Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sala na Lublinku
Autor Wiadomość
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 23, 2004 9:41 pm   

Dziewczyny, widziałam dziś w Wyborczej ogłoszenie sali w Porcie Lotniczym Lublinek - czy ktoś z was o niej słyszał? Mnie się wydaje, że to coś nowego, może warto to sprawdzić - w końcu wesele na lotnisku i to w ładnej okolicy to może być coś ciekawego.... :) (to oczywiście do tych, co wciąż szukają sali)
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 23, 2004 10:21 pm   

W tej sali na Lublinku byłam na weselu 4 lata temu. :) Sala nadaje się raczej na bardzo małe wesela, gdzieś max na 50 osób, orkiestra gra zaraz przy stołach i tańczy się pomiędzy orkiestrą a stołami na małej powierzchni. Orkiestra nie jest ulokowana na żadnym podeście.
Jak z ceną to nie wiem Jeśli chodzi o jedzenie to podają wydzielone porcje obiadu (za duże to te porcje nie są) i rozliczają każdą herbatę i kawę. Jest barek, gdzie goście mogą sobie zamawiać (jak zapłacą oni lub Młodzi) jakieś drinki. No i była jeszcze jakaś obsuwa z obsługą, ale nie pamiętam już o co chodziło.
Ogólnie wrażenia mam niezbyt dobre.
No i dużym minusem są kręcący się ludzie którzy przyszli sobie na spacer na Lublinek, zwłaszcza jest to dokuczliwe w niedzielę na poprawinach.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 23, 2004 10:41 pm   

uuuuuuuuu - to niezbyt ciekawie :x , a zapowiadało się fajnie..
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lip 11, 2007 1:33 pm   

Parę lat minęło, może coś się zmnieniło. Ktoś z was ma może jakiś najnowsze wieści?
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 11, 2007 4:31 pm   

Zmieniło się o tyle, że jest nowy właściciel. Podobno lepszy, ale osobiście nie sprawdzałam.

Mogę napisać tylko tyle, że jak szukałam sali na obiad po chrzcie to mieli najdrożej. :roll: I jak się bierze na małą ilość osób to przedzielają resztę sali zasłonką. :roll:

No i nadal kręcą się obcy, teraz to nawet więcej ze względu na ilość lotów.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lip 11, 2007 7:03 pm   

Hmm, to chyba sala odpada w przedbiegach, no cóż :-?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl