Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Barek z alkoholem
Autor Wiadomość
MonikaZgierz 

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 191
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 11:20 am   

U mojego brata na weselu był osobny stolik na którym stały różne alkohole i "produkty" do drinków. Każdy mógł zrobić sobie sam, gdyż na tym stoliku leżały przepisy. Kazdy wiedział więc co należy dodać do jakiego drinka i w jakiej kolejności oraz w jakiej ilości. Goście mieli świetną zabawę w przygotowywaniu drinków. Na moim weselu będzie tak samo.
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 6:15 pm   

ja też uważam, że lepiej jak jest barman. nie trzeba samemu się męczyć, nawet gdy leżą przepisy :)
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 1:49 pm   

nie mam ale czasami sala moze zalatwic :) u mnie tak jest
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 7:56 pm   

MonikaZgierz napisał/a:
U mojego brata na weselu był osobny stolik na którym stały różne alkohole i "produkty" do drinków. Każdy mógł zrobić sobie sam, gdyż na tym stoliku leżały przepisy. Kazdy wiedział więc co należy dodać do jakiego drinka i w jakiej kolejności oraz w jakiej ilości. Goście mieli świetną zabawę w przygotowywaniu drinków. Na moim weselu będzie tak samo.


u nas czegoś takiego raczej nie będzie ale nie ukrywam że ciekawy pomysł :)
_________________
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 10:58 pm   

nie chcę mieć drinkbaru na weselu, ale pomysł z przepisami jest świetny ;) no i oczywiście nikt nie może być za bardzo "pod wpływem" bo nie będzie mógł dokładnie przeczytać i zrozumieć procedury :rotfl:
_________________
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 9:33 am   

A ja juz drugi raz proszę :padam: czy ktoś może mnie poratowac namiarami na barmana? Bo ja niestety coś mam pecha :( i do wszystkich do których dzwonię maja juz zajete!
Proszę :cry:
 
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 9:34 am   

a pytalas na sali czy kogos nie maja??
poczekaj zaraz zadzwonie do mojego przyjaciela moze on ma jakis numer :)

[ Dodano: Sro Kwi 18, 2007 10:37 am ]
dobra sprawe nadalam jak tylko bede cos wiedziec to dam znac :)
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 1:12 pm   

Słoneczko BBBBBBBBBBBardzo dziekuję :lol: :lol: :lol: A na sali pytałam. Niestety nie mają. W ostateczności mam jednego barmana ale on chce 700 zł :? Jak dla mnie troche duzo!
 
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 2:42 pm   

nie nie nie! ie pisz sie na to! moja sala ma barmana i bierze tylko 300 zl. Podobno jest cos takiego jak zrzeszenie barmanow i tam mozna ich wynajc ale nie mam zielonego pojecia gdzie to jest! czekam na namiar od przyjaciela jak dosle dam znac :)
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 9:04 pm   

nie no co ty ! jeszcze nie zgłupiałam do końca :głupek: Już nawet powoli zaczęłam sie oswajać z myślą karteczek z przepisami na drinki. Chociaż u mnie generalnie są przeciw.
 
 
 
Amaretti 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 13
Skąd: z domu
Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 5:10 pm   

Ostatnio byłam na weselu gdzie był taki stół z różnymi alkoholami i powiem wam szczerze że goście sobie całkiem dobrze radzili robiąc sami drinki.

Ale to zależy od podejścia Pary Młodej, my skłaniamy się do wersji bez barmana.
 
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 7:41 am   

U mnie w rodzince nie ma raczej nikogo, kto byłby zorientowany w kwesti robienia drinków, wiec zdecydowanie bedziemy miec barmana:)
_________________
 
 
miluka 

Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 122
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 7:34 pm   

Mam prośbę czy macie może jakieś namiary na barmana. My mamy mieć na weselu drink bar i chcielibyśmy żeby to barman go obsługiwał.
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 10:52 pm   

gdybyktos mial namiar na dobrego i niezbyt drogiego barmana to poprosilbym
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Pią Paź 26, 2007 2:29 pm   

Podbijam wątek bo też jestem na etapie poszukiwania barmana...
Będę bardzo wdzięczna za jakieś namiary :)
_________________
 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 27, 2007 11:55 am   

Miluka, Fastyna, a pytałyście właścicielkę sali? Ona ma namiary na jakiegoś barmana, który często u nich pracuje i podobno jest bardzo dobry.
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Nie Gru 16, 2007 5:22 pm   

Bardzo prosze o namiary na barmana :)
_________________
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Nie Gru 16, 2007 10:46 pm   

EwaM napisał/a:
Miluka, Fastyna, a pytałyście właścicielkę sali? Ona ma namiary na jakiegoś barmana, który często u nich pracuje i podobno jest bardzo dobry.


To chyba nie do mnie, bo u mnie po 1 jest właściciel a po 2 nikt jeszcze nie obsługiwał, bo sala jest jeszcze w budowie...
_________________
 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 20, 2007 12:36 pm   

Ups, przepraszam, coś mi się poplątało! :oops:
 
 
gosiaczek316 


Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 10, 2008 2:33 pm   

I ja dołaczam się do prosby o namiary na barmana..Wesele mam na 120 osób i sądzę,ze barman plus alkohole to koszt ok.2 tys..Do takiego meritum doszłam robiąc rekonensans w tej sprawie..Jeżeli ktoś dysponuje namiarami na barmana tak do 500zł to baaardzo proszę o nie!!!
 
 
 
wiedzmapat 


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 161
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 14, 2008 1:35 am   

interesuje was barman który będzie wywijać butelkami czy taki który będzie umiał przyrządzić wspaniałe drinki, bo jezeli jestescie zainteresowane to ja pracuje jako barmanka i słuze pomoca....
Ostatnio zmieniony przez wiedzmapat Pon Sty 14, 2008 1:39 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gosiaczek316 


Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 14, 2008 7:27 am   

Interesuje mnie barman/barmanka robiąca smaczne drinki..Wesele mam na 120 osób i chciałabym się zorientowaćjaki to koszt i wynajecia barmana i zakupu alkoholi
 
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 10:51 am   

Witam
U mnie na weselu był barman i uważam ,że był super( goscie byli zachwyceni) Z tego co pamiętam to nie był drogi. Zapraszam na priva po namiary :smile:
 
 
 
mattt 
Firma

Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 2/3/7
  Wysłany: Pon Lut 04, 2008 3:41 pm   na weselu ktorym byłem ostatnio był barman i było super

Swietnym pomysłem na to by gosciom zapadło w pamiec wesele jest bar i
barman , przyzadzajacy efektowne drinki. widziałem to na weselu i próbowalem.
było super przyzadzone i pokazane. to była ekipa z lodzi. mieli koszulki [xxx]
wiec pewnie ich adres to [xxx] :) polecam pełen
profesjonal! niestety innego kontaktu nie mam.
Ps ja wole dj od zespołu. bo dzis ciezko o wokaliste ktory wsi nie robi:)
pozdrawiam!!


do administratora to zadna kryptoreklama poprostu byłem pod wrazeniem i chce by inni mogli tez skorzystac!! :D


edit:
1. podawanie linków jest zabronione
2. połączyłam wątek z już istniejącym
kryszka
_________________
mattt
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pon Lut 04, 2008 3:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
rusałeczka:) 
żonka i mama :)

Wiek: 43
Dołączyła: 05 Lis 2007
Posty: 565
Skąd: Łódź, UK
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 3:56 pm   

A ja nie polecam drink-baru. Byłam na takim weselu gdzie wszyscy goście siedzieli przy drink-barze i sączyli drinki. Mało kto tańczył. A do godziny 12 ledwo co wszyscy wytrwali. Nie polecam :-?
_________________


 
 
madlena 

Wiek: 39
Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 8
Skąd: internet
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 5:44 pm   Barman jest super!!!

My będziemy mieć barmana :lol: byliśmy na weselu gdzie barman popisywał sie swoimi sztuczkami i było super :smile: I oczywiście robił super drinki :mrgreen:
 
 
kkasiaa 

Wiek: 43
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 2
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 5:32 pm   

Witam, ja również zastanawiam się nad drink barem i w związku z tym mam prośbę. Jeśli miałby ktoś namiary na osobę, która zajmuje się robieniem drinków z okolic Skierniewic, to bardzo proszę o informację.
Pozdrawiam
 
 
 
wiedzmapat 


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 161
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 10:10 pm   

Witam. Jeżeli jest któraś zainteresowana to ja jestem barmanką i służę pomocą odnośnie drinków.
_________________


 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 30, 2008 1:06 pm   

My będziemy mieć mini barek z alkoholem, każdy z gości będzie sobie mógł podejść i nalać jaki chce trunek :)
Wyglądać będzie tak:
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 6:43 pm   

ja chce barmana :razz: bardzo bardzo :) moi znajomi byli na kilku weselach z barmanem i byli zachwyceni, z resztą nie tylko oni! mnie też taka opcja się bardzo podoba, faceci to może jednak preferują czystą ale kobietki zdecydowanie bardziej wolą drinki:) więc :mrgreen:
_________________

 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Sob Lip 12, 2008 9:10 am   

my będziemy mieć barmana. uważam, że to super sprawa. barek będzie na zewnątrz, na patio basenowym (więc mamy nadzieję na ładną pogodę!) koszt 1500 zł (razem z alkoholem) więc myślę, że to nie dużo. sam alko jest drogi.
_________________
 
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 17, 2008 9:28 pm   

Stolik z alkoholami bardzo mi się podoba. Wyjście dla tych, którzy nie chcą pić wódki ani wina. Aczkolwiek dla mnie barman to lekka przesada, osobiście potrafię sama sobie wymieszać gin z tonikiem :) Tak więc wersja dla oszczędnych to po prostu osobny stolik z alkoholami, "popitami" (typu tonik właśnie), cytryną/oliwkami itp. i lodem. Nie wychodzi podobno drogo, a miła odmiana :)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
Plebuska 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Maj 2008
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 9:07 pm   Pan Robert

Po weselu, na ktorym mielismy super barmana powiem, że dalibysmy teraz grube $ za taka obsługę. WARTO BYŁO! KAZDEJ ZLOTÓWKI! Pan Robert nie tylko bawił gosci, ale przyrzadzał swietne drinki. Koszt alkoholu do barku i obsługi to ok 2000 ale naprawde wole to niż wszystkie inne atrakcje na weselu. Mial ogromne wziecie. Robil drinki alkoholowe, bezalkoholowe, koktejle. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Kontak moge dac na privie. Od razu napisze, że jest to człowiek bardzo rozchwytywany, ale chyba wiem dlaczego:) Polecam Barmanów!! Ale profesjonalistów. Pan Robert takim jest. Dał nam liste wszystkich połprosuktów, ktorych potrzebował, bo to 1/3 sukcesu - reszta to umiejetne ich wykorzystanie.
 
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 10:48 pm   

nam organizator proponuje barmana ze swojego lokalu za 600zl a alkohol musimy kupic sami... W tej sali jest restauracja , bar i hotel więc myślę, że mają profesjonalną obsługę. :razz: dlatego chyba się zdecydujemy na tą opcję..
_________________

 
 
Plebuska 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Maj 2008
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 11:59 am   Barman

Niebieskooka ja polcem, to był strzał w 10! Spotkajcie się z tym barmanem wczesniej, jako profesjonalista sam powinien podać liustę alkoholi, soków, napojów, owoców i innych dodatków, których bedzie potrzebował. Nasz Barman podał nam nawet takie szczegóły jak cukier waniliowy, cukier brazowy, mieszadełka itd. Zreszta bedziesz widziała czy jest komunikatywny:)
 
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 4:07 pm   

to chyba się zdecydujemy...akurat udało mi się znaleźć tańsze noclegi to zaoszczędzone z nich pieniązki poszłyby na barmana :lol: muszę właśnie spytać czy on nam poda liste rzeczy do kupna...bo jak nie to znaczy, że jakiś słaby jest.... :razz:
_________________

 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Czw Sie 14, 2008 2:43 pm   

ludziska jestem świeżo po własnym weselu i BAREK, KTÓRY ZROBILI?MY TO ABSOLUTNA REWELACJA. Nie wiem co by było bez niego :D wyszło nas to ok 1600 zł alko plus 300 zł dla barmana za noc, ale bez tego normalnie nie byłoby imprezy:D:D:D kolorowo, parasolkowo, dla każdego, obok stały misy z owocami oraz ciasta, wszystko super się zaprezentowało. Ludzie tylko trochę uciekali z drinkami na zewnątrz bo było gorąco a przy mojej sali jest basen i duże patio i stoliki na zewnątrz, więc zespół trochę ich gonił żeby tańczyli :razz: ALE POLECAM, na to trzeba kasę wydać!

[ Dodano: Czw Sie 14, 2008 3:45 pm ]
barman podał listę z alkoholami, owocami, sokami, ile czego, także spoko
_________________
 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 15, 2008 8:06 am   

U nas na weselu nie było barmana, dopiero na poprawinach i oczywiście wywołał furorę. Nasz barman kupował wszystko sam. Koszt 1100 zł. W ostatniej chwili rodzice dopłacili i poprosili o kupienie większej ilości alkoholu, chociaż on uważał, że ma doświadczenie i tyle wystarczy. Nie starczyło. Mimo, że tata doniósł jeszcze swoje whiskacze i koniaki. (mieliśmy wesele na 140 osób)
 
 
kkasiaa 

Wiek: 43
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 2
Skąd: Skierniewice
  Wysłany: Pon Wrz 15, 2008 8:44 am   

Może ma ktoś jakieś fotki z wesela gdzie był barman i barek z alkoholem?
 
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 12:00 pm   

my też ostatnio zaczęliśmy sie zastanawiac nad barmanem - w sumie to fajny pomysł, chociaż jeżeli będzie to chyba na poprawinach :P Zobaczymy, mamy jeszcze czas żeby to przemyślec :P
_________________

 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 12:02 pm   

my na pewno kupimy różne alkohole i albo zrobimy przepisy i porozkładamy na stoliku albo będzie barman, ale raczej ta pierwsza wersja
_________________
 
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 7:24 pm   

Nam opcja barmana bardzo się podoba. Pani z sali zaproponowała nam też że mogą ustawić też stół z alkoholami i wszystkimi dodatkami żeby goście jak chca sami robili sobie drinki wedle własnej inwencji. Nam ten pomysł przypadł do gustu, ale wszytko będzie zależec jak będziemy stali finansowo.
_________________
 
 
 
Nina85 

Dołączyła: 19 Cze 2008
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 13, 2008 8:54 pm   

Dziewczyny jeśli macie namiary na fajnego barmana to bardzo proszę o jakiś kontakt...
 
 
Sylwiam 

Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 70
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 5:39 pm   

Przyłączam się do prośby - prześlijcie jakieś namiary na samych barmanów i całe drink bary do wynajęcia wraz z obsługą.
_________________
Sylwia
 
 
Plebuska 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Maj 2008
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 03, 2008 1:40 pm   

Zapytajcie w Grandce <hotel>o Pana Roberta, wiem że pracuje też w Borynie.
Ostatnio zmieniony przez Plebuska Sro Gru 03, 2008 1:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
miluka 

Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 122
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 03, 2008 1:56 pm   

U nas był Piotrek - barman z Czekolady. Polecam!
 
 
Pshemeq 

Wiek: 42
Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 13, 2009 9:34 pm   

Witam,
u nas na weselu (19 lipca 2008) też był barman. Okazało się to absolutną rewelacją, na poczatku większość gości uciekła z sali na zewnątrz do baru z drinkami. Koszt umiarkowany (500 zł, nie licząc alkoholu) a zabawa rewelacyjna. Jeśli ktoś będzie potrzebował namiary to piszcie na prv: pshemeq@op.pl
 
 
Bepsik 

Wiek: 41
Dołączyła: 15 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 15, 2009 12:48 pm   

Rzeczywiście niełatwo znaleźć barmana w Łodzi :evil: . Nam sie udało znaleźć niedrogiego :D Natomiast co do efektów, to będę je znała po weselu. Polecił go znajomy, podobno nie można na niego narzekać, a i cena w porównaniu do niektórych ofert całkiem przystępna. Większość gości będziemy mieć spoza miasta, więc dla nich stół wiejski nie będzie taką atrakcją jak drinki serwowane przez barmana. Jeśli ktoś będzie zainteresowany, to mogę podać namiary.
 
 
rajeczka 

Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 309
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 18, 2009 9:19 pm   

W naszej sali jest taka opcja z barmanem i calkiem niedrogo bysmy za niego zaplacili...ja napewno jestem za :) ..zobaczymy ile to wszystko wyniesie bo najwiecej pieniedzy pochlania sam alkohol na drinki..ale ogolnie fajna sprawa :)
_________________
 
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Czw Maj 14, 2009 9:54 pm   

ja mam jeszcze takie pytanie, ile tak mniej więcej może kosztować alkohol do drinków na ok 150-160 osób??
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl