Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
SPŁYW KAJAKOWY
Autor Wiadomość
Magari 

Wiek: 45
Dołączyła: 26 Wrz 2006
Posty: 41
Skąd: _EZG_
Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 10:20 am   SPŁYW KAJAKOWY

Planujemy się wybrać z moim S. na spływ kajakowy.
Będzie to raczej wypad wakacyjny, niż szumnie nazywana podróż poślubna, ale planujemy ją już po ślubie, a sami będziemy tylko w namiocie :lol:
Lubimy raczej różne formy aktywnego wypoczynku niż zwiedzanie zabytków, stąd taki pomysł. Nigdy wcześniej żadne z nas nie było na spływie, więc może być bardzo wesoło.

Zastanawiamy się czy wybrać Mazury i ponoć bardzo piękną trasę Czarną Hańczą, w sumie najczęściej wybieraną, czy raczej rzekę Pomorza Zachodniego Regę.

Czy macie jakieś doświadczenia „w spływaniu” :cool:
i czy sami wszystko organizujecie (w tym ekipę do spływania) czy korzystacie z jakiś firm organizujących tego typu wypoczynek.
Liczę na wasze doświadczenie w tym temacie.
Ostatnio zmieniony przez Magari Wto Kwi 17, 2007 10:59 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Dunia 


Wiek: 47
Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 167
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 9:25 pm   

Jejku jak Wam zazdroszczę!
BAAAARDZO lubię pływać kajakiem, ale nie miałam już od 2 lat okazji :rozpacz: Mój R. nie umie pływać :gafa: Co roku jeździłam ze znajomymi na ok tygodniowy spływ. niestety nie na trasach, o które pytasz. Wszystko organizował zapaleniec kajakarstwa. Zaczynał od studiowania przewodników, potem robił trasę "na sucho" - objeżdżał teren i sprawdzał noclegi. Ale my jechaliśmy większą grupą... Wydaje mi się, że najlepiej jechać z kimś, bo różnie bywa- wywrotki, przenoski, zaczepne towarzystwo na polu... Ale i tak jest THE BEST!!!
_________________

Trzymaj się Gość
 
 
Magari 

Wiek: 45
Dołączyła: 26 Wrz 2006
Posty: 41
Skąd: _EZG_
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 7:23 am   

Dunia a jakie trasy byś poleciła? W sumie jeszcze nic nie jest postanowione i jeszcze się zastanawiamy nad wyborem trasy.
W organizacji musimy zdać się na „obcych” ludzi, bo nasi znajomi nie lubią takich eskapad :(

Ja też nie umiem pływać, ale wszyscy którzy kiedyś płynęli mówią mi, że dam radę jak się nie wywalę :cool: Mam nadzieję, że przeżyję :lol:
 
 
 
Dunia 


Wiek: 47
Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 167
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 5:51 pm   

Bardzo miło wspominam spływ Brdą. Pamiętam, że miejscami widoki zapierały dech w piersiach, a woda w niektórych miejscach była krystalicznie czysta. Noclegi mieliśmy w Nowej Brdzie, Potulicy, Cicholewach, Swornychgaciach (realna nazwa miejscowości ) :rotfl: Mylofie, Woziwodzie (tam było fajnie) ?wicie i Nogawicy (od swornychgaci :wink: ) Tylko że tam jest kilka jezior, a przez jeziora się trudniej pływa, bo nie popycha Cię nurt, jest czasami głęgoko no i bywa że w wietrzne dni są upierdaśne fale.

Początki nie są zbyt łatwe, bo trzeba złapać rytm i skumać kto w którą stronę musi machać, żeby np się obrócić we właściwą stronę. Ramionka też na początku pieką... Ale wg mnie grunt to fajni ludzie, którzy w razie czego pomogą w potrzebie. Jeśli chcecie wybrać wyjazd organizowany przez jakieś biuro, to może być różnie, bo już widziałam jak niektórzy holowali za kajakiem litr czystej, wywracali kajaki innych, a wieczorem grandzili na polu. :zly: Namów jeszcze kogoś ze znajomych na taki wyjazd !!
_________________

Trzymaj się Gość
 
 
Magari 

Wiek: 45
Dołączyła: 26 Wrz 2006
Posty: 41
Skąd: _EZG_
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 6:36 pm   

Dzięki serdeczne.
Wychodzę z założenia, że różnych rzeczy trzeba spróbować ,a na kajaki nabieram coraz większej ochoty :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl