Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kryszka
Pon Kwi 18, 2011 9:07 am
Pożegnanie
Autor Wiadomość
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 09, 2007 4:59 pm   Pożegnanie

Rozstaje się z wami dla mojego dobra, za dużo złego napisałam na tym forum o osobach których nie powinnam pisać. Przepraszam za to. Nie nalegajcie żebym wróciła, bo to teraz nie pora na to. Może kiedyś jak będzie czas i miejsce wrócę do was. ?egnajcie
Ostatnio zmieniony przez Agatka_P Pon Kwi 09, 2007 5:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Kwi 09, 2007 5:15 pm   

??

??

??


Nie przypominam sobie niczego złego... hmmm
_________________

 
 
 
Weronika84 

Wiek: 40
Dołączyła: 09 Kwi 2007
Posty: 0
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Kwi 09, 2007 5:26 pm   

Do Agaty_P. Wiesz Twoje przepraszam nic nie znaczy.Szkoda że ta pustka jaka cię ogarnia pokazuje Twoją rzeczywistą pustote.Wiesz wcale się nie dziwię że nie masz żadnych znajomych i nie dziwię się tego że JA ciebie też nie lubię.Może powiesz o swoich problemach z własną osobowaścią i o tym że powinnaś się zgłosić do specjalisty, gdyż jesteś histeryczką i panikarą.Każdą swoją sytuację wywalczasz płaczem i tupnięciami nóżką.Może powiesz też o problemach swojej rodziny np. jak Twoja mamusia doprowadziła Twojego Tatusia do bankrudztwa.Niech ludzie zobaczą Twoje prawdziwe oblicze.Współczuje Ci że taka jesteś ale wielokrotnie się przejechałam na Tobie ale teraz to już prawdziwie przegiełaś(nie znasz chyba swoich granic).Jeszcze jedno mam ogromną nadzieję że mój brat przejrzy na oczy i zostawi Cię,bo nie mam zamiaru patrzeć na jego nieszczęście. Wielokrotnie próbowałam wam pomóc w waszym związku już nie pamiętasz jak płakałaś mi w ramię, bo Twoj chłopak wypił u mnie na imprezie zadużo.Starałam się przyjąć Ciebie do rodziny i wiele rzeczy Ci wybaczałam ale teraz to już przegiełaś totalnie.Nigdy Ci tego nie wybacze i żadne Twoje słowa PRZEPRASZAM Ci już nie pomogą.Z poważaniem KTO? komu weszłaś w buciorach w osobiste życie...Chyba wiesz komu...
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 09, 2007 7:07 pm   

nie wiem o co chodzi i nie chce wiedzieć, ale Weroniko to nie jest miejsce na wywlekanie takich rzeczy i wydaje mi się że nikogo na forum nie interesują twoje prywatne ( tak niemiłe ) informacje, nie jest to dla nikogo miłe.

Agatko nam nic nie zrobiłaś i moim zdaniem powinnaś tu zostać, zawsze będziesz miała nasze wsparcie
_________________
 
 
 
Weronika84 

Wiek: 40
Dołączyła: 09 Kwi 2007
Posty: 0
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Kwi 09, 2007 7:27 pm   

Do Imyszka słuchaj a czytałaś Agaty_p posty? Mówisz że to nie jest miejsce na prywatne sprawy to dlaczego tej uwagi niezwróciłaś szanownej Agaty_P jak porószyła moje prywatne sprawy. Dlaczego ONA może to robić a jak ja to robie to jest już źle.Wiesz jestem normalną osobą i nie wpier...dalam się nikomu w życie i nie wypisuje o żadnych prywatnych sprawach moich znajomych.Mam męża od dłuższego ładnego czasu i nie opisywałam prywatnych naszych spraw czy moich blizkich do obcych ludzi żeby wszyscy to czytali. Imyszka miło by ci było żeby ktokolwiek opisywał twoje życie twoje sprawy o których nie chcesz żeby ktokolwiek wiedział?Moja najbliższa rodzina nie wie o tych problemach które Agata_P wypisała na temat mój i mojej rodziny.Ludzie czy wy naprawde nie wiecie oco chodzi?Każdy ma swoje prywatne powtażam PRYWATNE życie i ja nie mam ochoty żeby ktokolwiek naruszał moją PRYWATNO?? bo dla takich ludzi nie mam szacunku.
Imyszka chciała byś żeby każda Twoja potyczka była opisywana na forum dostępnym dla miljarda ludzi gdzie każdy może to czytać?Dotego żeby twoje zdjęcia były wystawiane na pokaz??eby twoje codzienne problemy czytali obcy ludzie.I to tylko dla tego że koleżanka Agata_P nie ma znajomych przyjaciół z którymi może się spotkać i porozmawiać co ją boli tylko kożysta z Forum bo nikt jej nie lubi...Wsumie się nie dziwie.Znam Agate_P odkąd jest tylko z moim bratem oj przepraszam troszkę dłużej.Zrobiła mn óstwo błędów co do mojej osoby,ale teraz przeszła samą siebie opisując Moje problemy.NIE?YCZE SOBIE ?EBY KTO? SI? WPIERD>>> W MOJE PRYWATNE ?YCIE.
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 09, 2007 7:49 pm   

Nikt nie zauważył w postach Agaty oczerniania lub obrażania innych - Pani szczególnie.(a także jak to Pani napisała Pani problemów)
Forum to nie miejsce na załatwianie prywatnych spraw na łamach forum - dlatego też temat zamykam.
Pani Weronika otrzymała także ostrzeżenie za używanie niestosownego języka.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl