   

Witamy :)

Zespół FART grał u nas 27.07.2013, profesjonaliści w każdym calu, bawią gości w każdym wieku i do samego rana. My jak również i goście jesteśmy bardzo zadowoleni. Komentarz który słyszymy od gości to "że na takim weselu jeszcze nie byli" :)
A wszystko zaczeło się od szukania zespołu na forach. Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii i przesłuchaniu dema muzycznego zdecydowaliśmy, że będą grać u nas na weselu. Niestety termin, który sobie wybraliśmy mieli już zajęty, więc dostosowaliśmy się do ICH wolnego. Nie żałujemy i gorąco polecamy zespół FART.

Bardzo dziękujemy za niezapomniane wesele :)
Pozdrawiamy
Lidia i Alan
_________________
lidiaalan
 
 
fiołeczek28 

Dołączyła: 11 Wrz 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 11, 2013 10:03 pm   

Aneta i Maciek,

Wszystkich, którzy się wahają mogę spokojnie zapewnić, że wybór tego zespołu jest wyborem bardzo dobrym i gorąco polecam. Grali na moim weselu 24 sierpnia 2013 roku.
Dokonałam wyboru po uprzednim zbadaniu rynku - różnych stron internetowych, targów ślubnych, rozpytywania znajomych. W końcu wybrałam się też na bal karnawałowy, na którym grał ten zespół (poszłam tam, poza oczywiście planem fajnej imprezy, z uwagi na zespół - żeby się upewnić w wyborze) i teraz wiem że podjęłam bardzo dobrą decyzję. Prawdą starą jak świat jest to, że dobre wesele zależy od dobrego zespołu - i wie to każdy kto choć raz (nawet jako gość) był na weselu. Ten zespół właśnie taki jest, po prostu świetny. Co do konkretów to zależało nam na zachowaniu nazwijmy to klasy, dobrego tonu imprezy (a wprost - mało przyśpiewek, disco polo i nieobciachowe oczepiny) i tak było - wszystko zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Zespół - w składzie 3 osobowym miał świetny kontakt z gośćmi i świetnie dostosowywał się do ich potrzeb (tzn. wieku i upodobań muzycznych), a najlepszym tego dowód to to że 90% gości zostało do ostatniego posiłku (a to bardzo rzadko się zdarza). Jeden z członków zespołu - Jarek - który był wodzirejem miał również z nami świetny kontakt, uprzedzał nas co kiedy i w jakiej formie się odbędzie - to ułatwiło nam zadanie (przynajmniej mi, byłam mniej zestresowana:) To też moim zdaniem świadczy o profesjonalizmie i dużym doświadczeniu zespołu w takich imprezach. Wszyscy goście również bardzo chwalili zespół. Była to naprawdę świetna decyzja. Powyższe mam nadzieje że zwróci waszą uwagę na ten zespół bo warto. GORĄCO POLECAM
 
 
MagRaf2013 

Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 13, 2013 5:28 pm   

Gorąco polecamy zespół FART!! Bardzo chcieliśmy, aby to właśnie Oni grali na naszym weselu, i specjalnie przełożyliśmy termin o 2 tygodnie! Była to najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć w kwestii zespołu. Grali na naszym weselu 05.10.2013r. w Sali bankietowej „Stokrotka” w Łodzi. Zespół w pełni profesjonalny, o czym świadczą opinie gości. Wszyscy mówili, że jeszcze na żadnym weselu nie ubawili się tak jak na naszym. Repertuar był dostosowany zarówno do młodszych jak i do starszych gości.

Jarek – wodzirej świetnie zabawiał gości, informował nas na bieżąco o każdym punkcie imprezy. Miał świetny kontakt nie tylko z nami, ale z każdym z gości. Jego wykonanie piosenki, którą zadedykował mi mój Mąż, było powalające. Mariusz – saksofonista, na którym zależało mi najbardziej, był świetny! Jego gra, a w szczególności solówka na kolanach przede mną (panną młodą), przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Magda - wokalistka jest perfekcjonistką w każdym calu. Jej głos uświetnił całą imprezę, a w szczególności dedykację ode mnie dla mojego Męża (specjalnie nauczyła się nowej piosenki).

Jednym słowem, pełen profesjonalizm, bardzo dobry angielski (wiem co mówię, gdyż jestem mgr filologii angielskiej :) ) i gra do białego rana, z bardzo krótkimi przerwami na odpoczynek.

Madziu, Mariuszu i Jarku, jeżeli to czytacie, chcielibyśmy jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować Wam za cudowną zabawę i świetną atmosferę na naszym weselu! Gdyby nie Wy, to impreza nie byłaby aż tak udana! Mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze na niejednej imprezie!

Wdzięczni Nowożeńcy
Magda & Rafał
05.10.2013r.



P.S. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, to chętnie potwierdzimy powyższą opinię :)
Kontakt do nas:
tel. 512-938-538
e-mail: grafik@webpark.pl
 
 
Titzi 

Dołączyła: 06 Paź 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 03, 2013 4:19 pm   

Witam!

Zespół F.ART grał na naszym weselu 7.09.2013 w sali weselnej "Eden" w Rzgowie. Przyznam, że zespołu nigdy na żywo nie widzieliśmy, ale spodobało nam się ich demo na stronie internetowej i materiał pokazany podczas spotkania.

Absolutnie nie żałujemy wyboru i będziemy polecać ich każdemu, kto o nich zapyta. Chociaż to zespół 3-osobowy, to dają z siebie naprawdę wszystko albo jeszcze więcej! Na weselu grali w składzie Magda, Jarek i Mariusz, natomiast na poprawinach zamiast Mariusza był Marek.

Od samego początku wesela wszystko uzgadniane jest z nowożeńcami - Jarek przychodzi i podczas każdej przerwy ustala, co będą grali i na co trzeba się przygotować. Grają bloki po 45 minut (u nas najdłuższy trwał 55!!) i mają bardzo krótkie przerwy. Nie ma żadnych żenujących zabaw, co dla nas było bardzo ważne. Również oczepiny przeprowadzili sprawnie tak jak obiecali.

O zadowoleniu gości może świadczyć to, że do rana bawiło się jeszcze bardzo dużo gości i wcale nie chcieli schodzić z parkietu.

Wszystkim, którzy mają jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, polecamy zespół F.ART! A w razie pytań, zapraszam na PRIV.

P. i B.

P.S. Potwierdzamy również, że podczas wesela i poprawin nie piją ani odrobiny alkoholu - sami podkreślają, że są w pracy :)
 
 
Maja i Kamil 

Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 1
Skąd: Biała Rawska
Wysłany: Wto Lis 12, 2013 9:31 pm   

Witamy!
Zespół F.ART grał na naszym weselu 09-10 listopada 2013 roku w Koluszkach. Bardzo gorąco Ich polecamy, jest to najlepszy zespół muzyczny, jaki słyszeli nasi goście weselni do tej pory. Świetna muzyka i śpiew, bardzo szeroki i trafny repertuar. Pan Jarek na bieżąco konsultował z nami przebieg imprezy. Otwarci na propozycje z naszej strony (oczepiny). Podpisujemy się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami powyżej. POLECAMY!!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl